Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

5.10.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 5.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště
10:00 - 11:20 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na místě

Startovné

30,- Kč mladší, starší žactvo a dorost, 50,- Kč dospělí, nejmladší a předžactvo 0,- Kč.

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy a drobné věcné ceny, v žákovských kategoriích také medaile. První tři závodníci s nejrychlejšími časy na trati 9 km a první tři závodnice na trati 6 km obdrží finanční prémií. Hodnota věcných cen celkem cca 6.500, finančních cen 2.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí 188
mobil 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3077

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Fajfr František7211
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka6310
Matyášová Jana659
Novotný Přemysl599
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Koblížek Jindřich489
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šimůnek Jan498
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Kristejnová Aneta078
Stránská Adéla918
Nechvíl Petr918
Stránská Michaela978
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Dušková Lenka808
Kopecký Libor568
Strnad Tomáš698
Kristejn Jiří098
Večeř Petr997
Hübl Radek887
Marek Lukáš027
Krňávek Vojtěch547
Živný Marek917

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
2C1224Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:01-
3C1316Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
4C147Pirkl VítČeská Třebová1000:00:01-
5C161Kulhavý KryštofVerměřovice0900:00:01-
6C179Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
7C1115Říha JanKlášterec nad Orlicí0900:00:01-
8C1134Honzák TomášKlášterec nad Orlicí1000:00:01-
9C11525Šíma AntonínRychnov n. Kn.1000:00:01-
10C11815Šroler MatějSokol Kláštrerec n. Orlicí0900:00:01-
11C11919Költö TobiasXCT CZ1000:00:01-
12C12013Koreček JakubCykloteam Nepasice0900:00:01-
13C1218Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
14C12433Krejsa ŠimonKUS Sopotnice1000:00:01-
15C12526Šíma VojtěchRychnov n. Kn.1200:00:01-
16C1266Jansa ŠtěpánŽamberk1100:00:01-
17C12727Doskočil JakubŽamberk1200:00:01-
18C13130Faltus FrantišekKlášterec nad Orlicí1300:00:01-
-C1-21Mikulecký VojtěchVelká Skrovnice11DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1531Hálková LucieKB Letohrad1000:00:01-
2D1822Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:01-
3D1923Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:01-
4D11018Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
5D1122Vacková TerezaVerměřovice1000:00:01-
6D11412Venclová AdélaŽamberk1000:00:01-
7D11614Korečková MarkétaCykloteam Nepasice0900:00:01-
8D11728Doskočilová NikolaŽamberk1000:00:01-
9D12229Faltusová ŠtěpánkaKlášterec nad Orlicí1000:00:01-
10D12332Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:00:01-
11D12817Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:01-
12D12920Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:01-
13D13010Olbrichová ŠarlotaSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
14D1323Holubová EliškaKlášterec nad Orlicí1300:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1178Boháč PankrácAC Choceň0600:02:45110,71
2M1377Steiger AlexFénix Ski Team Jeseník0600:02:5599,24
3M1886Barvínek DanielDlouhoňovice0600:03:0390,06
4M1976Šantrůček ŠtěpánTJ Sokol Lukavice0500:03:0488,91
5M11480Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:1675,14
6M11685Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:03:2367,11
7M11781Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:2465,97
8M12179Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:03:2960,23
9M12683Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:03:3751,05
10M12884Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:03:4047,61
11M13087Tobiáš JáchymŽamberk0600:03:4541,87
12M13782Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:03:5431,55
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1262Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:50104,97
2Z1459Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:02:5698,09
3Z1558Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:02:5796,94
4Z1673Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:02:5895,79
5Z1755Hamplová TerezaOstrov0500:03:0291,20
6Z11053Cenková EmaFénix Ski Team Jeseník0500:03:0686,62
7Z11172Neugebauerová BarboraAtletika Žamberk0500:03:1180,88
8Z11269Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:03:1378,59
9Z11361Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:1477,44
10Z11575Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:2070,55
11Z11752Korytářová EmaFénix Ski Team Jeseník0500:03:2465,97
12Z11957Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:03:2564,82
13Z12068Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:03:2762,52
14Z12266Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:3355,64
14Z12260Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:03:3355,64
16Z12474Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:3454,49
17Z12567Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:03:3553,35
18Z12751Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:03:3948,76
19Z12870Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec n. Orl.0500:03:4047,61
20Z13064Ketnarová JulieSpartak Letohrad0600:03:4541,87
21Z13256Hovadová IvetaSpartak Letohrad0500:03:4640,73
22Z13354Rousová VeronikaKlášterec nad Orl.0500:03:4739,58
23Z13471Šrolerová JanaSokol Klášterec nad Orlicí0500:03:4937,28
24Z13590Sládková AnežkaZáchlumí0500:03:5036,14
25Z13665Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:03:5134,99
26Z13863Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:303,00
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:07:38101,59
2M2235Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:07:39101,16
3M2432Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:07:4897,26
4M2628Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:07:5992,49
5M2829Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:08:0589,89
6M21043Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:08:1386,43
7M21122Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:08:1485,99
8M21539Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:2979,49
9M21727Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:08:3079,06
10M21838Janeček JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí0400:08:3178,63
11M21931Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:08:3278,19
12M22021Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:08:3477,33
13M22224Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:08:5169,96
14M22440Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:09:0763,03
15M22536Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:09:1061,73
16M22733Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:09:1659,13
17M22837Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:09:1758,70
18M22926Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:09:1858,27
19M23042Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:3451,34
20M23141Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:3750,04
21M23225Shless AdamTJ Spartak Letohrad0400:09:4148,30
22M23323Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:09:5741,37
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2115Burešová MarkétaIscarex Junior Team ČT0400:03:41100,30
1Z2114Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT0400:03:41100,30
3Z234Jonášová MartinaFénix Ski Team Jeseník0300:03:4299,40
4Z2410Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:4893,98
5Z252Nováčková MonikaFénix Ski Team Jeseník0300:03:5488,55
5Z253Nováčková LucieFénix Ski Team Jeseník0300:03:5488,55
7Z276Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:03:5587,65
8Z287Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:5984,04
9Z299Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:0182,23
10Z2101Mičkerová MichaelaFénix Ski Team Jeseník0400:04:0578,61
11Z21116Hrušková LucieSki Klub České Petrovice0400:04:2461,45
12Z2125Ševčíková NelaSokol Klášterec nad Orlicí0300:04:2560,54
13Z21313Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:2857,83
14Z2148Vrbová PetraTJ Spartak Letohrad0400:04:4740,66
15Z21512Hornová VeronikaPastviny0400:05:0227,11
16Z21611Korečková AnetaCyklo tým Nepasice0400:05:0524,40
17Z21717Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:05:553,00
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:55100,56
2M3262Cenek JáchymFénix Ski Team Jeseník0200:11:56100,28
3M3334Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:12:0099,16
4M3463Horčička TomášFénix Ski Team Jeseník0200:12:2691,91
5M3564Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:12:2891,35
6M3765Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:12:4287,45
7M3861Medek JakubFénix Ski Team Jeseník0200:12:4486,89
8M3968Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:13:1179,36
9M31370Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:13:2376,01
10M31467Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:14:0165,41
11M31569Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:14:0664,02
12M31666Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:14:1760,95
13M31872Sládek AdamZáchlumí0200:17:0713,53
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3349Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:07:45102,69
2Z3450Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:07:48101,41
3Z3758Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl. horách0200:08:0195,90
4Z3948Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:0693,78
5Z31154Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:1490,38
6Z31351Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:08:2585,71
7Z31453Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:08:2784,87
8Z31559Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:08:2984,02
9Z32156Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:4577,23
10Z32352Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:09:0469,17
11Z32647Mičkerová KarlaFénix Ski Team Jeseník0200:09:1564,50
12Z33446Bakešová DenisaFénix Ski Team Jeseník0200:10:0642,86
13Z33557Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:5422,49
14Z33655Hornová SáraPastviny0100:12:343,00
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Žalčík KimFénix Ski Team Jeseník9900:13:58109,04
2M4312Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:14:5795,59
3M4416Chlup TomášActivity Lanškroun0000:14:5895,37
4M4514Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:16:1278,50
5M4619Divíšek JanZáchlumí0000:16:2775,09
6M4713Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:16:5568,70
7M4818Kovář JakubBudislav9900:17:0067,57
8M4915Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:17:3659,36
9M41020Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:18:1550,47
10M41117Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:18:3346,37
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z461Nováčková HelenaFénix Ski Team Jeseník0000:12:30107,28
2Z4106Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:13:1296,49
3Z4112Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:13:1396,23
4Z4124Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:1495,97
5Z4175Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:15:0168,48
6Z4193Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:17:4526,34
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5139Jonáš MatějFénix Ski Team Jeseník9700:22:03106,01
2M5236Hynek TomášSokol Písečná9700:22:31101,91
3M5337Dráblík MichalFénix Ski Team Jeseník9800:23:3892,08
4M5441Gregora JakubActivity Lanškroun9800:24:3683,58
5M5640Pechousek JanFénix Ski Team Jeseník9700:25:1677,71
6M51038Bedeč JanFénix Ski Team Jeseník9800:26:1868,62
7M51642Toman DavidDolní Dobrouč9800:27:1260,70
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5227Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:56123,97
2Z51226Poulíková TerezaFénix Ski Team Jeseník9700:19:0076,03
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ291Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:14134,19
2MJ2498Pavlas JanActivity Lanškroun9600:38:1690,13
3MJ3381Schreiber JakubFénix Ski Team Jeseník9600:40:5475,69
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2948Krátká HanaLanškroun9500:31:27100,00
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:29:58105,27
2MA393Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:22102,67
3MA494Kopecký JanSKP Hvězda Pardubice9000:32:0092,06
4MA582Fellner AdamFénix Ski Team Jeseník9300:32:4886,86
5MA8108Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1077,98
6MA9100Vacek LiborActivity Lanškroun8600:34:2676,25
7MA1095Krunčík PavelSKI Skuhrov8500:35:0372,24
8MA1283Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:35:5466,71
9MA13105Tóth TomášVencl team Ústí nad Orlicí9000:36:0066,06
10MA1697Adamec JosefLetohrad8100:37:1657,83
11MA17104Hurt OndřejKozlov8600:37:2357,08
12MA1885Lux MartinSokol Klášterec nad Orlicí9300:37:2556,86
13MA2290Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:5653,50
14MA26102Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:38:3449,39
15MA28103Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:39:0645,92
16MA2984Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:39:2244,19
17MA3286Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:40:4834,87
18MA3496Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:40:5534,12
19MA36106Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:1831,62
20MA3987Holovský JakubHradec Králové8600:42:1325,67
21MA41101Marhold LubošHorní Jelení7700:43:0919,60
22MA42107Kalous PetrSK Žamberk7700:43:1818,63
23MA4899Lehký RomanKunvald8100:46:063,00
24MA4989Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:47:153,00
25MA5288Vebr MichalČeská Třebová7800:48:073,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6125Fajfr František3D Fitness Race Team7200:33:17105,87
2MB7119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:33104,31
3MB14121Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:36:0289,83
4MB15111Fellner MarekFénix Ski Team Jeseník6500:36:3686,52
5MB19122Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:2681,66
6MB21113Vencl JiříVencl servis Ústí nad Orlicí7400:37:4779,62
7MB23120Černý Miroslavmyzorliceoutdoor.cz7400:38:0477,97
8MB30123Belobrad IvanŽamberk6600:39:2370,29
9MB31114Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:40:3563,29
10MB37118Sládek TomášZáchlumí7400:41:2858,13
11MB40124Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:42:2053,08
12MB43112Doleček Martin3D Fitness Race Team7300:43:2247,05
13MB45116Horna RadekPastviny7200:43:4145,20
14MB46117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:0343,07
15MB51115Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:47:3022,94
16MB54126Kunt StanislavSPV Letohrad7400:53:523,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:25109,05
2MC20145Hanuš PetrChláděk Tintěra Pardubice6400:37:3097,81
3MC25147Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:2293,14
4MC27146Krátký LubošLanškroun6200:38:4491,16
5MC35143Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:41:0378,67
6MC38148Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:41:4375,08
7MC44142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:43:2466,00
8MC47149Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:45:2055,58
9MC50144Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:2044,80
10MC53141Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:3438,15
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8172Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:30102,96
2MD9162Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:49100,52
3MD11163Krsek MiroslavM. K. Luková4900:26:2096,52
4MD12164Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3594,59
5MD14169Ráb PavelČeská Třebová5200:26:5791,76
6MD15167Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:0790,47
7MD21166Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:4477,98
8MD25168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:3463,81
9MD26171Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:30:4362,65
10MD31170Bielčik JindřichLichkov4000:33:55109,31
11MD35173Jelínek MatějSKP Hvězda Pardubice4200:35:5098,53
12MD37161Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:5892,16
13MD38165Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:5992,07
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2449Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:30:19107,89
2ZA2847Smetanová KláraŽamberk9000:31:14102,08
3ZA3046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:0890,04
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1368Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:52104,65
2ZB1767Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:13102,10
3ZB1965Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:28:2693,25
4ZB2062Dostálová PetraLanškroun7800:28:4391,19
5ZB2266Fojtíková HanaŽamberk7900:29:4983,20
6ZB2364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:5482,59
7ZB3461Nováčková DanielaFénix Ski Team Jeseník7200:34:4447,44
8ZB3963Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:37:0330,60
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC579Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:04108,57
2ZC776Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:21106,41
3ZC1871Žalčíková MarionFénix Ski Team Jeseník6600:28:0985,02
4ZC2773Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:0862,24
5ZC3274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:00111,05
6ZC3372Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:01110,96
7ZC3675Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:5725,46
8ZC4080Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:453,00
9ZC4177Jelínková MagdalenaSKP Hvězda Pardubice4500:39:5777,99
10ZC4278Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:40:313,00
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
2C1224Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:01-
3C1316Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
4C147Pirkl VítČeská Třebová1000:00:01-
1D1531Hálková LucieKB Letohrad1000:00:01-
5C161Kulhavý KryštofVerměřovice0900:00:01-
6C179Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
2D1822Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:01-
3D1923Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:01-
4D11018Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
7C1115Říha JanKlášterec nad Orlicí0900:00:01-
5D1122Vacková TerezaVerměřovice1000:00:01-
8C1134Honzák TomášKlášterec nad Orlicí1000:00:01-
6D11412Venclová AdélaŽamberk1000:00:01-
9C11525Šíma AntonínRychnov n. Kn.1000:00:01-
7D11614Korečková MarkétaCykloteam Nepasice0900:00:01-
8D11728Doskočilová NikolaŽamberk1000:00:01-
10C11815Šroler MatějSokol Kláštrerec n. Orlicí0900:00:01-
11C11919Költö TobiasXCT CZ1000:00:01-
12C12013Koreček JakubCykloteam Nepasice0900:00:01-
13C1218Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
9D12229Faltusová ŠtěpánkaKlášterec nad Orlicí1000:00:01-
10D12332Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:00:01-
14C12433Krejsa ŠimonKUS Sopotnice1000:00:01-
15C12526Šíma VojtěchRychnov n. Kn.1200:00:01-
16C1266Jansa ŠtěpánŽamberk1100:00:01-
17C12727Doskočil JakubŽamberk1200:00:01-
11D12817Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:01-
12D12920Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:01-
13D13010Olbrichová ŠarlotaSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
18C13130Faltus FrantišekKlášterec nad Orlicí1300:00:01-
14D1323Holubová EliškaKlášterec nad Orlicí1300:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:01:21-
2C2212Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:24-
3C2316Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:25-
4C2411Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:01:28-
1D2434Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:28-
2D2643Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:30-
5C274Cehek TomášFénix Ski Team Jeseník0700:01:32-
6C2820Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:01:36-
3D2930Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:01:37-
7C2922Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:37-
8C21118Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:38-
4D21142Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:38-
5D21340Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:01:39-
9C21313Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:39-
9C2131Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:01:39-
6D21637Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:41-
11C21614Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:01:41-
7D21845Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:44-
8D21939Janečková LenkaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:45-
12C2202Brůna JakubKlášterec nad Orlicí0700:01:46-
13C2213Jonáš PetrFénix Ski Team Jeseník0700:01:47-
14C2225Koryčan RichardFénix Ski Team Jeseník0700:01:49-
15C2236Moskva VojtěchŽamberk0800:01:50-
16C2248Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:51-
17C2257Jansa MatějŽamberk0800:01:52-
18C2269Faltus TomášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:53-
19C22721Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:54-
19C22710Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:54-
9D22938Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:55-
10D23044Bilerová RozálieDětský svět Lanškroun0700:01:56-
11D23133Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:01:57-
12D23228Korytářová KarolínaFénix Ski Team Jeseník0700:01:58-
21C23219Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:01:58-
13D23441Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:59-
22C23517Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:02:00-
14D23632Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:02:01-
14D23636Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:02:01-
16D23829Břízová AdélaKlášterec nad Orlicí0800:02:03-
17D23927Kopecká BarboraKončiny0800:02:05-
18D24026Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:02:06-
19D24131Dvořáková TerezaSpartak OEZ Letohrad0700:02:07-
20D24235Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:03:03-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1178Boháč PankrácAC Choceň0600:02:45110,71
1Z1262Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:50104,97
2M1377Steiger AlexFénix Ski Team Jeseník0600:02:5599,24
2Z1459Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:02:5698,09
3Z1558Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:02:5796,94
4Z1673Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:02:5895,79
5Z1755Hamplová TerezaOstrov0500:03:0291,20
3M1886Barvínek DanielDlouhoňovice0600:03:0390,06
4M1976Šantrůček ŠtěpánTJ Sokol Lukavice0500:03:0488,91
6Z11053Cenková EmaFénix Ski Team Jeseník0500:03:0686,62
7Z11172Neugebauerová BarboraAtletika Žamberk0500:03:1180,88
8Z11269Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:03:1378,59
9Z11361Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:1477,44
5M11480Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:1675,14
10Z11575Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:2070,55
6M11685Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:03:2367,11
11Z11752Korytářová EmaFénix Ski Team Jeseník0500:03:2465,97
7M11781Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:2465,97
12Z11957Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:03:2564,82
13Z12068Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:03:2762,52
8M12179Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:03:2960,23
14Z12266Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:3355,64
14Z12260Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:03:3355,64
16Z12474Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:3454,49
17Z12567Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:03:3553,35
9M12683Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:03:3751,05
18Z12751Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:03:3948,76
10M12884Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:03:4047,61
19Z12870Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec n. Orl.0500:03:4047,61
11M13087Tobiáš JáchymŽamberk0600:03:4541,87
20Z13064Ketnarová JulieSpartak Letohrad0600:03:4541,87
21Z13256Hovadová IvetaSpartak Letohrad0500:03:4640,73
22Z13354Rousová VeronikaKlášterec nad Orl.0500:03:4739,58
23Z13471Šrolerová JanaSokol Klášterec nad Orlicí0500:03:4937,28
24Z13590Sládková AnežkaZáchlumí0500:03:5036,14
25Z13665Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:03:5134,99
12M13782Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:03:5431,55
26Z13863Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:303,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:07:38101,59
2M2235Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:07:39101,16
1Z3349Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:07:45102,69
2Z3450Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:07:48101,41
3M2432Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:07:4897,26
4M2628Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:07:5992,49
3Z3758Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl. horách0200:08:0195,90
5M2829Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:08:0589,89
4Z3948Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:0693,78
6M21043Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:08:1386,43
5Z31154Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:1490,38
7M21122Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:08:1485,99
6Z31351Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:08:2585,71
7Z31453Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:08:2784,87
8Z31559Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:08:2984,02
8M21539Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:2979,49
9M21727Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:08:3079,06
10M21838Janeček JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí0400:08:3178,63
11M21931Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:08:3278,19
12M22021Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:08:3477,33
9Z32156Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:4577,23
13M22224Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:08:5169,96
10Z32352Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:09:0469,17
14M22440Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:09:0763,03
15M22536Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:09:1061,73
11Z32647Mičkerová KarlaFénix Ski Team Jeseník0200:09:1564,50
16M22733Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:09:1659,13
17M22837Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:09:1758,70
18M22926Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:09:1858,27
19M23042Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:3451,34
20M23141Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:3750,04
21M23225Shless AdamTJ Spartak Letohrad0400:09:4148,30
22M23323Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:09:5741,37
12Z33446Bakešová DenisaFénix Ski Team Jeseník0200:10:0642,86
13Z33557Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:5422,49
14Z33655Hornová SáraPastviny0100:12:343,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:55100,56
2M3262Cenek JáchymFénix Ski Team Jeseník0200:11:56100,28
3M3334Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:12:0099,16
4M3463Horčička TomášFénix Ski Team Jeseník0200:12:2691,91
5M3564Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:12:2891,35
1Z461Nováčková HelenaFénix Ski Team Jeseník0000:12:30107,28
6M3765Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:12:4287,45
7M3861Medek JakubFénix Ski Team Jeseník0200:12:4486,89
8M3968Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:13:1179,36
2Z4106Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:13:1296,49
3Z4112Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:13:1396,23
4Z4124Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:1495,97
9M31370Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:13:2376,01
10M31467Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:14:0165,41
11M31569Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:14:0664,02
12M31666Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:14:1760,95
5Z4175Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:15:0168,48
13M31872Sládek AdamZáchlumí0200:17:0713,53
6Z4193Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:17:4526,34
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Žalčík KimFénix Ski Team Jeseník9900:13:58109,04
1Z5227Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:56123,97
2M4312Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:14:5795,59
3M4416Chlup TomášActivity Lanškroun0000:14:5895,37
4M4514Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:16:1278,50
5M4619Divíšek JanZáchlumí0000:16:2775,09
6M4713Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:16:5568,70
7M4818Kovář JakubBudislav9900:17:0067,57
8M4915Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:17:3659,36
9M41020Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:18:1550,47
10M41117Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:18:3346,37
2Z51226Poulíková TerezaFénix Ski Team Jeseník9700:19:0076,03
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5139Jonáš MatějFénix Ski Team Jeseník9700:22:03106,01
2M5236Hynek TomášSokol Písečná9700:22:31101,91
3M5337Dráblík MichalFénix Ski Team Jeseník9800:23:3892,08
4M5441Gregora JakubActivity Lanškroun9800:24:3683,58
1ZC579Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:04108,57
5M5640Pechousek JanFénix Ski Team Jeseník9700:25:1677,71
2ZC776Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:21106,41
1MD8172Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:30102,96
2MD9162Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:49100,52
6M51038Bedeč JanFénix Ski Team Jeseník9800:26:1868,62
3MD11163Krsek MiroslavM. K. Luková4900:26:2096,52
4MD12164Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3594,59
1ZB1368Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:52104,65
5MD14169Ráb PavelČeská Třebová5200:26:5791,76
6MD15167Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:0790,47
7M51642Toman DavidDolní Dobrouč9800:27:1260,70
2ZB1767Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:13102,10
3ZC1871Žalčíková MarionFénix Ski Team Jeseník6600:28:0985,02
3ZB1965Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:28:2693,25
4ZB2062Dostálová PetraLanškroun7800:28:4391,19
7MD21166Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:4477,98
5ZB2266Fojtíková HanaŽamberk7900:29:4983,20
6ZB2364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:5482,59
1ZA2449Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:30:19107,89
8MD25168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:3463,81
9MD26171Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:30:4362,65
4ZC2773Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:0862,24
2ZA2847Smetanová KláraŽamberk9000:31:14102,08
1ZJ2948Krátká HanaLanškroun9500:31:27100,00
3ZA3046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:0890,04
10MD31170Bielčik JindřichLichkov4000:33:55109,31
5ZC3274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:00111,05
6ZC3372Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:01110,96
7ZB3461Nováčková DanielaFénix Ski Team Jeseník7200:34:4447,44
11MD35173Jelínek MatějSKP Hvězda Pardubice4200:35:5098,53
7ZC3675Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:5725,46
12MD37161Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:5892,16
13MD38165Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:5992,07
8ZB3963Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:37:0330,60
8ZC4080Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:453,00
9ZC4177Jelínková MagdalenaSKP Hvězda Pardubice4500:39:5777,99
10ZC4278Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:40:313,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:29:58105,27
1MJ291Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:14134,19
2MA393Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:22102,67
3MA494Kopecký JanSKP Hvězda Pardubice9000:32:0092,06
4MA582Fellner AdamFénix Ski Team Jeseník9300:32:4886,86
1MB6125Fajfr František3D Fitness Race Team7200:33:17105,87
2MB7119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:33104,31
5MA8108Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1077,98
6MA9100Vacek LiborActivity Lanškroun8600:34:2676,25
7MA1095Krunčík PavelSKI Skuhrov8500:35:0372,24
1MC11150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:25109,05
8MA1283Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:35:5466,71
9MA13105Tóth TomášVencl team Ústí nad Orlicí9000:36:0066,06
3MB14121Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:36:0289,83
4MB15111Fellner MarekFénix Ski Team Jeseník6500:36:3686,52
10MA1697Adamec JosefLetohrad8100:37:1657,83
11MA17104Hurt OndřejKozlov8600:37:2357,08
12MA1885Lux MartinSokol Klášterec nad Orlicí9300:37:2556,86
5MB19122Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:2681,66
2MC20145Hanuš PetrChláděk Tintěra Pardubice6400:37:3097,81
6MB21113Vencl JiříVencl servis Ústí nad Orlicí7400:37:4779,62
13MA2290Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:5653,50
7MB23120Černý Miroslavmyzorliceoutdoor.cz7400:38:0477,97
2MJ2498Pavlas JanActivity Lanškroun9600:38:1690,13
3MC25147Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:2293,14
14MA26102Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:38:3449,39
4MC27146Krátký LubošLanškroun6200:38:4491,16
15MA28103Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:39:0645,92
16MA2984Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:39:2244,19
8MB30123Belobrad IvanŽamberk6600:39:2370,29
9MB31114Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:40:3563,29
17MA3286Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:40:4834,87
3MJ3381Schreiber JakubFénix Ski Team Jeseník9600:40:5475,69
18MA3496Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:40:5534,12
5MC35143Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:41:0378,67
19MA36106Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:1831,62
10MB37118Sládek TomášZáchlumí7400:41:2858,13
6MC38148Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:41:4375,08
20MA3987Holovský JakubHradec Králové8600:42:1325,67
11MB40124Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:42:2053,08
21MA41101Marhold LubošHorní Jelení7700:43:0919,60
22MA42107Kalous PetrSK Žamberk7700:43:1818,63
12MB43112Doleček Martin3D Fitness Race Team7300:43:2247,05
7MC44142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:43:2466,00
13MB45116Horna RadekPastviny7200:43:4145,20
14MB46117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:0343,07
8MC47149Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:45:2055,58
23MA4899Lehký RomanKunvald8100:46:063,00
24MA4989Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:47:153,00
9MC50144Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:2044,80
15MB51115Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:47:3022,94
25MA5288Vebr MichalČeská Třebová7800:48:073,00
10MC53141Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:3438,15
16MB54126Kunt StanislavSPV Letohrad7400:53:523,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:29:58101,47
2MJ291Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:1499,71
3MA393Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:2298,82
4MA494Kopecký JanSKP Hvězda Pardubice9000:32:0088,00
5MA582Fellner AdamFénix Ski Team Jeseník9300:32:4882,70
6MB6125Fajfr František3D Fitness Race Team7200:33:1779,50
7MB7119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3377,73
8MA8108Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1073,65
9MA9100Vacek LiborActivity Lanškroun8600:34:2671,88
10MA1095Krunčík PavelSKI Skuhrov8500:35:0367,80
11MC11150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:2565,37
12MA1283Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:35:5462,16
13MA13105Tóth TomášVencl team Ústí nad Orlicí9000:36:0061,50
14MB14121Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:36:0261,28
15MB15111Fellner MarekFénix Ski Team Jeseník6500:36:3657,53
16MA1697Adamec JosefLetohrad8100:37:1653,11
17MA17104Hurt OndřejKozlov8600:37:2352,34
18MA1885Lux MartinSokol Klášterec nad Orlicí9300:37:2552,12
19MB19122Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:2652,01
20MC20145Hanuš PetrChláděk Tintěra Pardubice6400:37:3051,56
21MB21113Vencl JiříVencl servis Ústí nad Orlicí7400:37:4749,69
22MA2290Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:5648,69
23MB23120Černý Miroslavmyzorliceoutdoor.cz7400:38:0447,81
24MJ2498Pavlas JanActivity Lanškroun9600:38:1646,49
25MC25147Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:2245,82
26MA26102Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:38:3444,50
27MC27146Krátký LubošLanškroun6200:38:4443,39
28MA28103Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:39:0640,96
29MA2984Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:39:2239,20
30MB30123Belobrad IvanŽamberk6600:39:2339,09
31MB31114Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:40:3531,14
32MA3286Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:40:4829,70
33MJ3381Schreiber JakubFénix Ski Team Jeseník9600:40:5429,04
34MA3496Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:40:5528,93
35MC35143Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:41:0328,05
36MA36106Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:1826,39
37MB37118Sládek TomášZáchlumí7400:41:2825,29
38MC38148Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:41:4323,63
39MA3987Holovský JakubHradec Králové8600:42:1320,32
40MB40124Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:42:2019,54
41MA41101Marhold LubošHorní Jelení7700:43:0914,13
42MA42107Kalous PetrSK Žamberk7700:43:1813,14
43MB43112Doleček Martin3D Fitness Race Team7300:43:2212,70
44MC44142Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:43:2412,48
45MB45116Horna RadekPastviny7200:43:4110,60
46MB46117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:038,17
47MC47149Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:45:203,00
48MA4899Lehký RomanKunvald8100:46:063,00
49MA4989Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:47:153,00
50MC50144Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:203,00
51MB51115Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:47:303,00
52MA5288Vebr MichalČeská Třebová7800:48:073,00
53MC53141Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:343,00
54MB54126Kunt StanislavSPV Letohrad7400:53:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC579Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:04105,39
2ZC776Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:21103,19
3ZB1368Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:5291,42
4ZB1767Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:1388,70
5ZC1871Žalčíková MarionFénix Ski Team Jeseník6600:28:0981,45
6ZB1965Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:28:2679,25
7ZB2062Dostálová PetraLanškroun7800:28:4377,05
8ZB2266Fojtíková HanaŽamberk7900:29:4968,51
9ZB2364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:5467,87
10ZA2449Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:30:1964,63
11ZC2773Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:0858,29
12ZA2847Smetanová KláraŽamberk9000:31:1457,52
13ZJ2948Krátká HanaLanškroun9500:31:2755,83
14ZA3046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:0842,76
15ZC3274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:0036,04
16ZC3372Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:0135,91
17ZB3461Nováčková DanielaFénix Ski Team Jeseník7200:34:4430,34
18ZC3675Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:5720,90
19ZB3963Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:37:0312,36
20ZC4080Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:453,00
21ZC4177Jelínková MagdalenaSKP Hvězda Pardubice4500:39:573,00
22ZC4278Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:40:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód