Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

16.6.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 16.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

fara Knířov
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 hodin v místě startu

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně Povrch: asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
Jiráskova 482/IV
566 01 Vysoké Mýto
tel. 777 051 225

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2287

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Smoláková Dominika0010
Kopecký Libor5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Gregora Filip0210
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Sadílek Ota469
Jirásková Eva649
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Šimůnková Pavla779
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan829
Šimůnek Jan039
Smolák Šimon089
Nechvíl Petr919
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Stránská Michaela978
Stránský Aleš608
Gregorová Michaela048
Borek Petr708
Brychta Jakub088
Borek Viktor048
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Tomíšek Jindřich398
Marhold Luboš778
Bielčik Jindřich408
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Razým Jan577
Pilnáček Petr657
Kouřil Karel727
Borková Agáta027
Gregora Jakub987
Keprtová Miloslava487
Siegel Josef587
Kubišta Oto537
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Gregorová Monika007
Štanclová Eliška947
Vaňková Eva677
Mlynář Vojtěch987
Štyndl Miroslav577
Sejkorová Lenka637

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2187Dudycha JakubVysoké Mýto0500:00:30-
2C2263Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:30-
3C2367Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:00:31-
4C243Boháč PankrácAC Choceň0600:00:32-
5C2758Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:35-
6C21189Uchytil PetrKPA Pardubice0600:00:38-
7C21335Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:41-
8C2141Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:45-
9C21680Marhold JanChoceň0800:00:51-
10C21885Vávra Čendaneregistrován1000:01:23-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2532Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:34-
2D2636Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:35-
3D2814Víšková KláraOrel Vysoké Mýto0500:00:36-
4D2942Červená VeronikaDukla Polička0600:00:36-
5D2105Shánělová Elenneregistrována0600:00:36-
6D21272Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:41-
7D21525Vetchá RozálieLanškroun0700:00:45-
8D21786Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:58-
9D21929Sabolčiková NelaBKVM1000:01:34-
10D22037Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:36-
11D22173Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:02:04-
12D22282Marholdová NikolaChoceň1000:02:27-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11178Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:16105,94
2M1139Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:2498,02
3M11412Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:2696,04
4M11824Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:3488,12
5M12021Procházka DavidOREL Obřany0300:03:3785,15
6M12291Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:3884,16
7M12626Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:4478,22
8M12861Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:03:5171,29
9M12933Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5270,30
10M13062Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:03:5369,31
11M13127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:5864,36
12M13339Čihák Matějneregistrován0400:04:0161,39
13M13483Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0755,45
14M13555Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:04:3428,71
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1130Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:44103,77
2Z1228Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:46100,00
3Z1341Červená EliškaDukla Polička0400:01:4896,23
4Z1459Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:01:4994,34
5Z1575Brychtová ValerieOrel Havlíčkův Brod0400:01:5877,36
6Z1650Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5975,47
7Z1743Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:02:1152,83
8Z1870Najmanová MarcelaHradec Králové0300:02:1349,06
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:48101,57
2M2264Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:49100,39
3M2381Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:5198,03
4M247Boháč BonifácAC Choceň0100:02:5296,85
5M2579Malý MartinTJ Jiskra Králíky0100:02:5790,94
6M2690Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:0680,31
7M274Boháč ServácAC Choceň0200:03:1174,41
8M21518Cejp Ladislavneregistrován0200:03:2953,15
9M21765Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:3348,43
10M22220Limburský JanOrel Obřany0100:03:3842,52
11M22544Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:03:4336,61
12M22747Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:4534,25
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2813Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:12101,38
2Z2940Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:13100,34
3Z21060Škrabalová KristýnaLinhartice0200:03:1598,28
4Z21276Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:2093,10
5Z21677Šveráková VendulaTJ Jiskra Králíky0200:03:3280,69
6Z21884Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3478,62
7Z22017Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:3775,52
8Z22453Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:03:4072,41
9Z23138Čiháková Marieneregistrována0100:03:5853,79
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:32102,97
2M3293Ferdinand JakubOrel Brno - Židenice9900:05:3899,41
3M3348Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:4197,63
4M3410Beneš VojtaTJ Benešovi9900:05:5688,72
5M3574Brychta JiříOrel Havlíčkův Brod0000:05:5788,13
5M3515Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:5788,13
7M3816Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:5986,94
8M31171Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:0682,79
9M31349Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:06:2074,48
10M31646Laštovička MartinOrel N. M. na Moravě9900:07:0050,74
11M31884Žíla DanielBystré9900:07:1840,06
Mladší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3569Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:57101,48
2Z3845Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:05:59100,37
3Z31031Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:06:0398,15
4Z31254Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:06:0795,92
5Z31451Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:2685,36
6Z31568Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:3580,35
7Z3176Smoláková DominikaBKVM0000:07:1458,67
8Z31919Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:5038,65
Starší žáci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4196Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:08:46106,38
2M4297Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:09:03100,12
3M4388Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2193,50
4M4456Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:09:4385,40
5M4511Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:09:5680,61
6M4795Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:10:1274,72
7M4998Kasperkiewicz PawelULKS Bystrzyca9700:11:1551,53
8M41122Halas JiříOrel Obřany9700:14:273,00
Starší žákyně (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4683Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:06112,38
2Z4108Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:2687,62
Dorostenci (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M519163Polák ŠtěpánAC Choceň9500:25:24115,83
2M530136Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:27:08103,26
3M540124Nehybka JosefOrel - Židenice9500:30:1380,91
Dorostenky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5817Brandová PetraAC Pardubice9600:10:40137,87
2Z51249Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:15:3962,13
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16152Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:24:39105,46
2MJ26122Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:26:0294,54
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ54133Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:32:10123,50
2ZJ76115Smoláková ValérieBKVM9300:37:5192,32
3ZJ80134Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:2084,18
4ZJ85109Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:48:2634,25
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1166Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:52105,14
2MA2149Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:21:2999,38
3MA3116Brychta JiříOrel Havlíčkův Brod7400:21:5495,49
4MA4164Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:22:5086,77
5MA5141Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:1083,66
6MA6155Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:1383,19
7MA8144Lorenc TomášAtletika Polička8600:23:2082,10
8MA9151Uchytil MilanKPA Pardubice7400:23:2781,01
9MA10143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:23:3779,46
10MA12121Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:5976,03
11MA13145Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:0674,94
12MA14110Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:24:1473,70
13MA17148Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:24:4469,03
14MA24131Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:25:4659,38
15MA31174Kalous PetrSK Žamberk7700:27:3342,72
16MA35171Gregora ZdenekLanškroun7300:29:0228,87
17MA43102Žukovský Pavelneregistrován8800:30:2515,95
18MA44118Marhold PetrChoceň7800:30:5111,91
19MA46104Hála Ladislavneregistrován8300:31:0010,51
20MA47112Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:069,57
21MA48180Roleček MilanPěčín7600:31:315,68
22MA49103Němeček Michaelneregistrován9000:31:453,50
23MA53120Pávek MilošLittle Peacock7300:32:053,00
24MA55106Hronek JaroslavOrel Obřany9100:32:273,00
25MA56135Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:32:283,00
25MA56184Konečný JiříCyklocentrum Choceň7700:32:283,00
27MA68177Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:36:343,00
28MA72186Dycka JanPodrážek8000:37:283,00
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7159Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:15105,21
2MB11175Fajfr František3DFitnessRACETEAM7200:23:5899,21
3MB15147Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:2495,58
4MB18160Mařík Jiří3DFitnessRACETEAM7200:24:5291,67
5MB23123Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:4584,27
6MB25128Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:25:5682,73
7MB29161Strnad Tomáš3DFitnessRACETEAM6900:26:5874,07
8MB37132Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:4950,20
9MB39119Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:1246,99
10MB45114Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:30:5241,40
11MB71187Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:37:133,00
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20156Žila MilošBystré6200:25:34103,46
2MC21169Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:25:35103,33
3MC28183Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:5493,21
4MC33150Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:4886,29
5MC51127Prčík AntonínOrel Hodonín5500:32:0453,49
6MC75181Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:37:499,29
7MC77125Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:568,39
8MC79126Wendlig MiroslavLuková5300:38:443,00
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27170Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:41110,46
2MD32129Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:27:34104,18
3MD40153Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:1385,36
4MD42167Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1884,77
5MD69182Marek JiříBKVM4300:36:4638,83
6MD73173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:3033,62
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME61157Bielčik JindřichLichkov4000:33:38102,83
2ME62142Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:0999,80
3ME64162Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:34:3497,36
4ME86158Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:283,00
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34178Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:28:43112,00
2ZA38113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:06102,95
3ZA60105Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:5085,05
4ZA63130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:2774,47
5ZA65117Brychtová ZuzanaOrel Havlíčkův Brod8000:35:0670,21
6ZA67176Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:36:3360,72
7ZA74185Pešinová Šárkaneregistrována8200:37:4752,65
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22137Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:40122,41
2ZB36168Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:29:1397,85
3ZB50101Kouřímová Jolananeregistrována7600:31:5079,74
4ZB51179Černá MarkétaLanškroun7000:32:0478,13
5ZB58165Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:32:4173,86
6ZB66172Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:35:4852,30
7ZB84108Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:48:253,00
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC59146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:44127,57
2ZC70139Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:37:04104,74
3ZC81111Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:0667,69
4ZC82138Sedláčková HedvikaLanškroun6600:44:1766,73
5ZC83107Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:45:4758,82
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD78140Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:38:06100,00
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2187Dudycha JakubVysoké Mýto0500:00:30-
2C2263Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:30-
3C2367Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:00:31-
4C243Boháč PankrácAC Choceň0600:00:32-
1D2532Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:34-
2D2636Ulvrová ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:35-
5C2758Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:35-
3D2814Víšková KláraOrel Vysoké Mýto0500:00:36-
4D2942Červená VeronikaDukla Polička0600:00:36-
5D2105Shánělová Elenneregistrována0600:00:36-
6C21189Uchytil PetrKPA Pardubice0600:00:38-
6D21272Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:41-
7C21335Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:41-
8C2141Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:45-
7D21525Vetchá RozálieLanškroun0700:00:45-
9C21680Marhold JanChoceň0800:00:51-
8D21786Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:58-
10C21885Vávra Čendaneregistrován1000:01:23-
9D21929Sabolčiková NelaBKVM1000:01:34-
10D22037Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:36-
11D22173Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:02:04-
12D22282Marholdová NikolaChoceň1000:02:27-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1130Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:44103,77
2Z1228Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:46100,00
3Z1341Červená EliškaDukla Polička0400:01:4896,23
4Z1459Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:01:4994,34
5Z1575Brychtová ValerieOrel Havlíčkův Brod0400:01:5877,36
6Z1650Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5975,47
7Z1743Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:02:1152,83
8Z1870Najmanová MarcelaHradec Králové0300:02:1349,06
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:48101,57
2M2264Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:49100,39
3M2381Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:5198,03
4M247Boháč BonifácAC Choceň0100:02:5296,85
5M2579Malý MartinTJ Jiskra Králíky0100:02:5790,94
6M2690Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:0680,31
7M274Boháč ServácAC Choceň0200:03:1174,41
1Z2813Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:12101,38
2Z2940Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:13100,34
3Z21060Škrabalová KristýnaLinhartice0200:03:1598,28
1M11178Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:16105,94
4Z21276Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:2093,10
2M1139Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:2498,02
3M11412Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:2696,04
8M21518Cejp Ladislavneregistrován0200:03:2953,15
5Z21677Šveráková VendulaTJ Jiskra Králíky0200:03:3280,69
9M21765Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:3348,43
6Z21884Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3478,62
4M11824Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:3488,12
7Z22017Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:3775,52
5M12021Procházka DavidOREL Obřany0300:03:3785,15
10M22220Limburský JanOrel Obřany0100:03:3842,52
6M12291Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:3884,16
8Z22453Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:03:4072,41
11M22544Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:03:4336,61
7M12626Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:4478,22
12M22747Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:4534,25
8M12861Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:03:5171,29
9M12933Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5270,30
10M13062Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:03:5369,31
9Z23138Čiháková Marieneregistrována0100:03:5853,79
11M13127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:5864,36
12M13339Čihák Matějneregistrován0400:04:0161,39
13M13483Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0755,45
14M13555Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:04:3428,71
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:32102,97
2M3293Ferdinand JakubOrel Brno - Židenice9900:05:3899,41
3M3348Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:4197,63
4M3410Beneš VojtaTJ Benešovi9900:05:5688,72
5M3574Brychta JiříOrel Havlíčkův Brod0000:05:5788,13
5M3515Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:5788,13
1Z3569Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:57101,48
2Z3845Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:05:59100,37
7M3816Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:5986,94
3Z31031Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:06:0398,15
8M31171Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:0682,79
4Z31254Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:06:0795,92
9M31349Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:06:2074,48
5Z31451Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:2685,36
6Z31568Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:3580,35
10M31646Laštovička MartinOrel N. M. na Moravě9900:07:0050,74
7Z3176Smoláková DominikaBKVM0000:07:1458,67
11M31884Žíla DanielBystré9900:07:1840,06
8Z31919Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:5038,65
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4196Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:08:46106,38
2M4297Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:09:03100,12
3M4388Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2193,50
4M4456Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:09:4385,40
5M4511Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:09:5680,61
1Z4683Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:06112,38
6M4795Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:10:1274,72
1Z5817Brandová PetraAC Pardubice9600:10:40137,87
7M4998Kasperkiewicz PawelULKS Bystrzyca9700:11:1551,53
2Z4108Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:2687,62
8M41122Halas JiříOrel Obřany9700:14:273,00
2Z51249Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:15:3962,13
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1166Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:52105,14
2MA2149Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:21:2999,38
3MA3116Brychta JiříOrel Havlíčkův Brod7400:21:5495,49
4MA4164Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:22:5086,77
5MA5141Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:1083,66
6MA6155Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:1383,19
1MB7159Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:15105,21
7MA8144Lorenc TomášAtletika Polička8600:23:2082,10
8MA9151Uchytil MilanKPA Pardubice7400:23:2781,01
9MA10143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:23:3779,46
2MB11175Fajfr František3DFitnessRACETEAM7200:23:5899,21
10MA12121Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:5976,03
11MA13145Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:0674,94
12MA14110Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:24:1473,70
3MB15147Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:2495,58
1MJ16152Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:24:39105,46
13MA17148Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:24:4469,03
4MB18160Mařík Jiří3DFitnessRACETEAM7200:24:5291,67
1M519163Polák ŠtěpánAC Choceň9500:25:24115,83
1MC20156Žila MilošBystré6200:25:34103,46
2MC21169Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:25:35103,33
1ZB22137Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:40122,41
5MB23123Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:4584,27
14MA24131Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:25:4659,38
6MB25128Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:25:5682,73
2MJ26122Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:26:0294,54
1MD27170Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:41110,46
3MC28183Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:5493,21
7MB29161Strnad Tomáš3DFitnessRACETEAM6900:26:5874,07
2M530136Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:27:08103,26
15MA31174Kalous PetrSK Žamberk7700:27:3342,72
2MD32129Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:27:34104,18
4MC33150Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:4886,29
1ZA34178Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:28:43112,00
16MA35171Gregora ZdenekLanškroun7300:29:0228,87
2ZB36168Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:29:1397,85
8MB37132Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:4950,20
2ZA38113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:06102,95
9MB39119Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:1246,99
3M540124Nehybka JosefOrel - Židenice9500:30:1380,91
3MD40153Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:1385,36
4MD42167Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1884,77
17MA43102Žukovský Pavelneregistrován8800:30:2515,95
18MA44118Marhold PetrChoceň7800:30:5111,91
10MB45114Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:30:5241,40
19MA46104Hála Ladislavneregistrován8300:31:0010,51
20MA47112Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:069,57
21MA48180Roleček MilanPěčín7600:31:315,68
22MA49103Němeček Michaelneregistrován9000:31:453,50
3ZB50101Kouřímová Jolananeregistrována7600:31:5079,74
4ZB51179Černá MarkétaLanškroun7000:32:0478,13
5MC51127Prčík AntonínOrel Hodonín5500:32:0453,49
23MA53120Pávek MilošLittle Peacock7300:32:053,00
1ZJ54133Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:32:10123,50
24MA55106Hronek JaroslavOrel Obřany9100:32:273,00
25MA56184Konečný JiříCyklocentrum Choceň7700:32:283,00
25MA56135Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:32:283,00
5ZB58165Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:32:4173,86
1ZC59146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:44127,57
3ZA60105Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:5085,05
1ME61157Bielčik JindřichLichkov4000:33:38102,83
2ME62142Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:0999,80
4ZA63130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:2774,47
3ME64162Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:34:3497,36
5ZA65117Brychtová ZuzanaOrel Havlíčkův Brod8000:35:0670,21
6ZB66172Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:35:4852,30
6ZA67176Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:36:3360,72
27MA68177Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:36:343,00
5MD69182Marek JiříBKVM4300:36:4638,83
2ZC70139Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:37:04104,74
11MB71187Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:37:133,00
28MA72186Dycka JanPodrážek8000:37:283,00
6MD73173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:3033,62
7ZA74185Pešinová Šárkaneregistrována8200:37:4752,65
6MC75181Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:37:499,29
2ZJ76115Smoláková ValérieBKVM9300:37:5192,32
7MC77125Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:568,39
1ZD78140Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:38:06100,00
8MC79126Wendlig MiroslavLuková5300:38:443,00
3ZJ80134Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:2084,18
3ZC81111Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:0667,69
4ZC82138Sedláčková HedvikaLanškroun6600:44:1766,73
5ZC83107Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:45:4758,82
7ZB84108Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:48:253,00
4ZJ85109Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:48:2634,25
4ME86158Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:283,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1166Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:52105,14
2MA2149Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:21:2999,38
3MA3116Brychta JiříOrel Havlíčkův Brod7400:21:5495,49
4MA4164Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:22:5086,77
5MA5141Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:1083,66
6MA6155Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:1383,19
7MB7159Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:1582,88
8MA8144Lorenc TomášAtletika Polička8600:23:2082,10
9MA9151Uchytil MilanKPA Pardubice7400:23:2781,01
10MA10143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:23:3779,46
11MB11175Fajfr František3DFitnessRACETEAM7200:23:5876,19
12MA12121Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:5976,03
13MA13145Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:0674,94
14MA14110Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:24:1473,70
15MB15147Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:2472,14
16MJ16152Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:24:3969,81
17MA17148Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:24:4469,03
18MB18160Mařík Jiří3DFitnessRACETEAM7200:24:5267,78
19M519163Polák ŠtěpánAC Choceň9500:25:2462,80
20MC20156Žila MilošBystré6200:25:3461,25
21MC21169Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:25:3561,09
22MB23123Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:4559,53
23MA24131Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:25:4659,38
24MB25128Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:25:5657,82
25MJ26122Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:26:0256,89
26MD27170Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:4150,82
27MC28183Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:5448,79
28MB29161Strnad Tomáš3DFitnessRACETEAM6900:26:5848,17
29M530136Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:27:0846,61
30MA31174Kalous PetrSK Žamberk7700:27:3342,72
31MD32129Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:27:3442,57
32MC33150Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:4840,39
33MA35171Gregora ZdenekLanškroun7300:29:0228,87
34MB37132Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:4921,56
35MB39119Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:1217,98
36M540124Nehybka JosefOrel - Židenice9500:30:1317,82
36MD40153Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:1317,82
38MD42167Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1817,04
39MA43102Žukovský Pavelneregistrován8800:30:2515,95
40MA44118Marhold PetrChoceň7800:30:5111,91
41MB45114Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:30:5211,75
42MA46104Hála Ladislavneregistrován8300:31:0010,51
43MA47112Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:069,57
44MA48180Roleček MilanPěčín7600:31:315,68
45MA49103Němeček Michaelneregistrován9000:31:453,50
46MC51127Prčík AntonínOrel Hodonín5500:32:043,00
47MA53120Pávek MilošLittle Peacock7300:32:053,00
48MA55106Hronek JaroslavOrel Obřany9100:32:273,00
49MA56135Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:32:283,00
49MA56184Konečný JiříCyklocentrum Choceň7700:32:283,00
51ME61157Bielčik JindřichLichkov4000:33:383,00
52ME62142Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:093,00
53ME64162Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:34:343,00
54MA68177Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:36:343,00
55MD69182Marek JiříBKVM4300:36:463,00
56MB71187Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:37:133,00
57MA72186Dycka JanPodrážek8000:37:283,00
58MD73173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:303,00
59MC75181Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:37:493,00
60MC77125Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:563,00
61MC79126Wendlig MiroslavLuková5300:38:443,00
62ME86158Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22137Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:40115,79
2ZA34178Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:28:4393,90
3ZB36168Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:29:1390,31
4ZA38113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:0683,97
5ZB50101Kouřímová Jolananeregistrována7600:31:5071,53
6ZB51179Černá MarkétaLanškroun7000:32:0469,86
7ZJ54133Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:32:1069,14
8ZB58165Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:32:4165,43
9ZC59146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:4465,07
10ZA60105Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:5064,35
11ZA63130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:2752,75
12ZA65117Brychtová ZuzanaOrel Havlíčkův Brod8000:35:0648,09
13ZB66172Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:35:4843,06
14ZA67176Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:36:3337,68
15ZC70139Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:37:0433,97
16ZA74185Pešinová Šárkaneregistrována8200:37:4728,83
17ZJ76115Smoláková ValérieBKVM9300:37:5128,35
18ZD78140Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:38:0626,56
19ZJ80134Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:39:2017,70
20ZC81111Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:063,00
21ZC82138Sedláčková HedvikaLanškroun6600:44:173,00
22ZC83107Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:45:473,00
23ZB84108Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:48:253,00
24ZJ85109Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:48:263,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

prosím o opravu jména. Jolana Kouřímová 101.děkuji....závod příjemný, organizace bezvadná
jolanka
Kourimova opravena
team
Ahoj, prosím o opravení času, běžela jsem 10:06, ne 10:60, jak bylo chybně napsané ve výsledkách, díky. Míša Stránská
michalela.stanska
Hoj Miso, opraveno
kebrle
super
filagre

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód