13.10.2007, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.10.2018 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 44 |
21.10.2017 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 64 |
22.10.2016 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 99 |
17.10.2015 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 47 |
18.10.2014 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 41 |
19.10.2013 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 73 |
20.10.2012 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 67 |
22.10.2011 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 63 |
23.10.2010 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 58 |
17.10.2009 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 45 |
18.10.2008 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 77 |
21.10.2006 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 72 |
22.10.2005 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 77 |
23.10.2004 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 75 |
19.10.2002 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 42 |
20.10.2001 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 61 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Brunclík Ivo | 58 | 17 |
Grohová Jaroslava | 51 | 16 |
Groh Stanislav | 46 | 13 |
Paulů Blanka | 54 | 13 |
Javůrek Jiří | 48 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 11 |
Votava Vladimír | 63 | 11 |
Šimůnek Jaromír | 55 | 11 |
Havlíček Ivo | 66 | 10 |
Šír Václav | 48 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 9 |
Horáček Michal | 75 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Štantejský Michal | 84 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Krátký Josef | 65 | 8 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 8 |
Kubrová Dagmar | 63 | 7 |
Šteinc Ludvík | 41 | 7 |
Berka Radim | 82 | 7 |
Pechková Jana | 85 | 7 |
Jelínek Karel | 51 | 7 |
Hájková Renata | 75 | 6 |
Holý Václav | 41 | 6 |
Klimeš Bedřich | 56 | 6 |
Šmída Oldřich | 48 | 6 |
Vanta Josef | 62 | 6 |
Veselý Pavel | 66 | 6 |
Dunka Štěpán | 72 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Procházková Irena | 57 | 6 |
Groh Radoslav | 89 | 5 |
Tomíček Josef | 59 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Žák Jiří | 71 | 5 |
Cupák Martin | 71 | 5 |
Malý Jan | 73 | 5 |
Vejnar Josef | 57 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Karlík Michal | 64 | 5 |
Šesták Karel | 71 | 5 |
Vávra David | 57 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Svoboda Petr | 68 | 5 |
Krátká Anna | 69 | 4 |
Zoubek Jiří | 65 | 4 |
Červ Miloslav | 50 | 4 |
Valenta Tomáš | 76 | 4 |
Buřil František | 66 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 25 | Fejfar Ondřej | SŠ Apl. Kyb. Hradec Králové | 89 | 01:13:55 | 105 |
2 | MJ | 18 | 17 | Hřib Jakub | AK ASICS Kroměříž | 88 | 01:23:30 | 93 |
3 | MJ | 20 | 3 | Votava Michal | Vrchlabí | 90 | 01:24:03 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 24 | Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 83 | 01:08:14 | 105 |
2 | MA | 4 | 19 | Oberländer Jan | Sokol Senohraby | 75 | 01:09:32 | 93 |
3 | MA | 5 | 32 | Vagenknecht Roman | Maratonstav Úpice | 75 | 01:12:13 | 81 |
4 | MA | 8 | 55 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 86 | 01:14:10 | 72 |
5 | MA | 9 | 49 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 01:14:32 | 66 |
6 | MA | 10 | 20 | Friček Martin | Plzeň | 79 | 01:16:51 | 60 |
7 | MA | 12 | 41 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 01:20:04 | 57 |
8 | MA | 24 | 59 | Novák Lukáš | AC SAKÉ Kateřinky | 82 | 01:24:34 | 54 |
9 | MA | 30 | 54 | Volf Michal | Dvůr Králové nad Labem | 81 | 01:33:19 | 51 |
10 | MA | 33 | 37 | Bláha Kamil | AB SPED Pardubice | 72 | 01:34:27 | 48 |
11 | MA | 39 | 53 | Gyürek Atila | Praha 6 | 78 | 01:38:32 | 45 |
- | MA | - | 57 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 58 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 01:13:29 | 105 |
2 | MB | 11 | 34 | Jebavý Jiří | Vrchlabí | 61 | 01:18:00 | 93 |
3 | MB | 17 | 35 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 01:22:22 | 81 |
4 | MB | 22 | 11 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 65 | 01:24:26 | 72 |
5 | MB | 23 | 45 | Votava Vladimír | Vrchlabí | 63 | 01:24:32 | 66 |
6 | MB | 31 | 44 | Šidlík Luděk | Špindlerův Mlýn | 59 | 01:33:51 | 60 |
7 | MB | 32 | 22 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 01:33:53 | 57 |
8 | MB | 41 | 14 | Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 01:40:44 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 31 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 01:09:13 | 105 |
2 | MC | 14 | 26 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 01:21:15 | 93 |
3 | MC | 16 | 10 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 01:21:37 | 81 |
4 | MC | 19 | 1 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 01:23:43 | 72 |
5 | MC | 26 | 33 | Trnka Milan | Loko Trutnov | 56 | 01:25:41 | 66 |
6 | MC | 27 | 56 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:27:35 | 60 |
7 | MC | 35 | 9 | Vávra David | Sklepovští Sršáni | 57 | 01:34:51 | 57 |
8 | MC | 40 | 39 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 01:38:46 | 54 |
9 | MC | 47 | 30 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 01:45:48 | 51 |
10 | MC | 54 | 61 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 02:01:30 | 48 |
11 | MC | 55 | 5 | Holas Jaromír | Traged Team Praha | 52 | 02:03:43 | 45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 29 | Melišík Milan | Trutnov | 47 | 01:24:15 | 105 |
2 | MD | 36 | 38 | Vodička Jan | Radslavice | 45 | 01:35:07 | 93 |
3 | MD | 46 | 46 | Černý František | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 41 | 01:44:14 | 81 |
4 | MD | 53 | 4 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 01:54:21 | 72 |
5 | MD | 56 | 13 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 02:05:05 | 66 |
- | MD | - | 47 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 42 | 48 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:40:45 | 105 |
2 | ME | 47 | 28 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 01:45:48 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 52 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:53:14 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 3 | 21 | Pichrtová Anna | X-AIR Ostrava | 73 | 01:09:16 | 105 |
2 | ZA | 13 | 18 | Havlová Petra | AC Sparta Praha | 76 | 01:20:07 | 93 |
3 | ZA | 25 | 23 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 01:25:39 | 81 |
4 | ZA | 28 | 6 | Lauterbachová Lucie | Albrechtice | 81 | 01:27:51 | 72 |
5 | ZA | 37 | 50 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:36:44 | 66 |
6 | ZA | 38 | 15 | Olivová Leona | Choceň | 81 | 01:37:17 | 60 |
7 | ZA | 45 | 42 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:43:22 | 57 |
8 | ZA | 52 | 51 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:53:58 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 29 | 7 | Kynčlová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 72 | 01:29:11 | 105 |
2 | ZB | 43 | 60 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:41:08 | 93 |
3 | ZB | 49 | 40 | Klimešová Alena | Sokol Bukovice | 63 | 01:51:47 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 15 | 27 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 01:21:24 | 105 |
2 | ŽC | 34 | 36 | Martinová Eva | TJ Sokol Valteřice | 58 | 01:34:34 | 93 |
3 | ŽC | 44 | 8 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:42:35 | 81 |
4 | ŽC | 50 | 3 | Breburdová Hana | Praha | 61 | 01:51:52 | 72 |
5 | ŽC | 51 | 2 | Holasová Jarmila | Traged Team Praha | 54 | 01:52:04 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 52 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:53:14 | 105 |
Organizace závodu: 85% Zvolená trasa závodu: 88% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 98% Zpracování výsledků: 82% Ceny vítězům: 98% Celkový dojem ze závodu: 93% Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků. | Celkové hodnocení 91% |
16.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Přemysl
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
v.flegl