Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

21.4.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 21.4.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová - městský park Javorka, první kategorie v 9:30 hodin, start hlavního závodu v 11:30 hodin

Přihlášky

v den a místě závodu od 8:30 hodin

Startovné

muži a ženy 30 Kč, ostatní 10 Kč

Popis tratě

délka tratí je uvedena v souhrnném přehledu kategorií. Tratě vedou po parkových cestách se zpevněným povrchem, část povrchu vydlážděna.

Ceny pro vítěze

věcné ceny budou uděleny v kategoriích mládeže, finanční ceny v kategoriích dospělých, v lidovém běhu bude mezi účastníky vylosováno několik věcných cen

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Různé: šatny a ubytování pořadatel nezajišťuje. Vyhlášení kategorií pro mládež bude průběžné. Vítězové loňského ročníku v kategoriích dospělých: Muži A Vítek Miroslav Sportdres Ústí nad Orlicí 15:07:41 Muži B Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 16:15:32 Muži C Krsek Miroslav ESAB Vamberk 17:27:78 Muži D Bielčík Jindřich Lichkov 20:49:50 Ženy A Blažková Lada Nové Město na Moravě 20:30:54 Ženy B Jorová Ludmila ISCAREX Česká Třebová 20:56:14

Internetové stránky

iscarex.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 4882

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Keprtová Miloslava4820
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Vondra Vojtěch9816
Sadílek Ota4616
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan8214
Kalous Petr7714
Stránská Michaela9713
Červ Miloslav5013
Šimůnek Jan4913
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Matyášová Jana6512
Razým Jan5712
Borek Petr7012
Záveský Filip9312
Bielčik Jindřich4012
Ducháček Bedřich5912
Kebrle Milan7511
Čechal Jaroslav6111
Frydrychová Eliška0111
Vytlačilová Lenka8411
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Šimůnek Jan0311
Smolák Petr9411
Sontáková Lenka9111
Gregora Filip0211
Smoláková Valérie9311
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Klášterecký Tomáš8110
Martincová Kristýna9310
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Mannlová Jana8010
Klaclová Šárka9310
Jirásková Bára9110
Nechvílová Miroslava609
Dobšíček Pavel809
Dudek Milan919
Wendlig Miroslav539
Pilgr Luděk769

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1120Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:42-
2M1224Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:44-
3M13196Linder DavidXXX9700:00:45-
4M1468Džavoronok DonovanXXX9700:00:46-
5M1528Němečková MonikaXXX9800:00:46-
6M1670Glaserová EliškaČeská Třebová9700:00:48-
7M1769Jiroušek PetrXXX9700:00:50-
8M1884Marek DenisXXX9700:00:51-
9M1993Vondra VojtěchXXX9800:00:53-
10M11083Novotná EvaXXX9800:01:00-
11M11180Hubáček VáclavXXX9900:01:10-
12M11286Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:01:17-
13M1131Menšíková DenisaXXX9900:01:22-
13M1132Špáta RudolfXXX9900:01:22-
15M11592Kousal ViktorBrno9900:01:23-
16M11678Kopecký MartinXXX9900:01:26-
17M11723Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:34-
18M11894Hrdinová AdélaXXX9900:01:37-
19M11919Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:01:51-
20M1204Kadlec JanXXX0000:01:52-
-M1-96Kolářová AničkaXXX97DNF-
Žákyně 6 - 7 let (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1565Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:01:28-
2Ž1771Glaserová DominikaČeská Třebová9500:01:34-
3Ž18194Pecháčková NatálieSokol Česká Třebová9500:01:35-
4Ž1991Felcmanová KateřinaŠneci9500:01:37-
5Ž11017Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:01:38-
6Ž11382Horská DitaČeská Třebová9600:01:44-
7Ž11685Marková LucieXXX9500:01:54-
Žáci 6 - 7 let (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1199Řehák AlexČeská Třebová9500:01:16-
2M1261Záleský DominikJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:20-
3M1336Kubelka PetrAtletika Jablonné nad Orlicí9500:01:22-
4M14193Procházka PetrChoceň9500:01:26-
5M1662Záveský JanOrel Česká Třebová9500:01:30-
6M11134Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:39-
7M11290Borůvka TomášMŠ Vinohrady9500:01:40-
8M11460Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:01:47-
9M11532Foldyna PetrČeská Třebová9600:01:53-
Žákyně 8 - 9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2139Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:22-
2Ž2350Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:25-
3Ž2725Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:32-
4Ž21040Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:35-
5Ž21210Dvořáková LuckaXXX9300:01:37-
6Ž21464Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:01:39-
7Ž21830Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:01:40-
8Ž21953Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:43-
9Ž22041Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:01:44-
10Ž22322Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:01:49-
11Ž2278Szlamová LucieXXX9400:02:02-
12Ž22895Hamplová AnnaXXX9300:02:10-
Žáci 8 - 9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2235Kubelka TomášAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:25-
2M2442Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:28-
3M2597Šeda JanSruby9300:01:31-
4M2614Kucharčík VáclavAO Nové Město na Moravě9300:01:32-
5M287Bartůněk DavidXXX9300:01:33-
6M2963Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:01:35-
7M21126Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:01:36-
8M21316Jílek JanOrel Vysoké Mýto9300:01:37-
9M21529Tomek JakubJablonné nad Orlicí9300:01:39-
10M21689Felcman PetrŠneci9300:01:40-
11M21787Hanuš PavelChoceň9300:01:40-
12M22179Kopecký JanXXX9000:01:45-
13M22277Válka MichalXXX9300:01:47-
14M22427Němeček OndraZŠ Habrmanova Č.T.9300:01:53-
15M22572Hajný MiroslavXXX9400:01:56-
16M2263Čech ZdeněkXXX9400:02:00-
Žákyně 10 - 11 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3352Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:19-
2Ž3448Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:20-
3Ž3556Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:21-
4Ž3646Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:22-
5Ž31149Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:33-
6Ž31743Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:39-
7Ž32288Kvasničková PetraXXX9100:02:43-
8Ž32512Karasová JanaNové Město na Moravě9200:02:44-
9Ž32813Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:47-
10Ž32951Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:48-
11Ž334198Hlávková LindaXXX9200:02:58-
12Ž33621Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:03:06-
13Ž337197Šmídová ZuzanaXXX9100:03:10-
14Ž33855Jetmarová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:12-
15Ž340195Uhderová VeronikaXXX9100:03:23-
16Ž34273Hajná LenkaZŠ Habrmanova Č.T.9200:03:34-
Žáci 10 - 11 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3145Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:02:16-
2M329Osbrejš JanAO Nové Město na Moravě9100:02:16-
3M3757Kroupa OndřejJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:22-
4M3847Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:25-
5M3974Siegel JakubAC Choceň9200:02:32-
6M31075Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:33-
7M31237Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:02:33-
8M313100Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:02:34-
9M31476Vytlačil MarekČeská Třebová9100:02:35-
10M31558Bartaloš JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:36-
11M3165Všetula IvoXXX9100:02:39-
12M31844Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:02:39-
13M31966Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:02:41-
14M32059Dvořák JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:42-
15M32111Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:02:43-
16M32338Petráž MartinXXX9100:02:43-
17M32454Macek PatrikXXX9200:02:44-
18M326199Hlávka FilipXXX9100:02:45-
19M327200Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:02:47-
20M33098Šplíchal DavidXXX9100:02:52-
21M33131Stejskal MilanZŠ Nádražní Č.T.9200:02:55-
22M3326Jansa MilanXXX9200:02:57-
23M33318Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:02:58-
24M33567Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:03:04-
25M33915Mrštný MichalČeská Třebová9200:03:21-
26M34181Hubáček JiříXXX9200:03:28-
Žákyně mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM129Krejčí MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:16-
2ŽM25Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:18-
3ŽM824Pospíšilová MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:25-
4ŽM129Horká ŽanetaAO Nové Město na Moravě8900:03:39-
5ŽM1723Kalábová MonikaAC Jablonné nad Orlicí8900:03:49-
6ŽM1856Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:52-
7ŽM1939Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:03:53-
8ŽM2540Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:04-
9ŽM2831Čejková KateřinaXXX8900:04:11-
10ŽM2917Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:11-
11ŽM3441Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:04:46-
Žáci mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM375Červ JakubAtletika Polička8900:03:18-
2MM471Felcman JanSKI Česká Třebová8900:03:20-
3MM522Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:22-
4MM613Krbek KamilAO Nové Město na Moravě9000:03:23-
5MM720Schmier PetrAO Nové Město na Moravě9000:03:24-
6MM932Štancl PetrOrel Vysoké Mýto8900:03:30-
7MM1076Večeře TomášAtletika Polička9000:03:32-
8MM1134Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:35-
9MM1353Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:39-
10MM1452Janouch KarelAC Choceň8900:03:42-
11MM15109Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:03:42-
12MM1661Záleský MartinJiskra Ústí nad Orlicí9000:03:45-
13MM2051Kusý LukášAC Choceň8900:03:53-
14MM2162Koráb JanJiskra Ústí nad Orlicí9000:03:58-
15MM222Fater VláďaFK Česká Třebová9000:04:01-
16MM2337Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:03-
17MM244Čech JanXXX9000:04:03-
18MM268Dvořák MichalXXX9000:04:04-
19MM2735Macek ZdeněkXXX8900:04:05-
20MM3060Držmíšek PetrJiskra Ústí nad Orlicí9000:04:11-
21MM313Fater MatějXXX9000:04:21-
22MM3269Marcinčin MartinOrel Orlice9000:04:30-
23MM3366Mazur LukášXXX8900:04:32-
Žákyně starší (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS130Klimová IvanaAO Nové Město na Moravě8700:05:03-
2ŽS278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:12-
3ŽS310Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:05:15-
4ŽS427Salařová MartinaAO Nové Město na Moravě8800:05:22-
5ŽS595Vrbická SandraSokol volejbal Česká Třebová8800:05:29-
6ŽS833Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:05:52-
7ŽS1042Kurková AndreaAC Choceň8700:06:01-
Žáci starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS165Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:06:35-
2MS284Jožák JiříAtletika Polička8700:06:39-
3MS364Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:40-
4MS421Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:06:40-
5MS538Novotný MichalATC Nekoř8700:06:53-
6MS612Ondřejka JosefAO Nové Město na Moravě8800:07:00-
7MS791Boháč LubošAtletika Polička8800:07:08-
8MS885Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:09-
9MS977Víšek MartinAtletika Polička8800:07:14-
10MS1086Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:15-
11MS1148Toušek JaroslavAC Choceň8700:07:23-
12MS1290Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:07:25-
13MS1349Hakkel PetrAC Choceň8700:07:31-
14MS1467Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:07:33-
15MS1514Marek LeošSZS Česká Třebová8800:08:02-
16MS1650Nováček TomášAC Choceň8800:08:51-
17MS1715Markl ZdeněkSZS Česká Třebová8800:09:06-
-MS-1Studnař PavelXXX88DNF-
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD168Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:56-
2MD292Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:08:18-
3MD381Škubala MartinCyklo Stratílek Litomyšl8500:08:21-
4MD444Jedlička MichalAC Choceň8500:08:25-
5MD583Hruška PetrCyklistika Česká Třebová8600:08:42-
6MD647Siegel JosefAC Choceň8600:08:49-
7MD746Řemínek MatějAC Choceň8600:09:05-
8MD945Abraham PetrAC Choceň8600:09:19-
Dorostenky (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD657Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:30-
2ŽD788Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:30-
3ŽD943Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:00-
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8117Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:16:45123,14
2MJ3379Jirka JanSTAMP Náchod8300:19:0498,82
3MJ52181Hruška PetrOB Česká Třebová8600:21:0278,04
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:12102,24
2MA225Dobšíček Pavel2 B Tým8000:15:2399,82
3MA396Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:3297,94
4MA4116Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:15:4595,11
5MA5120Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:0491,02
6MA673Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:0989,92
7MA9107Král JindřichLanškroun7300:16:4681,77
8MA11152Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:17:0078,84
9MA12104Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0677,38
10MA1480Doucha JiříStart Náchod7100:17:1874,79
11MA15106Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:17:1974,56
12MA16115Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:2573,37
13MA1763Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:17:2972,53
14MA19159Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:17:4070,01
15MA22153Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:18:0165,63
16MA23175Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:0564,77
17MA24105Procházka PetrChoceň7400:18:1063,55
18MA27113Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:18:1662,19
19MA34139Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:0950,78
20MA3570Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:19:1449,80
21MA36178Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:19:1749,14
22MA3872Kašpar TomášDlouhá Třebová7800:19:1948,71
23MA4411Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:0937,68
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7100Filip LubošAC Choceň5900:16:32103,46
2MB1058Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:16:48100,35
3MB1359Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:0996,19
4MB1898Šlajs TomášChoceň6000:17:3890,41
5MB20156Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:4489,27
6MB21124Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:17:5786,66
7MB25151Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:18:1283,61
8MB29165Martinák JiříCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6000:18:3479,37
9MB3187Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:18:5275,72
10MB39119Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2469,47
11MB41110Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:19:4465,45
12MB4616Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5900:20:1958,60
13MB47173Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:2557,27
14MB61150Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:1236,06
15MB65121Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:23:1224,25
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC26111Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:18:15103,37
2MC2874Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:24101,62
3MC32103Šafář JaroslavÚstí 8655100:19:0195,01
4MC40131Leicht JiříASPV Těchonín4900:19:4387,58
5MC42102Sadílek VáclavXXX5000:19:5385,67
6MC4519Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:1382,07
7MC4999Černý MilanAC Choceň4800:20:3178,81
8MC50160Ráb PavelCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5200:20:4077,20
9MC53149Krumer MiroslavOstrov4900:21:0972,07
10MC58167Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5000:21:5563,78
11MC60101Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:22:0462,15
12MC62179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:2358,82
13MC64177Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:3257,21
14MC69180Hrdina JaroslavSokol Černovír4700:27:274,03
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD55130Bielčik JindřichLichkov4000:21:27125,26
2MD70163Kalousek JanKČT Žamberk4100:27:3974,74
Lidový běh (trať 2,002 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB193Dudková KateřinaCyklo Stratílek Litomyšl8800:08:18-
2LB2182Beran VáclavSokol Parník5000:08:21-
3LB3146Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:08:22-
4LB4186Štichauerová LeonaČeská Třebová7100:08:30-
5LB5134Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:08:30-
5LB5184Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:08:30-
7LB7157Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:08:30-
8LB8169Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:31-
9LB9137Šmíd LukášXXX8900:08:31-
10LB10158Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:36-
11LB11172Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:08:37-
12LB12164Fater VláďaFK Česká Třebová9000:08:39-
13LB13147Štancl PetrOrel Vysoké Mýto8900:08:46-
14LB14148Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:08:46-
15LB15127Kladivová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:08:46-
16LB16126Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:08:47-
17LB17128Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:08:47-
18LB1894Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl9100:08:50-
19LB1987Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:08:53-
20LB206Všetula IvoXXX9100:08:55-
21LB2155Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:08:57-
22LB227Jansa MilanXXX9200:09:29-
23LB23168Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:09:29-
24LB2418Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:31-
25LB25145Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:09:32-
26LB2659Čechal JaroslavTS Letohrad6100:09:33-
27LB2717Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:09:35-
28LB28170Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:09:37-
29LB29194Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:09:40-
30LB3054Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:09:40-
31LB31183Fater MatějZŠ Habrmanova Č.T.9000:09:46-
32LB32185Holohlavská IvanaZŠ Habrmanova6200:09:53-
33LB3389Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:54-
34LB34135Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:10:19-
35LB35133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:19-
36LB3657Čechalová HanaTS Letohrad8600:10:22-
37LB3725Dobšíček Pavel2 B Tým8000:10:23-
38LB38144Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:10:36-
39LB39136Válka MichalBMX Česká Třebová9300:10:37-
40LB40125Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:10:38-
41LB41142Jílek JanOrel Vysoké Mýto9300:11:24-
42LB42118Marková HelenaISCAREX Česká Třebová6300:11:48-
43LB43162Vytlačil MarekZŠ Ústecká9100:11:56-
44LB44161Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:11:56-
45LB45166Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:12:08-
46LB46143Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:12:09-
47LB47141Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:12:10-
48LB48138Mrštný MichalBMX Česká Třebová9200:12:10-
Juniorky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ828Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:09:13103,11
2ŽJ10171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:09:3196,89
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30174Haroková HanaACP Junior Brno7700:18:43107,88
2ZA37112Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:19:17102,07
3ZA4882Šedová JanaSKP DUHA Lanškroun7300:20:2890,05
4ZA5197Blažková LadaTJ Nové Město nad Metují7600:20:4886,62
5ZA56154Ouřecká RenátaPardubice7000:21:3179,28
6ZA5726Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:21:4377,20
7ZA59108Mannlová JanaLanškroun8000:21:5675,02
8ZA63166Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:22:3069,07
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB43122Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:05114,72
2ZB54155Novotná EvaLetohrad4800:21:21103,01
3ZB66132Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:3682,27
4ZB67123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:0577,85
5ZB68129Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:24:5570,17
6ZB71176Čech MiroslavaOrel Wien5100:29:1829,63
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1120Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:42-
2M1224Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:44-
3M13196Linder DavidXXX9700:00:45-
4M1468Džavoronok DonovanXXX9700:00:46-
5M1528Němečková MonikaXXX9800:00:46-
6M1670Glaserová EliškaČeská Třebová9700:00:48-
7M1769Jiroušek PetrXXX9700:00:50-
8M1884Marek DenisXXX9700:00:51-
9M1993Vondra VojtěchXXX9800:00:53-
10M11083Novotná EvaXXX9800:01:00-
11M11180Hubáček VáclavXXX9900:01:10-
12M11286Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:01:17-
13M1131Menšíková DenisaXXX9900:01:22-
13M1132Špáta RudolfXXX9900:01:22-
15M11592Kousal ViktorBrno9900:01:23-
16M11678Kopecký MartinXXX9900:01:26-
17M11723Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:34-
18M11894Hrdinová AdélaXXX9900:01:37-
19M11919Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:01:51-
20M1204Kadlec JanXXX0000:01:52-
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2139Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:22-
1M2235Kubelka TomášAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:25-
2Ž2350Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:25-
2M2442Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:28-
3M2597Šeda JanSruby9300:01:31-
4M2614Kucharčík VáclavAO Nové Město na Moravě9300:01:32-
3Ž2725Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:32-
5M287Bartůněk DavidXXX9300:01:33-
6M2963Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:01:35-
4Ž21040Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:35-
7M21126Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:01:36-
5Ž21210Dvořáková LuckaXXX9300:01:37-
8M21316Jílek JanOrel Vysoké Mýto9300:01:37-
6Ž21464Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:01:39-
9M21529Tomek JakubJablonné nad Orlicí9300:01:39-
10M21689Felcman PetrŠneci9300:01:40-
11M21787Hanuš PavelChoceň9300:01:40-
7Ž21830Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:01:40-
8Ž21953Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:43-
9Ž22041Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:01:44-
12M22179Kopecký JanXXX9000:01:45-
13M22277Válka MichalXXX9300:01:47-
10Ž22322Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:01:49-
14M22427Němeček OndraZŠ Habrmanova Č.T.9300:01:53-
15M22572Hajný MiroslavXXX9400:01:56-
16M2263Čech ZdeněkXXX9400:02:00-
11Ž2278Szlamová LucieXXX9400:02:02-
12Ž22895Hamplová AnnaXXX9300:02:10-
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3145Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:02:16-
2M329Osbrejš JanAO Nové Město na Moravě9100:02:16-
1Ž3352Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:19-
2Ž3448Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:20-
3Ž3556Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:21-
4Ž3646Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:22-
3M3757Kroupa OndřejJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:22-
4M3847Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:25-
5M3974Siegel JakubAC Choceň9200:02:32-
6M31075Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:33-
5Ž31149Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:33-
7M31237Brožek RadovanAtletika Jablonné nad Orlicí9200:02:33-
8M313100Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:02:34-
9M31476Vytlačil MarekČeská Třebová9100:02:35-
10M31558Bartaloš JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:36-
11M3165Všetula IvoXXX9100:02:39-
6Ž31743Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:39-
12M31844Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:02:39-
13M31966Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:02:41-
14M32059Dvořák JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:42-
15M32111Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:02:43-
7Ž32288Kvasničková PetraXXX9100:02:43-
16M32338Petráž MartinXXX9100:02:43-
17M32454Macek PatrikXXX9200:02:44-
8Ž32512Karasová JanaNové Město na Moravě9200:02:44-
18M326199Hlávka FilipXXX9100:02:45-
19M327200Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:02:47-
9Ž32813Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:47-
10Ž32951Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:48-
20M33098Šplíchal DavidXXX9100:02:52-
21M33131Stejskal MilanZŠ Nádražní Č.T.9200:02:55-
22M3326Jansa MilanXXX9200:02:57-
23M33318Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:02:58-
11Ž334198Hlávková LindaXXX9200:02:58-
24M33567Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:03:04-
12Ž33621Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:03:06-
13Ž337197Šmídová ZuzanaXXX9100:03:10-
14Ž33855Jetmarová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:12-
25M33915Mrštný MichalČeská Třebová9200:03:21-
15Ž340195Uhderová VeronikaXXX9100:03:23-
26M34181Hubáček JiříXXX9200:03:28-
16Ž34273Hajná LenkaZŠ Habrmanova Č.T.9200:03:34-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM129Krejčí MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:16-
2ŽM25Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:18-
1MM375Červ JakubAtletika Polička8900:03:18-
2MM471Felcman JanSKI Česká Třebová8900:03:20-
3MM522Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:22-
4MM613Krbek KamilAO Nové Město na Moravě9000:03:23-
5MM720Schmier PetrAO Nové Město na Moravě9000:03:24-
3ŽM824Pospíšilová MarkétaAO Nové Město na Moravě8900:03:25-
6MM932Štancl PetrOrel Vysoké Mýto8900:03:30-
7MM1076Večeře TomášAtletika Polička9000:03:32-
8MM1134Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:35-
4ŽM129Horká ŽanetaAO Nové Město na Moravě8900:03:39-
9MM1353Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:39-
10MM1452Janouch KarelAC Choceň8900:03:42-
11MM15109Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:03:42-
12MM1661Záleský MartinJiskra Ústí nad Orlicí9000:03:45-
5ŽM1723Kalábová MonikaAC Jablonné nad Orlicí8900:03:49-
6ŽM1856Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:52-
7ŽM1939Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:03:53-
13MM2051Kusý LukášAC Choceň8900:03:53-
14MM2162Koráb JanJiskra Ústí nad Orlicí9000:03:58-
15MM222Fater VláďaFK Česká Třebová9000:04:01-
16MM2337Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:03-
17MM244Čech JanXXX9000:04:03-
8ŽM2540Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:04-
18MM268Dvořák MichalXXX9000:04:04-
19MM2735Macek ZdeněkXXX8900:04:05-
9ŽM2831Čejková KateřinaXXX8900:04:11-
10ŽM2917Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:11-
20MM3060Držmíšek PetrJiskra Ústí nad Orlicí9000:04:11-
21MM313Fater MatějXXX9000:04:21-
22MM3269Marcinčin MartinOrel Orlice9000:04:30-
23MM3366Mazur LukášXXX8900:04:32-
11ŽM3441Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:04:46-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS130Klimová IvanaAO Nové Město na Moravě8700:05:03-
2ŽS278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:12-
3ŽS310Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:05:15-
4ŽS427Salařová MartinaAO Nové Město na Moravě8800:05:22-
5ŽS595Vrbická SandraSokol volejbal Česká Třebová8800:05:29-
1ŽD657Čechalová HanaTS Letohrad8600:05:30-
2ŽD788Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:30-
6ŽS833Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:05:52-
3ŽD943Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:00-
7ŽS1042Kurková AndreaAC Choceň8700:06:01-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS165Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:06:35-
2MS284Jožák JiříAtletika Polička8700:06:39-
3MS364Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:40-
4MS421Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:06:40-
5MS538Novotný MichalATC Nekoř8700:06:53-
6MS612Ondřejka JosefAO Nové Město na Moravě8800:07:00-
7MS791Boháč LubošAtletika Polička8800:07:08-
8MS885Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:09-
9MS977Víšek MartinAtletika Polička8800:07:14-
10MS1086Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:15-
11MS1148Toušek JaroslavAC Choceň8700:07:23-
12MS1290Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:07:25-
13MS1349Hakkel PetrAC Choceň8700:07:31-
14MS1467Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:07:33-
15MS1514Marek LeošSZS Česká Třebová8800:08:02-
16MS1650Nováček TomášAC Choceň8800:08:51-
17MS1715Markl ZdeněkSZS Česká Třebová8800:09:06-
Trať 2,002 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB193Dudková KateřinaCyklo Stratílek Litomyšl8800:08:18-
2LB2182Beran VáclavSokol Parník5000:08:21-
3LB3146Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:08:22-
4LB4186Štichauerová LeonaČeská Třebová7100:08:30-
5LB5134Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:08:30-
5LB5184Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:08:30-
7LB7157Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:08:30-
8LB8169Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:31-
9LB9137Šmíd LukášXXX8900:08:31-
10LB10158Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:36-
11LB11172Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:08:37-
12LB12164Fater VláďaFK Česká Třebová9000:08:39-
13LB13147Štancl PetrOrel Vysoké Mýto8900:08:46-
14LB14148Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:08:46-
15LB15127Kladivová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:08:46-
16LB16126Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:08:47-
17LB17128Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:08:47-
18LB1894Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl9100:08:50-
19LB1987Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:08:53-
20LB206Všetula IvoXXX9100:08:55-
21LB2155Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:08:57-
22LB227Jansa MilanXXX9200:09:29-
23LB23168Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:09:29-
24LB2418Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:31-
25LB25145Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:09:32-
26LB2659Čechal JaroslavTS Letohrad6100:09:33-
27LB2717Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:09:35-
28LB28170Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:09:37-
29LB29194Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:09:40-
30LB3054Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:09:40-
31LB31183Fater MatějZŠ Habrmanova Č.T.9000:09:46-
32LB32185Holohlavská IvanaZŠ Habrmanova6200:09:53-
33LB3389Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:54-
34LB34135Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:10:19-
35LB35133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:19-
36LB3657Čechalová HanaTS Letohrad8600:10:22-
37LB3725Dobšíček Pavel2 B Tým8000:10:23-
38LB38144Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:10:36-
39LB39136Válka MichalBMX Česká Třebová9300:10:37-
40LB40125Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:10:38-
41LB41142Jílek JanOrel Vysoké Mýto9300:11:24-
42LB42118Marková HelenaISCAREX Česká Třebová6300:11:48-
43LB43162Vytlačil MarekZŠ Ústecká9100:11:56-
44LB44161Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:11:56-
45LB45166Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:12:08-
46LB46143Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:12:09-
47LB47141Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:12:10-
48LB48138Mrštný MichalBMX Česká Třebová9200:12:10-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD168Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:07:56-
2MD292Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:08:18-
3MD381Škubala MartinCyklo Stratílek Litomyšl8500:08:21-
4MD444Jedlička MichalAC Choceň8500:08:25-
5MD583Hruška PetrCyklistika Česká Třebová8600:08:42-
6MD647Siegel JosefAC Choceň8600:08:49-
7MD746Řemínek MatějAC Choceň8600:09:05-
1ŽJ828Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:09:13103,11
8MD945Abraham PetrAC Choceň8600:09:19-
2ŽJ10171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:09:3196,89
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:12102,24
2MA225Dobšíček Pavel2 B Tým8000:15:2399,82
3MA396Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:3297,94
4MA4116Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:15:4595,11
5MA5120Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:0491,02
6MA673Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:0989,92
1MB7100Filip LubošAC Choceň5900:16:32103,46
1MJ8117Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:16:45123,14
7MA9107Král JindřichLanškroun7300:16:4681,77
2MB1058Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:16:48100,35
8MA11152Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:17:0078,84
9MA12104Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0677,38
3MB1359Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:0996,19
10MA1480Doucha JiříStart Náchod7100:17:1874,79
11MA15106Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:17:1974,56
12MA16115Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:2573,37
13MA1763Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:17:2972,53
4MB1898Šlajs TomášChoceň6000:17:3890,41
14MA19159Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:17:4070,01
5MB20156Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:4489,27
6MB21124Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:17:5786,66
15MA22153Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:18:0165,63
16MA23175Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:0564,77
17MA24105Procházka PetrChoceň7400:18:1063,55
7MB25151Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:18:1283,61
1MC26111Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:18:15103,37
18MA27113Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:18:1662,19
2MC2874Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:24101,62
8MB29165Martinák JiříCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6000:18:3479,37
1ZA30174Haroková HanaACP Junior Brno7700:18:43107,88
9MB3187Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:18:5275,72
3MC32103Šafář JaroslavÚstí 8655100:19:0195,01
2MJ3379Jirka JanSTAMP Náchod8300:19:0498,82
19MA34139Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:0950,78
20MA3570Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:19:1449,80
21MA36178Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:19:1749,14
2ZA37112Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:19:17102,07
22MA3872Kašpar TomášDlouhá Třebová7800:19:1948,71
10MB39119Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2469,47
4MC40131Leicht JiříASPV Těchonín4900:19:4387,58
11MB41110Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:19:4465,45
5MC42102Sadílek VáclavXXX5000:19:5385,67
1ZB43122Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:05114,72
23MA4411Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:0937,68
6MC4519Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:1382,07
12MB4616Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5900:20:1958,60
13MB47173Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:2557,27
3ZA4882Šedová JanaSKP DUHA Lanškroun7300:20:2890,05
7MC4999Černý MilanAC Choceň4800:20:3178,81
8MC50160Ráb PavelCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5200:20:4077,20
4ZA5197Blažková LadaTJ Nové Město nad Metují7600:20:4886,62
3MJ52181Hruška PetrOB Česká Třebová8600:21:0278,04
9MC53149Krumer MiroslavOstrov4900:21:0972,07
2ZB54155Novotná EvaLetohrad4800:21:21103,01
1MD55130Bielčik JindřichLichkov4000:21:27125,26
5ZA56154Ouřecká RenátaPardubice7000:21:3179,28
6ZA5726Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:21:4377,20
10MC58167Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5000:21:5563,78
7ZA59108Mannlová JanaLanškroun8000:21:5675,02
11MC60101Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:22:0462,15
14MB61150Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:1236,06
12MC62179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:2358,82
8ZA63166Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:22:3069,07
13MC64177Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:3257,21
15MB65121Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:23:1224,25
3ZB66132Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:3682,27
4ZB67123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:0577,85
5ZB68129Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:24:5570,17
14MC69180Hrdina JaroslavSokol Černovír4700:27:274,03
2MD70163Kalousek JanKČT Žamberk4100:27:3974,74
6ZB71176Čech MiroslavaOrel Wien5100:29:1829,63

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

jeden z nejlepších v ČR
simunek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód