Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

10.10.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 10.10.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
5.10.2003Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka57
13.10.2002Stará Ves - Alfrédka Stará Ves70
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
15.10.2000Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.86

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1138

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5918
Fritscher Adam7516
Soviš Ivan4614
Stržínek Karel6413
Šimůnek Jan8211
Vraštilová Miloslava5611
Pechek František5311
Sedláček Václav8610
Dedek Aleš7510
Špacír Ladislav5510
Merta Jaroslav3510
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Podešva Pavel499
Šrůtek Stanislav589
Brož Jiří548
Vymazal Petr758
Řoutil Ladislav818
Král Jindřich738
Žák Jiří718
Kokeš Vlastimil658
Komárek Bedřich538
Fančovič Marian527
Mazač Jaroslav687
Volek Ivo487
Kebrle Milan757
Vodička Jan457
Škapa Marek717
Dobrý Jaroslav397
Horáček Michal756
Urbiš Vilém546
Švidernoch Milan586
Vaněk Jaromír486
Pechková Jana856
Lenhart Vít826
Horák Ondřej756
Soviš Ivo716
Kukla Miroslav546
Kubíček František466
Pechek Petr835
Delingerová Marie765
Hudeček Petr825
Zátopek Jiří605
Mannlová Jana805
Krejsa Václav525
Zatloukal Marek655
Blaha Tomáš765
Les Josef475
Gatial Milan655
Orság Lubomír915

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ686Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:50:4520
2MJ985Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8200:52:4519
3MJ1387Václavík PetrBK Krnov8000:53:5818
4MJ3989Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:59:5317
5MJ5193Šopík JosefTJ Jiskra Rýmařov8101:02:3916
6MJ6388Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:1315
7MJ7622Polach IvoFTK UP Olomouc8001:09:5614
8MJ7746Strmadel OndřejTJ Jiskra Rýmařov8501:10:4813
9MJ7923Šustr JiříFTK UP Olomouc8001:11:0612
10MJ9047Strmadel JanTJ Jiskra Rýmařov8401:18:2511
Muži A (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:48:2030
2MA24Dedek AlešSK Přerov7500:49:0529
3MA32Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:49:1928
4MA45Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:50:1627
5MA573Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:50:1926
6MA89Jakob PetrSKI OB Šternberk6200:51:2725
7MA1013Křížek KvětoslavAntitrans Třebčín6900:52:5824
8MA1199Vedra DavidUniversita Brno7400:53:4023
9MA121Horák OndřejŠternberk7500:53:4222
10MA1424Rončák JanMILO Olomouc6700:54:0521
11MA1616Ličman KarelVOSA Bruntál6600:54:2020
12MA1817Rys JaromírSKP Holešov6400:54:3019
13MA1910Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:54:3118
14MA216Rapčan LukášCYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem7800:55:2717
15MA2414Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:56:0816
16MA2512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:56:1715
17MA2611Švalbe PetrKOB Prostějov7000:56:3014
18MA2844Kokeš VlastimilRýmařov6500:56:5213
19MA2925Rončák MiroslavMILO Olomouc7300:57:2712
20MA303Mazač JaroslavSK Hronov6800:57:2811
21MA3115Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:57:4210
22MA3719Vala LukášCK Stará Ves7800:59:299
23MA418Hrouza MichalBK Krnov7801:00:078
24MA427Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:00:157
25MA5418Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:04:396
26MA5998Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:05:345
27MA8359Zeman JakubLiga 100 Olomouc7501:11:554
28MA9282Střížek KarelCyklo klub Stará Ves6401:19:473
-MA-94Zabloudil PetrŠternberk62DNF-
-MA-20Višňa LukášTJ Sokol Stará Ves79DNF-
Muži B (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB733Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:51:1620
2MB1537Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:54:0719
3MB1739Špacír LadislavLoko Břeclav5500:54:2118
4MB2034Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:55:0817
5MB3232Hejl JanAC Šumperk5300:58:0316
6MB3530Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:58:3015
7MB3629Zdráhal RobertSKI OB Šternberk5700:58:5214
8MB3828Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:59:4813
9MB4031Václavek JiříSKI OB Šternberk5701:00:0112
10MB4340Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:00:2711
11MB4538Soukup LadislavSokol Poniklá5801:01:1310
12MB4735Obručník JanLiga 100 Olomouc5401:01:439
13MB4843Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:02:188
14MB5390Komárek BedřichSC Hlubočky5301:04:017
15MB5526Krejsa VáclavBering Praha5201:04:466
16MB5727Cipl FrantišekBON BON Praha5101:05:075
17MB5850Kovář LeopoldSK Gymnázium Vrbno pod Pradědem5401:05:244
18MB6042Křenek LubomírRýmařov5701:05:353
19MB7336Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5901:07:242
20MB8041Němeček JiříLiga 100 Olomouc5601:11:201
21MB8492Albert FrantišekOB Šternberk5801:12:270
22MB8595Urbiš VilémBruntál5401:12:550
-MB-97Ševčík MiroslavLiga 100 Olomouc58DNF-
Muži C (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2254Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:55:3210
2MC2796Podešva PavelTTC Olomouc4900:56:439
3MC3357Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:58:128
4MC3460Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:58:267
5MC4958Lerch VladislavMILO Olomouc4801:02:236
6MC5048Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4601:02:345
7MC5245Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4801:03:424
8MC5652Skoupý KamilSKI OB Šternberk4501:04:593
9MC6191Procházka VáclavMaruš Team4501:05:482
10MC6753Herbst ManfredJeseník4101:06:461
11MC7184Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4601:07:200
12MC7256Volek IvoRýmařov4801:07:230
13MC81100Zeman Jiří Ing.Liga 100 Olomouc4701:11:390
13MC8183Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4801:11:390
15MC8751Lužný LadislavLiga 100 Olomouc4601:16:520
16MC9655Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:380
Muži D (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4665Herlich KurtLiga100 Prostějov3401:01:1610
2MD6471Nanke WernerBK Kravaře3801:06:179
3MD6681Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:06:398
4MD7462Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:08:077
5MD7572Rončák JanAK Olomouc3901:08:166
6MD7774Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3601:10:485
7MD8664Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:14:534
8MD8863Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:17:073
9MD8970Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3601:17:202
10MD9161Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:19:431
11MD97101Cahel PavelSokol Brno3801:26:230
Juniorky (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7075Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8201:07:1910
Ženy A (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2368Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:55:4010
2ZA4466Pavlitová MarcelaSKI OB Šternberk7101:00:299
3ZA9467Popovová MartinaPraha7401:20:278
-ZA-69Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice75DNF-
Ženy B (trať 14,000 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6279Václavková ZdenkaSKI OB Šternberk6401:05:5210
2ZB6549Lednická ZdenkaLS Zlín5601:06:349
3ZB6880Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6101:06:528
4ZB6976Pštrosová MarieAVC Praha 01:07:087
5ZB9378Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc5401:20:036
6ZB9577Jašková HelenaLiga 100 Olomouc5501:23:275
Trať 14,000 km, 410,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:48:2030
2MA24Dedek AlešSK Přerov7500:49:0529
3MA32Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:49:1928
4MA45Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:50:1627
5MA573Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:50:1926
1MJ686Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:50:4520
1MB733Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:51:1620
6MA89Jakob PetrSKI OB Šternberk6200:51:2725
2MJ985Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8200:52:4519
7MA1013Křížek KvětoslavAntitrans Třebčín6900:52:5824
8MA1199Vedra DavidUniversita Brno7400:53:4023
9MA121Horák OndřejŠternberk7500:53:4222
3MJ1387Václavík PetrBK Krnov8000:53:5818
10MA1424Rončák JanMILO Olomouc6700:54:0521
2MB1537Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:54:0719
11MA1616Ličman KarelVOSA Bruntál6600:54:2020
3MB1739Špacír LadislavLoko Břeclav5500:54:2118
12MA1817Rys JaromírSKP Holešov6400:54:3019
13MA1910Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:54:3118
4MB2034Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:55:0817
14MA216Rapčan LukášCYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem7800:55:2717
1MC2254Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:55:3210
1ZA2368Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:55:4010
15MA2414Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:56:0816
16MA2512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:56:1715
17MA2611Švalbe PetrKOB Prostějov7000:56:3014
2MC2796Podešva PavelTTC Olomouc4900:56:439
18MA2844Kokeš VlastimilRýmařov6500:56:5213
19MA2925Rončák MiroslavMILO Olomouc7300:57:2712
20MA303Mazač JaroslavSK Hronov6800:57:2811
21MA3115Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:57:4210
5MB3232Hejl JanAC Šumperk5300:58:0316
3MC3357Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:58:128
4MC3460Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:58:267
6MB3530Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:58:3015
7MB3629Zdráhal RobertSKI OB Šternberk5700:58:5214
22MA3719Vala LukášCK Stará Ves7800:59:299
8MB3828Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:59:4813
4MJ3989Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:59:5317
9MB4031Václavek JiříSKI OB Šternberk5701:00:0112
23MA418Hrouza MichalBK Krnov7801:00:078
24MA427Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:00:157
10MB4340Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:00:2711
2ZA4466Pavlitová MarcelaSKI OB Šternberk7101:00:299
11MB4538Soukup LadislavSokol Poniklá5801:01:1310
1MD4665Herlich KurtLiga100 Prostějov3401:01:1610
12MB4735Obručník JanLiga 100 Olomouc5401:01:439
13MB4843Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:02:188
5MC4958Lerch VladislavMILO Olomouc4801:02:236
6MC5048Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4601:02:345
5MJ5193Šopík JosefTJ Jiskra Rýmařov8101:02:3916
7MC5245Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4801:03:424
14MB5390Komárek BedřichSC Hlubočky5301:04:017
25MA5418Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:04:396
15MB5526Krejsa VáclavBering Praha5201:04:466
8MC5652Skoupý KamilSKI OB Šternberk4501:04:593
16MB5727Cipl FrantišekBON BON Praha5101:05:075
17MB5850Kovář LeopoldSK Gymnázium Vrbno pod Pradědem5401:05:244
26MA5998Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:05:345
18MB6042Křenek LubomírRýmařov5701:05:353
9MC6191Procházka VáclavMaruš Team4501:05:482
1ZB6279Václavková ZdenkaSKI OB Šternberk6401:05:5210
6MJ6388Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:1315
2MD6471Nanke WernerBK Kravaře3801:06:179
2ZB6549Lednická ZdenkaLS Zlín5601:06:349
3MD6681Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:06:398
10MC6753Herbst ManfredJeseník4101:06:461
3ZB6880Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6101:06:528
4ZB6976Pštrosová MarieAVC Praha 01:07:087
1ŽJ7075Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8201:07:1910
11MC7184Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4601:07:200
12MC7256Volek IvoRýmařov4801:07:230
19MB7336Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5901:07:242
4MD7462Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:08:077
5MD7572Rončák JanAK Olomouc3901:08:166
7MJ7622Polach IvoFTK UP Olomouc8001:09:5614
6MD7774Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3601:10:485
8MJ7746Strmadel OndřejTJ Jiskra Rýmařov8501:10:4813
9MJ7923Šustr JiříFTK UP Olomouc8001:11:0612
20MB8041Němeček JiříLiga 100 Olomouc5601:11:201
13MC8183Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4801:11:390
13MC81100Zeman Jiří Ing.Liga 100 Olomouc4701:11:390
27MA8359Zeman JakubLiga 100 Olomouc7501:11:554
21MB8492Albert FrantišekOB Šternberk5801:12:270
22MB8595Urbiš VilémBruntál5401:12:550
7MD8664Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:14:534
15MC8751Lužný LadislavLiga 100 Olomouc4601:16:520
8MD8863Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:17:073
9MD8970Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3601:17:202
10MJ9047Strmadel JanTJ Jiskra Rýmařov8401:18:2511
10MD9161Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:19:431
28MA9282Střížek KarelCyklo klub Stará Ves6401:19:473
5ZB9378Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc5401:20:036
3ZA9467Popovová MartinaPraha7401:20:278
6ZB9577Jašková HelenaLiga 100 Olomouc5501:23:275
16MC9655Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:380
11MD97101Cahel PavelSokol Brno3801:26:230

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód