5.10.2008, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.10.2024 | Běh údolím Orlice | - |
1.10.2023 | Běh údolím Orlice | 172 |
2.10.2022 | Běh údolím Orlice | 199 |
3.10.2021 | Běh údolím Orlice | 191 |
4.10.2020 | Běh údolím Orlice | 202 |
6.10.2019 | Běh údolím Orlice | 237 |
7.10.2018 | Běh údolím Orlice | 193 |
1.10.2017 | Běh údolím Orlice | 219 |
2.10.2016 | Běh údolím Orlice | 273 |
4.10.2015 | Běh údolím Orlice | 288 |
5.10.2014 | Běh údolím Orlice | 293 |
6.10.2013 | Běh údolím Orlice | 207 |
7.10.2012 | Běh údolím Orlice | 148 |
2.10.2011 | Běh údolím Orlice | 194 |
3.10.2010 | Běh údolím Orlice | 218 |
4.10.2009 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 188 |
7.10.2007 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 172 |
8.10.2006 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 155 |
9.10.2005 | Běh údolím Orlice v Klášterci | 168 |
10.10.2004 | Běh Údolím Orlice, 16. ročník | 181 |
12.10.2003 | Běh Údolím Orlice, 15. ročník | 161 |
19.10.2002 | 14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci | 145 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 15 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Kristejn Jiří | 09 | 13 |
Novotný Přemysl | 59 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Matyášová Jana | 65 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Šroler Zdeněk | 80 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Šroler Zdeněk | 52 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Kristejnová Aneta | 07 | 11 |
Divíšek Jan | 00 | 10 |
Kristejn Zdeněk | 79 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Martincová Kristýna | 93 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Kalousová Jitka | 08 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Strnad Tomáš | 69 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Gregorová Monika | 00 | 9 |
Ráb Pavel | 52 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 9 |
Leicht Jiří | 49 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Málková Lucie | 10 | 8 |
Kánský Petr | 00 | 8 |
Nechvíl Petr | 91 | 8 |
Moravec Martin | 84 | 8 |
Kopecký Libor | 56 | 8 |
Kvačková Viktorie | 08 | 8 |
Krunčík Pavel | 85 | 8 |
Kubišta Oto | 53 | 8 |
Prchalová Magdaléna | 10 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 20 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:27 | - |
2 | Ž1 | 5 | 19 | Kroulíková Žaneta | Spartak Letohrad | 01 | 00:01:31 | - |
3 | Ž1 | 7 | 17 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:38 | - |
4 | Ž1 | 9 | 18 | Obermajerová Gábina | AC Choceň | 01 | 00:01:39 | - |
5 | Ž1 | 12 | 22 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:42 | - |
6 | Ž1 | 13 | 21 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:44 | - |
7 | Ž1 | 14 | 16 | Kašparová Kamila | OREL Rtyně v Podkrkonoší | 02 | 00:01:45 | - |
8 | Ž1 | 15 | 23 | Filipovová Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:46 | - |
9 | Ž1 | 18 | 24 | Vanická Kateřina | Atletika Žamberk | 02 | 00:01:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:22 | - |
2 | M1 | 2 | 11 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:25 | - |
3 | M1 | 4 | 9 | Toman Adam | Sokol Žamberk | 01 | 00:01:30 | - |
4 | M1 | 6 | 3 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:36 | - |
5 | M1 | 7 | 5 | Škůrek Štěpán | Pastviny | 02 | 00:01:38 | - |
6 | M1 | 9 | 2 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:39 | - |
7 | M1 | 11 | 10 | Biedla Jakub | Atletika Žamberk | 01 | 00:01:40 | - |
8 | M1 | 16 | 8 | Kalousek Jan | Atletika Žamberk | 02 | 00:01:48 | - |
9 | M1 | 17 | 7 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:01:49 | - |
10 | M1 | 19 | 4 | Lána Jan | Spartak Letohrad | 02 | 00:02:01 | - |
11 | M1 | 20 | 6 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:02:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 35 | Snítilová Zuzana | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:18 | - |
2 | Ž2 | 6 | 42 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:03:24 | - |
3 | Ž2 | 7 | 39 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:26 | - |
4 | Ž2 | 8 | 34 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:03:28 | - |
5 | Ž2 | 9 | 40 | Faltusová Kateřina | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:29 | - |
5 | Ž2 | 9 | 31 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:29 | - |
7 | Ž2 | 13 | 32 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:38 | - |
8 | Ž2 | 18 | 38 | Smejkalová Andrea | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:51 | - |
9 | Ž2 | 19 | 36 | Mrklovská Dana | Spartak Letohrad | 00 | 00:03:53 | - |
10 | Ž2 | 23 | 33 | Jadrníčková Silvie | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:04:10 | - |
11 | Ž2 | 24 | 41 | Stejskalová Nikola | Spartak Letohrad | 00 | 00:05:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 49 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:55 | - |
2 | M2 | 2 | 50 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:01 | - |
3 | M2 | 3 | 47 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:03:06 | - |
4 | M2 | 5 | 51 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:23 | - |
5 | M2 | 11 | 55 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:30 | - |
6 | M2 | 12 | 58 | Divíšek Jan | Atletika Žamberk | 00 | 00:03:37 | - |
7 | M2 | 14 | 53 | Kánský Petr | Spartak Letohrad | 00 | 00:03:43 | - |
8 | M2 | 15 | 48 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:44 | - |
9 | M2 | 16 | 52 | Hermann Matěj | Spartak Letohrad | 00 | 00:03:46 | - |
10 | M2 | 17 | 57 | Dostálek Ladislav | Atletika Žamberk | 99 | 00:03:47 | - |
11 | M2 | 20 | 56 | Vlk Jakub | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:03:55 | - |
12 | M2 | 21 | 54 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:04:01 | - |
13 | M2 | 22 | 46 | Friml Dominik | SK Žamberk | 99 | 00:04:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 82 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:08:12 | - |
2 | M3 | 5 | 85 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:08:17 | - |
3 | M3 | 6 | 86 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:08:20 | - |
4 | M3 | 7 | 83 | Valenta Adam | Spartak Letohrad | 98 | 00:08:27 | - |
5 | M3 | 11 | 88 | Vyskočil Štěpán | OOB Vamberk | 97 | 00:08:57 | - |
6 | M3 | 13 | 81 | Svatoš Jan | SKI klub Česká Třebová | 98 | 00:09:30 | - |
7 | M3 | 16 | 84 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:11:30 | - |
- | M3 | - | 87 | Biedla Vojtěch | Atletika Žamberk | 98 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 76 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:38 | - |
2 | Ž3 | 2 | 68 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:44 | - |
3 | Ž3 | 3 | 70 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:50 | - |
4 | Ž3 | 4 | 74 | Novotná Dora | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:01 | - |
5 | Ž3 | 5 | 75 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:09 | - |
6 | Ž3 | 6 | 78 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:04:11 | - |
7 | Ž3 | 7 | 73 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:14 | - |
8 | Ž3 | 8 | 72 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:16 | - |
9 | Ž3 | 9 | 79 | Podškubková Nikola | Jiskra Litomyšl | 98 | 00:04:36 | - |
10 | Ž3 | 10 | 67 | Gažiová Barbora | ČOS Doudleby | 98 | 00:04:38 | - |
11 | Ž3 | 11 | 66 | Minaříková Jana | ČOS Doudleby | 97 | 00:04:55 | - |
12 | Ž3 | 12 | 69 | Obermajerová Denisa | Sokol Klášterec nad Orlicí | 98 | 00:04:59 | - |
13 | Ž3 | 13 | 71 | Fajfrová Markéta | Spartak Letohrad | 97 | 00:05:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽkS | 1 | 11 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:07:47 | - |
2 | ŽkS | 2 | 4 | Kulhavá Eliška | SRK Rychnov nad Kněžnou | 96 | 00:07:56 | - |
3 | ŽkS | 3 | 9 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:08:02 | - |
4 | ŽkS | 8 | 7 | Maříková Simona | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:34 | - |
5 | ŽkS | 9 | 2 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:08:37 | - |
6 | ŽkS | 10 | 5 | Fáberová Zuzana | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:55 | - |
7 | ŽkS | 12 | 8 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:09:19 | - |
8 | ŽkS | 14 | 3 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:09:31 | - |
9 | ŽkS | 15 | 6 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:09:46 | - |
10 | ŽkS | 17 | 1 | Šafaříková Daniela | ČOS Doudleby | 95 | 00:11:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZS | 1 | 21 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:09:49 | - |
2 | ZS | 2 | 22 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:10:31 | - |
3 | ZS | 3 | 23 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:10:46 | - |
4 | ZS | 5 | 24 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:10:55 | - |
5 | ZS | 6 | 28 | Procházka Jakub | Spartak Letohrad | 96 | 00:11:01 | - |
6 | ZS | 7 | 25 | Bárnet Miroslav | Spartak Letohrad | 96 | 00:11:22 | - |
7 | ZS | 10 | 29 | Cimr Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:12:16 | - |
8 | ZS | 12 | 27 | Faltus Václav | Spartak Letohrad | 95 | 00:12:50 | - |
9 | ZS | 13 | 26 | Bielčik Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:13:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DkM | 4 | 41 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:10:47 | - |
2 | DkM | 8 | 44 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:11:35 | - |
3 | DkM | 9 | 42 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:02 | - |
4 | DkM | 11 | 43 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:12:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 52 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:16:06 | - |
2 | DM | 2 | 54 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:16:12 | - |
3 | DM | 3 | 53 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:16:30 | - |
4 | DM | 4 | 51 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:17:06 | - |
5 | DM | 5 | 55 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:17:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 71 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:16:33 | - |
2 | MD | 4 | 73 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:17:09 | - |
3 | MD | 8 | 74 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:18:06 | - |
4 | MD | 13 | 72 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:18:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 6 | 66 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:21:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 35 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:16:17 | 107,76 |
2 | MB | 5 | 43 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:17:16 | 96,15 |
3 | MB | 6 | 40 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:17:17 | 96,09 |
4 | MB | 9 | 38 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:18:10 | 85,52 |
5 | MB | 12 | 46 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:18:21 | 83,36 |
6 | MB | 14 | 42 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 00:18:31 | 81,57 |
7 | MB | 17 | 39 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:18:53 | 77,06 |
8 | MB | 19 | 31 | Suchodol Josef | Sokol Žamberk | 67 | 00:19:09 | 73,92 |
9 | MB | 20 | 33 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:19:10 | 73,72 |
10 | MB | 21 | 32 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:19:11 | 73,52 |
11 | MB | 24 | 34 | Diblík Milan | Sokol Líšnice | 68 | 00:20:09 | 62,11 |
12 | MB | 25 | 37 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:18 | 60,34 |
13 | MB | 34 | 44 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:22:09 | 38,50 |
14 | MB | 40 | 41 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:23:12 | 26,10 |
15 | MB | 45 | 36 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:24:39 | 8,98 |
16 | MB | 47 | 45 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:25:51 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 3 | 57 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:16:36 | 112,55 |
2 | MC | 7 | 65 | Krupička Miroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 53 | 00:17:40 | 100,50 |
3 | MC | 16 | 59 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:18:52 | 86,95 |
4 | MC | 18 | 63 | Trejtnar Pavel | Sokol Kunvald | 58 | 00:18:57 | 86,01 |
5 | MC | 29 | 62 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:21:14 | 60,23 |
6 | MC | 32 | 61 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:21:41 | 55,14 |
7 | MC | 36 | 53 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:22:18 | 48,18 |
8 | MC | 42 | 66 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:24:16 | 25,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 27 | 58 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:20:39 | 105,70 |
2 | MD | 28 | 54 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:11 | 100,68 |
3 | MD | 33 | 51 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:21:56 | 93,62 |
4 | MD | 41 | 56 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:15 | 81,23 |
5 | MD | 46 | 64 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:25:36 | 59,12 |
6 | MD | 49 | 60 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:32:30 | 0,00 |
7 | MD | 50 | 55 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:37:32 | 106,57 |
8 | MD | 51 | 52 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:40:05 | 93,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 11 | 87 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:18:13 | 108,05 |
2 | ŽA | 15 | 81 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:18:44 | 102,48 |
3 | ŽA | 23 | 83 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:19:58 | 89,47 |
4 | ŽA | 30 | 94 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:21:15 | 100,00 |
5 | ŽA | 38 | 85 | Lišková Růžena | Ústí nad Orlicí | 86 | 00:22:44 | 60,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 88 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:18:12 | 112,37 |
2 | ZB | 22 | 93 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:19:22 | 100,34 |
3 | ZB | 26 | 92 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:20:38 | 87,29 |
4 | ZB | 31 | 91 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:21:16 | 80,76 |
5 | ZB | 35 | 90 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 00:22:14 | 115,55 |
6 | ZB | 37 | 95 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:22:19 | 69,93 |
7 | ZB | 39 | 82 | Kulhavá Jarmila | SRK Rychnov nad Kněžnou | 67 | 00:23:06 | 61,86 |
8 | ZB | 43 | 84 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:24:24 | 100,00 |
9 | ZB | 44 | 89 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:24:29 | 47,59 |
10 | ZB | 48 | 86 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:25:59 | 84,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:22 | - |
2 | M1 | 2 | 11 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:25 | - |
1 | Ž1 | 3 | 20 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:27 | - |
3 | M1 | 4 | 9 | Toman Adam | Sokol Žamberk | 01 | 00:01:30 | - |
2 | Ž1 | 5 | 19 | Kroulíková Žaneta | Spartak Letohrad | 01 | 00:01:31 | - |
4 | M1 | 6 | 3 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:36 | - |
5 | M1 | 7 | 5 | Škůrek Štěpán | Pastviny | 02 | 00:01:38 | - |
3 | Ž1 | 7 | 17 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:38 | - |
6 | M1 | 9 | 2 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:39 | - |
4 | Ž1 | 9 | 18 | Obermajerová Gábina | AC Choceň | 01 | 00:01:39 | - |
7 | M1 | 11 | 10 | Biedla Jakub | Atletika Žamberk | 01 | 00:01:40 | - |
5 | Ž1 | 12 | 22 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:42 | - |
6 | Ž1 | 13 | 21 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:44 | - |
7 | Ž1 | 14 | 16 | Kašparová Kamila | OREL Rtyně v Podkrkonoší | 02 | 00:01:45 | - |
8 | Ž1 | 15 | 23 | Filipovová Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:46 | - |
8 | M1 | 16 | 8 | Kalousek Jan | Atletika Žamberk | 02 | 00:01:48 | - |
9 | M1 | 17 | 7 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:01:49 | - |
9 | Ž1 | 18 | 24 | Vanická Kateřina | Atletika Žamberk | 02 | 00:01:52 | - |
10 | M1 | 19 | 4 | Lána Jan | Spartak Letohrad | 02 | 00:02:01 | - |
11 | M1 | 20 | 6 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:02:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 76 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:38 | - |
2 | Ž3 | 2 | 68 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:44 | - |
3 | Ž3 | 3 | 70 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:50 | - |
4 | Ž3 | 4 | 74 | Novotná Dora | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:01 | - |
5 | Ž3 | 5 | 75 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:09 | - |
6 | Ž3 | 6 | 78 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:04:11 | - |
7 | Ž3 | 7 | 73 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:04:14 | - |
8 | Ž3 | 8 | 72 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:04:16 | - |
9 | Ž3 | 9 | 79 | Podškubková Nikola | Jiskra Litomyšl | 98 | 00:04:36 | - |
10 | Ž3 | 10 | 67 | Gažiová Barbora | ČOS Doudleby | 98 | 00:04:38 | - |
11 | Ž3 | 11 | 66 | Minaříková Jana | ČOS Doudleby | 97 | 00:04:55 | - |
12 | Ž3 | 12 | 69 | Obermajerová Denisa | Sokol Klášterec nad Orlicí | 98 | 00:04:59 | - |
13 | Ž3 | 13 | 71 | Fajfrová Markéta | Spartak Letohrad | 97 | 00:05:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽkS | 1 | 11 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:07:47 | - |
2 | ŽkS | 2 | 4 | Kulhavá Eliška | SRK Rychnov nad Kněžnou | 96 | 00:07:56 | - |
3 | ŽkS | 3 | 9 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:08:02 | - |
1 | M3 | 4 | 82 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:08:12 | - |
2 | M3 | 5 | 85 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:08:17 | - |
3 | M3 | 6 | 86 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:08:20 | - |
4 | M3 | 7 | 83 | Valenta Adam | Spartak Letohrad | 98 | 00:08:27 | - |
4 | ŽkS | 8 | 7 | Maříková Simona | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:34 | - |
5 | ŽkS | 9 | 2 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:08:37 | - |
6 | ŽkS | 10 | 5 | Fáberová Zuzana | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:55 | - |
5 | M3 | 11 | 88 | Vyskočil Štěpán | OOB Vamberk | 97 | 00:08:57 | - |
7 | ŽkS | 12 | 8 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:09:19 | - |
6 | M3 | 13 | 81 | Svatoš Jan | SKI klub Česká Třebová | 98 | 00:09:30 | - |
8 | ŽkS | 14 | 3 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:09:31 | - |
9 | ŽkS | 15 | 6 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:09:46 | - |
7 | M3 | 16 | 84 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:11:30 | - |
10 | ŽkS | 17 | 1 | Šafaříková Daniela | ČOS Doudleby | 95 | 00:11:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZS | 1 | 21 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:09:49 | - |
2 | ZS | 2 | 22 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:10:31 | - |
3 | ZS | 3 | 23 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:10:46 | - |
1 | DkM | 4 | 41 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:10:47 | - |
4 | ZS | 5 | 24 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:10:55 | - |
5 | ZS | 6 | 28 | Procházka Jakub | Spartak Letohrad | 96 | 00:11:01 | - |
6 | ZS | 7 | 25 | Bárnet Miroslav | Spartak Letohrad | 96 | 00:11:22 | - |
2 | DkM | 8 | 44 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:11:35 | - |
3 | DkM | 9 | 42 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:02 | - |
7 | ZS | 10 | 29 | Cimr Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:12:16 | - |
4 | DkM | 11 | 43 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:12:28 | - |
8 | ZS | 12 | 27 | Faltus Václav | Spartak Letohrad | 95 | 00:12:50 | - |
9 | ZS | 13 | 26 | Bielčik Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:13:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 52 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:16:06 | - |
2 | DM | 2 | 54 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:16:12 | - |
3 | DM | 3 | 53 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:16:30 | - |
4 | DM | 4 | 51 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:17:06 | - |
5 | DM | 5 | 55 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:17:53 | - |
1 | ŽD | 6 | 66 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:21:09 | - |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 90% Vyhlášení výsledků: 60% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 10% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 76% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
cagwe