6.5.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.4.2024 | Běh Javorkou | - |
22.4.2023 | Běh Javorkou | 221 |
23.4.2022 | Běh Javorkou | 209 |
24.4.2021 | Běh Javorkou | - |
18.4.2020 | Běh Javorkou | - |
20.4.2019 | Běh Javorkou | 201 |
21.4.2018 | Běh Javorkou | 253 |
22.4.2017 | Běh Javorkou | 252 |
23.4.2016 | Běh Javorkou | 257 |
25.4.2015 | Běh Javorkou | 256 |
26.4.2014 | Běh Javorkou | 233 |
27.4.2013 | Běh Javorkou | 248 |
28.4.2012 | Běh Javorkou | 243 |
30.4.2011 | Běh Javorkou | 280 |
2.5.2010 | Běh Javorkou | 298 |
3.5.2009 | Běh Javorkou | 311 |
4.5.2008 | Běh Javorkou | 294 |
7.5.2006 | Běh Javorkou | 320 |
23.4.2005 | Běh Javorkou | 305 |
2.5.2004 | Běh Javorkou | 333 |
4.5.2003 | Běh Javorkou | 291 |
21.4.2002 | Běh Javorkou | 298 |
22.4.2001 | Běh Javorkou | 260 |
1.5.1999 | Běh Javorkou | 159 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 21 |
Hübl Radek | 88 | 21 |
Keprtová Miloslava | 48 | 20 |
Stránská Adéla | 91 | 18 |
Vondra Vojtěch | 98 | 18 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Jirásková Eva | 64 | 16 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Stránská Michaela | 97 | 15 |
Borek Petr | 70 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Nechvíl Petr | 91 | 14 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Dušková Lenka | 80 | 13 |
Šimůnek Jan | 03 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 13 |
Záveský Filip | 93 | 13 |
Dostál Ladislav | 56 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Kebrle Milan | 75 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Razým Jan | 57 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Kalous Petr | 77 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 11 |
Neruda Miroslav | 56 | 11 |
Moravec Martin | 84 | 10 |
Hajzlerová Jana | 66 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Dobšíček Pavel | 80 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Friš Jan | 95 | 10 |
Vinduška Petr | 93 | 10 |
Smoláková Jiřina | 69 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Brychtová Veronika | 10 | 10 |
Ducháček Bedřich | 59 | 10 |
Burešová Markéta | 04 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽX | 9 | 106 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:00:44 | - |
2 | ŽX | 11 | 109 | Gráfová Zuzana | Praha Bohnice | 02 | 00:00:45 | - |
3 | ŽX | 13 | 88 | Lauterbachová Nikola | Žamberk | 03 | 00:00:46 | - |
4 | ŽX | 15 | 86 | Kovářová Jana | Řetůvka | 02 | 00:00:47 | - |
5 | ŽX | 18 | 101 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:48 | - |
6 | ŽX | 20 | 73 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:50 | - |
7 | ŽX | 21 | 97 | Hubálková Anna | Česká Třebová | 02 | 00:00:51 | - |
8 | ŽX | 35 | 40 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:01:11 | - |
9 | ŽX | 37 | 90 | Zavadilová Nela | Praha | 05 | 00:01:36 | - |
10 | ŽX | 39 | 108 | Koubová Barbora | - | 05 | 00:01:50 | - |
- | ŽX | - | 36 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MX | 2 | 39 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:38 | - |
2 | MX | 8 | 75 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:00:43 | - |
3 | MX | 10 | 100 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:44 | - |
4 | MX | 17 | 71 | Fedra Vojtěch | Klepačov | 02 | 00:00:47 | - |
5 | MX | 22 | 64 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:51 | - |
6 | MX | 24 | 17 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:52 | - |
7 | MX | 26 | 32 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:54 | - |
8 | MX | 27 | 41 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:55 | - |
9 | MX | 29 | 103 | Hylena Ondřej | MŠ Koupaliště Česká Třebová | 02 | 00:00:58 | - |
10 | MX | 30 | 98 | Kašpar Lukáš | Trutnov | 04 | 00:00:58 | - |
11 | MX | 32 | 85 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:00 | - |
12 | MX | 34 | 92 | Bezdíček Adam | Česká Třebová Parník | 03 | 00:01:07 | - |
13 | MX | 36 | 102 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:01:31 | - |
14 | MX | 38 | 96 | Hubálek Antonín | Česká Třebová | 04 | 00:01:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 20 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:22 | - |
2 | Ž1 | 6 | 12 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:23 | - |
3 | Ž1 | 7 | 38 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:01:24 | - |
4 | Ž1 | 15 | 28 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:35 | - |
5 | Ž1 | 21 | 8 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:43 | - |
6 | Ž1 | 22 | 55 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:46 | - |
7 | Ž1 | 23 | 87 | Kubátová Natálie | Česká Třebová | 00 | 00:01:47 | - |
8 | Ž1 | 24 | 56 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:50 | - |
9 | Ž1 | 25 | 82 | Koubová Veronika | Česká Třebová | 01 | 00:01:51 | - |
10 | Ž1 | 26 | 76 | Beková Sandra | Česká Třebová | 00 | 00:01:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 4 | 16 | Sokol Tomáš | TJ Semanín | 00 | 00:01:17 | - |
2 | M1 | 9 | 18 | Demeter Josef | Česká Třebová | 01 | 00:01:24 | - |
3 | M1 | 10 | 70 | Fedra František | MŠ Blansko - Klepačov | 00 | 00:01:24 | - |
4 | M1 | 11 | 15 | Borek Matěj | Česká Třebová | 00 | 00:01:25 | - |
5 | M1 | 13 | 29 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:32 | - |
6 | M1 | 14 | 11 | Navrátil Jonáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:32 | - |
7 | M1 | 17 | 61 | Orlich Jan | Česká Třebová | 00 | 00:01:37 | - |
8 | M1 | 18 | 81 | Zavadil Vilém | Praha | 00 | 00:01:40 | - |
9 | M1 | 20 | 34 | Prossa Marek | Česká Třebová | 01 | 00:01:43 | - |
10 | M1 | 27 | 60 | Beneš Tomáš | Česká Třebová | 01 | 00:02:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 27 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:25 | 103,84 |
2 | Ž2 | 3 | 22 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:26 | 100,73 |
3 | Ž2 | 7 | 78 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:28 | 95,43 |
4 | Ž2 | 10 | 68 | Vondrová Simona | Letohrad | 98 | 00:01:36 | 78,68 |
5 | Ž2 | 12 | 44 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:37 | 76,36 |
6 | Ž2 | 14 | 1 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:44 | 58,43 |
7 | Ž2 | 16 | 83 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:01:53 | 38,03 |
8 | Ž2 | 18 | 93 | Bezdíčková Kateřina | ZŠ Ústecká Česká Třebová | 98 | 00:01:56 | 30,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 35 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:21 | 109,02 |
2 | M2 | 4 | 30 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:26 | 96,34 |
3 | M2 | 5 | 37 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:01:27 | 94,64 |
4 | M2 | 6 | 33 | Vondra Vojtěch | ZŠ Ústecká Česká Třebová | 98 | 00:01:28 | 91,68 |
5 | M2 | 8 | 66 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:01:29 | 89,57 |
6 | M2 | 9 | 19 | Demeter Milan | Česká Třebová | 99 | 00:01:32 | 82,49 |
7 | M2 | 11 | 7 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:36 | 74,50 |
8 | M2 | 13 | 6 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:38 | 68,51 |
9 | M2 | 15 | 72 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:01:45 | 51,81 |
10 | M2 | 17 | 42 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:01:56 | 27,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:14 | 102,29 |
2 | Ž3 | 3 | 74 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:16 | 99,52 |
3 | Ž3 | 4 | 26 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:18 | 98,20 |
4 | Ž3 | 7 | 53 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:28 | 87,65 |
5 | Ž3 | 9 | 57 | Leinweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:03:30 | 85,27 |
6 | Ž3 | 11 | 54 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:03:45 | 70,63 |
7 | Ž3 | 12 | 77 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:49 | 65,88 |
8 | Ž3 | 13 | 80 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:54 | 61,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 50 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:07 | 109,48 |
2 | M3 | 5 | 84 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:19 | 97,81 |
3 | M3 | 6 | 43 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:24 | 92,71 |
4 | M3 | 8 | 5 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:30 | 86,28 |
5 | M3 | 10 | 10 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:43 | 73,11 |
6 | M3 | 14 | 105 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:04:07 | 48,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 11 | 31 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:04:29 | 110,70 |
2 | ŽM | 17 | 104 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:04:50 | 96,25 |
3 | ŽM | 18 | 58 | Bártová Kristýna | Atletika Polička | 95 | 00:04:54 | 93,05 |
4 | ŽM | 21 | 52 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:05:01 | 88,68 |
5 | ŽM | 23 | 14 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:05:34 | 64,89 |
6 | ŽM | 24 | 4 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:51 | 53,32 |
7 | ŽM | 25 | 107 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:06:14 | 36,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 25 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:03 | 103,68 |
2 | MM | 3 | 69 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:04:09 | 98,59 |
3 | MM | 4 | 23 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:10 | 97,73 |
4 | MM | 5 | 110 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:04:12 | 95,69 |
5 | MM | 12 | 49 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:31 | 80,43 |
6 | MM | 14 | 79 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:04:40 | 73,66 |
7 | MM | 15 | 48 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:44 | 70,47 |
8 | MM | 19 | 9 | Grus Jakub | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:04:57 | 59,77 |
9 | MM | 20 | 118 | Záveský Jan | Orel Česká Třebová | 95 | 00:04:57 | 59,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 2 | 62 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:09 | 102,80 |
2 | ŽS | 6 | 94 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:14 | 99,07 |
3 | ŽS | 7 | 65 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:15 | 98,13 |
4 | ŽS | 8 | 63 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:04:18 | 95,27 |
5 | ŽS | 13 | 3 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:37 | 80,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 5 | 47 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:08:04 | 108,85 |
2 | MS | 9 | 112 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:08:34 | 96,88 |
3 | MS | 10 | 116 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 00:08:40 | 94,27 |
4 | MS | 11 | 111 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:08:44 | 92,98 |
5 | MS | 14 | 59 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:08:57 | 87,57 |
6 | MS | 16 | 117 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:09:14 | 80,80 |
7 | MS | 17 | 2 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:09:31 | 74,17 |
- | MS | - | 114 | Brůna Jiří | Klášterec nad Orlicí | 93 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 67 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:04:21 | 107,40 |
2 | ŽD | 10 | 24 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:04:25 | 104,18 |
3 | ŽD | 16 | 99 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:47 | 88,42 |
4 | ŽD | 22 | 89 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:05:01 | 77,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 120 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:07:42 | 103,26 |
2 | MD | 2 | 119 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:07:52 | 98,92 |
3 | MD | 3 | 46 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:07:55 | 97,81 |
4 | MD | 4 | 115 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:07:59 | 95,91 |
5 | MD | 6 | 113 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:08:04 | 93,73 |
6 | MD | 7 | 95 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:08:12 | 90,65 |
7 | MD | 8 | 45 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:08:26 | 84,33 |
8 | MD | 12 | 13 | Šafář Jan | HC MOELLER Pardubice | 91 | 00:08:56 | 71,82 |
9 | MD | 18 | 91 | Fater Vláďa | Česká Třebová | 90 | 00:09:42 | 51,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 17 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:20:28 | - |
2 | MJ | 7 | 43 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:20:40 | - |
3 | MJ | 21 | 29 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:22:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 56 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:20:40 | - |
2 | MB | 11 | 30 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:21:18 | - |
3 | MB | 15 | 19 | Orlich Petr | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:21:55 | - |
4 | MB | 16 | 32 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:22:29 | - |
5 | MB | 20 | 67 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:22:47 | - |
6 | MB | 24 | 41 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:23:23 | - |
7 | MB | 26 | 75 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:23:49 | - |
8 | MB | 28 | 35 | Hekrle František | Sokol Parník Česká Třebová | 60 | 00:24:03 | - |
9 | MB | 32 | 68 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:24:19 | - |
10 | MB | 33 | 72 | Holub Jaroslav | Liga 100 Praha | 62 | 00:24:26 | - |
11 | MB | 34 | 73 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:24:27 | - |
12 | MB | 40 | 31 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:25:32 | - |
13 | MB | 51 | 38 | Záveský Richard | Orel Česká Třebová | 63 | 00:27:12 | - |
14 | MB | 73 | 70 | Klatka Martin | Česká Třebová | 67 | 00:30:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 22 | 50 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:23:08 | - |
2 | MC | 25 | 76 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:23:30 | - |
3 | MC | 35 | 27 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:24:28 | - |
4 | MC | 36 | 33 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:42 | - |
5 | MC | 41 | 66 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:32 | - |
6 | MC | 56 | 51 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:27:37 | - |
7 | MC | 61 | 6 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:28:32 | - |
8 | MC | 63 | 23 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:28:52 | - |
9 | MC | 68 | 65 | Motejlek Lubor | Nymburk | 55 | 00:29:34 | - |
10 | MC | 74 | 58 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:31:01 | - |
11 | MC | 78 | 64 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:32:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 47 | 78 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:26:48 | - |
2 | MD | 50 | 36 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:27:04 | - |
3 | MD | 52 | 42 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:27:14 | - |
4 | MD | 55 | 26 | Brusenbauch Karel | Česká Třebová | 47 | 00:27:25 | - |
5 | MD | 67 | 13 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:29:26 | - |
6 | MD | 75 | 39 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:31:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 70 | 79 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:29:59 | - |
2 | ME | 72 | 80 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:30:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 62 | 18 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:28:41 | - |
2 | ŽJ | 65 | 74 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:29:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 29 | 8 | Lauterbachová Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:24:05 | - |
2 | ZA | 38 | 24 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:24:55 | - |
3 | ZA | 39 | 37 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:25:29 | - |
4 | ZA | 46 | 14 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:26:46 | - |
5 | ZA | 48 | 22 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:26:49 | - |
6 | ZA | 58 | 40 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:27:53 | - |
7 | ZA | 59 | 4 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:28:07 | - |
8 | ZA | 60 | 7 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:28:30 | - |
9 | ZA | 69 | 69 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:29:42 | - |
10 | ZA | 76 | 61 | Klouparová Kateřina | Praha | 80 | 00:31:21 | - |
- | ZA | - | 81 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 25 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:21:43 | - |
2 | ZB | 49 | 52 | Pokorová Jaroslava | PIM RC Praha | 72 | 00:27:00 | - |
3 | ZB | 57 | 54 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:27:44 | - |
4 | ZB | 64 | 71 | Wohlarabová Jitka | Šumperk | 69 | 00:28:54 | - |
5 | ZB | 66 | 2 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:29:19 | - |
6 | ZB | 71 | 53 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:30:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 79 | 77 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:33:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 77 | 3 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:31:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H1 | 1 | 65 | Wolf Zdeněk | ÚSP Žampach | 67 | 00:00:37 | - |
2 | H1 | 3 | 5 | Šikula Marian | Korunka Lanškroun | 78 | 00:00:38 | - |
3 | H1 | 4 | 15 | Novotný Josef | Žampach | 71 | 00:00:39 | - |
4 | H1 | 5 | 16 | Mareš Miloš | Žampach | 73 | 00:00:40 | - |
5 | H1 | 6 | 39 | Cinfeld Jiří | Žampach | 00:00:41 | - | |
6 | H1 | 7 | 62 | Macák Jiří | Korunka Lanškroun | 00:00:42 | - | |
7 | H1 | 12 | 51 | Tringela Jaromír | ÚSP Žampach | 00:00:45 | - | |
8 | H1 | 14 | 2 | Boščík Miroslav | Korunka Lanškroun | 00:00:47 | - | |
9 | H1 | 19 | 18 | Starenko Luboš | Žampach | 00:00:48 | - | |
10 | H1 | 23 | 6 | Volf František | Žampach | 68 | 00:00:51 | - |
11 | H1 | 25 | 45 | Doleček Zdeněk | Radost Žampach | 65 | 00:00:53 | - |
12 | H1 | 28 | 52 | Gregar Miroslav | Korunka Lanškroun | 74 | 00:00:56 | - |
13 | H1 | 31 | 13 | Reičičar Miloš | ÚSP Žampach | 00:01:00 | - | |
14 | H1 | 33 | 44 | Skřivánek Roman | Žampach | 00:01:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H2 | 16 | 64 | Hajzlerová Jana | Korunka Lanškroun | 66 | 00:00:47 | - |
2 | H2 | 40 | 50 | Chejnovská Petra | Korunka Lanškroun | 00:02:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H3 | 1 | 14 | Kovář Pavel | Žampach | 72 | 00:01:08 | - |
2 | H3 | 2 | 54 | Matějka Tomáš | Korunka Lanškroun | 00:01:10 | - | |
3 | H3 | 3 | 36 | Kovář Radek | Žampach | 69 | 00:01:11 | - |
4 | H3 | 8 | 48 | Mareš Martin | Korunka Lanškroun | 86 | 00:01:24 | - |
5 | H3 | 12 | 40 | Marek Petr | ÚSP Žampach | 67 | 00:01:25 | - |
6 | H3 | 16 | 63 | Mikulecký Radim | Korunka Lanškroun | 84 | 00:01:35 | - |
7 | H3 | 19 | 19 | Votava Pavel | Žampach | 00:01:43 | - | |
8 | H3 | 28 | 24 | Matefi Viktor | Žampach | 71 | 00:02:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 35 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:21 | 109,02 |
1 | Ž2 | 2 | 27 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:25 | 103,84 |
2 | Ž2 | 3 | 22 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:26 | 100,73 |
2 | M2 | 4 | 30 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:26 | 96,34 |
3 | M2 | 5 | 37 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:01:27 | 94,64 |
4 | M2 | 6 | 33 | Vondra Vojtěch | ZŠ Ústecká Česká Třebová | 98 | 00:01:28 | 91,68 |
3 | Ž2 | 7 | 78 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:28 | 95,43 |
5 | M2 | 8 | 66 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:01:29 | 89,57 |
6 | M2 | 9 | 19 | Demeter Milan | Česká Třebová | 99 | 00:01:32 | 82,49 |
4 | Ž2 | 10 | 68 | Vondrová Simona | Letohrad | 98 | 00:01:36 | 78,68 |
7 | M2 | 11 | 7 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:36 | 74,50 |
5 | Ž2 | 12 | 44 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:37 | 76,36 |
8 | M2 | 13 | 6 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:38 | 68,51 |
6 | Ž2 | 14 | 1 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:44 | 58,43 |
9 | M2 | 15 | 72 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:01:45 | 51,81 |
7 | Ž2 | 16 | 83 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:01:53 | 38,03 |
10 | M2 | 17 | 42 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:01:56 | 27,03 |
8 | Ž2 | 18 | 93 | Bezdíčková Kateřina | ZŠ Ústecká Česká Třebová | 98 | 00:01:56 | 30,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 50 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:07 | 109,48 |
1 | Ž3 | 2 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:14 | 102,29 |
2 | Ž3 | 3 | 74 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:16 | 99,52 |
3 | Ž3 | 4 | 26 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:18 | 98,20 |
2 | M3 | 5 | 84 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:19 | 97,81 |
3 | M3 | 6 | 43 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:24 | 92,71 |
4 | Ž3 | 7 | 53 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:28 | 87,65 |
4 | M3 | 8 | 5 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:30 | 86,28 |
5 | Ž3 | 9 | 57 | Leinweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:03:30 | 85,27 |
5 | M3 | 10 | 10 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:43 | 73,11 |
6 | Ž3 | 11 | 54 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:03:45 | 70,63 |
7 | Ž3 | 12 | 77 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:49 | 65,88 |
8 | Ž3 | 13 | 80 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:54 | 61,30 |
6 | M3 | 14 | 105 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:04:07 | 48,00 |
Organizace závodu: 97% Zvolená trasa závodu: 93% Značení závodu: 97% Vyhlášení výsledků: 97% Zpracování výsledků: 97% Ceny vítězům: 97% Celkový dojem ze závodu: 97% Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.