hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Sázava - Lázek

4.9.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

Sázava u Lanškrouna - obecní úřad
9:30 hodin

Popis tratě

délka: 7,9 km
převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Sokol Albrechtice
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
mobil 731 558 531

E-mailová adresa

marta.chmelikova@ow.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1875

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Stránský Tomáš6514
Žák Jiří7113
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Šimůnek Jan8213
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Pechek František5313
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Mannlová Jana8011
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5610
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Marek Dalimil609
Javůrek Jiří489
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Matyášová Jana659
Ehrig Rudolf489
Jorová Ludmila628
Zálešák František378
Vytlačilová Lenka848
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618
Tempír František498

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.09.2011, 10:42
  • zobrazeno již 911x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1473Cink MartinAC Pardubice9400:37:2235
2MJ2858Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:1731
3MJ6880Kouba TomášSPS Sázava9500:49:2627
4MJ7583Stříhavka JindřichAC Choceň0000:52:4324

Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:29:5635
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2131
3MA351Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:5727
4MA46Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:1424
5MA577Zapalač MartinISRT8600:34:3822
6MA676Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:34:4220
7MA731Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4819
8MA955Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:3918
9MA1167Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:35:5517
10MA1261Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:36:1616
11MA1565Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:4315
12MA2046Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3414
13MA2285Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:4813
14MA2526Zachař JiříSruby7200:41:0112
15MA3454Minář Martinneregistrován8400:42:2011
16MA3771Krmela PavelRychnov na Moravě7800:43:0810
17MA4092Hartman KarelOMT Pardubice7700:43:579
18MA4598Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:44:578
19MA474Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:45:337
20MA4891Herbs JanVrchlabí7500:45:436
21MA4952Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:46:195
22MA563Gonda Janneregistrován7600:47:354
23MA6656Matějka PetrLubník8900:49:063
24MA70100Fryauf JanAtletika Albrechtice8900:49:572
25MA8889Klampfl MilanVrchlabí9100:59:561

Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB833Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5735
2MB1040Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:4731
3MB1647Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:2927
4MB177Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1124
5MB1884Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:2422
6MB3027Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:2320
7MB3569Kristek JiříRetia Pardubice6700:42:3619
8MB369Ambrož RadomírLanškroun6300:42:4118
9MB3913Doležal MartinSPS Sázava7000:43:2717
10MB5079Šilar TomášSK Staročernsko6300:46:3316
11MB5172Sedláček RomanLanškroun6400:46:4715
12MB8644Krátký JosefTJ Svitavy6500:59:0714

Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1324Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:4235
2MC212Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4131
3MC2421Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:5327
4MC2686Jandejsek ZdeněkStudené6100:41:0624
5MC3882Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:2022
6MC4129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:44:0620
7MC4219Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1419
8MC4314Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4518
9MC6096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:1017
10MC6987Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:4516
11MC715Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:50:0115
12MC7749Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:4514
13MC8428Wendlig MiroslavLuková 365300:57:5813
14MC8595Chlumský LubošVokovice Praha5600:58:0712

Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1910Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:2735
2MD238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2531
3MD2712Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:41:1427
4MD5217Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:0124
5MD5342Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0922
6MD5825Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0220
7MD6216Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:2019
8MD6353Krumer MiroslavMK Ostrov4900:48:3018
9MD6459Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:3517
10MD8760Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:2316

Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5718Marek FrantišekSK Hronov4100:47:4835
2ME7962Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:54:4531
3ME9230Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:0627
4ME9478Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:07:4424

Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7290Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:50:2035
2ZJ8993Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9301:00:0031

Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3264Vévodová MartinaAK Perná9000:41:4835
2ZA3335Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0231
3ZA5532Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:2827
4ZA5975Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:0724
5ZA6150Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1222
6ZA7515Stříhavková PetraAC Choceň7900:52:4320
7ZA8038Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:0719
8ZA8143Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:55:3918
9ZA9381Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:0017

Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3145Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:4235
2ZB4439Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:4731
3ZB5434Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:47:1227
4ZB7894Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:52:5524

Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4697Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:5935
2ZC6799Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1031
3ZC7388Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:50:3327
4ZC7448Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1224
5ZC9074Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:3122

Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2936Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:1935
2ZD6522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:3631
3ZD8270Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:5827
4ZD8341Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:5624
5ZD9120Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3522

Trať 7,9 km, 375 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:29:5635
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2131
3MA351Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:5727
4MA46Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:1424
5MA577Zapalač MartinISRT8600:34:3822
6MA676Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:34:4220
7MA731Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4819
1MB833Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5735
8MA955Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:3918
2MB1040Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:4731
9MA1167Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:35:5517
10MA1261Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:36:1616
1MC1324Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:4235
1MJ1473Cink MartinAC Pardubice9400:37:2235
11MA1565Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:4315
3MB1647Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:2927
4MB177Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1124
5MB1884Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:2422
1MD1910Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:2735
12MA2046Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3414
2MC212Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4131
13MA2285Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:4813
2MD238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2531
3MC2421Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:5327
14MA2526Zachař JiříSruby7200:41:0112
4MC2686Jandejsek ZdeněkStudené6100:41:0624
3MD2712Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:41:1427
2MJ2858Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:1731
1ZD2936Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:1935
6MB3027Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:2320
1ZB3145Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:4235
1ZA3264Vévodová MartinaAK Perná9000:41:4835
2ZA3335Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0231
15MA3454Minář Martinneregistrován8400:42:2011
7MB3569Kristek JiříRetia Pardubice6700:42:3619
8MB369Ambrož RadomírLanškroun6300:42:4118
16MA3771Krmela PavelRychnov na Moravě7800:43:0810
5MC3882Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:2022
9MB3913Doležal MartinSPS Sázava7000:43:2717
17MA4092Hartman KarelOMT Pardubice7700:43:579
6MC4129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:44:0620
7MC4219Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1419
8MC4314Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4518
2ZB4439Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:4731
18MA4598Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:44:578
1ZC4697Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:5935
19MA474Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:45:337
20MA4891Herbs JanVrchlabí7500:45:436
21MA4952Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:46:195
10MB5079Šilar TomášSK Staročernsko6300:46:3316
11MB5172Sedláček RomanLanškroun6400:46:4715
4MD5217Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:0124
5MD5342Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0922
3ZB5434Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:47:1227
3ZA5532Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:2827
22MA563Gonda Janneregistrován7600:47:354
1ME5718Marek FrantišekSK Hronov4100:47:4835
6MD5825Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0220
4ZA5975Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:0724
9MC6096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:1017
5ZA6150Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1222
7MD6216Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:2019
8MD6353Krumer MiroslavMK Ostrov4900:48:3018
9MD6459Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:3517
2ZD6522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:3631
23MA6656Matějka PetrLubník8900:49:063
2ZC6799Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1031
3MJ6880Kouba TomášSPS Sázava9500:49:2627
10MC6987Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:4516
24MA70100Fryauf JanAtletika Albrechtice8900:49:572
11MC715Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:50:0115
1ZJ7290Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:50:2035
3ZC7388Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:50:3327
4ZC7448Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1224
6ZA7515Stříhavková PetraAC Choceň7900:52:4320
4MJ7583Stříhavka JindřichAC Choceň0000:52:4324
12MC7749Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:4514
4ZB7894Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:52:5524
2ME7962Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:54:4531
7ZA8038Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:0719
8ZA8143Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:55:3918
3ZD8270Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:5827
4ZD8341Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:5624
13MC8428Wendlig MiroslavLuková 365300:57:5813
14MC8595Chlumský LubošVokovice Praha5600:58:0712
12MB8644Krátký JosefTJ Svitavy6500:59:0714
10MD8760Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:2316
25MA8889Klampfl MilanVrchlabí9100:59:561
2ZJ8993Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9301:00:0031
5ZC9074Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:3122
5ZD9120Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3522
3ME9230Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:0627
9ZA9381Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:0017
4ME9478Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:07:4424

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

super
roman.sedlacek
Přátelská atmosféra a dobré zázemí se sprchami. Přespolní trať bez aut - OK. Občerstvení dobré v cíli i při vyhlášení. Nemělo to chybu. Já bych uvítal dopravu zpět.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód