27.6.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
10.6.2023 | Knířovský běh | 146 |
11.6.2022 | Knířovský běh | 156 |
12.6.2021 | Knířovský běh | - |
13.6.2020 | Knířovský běh | - |
9.6.2018 | Knířovský běh | 269 |
10.6.2017 | Knířovský běh | 193 |
11.6.2016 | Knířovský běh | 216 |
20.6.2015 | Knířovský běh | 229 |
28.6.2014 | Knířovský běh | 213 |
15.6.2013 | Knířovský běh | 192 |
16.6.2012 | Knířovský běh | 182 |
18.6.2011 | Knířovský běh | 161 |
19.6.2010 | Knířovský běh | 141 |
31.5.2008 | Knířovský běh | 121 |
16.6.2007 | Knířovský běh | 104 |
10.6.2006 | Knířovský běh | 134 |
4.6.2005 | Knířovský běh | 112 |
12.6.2004 | Knířovský běh | 123 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Marek Jiří | 43 | 16 |
Kopecký Libor | 56 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Smoláková Dominika | 00 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Smolák Šimon | 08 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 10 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Smolák Bedřich | 03 | 9 |
Boháč Pankrác | 06 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Kouřil Karel | 72 | 8 |
Brychtová Veronika | 10 | 8 |
Siegel Josef | 58 | 8 |
Smoláková Jiřina | 69 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Vaňková Eva | 67 | 7 |
Zachař Jiří | 72 | 7 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 7 |
Gregora Jakub | 98 | 7 |
Fajfr František | 72 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Sejkorová Lenka | 63 | 7 |
Hronek Jaroslav | 91 | 7 |
Jiskrová Anežka | 96 | 7 |
Pilnáček Petr | 65 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 2 | 58 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:00:32 | - |
2 | Ž1 | 4 | 24 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:34 | - |
3 | Ž1 | 5 | 52 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:34 | - |
4 | Ž1 | 8 | 70 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:00:38 | - |
5 | Ž1 | 9 | 98 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:38 | - |
6 | Ž1 | 11 | 32 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:40 | - |
7 | Ž1 | 14 | 63 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:44 | - |
8 | Ž1 | 15 | 45 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:47 | - |
9 | Ž1 | 18 | 62 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:01:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 65 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:32 | - |
2 | M1 | 3 | 18 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:00:33 | - |
3 | M1 | 6 | 4 | Boháč Servác | AC Choceň | 02 | 00:00:35 | - |
4 | M1 | 7 | 50 | Novák Jan | Fotbal Vysoké Mýto | 03 | 00:00:36 | - |
5 | M1 | 10 | 64 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:39 | - |
6 | M1 | 12 | 78 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:42 | - |
7 | M1 | 13 | 42 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:43 | - |
8 | M1 | 16 | 51 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:51 | - |
9 | M1 | 17 | 3 | Boháč Pankrác | Městské lesy Vysoké Mýto | 06 | 00:00:59 | - |
10 | M1 | 19 | 71 | Jetmar Ivan | Sokol Hylváty | 06 | 00:01:08 | - |
11 | M1 | 20 | 34 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:01:20 | - |
12 | M1 | 21 | 73 | Divíšek Radim | neregistrován | 07 | 00:01:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 36 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:46 | - |
2 | Ž2 | 2 | 56 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:01:51 | - |
3 | Ž2 | 3 | 68 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:53 | - |
4 | Ž2 | 4 | 22 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:59 | - |
5 | Ž2 | 5 | 75 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:00 | - |
6 | Ž2 | 6 | 6 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:02 | - |
7 | Ž2 | 7 | 20 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:08 | - |
8 | Ž2 | 8 | 39 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:15 | - |
9 | Ž2 | 9 | 41 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 8 | 21 | Faltus Filip | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:03:14 | - |
2 | M2 | 9 | 53 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:03:15 | - |
3 | M2 | 10 | 26 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:16 | - |
4 | M2 | 12 | 5 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:03:19 | - |
5 | M2 | 16 | 37 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:24 | - |
6 | M2 | 17 | 14 | Divíšek Jan | Sokol Žamberk | 00 | 00:03:32 | - |
7 | M2 | 18 | 55 | Hájek Filip | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:03:34 | - |
8 | M2 | 19 | 79 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:03:35 | - |
9 | M2 | 20 | 10 | Strouhal Jakub | SKI Fortex Moravský Beroun | 01 | 00:03:53 | - |
10 | M2 | 21 | 35 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:03:56 | - |
11 | M2 | 22 | 40 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:04:04 | - |
12 | M2 | 23 | 67 | Hagemann Ingmar | Regensburg -D | 01 | 00:04:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 72 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:02:59 | - |
2 | Ž3 | 5 | 8 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:08 | - |
3 | Ž3 | 6 | 27 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:10 | - |
4 | Ž3 | 10 | 25 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:16 | - |
5 | Ž3 | 14 | 98 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:21 | - |
6 | Ž3 | 24 | 19 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 83 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:02:50 | - |
2 | M3 | 2 | 31 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:58 | - |
3 | M3 | 3 | 69 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:02:59 | - |
4 | M3 | 6 | 48 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:10 | - |
5 | M3 | 12 | 86 | Habiger Vojtěch | SK Líšeň | 98 | 00:03:19 | - |
6 | M3 | 15 | 88 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:03:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 38 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:07 | - |
2 | ŽM | 5 | 76 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:06:26 | - |
3 | ŽM | 6 | 29 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:07:05 | - |
4 | ŽM | 7 | 73 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:07:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 6 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:05:37 | - |
2 | MM | 2 | 49 | Gregar Jan | Choceň | 97 | 00:05:44 | - |
3 | MM | 3 | 12 | Beznoska Jan | FK AGRIA Choceň | 97 | 00:06:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 17 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:12:59 | - |
2 | ŽS | 9 | 15 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 7 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:09:24 | - |
2 | MS | 2 | 89 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:09:27 | - |
3 | MS | 3 | 67 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:09:33 | - |
4 | MS | 4 | 43 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 5 | 79 | Švecová Magdaléna | Orel Orlice | 92 | 00:11:30 | - |
2 | ŽD | 6 | 9 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:12:40 | - |
3 | ŽD | 7 | 92 | Holubová Iva | Vysoké Mýto | 93 | 00:12:52 | - |
4 | ŽD | 10 | 83 | Pilnáčková Klára | BK Vysoké Mýto | 92 | 00:13:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 88 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:25:42 | 88,24 |
2 | MD | 53 | 13 | Beznoska Jan | FK AGRIA Choceň | 97 | 00:30:05 | 52,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 61 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:22:48 | 112,13 |
2 | MJ | 14 | 10 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:24:19 | 99,63 |
3 | MJ | 28 | 41 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:26:12 | 84,12 |
4 | MJ | 40 | 56 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:27:18 | 75,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 97 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:22:26 | 106,47 |
2 | MB | 7 | 90 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:22:40 | 104,46 |
3 | MB | 16 | 42 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:24:27 | 89,07 |
4 | MB | 18 | 78 | Ducháček Jan | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:24:39 | 87,35 |
5 | MB | 20 | 1 | Boháč Zamoták | Městské lesy Vysoké Mýto | 68 | 00:24:56 | 84,90 |
6 | MB | 25 | 16 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:25:51 | 76,99 |
7 | MB | 27 | 85 | Pavel Jan | Atletika Rtyně | 67 | 00:26:09 | 74,41 |
8 | MB | 30 | 60 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:26:36 | 70,52 |
9 | MB | 32 | 37 | Voleský Jiří | Džbánov | 69 | 00:26:51 | 68,37 |
10 | MB | 34 | 55 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:26:54 | 67,94 |
11 | MB | 41 | 48 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:30 | 62,76 |
12 | MB | 50 | 33 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:29:57 | 41,62 |
13 | MB | 56 | 86 | Štancl Ladislav | BK Vysoké Mýto | 62 | 00:31:14 | 30,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 91 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:22:54 | 117,77 |
2 | MC | 21 | 27 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:25:14 | 99,20 |
3 | MC | 38 | 43 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:27:16 | 83,02 |
4 | MC | 39 | 96 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:27:17 | 82,89 |
5 | MC | 42 | 34 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:27:41 | 79,71 |
6 | MC | 46 | 31 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:28:55 | 69,89 |
7 | MC | 58 | 19 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:31:36 | 48,54 |
8 | MC | 67 | 14 | Wendlig Miroslav | Sokol Luková | 53 | 00:39:07 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 44 | 58 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:28:30 | 105,39 |
2 | MD | 48 | 77 | Hruša Zdeněk | Jerčany | 46 | 00:29:33 | 98,22 |
3 | MD | 49 | 25 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:29:49 | 96,40 |
4 | MD | 54 | 51 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:30:12 | 93,78 |
5 | MD | 57 | 70 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:31:24 | 85,58 |
6 | MD | 59 | 98 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:31:50 | 82,63 |
7 | MD | 60 | 75 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:33:12 | 73,29 |
8 | MD | 61 | 63 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:33:18 | 145,54 |
9 | MD | 68 | 22 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:52:56 | 54,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 62 | 44 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:34:08 | 103,27 |
2 | ŽJ | 64 | 46 | Kuchařová Michaela | AC Choceň | 91 | 00:35:16 | 96,73 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 23 | 93 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:26:53 | 102,89 |
2 | ZA | 24 | 21 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:27:05 | 101,43 |
3 | ZA | 25 | 100 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:27:52 | 95,68 |
4 | ZA | 26 | 20 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:28:34 | 90,55 |
5 | ZA | 27 | 81 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:29:45 | 81,87 |
6 | ZA | 29 | 28 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:30:47 | 74,30 |
7 | ZA | 30 | 26 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:31:06 | 71,98 |
8 | ZA | 31 | 24 | Lišková Kateřina | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:32:19 | 63,05 |
9 | ZA | 32 | 5 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:33:04 | 57,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 47 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:23:50 | 138,57 |
2 | ZB | 28 | 64 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:30:27 | 93,75 |
3 | ZB | 33 | 95 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:34:18 | 67,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 51 | 53 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:29:58 | 118,15 |
2 | ŽC | 66 | 35 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:35:57 | 81,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 36 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:46 | - |
2 | Ž2 | 2 | 56 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:01:51 | - |
3 | Ž2 | 3 | 68 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:53 | - |
4 | Ž2 | 4 | 22 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:59 | - |
5 | Ž2 | 5 | 75 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:00 | - |
6 | Ž2 | 6 | 6 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:02 | - |
7 | Ž2 | 7 | 20 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:08 | - |
8 | Ž2 | 8 | 39 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:15 | - |
9 | Ž2 | 9 | 41 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 6 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:05:37 | - |
2 | MM | 2 | 49 | Gregar Jan | Choceň | 97 | 00:05:44 | - |
3 | MM | 3 | 12 | Beznoska Jan | FK AGRIA Choceň | 97 | 00:06:04 | - |
1 | ŽM | 4 | 38 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:07 | - |
2 | ŽM | 5 | 76 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:06:26 | - |
3 | ŽM | 6 | 29 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:07:05 | - |
4 | ŽM | 7 | 73 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:07:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 7 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:09:24 | - |
2 | MS | 2 | 89 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:09:27 | - |
3 | MS | 3 | 67 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:09:33 | - |
4 | MS | 4 | 43 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:47 | - |
1 | ŽD | 5 | 79 | Švecová Magdaléna | Orel Orlice | 92 | 00:11:30 | - |
2 | ŽD | 6 | 9 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:12:40 | - |
3 | ŽD | 7 | 92 | Holubová Iva | Vysoké Mýto | 93 | 00:12:52 | - |
1 | ŽS | 8 | 17 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:12:59 | - |
2 | ŽS | 9 | 15 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:24 | - |
4 | ŽD | 10 | 83 | Pilnáčková Klára | BK Vysoké Mýto | 92 | 00:13:30 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 99% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jangregar