13.12.2008, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.12.2007 | Vánoční běh Parníkem | 147 |
9.12.2006 | Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová | 178 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
13.12.2003 | Vánoční běh Parníkem, 13. ročník | 137 |
8.12.2002 | 12. ročník, Vánoční běh Parníkem | 141 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
9.12.2000 | Vánoční běh Parníkem | 133 |
11.12.1999 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šebek Michal | 84 | 10 |
Zajíc Jan | 53 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Neruda Michal | 93 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Frydrych Jakub | 95 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Krsek Miroslav | 49 | 7 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Bielčik Petr | 71 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Zajíc Jakub | 89 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Pilgr Luděk | 76 | 7 |
Plocek Jaroslav | 68 | 7 |
Kebrle Milan | 75 | 6 |
Kolek Petr | 75 | 6 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 6 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Král Josef | 40 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Řemínek Matěj | 86 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Kolář Radim | 69 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Voleský Martin | 91 | 5 |
Čechalová Hana | 86 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 29 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:13 | - |
2 | Ž1 | 2 | 12 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:14 | - |
3 | Ž1 | 7 | 17 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:15 | - |
4 | Ž1 | 8 | 26 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:17 | - |
5 | Ž1 | 10 | 34 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:21 | - |
6 | Ž1 | 12 | 36 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 28 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
2 | M1 | 4 | 33 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
3 | M1 | 5 | 19 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:15 | - |
4 | M1 | 6 | 9 | Martinec Ondřej | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:00:15 | - |
5 | M1 | 9 | 30 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:17 | - |
6 | M1 | 11 | 25 | Andrle David | Česká Třebová | 05 | 00:00:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 20 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 16 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:02 | - |
2 | M1 | 2 | 27 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:01:04 | - |
3 | M1 | 4 | 4 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 18 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:55 | - |
2 | Ž2 | 6 | 15 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:00 | - |
3 | Ž2 | 7 | 7 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 38 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:02:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 21 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:22 | - |
2 | Ž3 | 2 | 8 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:27 | - |
3 | Ž3 | 3 | 42 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 10 | 3 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:04:12 | - |
2 | M3 | 11 | 13 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:14 | - |
3 | M3 | 12 | 14 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:04:17 | - |
4 | M3 | 17 | 31 | Beznoska Jan | TK Čermná nad Orlicí | 97 | 00:04:47 | - |
5 | M3 | 19 | 5 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:04:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 6 | 35 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:56 | - |
2 | ŽM | 13 | 6 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:04:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 4 | 37 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:46 | - |
2 | MM | 5 | 23 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:52 | - |
3 | MM | 7 | 40 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:03:58 | - |
4 | MM | 20 | 22 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 2 | 10 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:44 | - |
2 | ŽS | 14 | 1 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:18 | - |
3 | ŽS | 15 | 11 | Koutná Kristýna | Altletika Ústí nad Orlicí | 93 | 00:04:29 | - |
4 | ŽS | 16 | 24 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:30 | - |
5 | ŽS | 18 | 41 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 2 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:39 | - |
2 | MS | 3 | 43 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:45 | - |
3 | MS | 8 | 39 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:04:03 | - |
4 | MS | 9 | 32 | Beznoska Ondřej | FK Agria Choceň | 94 | 00:04:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 59 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 00:17:29 | - |
2 | MB | 7 | 66 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:33 | - |
3 | MB | 23 | 63 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 00:18:42 | - |
4 | MB | 31 | 88 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:19:15 | - |
5 | MB | 39 | 49 | Čechaů Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:19:51 | - |
6 | MB | 47 | 106 | Beznoska Kamil | Čermná | 63 | 00:20:16 | - |
7 | MB | 48 | 87 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:20:23 | - |
8 | MB | 55 | 40 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:20:56 | - |
9 | MB | 58 | 93 | Liška Pavel | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 63 | 00:21:04 | - |
10 | MB | 60 | 58 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:22 | - |
11 | MB | 63 | 78 | Jeníček Pavel | Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí | 59 | 00:21:34 | - |
12 | MB | 82 | 21 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:23:52 | - |
13 | MB | 89 | 52 | Plocek Jaroslav | Česká Třebová | 68 | 00:24:24 | - |
14 | MB | 101 | 9 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:27:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 85 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:18 | - |
2 | MC | 20 | 51 | Krupička Miroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 53 | 00:18:32 | - |
3 | MC | 26 | 36 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:19:01 | - |
4 | MC | 37 | 14 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 00:19:32 | - |
5 | MC | 53 | 35 | Růžička Karel | TJ Řetězárna Česká Ves | 56 | 00:20:48 | - |
6 | MC | 54 | 98 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:20:50 | - |
7 | MC | 67 | 41 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:22:11 | - |
8 | MC | 69 | 104 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:22:22 | - |
9 | MC | 73 | 27 | Dudzik Jacek | LKS ISKRA Jaszkowa | 55 | 00:23:02 | - |
10 | MC | 77 | 75 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:23:21 | - |
11 | MC | 80 | 82 | Potůček Jiří | Velké Přítočno | 53 | 00:23:36 | - |
12 | MC | 86 | 79 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:24:02 | - |
13 | MC | 92 | 108 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:25:00 | - |
14 | MC | 94 | 73 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:25:05 | - |
15 | MC | 98 | 43 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:26:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 62 | 97 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:29 | - |
2 | MD | 74 | 74 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:23:06 | - |
3 | MD | 75 | 71 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:23:09 | - |
4 | MD | 83 | 55 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:55 | - |
5 | MD | 90 | 38 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:24:43 | - |
6 | MD | 96 | 56 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:25:41 | - |
7 | MD | 103 | 76 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:28:39 | - |
8 | MD | 107 | 65 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:40:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 68 | 13 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:22:13 | - |
2 | ZA | 71 | 54 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:22:30 | - |
3 | ZA | 72 | 89 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:22:55 | - |
4 | ZA | 76 | 24 | Kaniščevová Kristýna | TRI klub Loštice | 93 | 00:23:14 | - |
5 | ZA | 78 | 64 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:23:30 | - |
6 | ZA | 81 | 33 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:23:49 | - |
7 | ZA | 87 | 32 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:24:12 | - |
8 | ZA | 93 | 31 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:25:05 | - |
9 | ZA | 95 | 15 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:25:06 | - |
10 | ZA | 100 | 101 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:04 | - |
11 | ZA | 108 | 12 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:51:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 30 | 18 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:19:14 | - |
2 | ZB | 51 | 62 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:20:34 | - |
3 | ZB | 56 | 10 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:21:00 | - |
4 | ZB | 79 | 45 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:31 | - |
5 | ZB | 84 | 47 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:23:58 | - |
6 | ZB | 91 | 86 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:24:53 | - |
7 | ZB | 97 | 22 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:56 | - |
8 | ZB | 99 | 61 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:26:14 | - |
9 | ZB | 102 | 90 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:27:37 | - |
10 | ZB | 104 | 3 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:29:04 | - |
11 | ZB | 105 | 72 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:29:16 | - |
12 | ZB | 106 | 25 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:29:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 29 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:13 | - |
2 | Ž1 | 2 | 12 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:14 | - |
1 | M1 | 3 | 28 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
2 | M1 | 4 | 33 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
3 | M1 | 5 | 19 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:15 | - |
4 | M1 | 6 | 9 | Martinec Ondřej | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:00:15 | - |
3 | Ž1 | 7 | 17 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:15 | - |
4 | Ž1 | 8 | 26 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:17 | - |
5 | M1 | 9 | 30 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:17 | - |
5 | Ž1 | 10 | 34 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:21 | - |
6 | M1 | 11 | 25 | Andrle David | Česká Třebová | 05 | 00:00:30 | - |
6 | Ž1 | 12 | 36 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 16 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:02 | - |
2 | M1 | 2 | 27 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:01:04 | - |
1 | Ž1 | 3 | 20 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:11 | - |
3 | M1 | 4 | 4 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 21 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:22 | - |
2 | Ž3 | 2 | 8 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:27 | - |
3 | Ž3 | 3 | 42 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:35 | - |
1 | Ž2 | 4 | 18 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:55 | - |
1 | M2 | 5 | 38 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:02:56 | - |
2 | Ž2 | 6 | 15 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:00 | - |
3 | Ž2 | 7 | 7 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 2 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:03:39 | - |
1 | ŽS | 2 | 10 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:44 | - |
2 | MS | 3 | 43 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:45 | - |
1 | MM | 4 | 37 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:46 | - |
2 | MM | 5 | 23 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:52 | - |
1 | ŽM | 6 | 35 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:56 | - |
3 | MM | 7 | 40 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:03:58 | - |
3 | MS | 8 | 39 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:04:03 | - |
4 | MS | 9 | 32 | Beznoska Ondřej | FK Agria Choceň | 94 | 00:04:06 | - |
1 | M3 | 10 | 3 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:04:12 | - |
2 | M3 | 11 | 13 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:14 | - |
3 | M3 | 12 | 14 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:04:17 | - |
2 | ŽM | 13 | 6 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:04:17 | - |
2 | ŽS | 14 | 1 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:18 | - |
3 | ŽS | 15 | 11 | Koutná Kristýna | Altletika Ústí nad Orlicí | 93 | 00:04:29 | - |
4 | ŽS | 16 | 24 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:30 | - |
4 | M3 | 17 | 31 | Beznoska Jan | TK Čermná nad Orlicí | 97 | 00:04:47 | - |
5 | ŽS | 18 | 41 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:53 | - |
5 | M3 | 19 | 5 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:04:55 | - |
4 | MM | 20 | 22 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:24 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
tygr0011