Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice v Klášterci

9.10.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice v Klášterci
  • datum konání: 9.10.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL KLášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště u školy!!!
první kategorie 10.00 hodin
hlavní závod mužů 11.00 hodin (ženy v 10.50 hodin)

Přihlášky

předžáci a žáci 8.30 - 9.30 hodin
dorost a dospělí 8.30 - 10.30 hodin v místě startu (fotbalové hřiště u školy)

Startovné

dospělí 30 Kč
žáci, dorost 20 Kč
nejmladší zdarma

Popis tratě

délka 400 m - 10 km
Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, delší tratě zpočátku po rovině, po 0,6 km ostré stoupání a pak po polních cestách, loukách a krátké úseky i po asfaltě v kopcovitém terénu. Trať 5 km převýšení 60 m, muži A běží 2krát.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorií diplomy, v žákovských kategoriích medaile, prvých pět v žákovských a první tři v ostatních kategoriích drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí 188
Tel. byt 465 637 421
Tel. zam 465 637 385
Mobil 721 955 026

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice v Klášterci

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3202

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Matyášová Jana659
Novotný Přemysl599
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Koblížek Jindřich489
Hanuš Petr649
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Kristejnová Aneta078
Stránská Adéla918
Nechvíl Petr918
Stránská Michaela978
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šimůnek Jan498
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Šebek Michal847
Suchodol Vít047
Kánská Lucie047
Buriánek Roman657
Gregora Jakub987

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci r. 1998 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M153Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:37-
2M169Cihlář AdamÚstí nad Orlicí9800:01:41-
3M186Suchodol MikulášKB OEZ Letohrad9800:01:43-
4M1910Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:01:44-
4M191Procházka VojtěchČalounictví Mitvalská Žamberk9900:01:44-
6M1134Ševčík JakubTJ Klášterec nad Orlicí9900:02:02-
7M1152Kalous PatrikŽamberk9800:02:08-
8M1168Moravec JakubKB OEZ Letohrad9900:02:11-
9M1185Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:03:30-
Předžákyně r. 1998 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1115Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:26-
2Ž1211Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:01:29-
3Ž1312Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:01:32-
4Ž1417Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:01:33-
5Ž1614Obermajerová DenisaSokol Klášterec nad Orlicí9800:01:41-
6Ž11119Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:45-
7Ž11216Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:50-
8Ž11413Jadrníčková SilvieSokol Klášterec nad Orlicí0000:02:06-
9Ž11718Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:42-
Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2525Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:14-
2Ž2723Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:20-
3Ž2821Novotná DoraSK Žamberk9700:03:21-
4Ž2924Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:25-
5Ž21322Chládková SimonaSK Žamberk9600:03:45-
6Ž21726Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:04:10-
Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:02:58-
2M2245Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:06-
3M2340Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:10-
4M2444Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:13-
5M2636Procházka OndřejČalounictví Mitvalská Žamberk9600:03:19-
6M21037Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:03:39-
6M21047Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:39-
8M21239Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:41-
9M21446Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:50-
10M21543Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:03:53-
11M21642Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:03:54-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3283Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:24-
2M3577Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:08:46-
3M3880Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:08:57-
4M3982Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:09:03-
5M31179Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:06-
6M31778Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:47-
7M32184Komárek MichalAtletika Polička9400:10:18-
8M32381Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:10:24-
9M32476Kalous RobertSokol Klášterec nad Orlicí9400:10:39-
10M32585Frydrych JakubAC Choceň9500:10:52-
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3163Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:55-
2Ž3255Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:04:04-
3Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:12-
4Ž3452Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:17-
5Ž3556Aulichová KateřinaKB OEZ Letohrad9500:04:24-
6Ž3661Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:04:26-
7Ž3751Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:04:29-
8Ž3858Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:04:43-
9Ž3960Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:04:55-
10Ž31054Šmajzrová PavlínaŽamberk9400:04:59-
11Ž31153Poláková MarieSK Žamberk9400:05:00-
12Ž31264Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:05:03-
13Ž31359Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:05:14-
14Ž31457Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:06:11-
Žáci starší r. 92-93 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:10:34-
2MM229Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:35-
3MM321Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:10:48-
4MM430Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:52-
5MM523Barnet MichalAFK Sokol Lukavice9200:11:06-
6MM624Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:08-
7MM926Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:31-
8MM1022Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:55-
9MM1225Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:11:59-
9MM1227Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:11:59-
11MM1531Hanuš PavelTK Choceň9300:12:30-
Dorostenky mladší r. 90-91 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS745Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:23-
2ŽS842Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:27-
3ŽS1141Paďourová IvetaISCAREX Česká Třebová9000:11:58-
4ŽS1443Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:12:10-
5ŽS1646Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:37-
Dorostenci mladší r. 90-91 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Večeře TomášAtletika Polička9000:15:53-
2MS253Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:15:55-
3MS356Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:15:56-
4MS452Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:15:57-
5MS555Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:16:24-
6MS660Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:16:35-
7MS758Nikl LukášAC Choceň9100:16:36-
8MS857Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:01-
8MS854Ďuran TomášSpartak OEZ Letohrad9100:17:01-
10MS1151Mikyska MichalAFK Sokol Lukavice9100:21:59-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD370Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:16:50-
2MD469Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:00-
3MD687Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:17:19-
4MD1066Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:29-
5MD1367Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:51-
5MD1368Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:51-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1062Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:17-
2ŽD1261Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:23:25-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:20104,99
2MA211Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:2798,26
3MA31Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:33:4296,75
4MA410Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:34:0694,34
5MA516Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:34:2292,73
6MA68Šutera JosefAtletika Polička7900:35:0988,00
7MA714Fajfr FrantišekŽamberk7200:35:2985,99
8MA84Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:35:5083,88
9MA920Řemínek MatějAC Choceň8600:36:55100,00
10MA107Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:37:2074,84
11MA115Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:37:3673,23
12MA126Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:37:3873,03
13MA1312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:5571,32
14MA142Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:38:2868,00
15MA1523Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4965,89
15MA1521Adamec JosefATC Nekoř8100:38:4965,89
15MA1518Šimek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:4965,89
15MA1517Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:38:4965,89
19MA199Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:38:5365,49
20MA203Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:41:0652,12
21MA2115Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:41:4648,10
22MA2222Štumpf EduardSokol Kunvald8000:43:1539,15
23MA2313Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2032,62
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:19104,72
2MB231Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:16:38100,93
3MB540Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:1194,35
4MB838Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:18:0383,98
5MB934Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:0483,78
6MB1241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:4875,00
7MB1633Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:0471,81
8MB1732Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:0970,81
9MB1835Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:3366,02
10MB2637Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:2356,05
11MB2739Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:20:2455,85
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC756Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:50123,92
2MC1159Skalický JiříSokol Žamberk5000:18:41106,33
3MC1563Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:03102,53
4MC2258Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:20:0991,13
5MC2351Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:20:1190,79
6MC2453Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:1590,10
7MC2567Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:20:2288,89
8MC2955Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:5383,53
9MC3061Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:1579,73
10MC3157Bielčik JindřichLichkov4000:21:1989,52
11MC3260Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:3775,93
11MC3264Jelínek MatějHradec Králové4200:21:3786,56
13MC3654Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:1580,31
14MC3962Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:2856,75
15MC4065Novotný JiříKB Letohrad4500:23:4865,00
16MC4252Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:25:4645,58
17MC4366Kalousek JanSK Žamberk4100:27:4825,51
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1977Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:19:43114,33
2ZA2078Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:58116,21
3ZA2174Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:59109,61
4ZA2873Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:39105,55
5ZA3471Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:0090,39
6ZA3572Cihlářová EsterSokol Hylváty7000:22:0496,88
7ZA3776Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0986,91
8ZA3879Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2180,12
9ZA4180Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:3868,04
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:19104,72
2MB231Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:16:38100,93
1MD370Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:16:50-
2MD469Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:00-
3MB540Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:1194,35
3MD687Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:17:19-
1MC756Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:50123,92
4MB838Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:18:0383,98
5MB934Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:0483,78
4MD1066Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:29-
2MC1159Skalický JiříSokol Žamberk5000:18:41106,33
6MB1241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:4875,00
5MD1368Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:51-
5MD1367Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:51-
3MC1563Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:03102,53
7MB1633Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:0471,81
8MB1732Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:0970,81
9MB1835Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:3366,02
1ZA1977Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:19:43114,33
2ZA2078Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:58116,21
3ZA2174Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:59109,61
4MC2258Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:20:0991,13
5MC2351Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:20:1190,79
6MC2453Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:1590,10
7MC2567Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:20:2288,89
10MB2637Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:2356,05
11MB2739Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:20:2455,85
4ZA2873Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:39105,55
8MC2955Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:5383,53
9MC3061Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:1579,73
10MC3157Bielčik JindřichLichkov4000:21:1989,52
11MC3264Jelínek MatějHradec Králové4200:21:3786,56
11MC3260Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:3775,93
5ZA3471Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:0090,39
6ZA3572Cihlářová EsterSokol Hylváty7000:22:0496,88
13MC3654Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:1580,31
7ZA3776Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0986,91
8ZA3879Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2180,12
14MC3962Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:2856,75
15MC4065Novotný JiříKB Letohrad4500:23:4865,00
9ZA4180Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:3868,04
16MC4252Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:25:4645,58
17MC4366Kalousek JanSK Žamberk4100:27:4825,51
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:20104,99
2MA211Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:2798,26
3MA31Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:33:4296,75
4MA410Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:34:0694,34
5MA516Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:34:2292,73
6MA68Šutera JosefAtletika Polička7900:35:0988,00
7MA714Fajfr FrantišekŽamberk7200:35:2985,99
8MA84Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:35:5083,88
9MA920Řemínek MatějAC Choceň8600:36:55100,00
10MA107Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:37:2074,84
11MA115Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:37:3673,23
12MA126Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:37:3873,03
13MA1312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:5571,32
14MA142Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:38:2868,00
15MA1523Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4965,89
15MA1521Adamec JosefATC Nekoř8100:38:4965,89
15MA1518Šimek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:4965,89
15MA1517Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:38:4965,89
19MA199Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:38:5365,49
20MA203Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:41:0652,12
21MA2115Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:41:4648,10
22MA2222Štumpf EduardSokol Kunvald8000:43:1539,15
23MA2313Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2032,62

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód