hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci

19.10.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci
  • datum konání: 19.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol LO Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

u pily v Klášterci nad Orlicí
9.30 hodin (od nejmladších kategorií)

Přihlášky

8.15 - 9.00 hodin v místě startu
(Přihlaška nemusí být po 9 hodině přijata!!)

Startovné

10,- Kč (kromě předžactva a nejmladšího žactva)

Popis tratě

Délka:
předžactvo 95 a mlaší 400 m
nejmladší žactvo 93-94 800 m
mladší žákyně 91-92 1 km
mladší žáci 91-92 2 km
starší žákyně 89-90 2 km
starší žáci 89-90 3 km
mladší dorostenky 87-88 3 km
mladší dorostenci 87-88 4 km
starší dorostenky 85-86 4 km
starší dorostenci 85-86 5 km
ženy 5 km
muži 10 km
muži nad 40 let 5 km

Junioři a juniorky, kteří chtějí bodovat v Iscarex poháru musí běžet v kategorii mužů a žen!

Tratě vedou z větší části po lesních cestách, členitý terén.

Ceny pro vítěze

první tři obdrží diplomy a drobné věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jindřich Kalous
tel. 465 637 385, 637 421 (večer)

Faltus František
Klášterec nad Orlicí 214
tel. 465 637 200 (domů)

Závodí se podle pravidel lyžování, tretry jsou zakázány!
Za neodevzdané startovní číslo bude účtováno 200,- Kč!
Při nízké účasti budou kategorie sloučeny.
Závodníci a další účastníci se účastní na vlastní nebezpečí.

E-mailová adresa

ziva@ziva.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice-
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161

Statistika závodu 14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3032

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Gregora Filip0211
Fajfr František7210
Martincová Kristýna9310
Mikyska Tomáš009
Leicht Jiří499
Sontáková Lenka919
Krátká Anna699
Nechvílová Miroslava609
Borková Agáta029
Divíšek Jan009
Gregorová Monika009
Hanuš Petr649
Bielčik Jindřich409
Strnad Adam009
Borek Petr709
Novotný Přemysl599
Koblížek Jindřich489
Borek Viktor049
Sejkorová Lenka639
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Kubelka Tomáš938
Kalous Zdeněk048
Nechvíl Petr918
Faltusová Kateřina998
Keprtová Miloslava488
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Strnad Tomáš698
Novotná Dora978
Stránská Michaela978
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Stránská Adéla918
Vacek Martin698
Kristejn Jiří097
Fáberová Zuzana967
Gregora Jakub987
Maříková Simona967
Jirásková Eva647
Suchodol Vít047
Večeř Petr997
Serbousková Sára047
Mertová Michaela767

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 0,400 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž131Ptáčková LucieOrel Vysoké Mýto9500:01:48-
2Ž142Černohorská MartinaSpartak Letohrad9500:01:52-
3Ž153Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:01:53-

Předžáci (trať 0,400 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:01:31-
2M125Borový SebastiánSpartak Letohrad9500:01:42-

Nejmladší žákyně (trať 0,800 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž216Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:41-
2Ž227Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:42-
3Ž248Adamcová MartinaSpartak Letohrad9300:02:49-
4Ž289Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:55-
5Ž21010Tomanová VeronikaSpartak Letohrad9300:03:00-
6Ž21411Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:05-
7Ž21612Schejbalová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:07-
8Ž21813Remešová HanaPORKERT Skuhrov n. B.9400:03:12-
9Ž22314Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:03:31-
10Ž22415Poláková KamilaSK Žamberk9400:03:37-
11Ž22516Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:03:40-
12Ž22617Henclová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9400:04:10-

Nejmladší žáci (trať 0,800 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2318Kubelka TomášAtletika Jablonné nad Orlicí9300:02:46-
2M2519Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:50-
3M2620Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:02:52-
4M2721Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:02:53-
5M2922Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:02:59-
6M21123Fišer MichalKlášterec nad Orlicí9300:03:01-
7M21224Kalous FilipKlášterec nad Orlicí9400:03:02-
8M21325Adamec MarekSpartak Letohrad9300:03:04-
9M21426Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:03:05-
10M21727Vondra DavidSpartak Letohrad9400:03:10-
11M21928Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:13-
12M22029Lanka FrantišekSpartak Letohrad9400:03:15-
13M22130Velič LukášSpartak Letohrad9300:03:16-
14M22231Turianica RostislavPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:24-

Mladší žákyně (trať 1,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3132Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:53-
2Ž3233Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:55-
3Ž3334Vávrová MarkétaSpartak Letohrad9200:04:00-
4Ž3436Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:05-
5Ž3518Henclová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9400:04:10-
5Ž3537Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:10-
7Ž3738Havlová MichaelaSpartak Letohrad9100:04:11-
8Ž3835Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:25-
9Ž3939Kociánová KarolínaPORKERT Skuhrov n. B.9200:04:31-
10Ž31040Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:35-
11Ž31141Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:56-
12Ž31242Chládková ZuzanaSK Žamberk9100:05:17-

Mladší žáci (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Vávra VlastimilSpartak Letohrad9100:06:25-
2M3244Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:06:27-
3M3345Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:06:42-
4M3546Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:47-
5M3647Krejčí StanislavTJ Těchonín9100:06:49-
6M3748Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:08-
7M31049Ďuran TomášSpartak Letohrad9100:07:15-
8M31150Řehák AdamSpartak Letohrad9200:07:19-
9M31351Chládek JanSpartak Letohrad9100:07:25-
10M31452Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:07:31-
11M31653Marx VítPORKERT Skuhrov n. B.9100:07:37-
12M31754Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:07:40-
13M32055Exler LiborSokol Žamberk9200:07:49-
14M32356Rous PetrSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:00-
15M32457Nekoranec ŠimonSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:02-
16M32558Fišer DavidSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:04-
17M32659Junk VítSK Žamberk9200:08:09-
18M32760Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:08:14-
19M32961Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:08:49-
20M33162Chládek JakubSpartak Letohrad9200:09:03-

Starší žákyně (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM463Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:45-
2ŽM864Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:07:09-
3ŽM965Vacková MichaelaSpartak Letohrad9000:07:10-
4ŽM1166Černohorská ŽanetaSpartak Letohrad8900:07:19-
5ŽM1567Škodová MichaelaSpartak Letohrad9000:07:32-
6ŽM1868Krejsová TerezaSpartak Letohrad8900:07:43-
7ŽM1969Levá NikolaSpartak Letohrad9000:07:45-
8ŽM2170Rýznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:50-
9ŽM2271Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:51-
10ŽM2872Lipenská RadkaSpartak Letohrad9000:08:23-
11ŽM3073Hubálková DenisaSpartak Letohrad9000:08:51-
12ŽM3274Bílková MartinaKlášterec nad Orlicí8900:11:12-

Starší žáci (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM175Kristejn LukášSpartak Letohrad8900:14:27-
2MM276Exler OndřejSpartak Letohrad9000:14:39-
3MM377Faltus LukášSpartak Letohrad9000:14:40-
4MM478Kocián PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:15:12-
5MM579Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:33-
6MM780Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:16:27-
7MM981Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:17:43-

Mladší dorostenky (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS682Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:16:18-
2ŽS883Goňová NelaSpartak Letohrad8700:16:35-

Mladší dorostenci (trať 4,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS184Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:20:15-
2MS285Žďárek RomanSpartak Letohrad8800:20:34-
3MS386Novotný MichalATC Nekoř8700:21:06-
4MS487Mikula MartinSpartak Letohrad8700:21:32-
5MS688Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:23:09-
6MS789Novák VáclavPORKERT Skuhrov n. B.8800:23:23-
7MS890Preisler PatrikSKI Klub Česká Třebová8800:27:27-
8MS991Severýn MilanKlášterec nad Orlicí8800:27:49-
9MS1192Fater JakubSKI Klub Česká Třebová8800:29:05-

Starší dorostenky (trať 4,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD593Hlavsová TerezaSpartak Letohrad8600:22:33-
2ŽD1094Čechalová HanaTS Letohrad8600:28:29-

Starší dorostenci (trať 5,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD495Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:22:22-
2MD596Přikryl MilanSpartak Letohrad8500:22:38-
3MD897Müller MichalSpartak Letohrad8600:23:34-
4MD1198Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:24:08-
5MD1699Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:02-

Muži (trať 10,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Dobšíček Pavel2 B Tým8000:42:25105,23
2MA2108Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:43:10108,67
3MA3109Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:43:3799,72
4MA4110Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:3895,05
5MA5111Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:44:4994,21
6MA6112Adamec JosefATC Nekoř8100:45:3990,38
7MA7113Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:45:4297,44
8MA8114Faltus MilanSpartak Letohrad8300:46:3093,89
9MA9115Kristejn ZdeněkLetohrad7900:46:5584,57
10MA10116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:5684,53
11MA11117Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:47:0084,18
12MA12118Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:47:0583,80
13MA13119Krejčí JaromírDobruška5900:48:4576,15
14MA14120Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2368,65
15MA15121Doleček MartinŽamberk7300:50:4766,81
16MA16122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:2064,29
17MA17123Doleček RomanLíšnice7900:52:0560,84
18MA18124Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:52:2159,62
19MA19125Ketzl MartinČeské Petrovice6700:53:0556,25

Veteráni (trať 5,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1126Filip LubošAC Choceň5900:21:00108,37
2MB2127Krátký FrantišekViking Králiky4300:21:35117,73
3MB3128Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:22:0298,94
4MB6129Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:4392,70
5MB7130Šlajs TomášChoceň6000:23:1887,38
6MB10131Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:24:0080,99
7MB12132Tarant LadislavLíšnice6000:24:2776,88
8MB13133Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:3792,12
9MB14134Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:4374,45
10MB15135Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:5190,15
11MB18136Koblížek JindřichŽamberk4800:26:3974,95
12MB20137Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:5354,68
13MB21138Černý MilanAC Choceň4800:27:1070,58
14MB25139Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:28:3958,06
15MB26140Suchomel ČeněkSpartak Letohrad4400:28:5555,81
16MB28141Novotný JiříLetohrad4500:29:2951,02
17MB29142Novotný PřemyslPastviny5900:31:509,51
18MB31143Kalousek JanKČT Žamberk4100:33:10100,00

Ženy (trať 5,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9100Moravcová KláraSpartak Letohrad8300:23:40117,60
2ZA1775Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:25:35102,83
3ZA19101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:48109,25
4ZA22102Novotná EvaSpartak Letohrad4800:28:10100,00
5ZA23103Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:2098,34
6ZA24104Šponarová LenkaSpartak Letohrad8400:28:3679,58
7ZA27105Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1092,41
8ZA30106Mannlová JanaLanškroun8000:32:1170,94

Trať 0,400 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:01:31-
2M125Borový SebastiánSpartak Letohrad9500:01:42-
1Ž131Ptáčková LucieOrel Vysoké Mýto9500:01:48-
2Ž142Černohorská MartinaSpartak Letohrad9500:01:52-
3Ž153Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:01:53-

Trať 2,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Vávra VlastimilSpartak Letohrad9100:06:25-
2M3244Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:06:27-
3M3345Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:06:42-
1ŽM463Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:45-
4M3546Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:47-
5M3647Krejčí StanislavTJ Těchonín9100:06:49-
6M3748Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:08-
2ŽM864Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:07:09-
3ŽM965Vacková MichaelaSpartak Letohrad9000:07:10-
7M31049Ďuran TomášSpartak Letohrad9100:07:15-
4ŽM1166Černohorská ŽanetaSpartak Letohrad8900:07:19-
8M31150Řehák AdamSpartak Letohrad9200:07:19-
9M31351Chládek JanSpartak Letohrad9100:07:25-
10M31452Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:07:31-
5ŽM1567Škodová MichaelaSpartak Letohrad9000:07:32-
11M31653Marx VítPORKERT Skuhrov n. B.9100:07:37-
12M31754Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:07:40-
6ŽM1868Krejsová TerezaSpartak Letohrad8900:07:43-
7ŽM1969Levá NikolaSpartak Letohrad9000:07:45-
13M32055Exler LiborSokol Žamberk9200:07:49-
8ŽM2170Rýznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:50-
9ŽM2271Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:51-
14M32356Rous PetrSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:00-
15M32457Nekoranec ŠimonSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:02-
16M32558Fišer DavidSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:04-
17M32659Junk VítSK Žamberk9200:08:09-
18M32760Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:08:14-
10ŽM2872Lipenská RadkaSpartak Letohrad9000:08:23-
19M32961Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:08:49-
11ŽM3073Hubálková DenisaSpartak Letohrad9000:08:51-
20M33162Chládek JakubSpartak Letohrad9200:09:03-
12ŽM3274Bílková MartinaKlášterec nad Orlicí8900:11:12-

Trať 3,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM175Kristejn LukášSpartak Letohrad8900:14:27-
2MM276Exler OndřejSpartak Letohrad9000:14:39-
3MM377Faltus LukášSpartak Letohrad9000:14:40-
4MM478Kocián PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:15:12-
5MM579Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:33-
1ŽS682Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:16:18-
6MM780Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:16:27-
2ŽS883Goňová NelaSpartak Letohrad8700:16:35-
7MM981Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:17:43-

Trať 4,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS184Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:20:15-
2MS285Žďárek RomanSpartak Letohrad8800:20:34-
3MS386Novotný MichalATC Nekoř8700:21:06-
4MS487Mikula MartinSpartak Letohrad8700:21:32-
1ŽD593Hlavsová TerezaSpartak Letohrad8600:22:33-
5MS688Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:23:09-
6MS789Novák VáclavPORKERT Skuhrov n. B.8800:23:23-
7MS890Preisler PatrikSKI Klub Česká Třebová8800:27:27-
8MS991Severýn MilanKlášterec nad Orlicí8800:27:49-
2ŽD1094Čechalová HanaTS Letohrad8600:28:29-
9MS1192Fater JakubSKI Klub Česká Třebová8800:29:05-

Trať 5,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1126Filip LubošAC Choceň5900:21:00108,37
2MB2127Krátký FrantišekViking Králiky4300:21:35117,73
3MB3128Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:22:0298,94
1MD495Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:22:22-
2MD596Přikryl MilanSpartak Letohrad8500:22:38-
4MB6129Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:4392,70
5MB7130Šlajs TomášChoceň6000:23:1887,38
3MD897Müller MichalSpartak Letohrad8600:23:34-
1ZA9100Moravcová KláraSpartak Letohrad8300:23:40117,60
6MB10131Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:24:0080,99
4MD1198Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:24:08-
7MB12132Tarant LadislavLíšnice6000:24:2776,88
8MB13133Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:3792,12
9MB14134Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:4374,45
10MB15135Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:5190,15
5MD1699Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:02-
2ZA1775Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:25:35102,83
11MB18136Koblížek JindřichŽamberk4800:26:3974,95
3ZA19101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:48109,25
12MB20137Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:5354,68
13MB21138Černý MilanAC Choceň4800:27:1070,58
4ZA22102Novotná EvaSpartak Letohrad4800:28:10100,00
5ZA23103Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:2098,34
6ZA24104Šponarová LenkaSpartak Letohrad8400:28:3679,58
14MB25139Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:28:3958,06
15MB26140Suchomel ČeněkSpartak Letohrad4400:28:5555,81
7ZA27105Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1092,41
16MB28141Novotný JiříLetohrad4500:29:2951,02
17MB29142Novotný PřemyslPastviny5900:31:509,51
8ZA30106Mannlová JanaLanškroun8000:32:1170,94
18MB31143Kalousek JanKČT Žamberk4100:33:10100,00

Trať 10,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Dobšíček Pavel2 B Tým8000:42:25105,23
2MA2108Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:43:10108,67
3MA3109Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:43:3799,72
4MA4110Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:3895,05
5MA5111Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:44:4994,21
6MA6112Adamec JosefATC Nekoř8100:45:3990,38
7MA7113Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:45:4297,44
8MA8114Faltus MilanSpartak Letohrad8300:46:3093,89
9MA9115Kristejn ZdeněkLetohrad7900:46:5584,57
10MA10116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:5684,53
11MA11117Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:47:0084,18
12MA12118Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:47:0583,80
13MA13119Krejčí JaromírDobruška5900:48:4576,15
14MA14120Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2368,65
15MA15121Doleček MartinŽamberk7300:50:4766,81
16MA16122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:2064,29
17MA17123Doleček RomanLíšnice7900:52:0560,84
18MA18124Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:52:2159,62
19MA19125Ketzl MartinČeské Petrovice6700:53:0556,25

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód