hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

18.7.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 18.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí, Rokytnice nad Jizerou
14:00 hodin

Přihlášky

sportovní hala TJ Rokytnice nad Jizerou
do 13:30 hodin

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Kynčl
tel. 723 502 546

Václav Šír
tel. 481 523 375

Propozice pořadatele

Internetové stránky

http://www.rokytnice.com

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky-
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2596

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4819
Paulů Blanka5417
Šír Václav7816
Zátopek Jiří6015
Javůrek Jiří4814
Šimůnek Jan4913
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Berka Radim8212
Kubrová Dagmar6312
Zoubek Zdeněk6912
Kadavý Jan4712
Šír Václav6612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5811
Biemann Götz4311
Machačka Martin7511
Pirk Jan4811
Groh Stanislav4611
Palas Jaroslav5311
Hák Michal7511
Brunclík Ivo5810
Wolf David7210
Hartych Stanislav6510
Pirk Tomáš7310
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír5910
Berka Martin8510
Nečas Josef5810
Pechek František5310
Tichý Pavel639
Kolínek František569
Šírová Šárka739
Kašpar Josef389
Ježek Přemysl829
Marek František418
Vaněk Petr618
Grohová Jaroslava518
Merta Jaroslav358
Šesták Karel718
Krupka Milan568
Tomíček Josef598
Šimůnek Jan828
Sedlák Jiří588
Vodička Jan458
Čech Karel458

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 20.07.2015, 11:17
  • zobrazeno již 1215x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1892Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:49:55105
2MJ2616Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:53:1293
3MJ6657Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0101:02:4081

Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Berka MartinAC SYNER Turnov8500:43:05105
2MA2113Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:43:3693
3MA384Berka RadimKozákov8200:43:5581
4MA47Herda JanSKP Nymburk8300:44:2172
5MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:4066
6MA667Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:1960
7MA818Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov9400:47:0857
8MA940Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:47:2054
9MA1017Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:47:4851
10MA115Hostička JanPříbram7900:47:5148
11MA1213Turek MartinŽAKIS Team8000:48:1445
12MA1571Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:48:5542
13MA1676Kubina MatějHSK Benecko9200:49:0239
14MA2119Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:51:3636
15MA249Netyk VladimírSokol Mnetěš7800:51:5533
16MA2651Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:53:1230
17MA2921Kocián PetrRUNSPORT TEAM7800:53:2627
18MA3330Skopový ŠtěpánCvikov8600:54:0224
19MA3477Janata KarelHSK Benecko9200:54:1021
20MA3781Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:1918
21MA3944Matras TomášSK Chrast8000:54:4315
22MA4052Janeček PetrHEJVY'S INTIMMATE TEAM7900:55:1912
23MA4390Špringl ŠtěpánPraha 58400:56:439
24MA4628Javůrek MilanHorská služba Rokytnice n.Jiz.8000:58:176
25MA4765Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:58:413
26MA5039Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec n.N.9500:59:253
27MA54114Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7801:00:403
28MA554Heller MiloslavJablonec nad nisou8901:00:423
29MA6226Metelka DavidHorská služba Rokytnice n.Jiz.9501:02:113
30MA6375Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:02:163
31MA7031Červenka JaroslavDobřenice7901:03:473
32MA71115Major JiříHarrachov8301:04:223
33MA721Herber JanSUPERIOR CYKLOFIT HOT59501:04:243
34MA7325Novák PavelHorská služba Rokytnice n.Jiz.7801:04:253
35MA7627Metelka OndřejHorská služba Rokytnice n.Jiz.9201:05:453
36MA77103Nedvěd JiříHorská služba Rokytnice n.Jiz.7801:06:213
37MA7949Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7701:06:473
38MA8062Crha ZdeněkMK Kladno7901:06:573
39MA8322Hrevuš AlexandrBřehy7901:08:233
40MA8524Czagan JanSDH Dědek9301:08:593
41MA8733Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:09:403
42MA9095Jirman MartinTJ Spartak Rokytnice n.Jiz.9301:12:373
43MA9153Machytka MilošSKI KLUB Špindlerův Mlýn8101:13:013
44MA9232Jankovský AlešPraha8601:13:513
45MA93110Pěnička JanRokytnice n.Jiz.7801:14:213
46MA103104Rychtr PavelRybínovy boudy7801:25:423
47MA10697Nádhera JiříHradec Králové9301:31:223

Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB745Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:25105
2MB1499Beshir ErvinSK Zdice6700:48:5293
3MB3514Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:54:1181
4MB4215Pförtner JaromírCYKLO 697000:56:2872
5MB4473Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6900:57:5466
6MB5168Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:59:4960
7MB5923Czagan JanSDH Dědek7101:01:2457
8MB7458Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:05:3554
9MB8163Wolf DavidDesná v Jiz.h.7201:07:2251
10MB8437Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:08:3548
11MB9696Nádhera PetrHradec Králové6701:15:3745
12MB10729Brdička Tomᚊobrova akademie7101:35:2942
13MB10874Hrdá PavlínaPřelouč6901:41:0539

Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17108Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:29105
2MC2010Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:51:1693
3MC32112Tichý PavelAC Náchod6300:53:3481
4MC3689Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:54:1672
5MC4587Gombita JosefMost5800:58:1466
6MC5242Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:1660
7MC642Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:02:2257
8MC6555Valenta MichalPrales Tužín6201:02:2954
9MC6772Kraus VáclavCYKLOKRAUS Přelouč6401:02:5051
10MC693Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:3648
11MC7585Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:05:4145
12MC7836Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6501:06:3842

Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31102Šimůnek JaromírSKP KORNSPITZ Jablonec n.Ni5500:53:29105
2MD3859Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:2793
3MD4111Mach FrantišekSKI KLUB Jablonec n.Nisou5000:55:5581
4MD4861Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:58:5072
5MD53101Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:00:1766
6MD5856Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:1660
7MD6069Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:4157
8MD8634Hájek FrantišekFGT Stolany4901:09:0754
9MD99106Táborský FrantišekVrchlabí5501:18:4551
10MD10293Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:23:4848
11MD104107Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:26:3045

Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6841Metelka JosefSpartak Police4401:03:11105
2ME9886Vodička JanMK Radslavice4501:16:4993
3ME10020Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:0381

Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ28100Beshirová CarmenADIDAS BOOST TEAM9800:53:21105
2ZJ5779Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0001:01:1093
3ZJ6178Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9901:01:4781

Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1943Matrasová KateřinaSK Chrast8300:50:58105
2ZA2346Šibravová LenkaKERTEAM8200:51:4993
3ZA8880Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:10:4881

Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1370Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:34105
2ZB2166Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:51:3693
3ZB2594Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:52:3581
4ZB298Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:53:2672
5ZB9491Balicka-Kochel MonikaKowary7801:14:38-
6ZB95105Hofman Ewa-7601:14:59-
7ZB9735Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:16:3066
8ZB10147Červinková KateřinaSpartak Rokytnice n.Jiz.7301:20:5760
-ZB-38Mládková MonikaSK Chudobinec79DNF-

Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC56111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:01:06105
2ZC8264Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:5293
3ZC10998Nádherová HanaHradec Králové6802:00:0081

Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4954Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:59:24105
2ZD8960Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:11:1793
3ZD10512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1581

Trať 8,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Berka MartinAC SYNER Turnov8500:43:05105
2MA2113Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:43:3693
3MA384Berka RadimKozákov8200:43:5581
4MA47Herda JanSKP Nymburk8300:44:2172
5MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:4066
6MA667Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:1960
1MB745Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:25105
7MA818Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov9400:47:0857
8MA940Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:47:2054
9MA1017Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:47:4851
10MA115Hostička JanPříbram7900:47:5148
11MA1213Turek MartinŽAKIS Team8000:48:1445
1ZB1370Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:34105
2MB1499Beshir ErvinSK Zdice6700:48:5293
12MA1571Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:48:5542
13MA1676Kubina MatějHSK Benecko9200:49:0239
1MC17108Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:29105
1MJ1892Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:49:55105
1ZA1943Matrasová KateřinaSK Chrast8300:50:58105
2MC2010Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:51:1693
2ZB2166Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:51:3693
14MA2119Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:51:3636
2ZA2346Šibravová LenkaKERTEAM8200:51:4993
15MA249Netyk VladimírSokol Mnetěš7800:51:5533
3ZB2594Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:52:3581
2MJ2616Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:53:1293
16MA2651Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:53:1230
1ZJ28100Beshirová CarmenADIDAS BOOST TEAM9800:53:21105
17MA2921Kocián PetrRUNSPORT TEAM7800:53:2627
4ZB298Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:53:2672
1MD31102Šimůnek JaromírSKP KORNSPITZ Jablonec n.Ni5500:53:29105
3MC32112Tichý PavelAC Náchod6300:53:3481
18MA3330Skopový ŠtěpánCvikov8600:54:0224
19MA3477Janata KarelHSK Benecko9200:54:1021
3MB3514Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:54:1181
4MC3689Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:54:1672
20MA3781Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:1918
2MD3859Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:2793
21MA3944Matras TomášSK Chrast8000:54:4315
22MA4052Janeček PetrHEJVY'S INTIMMATE TEAM7900:55:1912
3MD4111Mach FrantišekSKI KLUB Jablonec n.Nisou5000:55:5581
4MB4215Pförtner JaromírCYKLO 697000:56:2872
23MA4390Špringl ŠtěpánPraha 58400:56:439
5MB4473Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6900:57:5466
5MC4587Gombita JosefMost5800:58:1466
24MA4628Javůrek MilanHorská služba Rokytnice n.Jiz.8000:58:176
25MA4765Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:58:413
4MD4861Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:58:5072
1ZD4954Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:59:24105
26MA5039Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec n.N.9500:59:253
6MB5168Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:59:4960
6MC5242Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:1660
5MD53101Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:00:1766
27MA54114Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7801:00:403
28MA554Heller MiloslavJablonec nad nisou8901:00:423
1ZC56111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:01:06105
2ZJ5779Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0001:01:1093
6MD5856Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:1660
7MB5923Czagan JanSDH Dědek7101:01:2457
7MD6069Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:4157
3ZJ6178Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9901:01:4781
29MA6226Metelka DavidHorská služba Rokytnice n.Jiz.9501:02:113
30MA6375Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:02:163
7MC642Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:02:2257
8MC6555Valenta MichalPrales Tužín6201:02:2954
3MJ6657Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0101:02:4081
9MC6772Kraus VáclavCYKLOKRAUS Přelouč6401:02:5051
1ME6841Metelka JosefSpartak Police4401:03:11105
10MC693Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:3648
31MA7031Červenka JaroslavDobřenice7901:03:473
32MA71115Major JiříHarrachov8301:04:223
33MA721Herber JanSUPERIOR CYKLOFIT HOT59501:04:243
34MA7325Novák PavelHorská služba Rokytnice n.Jiz.7801:04:253
8MB7458Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:05:3554
11MC7585Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:05:4145
35MA7627Metelka OndřejHorská služba Rokytnice n.Jiz.9201:05:453
36MA77103Nedvěd JiříHorská služba Rokytnice n.Jiz.7801:06:213
12MC7836Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6501:06:3842
37MA7949Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7701:06:473
38MA8062Crha ZdeněkMK Kladno7901:06:573
9MB8163Wolf DavidDesná v Jiz.h.7201:07:2251
2ZC8264Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:5293
39MA8322Hrevuš AlexandrBřehy7901:08:233
10MB8437Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:08:3548
40MA8524Czagan JanSDH Dědek9301:08:593
8MD8634Hájek FrantišekFGT Stolany4901:09:0754
41MA8733Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:09:403
3ZA8880Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:10:4881
2ZD8960Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:11:1793
42MA9095Jirman MartinTJ Spartak Rokytnice n.Jiz.9301:12:373
43MA9153Machytka MilošSKI KLUB Špindlerův Mlýn8101:13:013
44MA9232Jankovský AlešPraha8601:13:513
45MA93110Pěnička JanRokytnice n.Jiz.7801:14:213
5ZB9491Balicka-Kochel MonikaKowary7801:14:38-
6ZB95105Hofman Ewa-7601:14:59-
11MB9696Nádhera PetrHradec Králové6701:15:3745
7ZB9735Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:16:3066
2ME9886Vodička JanMK Radslavice4501:16:4993
9MD99106Táborský FrantišekVrchlabí5501:18:4551
3ME10020Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:0381
8ZB10147Červinková KateřinaSpartak Rokytnice n.Jiz.7301:20:5760
10MD10293Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:23:4848
46MA103104Rychtr PavelRybínovy boudy7801:25:423
11MD104107Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:26:3045
3ZD10512Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1581
47MA10697Nádhera JiříHradec Králové9301:31:223
12MB10729Brdička Tomᚊobrova akademie7101:35:2942
13MB10874Hrdá PavlínaPřelouč6901:41:0539
3ZC10998Nádherová HanaHradec Králové6802:00:0081

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Berka MartinAC SYNER Turnov8500:43:05105
2MA2113Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:43:3693
3MA384Berka RadimKozákov8200:43:5581
4MA47Herda JanSKP Nymburk8300:44:2172
5MA588Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:4066
6MA667Flegl VlastimilVrchlabí8600:45:1960
7MB745Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:2557
8MA818Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov9400:47:0854
9MA940Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:47:2051
10MA1017Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:47:4848
11MA115Hostička JanPříbram7900:47:5145
12MA1213Turek MartinŽAKIS Team8000:48:1442
13MB1499Beshir ErvinSK Zdice6700:48:5239
14MA1571Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:48:5536
15MA1676Kubina MatějHSK Benecko9200:49:0233
16MC17108Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:2930
17MJ1892Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:49:5527
18MC2010Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:51:1624
19MA2119Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:51:3621
20MA249Netyk VladimírSokol Mnetěš7800:51:5518
21MJ2616Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:53:1215
21MA2651Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:53:1215
23MA2921Kocián PetrRUNSPORT TEAM7800:53:269
24MD31102Šimůnek JaromírSKP KORNSPITZ Jablonec n.Ni5500:53:296
25MC32112Tichý PavelAC Náchod6300:53:343

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 96%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 13 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Jen sprchy na trati by bylo dobré zajistit tak, aby sprchovali jen polovinu cesty nebo silnice.
zdenek.zoubek
..jj, to kazdpoadne - taky jsem mel na trati dost co delat, abych se mistum s umelym destem alespon castecne vyhnul :-P ..ale jinak 100% jako vzdy :-)
turekm
tradičně výborný závod, možná bych dal vodu už pod louku a ne až nad světlanku, kor když je 30C. Nějaké fotky - http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Rokytnice_-_Dvoracky_-_18_07_2015/
janherda
Výborný závod, skvělá organizace, bohatá tombola, vše super. Ale odhadem jen asi 20% to dokázalo běžet celé, myslím si, možná i míň, už mi to nepřipadá jako běžecký závod. Jako ultratrail je to skvělé, jen bych dal přednost trati, kterou vyběhnou skoro všichni. Chvátat nebo dokonce jít do kopce dlouhé úseky, a dělá to naprostá většina, mi už nepřipadá moc běžecké. - Jestli většina nepotřebuje běhat to samé, aby si porovnávali své vlastní časy, tak bych byl skoro pro změnu. Např. start a cíl tytéž, ale po druhé straně údolí převážně po červené značce. Různě strmé úseky, ale vše se dá podle mne běžet...
oldrich.cepelka
tak si behej drahu nebo silnici, a nejezdi na vrchy ty kryple atletickej.. uz tak staci ze skoro pulka zavodu v terminovce je spis silnicnim behem misty do mirneho kopce.. bida tahle zem, Alpy na vas...
co blbneš ?...proč mu nadáváš ?..že se mu nelíbí trasa ?...to mně taky ne...móóóc těžká , ale na Dvoračkách pak čumět kolem naokolo , to by mi šlo
turistickybezec
Covece tobe se taky nelibi nikde kde nejsou melouni a susenky :-D ..i kdyz na dvorackach byla nutela, to taky neni spatny, vid ;-) nicmene odhledneme-li od tehle recese.. tak kdyby dotycnej napsal ze je to na nej moc tezky, OK, to bych chapal, vzdyt vytrvalostni sporty jsou fyzicky nejnarocnejsi a beh do vrchu uz teprve boli, nicmene povazuju za fakt absolutni vrchol veskere drzosti, dovolit si navrhovat v navaznosti na osobni neschopnost konkretniho jednotlivce, nejake zmeny trati (kor kdyz tech zavodu s parametry behu vrchu neustale ubyva a ubyva) to pardon, trminovka je ruznych bezeckych zavodu plna.. jsou tam i krosy, jsou tam i masovky pro ty co nebavi trenovat.. ..a pro koho neni ani to, tak pak pripadne pak doporucuju presun od facebooku k nejblizsimu mekdonaldu motorizovanou plechovkou - tecka:-/
Martine, říkaj ti něco pravidla slušnosti? To, co jsi napsal, je hulvátství. Možná ani netušíš, že když Olda Čepelku sám pořádal závody, byl jsi ještě v plenkách. Sice se mi současná trať líbí,Dvoračky jsou zajímavé právě pro tuto náročnost, ale proč by někdo nemohl vyslovit svůj názor, na rozdíl od tebe v naprosté slušnosti? Važ slova a měj trošku úcty ke stáří.
evakollertova
je mi uplne jedno co, kdo, kde, a kdy poradal, i kdyby to byl byvalej mistr sveta - vykrikovat ze je necelych 15% sklonu "nebezecky ultra-trail", ani vzlykani nad tim ze se vrchy behaj jaksi do kopce, fakt neni vyjadreni nazoru nybrz z bohapusta provokace.. Jak jsem uz psal je rozdil mezi vyjadrenim respektu k obtizne trati, a pokusem o revoluci za zruseni jednoho z poslednich trosku rozumnych kopcu v CR ;-) ...i kdyz chapu ze kdyz se nejkdo na zavody jezdi kochat krajinou ze mu ten rozdil ani neprijde :-D

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód