Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem, 13. ročník

13.12.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem, 13. ročník
  • datum konání: 13.12.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
od 10.00 (nejmladší) do 11.15 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Začátek závodu vede po rovinaté místní silnici, pak přijde kratší stoupání, další rovina po asfaltu a klesání po silnici do cíle.
Délka: 5,3 km

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro dospělé, věcné ceny pro děti.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PO ZÁVODĚ DOJDE K VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ISCAREX POHÁRU 2003 V TĚLOCVIČNĚ ZŠ - PŘEZŮVKY S SEBOU!!!.

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 70 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1171Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:12-
2Ž1257Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:14-
3Ž1372Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:17-
4Ž1491Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:27-
5Ž1540Provazník JosefVrchlabí9900:00:47-
Žákyně 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1139Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:12-
2Ž1233Špičková NatálieXXX9600:01:14-
3Ž1581Voleská IvetaXXX9700:01:21-
4Ž1634Špičková SáraXXX9600:01:23-
5Ž1842Prachařová EvaChoceň9700:01:24-
Žáci do 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M133Novák JakubXXX9600:01:14-
2M1430Tomeš MarekXXX9600:01:18-
3M1735Vích RadimXXX9600:01:23-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2951Skalická ZuzanaAC Choceň9400:02:44-
2Ž2139Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:58-
3Ž21522Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:13-
4Ž21892Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:47-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2870Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:40-
2M21175Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:52-
3M21245Prachař DavidChoceň9400:02:53-
4M21644Frydrych JakubAC Choceň9500:03:13-
5M21737Kunst DanielČeská Třebová9500:03:14-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3114Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:26-
2Ž3217Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:29-
3Ž3318Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:29-
4Ž3420Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:02:31-
5Ž3510Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:36-
6Ž3616Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:40-
7Ž3759Kubínová VeronikaAtletika Polička9200:02:40-
8Ž31025Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:02:48-
9Ž31460Machová KristýnaAtletika Polička9200:02:59-
Žáci mladší 10-11 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3946Siegel JakubAC Choceň9200:03:59-
2M31015Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:02-
3M31324Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:09-
4M31667Jukl JiříAtletika Polička9200:04:14-
5M31823Král KristiánXXX9200:04:16-
6M32019Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:19-
7M32176Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:20-
8M32564Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:29-
9M32747Kůta RobertAC Choceň9200:04:43-
10M3327Hejl FilipXXX9300:05:10-
11M33590Herman JakubXXX9300:05:25-
12M34085Kovář PetrXXX9200:07:52-
13M34128Tomeš RadekXXX9300:07:52-
14M34229Pánek JiříXXX9300:07:57-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1248Šedová TerezaAC Choceň9000:04:07-
2ŽM1521Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
3ŽM1712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:14-
4ŽM2358Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:23-
5ŽM2426Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:23-
6ŽM3049Kužílková JanaAC Choceň9000:04:49-
7ŽM3850Sisrová TerezaAC Choceň9100:05:39-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM553Večeře TomášAtletika Polička9000:03:36-
2MM755Tománek FilipAtletika Polička9000:03:44-
3MM854Koutný MartinAtletika Polička9000:03:44-
4MM1413Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
5MM1983Bilotskij DmitrijABK Bravo Jablonné nad Orlicí9000:04:18-
6MM2643Bašarin TomášAC Choceň9000:04:30-
7MM2931Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:45-
8MM318Hejl AlešXXX9100:04:51-
9MM335Fater VláďaFK Česká Třebová9000:05:11-
10MM346Fater MatějTenisové kuty9000:05:14-
11MM36101Plocek JaroslavXXX9100:05:28-
12MM37102Lux PetrXXX9100:05:34-
13MM3932Szüllö MartinXXX9100:06:09-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1161Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:03-
2ŽS2838Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:04:44-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS162Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:17-
2MS265Kocálek JaroslavAtletika Polička8800:03:19-
3MS382Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:24-
4MS463Červ JakubAtletika Polička8900:03:24-
5MS636Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:36-
6MS2256Coufal DavidAtletika Polička8900:04:22-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB893Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:39-
2MB13118Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:52-
3MB2098Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:57-
4MB21125Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:59-
5MB27111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:24-
6MB33112Tomanec PetrTJ Svitavy5600:20:17-
7MB3586Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5900:20:26-
8MB51100Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:30-
9MB5268Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:36-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17124Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:26-
2MC24108Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:19:06-
3MC29106Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:27-
4MC3069Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:38-
5MC3284Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:09-
6MC34131Ráb PavelSokol Parník5200:20:19-
7MC4380Dušek JanSokol Verměřovice5100:21:14-
8MC44135Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:21:26-
9MC4627Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:36-
10MC47103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:43-
11MC54123Krumer MiroslavOstrov4900:22:53-
12MC55136Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:26-
13MC57133Novotný JiříKB Letohrad4500:23:56-
14MC59128Volf BřetislavLanškroun5200:24:05-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45134Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:32-
2MD5096Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:21:58-
3MD56105Bielčik JindřichLichkov4000:23:27-
4MD6087Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:07-
5MD64137Kalousek JanSK Žamberk4100:28:50-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3641Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:20:32-
2ZA40127Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:07-
3ZA41114Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:12-
4ZA4274Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:13-
5ZA4897Havlíková HanaSK Chotěboř7200:21:44-
6ZA4979Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:45-
7ZA5873Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:03-
8ZA61120Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:24-
9ZA62132Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:25:09-
10ZA6352Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:49-
Ženy B (trať 5,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 70 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1171Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:12-
2Ž1257Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:14-
3Ž1372Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:17-
4Ž1491Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:27-
5Ž1540Provazník JosefVrchlabí9900:00:47-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1139Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:12-
2Ž1233Špičková NatálieXXX9600:01:14-
1M133Novák JakubXXX9600:01:14-
2M1430Tomeš MarekXXX9600:01:18-
3Ž1581Voleská IvetaXXX9700:01:21-
4Ž1634Špičková SáraXXX9600:01:23-
3M1735Vích RadimXXX9600:01:23-
5Ž1842Prachařová EvaChoceň9700:01:24-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS162Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:17-
2MS265Kocálek JaroslavAtletika Polička8800:03:19-
3MS382Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:24-
4MS463Červ JakubAtletika Polička8900:03:24-
1MM553Večeře TomášAtletika Polička9000:03:36-
5MS636Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:36-
2MM755Tománek FilipAtletika Polička9000:03:44-
3MM854Koutný MartinAtletika Polička9000:03:44-
1M3946Siegel JakubAC Choceň9200:03:59-
2M31015Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:02-
1ŽS1161Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:03-
1ŽM1248Šedová TerezaAC Choceň9000:04:07-
3M31324Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:09-
4MM1413Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
2ŽM1521Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
4M31667Jukl JiříAtletika Polička9200:04:14-
3ŽM1712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:14-
5M31823Král KristiánXXX9200:04:16-
5MM1983Bilotskij DmitrijABK Bravo Jablonné nad Orlicí9000:04:18-
6M32019Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:19-
7M32176Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:20-
6MS2256Coufal DavidAtletika Polička8900:04:22-
4ŽM2358Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:23-
5ŽM2426Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:23-
8M32564Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:29-
6MM2643Bašarin TomášAC Choceň9000:04:30-
9M32747Kůta RobertAC Choceň9200:04:43-
2ŽS2838Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:04:44-
7MM2931Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:45-
6ŽM3049Kužílková JanaAC Choceň9000:04:49-
8MM318Hejl AlešXXX9100:04:51-
10M3327Hejl FilipXXX9300:05:10-
9MM335Fater VláďaFK Česká Třebová9000:05:11-
10MM346Fater MatějTenisové kuty9000:05:14-
11M33590Herman JakubXXX9300:05:25-
11MM36101Plocek JaroslavXXX9100:05:28-
12MM37102Lux PetrXXX9100:05:34-
7ŽM3850Sisrová TerezaAC Choceň9100:05:39-
13MM3932Szüllö MartinXXX9100:06:09-
12M34085Kovář PetrXXX9200:07:52-
13M34128Tomeš RadekXXX9300:07:52-
14M34229Pánek JiříXXX9300:07:57-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:14-
2MA2126Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:23-
3MA377Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:16:37-
4MA4117Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:00-
5MA5115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:03-
6MA694Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:17-
7MA799Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:20-
1MB893Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:39-
8MA989Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:43-
9MA1095Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:44-
10MA114Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:17:51-
11MA12113Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:51-
2MB13118Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:52-
12MA14129Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:02-
13MA1566Mach JakubAtletika Polička8500:18:19-
14MA16130Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:18:19-
1MC17124Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:26-
15MA18122Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:28-
16MA19138Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:35-
3MB2098Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:57-
4MB21125Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:59-
17MA221Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:01-
18MA23107Bartoň EduardSK Štíty8500:19:03-
2MC24108Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:19:06-
19MA2588Siegel JosefAC Choceň8600:19:10-
20MA26104Bielčik PetrLichkov7100:19:17-
5MB27111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:24-
21MA2878Korenčík MartinASK Slavia Praha8400:19:25-
3MC29106Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:27-
4MC3069Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:38-
22MA31119Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:19:51-
5MC3284Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:09-
6MB33112Tomanec PetrTJ Svitavy5600:20:17-
6MC34131Ráb PavelSokol Parník5200:20:19-
7MB3586Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5900:20:26-
1ZA3641Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:20:32-
23MA37109Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:04-
24MA38139Večeře TomášAtletika Polička9000:21:05-
25MA39110Červ JakubAtletika Polička8900:21:05-
2ZA40127Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:07-
3ZA41114Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:12-
4ZA4274Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:13-
7MC4380Dušek JanSokol Verměřovice5100:21:14-
8MC44135Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:21:26-
1MD45134Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:32-
9MC4627Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:36-
10MC47103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:43-
5ZA4897Havlíková HanaSK Chotěboř7200:21:44-
6ZA4979Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:45-
2MD5096Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:21:58-
8MB51100Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:30-
9MB5268Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:36-
26MA53116Plocek JaroslavFK Česká Třebová6800:22:48-
11MC54123Krumer MiroslavOstrov4900:22:53-
12MC55136Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:26-
3MD56105Bielčik JindřichLichkov4000:23:27-
13MC57133Novotný JiříKB Letohrad4500:23:56-
7ZA5873Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:03-
14MC59128Volf BřetislavLanškroun5200:24:05-
4MD6087Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:07-
8ZA61120Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:24-
9ZA62132Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:25:09-
10ZA6352Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:49-
5MD64137Kalousek JanSK Žamberk4100:28:50-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód