Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

3.10.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 3.10.2021
  • zobrazeno již 732x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

0,- Kč nejmladší I a předžactvo
40,- Kč nejmladší II, mladší, starší žactvo a dorost
80,- Kč dospělí

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu,

Ceny pro vítěze

medajle, diplomy, věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous - mobil 721 955 026

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.10.2020Běh údolím Orlice 202
6.10.2019Běh údolím Orlice237
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3809

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6213
Fajfr František7213
Krátká Anna6912
Nechvílová Miroslava6012
Gregora Filip0212
Novotný Přemysl5912
Borek Petr7012
Sejkorová Lenka6311
Šafář Jaroslav5111
Hanuš Petr6411
Kristejn Jiří0911
Borek Viktor0411
Šroler Zdeněk8011
Matyášová Jana6511
Sontáková Lenka9111
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Borková Agáta0210
Kalousová Jitka0810
Martincová Kristýna9310
Kristejnová Aneta0710
Vacek Martin6910
Stránská Michaela979
Leicht Jiří499
Bielčik Jindřich409
Jirásková Eva649
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Gregorová Monika009
Buriánek Roman659
Koblížek Jindřich489
Strnad Tomáš699
Šebek Michal849
Mikyska Tomáš009
Kánský Petr008
Nechvíl Petr918
Kopecký Libor568
Krunčík Pavel858
Kristejn Zdeněk798
Faltusová Kateřina998
Stránská Adéla918
Dušková Lenka808
Kubelka Tomáš938
Serbousková Sára048
Sedláček Roman648
Novotná Dora978
Grätz Luděk588
Kalous Zdeněk048
Krejčí Stanislav918

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:27-
2C2335Pantůček TomášSlemeno1400:01:32-
3C2436Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:35-
4C2637Ryba VilémTJ Spartak Letohrad1500:01:37-
5C21031Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:43-
6C21234Koubek OndřejLanškroun1500:01:48-
7C21533Kvapil JosefLetohrad1500:01:57-
8C21939Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:02:13-
9C22138Sabota MarekSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:36-
Děvčata 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D224Adamcová ValerieTJ Spartak Letohrad1400:01:31-
2D249Faltejsková NelaČeská Třebová1500:01:35-
3D272Kristejnová ŠarlotaSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:40-
4D2810Šimková KristýnaŘetůvka1400:01:41-
5D291Myšáková EmaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1500:01:42-
6D2116Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:01:44-
7D2135Blechová NathalieTJ Spartak Letohrad1400:01:51-
8D2148Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:53-
9D21512Holubová ŠárkaSopotnice1500:01:57-
10D21711Holubová LucieSopotnice1500:01:58-
11D2183Roušavá NelaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1500:02:04-
12D2207Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:02:27-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M142Pantůček JakubSlemeno1200:03:48102,60
2M158Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:51100,00
3M161Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5497,40
4M1105Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:0786,15
5M1114Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:04:0885,28
6M1156Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:2174,03
7M1197Pilný VojtěchWikov SKI Skuhrov nad Bělou1200:04:2768,83
8M1213Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:04:2867,97
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1166Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:02:57107,26
2Z1275Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:03:0697,46
3Z1373Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:0895,28
4Z1468Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:1488,75
5Z1569Frydrychová MarieTJ Spartak Letohrad1200:03:1587,66
6Z1674Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:1983,30
7Z1770Steskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:03:2378,95
8Z1871Adamcová VeronikaTJ Spartak Letohrad1200:03:2972,41
9Z1972Břízová DenisaTJ Spartak Letohrad1300:03:3170,24
10Z11067Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:03:3466,97
11Z11176Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:03:4950,64
12Z11277Nastoupilová NicolTJ Spartak Letohrad1300:04:0137,57
13Z11378Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:04:0533,21
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:07:57101,80
2M2434Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:0299,72
3M2533Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:0598,48
4M2635Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:1195,98
5M2739Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:08:1793,49
6M2838Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:08:2191,83
7M21041Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:08:2789,34
8M21232Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:08:3486,43
9M21742Křepela JiříWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:09:2465,65
10M21836Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:09:3760,25
11M21940Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:09:4556,93
12M22137Štěpánek OndřejTJ Spartak Letohrad1100:10:0349,45
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z216Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:39101,21
2Z221Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:03:40100,30
3Z237Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:4298,49
4Z275Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:5685,78
5Z2810Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:04:0280,33
6Z2911Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0676,70
7Z21216Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:04:1271,26
8Z21313Rybová ElaTJ Spartak Letohrad1000:04:1667,62
9Z2149Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:04:1964,90
10Z21612Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:04:2460,36
11Z2174Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2559,46
12Z21817Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:2658,55
13Z2192Valentová NelaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:04:2757,64
14Z2223Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:2955,82
15Z2238Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:04:3054,92
16Z22415Faltusová KristýnaTJ Spartak Letohrad1100:04:3154,01
17Z22514Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:04:4739,49
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3187Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:11:34103,03
2M3290Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:11:35102,74
3M3382Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:12:0594,23
4M3483Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:12:1890,54
5M3591Fajfr AlešVencl Tým Ústí nad Orlicí0900:12:5280,89
6M3688Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:13:0477,48
7M3781Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:13:1574,36
8M3985Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:13:2571,52
9M31086Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:13:2870,67
10M31384Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:14:5545,98
11M31589Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:16:0625,83
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3265Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:07:59103,42
2Z3361Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:08:00103,01
3Z3970Koubová ElenAK Iscarex Česká Třebová0900:08:2393,57
4Z31164Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:3190,29
5Z31369Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:08:3688,24
6Z31468Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:08:4484,95
7Z31566Tlapáková NaděždaTJ Spartak Letohrad0900:08:4584,54
8Z31663Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:5879,21
9Z32067Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:09:5456,22
-Z3-62Skálová RenataWikov SKI Skuhrov nad Bělou08DNF-
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:15:24103,75
2M4223Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:15:25103,54
3M4326Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:16:1692,71
4M4421Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:16:3389,10
5M4524Divíšek RadimSDH Bohousová0700:18:3862,55
6M4622Jelen LukášWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:19:1355,12
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z486Vetchá RozálieAK Iscarex Česká Třebová0700:13:18104,97
2Z4115Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:13:4299,10
3Z4121Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:13:5595,93
4Z4144Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:16:0464,40
5Z4163Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:16:2659,02
6Z4172Pilná RadkaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:17:1846,31
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5151Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:22:09115,12
2M5454Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:23:56100,23
3M5653Bečvář JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:25:4884,65
4M52855Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:1938,60
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5741Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:19:39100,00
Junioři a Muži A 18-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kristejn LukášPiatlon8900:32:03103,88
2MA282Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:32:5398,78
3MA378Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:33:0797,35
4MA483Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:33:3095,00
5MA571Maryška JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0200:33:50141,34
6MA679Urban RadekŠedivec9000:34:1590,41
7MA975Šilar FrantišekHorní Čermná9700:35:1684,19
8MA1076Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:35:1983,89
9MA1380Záleský MilanČumíš na mě?9200:36:2077,66
10MA2781Nosek FilipRychnov nad Kněžnou9800:42:3239,72
11MA3174Lóži DavidZáchlumí9800:44:4126,57
12MA3872Musil FilipBČR Team Men0300:51:2858,66
-MA-73Kristek MichalLukavice03DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7122Malátek AntonínPardubice7700:34:33102,73
2MB8124Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:51101,02
3MB12123Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:4196,26
4MB14118Kyncl TomášHolice7400:37:1387,50
5MB16112Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:38:3679,60
6MB17121Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:38:4578,75
7MB18116Šimek PetrŘetůvka7700:39:0177,22
8MB21126Adamec JosefSK Studené8100:40:5366,57
9MB22114Chasák LeošSokol Ústí nad Orlicí8000:41:2363,71
10MB23117Němec RadekLitomyšl7700:41:4062,09
11MB28125Stejskal PavelJablonné nad Orlicí7500:42:4755,72
12MB29120Jirčík Miroslav3D Fitness Team Žamberk7600:42:5954,58
13MB32113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:5943,16
14MB33146Musil LiborPraha 97500:45:1941,25
15MB35119Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:3140,11
16MB36115Frydrych JiříLukavice7800:46:0137,26
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11154Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:35:32113,04
2MC15153Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:38:2198,22
3MC19155Hanuš Petr3D FITNESS Race Team6400:40:0988,75
4MC20152Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:1987,87
5MC24151Kalousek JanMalšovice7100:41:4680,24
6MC25149Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:42:0079,01
7MC26148Strnad Tomáš3D FITNESS Race Team6900:42:2177,17
8MC30150Suchodol Josef3D FITNESS Race Team6700:43:2571,56
9MC34156Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:45:2161,39
10MC37147Pešek MartinNáchod6700:48:4543,50
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3166Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:38124,29
2MD16162Ráb PavelČeská Třebová5200:28:2988,23
3MD17163Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:3587,48
4MD18165Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:3687,46
5MD21161Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:1582,53
6MD33164Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:3028,62
Juniorky a Ženy A 18-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:22:22117,83
2ZA59Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:24:4398,69
3ZA811Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:26:31111,49
4ZA910Janyšková RadkaČumíš na mě?8800:26:3583,48
5ZA118Goňová NikolaOB Žamberk9700:28:0071,95
6ZA137Poslušná AnnaSokol Klášterec nad Orlicí8800:28:1569,91
7ZA153Kubíčková NikitaSpartak Letohrad0200:28:2897,63
8ZA192Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:28:5464,62
9ZA2212Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:2590,88
10ZA265Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:4349,82
11ZA274Šebková MartinaČeská Třebová9200:31:0546,83
12ZA311Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad0200:35:1449,53
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1021Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:27:52108,73
2ZB2024Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:29:1399,47
3ZB2323Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:30:2091,80
4ZB3222Adamcová LucieSK Studené8200:35:3555,77
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1242Pirklová KateřinaLetohrad7600:28:13105,51
2ZC1441Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:25104,14
3ZC2443Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:2590,35
4ZC2544Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:3089,78
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD758Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:07130,93
2ZD2956Jirásková EvaMARATONSTAV Úpice6400:31:3995,11
3ZD3057Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:34:5573,96
4ZD3459Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:45:255,99
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1166Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:02:57107,26
2Z1275Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:03:0697,46
3Z1373Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:0895,28
4Z1468Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:1488,75
5Z1569Frydrychová MarieTJ Spartak Letohrad1200:03:1587,66
6Z1674Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:1983,30
7Z1770Steskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:03:2378,95
8Z1871Adamcová VeronikaTJ Spartak Letohrad1200:03:2972,41
9Z1972Břízová DenisaTJ Spartak Letohrad1300:03:3170,24
10Z11067Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:03:3466,97
11Z11176Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:03:4950,64
12Z11277Nastoupilová NicolTJ Spartak Letohrad1300:04:0137,57
13Z11378Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:04:0533,21
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z216Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:39101,21
2Z221Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:03:40100,30
3Z237Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:4298,49
1M142Pantůček JakubSlemeno1200:03:48102,60
2M158Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:51100,00
3M161Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5497,40
4Z275Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:5685,78
5Z2810Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:04:0280,33
6Z2911Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0676,70
4M1105Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:0786,15
5M1114Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:04:0885,28
7Z21216Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:04:1271,26
8Z21313Rybová ElaTJ Spartak Letohrad1000:04:1667,62
9Z2149Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:04:1964,90
6M1156Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:2174,03
10Z21612Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:04:2460,36
11Z2174Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2559,46
12Z21817Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:2658,55
7M1197Pilný VojtěchWikov SKI Skuhrov nad Bělou1200:04:2768,83
13Z2192Valentová NelaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:04:2757,64
8M1213Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:04:2867,97
14Z2223Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:2955,82
15Z2238Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:04:3054,92
16Z22415Faltusová KristýnaTJ Spartak Letohrad1100:04:3154,01
17Z22514Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:04:4739,49
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:07:57101,80
1Z3265Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:07:59103,42
2Z3361Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:08:00103,01
2M2434Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:0299,72
3M2533Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:0598,48
4M2635Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:1195,98
5M2739Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:08:1793,49
6M2838Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:08:2191,83
3Z3970Koubová ElenAK Iscarex Česká Třebová0900:08:2393,57
7M21041Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:08:2789,34
4Z31164Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:3190,29
8M21232Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:08:3486,43
5Z31369Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:08:3688,24
6Z31468Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:08:4484,95
7Z31566Tlapáková NaděždaTJ Spartak Letohrad0900:08:4584,54
8Z31663Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:5879,21
9M21742Křepela JiříWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:09:2465,65
10M21836Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:09:3760,25
11M21940Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:09:4556,93
9Z32067Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:09:5456,22
12M22137Štěpánek OndřejTJ Spartak Letohrad1100:10:0349,45
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:15:24103,75
2M4223Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:15:25103,54
3M4326Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:16:1692,71
4M4421Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:16:3389,10
5M4524Divíšek RadimSDH Bohousová0700:18:3862,55
6M4622Jelen LukášWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:19:1355,12
1Z5741Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:19:39100,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5151Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:22:09115,12
1ZA26Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:22:22117,83
1MD3166Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:38124,29
2M5454Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:23:56100,23
2ZA59Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:24:4398,69
3M5653Bečvář JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:25:4884,65
1ZD758Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:07130,93
3ZA811Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:26:31111,49
4ZA910Janyšková RadkaČumíš na mě?8800:26:3583,48
1ZB1021Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:27:52108,73
5ZA118Goňová NikolaOB Žamberk9700:28:0071,95
1ZC1242Pirklová KateřinaLetohrad7600:28:13105,51
6ZA137Poslušná AnnaSokol Klášterec nad Orlicí8800:28:1569,91
2ZC1441Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:25104,14
7ZA153Kubíčková NikitaSpartak Letohrad0200:28:2897,63
2MD16162Ráb PavelČeská Třebová5200:28:2988,23
3MD17163Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:3587,48
4MD18165Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:3687,46
8ZA192Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:28:5464,62
2ZB2024Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:29:1399,47
5MD21161Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:1582,53
9ZA2212Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:2590,88
3ZB2323Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:30:2091,80
3ZC2443Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:2590,35
4ZC2544Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:3089,78
10ZA265Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:4349,82
11ZA274Šebková MartinaČeská Třebová9200:31:0546,83
4M52855Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:1938,60
2ZD2956Jirásková EvaMARATONSTAV Úpice6400:31:3995,11
3ZD3057Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:34:5573,96
12ZA311Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad0200:35:1449,53
4ZB3222Adamcová LucieSK Studené8200:35:3555,77
6MD33164Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:3028,62
4ZD3459Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:45:255,99
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kristejn LukášPiatlon8900:32:03103,88
2MA282Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:32:5398,78
3MA378Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:33:0797,35
4MA483Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:33:3095,00
5MA571Maryška JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0200:33:50141,34
6MA679Urban RadekŠedivec9000:34:1590,41
1MB7122Malátek AntonínPardubice7700:34:33102,73
2MB8124Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:51101,02
7MA975Šilar FrantišekHorní Čermná9700:35:1684,19
8MA1076Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:35:1983,89
1MC11154Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:35:32113,04
3MB12123Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:4196,26
9MA1380Záleský MilanČumíš na mě?9200:36:2077,66
4MB14118Kyncl TomášHolice7400:37:1387,50
2MC15153Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:38:2198,22
5MB16112Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:38:3679,60
6MB17121Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:38:4578,75
7MB18116Šimek PetrŘetůvka7700:39:0177,22
3MC19155Hanuš Petr3D FITNESS Race Team6400:40:0988,75
4MC20152Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:1987,87
8MB21126Adamec JosefSK Studené8100:40:5366,57
9MB22114Chasák LeošSokol Ústí nad Orlicí8000:41:2363,71
10MB23117Němec RadekLitomyšl7700:41:4062,09
5MC24151Kalousek JanMalšovice7100:41:4680,24
6MC25149Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:42:0079,01
7MC26148Strnad Tomáš3D FITNESS Race Team6900:42:2177,17
10MA2781Nosek FilipRychnov nad Kněžnou9800:42:3239,72
11MB28125Stejskal PavelJablonné nad Orlicí7500:42:4755,72
12MB29120Jirčík Miroslav3D Fitness Team Žamberk7600:42:5954,58
8MC30150Suchodol Josef3D FITNESS Race Team6700:43:2571,56
11MA3174Lóži DavidZáchlumí9800:44:4126,57
13MB32113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:5943,16
14MB33146Musil LiborPraha 97500:45:1941,25
9MC34156Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:45:2161,39
15MB35119Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:3140,11
16MB36115Frydrych JiříLukavice7800:46:0137,26
10MC37147Pešek MartinNáchod6700:48:4543,50
12MA3872Musil FilipBČR Team Men0300:51:2858,66
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kristejn LukášPiatlon8900:32:03103,88
2MA282Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:32:5398,78
3MA378Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:33:0797,35
4MA483Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:33:3095,00
5MA571Maryška JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0200:33:5092,96
6MA679Urban RadekŠedivec9000:34:1590,41
7MB7122Malátek AntonínPardubice7700:34:3388,58
8MB8124Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:5186,74
9MA975Šilar FrantišekHorní Čermná9700:35:1684,19
10MA1076Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:35:1983,89
11MC11154Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:35:3282,56
12MB12123Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:4181,64
13MA1380Záleský MilanČumíš na mě?9200:36:2077,66
14MB14118Kyncl TomášHolice7400:37:1372,26
15MC15153Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:38:2165,32
16MB16112Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:38:3663,79
17MB17121Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:38:4562,88
18MB18116Šimek PetrŘetůvka7700:39:0161,24
19MC19155Hanuš Petr3D FITNESS Race Team6400:40:0954,31
20MC20152Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:1953,29
21MB21126Adamec JosefSK Studené8100:40:5349,82
22MB22114Chasák LeošSokol Ústí nad Orlicí8000:41:2346,76
23MB23117Němec RadekLitomyšl7700:41:4045,03
24MC24151Kalousek JanMalšovice7100:41:4644,42
25MC25149Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:42:0042,99
26MC26148Strnad Tomáš3D FITNESS Race Team6900:42:2140,85
27MA2781Nosek FilipRychnov nad Kněžnou9800:42:3239,72
28MB28125Stejskal PavelJablonné nad Orlicí7500:42:4738,19
29MB29120Jirčík Miroslav3D Fitness Team Žamberk7600:42:5936,97
30MC30150Suchodol Josef3D FITNESS Race Team6700:43:2534,32
31MA3174Lóži DavidZáchlumí9800:44:4126,57
32MB32113Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:5924,73
33MB33146Musil LiborPraha 97500:45:1922,69
34MC34156Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:45:2122,49
35MB35119Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:3121,47
36MB36115Frydrych JiříLukavice7800:46:0118,41
37MC37147Pešek MartinNáchod6700:48:453,00
38MA3872Musil FilipBČR Team Men0300:51:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:22:22116,67
2ZA59Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:24:4397,40
3ZD758Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:0785,93
4ZA811Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:26:3182,65
5ZA910Janyšková RadkaČumíš na mě?8800:26:3582,10
6ZB1021Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:27:5271,58
7ZA118Goňová NikolaOB Žamberk9700:28:0070,49
8ZC1242Pirklová KateřinaLetohrad7600:28:1368,72
9ZA137Poslušná AnnaSokol Klášterec nad Orlicí8800:28:1568,44
10ZC1441Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:2567,08
11ZA153Kubíčková NikitaSpartak Letohrad0200:28:2866,67
12ZA192Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:28:5463,11
13ZB2024Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:29:1360,52
14ZA2212Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:2558,88
15ZB2323Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:30:2051,37
16ZC2443Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:2550,68
17ZC2544Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:3050,00
18ZA265Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:4348,22
19ZA274Šebková MartinaČeská Třebová9200:31:0545,22
20ZD2956Jirásková EvaMARATONSTAV Úpice6400:31:3940,57
21ZD3057Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:34:5513,80
22ZA311Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad0200:35:1411,20
23ZB3222Adamcová LucieSK Studené8200:35:358,33
24ZD3459Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:45:253,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód