Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

3.5.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 3.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici v Letohradě
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč - hlavní závod
30 Kč - ostatní

Popis tratě

Délka: 5 km a méně

Ceny pro vítěze

věcné, dle možností pořadatele pro první 3. v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.5.2024Letohradská pětka252
6.5.2023Letohradská pětka182
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2690

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Matyášová Jana6512
Kaválek Ondřej8311
Nechvílová Miroslava6011
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka639
Dušek Pavel709
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Mannlová Jana809
Grätz Luděk589
Sedláček Pavel538
Čáp Bohuslav518
Limburský Jan018
Halasová Anna038
Hronek Jaroslav918
Mika Ivo668
Kessnerová Martina768
Pirklová Kateřina768
Halasová Anežka117
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Mlynář Vlastimil647
Křivohlávek Miroslav677
Novotný Luděk627
Pirklová Markéta797
Hejl Radek727
Fojt Leoš577
Lipenský Jiří747
Limburská Eliška997
Fojt Ondřej017
Kubišta Oto537
Halas Petr737
Bielčik Jindřich407
Tichý Miroslav017
Holubář Patrik006
Keprtová Miloslava486
Sontáková Lenka916
Halas Hynek106
Halas Vojtěch056
Kaválková Nikola156
Hubený Jakub136
Serbousková Sára046
Barvínková Romana796
Kalousek Jan136
Roleček Milan766
Juránek Stanislav566
Padalík Ondřej846
Fajfr František726

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11119Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:11-
2C13108Fenik MatoušŽamberk0900:00:12-
3C15131Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:13-
4C1761Fojt LukášOrel Obřany0900:00:14-
5C1862Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:15-
6C19141Pirkl VítČeská Třebová1000:00:16-
7C11163Lipenský Petr-1100:00:17-
8C11275Paus JiříOrel Hranice1200:00:18-
9C11383Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:00:20-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1160Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:11-
2D13155Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:12-
3D1574Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:13-
4D19170Jankovičová Denisaneregistrována0900:00:16-
5D11365Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:20-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2156Mlynář MarekVencl tým Ústí/Orl /Orel Dolní Dobrouč0700:00:39-
2C2293Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:00:41-
3C2387Kumpošt Radovan4. Česká Třebová0800:00:44-
4C27145Gregora LukášLanškroun0800:00:50-
5C21158Fojt VojtěchOrel Obřany0700:01:00-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24148Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:47-
2D25113Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:00:48-
3D26161Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:49-
4D28137Šinclová KláraOrel Troubelice0700:00:52-
5D29149Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:55-
6D21057Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:00:58-
7D212134Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:01:06-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1166Boháč PankrácAC Choceň0600:01:35104,17
2M12144Barvínek DanielŽamberk0600:01:3898,29
3M13164Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:01:3897,54
4M15116Koudelka PetrOrel Žatčany0500:01:3995,08
5M17107Suchomel FrantišekKB Letohrad0600:01:4779,60
6M113143Bartoníček LukášMistrovice0600:01:5562,64
7M11481Nový TomášKB Letohrad0600:01:5562,61
8M11654Videnič TomášOrel Obřany0600:01:5562,59
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1472Hamplová TerezaOstrov0500:01:39107,79
2Z1686Kumpoštová Andrea4. Česká třebová0500:01:42100,70
3Z1896Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:01:4791,51
4Z19105Halberštátová SáraKB Letohrad0500:01:4890,78
5Z110123Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:01:4889,92
6Z11153Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4889,38
7Z11251Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:4988,52
8Z114118Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:5575,97
9Z117162Hájková BarboraLanškroun0600:01:5771,39
10Z11899Hynková VeronikaBiatlon Letohrad0500:02:0164,25
11Z11995Štěpánková TerezieBiatlon Letohrad0500:02:0457,96
12Z120122Šilarová VeronikaKB Letohrad0600:02:0653,85
13Z121109Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:02:1046,95
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21114Költö MatějBiatlon Letohrad0300:02:49104,69
2M23154Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:02:5399,00
3M27166Semirád JanKB Letohrad0300:02:5696,30
4M2889Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:0980,64
5M211100Suchodol VítKB Letohrad0400:03:2068,64
6M214156Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2759,77
7M215101Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:03:3254,13
8M21698Schless AdamKB Letohrad0400:03:3649,06
9M21797Kunt StanislavKB Letohrad0400:03:3748,64
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2284Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:53100,95
2Z24181Svobodová BarboraVSK Brno0400:02:5499,69
3Z25150Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:5499,36
4Z26163Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:02:5498,96
5Z29104Kánská LucieKB Letohrad0400:03:1476,45
6Z210103Grossmanová KláraKB Letohrad0400:03:1574,85
7Z21250Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:2365,33
8Z213146Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:2464,70
9Z218140Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:4144,63
10Z219102Škrobánková ViolaBiatlon Letohrad0300:06:593,00
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Boháč BonifácAC Choceň0100:06:00107,87
2M32172Gregora FilipActivity Lanškroun0200:06:2296,21
3M3371Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:06:2395,92
4M3668Boháč ServácAC Choceň0200:06:5081,16
5M3794Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:07:1070,46
6M3943Limburský JanOrel Obřany0100:07:2761,59
7M31245Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:5248,31
8M31547Moravec JanOrel Orlice0200:08:2928,45
9M31846Fojt OndřejOrel - Obřany0100:09:087,93
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3482Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:06:35106,29
2Z35174Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:38105,19
3Z38120Šilarová MichaelaKlub biatlonu Letohrad0100:07:1288,52
4Z31042Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:07:4771,41
5Z31185Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:07:4771,16
6Z313157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:0462,64
7Z31444Němčanská PetraOrel Obřany0100:08:1756,47
8Z31648Miková DominikaOrel Obřany0200:08:5438,14
9Z317139Hájková MarianaOrel Troubelice0100:09:0134,83
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41175Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:03120,26
2M4237Halas PavelOrel Šitbořice9900:09:05119,73
3M45117Moravec JakubOrel Orlice9900:12:0560,01
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4379Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:37116,24
2Z44126Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:38116,15
3Z46125Matyášová Eliškaneregistrována9900:12:1067,61
4Z4738Limburská EliškaOrel Obřany9900:12:3958,32
5Z4839Tichá KateřinaOrel Obřany9900:13:3540,46
6Z4941Miková EliškaOrel Obřany0000:14:5216,00
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5136Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:10:50101,84
2M52159Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:55100,26
3M5335Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:0397,91
4M5492Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:1395,06
5M55187Mužík JanAtletika Polička9800:12:2074,61
6M57160Štěpánek RadekOrel Obřany9700:14:3932,13
7M5934Halas JiříOrel Obřany9700:20:563,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56121Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:43131,86
2Z58127Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:18:5468,14
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1132Moravec JiříOREL Orlice9600:19:29104,59
2MJ19190Nehybka JosefOrel Židenice9500:20:2495,41
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ64227Krátká HanaLanškroun9500:25:17133,39
2ZJ104197Suchomelová Kláratvoje máma9600:35:2566,61
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:18:16100,64
2MA2206Moravec MartinVencl tým8400:18:17100,41
3MA3158Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:2598,95
4MA5228Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3796,71
5MA8220Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:0691,43
6MA9208Vacek LiborActivity Lanškroun8600:19:1290,32
7MA1019Lorenc TomášAtletika Polička8600:19:1689,72
8MA1229Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:4783,97
9MA13110Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:19:5682,37
10MA15233Štumpf Eduard3D Fitness race team8000:20:0880,27
11MA16186Klíma PetrAtletika Polička9300:20:1279,45
12MA1891Machotka DominikActivity Lanškroun9400:20:2277,73
13MA21188Češka MilanAtletika Polička8900:20:3375,68
14MA2324Tóth TomášOrel Dolní Dobrouč9000:20:4373,86
15MA26240Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:21:0469,96
16MA3715Kuben KarelOrel Obřany7600:22:2754,89
17MA38238Dytrt PetrSK Moravany u Brna7600:22:3653,30
18MA3978Paus AlešOrel Hranice7800:22:3852,91
19MA4718Dryml Mojmírneregistrován8600:23:2943,69
20MA49177Strnad Pavelneregistrován8400:23:3642,40
21MA51209Dostál TomášBystré7700:23:4540,73
22MA54200Padalík OndřejLetohrad8400:23:5239,53
23MA6325Hronek JaroslavOrel Obřany9100:25:1524,32
24MA68151Krákora Janneregistrován7600:25:4518,83
25MA7121Bok Ivan-8800:26:0814,73
26MA7423Slabý JanTVOJE MÁMA9000:26:2112,28
27MA8120Štěpánek David-8700:27:443,00
28MA89231Kubíček Matoušneregistrován8900:29:543,00
29MA10617Kaválek OndřejOrel Orlice8300:35:263,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB49Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:28102,56
2MB6196Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:18:4599,47
3MB7199Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:5397,97
4MB1412Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:0285,71
5MB20191Hejl RadekLetohrad7200:20:2681,46
6MB22226Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:3679,65
7MB2490Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:20:4877,46
8MB25239Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0075,35
9MB27219Chlup JiříActivity Lanškroun7000:21:0674,31
10MB31203Pávek JiříÚstí nad Orlicí6900:21:2271,42
11MB34135Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:21:5665,33
12MB40222Belobrad IvanŽamberk6600:22:3957,70
13MB43235Kunčár ZdeněkLanškroun7300:22:5155,50
14MB448Mika IvoOrel Obřany6600:23:0453,32
15MB5373Hampl AloisOstrov7000:23:4845,40
16MB55198Jurajda PavelTK Letohrad7400:24:0043,19
17MB5611Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:24:0242,84
18MB60210Hartman Karelneregistrován7200:24:3437,13
19MB66168Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:3326,68
20MB8013Lipenský Jiří-7400:27:433,43
21MB83136Šincl PetrOrel Troubelice6900:28:193,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17202Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:20:17105,54
2MC28234Hanuš PetrChládek a Tintěra PCE6400:21:0897,47
3MC29193Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:21:1196,98
4MC30204Krátký LubošLanškroun6200:21:1496,49
5MC325Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:2494,81
6MC33232Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:21:3093,94
7MC36189Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0887,81
8MC42184Tarant JiříPraha 105800:22:4981,33
9MC48182Roháček MichalxcSport.cz6100:23:3174,63
10MC616Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:4263,16
11MC72195Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:26:1248,81
12MC75243Kaška ZdeňekLíšnice6400:26:2247,25
13MC96241Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:31:553,00
14MC983Fojt LeošOrel Obřany5700:32:043,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD46179Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:16107,41
2MD58171Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:08100,19
3MD62183Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:0492,40
4MD70152Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:25:5086,13
5MD73236Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1482,83
6MD772Brtník JiříOrel Obřany5200:27:1973,81
7MD79205Vilhelm VáclavPřívrat5100:27:3272,06
8MD85153Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:0459,35
9MD87194Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:29:3555,07
10MD107237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:513,11
11MD110207Wendlig MiroslavLuková5300:40:263,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME91147Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:33101,57
2ME92230Bielčik JindřichLichkov4000:30:5099,78
3ME93185Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:31:0098,66
4ME9980Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:4387,44
5ME10069Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:2882,67
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:04110,89
2ZA50180Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:4396,68
3ZA59223Kalousová AlenaŽamberk8000:24:1392,43
4ZA65225Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:25:2881,70
5ZA78111Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:27:2564,97
6ZA90178Strnadová Hong Nhungneregistrována8800:30:2439,38
7ZA97242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:0125,65
8ZA10528Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:35:253,00
9ZA10831Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:35:573,00
10ZA11227Matyašová LucieOrel Orlice9200:46:203,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:41107,06
2ZB52201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:4897,64
3ZB57192Honsová HanaActivity Lanškroun7900:24:0495,30
4ZB67142Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3482,50
5ZB82165Dostálová PetraLanškroun7800:27:4663,89
6ZB88176Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:29:3748,05
7ZB10116Fojtová LenkaOrel Obřany7900:33:4313,16
8ZB10914Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:36:023,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC45224Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:08117,13
2ZC69221Jirásková EvaLanškroun6400:25:4696,33
3ZC76167Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:27:0086,54
4ZC84129Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:3973,44
5ZC95229Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4049,60
6ZC1027Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:4533,15
7ZC1034Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:3926,09
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8670Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:19126,18
2ZD94115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:19114,34
3ZD111128Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:3459,48
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1160Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:11-
1C11119Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:11-
2D13155Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:12-
2C13108Fenik MatoušŽamberk0900:00:12-
3C15131Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:13-
3D1574Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:13-
4C1761Fojt LukášOrel Obřany0900:00:14-
5C1862Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:15-
4D19170Jankovičová Denisaneregistrována0900:00:16-
6C19141Pirkl VítČeská Třebová1000:00:16-
7C11163Lipenský Petr-1100:00:17-
8C11275Paus JiříOrel Hranice1200:00:18-
5D11365Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:20-
9C11383Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:00:20-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1166Boháč PankrácAC Choceň0600:01:35104,17
2M12144Barvínek DanielŽamberk0600:01:3898,29
3M13164Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:01:3897,54
1Z1472Hamplová TerezaOstrov0500:01:39107,79
4M15116Koudelka PetrOrel Žatčany0500:01:3995,08
2Z1686Kumpoštová Andrea4. Česká třebová0500:01:42100,70
5M17107Suchomel FrantišekKB Letohrad0600:01:4779,60
3Z1896Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:01:4791,51
4Z19105Halberštátová SáraKB Letohrad0500:01:4890,78
5Z110123Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:01:4889,92
6Z11153Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4889,38
7Z11251Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:4988,52
6M113143Bartoníček LukášMistrovice0600:01:5562,64
7M11481Nový TomášKB Letohrad0600:01:5562,61
8Z114118Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:5575,97
8M11654Videnič TomášOrel Obřany0600:01:5562,59
9Z117162Hájková BarboraLanškroun0600:01:5771,39
10Z11899Hynková VeronikaBiatlon Letohrad0500:02:0164,25
11Z11995Štěpánková TerezieBiatlon Letohrad0500:02:0457,96
12Z120122Šilarová VeronikaKB Letohrad0600:02:0653,85
13Z121109Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:02:1046,95
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21114Költö MatějBiatlon Letohrad0300:02:49104,69
1Z2284Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:53100,95
2M23154Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:02:5399,00
2Z24181Svobodová BarboraVSK Brno0400:02:5499,69
3Z25150Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:5499,36
4Z26163Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:02:5498,96
3M27166Semirád JanKB Letohrad0300:02:5696,30
4M2889Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:0980,64
5Z29104Kánská LucieKB Letohrad0400:03:1476,45
6Z210103Grossmanová KláraKB Letohrad0400:03:1574,85
5M211100Suchodol VítKB Letohrad0400:03:2068,64
7Z21250Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:2365,33
8Z213146Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:2464,70
6M214156Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2759,77
7M215101Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:03:3254,13
8M21698Schless AdamKB Letohrad0400:03:3649,06
9M21797Kunt StanislavKB Letohrad0400:03:3748,64
9Z218140Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:4144,63
10Z219102Škrobánková ViolaBiatlon Letohrad0300:06:593,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Boháč BonifácAC Choceň0100:06:00107,87
2M32172Gregora FilipActivity Lanškroun0200:06:2296,21
3M3371Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:06:2395,92
1Z3482Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:06:35106,29
2Z35174Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:38105,19
4M3668Boháč ServácAC Choceň0200:06:5081,16
5M3794Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:07:1070,46
3Z38120Šilarová MichaelaKlub biatlonu Letohrad0100:07:1288,52
6M3943Limburský JanOrel Obřany0100:07:2761,59
4Z31042Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:07:4771,41
5Z31185Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:07:4771,16
7M31245Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:5248,31
6Z313157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:0462,64
7Z31444Němčanská PetraOrel Obřany0100:08:1756,47
8M31547Moravec JanOrel Orlice0200:08:2928,45
8Z31648Miková DominikaOrel Obřany0200:08:5438,14
9Z317139Hájková MarianaOrel Troubelice0100:09:0134,83
9M31846Fojt OndřejOrel - Obřany0100:09:087,93
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41175Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:03120,26
2M4237Halas PavelOrel Šitbořice9900:09:05119,73
1Z4379Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:37116,24
2Z44126Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:38116,15
3M45117Moravec JakubOrel Orlice9900:12:0560,01
3Z46125Matyášová Eliškaneregistrována9900:12:1067,61
4Z4738Limburská EliškaOrel Obřany9900:12:3958,32
5Z4839Tichá KateřinaOrel Obřany9900:13:3540,46
6Z4941Miková EliškaOrel Obřany0000:14:5216,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5136Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:10:50101,84
2M52159Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:55100,26
3M5335Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:0397,91
4M5492Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:1395,06
5M55187Mužík JanAtletika Polička9800:12:2074,61
1Z56121Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:43131,86
6M57160Štěpánek RadekOrel Obřany9700:14:3932,13
2Z58127Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:18:5468,14
7M5934Halas JiříOrel Obřany9700:20:563,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:18:16100,64
2MA2206Moravec MartinVencl tým8400:18:17100,41
3MA3158Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:2598,95
1MB49Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:28102,56
4MA5228Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3796,71
2MB6196Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:18:4599,47
3MB7199Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:5397,97
5MA8220Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:0691,43
6MA9208Vacek LiborActivity Lanškroun8600:19:1290,32
7MA1019Lorenc TomášAtletika Polička8600:19:1689,72
1MJ1132Moravec JiříOREL Orlice9600:19:29104,59
8MA1229Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:4783,97
9MA13110Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:19:5682,37
4MB1412Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:0285,71
10MA15233Štumpf Eduard3D Fitness race team8000:20:0880,27
11MA16186Klíma PetrAtletika Polička9300:20:1279,45
1MC17202Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:20:17105,54
12MA1891Machotka DominikActivity Lanškroun9400:20:2277,73
2MJ19190Nehybka JosefOrel Židenice9500:20:2495,41
5MB20191Hejl RadekLetohrad7200:20:2681,46
13MA21188Češka MilanAtletika Polička8900:20:3375,68
6MB22226Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:3679,65
14MA2324Tóth TomášOrel Dolní Dobrouč9000:20:4373,86
7MB2490Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:20:4877,46
8MB25239Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0075,35
15MA26240Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:21:0469,96
9MB27219Chlup JiříActivity Lanškroun7000:21:0674,31
2MC28234Hanuš PetrChládek a Tintěra PCE6400:21:0897,47
3MC29193Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:21:1196,98
4MC30204Krátký LubošLanškroun6200:21:1496,49
10MB31203Pávek JiříÚstí nad Orlicí6900:21:2271,42
5MC325Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:2494,81
6MC33232Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:21:3093,94
11MB34135Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:21:5665,33
1ZA35133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:04110,89
7MC36189Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0887,81
16MA3715Kuben KarelOrel Obřany7600:22:2754,89
17MA38238Dytrt PetrSK Moravany u Brna7600:22:3653,30
18MA3978Paus AlešOrel Hranice7800:22:3852,91
12MB40222Belobrad IvanŽamberk6600:22:3957,70
1ZB41130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:41107,06
8MC42184Tarant JiříPraha 105800:22:4981,33
13MB43235Kunčár ZdeněkLanškroun7300:22:5155,50
14MB448Mika IvoOrel Obřany6600:23:0453,32
1ZC45224Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:08117,13
1MD46179Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:16107,41
19MA4718Dryml Mojmírneregistrován8600:23:2943,69
9MC48182Roháček MichalxcSport.cz6100:23:3174,63
20MA49177Strnad Pavelneregistrován8400:23:3642,40
2ZA50180Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:4396,68
21MA51209Dostál TomášBystré7700:23:4540,73
2ZB52201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:4897,64
15MB5373Hampl AloisOstrov7000:23:4845,40
22MA54200Padalík OndřejLetohrad8400:23:5239,53
16MB55198Jurajda PavelTK Letohrad7400:24:0043,19
17MB5611Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:24:0242,84
3ZB57192Honsová HanaActivity Lanškroun7900:24:0495,30
2MD58171Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:08100,19
3ZA59223Kalousová AlenaŽamberk8000:24:1392,43
18MB60210Hartman Karelneregistrován7200:24:3437,13
10MC616Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:4263,16
3MD62183Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:0492,40
23MA6325Hronek JaroslavOrel Obřany9100:25:1524,32
1ZJ64227Krátká HanaLanškroun9500:25:17133,39
4ZA65225Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:25:2881,70
19MB66168Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:3326,68
4ZB67142Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3482,50
24MA68151Krákora Janneregistrován7600:25:4518,83
2ZC69221Jirásková EvaLanškroun6400:25:4696,33
4MD70152Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:25:5086,13
25MA7121Bok Ivan-8800:26:0814,73
11MC72195Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:26:1248,81
5MD73236Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1482,83
26MA7423Slabý JanTVOJE MÁMA9000:26:2112,28
12MC75243Kaška ZdeňekLíšnice6400:26:2247,25
3ZC76167Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:27:0086,54
6MD772Brtník JiříOrel Obřany5200:27:1973,81
5ZA78111Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:27:2564,97
7MD79205Vilhelm VáclavPřívrat5100:27:3272,06
20MB8013Lipenský Jiří-7400:27:433,43
27MA8120Štěpánek David-8700:27:443,00
5ZB82165Dostálová PetraLanškroun7800:27:4663,89
21MB83136Šincl PetrOrel Troubelice6900:28:193,00
4ZC84129Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:3973,44
8MD85153Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:0459,35
1ZD8670Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:19126,18
9MD87194Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:29:3555,07
6ZB88176Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:29:3748,05
28MA89231Kubíček Matoušneregistrován8900:29:543,00
6ZA90178Strnadová Hong Nhungneregistrována8800:30:2439,38
1ME91147Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:33101,57
2ME92230Bielčik JindřichLichkov4000:30:5099,78
3ME93185Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:31:0098,66
2ZD94115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:19114,34
5ZC95229Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4049,60
13MC96241Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:31:553,00
7ZA97242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:0125,65
14MC983Fojt LeošOrel Obřany5700:32:043,00
4ME9980Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:4387,44
5ME10069Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:2882,67
7ZB10116Fojtová LenkaOrel Obřany7900:33:4313,16
6ZC1027Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:4533,15
7ZC1034Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:3926,09
2ZJ104197Suchomelová Kláratvoje máma9600:35:2566,61
8ZA10528Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:35:253,00
29MA10617Kaválek OndřejOrel Orlice8300:35:263,00
10MD107237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:513,11
9ZA10831Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:35:573,00
8ZB10914Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:36:023,00
11MD110207Wendlig MiroslavLuková5300:40:263,00
3ZD111128Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:3459,48
10ZA11227Matyašová LucieOrel Orlice9200:46:203,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:18:16100,64
2MA2206Moravec MartinVencl tým8400:18:17100,41
3MA3158Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:2598,95
4MB49Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:2898,50
5MA5228Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3796,71
6MB6196Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:18:4595,35
7MB7199Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:5393,81
8MA8220Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:0691,43
9MA9208Vacek LiborActivity Lanškroun8600:19:1290,32
10MA1019Lorenc TomášAtletika Polička8600:19:1689,72
11MJ1132Moravec JiříOREL Orlice9600:19:2987,31
12MA1229Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:4783,97
13MA13110Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:19:5682,37
14MB1412Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:0281,30
15MA15233Štumpf Eduard3D Fitness race team8000:20:0880,27
16MA16186Klíma PetrAtletika Polička9300:20:1279,45
17MC17202Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:20:1778,55
18MA1891Machotka DominikActivity Lanškroun9400:20:2277,73
19MJ19190Nehybka JosefOrel Židenice9500:20:2477,32
20MB20191Hejl RadekLetohrad7200:20:2676,96
21MA21188Češka MilanAtletika Polička8900:20:3375,68
22MB22226Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:3675,12
23MA2324Tóth TomášOrel Dolní Dobrouč9000:20:4373,86
24MB2490Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:20:4872,89
25MB25239Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0070,73
26MA26240Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:21:0469,96
27MB27219Chlup JiříActivity Lanškroun7000:21:0669,67
28MC28234Hanuš PetrChládek a Tintěra PCE6400:21:0869,36
29MC29193Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:21:1168,80
30MC30204Krátký LubošLanškroun6200:21:1468,24
31MB31203Pávek JiříÚstí nad Orlicí6900:21:2266,73
32MC325Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:2466,33
33MC33232Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:21:3065,34
34MB34135Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:21:5660,51
35MC36189Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0858,35
36MA3715Kuben KarelOrel Obřany7600:22:2754,89
37MA38238Dytrt PetrSK Moravany u Brna7600:22:3653,30
38MA3978Paus AlešOrel Hranice7800:22:3852,91
39MB40222Belobrad IvanŽamberk6600:22:3952,72
40MC42184Tarant JiříPraha 105800:22:4950,97
41MB43235Kunčár ZdeněkLanškroun7300:22:5150,48
42MB448Mika IvoOrel Obřany6600:23:0448,25
43MD46179Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:1646,04
44MA4718Dryml Mojmírneregistrován8600:23:2943,69
45MC48182Roháček MichalxcSport.cz6100:23:3143,34
46MA49177Strnad Pavelneregistrován8400:23:3642,40
47MA51209Dostál TomášBystré7700:23:4540,73
48MB5373Hampl AloisOstrov7000:23:4840,16
49MA54200Padalík OndřejLetohrad8400:23:5239,53
50MB55198Jurajda PavelTK Letohrad7400:24:0037,91
51MB5611Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:24:0237,55
52MD58171Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:0836,53
53MB60210Hartman Karelneregistrován7200:24:3431,72
54MC616Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:4230,28
55MD62183Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:0426,26
56MA6325Hronek JaroslavOrel Obřany9100:25:1524,32
57MB66168Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:3321,06
58MA68151Krákora Janneregistrován7600:25:4518,83
59MD70152Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:25:5017,98
60MA7121Bok Ivan-8800:26:0814,73
61MC72195Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:26:1213,94
62MD73236Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1413,63
63MA7423Slabý JanTVOJE MÁMA9000:26:2112,28
64MC75243Kaška ZdeňekLíšnice6400:26:2212,17
65MD772Brtník JiříOrel Obřany5200:27:193,00
66MD79205Vilhelm VáclavPřívrat5100:27:323,00
67MB8013Lipenský Jiří-7400:27:433,00
68MA8120Štěpánek David-8700:27:443,00
69MB83136Šincl PetrOrel Troubelice6900:28:193,00
70MD85153Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:043,00
71MD87194Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:29:353,00
72MA89231Kubíček Matoušneregistrován8900:29:543,00
73ME91147Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:333,00
74ME92230Bielčik JindřichLichkov4000:30:503,00
75ME93185Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3900:31:003,00
76MC96241Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:31:553,00
77MC983Fojt LeošOrel Obřany5700:32:043,00
78ME9980Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:433,00
79ME10069Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:283,00
80MA10617Kaválek OndřejOrel Orlice8300:35:263,00
81MD107237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:513,00
82MD110207Wendlig MiroslavLuková5300:40:263,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:04104,96
2ZB41130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:4199,49
3ZC45224Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:0895,55
4ZA50180Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:4390,31
5ZB52201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:4889,70
6ZB57192Honsová HanaActivity Lanškroun7900:24:0487,27
7ZA59223Kalousová AlenaŽamberk8000:24:1385,93
8ZJ64227Krátká HanaLanškroun9500:25:1776,52
9ZA65225Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:25:2874,86
10ZB67142Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3473,97
11ZC69221Jirásková EvaLanškroun6400:25:4672,29
12ZC76167Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:27:0061,35
13ZA78111Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:27:2557,61
14ZB82165Dostálová PetraLanškroun7800:27:4654,63
15ZC84129Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:3946,70
16ZD8670Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:1940,86
17ZB88176Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:29:3738,16
18ZA90178Strnadová Hong Nhungneregistrována8800:30:2431,21
19ZD94115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1923,21
20ZC95229Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4020,05
21ZA97242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:0117,05
22ZB10116Fojtová LenkaOrel Obřany7900:33:433,00
23ZC1027Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:453,00
24ZC1034Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:393,00
25ZJ104197Suchomelová Kláratvoje máma9600:35:253,00
26ZA10528Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:35:253,00
27ZA10831Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:35:573,00
28ZB10914Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:36:023,00
29ZD111128Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:40:343,00
30ZA11227Matyašová LucieOrel Orlice9200:46:203,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 71%
Zvolená trasa závodu: 76%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 74%
Zpracování výsledků: 71%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 69%

Závod hodnotilo celkem 13 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

Prosim o vymazání druhého,čtvrtého a šestého řádku v kategorii starších žáků.Všichni tři chlapci bĕželi pouze jednou.Dĕkuji,Jirka Ch.
jamchlupovi
Velice špatně připravená trať pro děti.V průběhu závodu ml.žáků i st.žáků vjelo auto do trati.Pokud nedokážete pripravit trať a zajistit bezpečnost závodníků,tak raději nic nedělejte.Hodnotím naprosto nedostatečné. Ota Sadílek trenér Activity Lanškroun
ota.la
Omlouvám se, ale na hlídání u každého vjezdu do baráku bohužel nemám lidi. Jsem rád že mi aspoň někdo pomůže. Nejsme profesionálové, kteří se živí pořádáním závodů a ani nejsme bohové, abychom byli neomylní. Tak nám to promiňte jestli můžete. A když ne, tak s tím příště počítejte a tento termín využijte k jiným závodům, či regeneraci.
Zivnymarek
Starsi zaci opraveni.
team
Vše ok
vondra.vojtik
Omlouvám se, omlouvám se všem, zvlášť panu Živnému. Vzal jsem si malou dávku zklidňujících prášků a svou agrasivní povahu jsem nedokázal zvládnout. Ota Sadílek trenér Activity Lanškroun
ota.la
Vše v pořádku
dobrý
marketaburo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód