Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

22.7.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 22.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí, Rokytnice nad Jizerou
14.00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak do 13.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 8,2 - 9,1 km
převýšení: 802 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Šír
Spartak Rokytnice nad Jizerou
512 44 Rokytnice nad Jizerou
tel. 481 544 527
fax 481 543 215

Stanislav Kynčl
514 01 Jilemnice
tel. 481 545 604
mobil 723 502 546

Libor Plucha
Horní 465
512 45 Rokytnice nad Jizerou
tel. 605 517 676
tel./fax 481 523 516

E-mailová adresa

epluch@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2340

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Paulů Blanka5416
Šír Václav7815
Zátopek Jiří6014
Javůrek Jiří4814
Tučný Jan4713
Zoubek Zdeněk6912
Berka Radim8212
Kynčl Stanislav6412
Gombita Josef5811
Groh Stanislav4611
Šimůnek Jan4911
Kubr Václav5511
Palas Jaroslav5311
Šír Václav6611
Kubrová Dagmar6311
Berka Martin8510
Trejbal Karel5110
Machačka Martin7510
Kadavý Jan4710
Biemann Götz4310
Tichý Pavel6310
Wolf David7210
Jirásková Eva6410
Brunclík Ivo5810
Kynčlová Dagmar729
Vraštilová Miloslava569
Vacarda Vladimír599
Nečas Josef589
Hák Michal759
Kolínek František569
Hartych Stanislav659
Pirk Jan489
Pechek František539
Ježek Přemysl829
Šrůtek Stanislav588
Flegl Vlastimil538
Šírová Šárka738
Stránský Aleš608
Gregor Jaroslav518
Sedlák Jiří588
Pirk Tomáš738
Čech Karel458
Grohová Jaroslava518
Žák Jiří718
Vodička Jan458
Kašpar Josef388
Šimůnek Jan828
Vaněk Petr618
Ulich Petr688

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ513Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:43:48105
2MJ2767Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:47:0793
3MJ54105Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:52:1181
4MJ77141Hahn BernardSC Kottmar8800:55:36-
5MJ88157Wenzel PaulHoyerswerdaer sv Ein8900:57:18-
6MJ13118Černohorský MarekJosefův Důl9601:07:2072
7MJ14620Černohorský JanJosefův Důl9401:14:1466
8MJ154158Šimeček ŠimonPraha9201:42:2760
Muži A (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Kubíček JanKoma Racing Team8000:41:16105
2MA211Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:41:3493
3MA688Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:44:1681
4MA799Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:2072
5MA8114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:44:2866
6MA9124Horálek MartinSN Zdravotník Praha8000:44:3160
7MA1058Berka RadimKozákov8200:44:4957
8MA11143Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:5654
9MA12135Vedral PetrLSK Lomnice nad Popelkou8200:45:0351
10MA1332Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:0548
11MA14104Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:45:0745
12MA16147Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:1942
13MA1863Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:2939
14MA19116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:3436
15MA2021Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:5433
16MA21100Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:46:0330
17MA2266Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:46:0727
18MA24115Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:46:4324
19MA25123Margold MartinSN Zdravotník Praha8100:46:5021
20MA29136Fučík AlešELS Lomnice nad Popelkou8100:47:2418
21MA31112Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:47:5815
22MA32110Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:48:3812
23MA3557Erlebach DavidKunčice7100:49:219
24MA3880Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:50:026
25MA426Žák TomášAC Pardubice8500:50:363
26MA44144Suchý JiříFEL Praha7600:50:543
27MA47109Bloudek PetrDGP Praha7200:51:323
28MA51121Laciga RadekZdravotník Praha8200:52:013
29MA5231Flegl VlastimilVrchlabí8600:52:063
30MA5776Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:523
31MA5819Černohorský MiroslavČD Tanvald7000:52:593
32MA5984Jančařík PetrAAC Brno6800:53:073
33MA6073Martin JiříOK Harcov7300:53:233
34MA6698Hák MichalSokol Studenec7500:54:153
35MA69129Komárek TomášTJ Záblatí7500:54:293
36MA7245Wolf DavidKořenov7200:54:473
37MA84131Sháněl Martinxxx7500:56:513
38MA8639Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:57:083
39MA90101Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:543
40MA92128Saidl FilipTJ Záblatí7300:58:093
41MA10259Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:59:293
42MA10641Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:00:183
43MA10940Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:01:003
44MA13428Zuzánek KarelSK Šrtot7001:08:553
45MA135142Škoda StanislavSpartak Rokytnice7401:09:083
46MA141154Vymetal Alešxxx7601:10:453
47MA14438Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou ČD7601:13:353
Muži B (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB333Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:42:21105
2MB4102Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:3593
3MB1734Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2381
4MB2330Hänsch UweSC DHfK Leipzig6500:46:39-
5MB33146Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:49:0972
6MB3483Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:49:1966
7MB3689Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5900:49:3360
8MB3751Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:49:5657
9MB40137Gombita JosefMost5800:50:2754
10MB45145Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:51:1751
11MB4810Mrva PavelPopovice TWRZ6000:51:3648
12MB5062Zoubek JiříSCWS Lučany6500:51:5845
13MB56150Dvořák JiříViking Jilemnice6300:52:1942
14MB6378Kohnert BerndSC Bratwurst Royers6500:53:46-
15MB671Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:54:1939
16MB6886Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:54:2736
17MB7174Černý MichalRaspenava6400:54:3833
18MB7664Kozák MiloslavMladá Boleslav6500:55:3230
19MB78152Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:3927
20MB87139Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:57:09-
21MB91138Voda JanMost5900:57:5524
22MB9872Sedlák JiříPřelouč5800:58:5021
23MB9982Wenzel SteffenHoyerswerdaer sv Ein6200:58:53-
24MB10116Eppert RomanCanis Lupus City5900:59:2718
25MB108107Vávra RadekČZU Praha6301:00:5815
26MB11171Kašparec PetrČeská Lípa6201:01:1612
27MB113122Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:01:469
28MB12027Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:04:316
29MB12293Krejčí JanRokytnice nad Jizerou6601:05:093
30MB13829Machan JindřichSlavia Napajedla6601:10:193
31MB14754Mašek RomanSNB Praha6101:14:443
Muži C (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1555Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:12105
2MC2644Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0293
3MC28149Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:47:1181
4MC3079Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:47:4472
5MC394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:2166
6MC4150Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:50:3360
7MC498Krupka MilanTJ Rumburk5600:51:5057
8MC53108Laciga ZdeněkZdravotník Praha5200:52:1054
9MC6294Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:53:2851
10MC6524Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:53:5548
11MC7014Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:54:3045
12MC7317Flegl VlastimilBrtev5300:55:0742
13MC7522Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:55:2039
14MC80157Přinda OldřichUSK Slavia TU LBC5100:56:0336
15MC8195Gregor JaroslavAC OH Praha5100:56:0933
16MC83151Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:2530
17MC8923Zahula JanČD Tanvald5000:57:2727
18MC9712Růžička KarelČeská Ves5600:58:4424
19MC104113Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:59:3121
20MC10775Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:3818
21MC11443Tučný JanMK Pardubice4701:01:5915
22MC11536Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:3912
23MC11687Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:02:479
24MC1173Les JosefKČT Třemošná4701:03:106
25MC12942Kubík VladimírChlumec nad Cidlinou ČD5601:07:143
26MC130125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:183
27MC14056Potoček JosefPraha 35501:10:383
28MC14515Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:14:04-
Muži D (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6437Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:47105
2MD7425Biemann GötzJiskra Harrachov4300:55:1293
3MD825Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:1281
4MD9370Podžorný ErvinČeský Těšín4100:58:1172
5MD9465Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:2166
6MD127134Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:07:0260
7MD132133Čech KarelSF Praha4501:07:3257
8MD1337Málek ZdeněkAVC Praha4301:07:4154
9MD13752Vodička JanŠela Sport Přerov4501:10:1351
10MD153118Kašpar JosefAVC Praha3801:21:0048
Muži E (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1129Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:30105
2ME12492Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:05:5593
3ME13635Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:09:2781
4ME150106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:5572
Juniorky (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ103122Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:59:30105
2ŽJ12169Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8801:05:0893
3ŽJ12847Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:0881
4ŽJ14349Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:12:3872
5ŽJ151103Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:20:0866
6ŽJ155156Jakuševová NikolePraha9301:42:5460
Ženy A (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA432Poborská HelenaEkonom Praha7800:50:42105
2ZA4660Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:51:1993
3ZA5548Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:52:1281
4ZA7996Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:55:5772
5ZA95117Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:58:2466
6ZA105120Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:0860
7ZA123132Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:05:5457
8ZA126119Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:06:3854
9ZA14253Popovová MartinaSNB Praha7401:11:2751
10ZA14826Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:15:1048
Ženy B (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8585Jančaříková LenkaAAC Brno7000:56:57105
2ZB9691Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:58:4393
3ZB10068Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:0281
4ZB11097Klampflová EvaVrchlabí6401:01:1372
5ZB11846Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:03:2266
6ZB125126Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:5960
7ZB13961Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:10:2657
8ZB149111Pirková MartinaLékařský TRI klub Praha7101:17:2554
9ZB152140Hahn ClaudiaSC Kottmar6301:20:58-
Ženy C (trať 9,1 km, 802 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6177Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:26105
2ŽC11990Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:04:0593
Trať 9,1 km, 802 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Kubíček JanKoma Racing Team8000:41:16105
2MA211Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:41:3493
1MB333Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:42:21105
2MB4102Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:3593
1MJ513Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:43:48105
3MA688Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:44:1681
4MA799Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:2072
5MA8114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:44:2866
6MA9124Horálek MartinSN Zdravotník Praha8000:44:3160
7MA1058Berka RadimKozákov8200:44:4957
8MA11143Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:5654
9MA12135Vedral PetrLSK Lomnice nad Popelkou8200:45:0351
10MA1332Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:0548
11MA14104Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:45:0745
1MC1555Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:12105
12MA16147Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:1942
3MB1734Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2381
13MA1863Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:2939
14MA19116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:3436
15MA2021Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:5433
16MA21100Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:46:0330
17MA2266Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:46:0727
4MB2330Hänsch UweSC DHfK Leipzig6500:46:39-
18MA24115Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:46:4324
19MA25123Margold MartinSN Zdravotník Praha8100:46:5021
2MC2644Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0293
2MJ2767Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:47:0793
3MC28149Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:47:1181
20MA29136Fučík AlešELS Lomnice nad Popelkou8100:47:2418
4MC3079Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:47:4472
21MA31112Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:47:5815
22MA32110Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:48:3812
5MB33146Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:49:0972
6MB3483Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:49:1966
23MA3557Erlebach DavidKunčice7100:49:219
7MB3689Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5900:49:3360
8MB3751Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:49:5657
24MA3880Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:50:026
5MC394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:2166
9MB40137Gombita JosefMost5800:50:2754
6MC4150Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:50:3360
25MA426Žák TomášAC Pardubice8500:50:363
1ZA432Poborská HelenaEkonom Praha7800:50:42105
26MA44144Suchý JiříFEL Praha7600:50:543
10MB45145Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:51:1751
2ZA4660Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:51:1993
27MA47109Bloudek PetrDGP Praha7200:51:323
11MB4810Mrva PavelPopovice TWRZ6000:51:3648
7MC498Krupka MilanTJ Rumburk5600:51:5057
12MB5062Zoubek JiříSCWS Lučany6500:51:5845
28MA51121Laciga RadekZdravotník Praha8200:52:013
29MA5231Flegl VlastimilVrchlabí8600:52:063
8MC53108Laciga ZdeněkZdravotník Praha5200:52:1054
3MJ54105Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:52:1181
3ZA5548Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:52:1281
13MB56150Dvořák JiříViking Jilemnice6300:52:1942
30MA5776Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:523
31MA5819Černohorský MiroslavČD Tanvald7000:52:593
32MA5984Jančařík PetrAAC Brno6800:53:073
33MA6073Martin JiříOK Harcov7300:53:233
1ŽC6177Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:26105
9MC6294Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:53:2851
14MB6378Kohnert BerndSC Bratwurst Royers6500:53:46-
1MD6437Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:47105
10MC6524Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:53:5548
34MA6698Hák MichalSokol Studenec7500:54:153
15MB671Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:54:1939
16MB6886Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:54:2736
35MA69129Komárek TomášTJ Záblatí7500:54:293
11MC7014Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:54:3045
17MB7174Černý MichalRaspenava6400:54:3833
36MA7245Wolf DavidKořenov7200:54:473
12MC7317Flegl VlastimilBrtev5300:55:0742
2MD7425Biemann GötzJiskra Harrachov4300:55:1293
13MC7522Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:55:2039
18MB7664Kozák MiloslavMladá Boleslav6500:55:3230
4MJ77141Hahn BernardSC Kottmar8800:55:36-
19MB78152Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:3927
4ZA7996Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:55:5772
14MC80157Přinda OldřichUSK Slavia TU LBC5100:56:0336
15MC8195Gregor JaroslavAC OH Praha5100:56:0933
3MD825Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:1281
16MC83151Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:2530
37MA84131Sháněl Martinxxx7500:56:513
1ZB8585Jančaříková LenkaAAC Brno7000:56:57105
38MA8639Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:57:083
20MB87139Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:57:09-
5MJ88157Wenzel PaulHoyerswerdaer sv Ein8900:57:18-
17MC8923Zahula JanČD Tanvald5000:57:2727
39MA90101Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:543
21MB91138Voda JanMost5900:57:5524
40MA92128Saidl FilipTJ Záblatí7300:58:093
4MD9370Podžorný ErvinČeský Těšín4100:58:1172
5MD9465Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:2166
5ZA95117Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:58:2466
2ZB9691Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:58:4393
18MC9712Růžička KarelČeská Ves5600:58:4424
22MB9872Sedlák JiříPřelouč5800:58:5021
23MB9982Wenzel SteffenHoyerswerdaer sv Ein6200:58:53-
3ZB10068Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:0281
24MB10116Eppert RomanCanis Lupus City5900:59:2718
41MA10259Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:59:293
1ŽJ103122Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:59:30105
19MC104113Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:59:3121
6ZA105120Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:0860
42MA10641Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:00:183
20MC10775Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:3818
25MB108107Vávra RadekČZU Praha6301:00:5815
43MA10940Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:01:003
4ZB11097Klampflová EvaVrchlabí6401:01:1372
26MB11171Kašparec PetrČeská Lípa6201:01:1612
1ME1129Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:30105
27MB113122Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:01:469
21MC11443Tučný JanMK Pardubice4701:01:5915
22MC11536Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:3912
23MC11687Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:02:479
24MC1173Les JosefKČT Třemošná4701:03:106
5ZB11846Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:03:2266
2ŽC11990Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:04:0593
28MB12027Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:04:316
2ŽJ12169Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8801:05:0893
29MB12293Krejčí JanRokytnice nad Jizerou6601:05:093
7ZA123132Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:05:5457
2ME12492Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:05:5593
6ZB125126Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:5960
8ZA126119Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:06:3854
6MD127134Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:07:0260
3ŽJ12847Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:0881
25MC12942Kubík VladimírChlumec nad Cidlinou ČD5601:07:143
26MC130125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:183
6MJ13118Černohorský MarekJosefův Důl9601:07:2072
7MD132133Čech KarelSF Praha4501:07:3257
8MD1337Málek ZdeněkAVC Praha4301:07:4154
44MA13428Zuzánek KarelSK Šrtot7001:08:553
45MA135142Škoda StanislavSpartak Rokytnice7401:09:083
3ME13635Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:09:2781
9MD13752Vodička JanŠela Sport Přerov4501:10:1351
30MB13829Machan JindřichSlavia Napajedla6601:10:193
7ZB13961Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:10:2657
27MC14056Potoček JosefPraha 35501:10:383
46MA141154Vymetal Alešxxx7601:10:453
9ZA14253Popovová MartinaSNB Praha7401:11:2751
4ŽJ14349Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:12:3872
47MA14438Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou ČD7601:13:353
28MC14515Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:14:04-
7MJ14620Černohorský JanJosefův Důl9401:14:1466
31MB14754Mašek RomanSNB Praha6101:14:443
10ZA14826Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:15:1048
8ZB149111Pirková MartinaLékařský TRI klub Praha7101:17:2554
4ME150106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:5572
5ŽJ151103Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:20:0866
9ZB152140Hahn ClaudiaSC Kottmar6301:20:58-
10MD153118Kašpar JosefAVC Praha3801:21:0048
8MJ154158Šimeček ŠimonPraha9201:42:2760
6ŽJ155156Jakuševová NikolePraha9301:42:5460

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 74%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 61%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 33%
Celkový dojem ze závodu: 74%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Závod měl vše co bylo třeba, občerstvení po trati byla potřebná a velmi příjemná
flegl
Těžký závod, opravdu do kopce, se střídáním snad všech možných povrchů tratě (kromě bahna). Několikanásobná voda na trase (včetně sprchování) pomohla přežít i ty tropy. A v cíli ještě voda na omytí, několik druhů nápojů, polévka, bohatá tombola a hlavně přátelská atmosféra. Vašek, Standa, Libor a jejich tým /i Láďa Soukup s mikrofonem se osvědčil/ zas odvedli výbornou práci. Není divu, že se na Dvoračky všichni rádi vracejí, i když je to místy drsňárna. Díky.
horfoto
Vedro potvrdilo kategorii SUPER. Vyhlášení a komentář by se mi líbily, kdyby se nemuselo tak dlouho čekat. Mně potom vadí prudký seběh do Rokytnice více než námaha v závodě.
trejbalkarel
Velmi zodpovědně zorganizované. Jen jsem po příjezdu do Rokytnice nemohl najít kde se zaregistrovat. Na Dolním náměstí chyběla informace, kde prezentace je (nebo jsem si jí nevšiml). A nebyl jsem sám, kdo tam bloudil. Dále velmi cením občerstvení na trati pouze s čistou vodou.
lubos.sadovsky
Vše se mi náramně líbilo! Snad až na první část závodu po Rokytnici, to bylo úmorné. Jinak značně vhod přišly sprchy na trati, nahoře bezva atmosféra, sranda... Děkuji všem!!!
evakollertova
hrozný
pepikmaturu
hrozny
pepo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód