hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

4.5.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 4.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

park Javorka, Česká Třebová
od 9.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Tratě v městském parku mají poměrně zvlněný profil. Jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.
Délka: dospělí 5 km, děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro dospělé, věcné ceny pro děti a dorost.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4887

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4820
Vacek Martin6920
Hübl Radek8818
Sadílek Ota4617
Stránská Adéla9116
Horáček Michal7516
Vondra Vojtěch9816
Jirásková Eva6415
Kalous Petr7715
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Stránská Michaela9714
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan4914
Razým Jan5713
Ducháček Bedřich5913
Bielčik Jindřich4012
Vytlačilová Lenka8412
Matyášová Jana6512
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9311
Šimůnek Jan0311
Čechal Jaroslav6111
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Dušková Lenka8011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Šafář Jaroslav5111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Klášterecký Tomáš8111
Borek Petr7011
Smolák Petr9411
Hajzlerová Jana6610
Krňávek Vojtěch5410
Dobšíček Pavel8010
Mannlová Jana8010
Klaclová Šárka9310
Gregora Filip0210
Smoláková Jiřina6910
Burešová Markéta0410
Wendlig Miroslav5310
Martincová Kristýna9310
Neruda Miroslav5610
Zajíc Jan5310
Černá Kristýna9310
Vinduška Petr9310
Pilgr Luděk769
Jirásková Bára919

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci do 5 let (trať 150 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DT1018Vondra VojtěchČeská Třebová9800:01:06-
2DT12121Pecháček Šimonneregistrován0000:01:14-
3DT1335Smola TomášČeská Třebová9900:01:15-
4DT1486Kulhavý DavidČeská Třebová9800:01:16-
5DT1665Špáta RudolfČeská Třebová9900:01:21-
6DT1864Kousal ViktorBrno9900:01:31-
7DT1987Řehák VojtěchČeská Třebová0000:01:35-
8DT20127Kopecký MartinČeská Třebová9900:01:39-
9DT2123Jirsa MatoušČeská Třebová0000:01:43-
10DT23133Džavoronok MatyášBrno0100:02:27-
-DT-28Kadlec JanSokol Bezděkov00DNF-

Dívky do 5 let (trať 150 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1154Smoláková AlexandraBKVM Vysoké Mýto9800:00:53-
2257Šplíchálová VeronikaXXX9800:00:53-
3319Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:00:56-
44102Martincová LucieRychnov9900:00:57-
55124Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:01:00-
6649Sabolčíková AdélaBKVM Vysoké Mýto9900:01:00-
7744Němečková MonikaČeská Třebová9800:01:00-
88103Dufková Kristýnaneregistrována9800:01:00-
9983Ducháčková TerezaXXX9900:01:02-
101153Smoláková DominikaBKVM Vysoké Mýto0000:01:09-
1115126Beránková AdélaČeská Třebová9900:01:20-
12171Menšíková DenisaČeská Třebová9900:01:29-
1322137Hrdinová AdélaOrel Česká Třebová9900:02:00-
142431Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:05:02-
152563Špátová BarboraČeská Třebová0200:05:24-

Žákyně 6 - 7 let (trať 400 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1121Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:19-
2Ž1246Jiskrová AnežkaBKVM Vysoké Mýto9600:01:23-
3Ž1414Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:26-
4Ž1543Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:01:27-
5Ž1848Sabolčíková NatalieBKVM Vysoké Mýto9700:01:33-
6Ž1930Stránská MichaelaČeská Třebová9700:01:33-
7Ž11088Hermanová BarboraČeská Třebová9800:01:34-

Žáci 6 - 7 let (trať 400 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1333Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:01:25-
2M16104Habrman VojtěchČeská Třebová9700:01:31-
3M17122Markovič TomášČeská Třebová9600:01:33-
4M11142Džavoronok DonovanBrno9700:01:41-
5M112105Foldyna PetrČeská Třebová9600:01:43-
6M11375Jiroušek PetrČeská Třebová9700:01:54-
7M114123Zelinger MichalČeská Třebová9700:02:02-

Žákyně 8 - 9 let (trať 500 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2315Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:35-
2Ž2612Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:37-
3Ž2826Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:40-
4Ž2951Štanclová EliškaBKVM Vysoké Mýto9400:01:41-
5Ž21162Szlamová LucieČeská Třebová9400:01:44-
6Ž21260Glaserová DominikaSKI Česká Třebová9500:01:45-
7Ž221120Pecháčková NatálieSokol Česká Třebová9500:01:52-
8Ž227101Pustajová Lenkaneregistrována9500:02:57-
9Ž228128Hanušová MonikaČeská Třebová9400:03:47-

Žáci 8 - 9 let (trať 500 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:01:26-
2M2217Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:26-
3M2482Špičák MartinBrno9400:01:36-
4M2524Jirsa AdamČeská Třebová9400:01:37-
5M2752Pilnáček RadomírBKVM Vysoké Mýto9400:01:39-
6M21077Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:41-
7M21341Fohl MartinFK Česká Třebová9500:01:45-
8M21461Záveský JanOrel Česká Třebová9500:01:46-
9M2153Foff MichalČeská Třebová9500:01:47-
10M21636Šplíchal LiborXXX9500:01:48-
11M2178Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:01:49-
12M218113Blažek TomášTIS Vilhelm F-M9400:01:50-
13M21925Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:51-
14M220134Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:52-
15M22274Hajný Miroslavneregistrován9400:01:53-
16M22376Chroust KubaISCAREX Česká Třebová9300:01:56-
17M22478Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:02:00-
18M225139Kunst Davidneregistrován9500:02:04-
19M22666Kosek MichalXXX9500:02:16-

Žáci 10 - 11 let (trať 800 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3237Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:20-
2M33106Siegel JakubAC Choceň9200:02:20-
3M3527Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:02:23-
4M36131Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:24-
5M38129Bartůněk DavidSki klub Česká Třebová9300:02:27-
6M31220Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:32-
7M31579Rufer DanielFK Česká Třebová9300:02:40-
8M31659Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:02:41-
9M3194Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:45-
10M32285Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:02:49-
11M32467Lešinger MilanČeská Třebová9200:02:55-
12M32547Jiskra OndřejBKVM Vysoké Mýto9200:02:56-
13M326130Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:02:59-
14M3272Menšík DavidČeská Třebová9300:03:01-
15M32845Němeček OndraFC Česká Třebová9300:03:09-

Žákyně mladší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM489Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:30-
2ŽM590Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:34-
3ŽM634Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:03:36-
4ŽM7138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:50-
5ŽM891Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:51-
6ŽM1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:53-
7ŽM1472Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:57-
8ŽM1571Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:02-
9ŽM1638Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:14-
10ŽM1781Fišerová MonikaČeská Třebová9000:04:14-
11ŽM2050Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto9100:04:27-
12ŽM2440Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:05:20-

Žáci mladší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1111Večeře TomášAtletika Polička9000:03:15-
2MM2115Tománek FilipAtletika Polička9000:03:22-
3MM384Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:30-
4MM9125Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:03:52-
5MM1058Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:52-
6MM12100Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:56-
7MM135Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:56-
8MM1868Lešinger EduardČeská Třebová9000:04:19-
9MM19118Všetula IvoZŠ Nádražní Č.T.9100:04:21-
10MM2180Novák TomášČeská Třebová9100:04:37-
11MM22135Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:04:39-
12MM23108Rákosník TomášXXX9100:04:40-

Žákyně starší (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1110Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:03-
2ŽS422Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:05:37-
3ŽS599Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:05:53-
4ŽS6141Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:58-

Dorostenky (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2147Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:05:17-
2ŽD3149Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:30-
3ŽD7144Novotná PavlaTis Vilhelm F-M8600:06:24-
4ŽD8145Janďourková RadkaTis Vilhelm F-M8700:06:38-

Žáci starší (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1107Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:26-
2MS2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:26-
3MS310Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:36-
4MS4114Víšek MartinAtletika Polička8800:06:37-
5MS59Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:47-
6MS6109Červ JakubAtletika Polička8900:06:52-
7MS769Zavřel JiříAC Choceň8900:07:08-
8MS870Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:08-
9MS9117Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:07:55-
-MS-132Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová89DNF-
-MS-146Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88DNF-

Dorostenci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1142Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:47-
2MD2140Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:07:53-
3MD3143Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:08:01-
4MD4148Hordějčuk VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí8700:08:26-
5MD511Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:08:36-
6MD632Novotný MichalATC Nekoř8700:09:00-
7MD7116Siegel JosefAC Choceň8600:09:07-

Junioři (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ629Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:16:19114,24
2MJ2026Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:17:3599,82
3MJ3427Bartoň EduardSK Štíty8500:18:4885,94
4MJ414Janda FilipČeská Třebová8500:19:4774,79

Muži A (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Dobšíček PavelSK Hronov8000:15:27103,49
2MA230Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:15:4599,67
3MA314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:5996,84
4MA513Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:1393,88
5MA1021Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:3389,61
6MA1185Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:16:4088,10
7MA1215Fořt MartinSPA Jablonec nad Nisou6800:17:0183,71
8MA1658Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:2478,77
9MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:2478,70
10MA1857Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:2877,91
11MA1959Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:3476,70
12MA2149Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:4175,14
13MA2271Bílek LubošZČV FPc Plzeň7900:17:4674,19
14MA2350Dostálek PetrTěchonín6700:17:4873,79
15MA2667Kalous PetrSK Žamberk7700:18:0769,72
16MA2863Šlajs TomášKOB Choceň8300:18:1667,71
17MA313Mařík JiříMěP Žamberk7200:18:3763,32
18MA3253Zelinger MichalLanškroun6900:18:4262,26
19MA3560Procházka PetrChoceň7400:18:5360,01
20MA3783Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:1056,41
21MA3975Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:3750,53
22MA4277Hartman KarelVSK VUT Brno7700:19:5646,63
23MA4676Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:20:0943,78
24MA489Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:20:2640,24
25MA5482Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:20:5035,13
26MA5579Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:5733,60
27MA6018Pecháček Štěpánneregistrován6900:21:1130,76
-MA-78Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová82DNF-

Muži B (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:08102,33
2MB732Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:16:2399,12
3MB839Filip LubošAC Choceň5900:16:2698,56
4MB96Siegel JosefSpartak Choceň5800:16:3197,50
5MB1323Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:0690,46
6MB1538Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:1488,68
7MB2552Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:0079,43
8MB3062Šlajs TomášCC Choceň6000:18:3073,24
9MB407Neruda MiroslavChrudim5600:19:4458,06
10MB4431Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:0553,87
11MB4544Krejčí StanislavTěchonín6300:20:0753,48
12MB478Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:1551,77
13MB6545Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:2936,65
14MB671Sedlák JiříPřelouč5800:21:3735,08
15MB6919Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:21:5531,32
16MB7641Velechovský JiříAgit HK Králíky5500:23:2712,48
17MB8180Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:25:210,00

Muži C (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2412Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:55102,79
2MC2717Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:1499,28
3MC2954Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:18:2197,94
4MC3842Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:3484,54
5MC4343Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:0279,30
6MC5120Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:20:3673,23
7MC5224Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:20:4272,10
8MC5765Krumer MiroslavOstrov4900:21:0368,20
9MC5973Koblížek JindřichŽamberk4800:21:0867,21
10MC622Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1466,07
11MC6361Černý MilanAC Choceň4800:21:1865,37
12MC6869Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:21:4460,70
13MC7274Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:2553,15
14MC7556Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:1244,55
15MC7868Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:2431,25

Muži D (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1428Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:11130,68
2MD6448Bielčik JindřichLichkov4000:21:1989,91
3MD7137Lech JiříPlki Tým Brno3700:22:2379,41
4MD7736Hrubý MilanASK Blansko3800:23:5664,08
5MD7947Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:3557,76
6MD8270Kalousek JanSK Žamberk4100:27:3827,70
7MD8355Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:28:5714,62

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5010Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:32100,00

Ženy A (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3316Fořtová IvetaSPA Jablonec nad Nisou7200:18:42107,13
2ZA3625Blažková LadaAO Nové Město na Moravě7600:19:00104,05
3ZA4951Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:2988,82
4ZA5334Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:4785,73
5ZA5622Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:0183,25
6ZA5811Švecová TerezaPotštejn7700:21:0682,40
7ZA6146Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:1481,14
8ZA6664Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:3377,76
9ZA805Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6900:24:5543,12
-ZA-84Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79DNF-

Ženy B (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7035Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:12103,75
2ZB7366Novotná EvaLetohrad4800:22:32100,82
3ZB7472Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0895,43

Lidový běh (trať 2,003 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB140Večeře TomášAtletika Polička9000:07:12-
2LB255Novotný MichalATC Nekoř8700:07:20-
3LB354Hordějčuk VáclavCTC Fort SMC8700:07:23-
4LB446Červ JakubAtletika Polička8900:07:28-
5LB547Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:38-
6LB641Tománek FilipAtletika Polička9000:07:42-
7LB739Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:45-
8LB89Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:07:58-
9LB925Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:08:10-
10LB1045Zábrodský JanÚstí nad Orlicí8400:08:11-
11LB117Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:08:17-
12LB1216Všetula IvoČeská Třebová9100:08:24-
13LB1351Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:08:27-
14LB1410Štancl LadislavBKVM Vysoké Mýto6200:08:29-
15LB1527Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:30-
15LB1530Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:30-
17LB1756Siegel JakubAC Choceň9200:08:34-
18LB1857Jiskra OldřichBKVM Vysoké Mýto6600:08:36-
19LB1921Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:08:43-
20LB2052Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:08:44-
20LB2031Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:44-
22LB2258Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:08:44-
23LB2343Večeře JosefPohova6400:08:50-
24LB2429Řeháková RomanaSparta Křib7400:09:02-
25LB251Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:04-
26LB2617Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:09:09-
26LB2635Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:09:09-
28LB288Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:09:11-
29LB2915Bílý VlastimilČeská Třebová6100:09:22-
30LB3038Habrmanová AlenaFK Česká Třebová7300:09:37-
31LB3114Bílá VladimíraČeská Třebová6200:09:52-
32LB3228Zapletalová DanaČeská Třebová6300:09:53-
33LB3326Maloňová RadkaXXX8200:09:58-
34LB342Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:10:06-
35LB354Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto9100:10:18-
36LB3634Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:10:25-
36LB3632Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:25-
38LB3833Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:10:27-
39LB3948Stránská MichaelaČeská Třebová9700:10:46-
40LB4053Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:10:47-
41LB4111Jiskrová JarmilaBKVM Vysoké Mýto6400:11:02-
42LB426Štanclová EliškaBKVM Vysoké Mýto9400:11:04-
43LB4318Čechalová HanaTS Letohrad8600:11:04-
44LB4444Nováková KateřinaČeská Třebová9000:11:04-
45LB4519Čechal JaroslavTS Letohrad6100:11:14-
46LB465Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto6000:11:14-
47LB4720Dobšíček PavelSK Hronov8000:11:36-
48LB4822Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:11:36-
48LB4842Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:11:36-
48LB4836Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:11:36-
48LB4837Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:11:36-
52LB5223Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:11:38-
52LB5224Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:11:38-
54LB5412Jiskra OndřejBKVM Vysoké Mýto9200:12:59-
54LB543Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:12:59-
56LB5650Klaclová ŽanetaSKI Klub Česká Třebová9100:13:49-
56LB5649Balcarová MarkétaČeská Třebová8700:13:49-

Trať 150 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1154Smoláková AlexandraBKVM Vysoké Mýto9800:00:53-
2257Šplíchálová VeronikaXXX9800:00:53-
3319Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:00:56-
44102Martincová LucieRychnov9900:00:57-
55124Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:01:00-
6649Sabolčíková AdélaBKVM Vysoké Mýto9900:01:00-
7744Němečková MonikaČeská Třebová9800:01:00-
88103Dufková Kristýnaneregistrována9800:01:00-
9983Ducháčková TerezaXXX9900:01:02-
1DT1018Vondra VojtěchČeská Třebová9800:01:06-
101153Smoláková DominikaBKVM Vysoké Mýto0000:01:09-
2DT12121Pecháček Šimonneregistrován0000:01:14-
3DT1335Smola TomášČeská Třebová9900:01:15-
4DT1486Kulhavý DavidČeská Třebová9800:01:16-
1115126Beránková AdélaČeská Třebová9900:01:20-
5DT1665Špáta RudolfČeská Třebová9900:01:21-
12171Menšíková DenisaČeská Třebová9900:01:29-
6DT1864Kousal ViktorBrno9900:01:31-
7DT1987Řehák VojtěchČeská Třebová0000:01:35-
8DT20127Kopecký MartinČeská Třebová9900:01:39-
9DT2123Jirsa MatoušČeská Třebová0000:01:43-
1322137Hrdinová AdélaOrel Česká Třebová9900:02:00-
10DT23133Džavoronok MatyášBrno0100:02:27-
142431Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:05:02-
152563Špátová BarboraČeská Třebová0200:05:24-

Trať 500 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:01:26-
2M2217Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:26-
1Ž2315Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:35-
3M2482Špičák MartinBrno9400:01:36-
4M2524Jirsa AdamČeská Třebová9400:01:37-
2Ž2612Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:37-
5M2752Pilnáček RadomírBKVM Vysoké Mýto9400:01:39-
3Ž2826Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:40-
4Ž2951Štanclová EliškaBKVM Vysoké Mýto9400:01:41-
6M21077Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:41-
5Ž21162Szlamová LucieČeská Třebová9400:01:44-
6Ž21260Glaserová DominikaSKI Česká Třebová9500:01:45-
7M21341Fohl MartinFK Česká Třebová9500:01:45-
8M21461Záveský JanOrel Česká Třebová9500:01:46-
9M2153Foff MichalČeská Třebová9500:01:47-
10M21636Šplíchal LiborXXX9500:01:48-
11M2178Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:01:49-
12M218113Blažek TomášTIS Vilhelm F-M9400:01:50-
13M21925Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:51-
14M220134Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:52-
7Ž221120Pecháčková NatálieSokol Česká Třebová9500:01:52-
15M22274Hajný Miroslavneregistrován9400:01:53-
16M22376Chroust KubaISCAREX Česká Třebová9300:01:56-
17M22478Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:02:00-
18M225139Kunst Davidneregistrován9500:02:04-
19M22666Kosek MichalXXX9500:02:16-
8Ž227101Pustajová Lenkaneregistrována9500:02:57-
9Ž228128Hanušová MonikaČeská Třebová9400:03:47-

Trať 800 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3192Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:18-
1M3237Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:20-
2M33106Siegel JakubAC Choceň9200:02:20-
2Ž34119Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:21-
3M3527Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:02:23-
4M36131Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:24-
3Ž3796Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:26-
5M38129Bartůněk DavidSki klub Česká Třebová9300:02:27-
4Ž3993Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:02:29-
5Ž31097Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:29-
6Ž31194Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:30-
6M31220Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:32-
7Ž31395Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:02:34-
8Ž31456Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:02:39-
7M31579Rufer DanielFK Česká Třebová9300:02:40-
8M31659Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:02:41-
9Ž31798Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:02:43-
10Ž3186Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:45-
9M3194Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:45-
11Ž320136Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:46-
12Ž3217Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:47-
10M32285Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:02:49-
13Ž32313Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:49-
11M32467Lešinger MilanČeská Třebová9200:02:55-
12M32547Jiskra OndřejBKVM Vysoké Mýto9200:02:56-
13M326130Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:02:59-
14M3272Menšík DavidČeská Třebová9300:03:01-
15M32845Němeček OndraFC Česká Třebová9300:03:09-
14Ž32916Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:13-
15Ž33073Hajná LenkaZŠ Habrmanova Č.T.9200:03:44-
16Ž33129Rohalová VeronikaČeská Třebová9200:03:52-

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1110Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:03-
1ŽD2147Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:05:17-
2ŽD3149Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:30-
2ŽS422Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:05:37-
3ŽS599Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:05:53-
4ŽS6141Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:58-
3ŽD7144Novotná PavlaTis Vilhelm F-M8600:06:24-
4ŽD8145Janďourková RadkaTis Vilhelm F-M8700:06:38-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1107Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:26-
2MS2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:26-
3MS310Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:36-
4MS4114Víšek MartinAtletika Polička8800:06:37-
5MS59Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:47-
6MS6109Červ JakubAtletika Polička8900:06:52-
7MS769Zavřel JiříAC Choceň8900:07:08-
8MS870Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:08-
9MS9117Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:07:55-

Trať 2,003 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB140Večeře TomášAtletika Polička9000:07:12-
2LB255Novotný MichalATC Nekoř8700:07:20-
3LB354Hordějčuk VáclavCTC Fort SMC8700:07:23-
4LB446Červ JakubAtletika Polička8900:07:28-
5LB547Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:38-
6LB641Tománek FilipAtletika Polička9000:07:42-
7LB739Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:45-
8LB89Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:07:58-
9LB925Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:08:10-
10LB1045Zábrodský JanÚstí nad Orlicí8400:08:11-
11LB117Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:08:17-
12LB1216Všetula IvoČeská Třebová9100:08:24-
13LB1351Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:08:27-
14LB1410Štancl LadislavBKVM Vysoké Mýto6200:08:29-
15LB1527Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:30-
15LB1530Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:30-
17LB1756Siegel JakubAC Choceň9200:08:34-
18LB1857Jiskra OldřichBKVM Vysoké Mýto6600:08:36-
19LB1921Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:08:43-
20LB2052Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:08:44-
20LB2031Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:44-
22LB2258Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:08:44-
23LB2343Večeře JosefPohova6400:08:50-
24LB2429Řeháková RomanaSparta Křib7400:09:02-
25LB251Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:04-
26LB2617Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:09:09-
26LB2635Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:09:09-
28LB288Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:09:11-
29LB2915Bílý VlastimilČeská Třebová6100:09:22-
30LB3038Habrmanová AlenaFK Česká Třebová7300:09:37-
31LB3114Bílá VladimíraČeská Třebová6200:09:52-
32LB3228Zapletalová DanaČeská Třebová6300:09:53-
33LB3326Maloňová RadkaXXX8200:09:58-
34LB342Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:10:06-
35LB354Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto9100:10:18-
36LB3634Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:10:25-
36LB3632Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:25-
38LB3833Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:10:27-
39LB3948Stránská MichaelaČeská Třebová9700:10:46-
40LB4053Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:10:47-
41LB4111Jiskrová JarmilaBKVM Vysoké Mýto6400:11:02-
42LB426Štanclová EliškaBKVM Vysoké Mýto9400:11:04-
43LB4318Čechalová HanaTS Letohrad8600:11:04-
44LB4444Nováková KateřinaČeská Třebová9000:11:04-
45LB4519Čechal JaroslavTS Letohrad6100:11:14-
46LB465Štanclová HanaBKVM Vysoké Mýto6000:11:14-
47LB4720Dobšíček PavelSK Hronov8000:11:36-
48LB4822Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:11:36-
48LB4842Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:11:36-
48LB4836Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:11:36-
48LB4837Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:11:36-
52LB5223Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:11:38-
52LB5224Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:11:38-
54LB5412Jiskra OndřejBKVM Vysoké Mýto9200:12:59-
54LB543Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:12:59-
56LB5650Klaclová ŽanetaSKI Klub Česká Třebová9100:13:49-
56LB5649Balcarová MarkétaČeská Třebová8700:13:49-

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1142Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:47-
2MD2140Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:07:53-
3MD3143Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:08:01-
4MD4148Hordějčuk VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí8700:08:26-
5MD511Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:08:36-
6MD632Novotný MichalATC Nekoř8700:09:00-
7MD7116Siegel JosefAC Choceň8600:09:07-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Dobšíček PavelSK Hronov8000:15:27103,49
2MA230Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:15:4599,67
3MA314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:5996,84
1MB433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:08102,33
4MA513Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:1393,88
1MJ629Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:16:19114,24
2MB732Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:16:2399,12
3MB839Filip LubošAC Choceň5900:16:2698,56
4MB96Siegel JosefSpartak Choceň5800:16:3197,50
5MA1021Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:3389,61
6MA1185Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:16:4088,10
7MA1215Fořt MartinSPA Jablonec nad Nisou6800:17:0183,71
5MB1323Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:0690,46
1MD1428Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:11130,68
6MB1538Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:1488,68
8MA1658Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:2478,77
9MA1781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:2478,70
10MA1857Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:2877,91
11MA1959Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:3476,70
2MJ2026Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:17:3599,82
12MA2149Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:4175,14
13MA2271Bílek LubošZČV FPc Plzeň7900:17:4674,19
14MA2350Dostálek PetrTěchonín6700:17:4873,79
1MC2412Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:55102,79
7MB2552Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:0079,43
15MA2667Kalous PetrSK Žamberk7700:18:0769,72
2MC2717Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:1499,28
16MA2863Šlajs TomášKOB Choceň8300:18:1667,71
3MC2954Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:18:2197,94
8MB3062Šlajs TomášCC Choceň6000:18:3073,24
17MA313Mařík JiříMěP Žamberk7200:18:3763,32
18MA3253Zelinger MichalLanškroun6900:18:4262,26
1ZA3316Fořtová IvetaSPA Jablonec nad Nisou7200:18:42107,13
3MJ3427Bartoň EduardSK Štíty8500:18:4885,94
19MA3560Procházka PetrChoceň7400:18:5360,01
2ZA3625Blažková LadaAO Nové Město na Moravě7600:19:00104,05
20MA3783Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:1056,41
4MC3842Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:3484,54
21MA3975Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:3750,53
9MB407Neruda MiroslavChrudim5600:19:4458,06
4MJ414Janda FilipČeská Třebová8500:19:4774,79
22MA4277Hartman KarelVSK VUT Brno7700:19:5646,63
5MC4343Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:0279,30
10MB4431Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:0553,87
11MB4544Krejčí StanislavTěchonín6300:20:0753,48
23MA4676Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:20:0943,78
12MB478Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:1551,77
24MA489Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:20:2640,24
3ZA4951Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:2988,82
1ŽJ5010Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:32100,00
6MC5120Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:20:3673,23
7MC5224Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:20:4272,10
4ZA5334Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:4785,73
25MA5482Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:20:5035,13
26MA5579Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:5733,60
5ZA5622Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:0183,25
8MC5765Krumer MiroslavOstrov4900:21:0368,20
6ZA5811Švecová TerezaPotštejn7700:21:0682,40
9MC5973Koblížek JindřichŽamberk4800:21:0867,21
27MA6018Pecháček Štěpánneregistrován6900:21:1130,76
7ZA6146Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:1481,14
10MC622Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1466,07
11MC6361Černý MilanAC Choceň4800:21:1865,37
2MD6448Bielčik JindřichLichkov4000:21:1989,91
13MB6545Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:2936,65
8ZA6664Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:3377,76
14MB671Sedlák JiříPřelouč5800:21:3735,08
12MC6869Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:21:4460,70
15MB6919Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:21:5531,32
1ZB7035Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:12103,75
3MD7137Lech JiříPlki Tým Brno3700:22:2379,41
13MC7274Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:2553,15
2ZB7366Novotná EvaLetohrad4800:22:32100,82
3ZB7472Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0895,43
14MC7556Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:1244,55
16MB7641Velechovský JiříAgit HK Králíky5500:23:2712,48
4MD7736Hrubý MilanASK Blansko3800:23:5664,08
15MC7868Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:2431,25
5MD7947Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:3557,76
9ZA805Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6900:24:5543,12
17MB8180Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:25:210,00
6MD8270Kalousek JanSK Žamberk4100:27:3827,70
7MD8355Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:28:5714,62

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 78%
Vyhlášení výsledků: 63%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: 63%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

DOBRÝ

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód