hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Knířovský běh

18.6.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 18.6.2011
  • zobrazeno již 16x

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Popis tratě

délka: 6,5 km a méně

Ceny pro vítěze

diplom a věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
mobil: 777 051 225

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh-
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2111

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Kopecký Libor5611
Smoláková Dominika0011
Smoláková Alexandra9811
Šafář Jaroslav5110
Sadílek Ota4610
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Bielčik Jindřich409
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Vacek Martin699
Kopecký Jan909
Gregora Filip029
Smolák Bedřich039
Jirásková Eva649
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Šimůnek Jan038
Boháč Pankrác068
Marhold Luboš778
Kouřil Karel728
Razým Jan578
Stránský Aleš608
Gregorová Michaela048
Šimůnková Pavla778
Smolák Šimon088
Nechvílová Miroslava608
Šimůnek Jan828
Štanclová Eliška947
Borek Viktor047
Ducháček Bedřich597
Jiskrová Anežka967
Brychta Jakub087
Mlynář Vojtěch987
Gregora Jakub987
Vondra Vojtěch987
Červ Miloslav507
Štyndl Miroslav577
Svatoš Otakar347
Gregorová Monika007
Frydrychová Eliška017
Tomíšek Jindřich397
Pilnáček Petr657
Borek Petr707
Keprtová Miloslava487
Plíva Vojtěch876
Pavel Tomáš006
Kubišta Oto536
Buriánek Roman656

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci do 7 let (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2180Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:28-
2C2343Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:30-
3C259Kázda Petr-0400:00:31-
4C263Boháč PankrácAC Choceň0600:00:31-
5C2744Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:32-
6C2818Pecháček MatějAtletika Svitavy0500:00:32-
7C21477Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:40-
8C21575Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:46-
9C21690Kubový Kryštov-0700:00:49-
10C2171Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:05-
11C21868Marhold JanChoceň0800:01:10-

Děvčata do 7 let (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2261Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:28-
2D2333Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:30-
3D2931Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:34-
4D21085Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:35-
5D2118Shánělová Elen-0600:00:36-
6D21291Víšková KláraOrel Vysoké Mýto0500:00:37-
7D21320Pecháčková AnežkaAtletika Svitavy0600:00:37-
8D21919Sabolčiková NelaBKVM1000:01:16-

Nejmladší žáci I (trať 450 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1659Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:05106,96
2M174Boháč ServácAC Choceň0200:03:06105,91
3M1845Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:2487,13
4M195Kazda Jan-0200:03:3179,83
5M11054Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:03:4565,22
6M11192Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4664,17
7M11232Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:4961,04
8M11371Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:03:5752,70
9M11478Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:04:1336,00

Nejmladší žákyně I (trať 450 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1152Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:41111,21
2Z1281Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:4996,26
3Z1387Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:5192,52
4Z1412Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:0173,83
5Z1572Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:02:0860,75

Nejmladší žáci II (trať 800 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Boháč BonifácAC Choceň0100:02:58105,11
2M2221Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:0498,54
3M2411Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0696,35
4M2726Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:0993,07
5M2976Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:03:1586,50
6M21084Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:1883,21
7M21228Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:03:1982,12
8M21348Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:2081,02
9M21457Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:03:2377,74
10M21683Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:2773,36
11M21875Harnach DominikVysoké Mýto0000:03:3168,98
12M22179Lébiš LiborLinhartice0100:03:4158,03
13M22234Hagemann IngmarRegensburg0100:04:0927,37

Nejmladší žákyně II (trať 800 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2222Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:04102,15
2Z2430Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:06100,00
3Z2658Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:0897,85
4Z286Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:1491,40
5Z21038Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1887,10
6Z21539Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:2678,49
7Z21786Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3074,19
8Z21989Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:03:3766,67
9Z22097Kazdová Tereza-0000:03:3865,59
10Z22347Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:05:213,00

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:15103,53
2M3256Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:2199,79
3M3387Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2696,67
4M3455Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:3094,18
5M3846Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:0472,97
6M31094Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:06:0969,85
7M31136Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:1864,24

Mladší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z358Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:46104,15
2Z3688Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:51101,32
3Z3760Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:0394,53
4Z3862Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:0493,96
5Z31269Rodolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:06:3874,72
6Z31363Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4869,06
7Z31470Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:06:4968,49

Starší žáci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4173Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:09:39102,28
2M4276Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:09:43100,91
3M4352Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:09:5596,81
4M4474Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:10:0294,42

Starší žákyně (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4568Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:25149,22
2Z4654Vacková TerezaPardubice9700:12:42116,16
3Z49100Zeleňáková ZuzanaBK Vysoké Mýto9700:18:2034,62
3Z4998Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:18:2034,62

Dorostenci (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51350Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:23:25117,10
2M52292Polák ŠtěpánAC Choceň9500:24:52105,77
3M54427Smetana MartinOrel Silůvky9500:28:3277,13

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5731Krátká HanaLanškroun9500:13:00103,65
2Z585Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:2996,35

Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5090Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:30:14113,25
2ZJ6086Rokosz BeataULKS Bystrzyca9200:33:1994,20
3ZJ659Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:33:3592,55
4ZJ745Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:35:0083,80
5ZJ7647Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:35:5977,73

Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:04105,04
2MA226Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:21:3899,79
3MA318Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:0895,17
4MA469Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:22:1294,55
5MA780Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:22:4589,46
6MA856Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:0186,99
7MA933Fajfr FrantišekŽamberk7200:23:0286,84
8MA1079Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:23:1385,14
9MA1184Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:2483,44
10MA1437Abrahám LuděkSK Hronov7500:23:2882,83
11MA1578Šutera JosefAtletika Polička7900:23:3881,29
12MA184Buriánek TomášSK Česká Třebová8900:24:1375,89
13MA2051Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:24:1974,96
14MA2161Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:24:3872,03
15MA2338Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:25:0767,56
16MA2625Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:25:4961,08
17MA2887Dycka PetrPodrážek8200:26:0159,23
18MA2949Gregora ZdenekLanškroun7300:26:0358,92
19MA3189Zachař JiříSruby7200:26:3853,52
20MA3697Marhold LubošChoceň7700:27:2346,58
21MA3771Kalous PetrSK Žamberk7700:27:3544,73
22MA4030Marhold PetrChoceň7800:27:4143,80
23MA6415Nasku PetrVysoké Mýto7500:33:313,00
24MA7716Venzara DavidVysoké Mýto7600:37:183,00

Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:26107,49
2MB1177Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:23:2499,19
3MB1610Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:0593,33
4MB1781Buriánek RomanČeská Třebová6500:24:0892,90
5MB2414Stříhavka JindřichChoceň7100:25:1283,74
6MB2553Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:25:1982,74
7MB3328Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:5169,58
8MB3491Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:27:1566,15
9MB3548Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:27:2165,29
10MB4220Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:27:5660,29
11MB467Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:28:5451,99
12MB4895Jendek David-7000:29:3246,56
13MB4957Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:4644,55

Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC61Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:35113,66
2MC1862Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:13100,18
3MC278Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:5586,16
4MC3232Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:26:4878,87
5MC3958Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:3871,99
6MC5159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:3148,20
7MC6144Wendlig MiroslavLuková5300:33:2024,96

Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4575Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:51111,09
2MD5464Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1395,60
3MD5634Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:31:3493,31
4MD6811Kouřim Bohuslav-4700:34:0776,61
5MD7596Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:4865,59

Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5565Janeček JaroslavPSK Praha4000:31:32106,28
2ME596Bielčik JindřichLichkov4000:32:4598,81
3ME6367Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:2394,91
4ME6660Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:3793,48
5ME6772Tomíšek JindřichŘíkovice3900:33:4592,66
6ME8145Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:303,00

Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4342Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:15107,57
2ZA4783Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:17100,53
3ZA5213Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:3391,90
4ZA5729Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:0082,02
5ZA5839Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:32:3877,71
6ZA623Němečková Zuzana-8000:33:2272,72
7ZA6993Kubová Kamila-7700:34:0967,38
8ZA7246Pešinová Šárka-8200:34:1466,81
9ZA7885Zahnálková Klára-8300:38:4136,50

Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3035Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:06114,89
2ZB3821Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:27:36104,26
3ZB5388Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:5480,85
4ZB7017Kouřimová Jolana-7600:34:1057,68
5ZB7324Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:34:2356,15
6ZB79100Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:39:3519,27

Ženy C 45 a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4163Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:47139,33
2ZC7143Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:34:13100,00
3ZC8041Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:41:2360,67

Trať 200 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2180Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:28-
1D2261Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:28-
2C2343Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:30-
2D2333Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:30-
3C259Kázda Petr-0400:00:31-
4C263Boháč PankrácAC Choceň0600:00:31-
5C2744Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:32-
6C2818Pecháček MatějAtletika Svitavy0500:00:32-
3D2931Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:34-
4D21085Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:35-
5D2118Shánělová Elen-0600:00:36-
6D21291Víšková KláraOrel Vysoké Mýto0500:00:37-
7D21320Pecháčková AnežkaAtletika Svitavy0600:00:37-
7C21477Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:40-
8C21575Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:46-
9C21690Kubový Kryštov-0700:00:49-
10C2171Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:05-
11C21868Marhold JanChoceň0800:01:10-
8D21919Sabolčiková NelaBKVM1000:01:16-

Trať 450 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1152Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:41111,21
2Z1281Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:4996,26
3Z1387Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:5192,52
4Z1412Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:0173,83
5Z1572Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:02:0860,75
1M1659Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:05106,96
2M174Boháč ServácAC Choceň0200:03:06105,91
3M1845Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:2487,13
4M195Kazda Jan-0200:03:3179,83
5M11054Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:03:4565,22
6M11192Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4664,17
7M11232Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:4961,04
8M11371Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:03:5752,70
9M11478Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:04:1336,00

Trať 800 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Boháč BonifácAC Choceň0100:02:58105,11
1Z2222Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:04102,15
2M2221Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:0498,54
3M2411Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0696,35
2Z2430Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:06100,00
3Z2658Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:0897,85
4M2726Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:0993,07
4Z286Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:1491,40
5M2976Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:03:1586,50
6M21084Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:1883,21
5Z21038Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1887,10
7M21228Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:03:1982,12
8M21348Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:2081,02
9M21457Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:03:2377,74
6Z21539Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:2678,49
10M21683Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:2773,36
7Z21786Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3074,19
11M21875Harnach DominikVysoké Mýto0000:03:3168,98
8Z21989Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:03:3766,67
9Z22097Kazdová Tereza-0000:03:3865,59
12M22179Lébiš LiborLinhartice0100:03:4158,03
13M22234Hagemann IngmarRegensburg0100:04:0927,37
10Z22347Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:05:213,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:15103,53
2M3256Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:2199,79
3M3387Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2696,67
4M3455Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:3094,18
1Z358Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:46104,15
2Z3688Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:51101,32
3Z3760Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:0394,53
4Z3862Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:0493,96
5M3846Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:0472,97
6M31094Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:06:0969,85
7M31136Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:1864,24
5Z31269Rodolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:06:3874,72
6Z31363Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4869,06
7Z31470Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:06:4968,49

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4173Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:09:39102,28
2M4276Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:09:43100,91
3M4352Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:09:5596,81
4M4474Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:10:0294,42
1Z4568Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:25149,22
2Z4654Vacková TerezaPardubice9700:12:42116,16
1Z5731Krátká HanaLanškroun9500:13:00103,65
2Z585Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:2996,35
3Z4998Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:18:2034,62
3Z49100Zeleňáková ZuzanaBK Vysoké Mýto9700:18:2034,62

Trať 6,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:04105,04
2MA226Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:21:3899,79
3MA318Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:0895,17
4MA469Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:22:1294,55
1MB540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:26107,49
1MC61Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:35113,66
5MA780Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:22:4589,46
6MA856Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:0186,99
7MA933Fajfr FrantišekŽamberk7200:23:0286,84
8MA1079Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:23:1385,14
9MA1184Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:2483,44
2MB1177Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:23:2499,19
1M51350Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:23:25117,10
10MA1437Abrahám LuděkSK Hronov7500:23:2882,83
11MA1578Šutera JosefAtletika Polička7900:23:3881,29
3MB1610Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:0593,33
4MB1781Buriánek RomanČeská Třebová6500:24:0892,90
2MC1862Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:13100,18
12MA184Buriánek TomášSK Česká Třebová8900:24:1375,89
13MA2051Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:24:1974,96
14MA2161Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:24:3872,03
2M52292Polák ŠtěpánAC Choceň9500:24:52105,77
15MA2338Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:25:0767,56
5MB2414Stříhavka JindřichChoceň7100:25:1283,74
6MB2553Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:25:1982,74
16MA2625Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:25:4961,08
3MC278Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:5586,16
17MA2887Dycka PetrPodrážek8200:26:0159,23
18MA2949Gregora ZdenekLanškroun7300:26:0358,92
1ZB3035Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:06114,89
19MA3189Zachař JiříSruby7200:26:3853,52
4MC3232Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:26:4878,87
7MB3328Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:5169,58
8MB3491Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:27:1566,15
9MB3548Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:27:2165,29
20MA3697Marhold LubošChoceň7700:27:2346,58
21MA3771Kalous PetrSK Žamberk7700:27:3544,73
2ZB3821Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:27:36104,26
5MC3958Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:3871,99
22MA4030Marhold PetrChoceň7800:27:4143,80
1ZC4163Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:47139,33
10MB4220Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:27:5660,29
1ZA4342Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:15107,57
3M54427Smetana MartinOrel Silůvky9500:28:3277,13
1MD4575Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:51111,09
11MB467Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:28:5451,99
2ZA4783Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:17100,53
12MB4895Jendek David-7000:29:3246,56
13MB4957Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:4644,55
1ZJ5090Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:30:14113,25
6MC5159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:3148,20
3ZA5213Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:3391,90
3ZB5388Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:5480,85
2MD5464Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1395,60
1ME5565Janeček JaroslavPSK Praha4000:31:32106,28
3MD5634Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:31:3493,31
4ZA5729Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:0082,02
5ZA5839Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:32:3877,71
2ME596Bielčik JindřichLichkov4000:32:4598,81
2ZJ6086Rokosz BeataULKS Bystrzyca9200:33:1994,20
7MC6144Wendlig MiroslavLuková5300:33:2024,96
6ZA623Němečková Zuzana-8000:33:2272,72
3ME6367Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:2394,91
23MA6415Nasku PetrVysoké Mýto7500:33:313,00
3ZJ659Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:33:3592,55
4ME6660Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:3793,48
5ME6772Tomíšek JindřichŘíkovice3900:33:4592,66
4MD6811Kouřim Bohuslav-4700:34:0776,61
7ZA6993Kubová Kamila-7700:34:0967,38
4ZB7017Kouřimová Jolana-7600:34:1057,68
2ZC7143Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:34:13100,00
8ZA7246Pešinová Šárka-8200:34:1466,81
5ZB7324Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:34:2356,15
4ZJ745Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:35:0083,80
5MD7596Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:4865,59
5ZJ7647Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:35:5977,73
24MA7716Venzara DavidVysoké Mýto7600:37:183,00
9ZA7885Zahnálková Klára-8300:38:4136,50
6ZB79100Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:39:3519,27
3ZC8041Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:41:2360,67
6ME8145Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:303,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:04105,04
2MA226Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:21:3899,79
3MA318Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:0895,17
4MA469Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:22:1294,55
5MB540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:2692,39
6MC61Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:3591,00
7MA780Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:22:4589,46
8MA856Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:0186,99
9MA933Fajfr FrantišekŽamberk7200:23:0286,84
10MA1079Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:23:1385,14
11MA1184Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:2483,44
11MB1177Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:23:2483,44
13M51350Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:23:2583,29
14MA1437Abrahám LuděkSK Hronov7500:23:2882,83
15MA1578Šutera JosefAtletika Polička7900:23:3881,29
16MB1610Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:0577,12
17MB1781Buriánek RomanČeská Třebová6500:24:0876,66
18MA184Buriánek TomášSK Česká Třebová8900:24:1375,89
18MC1862Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:1375,89
20MA2051Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:24:1974,96
21MA2161Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:24:3872,03
22M52292Polák ŠtěpánAC Choceň9500:24:5269,87
23MA2338Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:25:0767,56
24MB2414Stříhavka JindřichChoceň7100:25:1266,79
25MB2553Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:25:1965,71
26MA2625Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:25:4961,08
27MC278Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:5560,15
28MA2887Dycka PetrPodrážek8200:26:0159,23
29MA2949Gregora ZdenekLanškroun7300:26:0358,92
30MA3189Zachař JiříSruby7200:26:3853,52
31MC3232Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:26:4851,98
32MB3328Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:5151,52
33MB3491Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:27:1547,81
34MB3548Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:27:2146,89
35MA3697Marhold LubošChoceň7700:27:2346,58
36MA3771Kalous PetrSK Žamberk7700:27:3544,73
37MC3958Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:3844,27
38MA4030Marhold PetrChoceň7800:27:4143,80
39MB4220Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:27:5641,49
40M54427Smetana MartinOrel Silůvky9500:28:3235,94
41MD4575Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:5133,01
42MB467Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:28:5432,54
43MB4895Jendek David-7000:29:3226,68
44MB4957Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:4624,52
45MC5159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:3117,58
46MD5464Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1311,11
47ME5565Janeček JaroslavPSK Praha4000:31:328,17
48MD5634Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:31:347,87
49ME596Bielčik JindřichLichkov4000:32:453,00
50MC6144Wendlig MiroslavLuková5300:33:203,00
51ME6367Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:233,00
52MA6415Nasku PetrVysoké Mýto7500:33:313,00
53ME6660Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:373,00
54ME6772Tomíšek JindřichŘíkovice3900:33:453,00
55MD6811Kouřim Bohuslav-4700:34:073,00
56MD7596Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:483,00
57MA7716Venzara DavidVysoké Mýto7600:37:183,00
58ME8145Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:303,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3035Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:06107,81
2ZB3821Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:27:3696,77
3ZC4163Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:4795,42
4ZA4342Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:1591,98
5ZA4783Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1784,37
6ZJ5090Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:30:1477,38
7ZA5213Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:3375,05
8ZB5388Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:5472,47
9ZA5729Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:0064,37
10ZA5839Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:32:3859,71
11ZJ6086Rokosz BeataULKS Bystrzyca9200:33:1954,67
12ZA623Němečková Zuzana-8000:33:2254,31
13ZJ659Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:33:3552,71
14ZA6993Kubová Kamila-7700:34:0948,54
15ZB7017Kouřimová Jolana-7600:34:1048,41
16ZC7143Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:34:1348,05
17ZA7246Pešinová Šárka-8200:34:1447,92
18ZB7324Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:34:2346,82
19ZJ745Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:35:0042,28
20ZJ7647Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:35:5935,04
21ZA7885Zahnálková Klára-8300:38:4115,16
22ZB79100Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:39:358,53
23ZC8041Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:41:233,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Prosím změnit oddíl u Jan Marhold ročník 08 z "AC Choceň" na "Choceň". Díky, Petr Marhold.
marhold
Není ve sloupci "celkové pořadí" u všech přičteno 10? Když i Horoděj je celkově 10 :-)
pepa007
Prosíme o opravu v příjmení Stříhavka na dlouhé í v kategorii nejmladší žáci ll(800 m) a muži B.A také v příjmení Stříhavková na dlouhé í v kategorii nejmladší žákyně l (450 m) a ženy A. Děkujeme Stříhavkovi.
jindra.strihavka
Děkujeme za upozornění, opraveno
team
Prosím opravit u start. čísla č. 62 jméno z "Olrich" na Orlich a oddíl na Fort SMC Ústí nad Orlicí. Díky pořadtelům za pěkný závod. Petr.O.
p.orlich
Orlich opraven.
kebrle
Super příjemný závod, perfektní úroveň a atmosféra prostě super. Děkujeme.
pepa1262
Organizace, výsledkový servis, občerstvení, atmosféra před a po závodě , ochota nádhera. Děkujeme všem.
vrata.c
Prosím o opravu ženy C Matiášová na Matyášová. Děkuji Jana
matyasova
Matyasova opravena.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód