Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

23.7.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 23.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 700 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Václav Šír
Spartak Rokytnice nad Jizerou
512 44 Rokytnice nad Jizerou
tel. 481 544 527
fax 481 543 215

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2661

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Berka Radim8213
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Kadavý Jan4712
Palas Jaroslav5312
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Machačka Martin7512
Hák Michal7511
Hartych Stanislav6511
Vraštilová Miloslava5611
Nečas Josef5811
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Berka Martin8511
Stránský Aleš6010
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Ulich Petr6810
Sedlák Jiří589
Šrutek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Žák Jiří719
Vodička Jan459
Grohová Jaroslava519
Šimůnek Jan829
Kynčlová Dagmar729
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Nesvadba Petr868
Gregor Jaroslav518
Čech Karel458
Flegl Vlastimil538

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ629Hamr JanAK Bílina8600:41:10105
2MJ1225Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:42:2793
3MJ1617Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:42:5081
4MJ2523Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:44:5472
5MJ26118Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:44:5966
6MJ3263Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5160
7MJ3716Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:46:1857
8MJ4321Zapalač DušanFenix Jeseník9000:47:0154
9MJ5089Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:47:5751
10MJ53121Matura JosefTJ Semily9100:48:1748
11MJ82143Pokorný JanSokol Stodůlky8800:52:0345
12MJ8751Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:52:4442
13MJ93120Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8900:53:0739
14MJ135154Tišer MatoušABK Liberec9200:59:1436
15MJ16083Tříska AdamReprint8901:11:4033
16MJ166167Tržuník Jakub-8801:21:3630
17MJ167128Beneš PavelTJ Spartak Rokytnice9201:23:5627
-MJ-130Červinka TomášRokytnice nad Jizerou95DNF-
Muži A (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříDukla Liberec7700:37:32105
2MA224Havlíček JanASK Slavia Praha7900:37:4493
3MA353Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:1481
4MA455Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:1472
5MA714Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:2166
6MA839Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:41:4960
7MA1141Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec8400:42:2457
8MA13136Šlechta DanRyba Team7600:42:3154
9MA14117Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:42:3351
10MA15124Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:42:3848
11MA17140Kožíšek DušanDukla Liberec8300:43:0545
12MA1932Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:3542
13MA20105Daňko MiroslavLABE TRI CLUB HK7300:44:0839
14MA21119Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:2036
15MA2385Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:44:2333
16MA2411Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:44:4830
17MA2758Janata MilanStračov8500:45:1727
18MA28110Berka MartinKozákov8500:45:1824
19MA297Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:45:2621
20MA30137Vagenknecht TomášEnika MTB Nová Paka8400:45:3218
21MA31142Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:45:3915
22MA34107Berka RadimKozákov8200:46:1012
23MA3582Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:46:149
24MA3675Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:156
25MA3895Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:46:203
26MA40166Rychecký TomášHH Smíchov6600:46:273
27MA41163Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:46:303
28MA42122Junek LiborSKI Jilemnice8200:46:543
29MA4446Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:47:033
30MA4898Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:47:243
31MA49147Chlum PatrikSK Semily8100:47:543
32MA5028Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:47:573
33MA5294Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:48:163
34MA5472Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:48:213
35MA5977Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:49:263
36MA6247Novotný JiříKateřinky7100:49:543
37MA63162Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:50:003
38MA6448Schejbal PetrLiberec7100:50:143
39MA6630Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:223
40MA67101Hák MichalSokol Studenec7500:50:253
41MA69115Kašpar JanFEL Praha7100:50:443
42MA74155Přinda LukášTU Liberec7700:51:133
43MA7562Wolf DavidS. P. Cutisin Kořenov7200:51:203
44MA77116Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:51:363
45MA78114Rejzek MartinFEL Praha7200:51:423
46MA80156Černohorský MiroslavČP Tanvald7000:51:523
47MA92126Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:53:033
48MA94159Ehler TomášVSK Humanita Praha8100:53:153
49MA95127Kuřík JanOrel Studenec6600:53:183
50MA96151Seeman TomášMedicína Praha6800:53:213
51MA98103Martan JiříOK Harcov7300:53:283
52MA101157Jelínek Pavelneregistrován7200:53:573
53MA103109Štregl PetrDolní Branná7300:54:113
54MA10422Brada OndřejFEL Praha7300:54:163
55MA10559Komárek TomášTJ Záblatí7500:54:173
56MA12757Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:56:583
57MA131129Riedl Martinneregistrován7500:57:343
58MA138104Veverka AlešPraha8301:00:043
59MA13960Saidl FilipTJ Záblatí7301:00:413
60MA1464Škoda StanislavSpartak Rokytnice7401:02:103
Muži B (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB599Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:40:37105
2MB927Poduška JosefMK Kladno6200:42:0093
3MB1890Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:1981
4MB2261Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:44:2272
5MB33144Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:46:0366
6MB4771Vaněk PetrRT Praha6100:47:1460
7MB5879Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:49:2057
8MB6097Novotný JiříFEL Praha6000:49:3454
9MB6565Kohnert BerndSC Bratwurst Royers6500:50:19-
10MB705Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:50:5051
11MB7131Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:50:5748
12MB7213Čechal JaroslavTS Letohrad6100:51:0045
13MB7337Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:51:0242
14MB8388Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:22-
15MB8738Kmuníček MilošMaratonklub Kladno6100:52:4439
16MB91145Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:53:0236
17MB9793Sedlák JiříPřelouč5800:53:2433
18MB100138Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:53:3630
19MB10678Pavlica PetrŠSK Újezd Nad Lesy6300:54:1927
20MB108102Černý MichalRaspenava6400:54:3824
21MB11564Hoffmann DetlefSC Bratwurst Royers6300:55:26-
22MB118133Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:5921
23MB11967Wenzel SteffenHoyerswerdaer sv Ein6200:56:02-
24MB120153Tišer RobertSprint Liberec6200:56:0618
25MB124161Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:3015
26MB13066Thorhauer JorgASV LA Hoyerswerda5800:57:17-
27MB132149Kobr DrahoslavZloboch Rokytnice nad Jizerou5600:58:0212
28MB13615Eppert RomanCanis Lupus City5900:59:249
29MB1376Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:59:526
30MB14010Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:00:513
Muži C (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1040Smrčka MilošBK Říčany5400:42:11105
2MC39141Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:2393
3MC4512Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:47:0981
4MC56148Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:5372
5MC57164Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:49:1066
6MC6150Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:4160
7MC7619Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:51:3457
8MC7992Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:51:4454
9MC85113Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:2851
10MC86135Gregor JaroslavAC OH Praha5100:52:4248
11MC891Flegl VlastimilBrtev5300:52:4745
12MC10954Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:5342
13MC11286Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:1039
14MC113100Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:55:1236
15MC11749Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:55:5233
16MC121152Přinda OldřichUSK Slavia TU LBC5100:56:0930
17MC122160Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:1227
18MC1238Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5400:56:1424
19MC12535Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:56:3821
20MC133158Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:58:1818
21MC14534Tučný JanMK Pardubice4701:01:2915
22MC15576Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:5812
Muži D (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD81134Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:53105
2MD10243Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:54:1093
3MD1142Marek FrantišekČervený Kostelec4100:55:1981
4MD12984Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:57:0772
5MD144106Kašpar JosefAVC Praha3801:01:2266
6MD14736Bielčik JindřichLichkov4001:02:1360
7MD1493Málek ZdeněkAVC Praha4301:03:5957
8MD15118Herbst ManfredJeseník4101:05:2354
9MD154169Čech KarelSF Praha4501:06:3751
10MD157132Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:07:3848
11MD158111Novák JanKrosnov4101:08:1045
Muži E (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14173Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:00:56105
2ME14845Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:03:5593
3ME150146Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:04:3181
4ME16120Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:12:5072
5ME164112Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:15:2966
6ME16544Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:5060
Juniorky (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ14280Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:01105
Ženy A (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46165Smutná KateřinaFENIX Jeseník8300:47:10105
2ZA5552Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:48:4393
3ZA68139Vejnarová ZdeňkaSKP Jablonex8100:50:3981
4ZA84108Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:52:2672
5ZA909Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:52:5066
6ZA10733Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:54:2960
7ZA11096Koščová SimonaČZU Praha7400:55:0157
8ZA11156Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:55:0554
9ZA12869Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:0351
10ZA13470Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:2748
11ZA152131Hančová DenisaTJ Spartak Rokytnice7801:05:4245
12ZA156150Seemannová JanaKTJ Medicina Praha7501:07:0642
13ZA15926Popovová MartinaSNB Praha7401:10:0339
14ZA162123Doubková EvaTJ Spartak Rokytnice7401:13:1836
15ZA163125Machačková LucieTJ Spatak Rokytnice7501:14:2233
-ZA-68Ortová Daniela-74DNF-
Ženy B (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB99168Mališová KarlaUSK Praha6000:53:31105
2ŽB11691Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:55:3493
3ŽB14381Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:0781
Ženy C (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC12687Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:56:54105
2ŽC15374Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:1293
Trať 8,5 km, 800 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Magál JiříDukla Liberec7700:37:32105
2MA224Havlíček JanASK Slavia Praha7900:37:4493
3MA353Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:1481
4MA455Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:1472
1MB599Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:40:37105
1MJ629Hamr JanAK Bílina8600:41:10105
5MA714Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:2166
6MA839Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:41:4960
2MB927Poduška JosefMK Kladno6200:42:0093
1MC1040Smrčka MilošBK Říčany5400:42:11105
7MA1141Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec8400:42:2457
2MJ1225Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:42:2793
8MA13136Šlechta DanRyba Team7600:42:3154
9MA14117Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:42:3351
10MA15124Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:42:3848
3MJ1617Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:42:5081
11MA17140Kožíšek DušanDukla Liberec8300:43:0545
3MB1890Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:1981
12MA1932Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:3542
13MA20105Daňko MiroslavLABE TRI CLUB HK7300:44:0839
14MA21119Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:2036
4MB2261Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:44:2272
15MA2385Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:44:2333
16MA2411Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:44:4830
4MJ2523Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:44:5472
5MJ26118Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:44:5966
17MA2758Janata MilanStračov8500:45:1727
18MA28110Berka MartinKozákov8500:45:1824
19MA297Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:45:2621
20MA30137Vagenknecht TomášEnika MTB Nová Paka8400:45:3218
21MA31142Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:45:3915
6MJ3263Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5160
5MB33144Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:46:0366
22MA34107Berka RadimKozákov8200:46:1012
23MA3582Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:46:149
24MA3675Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:156
7MJ3716Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:46:1857
25MA3895Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:46:203
2MC39141Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:2393
26MA40166Rychecký TomášHH Smíchov6600:46:273
27MA41163Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:46:303
28MA42122Junek LiborSKI Jilemnice8200:46:543
8MJ4321Zapalač DušanFenix Jeseník9000:47:0154
29MA4446Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:47:033
3MC4512Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:47:0981
1ZA46165Smutná KateřinaFENIX Jeseník8300:47:10105
6MB4771Vaněk PetrRT Praha6100:47:1460
30MA4898Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:47:243
31MA49147Chlum PatrikSK Semily8100:47:543
9MJ5089Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:47:5751
32MA5028Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:47:573
33MA5294Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:48:163
10MJ53121Matura JosefTJ Semily9100:48:1748
34MA5472Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:48:213
2ZA5552Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:48:4393
4MC56148Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:5372
5MC57164Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:49:1066
7MB5879Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:49:2057
35MA5977Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:49:263
8MB6097Novotný JiříFEL Praha6000:49:3454
6MC6150Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:4160
36MA6247Novotný JiříKateřinky7100:49:543
37MA63162Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:50:003
38MA6448Schejbal PetrLiberec7100:50:143
9MB6565Kohnert BerndSC Bratwurst Royers6500:50:19-
39MA6630Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:223
40MA67101Hák MichalSokol Studenec7500:50:253
3ZA68139Vejnarová ZdeňkaSKP Jablonex8100:50:3981
41MA69115Kašpar JanFEL Praha7100:50:443
10MB705Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:50:5051
11MB7131Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:50:5748
12MB7213Čechal JaroslavTS Letohrad6100:51:0045
13MB7337Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:51:0242
42MA74155Přinda LukášTU Liberec7700:51:133
43MA7562Wolf DavidS. P. Cutisin Kořenov7200:51:203
7MC7619Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:51:3457
44MA77116Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:51:363
45MA78114Rejzek MartinFEL Praha7200:51:423
8MC7992Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:51:4454
46MA80156Černohorský MiroslavČP Tanvald7000:51:523
1MD81134Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:53105
11MJ82143Pokorný JanSokol Stodůlky8800:52:0345
14MB8388Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:22-
4ZA84108Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:52:2672
9MC85113Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:2851
10MC86135Gregor JaroslavAC OH Praha5100:52:4248
15MB8738Kmuníček MilošMaratonklub Kladno6100:52:4439
12MJ8751Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:52:4442
11MC891Flegl VlastimilBrtev5300:52:4745
5ZA909Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:52:5066
16MB91145Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:53:0236
47MA92126Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:53:033
13MJ93120Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8900:53:0739
48MA94159Ehler TomášVSK Humanita Praha8100:53:153
49MA95127Kuřík JanOrel Studenec6600:53:183
50MA96151Seeman TomášMedicína Praha6800:53:213
17MB9793Sedlák JiříPřelouč5800:53:2433
51MA98103Martan JiříOK Harcov7300:53:283
1ŽB99168Mališová KarlaUSK Praha6000:53:31105
18MB100138Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:53:3630
52MA101157Jelínek Pavelneregistrován7200:53:573
2MD10243Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:54:1093
53MA103109Štregl PetrDolní Branná7300:54:113
54MA10422Brada OndřejFEL Praha7300:54:163
55MA10559Komárek TomášTJ Záblatí7500:54:173
19MB10678Pavlica PetrŠSK Újezd Nad Lesy6300:54:1927
6ZA10733Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:54:2960
20MB108102Černý MichalRaspenava6400:54:3824
12MC10954Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:5342
7ZA11096Koščová SimonaČZU Praha7400:55:0157
8ZA11156Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:55:0554
13MC11286Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:1039
14MC113100Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:55:1236
3MD1142Marek FrantišekČervený Kostelec4100:55:1981
21MB11564Hoffmann DetlefSC Bratwurst Royers6300:55:26-
2ŽB11691Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:55:3493
15MC11749Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:55:5233
22MB118133Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:5921
23MB11967Wenzel SteffenHoyerswerdaer sv Ein6200:56:02-
24MB120153Tišer RobertSprint Liberec6200:56:0618
16MC121152Přinda OldřichUSK Slavia TU LBC5100:56:0930
17MC122160Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:1227
18MC1238Michl VáclavPoděbrady Kanoistika5400:56:1424
25MB124161Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:3015
19MC12535Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:56:3821
1ŽC12687Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:56:54105
56MA12757Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:56:583
9ZA12869Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:0351
4MD12984Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:57:0772
26MB13066Thorhauer JorgASV LA Hoyerswerda5800:57:17-
57MA131129Riedl Martinneregistrován7500:57:343
27MB132149Kobr DrahoslavZloboch Rokytnice nad Jizerou5600:58:0212
20MC133158Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:58:1818
10ZA13470Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:2748
14MJ135154Tišer MatoušABK Liberec9200:59:1436
28MB13615Eppert RomanCanis Lupus City5900:59:249
29MB1376Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:59:526
58MA138104Veverka AlešPraha8301:00:043
59MA13960Saidl FilipTJ Záblatí7301:00:413
30MB14010Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:00:513
1ME14173Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:00:56105
1ŽJ14280Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:01105
3ŽB14381Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:0781
5MD144106Kašpar JosefAVC Praha3801:01:2266
21MC14534Tučný JanMK Pardubice4701:01:2915
60MA1464Škoda StanislavSpartak Rokytnice7401:02:103
6MD14736Bielčik JindřichLichkov4001:02:1360
2ME14845Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:03:5593
7MD1493Málek ZdeněkAVC Praha4301:03:5957
3ME150146Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:04:3181
8MD15118Herbst ManfredJeseník4101:05:2354
11ZA152131Hančová DenisaTJ Spartak Rokytnice7801:05:4245
2ŽC15374Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:1293
9MD154169Čech KarelSF Praha4501:06:3751
22MC15576Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:5812
12ZA156150Seemannová JanaKTJ Medicina Praha7501:07:0642
10MD157132Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:07:3848
11MD158111Novák JanKrosnov4101:08:1045
13ZA15926Popovová MartinaSNB Praha7401:10:0339
15MJ16083Tříska AdamReprint8901:11:4033
4ME16120Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:12:5072
14ZA162123Doubková EvaTJ Spartak Rokytnice7401:13:1836
15ZA163125Machačková LucieTJ Spatak Rokytnice7501:14:2233
5ME164112Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:15:2966
6ME16544Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:5060
16MJ166167Tržuník Jakub-8801:21:3630
17MJ167128Beneš PavelTJ Spartak Rokytnice9201:23:5627

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Trať byla kvalitní, kilometráž byla vidět, zabezpečení velmi dobré, bylo vidět že závod organizují lidi, kteří vědí co běžci potřebují.
estilo
Až na počasí, ( za které pořadatelé nemužou), závod neměl chybu, tak jako každý rok.
skapamarek
Závod proběhl velmi dobře, tolik kvalitních běžců jsem nečekal. V takovém počasí je každá minuta navíc nepříjemná (myslím to vyhlašování a příprava na to). Za rok zas musím přijet.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód