Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský běh

10.3.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský běh
  • datum konání: 10.3.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletikcký klub Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ729Vinzens OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8300:27:33104,11
2MJ912Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:27:56101,38
3MJ1416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5494,51
4MJ2334Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:29:4388,70
5MJ2531Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:30:2583,73
6MJ389Vacek TomášAtletika Jablonné8300:35:2248,53
7MJ4124Zavoral AlešSK Nové Město nad Metují8300:36:1042,84
Muži A (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:26:04104,99
2MA347Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:0297,76
3MA425Míšek DavidSK Nové Město nad Metují7800:27:0697,26
4MA546Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1895,76
5MA619Handl MichalAC Pardubice8100:27:2694,76
6MA713Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:3393,89
7MA1149Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:28:0290,27
8MA1238Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:28:1588,65
9MA1650Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:29:1481,30
10MA1715Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:29:1980,67
11MA188Adamec JosefNekoř8100:29:2080,55
12MA1951Kala MilanDTC Litomyšl7800:29:2180,42
13MA2027Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:29:2679,80
14MA2141Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:29:2879,55
15MA2914Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:31:5261,60
16MA305Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:32:0759,73
17MA3648Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:1036,91
18MA4035Trkal JaroslavChoceň6400:36:0430,17
19MA4837Netolický MilanChoceň7600:40:320,00
20MA517Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6900:43:280,00
Muži B (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB218Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:47107,58
2MB1043Filip LubošAC Choceň5900:28:0098,84
3MB1339Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:28:4493,57
4MB1511Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:0591,06
5MB2636Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:3780,04
6MB271Čechal JaroslavTS Letohrad6100:31:0576,69
7MB2826Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:31:2074,90
8MB3152Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:1867,95
9MB3520Zajíc JanKRB Chrudim5300:34:1454,06
10MB434Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:38:0126,88
11MB4454Hubka JosefChoceň5800:38:1824,85
12MB453Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:38:2524,01
13MB4922Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:40:467,12
-MB-42Filip JaroslavChoceň59DNF-
Muži C (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2230Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:29:33106,97
2MC2428Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:29:54104,68
3MC3240Náprstek JiříJilemnice4900:32:2488,35
4MC3353Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:33:1283,12
5MC3432Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:33:5178,88
6MC3733Bielčík JindřichLichkov 00:35:12100,00
7MC392Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:4566,47
8MC4244Černý MilanAC Choceň4800:37:3154,93
9MC4623Strnad BohumilAC Čáslav4300:38:5046,33
10MC4717Friedrich MilanZářecká Lhota5100:39:4640,23
11MC5021Krumer MiroslavOstrov4900:43:0218,89
Ženy A (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA170Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:15:28118,34
2ZA240Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:17:02100,00
3ZA316Šedová JanaAC Choceň7300:17:0898,76
4ZA532Čtvrtečková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí6900:18:2982,90
5ZA750Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:19:3569,98
5ZA721Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:19:3569,98
Ženy B (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB461Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:18:14109,19
2ZB651Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:19:2097,67
3ZB924Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:4693,14
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA170Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:15:28118,34
2ZA240Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:17:02100,00
3ZA316Šedová JanaAC Choceň7300:17:0898,76
1ZB461Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:18:14109,19
4ZA532Čtvrtečková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí6900:18:2982,90
2ZB651Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:19:2097,67
5ZA750Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:19:3569,98
5ZA721Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:19:3569,98
3ZB924Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:4693,14
Trať 7,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:26:04104,99
1MB218Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:47107,58
2MA347Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:0297,76
3MA425Míšek DavidSK Nové Město nad Metují7800:27:0697,26
4MA546Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1895,76
5MA619Handl MichalAC Pardubice8100:27:2694,76
1MJ729Vinzens OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8300:27:33104,11
6MA713Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:3393,89
2MJ912Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:27:56101,38
2MB1043Filip LubošAC Choceň5900:28:0098,84
7MA1149Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:28:0290,27
8MA1238Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:28:1588,65
3MB1339Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:28:4493,57
3MJ1416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5494,51
4MB1511Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:0591,06
9MA1650Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:29:1481,30
10MA1715Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:29:1980,67
11MA188Adamec JosefNekoř8100:29:2080,55
12MA1951Kala MilanDTC Litomyšl7800:29:2180,42
13MA2027Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:29:2679,80
14MA2141Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:29:2879,55
1MC2230Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:29:33106,97
4MJ2334Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:29:4388,70
2MC2428Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:29:54104,68
5MJ2531Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:30:2583,73
5MB2636Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:3780,04
6MB271Čechal JaroslavTS Letohrad6100:31:0576,69
7MB2826Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:31:2074,90
15MA2914Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:31:5261,60
16MA305Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:32:0759,73
8MB3152Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:1867,95
3MC3240Náprstek JiříJilemnice4900:32:2488,35
4MC3353Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:33:1283,12
5MC3432Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:33:5178,88
9MB3520Zajíc JanKRB Chrudim5300:34:1454,06
17MA3648Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:1036,91
6MC3733Bielčík JindřichLichkov 00:35:12100,00
6MJ389Vacek TomášAtletika Jablonné8300:35:2248,53
7MC392Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:4566,47
18MA4035Trkal JaroslavChoceň6400:36:0430,17
7MJ4124Zavoral AlešSK Nové Město nad Metují8300:36:1042,84
8MC4244Černý MilanAC Choceň4800:37:3154,93
10MB434Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:38:0126,88
11MB4454Hubka JosefChoceň5800:38:1824,85
12MB453Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:38:2524,01
9MC4623Strnad BohumilAC Čáslav4300:38:5046,33
10MC4717Friedrich MilanZářecká Lhota5100:39:4640,23
19MA4837Netolický MilanChoceň7600:40:320,00
13MB4922Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:40:467,12
11MC5021Krumer MiroslavOstrov4900:43:0218,89
20MA517Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6900:43:280,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód