Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

22.4.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 22.4.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 5121

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4821
Vacek Martin6921
Hübl Radek8820
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9817
Horáček Michal7516
Sadílek Ota4616
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Kalous Petr7714
Borková Agáta0213
Borek Viktor0413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Bielčik Jindřich4013
Stránská Michaela9713
Borek Petr7013
Matyášová Jana6513
Gregora Filip0212
Záveský Filip9312
Razým Jan5712
Ducháček Bedřich5912
Dušková Lenka8012
Šimůnek Jan0312
Vytlačilová Lenka8411
Smolák Petr9411
Mannlová Jana8011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Frydrychová Eliška0111
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Černá Kristýna9311
Klášterecký Tomáš8111
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Vinduška Petr9310
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Jirásková Bára9110
Dostál Ladislav5610
Klaclová Šárka9310
Pilgr Luděk7610
Kubelka Tomáš939

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1382Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:35-
2Ž1585Jasanská LucieXXX9400:00:35-
3Ž11046Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:00:40-
4Ž11245Scheibalová KrystýnaOrel Vysoké Mýto9400:00:41-
5Ž114165Horská DitaČeská Třebová9600:00:44-
6Ž116162Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:46-
7Ž11844Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:52-
8Ž11943Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:58-
9Ž12098Prokopová NatálieXXX9700:01:00-
10Ž12286Bílá ZdeňkaXXX9900:01:20-
11Ž123156Scheibová KateřinaVysoké Mýto9800:01:26-
12Ž124159Novotná EvaLetohrad9800:01:34-
Žáci do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1141Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:33-
2M1283Holínka JanOrel Česká Třebová9400:00:34-
3M1497Řehák AlexČeská Třebová9500:00:35-
4M1684Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:37-
5M1752Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:38-
6M18149Štembírek JiříČeská Třebová9500:00:39-
7M1999Borůvka TomášMŠ Vinohrady9500:00:40-
8M11156Hajný MiroslavXXX9400:00:41-
9M11379Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:00:41-
10M115154Bielčik TomášLichkov9600:00:45-
11M11791Menšík MartinXXX9500:00:51-
12M121158Ouřecký TomášPardubice9700:01:00-
13M12554Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:18-
Žáci 8 - 9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22142Šeda JanSruby9300:01:36-
2M22677Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:37-
3M228167Donát TomášSokol Hylváty9200:01:38-
4M230164Kabrhel TomášATC Litomyšl9200:01:38-
5M23335Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:40-
6M235152Řehák AdamSK Žamberk9200:01:41-
7M23687Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:01:42-
8M246157Rufer DanielZŠ Česká Třebová Parník9300:01:46-
9M24747Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:01:46-
10M253161Tesař JakubOrel Česká Třebová9200:01:48-
11M26081Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:01:51-
12M2611Menšík DavidČeská Třebová9300:01:51-
13M26593Kotek OndřejOrel Česká Třebová9300:01:56-
14M266109Němeček OndraFC Česká Třebová9300:01:59-
15M267111Maštera DavidZŠ Nádražní9300:02:03-
Žákyně 10 - 11 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3260Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:26-
2Ž3963Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:28-
3Ž31020Tomková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:30-
4Ž31357Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:33-
5Ž31566Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:34-
6Ž31628Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:01:34-
7Ž318114Hepnerová MichaelaZŠ A. Jiráska Lanškroun9100:01:34-
8Ž3242Holá PavlaZŠ Ústecká9100:01:36-
9Ž33861Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:43-
10Ž339106Kurková MartinaAC Choceň9000:01:43-
11Ž34268Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:45-
12Ž34322Dobrovská MonikaZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:45-
13Ž3518Turečková MichaelaAFK SKP Pardubice9000:01:48-
14Ž35721Dobšíková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:01:49-
15Ž362120Stará AdélaZŠ Parník Č.T.9000:01:53-
16Ž363107Jasanská KateřinaZŠ Habrmanova Č.T.9100:01:53-
17Ž364123Buriánková ZuzanaHabrmanova9100:01:55-
Žáci 10 - 11 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:25-
2M32119Prokop DanZŠ A. Jiráska9000:01:26-
3M3612Fáber RobertAtletika Jablonné9100:01:27-
4M3723Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:28-
5M3818Krbek KamilNové Město na Moravě9000:01:28-
6M31165Dvořák MichalZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:31-
7M314127Marcinčin MartinOrel Orlice9000:01:33-
8M31958Petraž MartinZŠ Parník Č.T.9100:01:34-
9M32064Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:35-
10M3224Fater LadislavZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:36-
11M323172Vavřín OndřejXXX9100:01:36-
12M325121Všetula IvoZŠ Nádražní Č.T.9100:01:36-
13M32714Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:37-
14M32927Honzík VladimírLO Rokytnice v O.H.9100:01:38-
15M331117Kotek ŠimonOrel Česká Třebová9000:01:39-
16M332116Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:01:39-
17M3415Fater MatějZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:44-
18M345115Holinka MichalOrel Česká Třebová9100:01:45-
19M354138Skopal JanHabrmanova9100:01:48-
20M356118Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:01:48-
21M359124Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:01:49-
Žáci mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM240Ondřejka JosefNové Město na Moravě8800:03:37-
2MM4133Buriánek TomášČeská Třebová8900:03:41-
3MM5163Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:42-
4MM694Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:43-
5MM1051Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:58-
6MM17153Studnař PavelZŠ Habrmanova Č.T.8800:04:26-
7MM18144Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:35-
Žákyně starší (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1130Skybová LucieARC Brno8700:05:13-
2ŽS3148Ryšavá GabrielaTJ Sokol Damníkov8700:05:23-
3ŽS4150Machačová JarmilaTJ Jiskra Havlíčkův Brod8600:05:24-
4ŽS762Bílá MarkétaSKI Česká Třebová8700:05:39-
5ŽS8102Kurková AndreaAC Choceň8700:05:49-
6ŽS9112Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:50-
7ŽS10108Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:57-
8ŽS1116Kubišová MartinaZŠ Ústecká8700:06:04-
9ŽS1396Podhorníková MartinaAC Choceň8600:06:22-
10ŽS14147Chromcová PetraTJ Sokol Damníkov8700:06:31-
11ŽS1515Fečková ŠárkaZŠ Ústecká8600:07:21-
Žáci starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1113Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:06:56-
2MS210Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:07:13-
3MS325Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:07:29-
4MS4104Řemínek MatějAC Choceň8600:07:37-
5MS5103Abraham PetrAC Choceň8600:07:54-
6MS69Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:58-
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:08:11-
2MD267Budina LiborTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8500:08:18-
3MD3179Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:08:26-
Dorostenky (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2131Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:05:21-
2ŽD533Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:05:26-
3ŽD6166Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:05:28-
4ŽD1295Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:13-
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4178Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:15:48109,46
2MJ12185Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:16:5695,65
3MJ13205Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0094,89
4MJ19193Kořínek TomášVysoké Mýto8200:17:2589,89
5MJ49122Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:21:1743,14
6MJ64126Škrabánek JaroslavČeská Třebová8200:23:1818,87
-MJ-53Nechvíl LukášAC Choceň83DNF-
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1197Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:08101,97
2MA2146Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:15:17100,02
3MA36Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:15:2698,01
4MA5136Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:15:5392,22
5MA7189Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:1886,74
6MA8177Handl MichalAC Pardubice8100:16:2285,76
7MA9184Exner OndřejZOO Team Choceň7100:16:2884,49
8MA10169Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:3084,02
9MA11209Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:4780,29
10MA14128Kala MilanDTC Litomyšl7800:17:0376,96
11MA16171Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:17:1773,82
12MA17214Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:17:1873,52
13MA18135Veselský MartinNové Město na Moravě6900:17:2073,07
14MA25182Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:18:0762,89
15MA26198Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:18:0762,84
16MA27186Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:18:0862,76
17MA31201Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:2558,90
18MA35181Glaser VáclavISCAREX Česká Třebová7000:18:4055,73
19MA36204Klášterecký TomášĎ Česká Třebová8100:18:4554,70
20MA37143Skyba MartinBrno6200:18:5352,76
21MA3811Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:5552,47
22MA39183Vašina VáclavSK Řetová8000:18:5752,05
23MA40141Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:18:5851,73
24MA43210Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:19:5439,52
25MA5224Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:21:3717,03
26MA58206Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:452,17
27MA59188Hajný MiroslavČeská Třebová6800:22:471,76
28MA67105Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6900:23:530,00
-MA-202Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují66DNF-
-MA-207Dvořák LeošVAB-TECH Česká Třebová64DNF-
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6151Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:16109,43
2MB153Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:0799,36
3MB22176Papáček JanOseva Choceň5400:17:4991,20
4MB23180Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:17:5490,21
5MB24174Šlajs TomášMontan Choceň 00:18:0787,79
6MB28212Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:18:1186,86
7MB29199Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1386,53
8MB30196Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:18:2384,66
9MB32190Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:2684,01
10MB33213Machač ZdeněkSB Světlá nad Sázavou5200:18:2783,86
11MB41173Zajíc JanKRB Chrudim5300:19:3869,97
12MB48175Netušil PavelRieter Žamberk5200:21:0652,73
13MB62129Hamáček JiříElektro Lumen5800:23:0928,64
14MB65168Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:23:1826,86
-MB-170Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54DNF-
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20194Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:28104,67
2MC21187Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:17:38102,80
3MC34208Skalický JiříSokol Žamberk5000:18:3392,53
4MC42142Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:3880,44
5MC47195Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:0364,72
6MC50145Černý MilanAC Choceň4800:21:2460,79
7MC55191Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:21:5555,00
8MC56192Krumer MiroslavOstrov4900:22:0153,84
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45155Bielčík JindřichLichkov 00:20:50119,67
2MD63203Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:1099,51
3MD68211Kalousek JanSokol Žamberk4100:25:1980,81
Juniorky (trať 2,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4417Blažková LadaNové Město na Moravě7600:20:31106,71
2ZA51134Tomanová MonikaNové Měto na Moravě7700:21:2997,60
3ZA5319Šedová JanaAC Choceň7300:21:4195,69
4ZA5726Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:22:3287,77
5ZA61101Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:23:0282,92
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB46125Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:57108,50
2ZB54200Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:21:50100,34
3ZB60140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:5091,16
4ZB66139Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:2885,40
Lidový běh (trať 2,001 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB127Ondřejka JosefAC Nové Město na Moravě8800:07:36-
2LB239Vavro JiříZáchlumí7500:07:41-
3LB39Ohrazda DavidBasketbalový klub TJ Žďár nad Sázavou7900:07:55-
4LB426Krbek KamilLA Nové Město na Moravě9000:08:19-
5LB53Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:08:23-
6LB612Škrabánek JaroslavČeská Třebová8200:08:32-
7LB74Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:08:36-
8LB831Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:08:49-
9LB929Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:50-
10LB1037Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:08:51-
11LB1121Vašina ZdeněkČeská Třebová7700:08:51-
12LB127Pešina OldřichČeská Třebová5900:08:56-
13LB1324Kolářová EvaČeská Třebová7900:09:00-
14LB1442Fater LadislavZŠ Habrmanova Č.T.9000:09:04-
15LB1553Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:09:07-
16LB1654Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:09:07-
17LB1744Bílá VladimíraČeská Třebová6200:09:08-
18LB1828Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:09:18-
19LB1946Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:09:27-
20LB2056Klacl PetrSKI Klub Česká Třebová6400:09:28-
21LB2143Bílá MarkétaČeská Třebová8700:09:33-
22LB2215Kabrhel TomášATC Litomyšl9200:09:34-
23LB235Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:09:44-
24LB2434Vrbická SandraSokol volejbal Česká Třebová8800:09:44-
25LB2536Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:09:47-
26LB2635Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:09:53-
27LB2752Motl MartinČeská Třebová8800:10:14-
28LB2813Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:10:15-
29LB2958Vavřín OndřejČeská Třebová9100:10:22-
30LB3033Tesař JakubOrel Česká Třebová9200:10:24-
31LB3140Kouřilová KláraČeská Třebová8200:10:26-
32LB3248Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:10:28-
33LB3319Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:31-
34LB3410Houdová MartinaZŠ Česká Třebová Parník8800:10:52-
35LB3516Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:10:59-
36LB3630Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:11:03-
37LB3745Zajíc JanKRB Chrudim5300:11:04-
38LB3838jirasČeská Třebová8900:11:06-
39LB396Poláček FilipPardubice9100:11:08-
40LB4011Jaško BartolomějČeská Třebová4200:11:10-
41LB412Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:11:12-
42LB4255Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:11:18-
43LB4318Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:11:33-
44LB4432Fater MatějSKI Klub Česká Třebová9000:12:18-
45LB4541Pachl ChristiánNádražní9400:12:22-
46LB4659Soukupová BarboraČeská Třebová9000:12:38-
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1141Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:33-
2M1283Holínka JanOrel Česká Třebová9400:00:34-
1Ž1382Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:35-
3M1497Řehák AlexČeská Třebová9500:00:35-
2Ž1585Jasanská LucieXXX9400:00:35-
4M1684Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:37-
5M1752Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:38-
6M18149Štembírek JiříČeská Třebová9500:00:39-
7M1999Borůvka TomášMŠ Vinohrady9500:00:40-
3Ž11046Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:00:40-
8M11156Hajný MiroslavXXX9400:00:41-
4Ž11245Scheibalová KrystýnaOrel Vysoké Mýto9400:00:41-
9M11379Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:00:41-
5Ž114165Horská DitaČeská Třebová9600:00:44-
10M115154Bielčik TomášLichkov9600:00:45-
6Ž116162Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:46-
11M11791Menšík MartinXXX9500:00:51-
7Ž11844Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:52-
8Ž11943Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:58-
9Ž12098Prokopová NatálieXXX9700:01:00-
12M121158Ouřecký TomášPardubice9700:01:00-
10Ž12286Bílá ZdeňkaXXX9900:01:20-
11Ž123156Scheibová KateřinaVysoké Mýto9800:01:26-
12Ž124159Novotná EvaLetohrad9800:01:34-
13M12554Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:18-
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:25-
1Ž3260Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:26-
2M32119Prokop DanZŠ A. Jiráska9000:01:26-
1Ž2473Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:26-
2Ž2569Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:01:27-
3M3612Fáber RobertAtletika Jablonné9100:01:27-
4M3723Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:28-
5M3818Krbek KamilNové Město na Moravě9000:01:28-
2Ž3963Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:28-
3Ž31020Tomková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:30-
6M31165Dvořák MichalZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:31-
3Ž21288Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:33-
4Ž31357Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:33-
7M314127Marcinčin MartinOrel Orlice9000:01:33-
5Ž31566Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:34-
6Ž31628Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:01:34-
4Ž21772Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:34-
7Ž318114Hepnerová MichaelaZŠ A. Jiráska Lanškroun9100:01:34-
8M31958Petraž MartinZŠ Parník Č.T.9100:01:34-
9M32064Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:35-
1M22142Šeda JanSruby9300:01:36-
10M3224Fater LadislavZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:36-
11M323172Vavřín OndřejXXX9100:01:36-
8Ž3242Holá PavlaZŠ Ústecká9100:01:36-
12M325121Všetula IvoZŠ Nádražní Č.T.9100:01:36-
2M22677Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:37-
13M32714Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:37-
3M228167Donát TomášSokol Hylváty9200:01:38-
14M32927Honzík VladimírLO Rokytnice v O.H.9100:01:38-
4M230164Kabrhel TomášATC Litomyšl9200:01:38-
15M331117Kotek ŠimonOrel Česká Třebová9000:01:39-
16M332116Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:01:39-
5M23335Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:40-
5Ž234110Dvořáková LuckaZŠ Habrmanova Č.T.9300:01:40-
6M235152Řehák AdamSK Žamberk9200:01:41-
7M23687Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:01:42-
6Ž23770Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:42-
9Ž33861Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:43-
10Ž339106Kurková MartinaAC Choceň9000:01:43-
7Ž24089Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:01:44-
17M3415Fater MatějZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:44-
11Ž34268Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:45-
12Ž34322Dobrovská MonikaZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:45-
8Ž24450Kočová KláraHabrmanova9200:01:45-
18M345115Holinka MichalOrel Česká Třebová9100:01:45-
8M246157Rufer DanielZŠ Česká Třebová Parník9300:01:46-
9M24747Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:01:46-
9Ž24836Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:01:46-
10Ž24971Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:47-
11Ž25076Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:47-
13Ž3518Turečková MichaelaAFK SKP Pardubice9000:01:48-
12Ž25275Jorová MichaelaLanškroun9300:01:48-
10M253161Tesař JakubOrel Česká Třebová9200:01:48-
19M354138Skopal JanHabrmanova9100:01:48-
13Ž25548Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:48-
20M356118Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:01:48-
14Ž35721Dobšíková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:01:49-
14Ž25837Bárnetová AlenaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:49-
21M359124Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:01:49-
11M26081Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:01:51-
12M2611Menšík DavidČeská Třebová9300:01:51-
15Ž362120Stará AdélaZŠ Parník Č.T.9000:01:53-
16Ž363107Jasanská KateřinaZŠ Habrmanova Č.T.9100:01:53-
17Ž364123Buriánková ZuzanaHabrmanova9100:01:55-
13M26593Kotek OndřejOrel Česká Třebová9300:01:56-
14M266109Němeček OndraFC Česká Třebová9300:01:59-
15M267111Maštera DavidZŠ Nádražní9300:02:03-
15Ž26855Hajná LenkaZŠ Habrmanova Č.T.9200:02:16-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1130Skybová LucieARC Brno8700:05:13-
1ŽD2131Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:05:21-
2ŽS3148Ryšavá GabrielaTJ Sokol Damníkov8700:05:23-
3ŽS4150Machačová JarmilaTJ Jiskra Havlíčkův Brod8600:05:24-
2ŽD533Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:05:26-
3ŽD6166Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:05:28-
4ŽS762Bílá MarkétaSKI Česká Třebová8700:05:39-
5ŽS8102Kurková AndreaAC Choceň8700:05:49-
6ŽS9112Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:50-
7ŽS10108Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:57-
8ŽS1116Kubišová MartinaZŠ Ústecká8700:06:04-
4ŽD1295Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:13-
9ŽS1396Podhorníková MartinaAC Choceň8600:06:22-
10ŽS14147Chromcová PetraTJ Sokol Damníkov8700:06:31-
11ŽS1515Fečková ŠárkaZŠ Ústecká8600:07:21-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1113Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:06:56-
2MS210Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:07:13-
3MS325Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:07:29-
4MS4104Řemínek MatějAC Choceň8600:07:37-
5MS5103Abraham PetrAC Choceň8600:07:54-
6MS69Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:58-
Trať 2,001 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB127Ondřejka JosefAC Nové Město na Moravě8800:07:36-
2LB239Vavro JiříZáchlumí7500:07:41-
3LB39Ohrazda DavidBasketbalový klub TJ Žďár nad Sázavou7900:07:55-
4LB426Krbek KamilLA Nové Město na Moravě9000:08:19-
5LB53Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:08:23-
6LB612Škrabánek JaroslavČeská Třebová8200:08:32-
7LB74Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:08:36-
8LB831Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:08:49-
9LB929Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:50-
10LB1037Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:08:51-
11LB1121Vašina ZdeněkČeská Třebová7700:08:51-
12LB127Pešina OldřichČeská Třebová5900:08:56-
13LB1324Kolářová EvaČeská Třebová7900:09:00-
14LB1442Fater LadislavZŠ Habrmanova Č.T.9000:09:04-
15LB1553Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:09:07-
16LB1654Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:09:07-
17LB1744Bílá VladimíraČeská Třebová6200:09:08-
18LB1828Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:09:18-
19LB1946Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:09:27-
20LB2056Klacl PetrSKI Klub Česká Třebová6400:09:28-
21LB2143Bílá MarkétaČeská Třebová8700:09:33-
22LB2215Kabrhel TomášATC Litomyšl9200:09:34-
23LB235Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová8700:09:44-
24LB2434Vrbická SandraSokol volejbal Česká Třebová8800:09:44-
25LB2536Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:09:47-
26LB2635Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:09:53-
27LB2752Motl MartinČeská Třebová8800:10:14-
28LB2813Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:10:15-
29LB2958Vavřín OndřejČeská Třebová9100:10:22-
30LB3033Tesař JakubOrel Česká Třebová9200:10:24-
31LB3140Kouřilová KláraČeská Třebová8200:10:26-
32LB3248Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:10:28-
33LB3319Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:31-
34LB3410Houdová MartinaZŠ Česká Třebová Parník8800:10:52-
35LB3516Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:10:59-
36LB3630Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:11:03-
37LB3745Zajíc JanKRB Chrudim5300:11:04-
38LB3838jirasČeská Třebová8900:11:06-
39LB396Poláček FilipPardubice9100:11:08-
40LB4011Jaško BartolomějČeská Třebová4200:11:10-
41LB412Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:11:12-
42LB4255Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:11:18-
43LB4318Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:11:33-
44LB4432Fater MatějSKI Klub Česká Třebová9000:12:18-
45LB4541Pachl ChristiánNádražní9400:12:22-
46LB4659Soukupová BarboraČeská Třebová9000:12:38-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:08:11-
2MD267Budina LiborTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8500:08:18-
3MD3179Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:08:26-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1197Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:08101,97
2MA2146Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:15:17100,02
3MA36Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:15:2698,01
1MJ4178Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:15:48109,46
4MA5136Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:15:5392,22
1MB6151Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:16109,43
5MA7189Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:1886,74
6MA8177Handl MichalAC Pardubice8100:16:2285,76
7MA9184Exner OndřejZOO Team Choceň7100:16:2884,49
8MA10169Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:3084,02
9MA11209Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:4780,29
2MJ12185Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:16:5695,65
3MJ13205Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0094,89
10MA14128Kala MilanDTC Litomyšl7800:17:0376,96
2MB153Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:0799,36
11MA16171Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:17:1773,82
12MA17214Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:17:1873,52
13MA18135Veselský MartinNové Město na Moravě6900:17:2073,07
4MJ19193Kořínek TomášVysoké Mýto8200:17:2589,89
1MC20194Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:28104,67
2MC21187Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:17:38102,80
3MB22176Papáček JanOseva Choceň5400:17:4991,20
4MB23180Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:17:5490,21
5MB24174Šlajs TomášMontan Choceň 00:18:0787,79
14MA25182Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:18:0762,89
15MA26198Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:18:0762,84
16MA27186Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:18:0862,76
6MB28212Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:18:1186,86
7MB29199Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1386,53
8MB30196Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:18:2384,66
17MA31201Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:2558,90
9MB32190Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:2684,01
10MB33213Machač ZdeněkSB Světlá nad Sázavou5200:18:2783,86
3MC34208Skalický JiříSokol Žamberk5000:18:3392,53
18MA35181Glaser VáclavISCAREX Česká Třebová7000:18:4055,73
19MA36204Klášterecký TomášĎ Česká Třebová8100:18:4554,70
20MA37143Skyba MartinBrno6200:18:5352,76
21MA3811Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:5552,47
22MA39183Vašina VáclavSK Řetová8000:18:5752,05
23MA40141Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:18:5851,73
11MB41173Zajíc JanKRB Chrudim5300:19:3869,97
4MC42142Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:3880,44
24MA43210Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:19:5439,52
1ZA4417Blažková LadaNové Město na Moravě7600:20:31106,71
1MD45155Bielčík JindřichLichkov 00:20:50119,67
1ZB46125Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:57108,50
5MC47195Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:0364,72
12MB48175Netušil PavelRieter Žamberk5200:21:0652,73
5MJ49122Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:21:1743,14
6MC50145Černý MilanAC Choceň4800:21:2460,79
2ZA51134Tomanová MonikaNové Měto na Moravě7700:21:2997,60
25MA5224Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:21:3717,03
3ZA5319Šedová JanaAC Choceň7300:21:4195,69
2ZB54200Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:21:50100,34
7MC55191Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:21:5555,00
8MC56192Krumer MiroslavOstrov4900:22:0153,84
4ZA5726Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:22:3287,77
26MA58206Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:452,17
27MA59188Hajný MiroslavČeská Třebová6800:22:471,76
3ZB60140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:5091,16
5ZA61101Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:23:0282,92
13MB62129Hamáček JiříElektro Lumen5800:23:0928,64
2MD63203Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:1099,51
6MJ64126Škrabánek JaroslavČeská Třebová8200:23:1818,87
14MB65168Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:23:1826,86
4ZB66139Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:2885,40
28MA67105Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6900:23:530,00
3MD68211Kalousek JanSokol Žamberk4100:25:1980,81

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód