Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

3.10.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 3.10.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

nejmladší a předžáci zdarma
žáci a dorost 20 Kč
dospělí 40 Kč

Popis tratě

Délka: 400 m - 10 km
Krátké tratě 400 m - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, delší tratě zpočáku po rovině, po 600 m ostré stoupání a pak po polních cestách, loukách a krátké úseky i po asfaltu v kopcovitém terénu. Trať 5 km má převýšení 160 m a Muži A ji běží 2x.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 6.000 Kč
finanční v hodnotě 2.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí
mobil 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu GIF:

Strana 1
Strana 2

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3152

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Krátká Anna6910
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Nechvílová Miroslava6010
Divíšek Jan009
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Matyášová Jana659
Novotný Přemysl599
Bielčik Jindřich409
Koblížek Jindřich489
Sontáková Lenka919
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Gregorová Michaela048
Kalous Zdeněk048
Kristejnová Aneta078
Nechvíl Petr918
Stránská Adéla918
Stránská Michaela978
Fáberová Zuzana967
Štumpf Eduard807
Mařík Jiří727
Mikysková Svatava037
Maříková Simona967

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:01:25-
2Ž132Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:29-
3Ž153Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:33-
4Ž174Ševčíková NelaSOKOL Klášterec nad Orlicí0300:01:35-
5Ž1105Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:40-
6Ž1116Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:41-
7Ž1127Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:42-
8Ž1218Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:01:56-
9Ž1239Kapacová NikolaTJ Spartak Mladkov0400:02:22-
Žáci nejmladší (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2143Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:56-
2M2244Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:00-
3M2345Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:03-
4M2546Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:07-
5M21447Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:03:34-
6M21548Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:35-
7M21849Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:03:38-
8M22450Němec JanSokol Atletika Jaroměř0200:03:52-
9M22551Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:55-
10M22852Řehák RadimLetohrad0100:04:05-
11M22953Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:12-
12M23054Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:14-
13M23255Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:18-
13M23256Piňos PavelTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:18-
Žákyně starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS197Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:33-
2ŽS598Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:08:08-
3ŽS899Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:19-
4ŽS14100Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:08:49-
5ŽS15102Tylová HanaFenix Ski team Jeseník9700:08:50-
5ŽS15101Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:08:50-
7ŽS17103Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:01-
8ŽS20104Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:09:27-
9ŽS26105Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:01-
10ŽS27106Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:08-
11ŽS30107Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:11:00-
Žáci starší (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1108Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:10:06-
2MS2109Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:12-
3MS3110Medek FilipFenix Jeseník9700:10:15-
4MS4111Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:10:16-
5MS5112Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:10:23-
6MS6113Mojžíš DominikSokol Atletika Jaroměr9700:10:48-
7MS7114Jonáš MatějFenix Jeseník9700:11:00-
8MS8115Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:11:02-
9MS9116Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:11:12-
10MS10117Petiška OndřejSokol Atletika Jaroměr9700:11:24-
11MS11118Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:12:09-
12MS12119Vyskočil ŠtěpánOB Vamberk9700:12:17-
13MS14120Vídeňský JakubOB Vamberk9800:13:10-
Dorostenci mladší (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1123Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:15:28-
2DM2124Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:15:51-
3DM3125Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:12-
4DM4126Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:21-
5DM5127Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:17:30-
6DM6128Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:17:49-
7DM7129Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:56-
8DM8130Schreier JakubFenix Jeseník9600:18:29-
9DM11131Pňáček JanFenix Jeseník9600:21:34-
Dorostenci starší (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5135Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:17:15-
2MD7136Kalvoda VítAtletika Polička9300:17:50-
3MD8137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:18:01-
4MD15138Hřivna JanSokol Atletika Jaroměř9300:18:32-
Dorostenky mladší (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
113121Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:53-
215122Krátká HanaLanškroun9500:13:34-
Dorostenky starší (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9132Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:18:44-
2ŽD10133Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník9300:18:49-
3ŽD12134Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:04-
Muži A (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:32:23101,87
2MA2156Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:28101,36
3MA3157Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:33:1396,77
4MA4158Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:2695,45
5MA5159Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:3194,94
6MA6160Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:34:2489,53
7MA7161Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:35:02104,77
8MA8162Řemínek MatějIRST Pardubice8600:35:1784,13
9MA9163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2383,51
10MA10164Veverka TomášOB Vamberk8400:35:3082,80
11MA11165Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:35:3282,60
11MA11166Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:32101,98
13MA13167Mařík JiříMP Žamberk7200:36:0978,82
14MA14168Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:36:2976,78
15MA15169Šebek MichalVencl Tým Üstí nad Orlicí8400:37:0573,11
16MA16170Nikl LukášAC Choceň9100:37:0693,25
17MA17171Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:0772,91
18MA18172Maťátko DanielBC Dolní Čermná8600:37:5468,12
19MA19173Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:38:1366,18
20MA20174Živný MarekOrel Orlice9100:38:5782,94
21MA21175Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:39:3179,78
22MA22176Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:39:3657,72
23MA23177Sedláček TomášMAKA Sport7100:41:5643,44
24MA24178Gregora ZdenekLanškroun7300:43:1335,59
25MA25179Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:44:1729,06
26MA26180Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:46:0617,95
27MA27181Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:48:045,91
Muži B (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1182Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:16107,05
2MB4183Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:16:34103,49
3MB6184Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:17:4589,46
4MB9185Hanuš MartinChoceň7000:18:0385,90
5MB12186Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:18:2182,34
6MB13187Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:18:2880,96
7MB14188Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:3180,36
8MB18189Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:0473,84
9MB23190Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:20:0661,58
10MB24191Dostálek PetrViking Králíky6700:20:0960,99
11MB26192Vařeka KarelŽamberk6500:20:1559,80
12MB31193Mlynář VlastimilOREL Dolní Dobrouč6400:20:5052,88
13MB33194Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:5551,89
14MB39195Křivohlávek MiroslavOrlice Letohrad6700:22:2134,89
-MB-196Krátký JosefTJ Svitavy65DNF-
Muži C (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2197Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:28113,23
2MC10198Bombera JiříMoravská Třebová5500:18:1193,76
3MC11199Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:1593,01
4MC19200Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:2479,96
5MC21201Kavka JiříBiatlon Letohrad5900:19:4276,56
6MC27202Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:2069,38
7MC29203Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:4265,22
8MC30204Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:4963,89
9MC36205Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:5950,66
10MC43206Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:0438,37
11MC48207Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:0826,28
12MC53208Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:25:389,26
Muži D (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25209Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:13105,09
2MD34210Leicht JiříASPV Těchonín4900:21:0097,54
3MD35211Krumer MiroslavOstrov TJ4900:21:0197,38
4MD38212Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:1086,29
5MD40213Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:22:28110,67
6MD45214Koblížek JindřichSK Žamberk4800:23:2873,75
7MD46215Bielčik JindřichLichkov4000:23:4599,86
8MD51216Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:5989,47
9MD55217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3534,07
10MD56218Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:353,00
Ženy A (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17139Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:18:59107,93
2ZA20140Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:26103,37
3ZA28141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:32109,95
4ZA32142Vacková AliceVýprachtice8200:20:5388,70
5ZA37143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0975,89
6ZA41144Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:4190,05
7ZA42145Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:4469,98
8ZA49146Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:1754,30
Ženy B (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3147Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:30132,91
2ZB16148Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:42110,63
3ZB22149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:53131,58
4ZB44150Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:23:19108,68
5ZB47151Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:24:0356,46
6ZB50152Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:24:2093,88
7ZB52153Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:2691,32
8ZB54154Šternerová HanaHradec Králové6300:26:3774,54
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2143Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:56-
2M2244Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:00-
3M2345Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:03-
1Ž2424Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:05-
4M2546Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:07-
2Ž2625Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:11-
3Ž2726Pourová AlžbětaSokol Atlet Jaroměř0200:03:16-
4Ž2827Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:17-
5Ž2928Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:03:20-
6Ž21029Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:25-
7Ž21130Bedečová GabrielaFenix ski team Jeseník0100:03:26-
8Ž21231Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:28-
9Ž21332Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:31-
5M21447Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:03:34-
10Ž21533Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:35-
6M21548Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:35-
11Ž21734Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:36-
7M21849Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:03:38-
12Ž21936Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:39-
12Ž21935Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:39-
12Ž21937Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:39-
15Ž22238Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:42-
16Ž22339Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:43-
8M22450Němec JanSokol Atletika Jaroměř0200:03:52-
9M22551Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:55-
17Ž22640Novotná MichaelaTJ Sokol Králíky0100:04:00-
18Ž22741Obermajerová GábinaZŠ Klášterec nad Orlicí0100:04:02-
10M22852Řehák RadimLetohrad0100:04:05-
11M22953Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:12-
12M23054Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:14-
19Ž23142Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:16-
13M23255Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:18-
13M23256Piňos PavelTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:18-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS197Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:33-
1M3278Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:47-
2M3379Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:53-
3M3480Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:07-
2ŽS598Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:08:08-
4M3681Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:08:15-
5M3782Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:17-
3ŽS899Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:19-
6M3983Němec JaroslavSokol Atletika Jaroměř9900:08:35-
7M31084Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:08:37-
8M31185Petiška VojtěchSokol Atletika Jaroměř0000:08:41-
9M31286Stříhavka JindřichAC Choceň0000:08:42-
10M31387Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:48-
4ŽS14100Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:08:49-
5ŽS15101Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:08:50-
5ŽS15102Tylová HanaFenix Ski team Jeseník9700:08:50-
7ŽS17103Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:01-
11M31888Žalčík KimFenix Jeseník9900:09:05-
12M31989Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:10-
8ŽS20104Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:09:27-
13M32190Břenek VáclavFenix ski team Jeseník9900:09:32-
14M32291Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:40-
15M32392Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:09:46-
16M32493Mervart VojtěchSokol Atletika Jaroměř0000:09:47-
17M32594Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:09:59-
9ŽS26105Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:01-
10ŽS27106Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:08-
18M32895Nohel TomášFenix Jeseník9900:10:11-
19M32996Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:47-
11ŽS30107Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:11:00-
Trať 3,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1108Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:10:06-
2MS2109Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:10:12-
3MS3110Medek FilipFenix Jeseník9700:10:15-
4MS4111Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:10:16-
5MS5112Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:10:23-
6MS6113Mojžíš DominikSokol Atletika Jaroměr9700:10:48-
7MS7114Jonáš MatějFenix Jeseník9700:11:00-
8MS8115Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:11:02-
9MS9116Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:11:12-
10MS10117Petiška OndřejSokol Atletika Jaroměr9700:11:24-
11MS11118Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:12:09-
12MS12119Vyskočil ŠtěpánOB Vamberk9700:12:17-
113121Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:53-
13MS14120Vídeňský JakubOB Vamberk9800:13:10-
215122Krátká HanaLanškroun9500:13:34-
Trať 4,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1123Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:15:28-
2DM2124Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:15:51-
3DM3125Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:12-
4DM4126Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:21-
5DM5127Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:17:30-
6DM6128Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:17:49-
7DM7129Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:56-
8DM8130Schreier JakubFenix Jeseník9600:18:29-
1ŽD9132Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:18:44-
2ŽD10133Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník9300:18:49-
9DM11131Pňáček JanFenix Jeseník9600:21:34-
3ŽD12134Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:04-
Trať 4,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1182Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:16107,05
1MC2197Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:28113,23
1ZB3147Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:30132,91
2MB4183Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:16:34103,49
1MD5135Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:17:15-
3MB6184Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:17:4589,46
2MD7136Kalvoda VítAtletika Polička9300:17:50-
3MD8137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:18:01-
4MB9185Hanuš MartinChoceň7000:18:0385,90
2MC10198Bombera JiříMoravská Třebová5500:18:1193,76
3MC11199Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:1593,01
5MB12186Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:18:2182,34
6MB13187Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:18:2880,96
7MB14188Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:3180,36
4MD15138Hřivna JanSokol Atletika Jaroměř9300:18:32-
2ZB16148Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:42110,63
1ZA17139Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:18:59107,93
8MB18189Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:0473,84
4MC19200Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:2479,96
2ZA20140Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:26103,37
5MC21201Kavka JiříBiatlon Letohrad5900:19:4276,56
3ZB22149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:53131,58
9MB23190Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:20:0661,58
10MB24191Dostálek PetrViking Králíky6700:20:0960,99
1MD25209Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:13105,09
11MB26192Vařeka KarelŽamberk6500:20:1559,80
6MC27202Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:2069,38
3ZA28141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:32109,95
7MC29203Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:4265,22
8MC30204Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:4963,89
12MB31193Mlynář VlastimilOREL Dolní Dobrouč6400:20:5052,88
4ZA32142Vacková AliceVýprachtice8200:20:5388,70
13MB33194Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:5551,89
2MD34210Leicht JiříASPV Těchonín4900:21:0097,54
3MD35211Krumer MiroslavOstrov TJ4900:21:0197,38
9MC36205Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:5950,66
5ZA37143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0975,89
4MD38212Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:1086,29
14MB39195Křivohlávek MiroslavOrlice Letohrad6700:22:2134,89
5MD40213Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:22:28110,67
6ZA41144Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:4190,05
7ZA42145Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:4469,98
10MC43206Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:0438,37
4ZB44150Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:23:19108,68
6MD45214Koblížek JindřichSK Žamberk4800:23:2873,75
7MD46215Bielčik JindřichLichkov4000:23:4599,86
5ZB47151Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:24:0356,46
11MC48207Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:0826,28
8ZA49146Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:1754,30
6ZB50152Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:24:2093,88
8MD51216Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:5989,47
7ZB52153Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:2691,32
12MC53208Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:25:389,26
8ZB54154Šternerová HanaHradec Králové6300:26:3774,54
9MD55217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3534,07
10MD56218Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:353,00
Trať 9,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:32:23101,87
2MA2156Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:28101,36
3MA3157Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:33:1396,77
4MA4158Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:2695,45
5MA5159Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:3194,94
6MA6160Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:34:2489,53
7MA7161Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:35:02104,77
8MA8162Řemínek MatějIRST Pardubice8600:35:1784,13
9MA9163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2383,51
10MA10164Veverka TomášOB Vamberk8400:35:3082,80
11MA11165Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:35:3282,60
11MA11166Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:32101,98
13MA13167Mařík JiříMP Žamberk7200:36:0978,82
14MA14168Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:36:2976,78
15MA15169Šebek MichalVencl Tým Üstí nad Orlicí8400:37:0573,11
16MA16170Nikl LukášAC Choceň9100:37:0693,25
17MA17171Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:0772,91
18MA18172Maťátko DanielBC Dolní Čermná8600:37:5468,12
19MA19173Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:38:1366,18
20MA20174Živný MarekOrel Orlice9100:38:5782,94
21MA21175Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:39:3179,78
22MA22176Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:39:3657,72
23MA23177Sedláček TomášMAKA Sport7100:41:5643,44
24MA24178Gregora ZdenekLanškroun7300:43:1335,59
25MA25179Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:44:1729,06
26MA26180Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:46:0617,95
27MA27181Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:48:045,91
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:32:23101,87
2MA2156Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:28101,36
3MA3157Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:33:1396,77
4MA4158Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:2695,45
5MA5159Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:3194,94
6MA6160Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:34:2489,53
7MA7161Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:35:0285,66
8MA8162Řemínek MatějIRST Pardubice8600:35:1784,13
9MA9163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2383,51
10MA10164Veverka TomášOB Vamberk8400:35:3082,80
11MA11165Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:35:3282,60
11MA11166Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:3282,60
13MA13167Mařík JiříMP Žamberk7200:36:0978,82
14MA14168Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:36:2976,78
15MA15169Šebek MichalVencl Tým Üstí nad Orlicí8400:37:0573,11
16MA16170Nikl LukášAC Choceň9100:37:0673,01
17MA17171Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:0772,91
18MA18172Maťátko DanielBC Dolní Čermná8600:37:5468,12
19MA19173Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:38:1366,18
20MA20174Živný MarekOrel Orlice9100:38:5761,69
21MA21175Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:39:3158,23
22MA22176Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:39:3657,72
23MA23177Sedláček TomášMAKA Sport7100:41:5643,44
24MA24178Gregora ZdenekLanškroun7300:43:1335,59
25MA25179Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:44:1729,06
26MA26180Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:46:0617,95
27MA27181Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:48:045,91
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3147Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:30117,29
2ZB16148Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:4292,93
3ZA17139Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:18:5989,79
4ZA20140Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:2684,80
5ZB22149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:5379,82
6ZA28141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:3272,62
7ZA32142Vacková AliceVýprachtice8200:20:5368,75
8ZA37143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0954,72
9ZA41144Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:4148,82
10ZA42145Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:4448,26
11ZB44150Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:23:1941,80
12ZB47151Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:24:0333,68
13ZA49146Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:1731,10
14ZB50152Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:24:2030,54
15ZB52153Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:2618,36
16ZB54154Šternerová HanaHradec Králové6300:26:375,26

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód