Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

8.9.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 8.9.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Chmelíková Marta

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1987

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Merta Jaroslav3512
Vraštilová Miloslava5611
Šrutek Stanislav5811
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Vítek Miroslav7210
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Čechal Jaroslav618
Sejkorová Lenka638
Chaloupková Marie538
Mertová Michaela768
Mazač Jaroslav688
Jorová Ludmila628

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Stránský TomášSokol Albrechtice6500:32:0930
2MA22Hornych JosefSokol Jetřichov6700:32:3629
3MA33Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:32:5928
4MA44Novotný JiříSokol Havlovice5400:33:3927
5MA65Mach VáclavSokol Havlovice5500:34:0226
6MA76Drahoňovský J.JZD Sedm. 00:34:1825
7MA97Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:34:2824
8MA108Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:3723
9MA119Rys JaromírTJ Kohoutovice6400:34:4422
10MA1310Krsek JaroslavSokol Tatenice5100:35:2921
11MA1411Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:35:3420
12MA1512Vetchý RadimTJ Lanškroun7500:36:0319
13MA1813Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:37:1618
14MA1914Wendling M.So Albrechtice 00:37:1717
15MA2815Jiráska JanJiskra Králíky5600:41:4416
16MA3016Křenek A.So Vyprachtice 00:42:2515
17MA3217Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4114
18MA3618Hrabáček Z.TJ Lanškroun 00:46:3013
Muži B (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB519Šmída OldřichSokol Studnice4800:33:5220
2MB820Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:2319
3MB1221Vaško BohuslavTJ Lanškroun4800:35:0818
4MB1622Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:36:1517
5MB1723Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:36:2216
6MB2024Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:37:5215
7MB2125Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:38:0714
8MB2226Burda VladimírCHZ Litvínov4500:38:3513
9MB2327Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:39:2512
10MB2628Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:41:3111
11MB3129Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:42:3110
Muži C (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2530Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:41:2110
2MC2731Bielčik JindřichLichkov4000:41:399
3MC3532Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:44:198
4MC3933Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:58:417
Ženy A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2434Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:40:4410
2ZA2935Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:42:019
3ZA3336Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:43:108
4ZA3437Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:43:557
5ZA3738Vergeinerová EvaČTK Praha6200:53:346
5ZA3739Černá L.TJ Lanškroun 00:53:346
7ZA3940Friebelová EvaSokol Havlovice6200:58:414
Trať 7,900 km, 375,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Stránský TomášSokol Albrechtice6500:32:0930
2MA22Hornych JosefSokol Jetřichov6700:32:3629
3MA33Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:32:5928
4MA44Novotný JiříSokol Havlovice5400:33:3927
1MB519Šmída OldřichSokol Studnice4800:33:5220
5MA65Mach VáclavSokol Havlovice5500:34:0226
6MA76Drahoňovský J.JZD Sedm. 00:34:1825
2MB820Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:2319
7MA97Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:34:2824
8MA108Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:3723
9MA119Rys JaromírTJ Kohoutovice6400:34:4422
3MB1221Vaško BohuslavTJ Lanškroun4800:35:0818
10MA1310Krsek JaroslavSokol Tatenice5100:35:2921
11MA1411Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:35:3420
12MA1512Vetchý RadimTJ Lanškroun7500:36:0319
4MB1622Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:36:1517
5MB1723Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:36:2216
13MA1813Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:37:1618
14MA1914Wendling M.So Albrechtice 00:37:1717
6MB2024Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:37:5215
7MB2125Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:38:0714
8MB2226Burda VladimírCHZ Litvínov4500:38:3513
9MB2327Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:39:2512
1ZA2434Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:40:4410
1MC2530Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:41:2110
10MB2628Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:41:3111
2MC2731Bielčik JindřichLichkov4000:41:399
15MA2815Jiráska JanJiskra Králíky5600:41:4416
2ZA2935Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:42:019
16MA3016Křenek A.So Vyprachtice 00:42:2515
11MB3129Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:42:3110
17MA3217Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4114
3ZA3336Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:43:108
4ZA3437Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:43:557
3MC3532Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:44:198
18MA3618Hrabáček Z.TJ Lanškroun 00:46:3013
5ZA3738Vergeinerová EvaČTK Praha6200:53:346
5ZA3739Černá L.TJ Lanškroun 00:53:346
4MC3933Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:58:417
7ZA3940Friebelová EvaSokol Havlovice6200:58:414

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód