hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Knířovský běh

28.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 28.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně
asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

první 3 v kategorii obdrží diplom a věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
Jiráskova 482/IV
566 01 Vysoké Mýto
tel.: 777 051 225

Plakát pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2328

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4314
Smoláková Dominika0011
Kopecký Libor5611
Smoláková Alexandra9811
Šafář Jaroslav5110
Sadílek Ota4610
Jirásková Eva6410
Gregora Filip0210
Šimůnek Jan829
Bielčik Jindřich409
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Boháč Pankrác069
Vacek Martin699
Nechvílová Miroslava609
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan039
Smolák Šimon089
Stránský Aleš609
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Gregorová Michaela048
Kouřil Karel728
Borek Petr708
Brychta Jakub088
Keprtová Miloslava488
Tomíšek Jindřich398
Razým Jan578
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Gregorová Monika007
Vondra Vojtěch987
Frydrychová Eliška017
Jiskrová Anežka967
Borková Agáta027
Pilnáček Petr657
Červ Miloslav507
Smoláková Jiřina697
Kubišta Oto537
Svatoš Otakar347
Štyndl Miroslav577
Buriánek Roman657
Ducháček Bedřich597
Vaňková Eva677

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2129Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:20-
2C2236Bryška TomášAtletika Svitavy0700:00:20-
3C23106Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:21-
4C2467Liška ŠimonVračovice0700:00:22-
5C2748Topor ČeněkOrel Vyškov0700:00:22-
6C2111Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:24-
7C21450Topor VilémOrel Vyškov0900:00:26-
8C21698Kroulík JakubDžbánov0800:00:30-
9C21860Hlas HynekOrel Šitbořice1000:00:32-
10C219100Vávra ŠimonSport Závěs0900:00:33-
11C22155Čihák Jan MikulášOrel Vyškov1000:00:36-
12C2263Pavlíček KryštofKlub Králíčků a slepic1200:01:14-
13C2275Paus JiříOrel Hranice1200:01:17-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2592Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:22-
2D2647Šinclová KláraOrel Troubelice0700:00:22-
3D2872Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:23-
4D2974Brumlichová DorotaMedvědí Doupě0800:00:23-
5D21086Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:24-
6D2129Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:25-
7D21356Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:00:26-
8D215102Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:29-
9D2174Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:31-
10D22068Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:35-
11D222110Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:39-
12D223104Pártlová AmálieChoceň1100:00:46-
13D22470Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:04-
14D22597Kroulíková KateřinaSK Džbánov1200:01:09-

Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1420Boháč PankrácAC Choceň0600:03:06108,09
2M11169Brumlich TadeášMedvědí Doupě0500:03:1796,35
3M11288Dudycha JakubAC V.M.0500:03:1895,56
4M11346Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:1994,88
5M11857Flidr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:3676,70
6M12658Jozek AdamAC Vysoké Mýto0600:03:5656,54
7M12712Tichý AdamOrel Brno-Obřany0600:04:1140,49
8M12973Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:05:463,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z117Hamplová TerezaOstrov0500:01:49105,66
2Z1211Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:5398,22
3Z1345Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:5496,12
4Z14114Červená VeronikaDukla Polička0600:02:0183,18
5Z1510Miková JulieBrno Obřany0600:02:0772,96
6Z1639Stoklasová NatálieAC V.M.0600:02:0970,04
7Z170Shánělová ElenAC V-M0600:02:1363,00
8Z18100Kroulíková MichaelaDžbánov0600:02:1361,96
9Z1993Hájková BarboraLanškroun0600:02:1558,66
10Z11063Lišková SáraVračovice0600:02:1853,80

Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2238Petrjánoš OndřejJablonné nad Orlicí0300:03:03102,57
2M2394Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:05100,19
3M26107Vávra JonášSport Záves0400:03:0897,24
4M2985Vychron MartinOrel Vyškov0300:03:1391,46
5M210108Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:1787,23
6M21440Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:03:2183,05
7M21583Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:2874,94
8M22189Čača AlexanderOrel Vyškov0300:03:4457,69
9M22252Čihák MatějAC V.M.0400:03:4655,25
10M22491Filip MartinOrel Pozořice0300:03:5447,55
11M22813Tichý VojtěchOrel Obřany0300:04:463,00
12M23018Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:35:453,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21112Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:02103,69
2Z2590Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:0699,74
3Z2795Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:0996,57
4Z28116Červená EliškaDukla Polička0400:03:1292,96
5Z21675Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3073,83
6Z21762Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:3073,66
7Z21935Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:03:3963,83
8Z22078Skařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:4162,46
9Z22349Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:4756,14
10Z22544Šindelářová LucieAK Vinice0300:03:5546,77

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3121Boháč BonifácAC Choceň0100:05:12104,20
2M3265Slavík OndraOrel Šitbořice0100:05:18100,21
3M3377Gregora FilipAC Lanškroun0200:05:2595,59
4M3437Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:05:3490,50
5M3815Limburský JanOrel Brno Obřany0100:06:2558,24
6M31116Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:0433,71

Mladší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35101Kamarádová MarieSK Svratka0200:05:49102,92
2Z36122Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:53100,94
3Z37113Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:06:0196,15
4Z3914Miková DominikaOrel Brno Obřany0200:06:4670,81
5Z31059Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:06:4969,20
6Z31282Štofková KristýnaOrel Vyškov0100:07:4437,82
7Z31351Šinclová JulieOrel Troubelice0200:07:5830,31

Starší žáci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41118Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:33112,09
2M4264Halas PavelOrel Šitbořice9900:09:55104,86
3M43162Čihař TomášChvojenec0000:11:0183,05
4M4553Pekr AntonínOrel Troubelice0000:11:2176,42

Starší žákyně (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4487Filipová LucieOrel Pozořice0000:11:03113,47
2Z47147Truhlářová LucieAt. Sokol Jaroměř9900:11:5997,77
3Z41076Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:12:3188,77
4Z41218Limburská EliškaOrel Obřany9900:13:2473,77
5Z413109Vávrová JohankaSpot Zaves9900:14:0861,45
6Z41517Miková EliškaOrel Obřany0000:16:3819,37

Dorostenci (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M528191Mužík JanAtl. Polička9800:26:47113,84
2M553183Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:29:3993,83
3M55561Slavík JakubOrel Šitbořice9700:29:5292,33
4M511425Halas JiříOrel Obřany9700:46:363,00

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56178Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:11:42105,64
2Z58126Jílková JanaAtletika Polička9800:11:59100,87
3Z5922Paulíková KamilaOrel Brno Obřany9700:12:2693,49
4Z511103Pártlová DanielaAC Choceň9700:12:3291,72
5Z514120Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:14:2859,72

Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3136Moravec JiříOrel Orlice9600:22:22116,52
2MJ16190Nehybka JosefOrel Židenice9500:25:0893,89
3MJ2095Jureček MichalCotkytle9600:25:3989,59

Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:25103,84
2MA2138Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:29103,14
3MA4180Vacek LiborActivity Lanškroun8600:22:3693,02
4MA6121Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:5989,43
5MA749Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1886,59
6MA9193Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:3084,74
7MA10177Machotka DominikActivity Lanškroun9400:23:4682,36
8MA11135Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:5381,29
9MA18153Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:3565,66
10MA21176Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:25:4564,08
11MA23182Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:26:0261,47
12MA25113Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:26:3656,29
13MA27100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:26:4455,17
14MA30104Slabý JanTvoje máma Hradec Králové9000:27:0252,29
15MA32189Kalous PetrSK Žamberk7700:27:2049,61
16MA35105Kroulík RadekSK Džbánov7700:27:4645,60
17MA406Paus AlešOrel Hranice7800:28:0642,54
18MA4287Šilar JakubVysoké Mýto8700:28:1241,60
19MA45133Dryml MojmírX.C. Sport C.Z.8600:28:4736,30
20MA47156Růžička TomášCTB Brandýs8500:29:0134,25
21MA54139Marhold LubošHorní Jelení7700:29:4327,76
22MA5626Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:30:0224,87
23MA67146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2811,75
24MA77134Nasku PetrVysoké Mýto7500:33:183,00
25MA89109Matějovský DavidVysoké Mýto7600:36:013,00

Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:47106,48
2MB8175Hejl RadekLetohrad7200:23:26100,87
3MB12123Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:2492,64
4MB1424Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:4190,30
5MB17108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:25:1585,55
6MB19124Chlup JiříActivity Lanškroun7000:25:3682,57
7MB2641Slavík RadekAC Vinice6600:26:3773,91
8MB29111Pávek JiříFORT SMC Ústí N/O6900:26:5371,61
9MB31129Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:27:0569,92
10MB3471Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:27:3665,56
11MB368Hampl AloisOstrov7000:27:5363,17
12MB37163Čihař TomášChvojenec7000:27:5562,84
13MB3827Mika IvoOrel Brno Obřany6600:28:0062,11
14MB4480Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:28:4056,44
15MB48141Nádhera PetrHradec Králové6700:29:1351,71
16MB60181Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:30:1642,91
17MB63186Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:3440,28
18MB7354Šincl PetrOrel Troubelice6900:32:4421,91

Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1378Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:32104,14
2MC15102Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:45102,37
3MC22125Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:5293,49
4MC24187Skyba MartinOrel Židenice6200:26:1290,76
5MC41127Roháček MichalX.C. Sport C.Z.6100:28:0975,24
6MC49110Spilko ZdeněkBJB6400:29:1566,38
7MC61171Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:1957,85
8MC70131Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:1342,80
9MC80140Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:4530,55
10MC9828Fojt LeošOrel Brno Obřaby5700:38:153,00
11MC106184Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:083,00

Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43151Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:19105,28
2MD50115Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:2697,54
3MD51192Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:2997,18
4MD5730Brtník JiříOrel Brno Obřany5200:30:0293,39
5MD64119Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:3589,67
6MD69137Hruša ZdeněkJirčany4600:31:5780,24
7MD71161Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:2277,40
8MD7475Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:33:0072,98
9MD76150Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:33:0971,94
10MD78117Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:2470,30
11MD9255Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:37:0245,26
12MD9732Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:1337,10
13MD111165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:023,00

Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME58164Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:06120,03
2ME82132Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:4192,66
3ME88195Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:3487,31
4ME91114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:4580,26
5ME9635Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:5273,63
6ME9943Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:1771,08
7ME102106Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:3669,23
8ME103173Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:5267,63
9ME118160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:413,00

Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA52185Kalousová AlenaŽamberk8000:29:31109,88
2ZA6562Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:0899,44
3ZA7221Jelénková IvaZdiby team8900:32:2990,69
4ZA84168Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:34:5475,18
5ZA93179Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:37:2858,61
6ZA101148Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:38:3351,62

Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39157Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:28:02107,47
2ZB4684Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:47102,22
3ZB62145Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:3190,31
4ZB66144Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:1984,83
5ZB68155Fojtíková HanaŽamberk7900:31:5380,95
6ZB7579Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:33:0472,87
7ZB8165Dostálková LenkaTěchonín7700:34:1165,15
8ZB86101Spilková GabrielaBJB7200:35:2356,89
9ZB10933Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:113,34
10ZB11731Miková RenataOrel Brno Obřany7200:49:133,00

Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33167Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:33118,85
2ZC5990Jirásková EvaLanškroun6400:30:11101,47
3ZC7996Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:3079,68
4ZC83158Málková AnnaOrel Vyškov6300:34:4271,84
5ZC87188Slabáková LenkaOrel Židenice6600:35:3066,54
6ZC9042Slavíková MichaelaAK Vinice6800:36:1361,88
7ZC94107Vaňková EvaOrel VM6700:37:3852,50
8ZC95172Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:37:4152,14
9ZC100154Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3346,50
10ZC105166Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:3439,82
11ZC10837Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:4119,29
12ZC112128Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:159,04
13ZC11334Fučíková HanaOrel Obřany6700:45:023,79
14ZC116142Nádherová HanaHradec Králové6800:49:053,00

Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD85174Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:15117,05
2ZD104159Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:39:0397,29
3ZD107149Hejkrlíková VěraLitomyšl5400:41:1785,65
4ZD110194Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:43:2274,84
5ZD115143Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:3048,21

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z117Hamplová TerezaOstrov0500:01:49105,66
2Z1211Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:5398,22
3Z1345Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:5496,12
4Z14114Červená VeronikaDukla Polička0600:02:0183,18
5Z1510Miková JulieBrno Obřany0600:02:0772,96
6Z1639Stoklasová NatálieAC V.M.0600:02:0970,04
7Z170Shánělová ElenAC V-M0600:02:1363,00
8Z18100Kroulíková MichaelaDžbánov0600:02:1361,96
9Z1993Hájková BarboraLanškroun0600:02:1558,66
10Z11063Lišková SáraVračovice0600:02:1853,80

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21112Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:02103,69
1M2238Petrjánoš OndřejJablonné nad Orlicí0300:03:03102,57
2M2394Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:05100,19
1M1420Boháč PankrácAC Choceň0600:03:06108,09
2Z2590Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:0699,74
3M26107Vávra JonášSport Záves0400:03:0897,24
3Z2795Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:0996,57
4Z28116Červená EliškaDukla Polička0400:03:1292,96
4M2985Vychron MartinOrel Vyškov0300:03:1391,46
5M210108Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:1787,23
2M11169Brumlich TadeášMedvědí Doupě0500:03:1796,35
3M11288Dudycha JakubAC V.M.0500:03:1895,56
4M11346Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:1994,88
6M21440Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:03:2183,05
7M21583Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:2874,94
5Z21675Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3073,83
6Z21762Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:3073,66
5M11857Flidr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:3676,70
7Z21935Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:03:3963,83
8Z22078Skařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:4162,46
8M22189Čača AlexanderOrel Vyškov0300:03:4457,69
9M22252Čihák MatějAC V.M.0400:03:4655,25
9Z22349Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:4756,14
10M22491Filip MartinOrel Pozořice0300:03:5447,55
10Z22544Šindelářová LucieAK Vinice0300:03:5546,77
6M12658Jozek AdamAC Vysoké Mýto0600:03:5656,54
7M12712Tichý AdamOrel Brno-Obřany0600:04:1140,49
11M22813Tichý VojtěchOrel Obřany0300:04:463,00
8M12973Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:05:463,00
12M23018Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:35:453,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3121Boháč BonifácAC Choceň0100:05:12104,20
2M3265Slavík OndraOrel Šitbořice0100:05:18100,21
3M3377Gregora FilipAC Lanškroun0200:05:2595,59
4M3437Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:05:3490,50
1Z35101Kamarádová MarieSK Svratka0200:05:49102,92
2Z36122Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:53100,94
3Z37113Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:06:0196,15
5M3815Limburský JanOrel Brno Obřany0100:06:2558,24
4Z3914Miková DominikaOrel Brno Obřany0200:06:4670,81
5Z31059Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:06:4969,20
6M31116Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:0433,71
6Z31282Štofková KristýnaOrel Vyškov0100:07:4437,82
7Z31351Šinclová JulieOrel Troubelice0200:07:5830,31

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41118Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:33112,09
2M4264Halas PavelOrel Šitbořice9900:09:55104,86
3M43162Čihař TomášChvojenec0000:11:0183,05
1Z4487Filipová LucieOrel Pozořice0000:11:03113,47
4M4553Pekr AntonínOrel Troubelice0000:11:2176,42
1Z56178Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:11:42105,64
2Z47147Truhlářová LucieAt. Sokol Jaroměř9900:11:5997,77
2Z58126Jílková JanaAtletika Polička9800:11:59100,87
3Z5922Paulíková KamilaOrel Brno Obřany9700:12:2693,49
3Z41076Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:12:3188,77
4Z511103Pártlová DanielaAC Choceň9700:12:3291,72
4Z41218Limburská EliškaOrel Obřany9900:13:2473,77
5Z413109Vávrová JohankaSpot Zaves9900:14:0861,45
5Z514120Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:14:2859,72
6Z41517Miková EliškaOrel Obřany0000:16:3819,37

Trať 6,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:25103,84
2MA2138Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:29103,14
1MJ3136Moravec JiříOrel Orlice9600:22:22116,52
3MA4180Vacek LiborActivity Lanškroun8600:22:3693,02
1MB5152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:47106,48
4MA6121Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:5989,43
5MA749Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1886,59
2MB8175Hejl RadekLetohrad7200:23:26100,87
6MA9193Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:3084,74
7MA10177Machotka DominikActivity Lanškroun9400:23:4682,36
8MA11135Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:5381,29
3MB12123Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:2492,64
1MC1378Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:32104,14
4MB1424Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:4190,30
2MC15102Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:45102,37
2MJ16190Nehybka JosefOrel Židenice9500:25:0893,89
5MB17108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:25:1585,55
9MA18153Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:3565,66
6MB19124Chlup JiříActivity Lanškroun7000:25:3682,57
3MJ2095Jureček MichalCotkytle9600:25:3989,59
10MA21176Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:25:4564,08
3MC22125Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:5293,49
11MA23182Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:26:0261,47
4MC24187Skyba MartinOrel Židenice6200:26:1290,76
12MA25113Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:26:3656,29
7MB2641Slavík RadekAC Vinice6600:26:3773,91
13MA27100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:26:4455,17
1M528191Mužík JanAtl. Polička9800:26:47113,84
8MB29111Pávek JiříFORT SMC Ústí N/O6900:26:5371,61
14MA30104Slabý JanTvoje máma Hradec Králové9000:27:0252,29
9MB31129Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:27:0569,92
15MA32189Kalous PetrSK Žamberk7700:27:2049,61
1ZC33167Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:33118,85
10MB3471Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:27:3665,56
16MA35105Kroulík RadekSK Džbánov7700:27:4645,60
11MB368Hampl AloisOstrov7000:27:5363,17
12MB37163Čihař TomášChvojenec7000:27:5562,84
13MB3827Mika IvoOrel Brno Obřany6600:28:0062,11
1ZB39157Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:28:02107,47
17MA406Paus AlešOrel Hranice7800:28:0642,54
5MC41127Roháček MichalX.C. Sport C.Z.6100:28:0975,24
18MA4287Šilar JakubVysoké Mýto8700:28:1241,60
1MD43151Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:19105,28
14MB4480Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:28:4056,44
19MA45133Dryml MojmírX.C. Sport C.Z.8600:28:4736,30
2ZB4684Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:47102,22
20MA47156Růžička TomášCTB Brandýs8500:29:0134,25
15MB48141Nádhera PetrHradec Králové6700:29:1351,71
6MC49110Spilko ZdeněkBJB6400:29:1566,38
2MD50115Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:2697,54
3MD51192Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:2997,18
1ZA52185Kalousová AlenaŽamberk8000:29:31109,88
2M553183Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:29:3993,83
21MA54139Marhold LubošHorní Jelení7700:29:4327,76
3M55561Slavík JakubOrel Šitbořice9700:29:5292,33
22MA5626Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:30:0224,87
4MD5730Brtník JiříOrel Brno Obřany5200:30:0293,39
1ME58164Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:06120,03
2ZC5990Jirásková EvaLanškroun6400:30:11101,47
16MB60181Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:30:1642,91
7MC61171Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:1957,85
3ZB62145Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:3190,31
17MB63186Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:3440,28
5MD64119Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:3589,67
2ZA6562Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:0899,44
4ZB66144Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:1984,83
23MA67146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2811,75
5ZB68155Fojtíková HanaŽamberk7900:31:5380,95
6MD69137Hruša ZdeněkJirčany4600:31:5780,24
8MC70131Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:1342,80
7MD71161Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:2277,40
3ZA7221Jelénková IvaZdiby team8900:32:2990,69
18MB7354Šincl PetrOrel Troubelice6900:32:4421,91
8MD7475Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:33:0072,98
6ZB7579Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:33:0472,87
9MD76150Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:33:0971,94
24MA77134Nasku PetrVysoké Mýto7500:33:183,00
10MD78117Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:2470,30
3ZC7996Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:3079,68
9MC80140Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:4530,55
7ZB8165Dostálková LenkaTěchonín7700:34:1165,15
2ME82132Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:4192,66
4ZC83158Málková AnnaOrel Vyškov6300:34:4271,84
4ZA84168Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:34:5475,18
1ZD85174Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:15117,05
8ZB86101Spilková GabrielaBJB7200:35:2356,89
5ZC87188Slabáková LenkaOrel Židenice6600:35:3066,54
3ME88195Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:3487,31
25MA89109Matějovský DavidVysoké Mýto7600:36:013,00
6ZC9042Slavíková MichaelaAK Vinice6800:36:1361,88
4ME91114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:4580,26
11MD9255Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:37:0245,26
5ZA93179Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:37:2858,61
7ZC94107Vaňková EvaOrel VM6700:37:3852,50
8ZC95172Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:37:4152,14
5ME9635Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:5273,63
12MD9732Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:1337,10
10MC9828Fojt LeošOrel Brno Obřaby5700:38:153,00
6ME9943Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:1771,08
9ZC100154Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3346,50
6ZA101148Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:38:3351,62
7ME102106Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:3669,23
8ME103173Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:5267,63
2ZD104159Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:39:0397,29
10ZC105166Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:3439,82
11MC106184Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:083,00
3ZD107149Hejkrlíková VěraLitomyšl5400:41:1785,65
11ZC10837Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:4119,29
9ZB10933Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:113,34
4ZD110194Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:43:2274,84
13MD111165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:023,00
12ZC112128Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:159,04
13ZC11334Fučíková HanaOrel Obřany6700:45:023,79
4M511425Halas JiříOrel Obřany9700:46:363,00
5ZD115143Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:3048,21
14ZC116142Nádherová HanaHradec Králové6800:49:053,00
10ZB11731Miková RenataOrel Brno Obřany7200:49:133,00
9ME118160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:413,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:25103,17
2MA2138Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:29102,47
3MJ3136Moravec JiříOrel Orlice9600:22:2294,36
4MA4180Vacek LiborActivity Lanškroun8600:22:3692,32
5MB5152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:4790,63
6MA6121Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:5988,71
7MA749Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1885,86
8MB8175Hejl RadekLetohrad7200:23:2684,56
9MA9193Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:3084,01
10MA10177Machotka DominikActivity Lanškroun9400:23:4681,62
11MA11135Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:5380,55
12MB12123Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:2475,66
13MC1378Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:3274,53
14MB1424Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:4173,12
15MC15102Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:4572,50
16MJ16190Nehybka JosefOrel Židenice9500:25:0869,00
17MB17108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:25:1567,98
18MA18153Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:3564,86
19MB19124Chlup JiříActivity Lanškroun7000:25:3664,76
20MJ2095Jureček MichalCotkytle9600:25:3964,17
21MA21176Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:25:4563,28
22MC22125Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:5262,28
23MA23182Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:26:0260,66
24MC24187Skyba MartinOrel Židenice6200:26:1259,14
25MA25113Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:26:3655,47
26MB2641Slavík RadekAC Vinice6600:26:3755,38
27MA27100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:26:4454,34
28M528191Mužík JanAtl. Polička9800:26:4753,85
29MB29111Pávek JiříFORT SMC Ústí N/O6900:26:5352,90
30MA30104Slabý JanTvoje máma Hradec Králové9000:27:0251,45
31MB31129Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:27:0551,08
32MA32189Kalous PetrSK Žamberk7700:27:2048,76
33MB3471Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:27:3646,35
34MA35105Kroulík RadekSK Džbánov7700:27:4644,74
35MB368Hampl AloisOstrov7000:27:5343,77
36MB37163Čihař TomášChvojenec7000:27:5543,41
37MB3827Mika IvoOrel Brno Obřany6600:28:0042,63
38MA406Paus AlešOrel Hranice7800:28:0641,67
39MC41127Roháček MichalX.C. Sport C.Z.6100:28:0941,27
40MA4287Šilar JakubVysoké Mýto8700:28:1240,72
41MD43151Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:1939,75
42MB4480Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:28:4036,49
43MA45133Dryml MojmírX.C. Sport C.Z.8600:28:4735,41
44MA47156Růžička TomášCTB Brandýs8500:29:0133,35
45MB48141Nádhera PetrHradec Králové6700:29:1331,37
46MC49110Spilko ZdeněkBJB6400:29:1531,07
47MD50115Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:2629,41
48MD51192Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:2928,93
49M553183Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:29:3927,39
50MA54139Marhold LubošHorní Jelení7700:29:4326,83
51M55561Slavík JakubOrel Šitbořice9700:29:5225,40
52MA5626Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:30:0223,94
53MD5730Brtník JiříOrel Brno Obřany5200:30:0223,86
54ME58164Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:0623,31
55MB60181Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:30:1621,85
56MC61171Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:1921,26
57MB63186Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:3419,00
58MD64119Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:3518,89
59MA67146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:2810,77
60MD69137Hruša ZdeněkJirčany4600:31:576,29
61MC70131Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:133,92
62MD71161Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:223,00
63MB7354Šincl PetrOrel Troubelice6900:32:443,00
64MD7475Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:33:003,00
65MD76150Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:33:093,00
66MA77134Nasku PetrVysoké Mýto7500:33:183,00
67MD78117Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:243,00
68MC80140Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:453,00
69ME82132Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:413,00
70ME88195Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:343,00
71MA89109Matějovský DavidVysoké Mýto7600:36:013,00
72ME91114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:453,00
73MD9255Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:37:023,00
74ME9635Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:523,00
75MD9732Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:133,00
76MC9828Fojt LeošOrel Brno Obřaby5700:38:153,00
77ME9943Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:38:173,00
78ME102106Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:363,00
79ME103173Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:523,00
80MC106184Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:083,00
81MD111165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:023,00
82M511425Halas JiříOrel Obřany9700:46:363,00
83ME118160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:413,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33167Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:33104,08
2ZB39157Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:28:02100,68
3ZB4684Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:4795,24
4ZA52185Kalousová AlenaŽamberk8000:29:3190,12
5ZC5990Jirásková EvaLanškroun6400:30:1185,29
6ZB62145Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:3182,91
7ZA6562Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:0878,59
8ZB66144Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:1977,24
9ZB68155Fojtíková HanaŽamberk7900:31:5373,22
10ZA7221Jelénková IvaZdiby team8900:32:2968,93
11ZB7579Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:33:0464,85
12ZC7996Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:3061,72
13ZB8165Dostálková LenkaTěchonín7700:34:1156,87
14ZC83158Málková AnnaOrel Vyškov6300:34:4253,24
15ZA84168Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:34:5451,81
16ZD85174Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:1549,34
17ZB86101Spilková GabrielaBJB7200:35:2348,31
18ZC87188Slabáková LenkaOrel Židenice6600:35:3047,50
19ZC9042Slavíková MichaelaAK Vinice6800:36:1342,46
20ZA93179Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:37:2833,52
21ZC94107Vaňková EvaOrel VM6700:37:3832,32
22ZC95172Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:37:4131,93
23ZC100154Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3325,83
24ZA101148Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:38:3325,81
25ZD104159Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:39:0322,26
26ZC105166Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:3418,61
27ZD107149Hejkrlíková VěraLitomyšl5400:41:176,31
28ZC10837Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:413,00
29ZB10933Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:113,00
30ZD110194Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:43:223,00
31ZC112128Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:153,00
32ZC11334Fučíková HanaOrel Obřany6700:45:023,00
33ZD115143Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:303,00
34ZC116142Nádherová HanaHradec Králové6800:49:053,00
35ZB11731Miková RenataOrel Brno Obřany7200:49:133,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód