Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

11.7.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 11.7.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec-
24.6.2023Běh na Kozlovský kopec66
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec76
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 2985

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6930
Stránský Aleš6026
Zajíc Jan5321
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8220
Mannlová Jana8019
Jirásková Eva6419
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Kalous Petr7717
Svatoš Otakar3416
Borek Petr7016
Vodička Jan4516
Leszkow Petr4416
Kebrle Milan7516
Horáček Michal7516
Krsek Miroslav4916
Krupička Miroslav5315
Dušková Lenka8015
Javůrek Jiří4814
Kostřicová Blanka6114
Kalousek Jan4114
Šimůnková Pavla7714
Vacarda Vladimír5914
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Matyášová Jana6514
Sedlák Jiří5814
Kubišta Oto5314
Tučný Jan4713
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Červ Miloslav5013
Merta Jaroslav3512
Šrutek Stanislav5812
Zajíc Jakub8912
Vraštilová Miloslava5612
Kubíček Jan8712
Pilgr Luděk7612
Šebek Michal8412
Nechvílová Miroslava6012
Ráb Pavel5211
Kalousek Jan7111
Doleček Josef7911
Neruda Miroslav5611
Wendlig Miroslav5311
Stránská Adéla9111
Jelínek Matěj4210
Brádle Václav3710

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ473Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:3220
2MJ129Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:19:4019
3MJ2550Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:20:5918
4MJ3237Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:21:2017
5MJ5587Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:22:4716
6MJ63133Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:2615
7MJ70137Kubíček JanLitomyšl8700:23:5114
8MJ7274Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:23:5713
9MJ82102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:2812
10MJ878Kozel MartinASPV Trutnov8900:25:0111
11MJ98173Tobiáš MartinSK Polička8400:25:5410
12MJ12355Zajíc JakubKRB Chrudim8900:37:339
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Poduška JosefAC Kladno6200:18:1130
2MA227Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:18:1829
3MA3131Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:18:2328
4MA5157Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5127
5MA656Ulich PetrMaterial Technology6800:19:0726
6MA76Dedek AlešSK Přerov7500:19:1025
7MA824Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:1124
8MA10156Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3423
9MA11121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:3922
10MA1319Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:19:4221
11MA1560Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:19:5420
12MA1790Horák OndřejŠternberk7500:20:0319
13MA1914Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:20:1718
14MA2072Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:20:1917
15MA222Martínek FilipAC Praha 18906900:20:3616
16MA2670Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:21:0215
17MA287Machala PetrRotující kedluben7600:21:0714
18MA3152Procházka TomášJiskra Ústí nad Orlicí6700:21:1513
19MA37155Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:21:3412
20MA45136Dvořák JiříJilemnice6300:22:1211
21MA4889Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:22:2510
22MA5267Vodička JanŠelasport7800:22:409
23MA56170Heger VojtěchKozlov7400:23:028
24MA5741Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:23:067
25MA5983Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:23:126
26MA6496Dostálek PetrTěchonín6700:23:295
27MA7497Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:004
28MA7712Pečenka LiborXXX6100:24:223
29MA83100Matěna VladimírČeská Třebová7400:24:302
30MA89101Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:25:061
31MA9221Rybka VlastimilČeská Třebová6100:25:150
32MA93171Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:300
33MA101143Kubíček LukášLitomyšl7700:26:340
34MA10440Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:27:100
35MA10522Mašek RomanNovis Praha6100:27:120
36MA112122Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:28:410
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB933Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:19:2320
2MB1449Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:19:4919
3MB16152Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:0118
4MB211Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:20:2117
5MB2343Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:4516
6MB2745Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:21:0515
7MB2931Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:21:0714
8MB3030Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:21:0813
9MB3310Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:21:2212
10MB3698Štyndl MiroslavSK Polička5700:21:3211
11MB3899Červ MiloslavSK Polička5000:21:3510
12MB41158Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:469
13MB4238Kubr VáclavKRB Chrudim5500:21:598
14MB4380Sadílek VáclavAlbrechtice5000:22:037
15MB4446Švec MiroslavTJ Potštejn5200:22:066
16MB4615Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:22:155
17MB5053Papáček JanOseva Choceň5400:22:304
18MB5336Hejl JanŠumperk5300:22:423
19MB5457Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:22:432
20MB5835Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:091
21MB6034Němec JanTJ Sokol Osík5100:23:160
22MB65109Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:23:340
23MB6869Tománek PavelSokol Veřovice5500:23:450
24MB7159Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:530
25MB7693Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:180
26MB7986Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:230
27MB8466Zajíc JanKRB Chrudim5300:24:330
28MB9947Třasák MilanLoko Pardubice5200:26:000
29MB103120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:030
30MB107149Kubíček JanLitomyšl5000:27:250
31MB11411Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:29:050
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1864Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:0510
2MC245Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:20:519
3MC3418Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:21:308
4MC4044Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:21:437
5MC4965Vodička JanMK Radslavice 00:22:296
6MC6762Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:23:425
7MC694Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:23:494
8MC7375Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:583
9MC8171Jelínek MatějHradec Králové4200:24:262
10MC8676Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:491
11MC9068Bielčík JindřichLichkov 00:25:090
12MC9413Tučný JanMK Pardubice4700:25:330
13MC10294Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:26:380
14MC11142Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4800:28:290
15MC11592Kalousek JanKČT Žamberk4100:29:130
16MC11761Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:280
17MC12026Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:30:320
18MC121172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:400
19MC12582Kalous VladimírŽamberk4300:41:460
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6254Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:2210
2MD91128Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:25:149
3MD9563Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:25:398
4MD10048Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:297
5MD11620Merta JaroslavESPRO - Jeseník3500:29:176
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6151Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:23:1810
2ŽJ753Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:24:139
3ŽJ85222Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:24:428
4ŽJ9784Ibehejová LenkaSki Jilemnice8400:25:407
5ŽJ10985Kořínková ŠárkaSK SKI Liberec8300:27:396
6ŽJ11078Dušková LenkaLanškroun8000:27:495
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3588Krátká JitkaJiskra Králíky7400:21:3110
2ZA3929Havelková DagmarJilemnice7200:21:369
3ZA4732Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:22:208
4ZA6628Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:23:377
5ZA8058Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:24:256
6ZA10823Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:295
7ZA11317Popovová MartinaXXX7400:28:584
8ZA11925Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:30:053
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5181Paulů BlankaSki Jilemnice5400:22:3710
2ZB7839Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:24:229
3ZB8877Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:25:038
4ZB9595Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:25:397
5ZB106153Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:196
6ZB11879Jirásková EvaLanškroun6400:29:475
7ZB122150Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:32:124
8ZB12491Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:423
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Poduška JosefAC Kladno6200:18:1130
2MA227Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:18:1829
3MA3131Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:18:2328
1MJ473Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:3220
4MA5157Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5127
5MA656Ulich PetrMaterial Technology6800:19:0726
6MA76Dedek AlešSK Přerov7500:19:1025
7MA824Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:1124
1MB933Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:19:2320
8MA10156Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3423
9MA11121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:3922
2MJ129Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:19:4019
10MA1319Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:19:4221
2MB1449Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:19:4919
11MA1560Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:19:5420
3MB16152Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:0118
12MA1790Horák OndřejŠternberk7500:20:0319
1MC1864Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:0510
13MA1914Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:20:1718
14MA2072Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:20:1917
4MB211Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:20:2117
15MA222Martínek FilipAC Praha 18906900:20:3616
5MB2343Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:4516
2MC245Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:20:519
3MJ2550Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:20:5918
16MA2670Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:21:0215
6MB2745Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:21:0515
17MA287Machala PetrRotující kedluben7600:21:0714
7MB2931Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:21:0714
8MB3030Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:21:0813
18MA3152Procházka TomášJiskra Ústí nad Orlicí6700:21:1513
4MJ3237Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:21:2017
9MB3310Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:21:2212
3MC3418Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:21:308
1ZA3588Krátká JitkaJiskra Králíky7400:21:3110
10MB3698Štyndl MiroslavSK Polička5700:21:3211
19MA37155Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:21:3412
11MB3899Červ MiloslavSK Polička5000:21:3510
2ZA3929Havelková DagmarJilemnice7200:21:369
4MC4044Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:21:437
12MB41158Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:469
13MB4238Kubr VáclavKRB Chrudim5500:21:598
14MB4380Sadílek VáclavAlbrechtice5000:22:037
15MB4446Švec MiroslavTJ Potštejn5200:22:066
20MA45136Dvořák JiříJilemnice6300:22:1211
16MB4615Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:22:155
3ZA4732Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:22:208
21MA4889Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:22:2510
5MC4965Vodička JanMK Radslavice 00:22:296
17MB5053Papáček JanOseva Choceň5400:22:304
1ZB5181Paulů BlankaSki Jilemnice5400:22:3710
22MA5267Vodička JanŠelasport7800:22:409
18MB5336Hejl JanŠumperk5300:22:423
19MB5457Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:22:432
5MJ5587Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:22:4716
23MA56170Heger VojtěchKozlov7400:23:028
24MA5741Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:23:067
20MB5835Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:091
25MA5983Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:23:126
21MB6034Němec JanTJ Sokol Osík5100:23:160
1ŽJ6151Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:23:1810
1MD6254Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:2210
6MJ63133Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:2615
26MA6496Dostálek PetrTěchonín6700:23:295
22MB65109Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:23:340
4ZA6628Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:23:377
6MC6762Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:23:425
23MB6869Tománek PavelSokol Veřovice5500:23:450
7MC694Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:23:494
7MJ70137Kubíček JanLitomyšl8700:23:5114
24MB7159Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:530
8MJ7274Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:23:5713
8MC7375Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:583
27MA7497Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:004
2ŽJ753Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:24:139
25MB7693Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:180
28MA7712Pečenka LiborXXX6100:24:223
2ZB7839Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:24:229
26MB7986Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:230
5ZA8058Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:24:256
9MC8171Jelínek MatějHradec Králové4200:24:262
9MJ82102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:2812
29MA83100Matěna VladimírČeská Třebová7400:24:302
27MB8466Zajíc JanKRB Chrudim5300:24:330
3ŽJ85222Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:24:428
10MC8676Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:491
10MJ878Kozel MartinASPV Trutnov8900:25:0111
3ZB8877Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:25:038
30MA89101Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:25:061
11MC9068Bielčík JindřichLichkov 00:25:090
2MD91128Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:25:149
31MA9221Rybka VlastimilČeská Třebová6100:25:150
32MA93171Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:300
12MC9413Tučný JanMK Pardubice4700:25:330
3MD9563Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:25:398
4ZB9595Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:25:397
4ŽJ9784Ibehejová LenkaSki Jilemnice8400:25:407
11MJ98173Tobiáš MartinSK Polička8400:25:5410
28MB9947Třasák MilanLoko Pardubice5200:26:000
4MD10048Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:297
33MA101143Kubíček LukášLitomyšl7700:26:340
13MC10294Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:26:380
29MB103120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:030
34MA10440Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:27:100
35MA10522Mašek RomanNovis Praha6100:27:120
5ZB106153Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:196
30MB107149Kubíček JanLitomyšl5000:27:250
6ZA10823Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:295
5ŽJ10985Kořínková ŠárkaSK SKI Liberec8300:27:396
6ŽJ11078Dušková LenkaLanškroun8000:27:495
14MC11142Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4800:28:290
36MA112122Kadrman JiříOB Česká Třebová7400:28:410
7ZA11317Popovová MartinaXXX7400:28:584
31MB11411Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:29:050
15MC11592Kalousek JanKČT Žamberk4100:29:130
5MD11620Merta JaroslavESPRO - Jeseník3500:29:176
16MC11761Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:280
6ZB11879Jirásková EvaLanškroun6400:29:475
8ZA11925Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:30:053
17MC12026Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:30:320
18MC121172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:400
7ZB122150Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:32:124
12MJ12355Zajíc JakubKRB Chrudim8900:37:339
8ZB12491Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:423
19MC12582Kalous VladimírŽamberk4300:41:460

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód