hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Sázava - Lázek

4.9.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.2016
  • zobrazeno již 323x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

v areálu fotbalového hřiště od 8:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.spssazava.cz

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1896

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Bielčik Jindřich4019
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Dušková Lenka8013
Šimůnek Jan8213
Zdeněk Bílý5913
Pechek František5313
Žák Jiří7113
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Mannlová Jana8011
Horáček Michal7511
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5610
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Matyášová Jana659
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Marek Dalimil609
Javůrek Jiří489
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Mazač Jaroslav688
Jorová Ludmila628
Zálešák František378
Vytlačilová Lenka848
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.09.2016, 10:43
  • zobrazeno již 1090x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ762Křeček JiříAtletika Kolín9800:36:0635
2MJ2287Gregora JakubActivity Lanškroun9800:41:5731
3MJ2648Moravec JakubJM Team Letohrad9900:42:5627
4MJ3159Gregora FilipActivity Lanškroun0200:44:1724
5MJ4283Gregora JanActivity Lanškroun0000:46:3022
6MJ5239Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:2420

Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA24Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:0735
2MA514Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:4331
3MA878Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:3527
4MA980Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2724
5MA1321Janů LiborŠumperk7800:39:0622
6MA1450Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:3720
7MA1695Diblík JanŽichlínek8500:39:5219
8MA1951Kovář JanCTC FORT SMC8100:40:2918
9MA3635Švec MartinVK Choceň8700:45:1217
10MA4429Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:46:4816
11MA4966Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:49:3315
12MA5364Košnar FilipTrialrun.cz9100:50:3914

Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB194Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:34:2635
2MB338Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:35:2631
3MB475Hejl RadekKrálíky7200:35:3227
4MB630Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5224
5MB1288Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4222
6MB1713Doležal MartinSPS Sázava7000:39:5320
7MB1867Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:40:1219
8MB2349Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:0518
9MB2744Polák TomášČerti Kunčina7200:43:2217
10MB2816Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:2516
11MB3076Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4315
12MB3597Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:0414
13MB3868Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:45:2813
14MB3965Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:5112
15MB4158Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:0811
16MB5131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0610
17MB572Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:52:199

Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1093Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3635
2MC1570Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:39:4631
3MC2943Hruban JanČeská Třebová6600:43:3127
4MC438Valenta MichalPrales Tužín6200:46:3724
5MC4899Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:49:3122
6MC5536Kobliha MilanLRS Vyškov5700:51:4320
7MC6633Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:57:3719

Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1335
2MD2526Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:4631
3MD3490Krsek MiroslavM. K. Luková4900:45:0327
4MD4581Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5324
5MD6473Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:1022

Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6120Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:0335
2ME7189Bielčik JindřichLichkov4001:06:2431

Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5853Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:52:3935
2ZJ6312Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1631
3ZJ6786Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:00:0527
4ZJ6872Derková MartinaActivity Lanškroun0101:02:0124

Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1192Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:1135
2ZA336Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:45:0231
3ZA4654Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:48:2127

Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2071Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:5435
2ZB4752Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:48:5731
3ZB5085Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0527
4ZB5434Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:2324
5ZB5960Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:52:4522

Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3135
2ZC3763Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:1731
3ZC4045Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:0727
4ZC6018Jirásková EvaLanškroun6400:53:3424
5ZC623Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:1522
6ZC6525Ouřecká RenátaLetohrad7000:57:1920

Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:2635
2ZD5646Dvořáková EvaProstějov5500:52:1631
3ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:05:0927
4ZD7032Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:2324
5ZD7291Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:1622
6ZD735Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0320

Trať 7,9 km, 375 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB194Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:34:2635
1MA24Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:0735
2MB338Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:35:2631
3MB475Hejl RadekKrálíky7200:35:3227
2MA514Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:4331
4MB630Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5224
1MJ762Křeček JiříAtletika Kolín9800:36:0635
3MA878Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:3527
4MA980Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2724
1MC1093Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3635
1ZA1192Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:1135
5MB1288Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4222
5MA1321Janů LiborŠumperk7800:39:0622
6MA1450Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:3720
2MC1570Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:39:4631
7MA1695Diblík JanŽichlínek8500:39:5219
6MB1713Doležal MartinSPS Sázava7000:39:5320
7MB1867Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:40:1219
8MA1951Kovář JanCTC FORT SMC8100:40:2918
1ZB2071Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:5435
1ZC2137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3135
2MJ2287Gregora JakubActivity Lanškroun9800:41:5731
8MB2349Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:0518
1MD2424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1335
2MD2526Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:4631
3MJ2648Moravec JakubJM Team Letohrad9900:42:5627
9MB2744Polák TomášČerti Kunčina7200:43:2217
10MB2816Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:2516
3MC2943Hruban JanČeská Třebová6600:43:3127
11MB3076Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4315
4MJ3159Gregora FilipActivity Lanškroun0200:44:1724
1ZD329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:2635
2ZA336Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:45:0231
3MD3490Krsek MiroslavM. K. Luková4900:45:0327
12MB3597Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:0414
9MA3635Švec MartinVK Choceň8700:45:1217
2ZC3763Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:1731
13MB3868Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:45:2813
14MB3965Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:5112
3ZC4045Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:0727
15MB4158Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:0811
5MJ4283Gregora JanActivity Lanškroun0000:46:3022
4MC438Valenta MichalPrales Tužín6200:46:3724
10MA4429Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:46:4816
4MD4581Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5324
3ZA4654Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:48:2127
2ZB4752Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:48:5731
5MC4899Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:49:3122
11MA4966Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:49:3315
3ZB5085Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0527
16MB5131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0610
6MJ5239Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:2420
12MA5364Košnar FilipTrialrun.cz9100:50:3914
4ZB5434Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:2324
6MC5536Kobliha MilanLRS Vyškov5700:51:4320
2ZD5646Dvořáková EvaProstějov5500:52:1631
17MB572Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:52:199
1ZJ5853Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:52:3935
5ZB5960Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:52:4522
4ZC6018Jirásková EvaLanškroun6400:53:3424
1ME6120Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:0335
5ZC623Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:1522
2ZJ6312Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1631
5MD6473Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:1022
6ZC6525Ouřecká RenátaLetohrad7000:57:1920
7MC6633Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:57:3719
3ZJ6786Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:00:0527
4ZJ6872Derková MartinaActivity Lanškroun0101:02:0124
3ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:05:0927
4ZD7032Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:2324
2ME7189Bielčik JindřichLichkov4001:06:2431
5ZD7291Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:1622
6ZD735Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0320

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB194Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:34:2635
2MA24Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:0731
3MB338Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:35:2627
4MB475Hejl RadekKrálíky7200:35:3224
5MA514Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:4322
6MB630Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5220
7MJ762Křeček JiříAtletika Kolín9800:36:0619
8MA878Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:3518
9MA980Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2717
10MC1093Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3616
11MB1288Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4215
12MA1321Janů LiborŠumperk7800:39:0614
13MA1450Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:3713
14MC1570Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:39:4612
15MA1695Diblík JanŽichlínek8500:39:5211
16MB1713Doležal MartinSPS Sázava7000:39:5310
17MB1867Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:40:129
18MA1951Kovář JanCTC FORT SMC8100:40:298
19MJ2287Gregora JakubActivity Lanškroun9800:41:577
20MB2349Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:056
21MD2424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:135
22MD2526Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:464
23MJ2648Moravec JakubJM Team Letohrad9900:42:563
24MB2744Polák TomášČerti Kunčina7200:43:222
25MB2816Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:251

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód