Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

8.9.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 8.9.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 2050

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8013
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Šrůtek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Vraštilová Miloslava5611
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378
Tempír František498
Chaloupková Marie538

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ242Mikelka OskarFDH Litomyšl7800:38:3620
2MJ373Kalous PetrSK Žamberk7700:45:1119
3MJ394Čechal ZdeněkČTBK Česká Třebová8200:46:4318
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Plešivka MiroslavAVO Ružindol 00:31:15-
2MA29Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:3430
3MA310Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:32:1029
4MA411Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:32:3228
5MA512Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:32:4727
6MA613Štěpař PetrABNEZ Moravská Třebová6400:33:2826
7MA1014Stránský AlešČTBK Česká Třebová6000:34:3625
8MA1115Lehen ŠtefanSTU Bratislava 00:34:42-
9MA1316Olšjak LadislavFBI České Budějovice5900:35:3124
10MA1517Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:36:2023
10MA1518Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:36:2023
12MA1819Čechal MilanČTBK Česká Třebová5900:36:3421
13MA1920Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:36:5420
14MA2121Balcar LubošPolice nad Metují5800:38:0519
15MA2922Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:4818
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB723Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:33:4320
2MB824Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:5819
3MB925Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:34:2318
4MB1226Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:4817
5MB1427Krsek JaroslavOÁZA Luková5100:36:1216
6MB1728Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:36:2715
7MB2029Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:37:1114
8MB2630Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:38:4513
9MB2731Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:38:5812
10MB2832Dostál LadislavMoravská Třebová5600:39:1511
11MB3033Kavan IvanSněžka Trutnov5000:39:5310
12MB3634Zajíc JanKRB Chrudim5300:45:079
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2335Vodička JanMK Radslavice4500:38:1410
2MC2536Zálešák FrantišekStava Havířov3700:38:399
3MC3137Veyr KarelSokol Doudleby4200:40:478
4MC3238Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:097
5MC3839Straka JosefŠumperk3900:45:286
6MC4040Novotný JiříSpartak Letohrad4500:46:455
7MC4141Kalousek JanKČT Žamberk4100:48:394
8MC4442Kalous VladimírSK Žamberk4301:07:183
Muži D 60 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3543Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:3410
2MD4244Cupánek JosefSK Přerov2600:57:089
3MD4345Merta JaroslavJeseník3500:58:068
Ženy A 34 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA225Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:38:1010
2ZA336Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:43:209
Ženy B 35 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB347Novotná EvaOEZ Letohrad4800:43:3010
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Plešivka MiroslavAVO Ružindol 00:31:15-
2MA29Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:3430
3MA310Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:32:1029
4MA411Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:32:3228
5MA512Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:32:4727
6MA613Štěpař PetrABNEZ Moravská Třebová6400:33:2826
1MB723Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:33:4320
2MB824Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:5819
3MB925Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:34:2318
7MA1014Stránský AlešČTBK Česká Třebová6000:34:3625
8MA1115Lehen ŠtefanSTU Bratislava 00:34:42-
4MB1226Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:4817
9MA1316Olšjak LadislavFBI České Budějovice5900:35:3124
5MB1427Krsek JaroslavOÁZA Luková5100:36:1216
10MA1517Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:36:2023
10MA1518Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:36:2023
6MB1728Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:36:2715
12MA1819Čechal MilanČTBK Česká Třebová5900:36:3421
13MA1920Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:36:5420
7MB2029Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:37:1114
14MA2121Balcar LubošPolice nad Metují5800:38:0519
1ZA225Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:38:1010
1MC2335Vodička JanMK Radslavice4500:38:1410
1MJ242Mikelka OskarFDH Litomyšl7800:38:3620
2MC2536Zálešák FrantišekStava Havířov3700:38:399
8MB2630Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:38:4513
9MB2731Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:38:5812
10MB2832Dostál LadislavMoravská Třebová5600:39:1511
15MA2922Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:4818
11MB3033Kavan IvanSněžka Trutnov5000:39:5310
3MC3137Veyr KarelSokol Doudleby4200:40:478
4MC3238Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:097
2ZA336Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:43:209
1ZB347Novotná EvaOEZ Letohrad4800:43:3010
1MD3543Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:3410
12MB3634Zajíc JanKRB Chrudim5300:45:079
2MJ373Kalous PetrSK Žamberk7700:45:1119
5MC3839Straka JosefŠumperk3900:45:286
3MJ394Čechal ZdeněkČTBK Česká Třebová8200:46:4318
6MC4040Novotný JiříSpartak Letohrad4500:46:455
7MC4141Kalousek JanKČT Žamberk4100:48:394
2MD4244Cupánek JosefSK Přerov2600:57:089
3MD4345Merta JaroslavJeseník3500:58:068
8MC4442Kalous VladimírSK Žamberk4301:07:183

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód