Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

3.7.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 3.7.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v budově VDA

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po silnici z města Česká Třebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.
Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Iscarex team
Moravská 340
Česká Třebová
560 02
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2367

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6018
Keprtová Miloslava4817
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Šimůnek Jan8215
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7714
Krsek Miroslav4914
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Vodička Jan4513
Červ Miloslav5012
Vraštilová Miloslava5612
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Ducháček Bedřich5911
Merta Jaroslav3511
Matyášová Jana6511
Razým Jan5711
Hanuš Petr6410
Wendlig Miroslav5310
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Stránská Adéla9110
Šrůtek Stanislav5810
Jirásková Hanka899
Leszkow Josef519
Razým Lukáš799
Hrdina Pavel889
Jelínek Matěj429
Marhold Luboš779
Kolínek František569
Nechvílová Miroslava609
Ouřecká Renáta709
Kubišta Oto539
Krsek Jaroslav519

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1310Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:14101,81
2MJ1484Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:22100,62
3MJ18124Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:20:4097,57
4MJ1995Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:4197,44
5MJ21117Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:4397,16
6MJ22111Kristejn LukášKlub biatloNU Letohrad8900:20:5195,79
7MJ37109Exler OndřejKlub biaTLONU Letohrad9000:22:0284,25
8MJ4096Večeře TomášAtletika Polička9000:22:1981,55
9MJ49108Šlofar JanKlub BIATLONU OEZ Letohrad8700:23:0274,53
10MJ52107Faltus LukášKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:23:1672,10
11MJ53131Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2071,58
12MJ60118Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:0264,74
13MJ6269Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:24:1063,40
14MJ7178Siegel JosefAC Choceň8600:24:5555,95
15MJ83110Novotný JanKlub biatLONU Letohrad9000:26:0145,26
16MJ115133Vytlačil MarekČeská Třebová9100:29:2911,29
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Krupička RobertSaucony Team7800:17:29105,84
2MA283Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:0299,80
3MA366Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:3194,36
4MA418Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:18:4392,14
5MA511Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0089,03
6MA6132Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:19:1885,64
7MA712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2384,81
8MA930Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:3382,97
9MA1142Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:19:5978,20
10MA1217Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:20:0976,35
11MA1574Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:2473,50
12MA16105Hradecký PetrKlub BIATLONU OEZ Letohrad8500:20:2972,51
13MA2054Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4170,26
14MA2316Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:5268,35
15MA24136Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:21:0066,81
16MA25103Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:0466,00
17MA2741Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:21:0965,09
18MA2888Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:1064,89
19MA3050Bielčik PetrLichkov7100:21:2262,78
20MA3192Novotný JiříKateřinky7100:21:3360,70
21MA3239Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:21:3560,26
22MA39126Vála JosefČeská Třebová7300:22:1652,78
23MA4159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2351,52
24MA4713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:5445,78
25MA7355Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:0621,25
26MA77125Kolář PetrČeská Třebová6700:25:2917,09
27MA91135Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:26:394,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB84Poduška JosefMK Kladno6200:19:24104,82
2MB1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:37102,64
3MB1776Siegel JosefAC Choceň5800:20:3892,53
4MB26116Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:21:0887,45
5MB34115Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:4381,63
6MB3643Zatloukal MarekKopečkáři6500:22:0178,53
7MB4282Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:2873,95
8MB4381Drážný LadislavTatran Písařov5900:22:3273,42
9MB4463Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:4072,02
10MB4553Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:22:4471,32
11MB50123Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:0867,38
12MB5565Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3063,56
13MB5652Sedlák JiříPřelouč5800:23:3462,95
14MB5747Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5359,85
15MB612Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:0757,37
16MB631Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:1655,96
17MB6949Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:4351,33
18MB748Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:25:1346,37
19MB7570Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:2244,91
20MB81129Pecháček VratislavZDH Svinná6000:25:5040,13
21MB8793Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:2234,85
22MB10821Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:28:578,85
23MB13048Přívětivý JiříBranky6100:34:010,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2934Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:17102,59
2MC3390Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:3799,41
3MC3533Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4698,00
4MC385Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:1094,26
5MC4679Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:5287,77
6MC5140Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:1484,43
7MC6524Smola JosefMKS Ostrava5100:24:2174,02
8MC6786Flegl VlastimilBrtev5300:24:3472,07
9MC6819Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:24:3771,53
10MC7068Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:5169,37
11MC76127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2264,59
12MC82130Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:5060,22
13MC8456Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:26:0657,81
14MC8571Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:1456,51
15MC8926Mifek JiříAZUB Chrudim5400:26:2954,33
16MC9499Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:26:5749,98
17MC9864Tučný JanMK Pardubice4700:27:3244,46
18MC10260Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:4342,87
19MC10475Volf BřetislavLanškroun5200:28:1438,07
20MC107134Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:5531,73
21MC11315Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:2227,54
22MC11862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:5422,55
23MC13373Krejčí JosefFrýdek Místek4900:35:340,00
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:26113,80
2MD793Marek FrantišekČervený Kostelec4100:25:3397,03
3MD9046Bielčik JindřichLichkov4000:26:3289,17
4MD9944Herbst ManfredJeseník4100:27:3780,65
5MD1016Jelínek MatějHradec Králové4200:27:4180,09
6MD103119Linhart MilošAC Náchod4400:28:0676,73
7MD10561Lech JiříPLKI Tým Brno3700:28:3173,43
8MD10672Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4200:28:4571,58
9MD11135Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:29:0768,64
10MD11422Leheček AntonínAVC Praha3100:29:2366,57
11MD117100Novotný JiříKB Letohrad4500:29:4463,80
12MD12145Merta JaroslavFenix Jeseník3500:30:3656,82
13MD127128Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:32:3840,68
14MD13151Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:1428,07
15MD13623Domanský IvoAVC Praha3800:43:590,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ489Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:55115,19
2ŽJ6627Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:24:30102,34
3ŽJ9597Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:5882,47
4ŽJ97112Davidová RomanaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:27:2778,56
5ŽJ10057Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:3877,07
6ŽJ11032Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:0765,15
7ŽJ119113Levá NikolaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:2055,35
8ŽJ122114Lipenská RadkaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:4851,54
9ŽJ12429Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:30:5950,01
10ŽJ12528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:2945,98
11ŽJ128104Hejdušková AdrianaKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:33:2730,16
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA58102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:53104,20
2ZA64106Bečková LucieKlub BIATLONU OEZ Letohrad8100:24:20100,49
3ZA7236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:5895,31
4ZA7891Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:3190,80
5ZA8038Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3889,94
6ZA8658Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:1584,78
7ZA8825Stillnerová VěraChrudim8100:26:2883,04
8ZA9389Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:4181,31
9ZA116120Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3757,28
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB92101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:41109,96
2ZB9631Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:11106,34
3ZB12077Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2283,70
4ZB12394Klimešová AlenaBukovice6300:30:5779,54
5ZB12987Melichová MiloslavaSvatobor5600:33:4060,11
6ZB13537Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:40:548,57
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5920Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:23:57125,16
2ŽC109121Janečková AnežkaAK Zlín4700:29:0288,06
3ŽC112122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:1286,77
4ŽC12698Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:32:0665,62
5ŽC1327Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3647,40
6ŽC13467Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:37:3225,97
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Krupička RobertSaucony Team7800:17:29105,84
2MA283Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:0299,80
3MA366Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:3194,36
4MA418Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:18:4392,14
5MA511Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0089,03
6MA6132Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:19:1885,64
7MA712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2384,81
1MB84Poduška JosefMK Kladno6200:19:24104,82
8MA930Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:3382,97
2MB1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:37102,64
9MA1142Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:19:5978,20
10MA1217Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:20:0976,35
1MJ1310Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:14101,81
2MJ1484Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:22100,62
11MA1574Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:2473,50
12MA16105Hradecký PetrKlub BIATLONU OEZ Letohrad8500:20:2972,51
3MB1776Siegel JosefAC Choceň5800:20:3892,53
3MJ18124Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:20:4097,57
4MJ1995Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:4197,44
13MA2054Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4170,26
5MJ21117Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:4397,16
6MJ22111Kristejn LukášKlub biatloNU Letohrad8900:20:5195,79
14MA2316Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:5268,35
15MA24136Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:21:0066,81
16MA25103Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:0466,00
4MB26116Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:21:0887,45
17MA2741Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:21:0965,09
18MA2888Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:1064,89
1MC2934Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:17102,59
19MA3050Bielčik PetrLichkov7100:21:2262,78
20MA3192Novotný JiříKateřinky7100:21:3360,70
21MA3239Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:21:3560,26
2MC3390Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:3799,41
5MB34115Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:4381,63
3MC3533Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4698,00
6MB3643Zatloukal MarekKopečkáři6500:22:0178,53
7MJ37109Exler OndřejKlub biaTLONU Letohrad9000:22:0284,25
4MC385Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:1094,26
22MA39126Vála JosefČeská Třebová7300:22:1652,78
8MJ4096Večeře TomášAtletika Polička9000:22:1981,55
23MA4159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2351,52
7MB4282Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:22:2873,95
8MB4381Drážný LadislavTatran Písařov5900:22:3273,42
9MB4463Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:4072,02
10MB4553Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:22:4471,32
5MC4679Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:5287,77
24MA4713Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:5445,78
1ŽJ489Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:55115,19
9MJ49108Šlofar JanKlub BIATLONU OEZ Letohrad8700:23:0274,53
11MB50123Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:0867,38
6MC5140Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:1484,43
10MJ52107Faltus LukášKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:23:1672,10
11MJ53131Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2071,58
1MD5414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:26113,80
12MB5565Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3063,56
13MB5652Sedlák JiříPřelouč5800:23:3462,95
14MB5747Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5359,85
1ZA58102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:53104,20
1ŽC5920Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:23:57125,16
12MJ60118Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:0264,74
15MB612Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:0757,37
13MJ6269Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:24:1063,40
16MB631Pečenka LiborKHB Radegast6100:24:1655,96
2ZA64106Bečková LucieKlub BIATLONU OEZ Letohrad8100:24:20100,49
7MC6524Smola JosefMKS Ostrava5100:24:2174,02
2ŽJ6627Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:24:30102,34
8MC6786Flegl VlastimilBrtev5300:24:3472,07
9MC6819Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:24:3771,53
17MB6949Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:4351,33
10MC7068Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:5169,37
14MJ7178Siegel JosefAC Choceň8600:24:5555,95
3ZA7236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:5895,31
25MA7355Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:0621,25
18MB748Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:25:1346,37
19MB7570Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:2244,91
11MC76127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2264,59
26MA77125Kolář PetrČeská Třebová6700:25:2917,09
4ZA7891Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:3190,80
2MD793Marek FrantišekČervený Kostelec4100:25:3397,03
5ZA8038Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3889,94
20MB81129Pecháček VratislavZDH Svinná6000:25:5040,13
12MC82130Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:5060,22
15MJ83110Novotný JanKlub biatLONU Letohrad9000:26:0145,26
13MC8456Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:26:0657,81
14MC8571Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:1456,51
6ZA8658Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:1584,78
21MB8793Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:2234,85
7ZA8825Stillnerová VěraChrudim8100:26:2883,04
15MC8926Mifek JiříAZUB Chrudim5400:26:2954,33
3MD9046Bielčik JindřichLichkov4000:26:3289,17
27MA91135Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:26:394,00
1ZB92101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:41109,96
8ZA9389Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:4181,31
16MC9499Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:26:5749,98
3ŽJ9597Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:5882,47
2ZB9631Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:11106,34
4ŽJ97112Davidová RomanaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:27:2778,56
17MC9864Tučný JanMK Pardubice4700:27:3244,46
4MD9944Herbst ManfredJeseník4100:27:3780,65
5ŽJ10057Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:3877,07
5MD1016Jelínek MatějHradec Králové4200:27:4180,09
18MC10260Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:4342,87
6MD103119Linhart MilošAC Náchod4400:28:0676,73
19MC10475Volf BřetislavLanškroun5200:28:1438,07
7MD10561Lech JiříPLKI Tým Brno3700:28:3173,43
8MD10672Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4200:28:4571,58
20MC107134Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:5531,73
22MB10821Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:28:578,85
2ŽC109121Janečková AnežkaAK Zlín4700:29:0288,06
6ŽJ11032Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:0765,15
9MD11135Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:29:0768,64
3ŽC112122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:1286,77
21MC11315Leszkow JosefMK Hlinsko5100:29:2227,54
10MD11422Leheček AntonínAVC Praha3100:29:2366,57
16MJ115133Vytlačil MarekČeská Třebová9100:29:2911,29
9ZA116120Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3757,28
11MD117100Novotný JiříKB Letohrad4500:29:4463,80
22MC11862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:5422,55
7ŽJ119113Levá NikolaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:2055,35
3ZB12077Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2283,70
12MD12145Merta JaroslavFenix Jeseník3500:30:3656,82
8ŽJ122114Lipenská RadkaKlub biatlonu OEZ Letohrad9000:30:4851,54
4ZB12394Klimešová AlenaBukovice6300:30:5779,54
9ŽJ12429Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:30:5950,01
10ŽJ12528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:2945,98
4ŽC12698Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:32:0665,62
13MD127128Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:32:3840,68
11ŽJ128104Hejdušková AdrianaKlub BIATLONU OEZ Letohrad9000:33:2730,16
5ZB12987Melichová MiloslavaSvatobor5600:33:4060,11
23MB13048Přívětivý JiříBranky6100:34:010,00
14MD13151Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:1428,07
5ŽC1327Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3647,40
23MC13373Krejčí JosefFrýdek Místek4900:35:340,00
6ŽC13467Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:37:3225,97
6ZB13537Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:40:548,57
15MD13623Domanský IvoAVC Praha3800:43:590,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Je poznat, když závod pořádají běžci co sami kopečkují:-).
sport
Běh z kategorie lehkých, ale i ty jsou nutné. Je vidět, že ho organizují profíci. Dík za takový závod vám všem kolem Jendy v Iscarexu a ahoj příště!
zdefe
Radost z běhání mi kazí plný silniční provoz. Zabezpečení závodu bylo velmi dobré.
estilo
Musím souhlasit , že jde o jeden z nejlépe zorganizovaných závodů v ČP. Každý rok se ho rád zučasnuju.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód