Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

11.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 11.6.2016
  • zobrazeno již 593x
  • místo konání: Knířov u Vysokého Mýta
  • GPS: 49.92657N, 16.14458E

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě 8:00 - 11:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně
asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
tel. 731 897 217

Plakát pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2325

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4314
Smoláková Dominika0011
Kopecký Libor5611
Smoláková Alexandra9811
Gregora Filip0210
Šafář Jaroslav5110
Sadílek Ota4610
Jirásková Eva6410
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Šimůnek Jan829
Boháč Bonifác019
Bielčik Jindřich409
Smolák Petr949
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Vacek Martin699
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan039
Stránský Aleš609
Smolák Šimon089
Marhold Luboš778
Gregorová Michaela048
Borek Petr708
Kouřil Karel728
Keprtová Miloslava488
Brychta Jakub088
Tomíšek Jindřich398
Razým Jan578
Borek Viktor048
Siegel Josef587
Štanclová Eliška947
Gregora Jakub987
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Gregorová Monika007
Vondra Vojtěch987
Frydrychová Eliška017
Jiskrová Anežka967
Borková Agáta027
Pilnáček Petr657
Červ Miloslav507
Kubišta Oto537
Svatoš Otakar347
Štyndl Miroslav577

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2127Holub DavidKnířov0900:00:37-
2C2252Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:37-
3C2374Brychta DavidCerekvice n/L0900:00:38-
4C2431Čapek MatyášOrel Vyškov0900:00:38-
5C2571Mrázek MilanChoceň1000:00:39-
6C2829Haška OndřejOrel Vyškov0900:00:41-
7C21087Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:42-
8C21281Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:45-
9C2131Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:46-
10C21423Čihák JanVraclav1000:00:47-
11C216106Novák TadeášKnířov1100:00:48-
12C21846Duchoslav LukášCerekvice n/L1100:00:49-
13C21993Adamský ŠtěpánCerekvice n/L1100:00:51-
14C220101Flídr DavidSruby1200:00:52-
15C22185Kořínek JáchymAC Vysoké Mýto1100:00:53-
16C22265Vychytil JanVysoké Mýto1100:00:53-
17C22461Horák DavidOrel Silůvky1000:00:54-
18C225113Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:00:57-
19C22624Sabolčik SamuelZámrsk1200:00:58-
20C22748Kouba RadimRybník1100:01:00-
21C229104Halás VojtěchOrel Vyškov0900:01:09-
22C2343Fojt LukášOrel Obřany0900:05:17-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2690Brychtová VeronikaCerekvice n/L1000:00:39-
2D2749Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:40-
3D2930Zápotocká EmmaOrel Vyškov0900:00:42-
4D211114Hácová BeátaClub Winx0900:00:45-
5D2152Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:47-
6D21720Sabolčiková NelaZámrsk1000:00:48-
7D22358Němcová NatálieLitomyšl1100:00:53-
8D22879Bartošová MartinaOrel Vysoké Mýto1000:01:02-
9D23019Bezdičková Bohd.Javorník1200:01:13-
10D23188Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:43-
11D23247Duchoslavová TheaCerekvice n/L1400:02:22-
11D23294Adamská KláraCerekvice n/L1400:02:22-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1453Duda JakubOrel Vyškov0700:03:07100,96
2M1559Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:08100,00
3M1698Vychron FilipOrel Vyškov0700:03:0999,04
4M1762Horák TomášOrel Silůvky0800:03:1097,12
5M11076Vincenc OliverOrel Vyškov0700:03:1591,67
6M113108Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:03:1987,61
7M11668Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:2185,44
8M11991Brychta JakubCerekvice n/L0800:03:2581,09
9M12122Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:03:3472,33
10M122123Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:3769,12
11M12541Kuchař AdamOrel Domanín0700:03:5154,17
12M12689Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:5747,65
13M1295Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:05:203,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1155Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:45111,05
2Z1237Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:49103,80
3Z1343Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:01:5985,14
4Z1445Shejbalová AdélaAC VM0700:02:0084,24
5Z154Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:02:0082,97
6Z1686Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:02:0180,80
7Z1784Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:02:0377,54
8Z18100Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:0377,36
9Z1977Nimshausová HelenaVysoké Mýto0800:02:0475,72
10Z11028Holubová NelaKnířov0700:02:0574,82
11Z11175Brychtová SimonaCerekvice n/L0700:02:0574,09
12Z11282Kalánková GabrielaCerekvice n/L0800:02:0672,83
13Z11321Bezdičková AnežkaJavorník0800:02:1262,54
14Z114135Říhová KarlaZámrsk0800:02:1949,82
15Z115129Cejpová AndreaVysoké Mýto0800:02:2047,46
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Boháč PankrácAC Choceň0600:02:58104,38
2M22122Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:0398,09
3M2332Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:0497,53
4M21164Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:1881,85
5M212102Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:1980,85
6M215124Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:03:2079,64
7M21880Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:2376,77
8M227110Rohovský TomášOrel Silůvky0500:04:0331,70
9M228118Váško PatrikVysoké Mýto0600:04:1815,02
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2838Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:12103,52
2Z2992Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:14100,86
3Z21470Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:2095,62
4Z21750Šťastná SáraOrel Židenice0600:03:2193,77
5Z22057Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:3382,17
6Z22342Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:4569,55
7Z22463Horáková NikolaOrel Silůvky0600:03:4866,26
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31147Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:25107,26
2M34145Kapoun JanAtletika Polička0300:05:3899,96
3M3696Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5092,78
4M39127Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:5688,93
5M31156Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:0285,37
6M31299Vychron MartinOrel Vyškov0300:06:0583,83
7M313111Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:06:0683,18
8M31695Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:1776,53
9M317128Vacek MichalIscarex Čes.Třeb0400:06:2572,21
10M31897Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:06:3764,55
11M320176Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:06:5057,26
12M321154Borek ViktorHorní Čermná0400:06:5553,88
Mladší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3233Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:29105,42
2Z337Svobodová BarboraOrel Obřany0400:05:36100,79
3Z3534Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:05:4893,79
4Z37146Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:5192,13
5Z38125Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:05:5390,77
6Z31018Pijáková TerezaOrel Obřany0400:05:5688,93
7Z314137Červená EliškaDukla Polička0400:06:1180,57
8Z315103Halásová AnnaOrel Vyškov0300:06:1478,62
9Z319107Veselá AnetaOrel Vyškov0300:06:3963,50
10Z32244Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:07:0747,25
11Z323158Bečičková AnnaJavorník0300:07:0846,42
12Z32483Kalánková EliškaCerekvice n/L0300:08:233,00
Starší žáci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4136Boháč BonifácAC Choceň0100:09:02113,00
2M42109Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:5694,43
3M43160Gregora FilipActivity Lanškroun0200:10:0292,57
4M459Limburský JanOrel Obřany0100:10:3680,87
5M478Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:5254,48
6M41410Fojt OndřejOrel Obřany0100:13:3519,05
Starší žákyně (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44133Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:10:21114,04
2Z4678Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:59102,66
3Z48150Derková MartinaActivity Lanškroun0100:12:0483,30
4Z49177Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:12:0981,80
5Z410166Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:12:2178,03
6Z411161Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:12:3474,25
7Z41226Motlová KarolínaVraclav0100:13:1761,31
8Z416157Borková AgátaHorní Čermná0200:14:2640,70
9Z41725Čiháková MarieVraclav0100:15:1725,51
Dorostenci (trať 6,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z513132Smoláková DominikaBKVM0000:13:30112,42
2Z515131Vopršálková KláraVysoké Mýto9900:13:37110,64
3Z518167Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:16:0376,94
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3211Štěpánek RadekOrel Obřany9700:28:00100,00
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ66159Bečičková GabrielaJavorník9800:33:49105,19
2ZJ74134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:35:3794,81
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2218Jor MartinActivity Lanškroun8700:22:25103,30
2MA3236Šutera JosefAtletika Polička7900:22:35101,95
3MA6190Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:2494,75
4MA7195Heller TomášHradec Králové8100:23:3892,63
5MA8169Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:4691,51
6MA9197Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:4991,11
7MA1212Zejda JiříOrel Obřany8500:24:2685,60
8MA19178Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:25:4474,25
9MA28230Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:1960,31
10MA34207Smeták StanislavVysoké Mýto7800:28:2151,27
11MA36217Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4847,32
12MA39121Barvínek MartinŽamberk8000:29:2042,60
13MA45148Vebr MichalČeská Třebová7800:30:1334,96
14MA51136Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:31:0926,70
15MA6069Hála LadislavVysoké Mýto8300:32:3314,36
16MA71130Martinovský LukášVysoké Mýto8100:35:213,00
17MA92239Bayer Jan-9400:40:533,00
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1220Hejl RadekKrálíky7200:22:09105,83
2MB4203Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:0897,29
3MB5216Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:23:1196,88
4MB10140Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:23:5790,04
5MB1373Horák PetrOrel Silůvka7600:24:3584,52
6MB14233Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:4682,94
7MB15126Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:24:5082,39
8MB16185Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:25:0180,77
9MB17192Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:25:1079,44
10MB20235Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:25:5472,99
11MB23209Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:26:3267,38
12MB25189Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:3766,70
13MB26184Bureš MartinČeská Třebová7400:26:4066,27
14MB30231Hác JiříTorpedo6900:27:3458,37
15MB3340Hampl AloisOstrov7000:28:0853,42
16MB38182Steklý PetrJavorník7400:29:1044,38
17MB42144Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:4539,28
18MB47162Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:30:4031,22
19MB55232Bečička JiříJavorník7300:31:5320,61
20MB58183Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:0818,32
21MB64165Šperka PavelSvitavy7300:33:316,23
22MB77156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:283,00
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11210Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:08108,78
2MC1866Slavík RadekSŠPO V.M.6600:25:3796,95
3MC21164Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:5794,27
4MC22211Turbak JaroslavSebranice6300:26:0393,54
5MC27196Skyba MartinOrel Židenice6200:27:0086,05
6MC2951Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3082,05
7MC31168Kunc JosefOrel Vyškov6000:27:4879,66
8MC37186Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:0170,02
9MC50201Kresta RomanOrel Židenice6500:30:5255,37
10MC82238Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:37:363,00
11MC88179Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:39:003,00
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD41151Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:44109,16
2MD49143Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:50102,11
3MD61224Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:5588,73
4MD65205Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:4183,76
5MD75206Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:35:4470,56
6MD78212Kouřím BohuslavVysoké Mýto4700:36:3065,65
7MD83181Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:5256,85
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME54226Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:47108,41
2ME56153Hruška ZdeněkJirčany4600:32:00107,07
3ME76219Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:4584,52
4ME84228Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:0370,62
5ME85198Holý JosefOrel Židenice4100:38:0370,59
6ME86234Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:4066,91
7ME93152Maixner VáclavOrel Čebín4100:41:2250,64
8ME96138Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:47:1315,30
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43194Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:30:01106,53
2ZA48225Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:49101,36
3ZA59142Romančáková JitkaHradec Králové9100:32:1592,11
4ZA68141Kašparová AndreaHradec Králové8800:34:0780,05
5ZA91237Vacková MichaelaKornice9300:40:5336,44
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24120Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:26:35111,63
2ZB3572Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:28:3497,55
3ZB40227Šedová JanaAC Choceň7300:29:3190,82
4ZB44187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:0686,64
5ZB46119Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:30:2384,63
6ZB53112Hrušková DarinaČeská Třebová7500:31:3975,71
7ZB6367Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:33:2063,83
8ZB70222Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:1557,26
9ZB7239Hamplová HanaOstrov7300:35:2548,95
10ZB7354Dudová VendulaOrel Vyškov7600:35:2648,90
11ZB7917Svobodová MartinaOrel Obřany7500:36:5038,92
12ZB80149Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:37:1236,39
13ZB87155Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:5424,28
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC52202Jirásková EvaLanškroun6400:31:10107,22
2ZC57180Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:32:02101,95
3ZC67200Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:4990,84
4ZC69208Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:1188,61
5ZC95163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:4723,03
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD62193Hellerová HanaHradec Králové6100:33:17118,28
2ZD81139Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:37:2895,40
3ZD89221Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:0886,32
4ZD90213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:1485,74
5ZD94229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:5365,82
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2127Holub DavidKnířov0900:00:37-
2C2252Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:37-
3C2374Brychta DavidCerekvice n/L0900:00:38-
4C2431Čapek MatyášOrel Vyškov0900:00:38-
5C2571Mrázek MilanChoceň1000:00:39-
1D2690Brychtová VeronikaCerekvice n/L1000:00:39-
2D2749Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:40-
6C2829Haška OndřejOrel Vyškov0900:00:41-
3D2930Zápotocká EmmaOrel Vyškov0900:00:42-
7C21087Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:42-
4D211114Hácová BeátaClub Winx0900:00:45-
8C21281Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:45-
9C2131Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:46-
10C21423Čihák JanVraclav1000:00:47-
5D2152Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:47-
11C216106Novák TadeášKnířov1100:00:48-
6D21720Sabolčiková NelaZámrsk1000:00:48-
12C21846Duchoslav LukášCerekvice n/L1100:00:49-
13C21993Adamský ŠtěpánCerekvice n/L1100:00:51-
14C220101Flídr DavidSruby1200:00:52-
15C22185Kořínek JáchymAC Vysoké Mýto1100:00:53-
16C22265Vychytil JanVysoké Mýto1100:00:53-
7D22358Němcová NatálieLitomyšl1100:00:53-
17C22461Horák DavidOrel Silůvky1000:00:54-
18C225113Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:00:57-
19C22624Sabolčik SamuelZámrsk1200:00:58-
20C22748Kouba RadimRybník1100:01:00-
8D22879Bartošová MartinaOrel Vysoké Mýto1000:01:02-
21C229104Halás VojtěchOrel Vyškov0900:01:09-
9D23019Bezdičková Bohd.Javorník1200:01:13-
10D23188Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:43-
11D23294Adamská KláraCerekvice n/L1400:02:22-
11D23247Duchoslavová TheaCerekvice n/L1400:02:22-
22C2343Fojt LukášOrel Obřany0900:05:17-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1155Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:45111,05
2Z1237Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:49103,80
3Z1343Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:01:5985,14
4Z1445Shejbalová AdélaAC VM0700:02:0084,24
5Z154Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:02:0082,97
6Z1686Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:02:0180,80
7Z1784Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:02:0377,54
8Z18100Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:0377,36
9Z1977Nimshausová HelenaVysoké Mýto0800:02:0475,72
10Z11028Holubová NelaKnířov0700:02:0574,82
11Z11175Brychtová SimonaCerekvice n/L0700:02:0574,09
12Z11282Kalánková GabrielaCerekvice n/L0800:02:0672,83
13Z11321Bezdičková AnežkaJavorník0800:02:1262,54
14Z114135Říhová KarlaZámrsk0800:02:1949,82
15Z115129Cejpová AndreaVysoké Mýto0800:02:2047,46
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Boháč PankrácAC Choceň0600:02:58104,38
2M22122Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:0398,09
3M2332Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:0497,53
1M1453Duda JakubOrel Vyškov0700:03:07100,96
2M1559Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:08100,00
3M1698Vychron FilipOrel Vyškov0700:03:0999,04
4M1762Horák TomášOrel Silůvky0800:03:1097,12
1Z2838Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:12103,52
2Z2992Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:14100,86
5M11076Vincenc OliverOrel Vyškov0700:03:1591,67
4M21164Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:1881,85
5M212102Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:1980,85
6M113108Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:03:1987,61
3Z21470Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:2095,62
6M215124Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:03:2079,64
7M11668Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:2185,44
4Z21750Šťastná SáraOrel Židenice0600:03:2193,77
7M21880Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:2376,77
8M11991Brychta JakubCerekvice n/L0800:03:2581,09
5Z22057Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:3382,17
9M12122Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:03:3472,33
10M122123Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:3769,12
6Z22342Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:4569,55
7Z22463Horáková NikolaOrel Silůvky0600:03:4866,26
11M12541Kuchař AdamOrel Domanín0700:03:5154,17
12M12689Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:5747,65
8M227110Rohovský TomášOrel Silůvky0500:04:0331,70
9M228118Váško PatrikVysoké Mýto0600:04:1815,02
13M1295Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:05:203,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31147Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:25107,26
1Z3233Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:29105,42
2Z337Svobodová BarboraOrel Obřany0400:05:36100,79
2M34145Kapoun JanAtletika Polička0300:05:3899,96
3Z3534Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:05:4893,79
3M3696Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5092,78
4Z37146Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:5192,13
5Z38125Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:05:5390,77
4M39127Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:5688,93
6Z31018Pijáková TerezaOrel Obřany0400:05:5688,93
5M31156Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:0285,37
6M31299Vychron MartinOrel Vyškov0300:06:0583,83
7M313111Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:06:0683,18
7Z314137Červená EliškaDukla Polička0400:06:1180,57
8Z315103Halásová AnnaOrel Vyškov0300:06:1478,62
8M31695Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:1776,53
9M317128Vacek MichalIscarex Čes.Třeb0400:06:2572,21
10M31897Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:06:3764,55
9Z319107Veselá AnetaOrel Vyškov0300:06:3963,50
11M320176Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:06:5057,26
12M321154Borek ViktorHorní Čermná0400:06:5553,88
10Z32244Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:07:0747,25
11Z323158Bečičková AnnaJavorník0300:07:0846,42
12Z32483Kalánková EliškaCerekvice n/L0300:08:233,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4136Boháč BonifácAC Choceň0100:09:02113,00
2M42109Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:5694,43
3M43160Gregora FilipActivity Lanškroun0200:10:0292,57
1Z44133Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:10:21114,04
4M459Limburský JanOrel Obřany0100:10:3680,87
2Z4678Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:59102,66
5M478Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:5254,48
3Z48150Derková MartinaActivity Lanškroun0100:12:0483,30
4Z49177Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:12:0981,80
5Z410166Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:12:2178,03
6Z411161Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:12:3474,25
7Z41226Motlová KarolínaVraclav0100:13:1761,31
1Z513132Smoláková DominikaBKVM0000:13:30112,42
6M41410Fojt OndřejOrel Obřany0100:13:3519,05
2Z515131Vopršálková KláraVysoké Mýto9900:13:37110,64
8Z416157Borková AgátaHorní Čermná0200:14:2640,70
9Z41725Čiháková MarieVraclav0100:15:1725,51
3Z518167Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:16:0376,94
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1220Hejl RadekKrálíky7200:22:09105,83
1MA2218Jor MartinActivity Lanškroun8700:22:25103,30
2MA3236Šutera JosefAtletika Polička7900:22:35101,95
2MB4203Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:0897,29
3MB5216Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:23:1196,88
3MA6190Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:2494,75
4MA7195Heller TomášHradec Králové8100:23:3892,63
5MA8169Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:4691,51
6MA9197Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:4991,11
4MB10140Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:23:5790,04
1MC11210Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:08108,78
7MA1212Zejda JiříOrel Obřany8500:24:2685,60
5MB1373Horák PetrOrel Silůvka7600:24:3584,52
6MB14233Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:4682,94
7MB15126Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:24:5082,39
8MB16185Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:25:0180,77
9MB17192Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:25:1079,44
2MC1866Slavík RadekSŠPO V.M.6600:25:3796,95
8MA19178Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:25:4474,25
10MB20235Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:25:5472,99
3MC21164Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:5794,27
4MC22211Turbak JaroslavSebranice6300:26:0393,54
11MB23209Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:26:3267,38
1ZB24120Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:26:35111,63
12MB25189Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:3766,70
13MB26184Bureš MartinČeská Třebová7400:26:4066,27
5MC27196Skyba MartinOrel Židenice6200:27:0086,05
9MA28230Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:1960,31
6MC2951Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3082,05
14MB30231Hác JiříTorpedo6900:27:3458,37
7MC31168Kunc JosefOrel Vyškov6000:27:4879,66
1MJ3211Štěpánek RadekOrel Obřany9700:28:00100,00
15MB3340Hampl AloisOstrov7000:28:0853,42
10MA34207Smeták StanislavVysoké Mýto7800:28:2151,27
2ZB3572Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:28:3497,55
11MA36217Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4847,32
8MC37186Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:0170,02
16MB38182Steklý PetrJavorník7400:29:1044,38
12MA39121Barvínek MartinŽamberk8000:29:2042,60
3ZB40227Šedová JanaAC Choceň7300:29:3190,82
1MD41151Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:44109,16
17MB42144Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:4539,28
1ZA43194Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:30:01106,53
4ZB44187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:0686,64
13MA45148Vebr MichalČeská Třebová7800:30:1334,96
5ZB46119Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:30:2384,63
18MB47162Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:30:4031,22
2ZA48225Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:49101,36
2MD49143Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:50102,11
9MC50201Kresta RomanOrel Židenice6500:30:5255,37
14MA51136Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:31:0926,70
1ZC52202Jirásková EvaLanškroun6400:31:10107,22
6ZB53112Hrušková DarinaČeská Třebová7500:31:3975,71
1ME54226Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:47108,41
19MB55232Bečička JiříJavorník7300:31:5320,61
2ME56153Hruška ZdeněkJirčany4600:32:00107,07
2ZC57180Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:32:02101,95
20MB58183Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:0818,32
3ZA59142Romančáková JitkaHradec Králové9100:32:1592,11
15MA6069Hála LadislavVysoké Mýto8300:32:3314,36
3MD61224Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:5588,73
1ZD62193Hellerová HanaHradec Králové6100:33:17118,28
7ZB6367Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:33:2063,83
21MB64165Šperka PavelSvitavy7300:33:316,23
4MD65205Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:4183,76
1ZJ66159Bečičková GabrielaJavorník9800:33:49105,19
3ZC67200Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:4990,84
4ZA68141Kašparová AndreaHradec Králové8800:34:0780,05
4ZC69208Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:1188,61
8ZB70222Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:1557,26
16MA71130Martinovský LukášVysoké Mýto8100:35:213,00
9ZB7239Hamplová HanaOstrov7300:35:2548,95
10ZB7354Dudová VendulaOrel Vyškov7600:35:2648,90
2ZJ74134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:35:3794,81
5MD75206Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:35:4470,56
3ME76219Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:4584,52
22MB77156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:283,00
6MD78212Kouřím BohuslavVysoké Mýto4700:36:3065,65
11ZB7917Svobodová MartinaOrel Obřany7500:36:5038,92
12ZB80149Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:37:1236,39
2ZD81139Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:37:2895,40
10MC82238Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:37:363,00
7MD83181Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:5256,85
4ME84228Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:0370,62
5ME85198Holý JosefOrel Židenice4100:38:0370,59
6ME86234Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:4066,91
13ZB87155Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:5424,28
11MC88179Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:39:003,00
3ZD89221Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:0886,32
4ZD90213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:1485,74
5ZA91237Vacková MichaelaKornice9300:40:5336,44
17MA92239Bayer Jan-9400:40:533,00
7ME93152Maixner VáclavOrel Čebín4100:41:2250,64
5ZD94229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:5365,82
5ZC95163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:4723,03
8ME96138Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:47:1315,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1220Hejl RadekKrálíky7200:22:09102,05
2MA2218Jor MartinActivity Lanškroun8700:22:2599,66
3MA3236Šutera JosefAtletika Polička7900:22:3598,29
4MB4203Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:0893,35
5MB5216Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:23:1192,93
6MA6190Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:2490,96
7MA7195Heller TomášHradec Králové8100:23:3888,80
8MA8169Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:4687,66
9MA9197Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:4987,25
10MB10140Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:23:5785,96
11MC11210Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:0884,42
12MA1212Zejda JiříOrel Obřany8500:24:2681,64
13MB1373Horák PetrOrel Silůvka7600:24:3580,33
14MB14233Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:4678,72
15MB15126Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:24:5078,15
16MB16185Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:25:0176,50
17MB17192Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:25:1075,14
18MC1866Slavík RadekSŠPO V.M.6600:25:3771,09
19MA19178Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:25:4470,08
20MB20235Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:25:5468,57
21MC21164Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:5768,07
22MC22211Turbak JaroslavSebranice6300:26:0367,25
23MB23209Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:26:3262,85
24MB25189Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:3762,15
25MB26184Bureš MartinČeská Třebová7400:26:4061,72
26MC27196Skyba MartinOrel Židenice6200:27:0058,80
27MA28230Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:1955,88
28MC2951Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3054,29
29MB30231Hác JiříTorpedo6900:27:3453,66
30MC31168Kunc JosefOrel Vyškov6000:27:4851,59
31MJ3211Štěpánek RadekOrel Obřany9700:28:0049,79
32MB3340Hampl AloisOstrov7000:28:0848,62
33MA34207Smeták StanislavVysoké Mýto7800:28:2146,68
34MA36217Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4842,65
35MC37186Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:0140,73
36MB38182Steklý PetrJavorník7400:29:1039,41
37MA39121Barvínek MartinŽamberk8000:29:2037,84
38MD41151Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:4434,37
39MB42144Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:4534,21
40MA45148Vebr MichalČeská Třebová7800:30:1330,07
41MB47162Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:30:4025,99
42MD49143Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:5024,56
43MC50201Kresta RomanOrel Židenice6500:30:5224,21
44MA51136Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:31:0921,65
45ME54226Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:4716,02
46MB55232Bečička JiříJavorník7300:31:5315,17
47ME56153Hruška ZdeněkJirčany4600:32:0014,02
48MB58183Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:0812,84
49MA6069Hála LadislavVysoké Mýto8300:32:339,08
50MD61224Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:555,94
51MB64165Šperka PavelSvitavy7300:33:313,00
52MD65205Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:413,00
53MA71130Martinovský LukášVysoké Mýto8100:35:213,00
54MD75206Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:35:443,00
55ME76219Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:453,00
56MB77156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:283,00
57MD78212Kouřím BohuslavVysoké Mýto4700:36:303,00
58MC82238Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:37:363,00
59MD83181Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:523,00
60ME84228Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:033,00
61ME85198Holý JosefOrel Židenice4100:38:033,00
62ME86234Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:403,00
63MC88179Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:39:003,00
64MA92239Bayer Jan-9400:40:533,00
65ME93152Maixner VáclavOrel Čebín4100:41:223,00
66ME96138Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:47:133,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24120Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:26:35111,63
2ZB3572Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:28:3497,55
3ZB40227Šedová JanaAC Choceň7300:29:3190,82
4ZA43194Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:30:0187,34
5ZB44187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:0686,64
6ZB46119Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:30:2384,63
7ZA48225Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:4981,65
8ZC52202Jirásková EvaLanškroun6400:31:1079,08
9ZB53112Hrušková DarinaČeská Třebová7500:31:3975,71
10ZC57180Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:32:0273,04
11ZA59142Romančáková JitkaHradec Králové9100:32:1571,48
12ZD62193Hellerová HanaHradec Králové6100:33:1764,18
13ZB6367Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:33:2063,83
14ZJ66159Bečičková GabrielaJavorník9800:33:4960,35
15ZC67200Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:4960,30
16ZA68141Kašparová AndreaHradec Králové8800:34:0758,23
17ZC69208Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:1157,75
18ZB70222Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:1557,26
19ZB7239Hamplová HanaOstrov7300:35:2548,95
20ZB7354Dudová VendulaOrel Vyškov7600:35:2648,90
21ZJ74134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:35:3747,59
22ZB7917Svobodová MartinaOrel Obřany7500:36:5038,92
23ZB80149Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:37:1236,39
24ZD81139Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:37:2834,49
25ZB87155Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:5424,28
26ZD89221Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:0822,70
27ZD90213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:1421,96
28ZA91237Vacková MichaelaKornice9300:40:5310,29
29ZD94229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:533,00
30ZC95163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Prosím o opravu jména u nejmenších děvčat, a to Kristýna Brychtová (ne Kristína). Děkuji. Romana Brychtová
romca.nech
Brychtova opravena
team
Prosím o úpravu křestního jména u Adamec (muži a) ... místo Michal je Milan Děkuji Čapek
jaromir.capek
Adamec opraven...
iscarex
Dík organizatorům za pěkný závod-těším se za rok. Libor
libor.kopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód