Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

25.4.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 25.4.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí
18:00 hodin

Přihlášky

online zde: www.mizuno-running-cup.cz do 20. dubna 2012
propř. v den konání závodu do 17:00 hodin

Startovné

100 Kč do 20. 4. 2012 (na místě v den konání 200 Kč)
Lidový běh - 10 Kč

Popis tratě

městský rovinatý okruh

Ceny pro vítěze

viz. propozice pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Nývlt
tel. 777 571 106, 737 277 874

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.pardubicka9.strnad.info

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3670

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Vacek Martin6912
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Miturová Radka6511
Eder Martin6511
Kozáková Denisa7911
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Hromádko Jaroslav7110
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Pudil Ivo6110
Metelková Táňa7210
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Urbánek Jiří7610
Goldbach Václav509
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Vorel Milan409
Kafka Miloš869
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Mališová Karla609
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Tomšů Petr649
Matyášová Jana659
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Osoba Martin658
Palko Aleš718
Polívka Vladimír768
Procházková Irena578
Vacarda Vladimír598
Horáček Michal758
Kubišta Oto538
Trejbal Karel518
Nádhera Petr678

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1194Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:09-
2MA2130Horáček MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:30:15-
3MA3422Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:31:22-
4MA4148Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:31:37-
5MA5116Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:31:39-
6MA682Razým LukášSKP Ústí nad Orlicí7900:31:59-
7MA7123Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:00-
8MA9235Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:23-
9MA10202Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:24-
10MA11107Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:32:31-
11MA122Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:34-
12MA14184Mikyska LubošVSK FTVS Praha7400:33:15-
13MA1571Francke MichalTJ Bižuterie Jablonec8600:33:18-
14MA16453Glier MichalDoubravník8200:33:23-
15MA17312Procházka TomášAC Pardubice9100:33:32-
16MA19317Řehák PavelOB Vamberk8400:33:43-
17MA21165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:46-
18MA24162Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:34:02-
19MA26419Schoř JakubTJ Slavoj Pacov8300:34:21-
20MA27306Mocek TomášAC Pardubice7900:34:28-
21MA28457Rolejník MichalHradec Králové8800:34:34-
22MA29191Petrásek PavelČernilov9000:34:37-
23MA3162Herda JanBony a klid8300:34:40-
24MA33298Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:34:47-
25MA34111Jan Pavel NovákHorní Studenec9100:34:54-
26MA35168Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:55-
27MA38454Lhota PetrOOP Nymburk7700:35:16-
28MA40231Koblic JanOOB Vamberk7600:35:28-
29MA41326Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:35:33-
30MA43439Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:48-
31MA4451Čejka BořivojKRB Chrudim8000:35:50-
31MA443Maier LukášPolicie ČR, Krajské ředitelství7800:35:50-
33MA4640Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:35:52-
34MA48295Rohlík VáclavTřemošnice8000:35:56-
35MA5088Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:36:15-
36MA52198Dvořák RichardFVZ UNOB8100:36:31-
37MA53420Zícha OndřejPraha8200:36:36-
38MA55135Váňa JiříSilvini Ski Trab team / Červen8300:36:53-
39MA57119Herman JanŽelezářství KUTIL8500:37:00-
40MA59323Kubricht MartinČVK Pardubice8100:37:19-
41MA6296Doktor OndřejPardubice9300:37:26-
42MA6361Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:29-
43MA6524Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:52-
44MA67147Novák PavelKRB Chrudim8100:38:08-
45MA6942Matocha JakubVsetín8800:38:19-
46MA7098Lán FilipOpatovice nad Labem8000:38:23-
47MA73407Kárník JanPardubice7800:38:28-
48MA7439Dvořák VáclavSokol Kolín Atletika8100:38:30-
49MA77179Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:38:32-
50MA78113Švandrlík MichalPardubice8700:38:33-
51MA80444Horvat DavidHradec Králové7300:38:37-
52MA84126Matějka JosefPraha 97300:38:54-
53MA87247Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:39:05-
54MA88192Malátek AntonínPardubice7700:39:17-
55MA92442Hradecký JaromírSkuteč8500:39:36-
56MA96406Lacina OndřejČerní Koně8400:39:50-
57MA97416Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:51-
58MA98112Šulc RadekMoira Team Milovice7500:39:53-
59MA100309Slavík JanKačeři Chrudim7600:39:58-
60MA101409Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:40:02-
61MA103438Frosch PetrPardubice7500:40:03-
62MA107293Bárta MarekMP Karviná7400:40:09-
63MA11027Machorek DavidTom Mikulášovice9400:40:27-
64MA111229Zifčák RobinPČR - Územní odbor Olomouc7900:40:30-
65MA11313Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:40:44-
66MA115255Kratochvíl JanSŽDC s.o. OŘ Olomouc8800:40:50-
67MA118125Jeřábek JosefSokol Kostěnice7900:41:03-
68MA120443Šmehlík OndřejOSŽ7700:41:06-
69MA12116Vorlík PetrLFC Lysá nad Labem8000:41:07-
70MA123155Jurica JanPardubice9600:41:12-
71MA12466Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:41:19-
72MA12773Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:41:29-
73MA128249Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:41:30-
74MA129310Šimák JanHradec Králové8300:41:39-
75MA13087Hanzl StanislavCykloservis Hanzl Pardubice7300:41:40-
76MA133333Zmeškal TomášRadslavice7600:41:48-
77MA139177Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:42:07-
77MA13957Bezděk MiroslavPraha 27900:42:07-
79MA14191Zmek OndřejPraha 98600:42:10-
80MA142288Pokorný LadislavMP Praha7600:42:13-
81MA150413Huňáček PetrPardubice8000:42:32-
82MA151118Urban JosefTýniště nad Orlicí9300:42:39-
83MA152308Sůva MichalSKC Pečky9200:42:42-
84MA153425Plšek TomášPardubice8600:42:43-
85MA154434Kubík DanielPardubice - Maro7900:42:44-
86MA157335Sedlačík TomášPraha8200:43:02-
87MA163332Sedláček RadomírPřerov7700:43:12-
87MA163210Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:12-
89MA1669Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:43:19-
90MA170430Skovronský BohdanPřelouč7800:43:26-
91MA171415Němec PetrPardubice8100:43:27-
92MA173401Moser TomášPardubice7300:43:29-
93MA175325Goláň OldřichMaro/Pardubice7400:43:38-
94MA176215Šnajdar MichaelFVZ UNOB9200:43:40-
95MA180188Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:43:48-
96MA183414Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:44:04-
97MA185324Novotný VojtěchPardubice7900:44:10-
97MA185154Zelinka JanPardubice9400:44:10-
99MA188136Bláha Karelneregistrován8200:44:11-
100MA19375Dubský RomanPřibyslav7800:44:33-
101MA195176Hlaváček Alešdobracena.cz Team7800:44:37-
102MA19780Petráček MilanČeská Skalice7400:44:44-
103MA198307Šmíd TomášAC Praha18907600:44:51-
104MA199405Šeda JanPardubice8300:44:55-
105MA202286Sokolář JiříMP Praha8900:44:58-
106MA203181Konečný RomanMP Pardubice8400:44:59-
107MA205178Hlaváček Josefdobracena.cz Team7400:45:08-
108MA207159Mašek KamilPardubice8000:45:10-
109MA209311Kubát MartinPardubice9800:45:16-
110MA213230Kárych BronislavSTS Chvojkovice-Brod7800:45:22-
111MA21758Helcmanovský PeterAC Mageo7700:45:41-
112MA221412Otta RomanVrchlabí8400:45:51-
113MA22241Pallavicini DanielShaun team9400:45:52-
114MA225316Tlach PavelTábor8300:46:03-
115MA228221Zahradníček TomášSokol Třebeš - Hradec Králové7300:46:31-
116MA23632Satrapa OndřejFC Květiniv7400:47:27-
117MA240145Kamaryt LukášMP Pardubice8300:48:03-
117MA240451Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:48:03-
119MA246410Dokoupil PavelOlomouc7400:48:19-
120MA250227Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7500:48:27-
121MA253322Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:36-
122MA255222Morávek JanFK Rohovládová Bělá9000:48:47-
123MA257149Nasku PetrVysoké Mýto7500:48:59-
124MA259160Venzara DavidPardubice7600:49:09-
125MA261408Strejček JiříPraha8300:49:12-
126MA269303Zeman DavidShaman Racing7800:49:57-
127MA270264Polívka VladimírSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:50:00-
128MA271302Kohl MartinPardubice7300:50:01-
129MA273117Heřman PavelPardubice7300:50:11-
130MA274146Halda JanMěstská policie Pardubice8700:50:15-
131MA278433Teplý LuborParbubice7300:50:26-
132MA28768Říha DavidPardubice8200:51:11-
133MA292445Slabihoud AlešPardubice7500:51:31-
134MA296314Lebedínský Petrneregistrován8500:51:59-
135MA303403Jonáš KarelPardubice8300:52:16-
136MA307158Mazuch LukášPardubice9500:53:12-
137MA30953Šmíd LubošPraha8800:53:31-
138MA310163Netušil MichalMP Pardubice8400:53:36-
139MA315186Řehounek Janneregistrován7400:54:05-
140MA322257Kučík MartinSŽDC s.o. OŘ Olomouc7400:55:23-
141MA33486Pekárek MiroslavPardubice8400:56:45-
142MA33799Kupa DavidPardubice7900:57:16-
143MA3461Švagera PetrMP Pardubice8201:03:56-
144MA3514Ledvina MarekKRB Chrudim8201:16:11-
145MA352447Stehno DavidPardubice9801:17:37-
Muži B (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8232Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:32:15-
2MB13262Palko AlešČD GŘ Praha7100:32:45-
3MB18203Kovář MichalSlavoj Pacov7100:33:38-
4MB19290Fořt MartinTJ LIAZ JABLONEC N.N.6800:33:43-
5MB22304Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:33:49-
6MB25270Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:06-
7MB3278Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:34:42-
8MB39261Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:35:21-
9MB4264Mařík JiříMP Žamberk7200:35:45-
10MB49138Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:10-
11MB5434Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:36:42-
12MB61174Švancara JiříVranovice7100:37:24-
13MB64437Baliov PetrAlbrechtice n. Orlicí6300:37:46-
14MB75339Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:38:31-
14MB7550Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:38:31-
16MB81283Nohejl TomášTONO Agency6700:38:38-
17MB90205Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:30-
18MB95104Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:41-
19MB9930Vidim TomášPraha7100:39:55-
20MB101330Svěchota PetrSpartak Praha 46600:40:02-
21MB10865Vodička JanSanus Pardubice6800:40:11-
22MB109328Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:40:18-
23MB113432Cibulka RomanPraha 27100:40:44-
24MB117272Zachař JiříDIS Praha7100:41:01-
25MB125223Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:41:27-
26MB136338Geier PetrPardubice6500:41:58-
27MB144185Kühn JiříPardubice6600:42:15-
28MB148252Cheben PetrSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové6700:42:30-
29MB157456Havlín Janneregistrován6600:43:02-
30MB1628Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:43:09-
31MB168242Vodička PavelKavárna Evropa7000:43:21-
32MB17247Nádhera PetrHradec Králové6700:43:28-
33MB174294Žídek IvoMP Praha7100:43:35-
34MB181193Czagan JanSDH Dědek7100:43:57-
35MB184337Růžička MiroslavPečky6700:44:08-
36MB190128Staněk MilanKenast Pečky6600:44:19-
37MB191208Štembera PetrPardubice6900:44:20-
38MB195450Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:44:37-
39MB208244Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:13-
40MB216260Novotný PetrSŽDC OŘ Ústí nad Labem6900:45:40-
41MB218452Zahrádko PetrPardubice6600:45:42-
42MB226120Špás PavelPardubice7100:46:15-
43MB233189Jirásko LubomírSK Srch7100:47:12-
44MB234207Navrátil LubošOstřešany7100:47:17-
45MB24393Svědiroh MiroslavAC Cihelna6500:48:06-
46MB245259Nebeský MichalČD a.s. GŘ6700:48:18-
47MB249418Dvořáček VáclavEtriatlon Team6900:48:24-
48MB252253Jareš DanielČeské dráhy KCOD Ústí nad Labe6900:48:35-
49MB272287Skalický MartinMP Praha7000:50:06-
50MB277289Sova JanMP Praha6500:50:22-
51MB28556Kmošek DanielTorpedo Pardubice6800:50:50-
52MB28822Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6500:51:13-
53MB29585Kopřiva JanKoldín7200:51:41-
54MB29779Pártl RomanPproma Choceň7000:52:00-
55MB299141Parma JaroslavMP Pardubice7000:52:08-
56MB300201Řehůřek LubomírHradec Králové7200:52:09-
57MB308144Makalouš PetrMP Pardubice6600:53:14-
58MB316187Jansa MilošŽamberk6400:54:11-
59MB332400Sankot LuděkPardubice6800:56:10-
60MB341341Slezák VítPraha6900:58:45-
Muži C (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC23237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:58-
2MC3037Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:38-
3MC37164Petronyuk ViktorČZU Praha6000:35:07-
4MC46217Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:52-
5MC56258Martinák JiříDKV Česká Třebová6000:36:57-
6MC58182Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:12-
7MC66426Hamerník JanChotěnice5500:37:56-
8MC71243Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:26-
9MC79156Holeček PetrLabe Tri Club5700:38:35-
10MC82427Tomsa PavelDoubrava6200:38:41-
11MC89152Samek BohuslavBorohrádek5400:39:26-
12MC105108Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:07-
13MC10672Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:08-
14MC111246Brožek RadmilSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5400:40:30-
15MC116226Eichler IvoUSK Praha6100:40:59-
16MC132284Lhota RadekMP Praha6100:41:45-
17MC135115Vlasák OttoKřesetice6200:41:54-
18MC137219Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:42:01-
19MC138166Týč LubomírDlouhý Most6100:42:04-
20MC14549Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:42:16-
21MC146132Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:42:20-
22MC155292Miler Václavneregistrován6200:42:48-
23MC157301Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:43:02-
24MC16652Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:43:19-
25MC182109Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:59-
26MC185254Jirák JiříBK Pardubice5500:44:10-
27MC188190Ryzner JanTT Pardubice5900:44:11-
28MC194169Holeček PavelHradec Králové5900:44:35-
29MC210321Eppert RomanSKY Jablonec Nad Nisou5900:45:17-
30MC237417Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:47:43-
31MC239199Voženílek BronislavPardubice5400:47:52-
32MC26669Cinkan ZdeněkOKI Lokomotiva Pardubice6200:49:37-
33MC281196Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:31-
34MC301103Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:10-
35MC304106Pudil IvoChrudim6100:52:17-
36MC310285Piršel RudolfMP Praha5800:53:36-
37MC317139Sygeryč BohdanPardubice5600:54:26-
38MC343143Havlíček MiroslavMP Pardubice5901:00:02-
Muži D (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD85296Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:38:57-
2MD86421Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:02-
3MD91167Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:32-
4MD92411Němec JiříLockar Loket4800:39:36-
5MD11938Svoboda VáclavJihočeský klub maratonců Č.Bu4900:41:04-
6MD134173Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:52-
7MD147423Zoderer JosefPraha 35200:42:29-
8MD1567Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:57-
9MD169216Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:43:22-
10MD177239Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:43-
11MD179436Šmůch VáclavStříbro4600:43:47-
12MD19235Kubát JiříGP Kolín5000:44:29-
13MD203153Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:59-
14MD20676Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:45:09-
15MD212265Smola Josefdůchodce ČD Cargo 20095100:45:20-
16MD22474Horna JosefZámostí5100:45:58-
17MD231175Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:00-
18MD274263Pikal Kareldůchodce 2008, člen OSŽ4900:50:15-
19MD278134Třasák MilanPardubice5200:50:26-
20MD30519Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:52:50-
21MD306234Holas JaromírTraged Team Praha5200:53:02-
22MD313446Lerch VladislavOlomouc4800:53:44-
23MD320340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:01-
Muži E (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME161224Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:43:08-
2ME232315Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:08-
3ME251300Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:29-
4ME253267Tomíšek Jindřichdůchodce 2002, člen OSŽ3900:48:36-
5ME255102Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:47-
6ME268170Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:50-
7ME283297Kocian LuděkAVC4200:50:41-
8ME323105Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4100:55:27-
9ME32877Vorel MilanSlatiňany4000:55:47-
10ME344218Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:02:17-
11ME348299Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:25-
12ME350431Cahel PavelSokol Brno3801:09:04-
13ME354428Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:47:02-
Ženy A (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA59336Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:19-
2ZA68236Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:38:10-
3ZA72183Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:27-
4ZA9494Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:39:40-
5ZA104121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:40:05-
6ZA12515Novotná ml. DagmarTURBO Chotěboř9000:41:27-
7ZA14829Gruberová MarkétaMK Kladno8200:42:30-
8ZA178140Mannlová JanaMP Pardubice8000:43:45-
9ZA200404Jonášová IvaPardubice8300:44:56-
10ZA215114Růžková LucieMK Kladno8300:45:30-
11ZA21910Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:45:46-
12ZA223440Pilařová AdrianaPohořelice9000:45:53-
13ZA247448Toušová SimonaPraha8200:48:20-
14ZA24897Faktorová AlenaLuštěnice8000:48:23-
15ZA258122Urbanová Luciebezeckaskola.cz8000:49:00-
16ZA262127Zajíčková PavlaLiberec8100:49:16-
17ZA264213Grubnerová VěraPičín9000:49:28-
17ZA264214Markovičová KateřinaVysoké Mýto9100:49:28-
19ZA26617Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:49:37-
20ZA28028Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:50:27-
21ZA282195Dvořáková PetraLTC Hradec Králové9000:50:35-
22ZA284291Palková KarolínaVSK UNI Brno9300:50:49-
23ZA28555Kmošková NatálieAC Pardubice9800:50:50-
24ZA290402Příhodová KateřinaČVK Pardubice9000:51:16-
25ZA291129Koblížková BáraPardubice8100:51:19-
26ZA294110Stradiotova BlankaPardubice7800:51:37-
27ZA298305Netušilová GabrielaPardubice7800:52:06-
28ZA302320Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:52:11-
29ZA314313Teichmanová Andreaneregistrována8800:53:47-
30ZA318211Jelínková HanaKRB Chrudim8100:54:33-
31ZA32967Černá LenkaPardubice8200:55:50-
32ZA33559Brokešová AdélaPardubice8500:56:46-
33ZA336101Šídlová LudmilaKajak VUT8500:57:09-
34ZA33943Brandejsová MonikaShaun Team9600:58:30-
35ZA34592Faltusová PetraPardubice7901:02:53-
Ženy B (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36172Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:34:59-
2ZB50212Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:15-
3ZB8323Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:43-
4ZB13163Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:41:42-
5ZB14214Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:13-
6ZB211137Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:18-
7ZB219329Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:45:46-
8ZB230327Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:46:51-
9ZB235318Karbulková Alicewww.muddysport.net7200:47:20-
10ZB260319Cibulkova JanaPraha 27100:49:10-
11ZB26384Horká VeronikaGP Kolín7500:49:17-
12ZB27621Mědílková IvaCK Vinohradské Šlapky7100:50:16-
13ZB289449Plecháčová Aoufová Jananeregistrována7300:51:15-
14ZB293441Bartošová PetraPraha7600:51:32-
15ZB324274Bašková RomanaSŽDC s.o. OŘ Praha6900:55:30-
16ZB325142Pecinová LucieMP Pardubice7300:55:32-
17ZB32683Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:55:37-
18ZB331455Vodičková Lenkaneregistrována7300:55:58-
19ZB333225Mrskočová DanaSvítkov Stars Pardubice7300:56:14-
20ZB338277Kubečková IvanaSŽDC s.o. OŘ Praha7100:58:09-
21ZB342279Novotná LucieRCVD Pardubice7700:58:57-
22ZB349331Nádherová HanaHradec Králové6801:06:44-
Ženy C (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC122150Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:11-
2ZC15770Mališová KarlaUSK Praha6000:43:02-
3ZC165424Zodererová VáclavaPraha 36100:43:13-
4ZC200161Spurná IvanaPČR Olomouc6600:44:56-
5ZC214278Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:45:28-
6ZC229334Jirásková EvaLanškroun6400:46:41-
7ZC238131Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:47:44-
8ZC32136Havlasová PetraMen X6400:55:17-
9ZC32695Pospíšilová VěraPardubice5800:55:37-
10ZC330100Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:53-
11ZC340240Šternerová HanaHradec Králové6300:58:44-
Ženy D (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD227280Procházková IrenaDrážní úřad Praha5700:46:24-
2ZD242233Holasová JarmilaTraged Team5400:48:04-
3ZD244435Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:15-
4ZD312276Cupalová Evadůchodce4700:53:42-
5ZD319281Zeidlerová Jarmiladůchodce5100:54:44-
6ZD347171Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:12-
7ZD353238Skalická VlastaPraha5101:17:43-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1194Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:09-
2MA2130Horáček MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:30:15-
3MA3422Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:31:22-
4MA4148Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:31:37-
5MA5116Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:31:39-
6MA682Razým LukášSKP Ústí nad Orlicí7900:31:59-
7MA7123Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:00-
1MB8232Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:32:15-
8MA9235Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:23-
9MA10202Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:24-
10MA11107Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:32:31-
11MA122Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:34-
2MB13262Palko AlešČD GŘ Praha7100:32:45-
12MA14184Mikyska LubošVSK FTVS Praha7400:33:15-
13MA1571Francke MichalTJ Bižuterie Jablonec8600:33:18-
14MA16453Glier MichalDoubravník8200:33:23-
15MA17312Procházka TomášAC Pardubice9100:33:32-
3MB18203Kovář MichalSlavoj Pacov7100:33:38-
16MA19317Řehák PavelOB Vamberk8400:33:43-
4MB19290Fořt MartinTJ LIAZ JABLONEC N.N.6800:33:43-
17MA21165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:46-
5MB22304Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:33:49-
1MC23237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:58-
18MA24162Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:34:02-
6MB25270Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:06-
19MA26419Schoř JakubTJ Slavoj Pacov8300:34:21-
20MA27306Mocek TomášAC Pardubice7900:34:28-
21MA28457Rolejník MichalHradec Králové8800:34:34-
22MA29191Petrásek PavelČernilov9000:34:37-
2MC3037Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:38-
23MA3162Herda JanBony a klid8300:34:40-
7MB3278Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:34:42-
24MA33298Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:34:47-
25MA34111Jan Pavel NovákHorní Studenec9100:34:54-
26MA35168Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:55-
1ZB36172Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:34:59-
3MC37164Petronyuk ViktorČZU Praha6000:35:07-
27MA38454Lhota PetrOOP Nymburk7700:35:16-
8MB39261Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:35:21-
28MA40231Koblic JanOOB Vamberk7600:35:28-
29MA41326Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:35:33-
9MB4264Mařík JiříMP Žamberk7200:35:45-
30MA43439Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:48-
31MA4451Čejka BořivojKRB Chrudim8000:35:50-
31MA443Maier LukášPolicie ČR, Krajské ředitelství7800:35:50-
4MC46217Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:52-
33MA4640Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:35:52-
34MA48295Rohlík VáclavTřemošnice8000:35:56-
10MB49138Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:10-
35MA5088Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:36:15-
2ZB50212Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:15-
36MA52198Dvořák RichardFVZ UNOB8100:36:31-
37MA53420Zícha OndřejPraha8200:36:36-
11MB5434Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:36:42-
38MA55135Váňa JiříSilvini Ski Trab team / Červen8300:36:53-
5MC56258Martinák JiříDKV Česká Třebová6000:36:57-
39MA57119Herman JanŽelezářství KUTIL8500:37:00-
6MC58182Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:12-
1ZA59336Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:19-
40MA59323Kubricht MartinČVK Pardubice8100:37:19-
12MB61174Švancara JiříVranovice7100:37:24-
41MA6296Doktor OndřejPardubice9300:37:26-
42MA6361Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:29-
13MB64437Baliov PetrAlbrechtice n. Orlicí6300:37:46-
43MA6524Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:52-
7MC66426Hamerník JanChotěnice5500:37:56-
44MA67147Novák PavelKRB Chrudim8100:38:08-
2ZA68236Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:38:10-
45MA6942Matocha JakubVsetín8800:38:19-
46MA7098Lán FilipOpatovice nad Labem8000:38:23-
8MC71243Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:26-
3ZA72183Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:27-
47MA73407Kárník JanPardubice7800:38:28-
48MA7439Dvořák VáclavSokol Kolín Atletika8100:38:30-
14MB75339Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:38:31-
14MB7550Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:38:31-
49MA77179Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:38:32-
50MA78113Švandrlík MichalPardubice8700:38:33-
9MC79156Holeček PetrLabe Tri Club5700:38:35-
51MA80444Horvat DavidHradec Králové7300:38:37-
16MB81283Nohejl TomášTONO Agency6700:38:38-
10MC82427Tomsa PavelDoubrava6200:38:41-
3ZB8323Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:43-
52MA84126Matějka JosefPraha 97300:38:54-
1MD85296Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:38:57-
2MD86421Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:02-
53MA87247Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:39:05-
54MA88192Malátek AntonínPardubice7700:39:17-
11MC89152Samek BohuslavBorohrádek5400:39:26-
17MB90205Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:30-
3MD91167Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:32-
55MA92442Hradecký JaromírSkuteč8500:39:36-
4MD92411Němec JiříLockar Loket4800:39:36-
4ZA9494Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:39:40-
18MB95104Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:41-
56MA96406Lacina OndřejČerní Koně8400:39:50-
57MA97416Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:51-
58MA98112Šulc RadekMoira Team Milovice7500:39:53-
19MB9930Vidim TomášPraha7100:39:55-
59MA100309Slavík JanKačeři Chrudim7600:39:58-
20MB101330Svěchota PetrSpartak Praha 46600:40:02-
60MA101409Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:40:02-
61MA103438Frosch PetrPardubice7500:40:03-
5ZA104121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:40:05-
12MC105108Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:07-
13MC10672Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:08-
62MA107293Bárta MarekMP Karviná7400:40:09-
21MB10865Vodička JanSanus Pardubice6800:40:11-
22MB109328Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:40:18-
63MA11027Machorek DavidTom Mikulášovice9400:40:27-
64MA111229Zifčák RobinPČR - Územní odbor Olomouc7900:40:30-
14MC111246Brožek RadmilSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5400:40:30-
65MA11313Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:40:44-
23MB113432Cibulka RomanPraha 27100:40:44-
66MA115255Kratochvíl JanSŽDC s.o. OŘ Olomouc8800:40:50-
15MC116226Eichler IvoUSK Praha6100:40:59-
24MB117272Zachař JiříDIS Praha7100:41:01-
67MA118125Jeřábek JosefSokol Kostěnice7900:41:03-
5MD11938Svoboda VáclavJihočeský klub maratonců Č.Bu4900:41:04-
68MA120443Šmehlík OndřejOSŽ7700:41:06-
69MA12116Vorlík PetrLFC Lysá nad Labem8000:41:07-
1ZC122150Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:11-
70MA123155Jurica JanPardubice9600:41:12-
71MA12466Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:41:19-
6ZA12515Novotná ml. DagmarTURBO Chotěboř9000:41:27-
25MB125223Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:41:27-
72MA12773Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:41:29-
73MA128249Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:41:30-
74MA129310Šimák JanHradec Králové8300:41:39-
75MA13087Hanzl StanislavCykloservis Hanzl Pardubice7300:41:40-
4ZB13163Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:41:42-
16MC132284Lhota RadekMP Praha6100:41:45-
76MA133333Zmeškal TomášRadslavice7600:41:48-
6MD134173Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:52-
17MC135115Vlasák OttoKřesetice6200:41:54-
26MB136338Geier PetrPardubice6500:41:58-
18MC137219Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5800:42:01-
19MC138166Týč LubomírDlouhý Most6100:42:04-
77MA13957Bezděk MiroslavPraha 27900:42:07-
77MA139177Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:42:07-
79MA14191Zmek OndřejPraha 98600:42:10-
80MA142288Pokorný LadislavMP Praha7600:42:13-
5ZB14214Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:13-
27MB144185Kühn JiříPardubice6600:42:15-
20MC14549Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:42:16-
21MC146132Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:42:20-
7MD147423Zoderer JosefPraha 35200:42:29-
28MB148252Cheben PetrSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové6700:42:30-
7ZA14829Gruberová MarkétaMK Kladno8200:42:30-
81MA150413Huňáček PetrPardubice8000:42:32-
82MA151118Urban JosefTýniště nad Orlicí9300:42:39-
83MA152308Sůva MichalSKC Pečky9200:42:42-
84MA153425Plšek TomášPardubice8600:42:43-
85MA154434Kubík DanielPardubice - Maro7900:42:44-
22MC155292Miler Václavneregistrován6200:42:48-
8MD1567Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:57-
2ZC15770Mališová KarlaUSK Praha6000:43:02-
23MC157301Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:43:02-
29MB157456Havlín Janneregistrován6600:43:02-
86MA157335Sedlačík TomášPraha8200:43:02-
1ME161224Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:43:08-
30MB1628Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:43:09-
87MA163332Sedláček RadomírPřerov7700:43:12-
87MA163210Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:12-
3ZC165424Zodererová VáclavaPraha 36100:43:13-
24MC16652Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:43:19-
89MA1669Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:43:19-
31MB168242Vodička PavelKavárna Evropa7000:43:21-
9MD169216Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:43:22-
90MA170430Skovronský BohdanPřelouč7800:43:26-
91MA171415Němec PetrPardubice8100:43:27-
32MB17247Nádhera PetrHradec Králové6700:43:28-
92MA173401Moser TomášPardubice7300:43:29-
33MB174294Žídek IvoMP Praha7100:43:35-
93MA175325Goláň OldřichMaro/Pardubice7400:43:38-
94MA176215Šnajdar MichaelFVZ UNOB9200:43:40-
10MD177239Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:43-
8ZA178140Mannlová JanaMP Pardubice8000:43:45-
11MD179436Šmůch VáclavStříbro4600:43:47-
95MA180188Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:43:48-
34MB181193Czagan JanSDH Dědek7100:43:57-
25MC182109Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:59-
96MA183414Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:44:04-
35MB184337Růžička MiroslavPečky6700:44:08-
26MC185254Jirák JiříBK Pardubice5500:44:10-
97MA185324Novotný VojtěchPardubice7900:44:10-
97MA185154Zelinka JanPardubice9400:44:10-
99MA188136Bláha Karelneregistrován8200:44:11-
27MC188190Ryzner JanTT Pardubice5900:44:11-
36MB190128Staněk MilanKenast Pečky6600:44:19-
37MB191208Štembera PetrPardubice6900:44:20-
12MD19235Kubát JiříGP Kolín5000:44:29-
100MA19375Dubský RomanPřibyslav7800:44:33-
28MC194169Holeček PavelHradec Králové5900:44:35-
101MA195176Hlaváček Alešdobracena.cz Team7800:44:37-
38MB195450Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:44:37-
102MA19780Petráček MilanČeská Skalice7400:44:44-
103MA198307Šmíd TomášAC Praha18907600:44:51-
104MA199405Šeda JanPardubice8300:44:55-
4ZC200161Spurná IvanaPČR Olomouc6600:44:56-
9ZA200404Jonášová IvaPardubice8300:44:56-
105MA202286Sokolář JiříMP Praha8900:44:58-
13MD203153Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:59-
106MA203181Konečný RomanMP Pardubice8400:44:59-
107MA205178Hlaváček Josefdobracena.cz Team7400:45:08-
14MD20676Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:45:09-
108MA207159Mašek KamilPardubice8000:45:10-
39MB208244Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:13-
109MA209311Kubát MartinPardubice9800:45:16-
29MC210321Eppert RomanSKY Jablonec Nad Nisou5900:45:17-
6ZB211137Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:18-
15MD212265Smola Josefdůchodce ČD Cargo 20095100:45:20-
110MA213230Kárych BronislavSTS Chvojkovice-Brod7800:45:22-
5ZC214278Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:45:28-
10ZA215114Růžková LucieMK Kladno8300:45:30-
40MB216260Novotný PetrSŽDC OŘ Ústí nad Labem6900:45:40-
111MA21758Helcmanovský PeterAC Mageo7700:45:41-
41MB218452Zahrádko PetrPardubice6600:45:42-
7ZB219329Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:45:46-
11ZA21910Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:45:46-
112MA221412Otta RomanVrchlabí8400:45:51-
113MA22241Pallavicini DanielShaun team9400:45:52-
12ZA223440Pilařová AdrianaPohořelice9000:45:53-
16MD22474Horna JosefZámostí5100:45:58-
114MA225316Tlach PavelTábor8300:46:03-
42MB226120Špás PavelPardubice7100:46:15-
1ZD227280Procházková IrenaDrážní úřad Praha5700:46:24-
115MA228221Zahradníček TomášSokol Třebeš - Hradec Králové7300:46:31-
6ZC229334Jirásková EvaLanškroun6400:46:41-
8ZB230327Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:46:51-
17MD231175Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:00-
2ME232315Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:08-
43MB233189Jirásko LubomírSK Srch7100:47:12-
44MB234207Navrátil LubošOstřešany7100:47:17-
9ZB235318Karbulková Alicewww.muddysport.net7200:47:20-
116MA23632Satrapa OndřejFC Květiniv7400:47:27-
30MC237417Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:47:43-
7ZC238131Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:47:44-
31MC239199Voženílek BronislavPardubice5400:47:52-
117MA240451Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:48:03-
117MA240145Kamaryt LukášMP Pardubice8300:48:03-
2ZD242233Holasová JarmilaTraged Team5400:48:04-
45MB24393Svědiroh MiroslavAC Cihelna6500:48:06-
3ZD244435Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:15-
46MB245259Nebeský MichalČD a.s. GŘ6700:48:18-
119MA246410Dokoupil PavelOlomouc7400:48:19-
13ZA247448Toušová SimonaPraha8200:48:20-
14ZA24897Faktorová AlenaLuštěnice8000:48:23-
47MB249418Dvořáček VáclavEtriatlon Team6900:48:24-
120MA250227Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7500:48:27-
3ME251300Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:29-
48MB252253Jareš DanielČeské dráhy KCOD Ústí nad Labe6900:48:35-
4ME253267Tomíšek Jindřichdůchodce 2002, člen OSŽ3900:48:36-
121MA253322Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:36-
5ME255102Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:47-
122MA255222Morávek JanFK Rohovládová Bělá9000:48:47-
123MA257149Nasku PetrVysoké Mýto7500:48:59-
15ZA258122Urbanová Luciebezeckaskola.cz8000:49:00-
124MA259160Venzara DavidPardubice7600:49:09-
10ZB260319Cibulkova JanaPraha 27100:49:10-
125MA261408Strejček JiříPraha8300:49:12-
16ZA262127Zajíčková PavlaLiberec8100:49:16-
11ZB26384Horká VeronikaGP Kolín7500:49:17-
17ZA264213Grubnerová VěraPičín9000:49:28-
17ZA264214Markovičová KateřinaVysoké Mýto9100:49:28-
32MC26669Cinkan ZdeněkOKI Lokomotiva Pardubice6200:49:37-
19ZA26617Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:49:37-
6ME268170Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:50-
126MA269303Zeman DavidShaman Racing7800:49:57-
127MA270264Polívka VladimírSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:50:00-
128MA271302Kohl MartinPardubice7300:50:01-
49MB272287Skalický MartinMP Praha7000:50:06-
129MA273117Heřman PavelPardubice7300:50:11-
18MD274263Pikal Kareldůchodce 2008, člen OSŽ4900:50:15-
130MA274146Halda JanMěstská policie Pardubice8700:50:15-
12ZB27621Mědílková IvaCK Vinohradské Šlapky7100:50:16-
50MB277289Sova JanMP Praha6500:50:22-
19MD278134Třasák MilanPardubice5200:50:26-
131MA278433Teplý LuborParbubice7300:50:26-
20ZA28028Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:50:27-
33MC281196Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:31-
21ZA282195Dvořáková PetraLTC Hradec Králové9000:50:35-
7ME283297Kocian LuděkAVC4200:50:41-
22ZA284291Palková KarolínaVSK UNI Brno9300:50:49-
23ZA28555Kmošková NatálieAC Pardubice9800:50:50-
51MB28556Kmošek DanielTorpedo Pardubice6800:50:50-
132MA28768Říha DavidPardubice8200:51:11-
52MB28822Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6500:51:13-
13ZB289449Plecháčová Aoufová Jananeregistrována7300:51:15-
24ZA290402Příhodová KateřinaČVK Pardubice9000:51:16-
25ZA291129Koblížková BáraPardubice8100:51:19-
133MA292445Slabihoud AlešPardubice7500:51:31-
14ZB293441Bartošová PetraPraha7600:51:32-
26ZA294110Stradiotova BlankaPardubice7800:51:37-
53MB29585Kopřiva JanKoldín7200:51:41-
134MA296314Lebedínský Petrneregistrován8500:51:59-
54MB29779Pártl RomanPproma Choceň7000:52:00-
27ZA298305Netušilová GabrielaPardubice7800:52:06-
55MB299141Parma JaroslavMP Pardubice7000:52:08-
56MB300201Řehůřek LubomírHradec Králové7200:52:09-
34MC301103Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:10-
28ZA302320Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:52:11-
135MA303403Jonáš KarelPardubice8300:52:16-
35MC304106Pudil IvoChrudim6100:52:17-
20MD30519Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:52:50-
21MD306234Holas JaromírTraged Team Praha5200:53:02-
136MA307158Mazuch LukášPardubice9500:53:12-
57MB308144Makalouš PetrMP Pardubice6600:53:14-
137MA30953Šmíd LubošPraha8800:53:31-
36MC310285Piršel RudolfMP Praha5800:53:36-
138MA310163Netušil MichalMP Pardubice8400:53:36-
4ZD312276Cupalová Evadůchodce4700:53:42-
22MD313446Lerch VladislavOlomouc4800:53:44-
29ZA314313Teichmanová Andreaneregistrována8800:53:47-
139MA315186Řehounek Janneregistrován7400:54:05-
58MB316187Jansa MilošŽamberk6400:54:11-
37MC317139Sygeryč BohdanPardubice5600:54:26-
30ZA318211Jelínková HanaKRB Chrudim8100:54:33-
5ZD319281Zeidlerová Jarmiladůchodce5100:54:44-
23MD320340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:01-
8ZC32136Havlasová PetraMen X6400:55:17-
140MA322257Kučík MartinSŽDC s.o. OŘ Olomouc7400:55:23-
8ME323105Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4100:55:27-
15ZB324274Bašková RomanaSŽDC s.o. OŘ Praha6900:55:30-
16ZB325142Pecinová LucieMP Pardubice7300:55:32-
17ZB32683Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:55:37-
9ZC32695Pospíšilová VěraPardubice5800:55:37-
9ME32877Vorel MilanSlatiňany4000:55:47-
31ZA32967Černá LenkaPardubice8200:55:50-
10ZC330100Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:53-
18ZB331455Vodičková Lenkaneregistrována7300:55:58-
59MB332400Sankot LuděkPardubice6800:56:10-
19ZB333225Mrskočová DanaSvítkov Stars Pardubice7300:56:14-
141MA33486Pekárek MiroslavPardubice8400:56:45-
32ZA33559Brokešová AdélaPardubice8500:56:46-
33ZA336101Šídlová LudmilaKajak VUT8500:57:09-
142MA33799Kupa DavidPardubice7900:57:16-
20ZB338277Kubečková IvanaSŽDC s.o. OŘ Praha7100:58:09-
34ZA33943Brandejsová MonikaShaun Team9600:58:30-
11ZC340240Šternerová HanaHradec Králové6300:58:44-
60MB341341Slezák VítPraha6900:58:45-
21ZB342279Novotná LucieRCVD Pardubice7700:58:57-
38MC343143Havlíček MiroslavMP Pardubice5901:00:02-
10ME344218Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:02:17-
35ZA34592Faltusová PetraPardubice7901:02:53-
143MA3461Švagera PetrMP Pardubice8201:03:56-
6ZD347171Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:12-
11ME348299Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:25-
22ZB349331Nádherová HanaHradec Králové6801:06:44-
12ME350431Cahel PavelSokol Brno3801:09:04-
144MA3514Ledvina MarekKRB Chrudim8201:16:11-
145MA352447Stehno DavidPardubice9801:17:37-
7ZD353238Skalická VlastaPraha5101:17:43-
13ME354428Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:47:02-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód