Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

19.9.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 19.9.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Jungmanovy sady, Vysoké Mýto

Čas startu první kategorie v 10:20 hodin
Čas startu hlavního závodu ve 13:00 hodin

Přihlášky

Přihlásky v místě startu:
mládež od 9:20 hodin
dospělí od 11:00 hodin

Startovné

děti 30,- Kč
dospělí 60,- Kč

Popis tratě

5 okruhů historickou částí města a centrem města

kategorie dle ISCAREX poháru

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Adresa pořadatele:
AC Vysoké Mýto
Lukáš Dejdar
Mládežnická 414
566 01 Vysoké Mýto
Telefon +420 606 609 501, +420 608 449 476

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.acvysokemyto.com

E-mailová adresa

acvysokemyto@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 2290

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Doskočil Jan9710
Smolák Petr949
Nechvíl Petr919
Kozáková Denisa799
Šafář Jaroslav519
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Boháč Bonifác018
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Smoláková Valérie938
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Keprtová Miloslava488
Stránská Michaela977
Pokorný Milan647
Jirásková Eva647
Dudycha Jakub057
Borek Petr707
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Smoláková Jiřina697
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Marholdová Aneta077
Šimůnek Jan037
Smoláková Dominika007
Razým Jan577
Borek Viktor047
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Spilko Zdeněk647
Řemínek Matěj867
Gregorová Monika007
Nechvílová Miroslava607
Doskočilová Eliška007
Hanuš Petr646
Šimůnek Jan826
Krsek Jaroslav516

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž021Koubková TerezieAC Pardubice0500:00:25-
2Ž052Dicková VeronikaVinoř0600:00:29-
2Ž053Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:29-
4Ž074Bartošová NatálieBrno0500:00:30-
4Ž075Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:30-
6Ž0116Marholdová AnetaChoceň0700:00:37-
7Ž0157Trnková EliškaVysoké Mýto0700:00:38-
8Ž0168Čiperová NicolVysoké Mýto0700:00:41-
9Ž0189Menclíková AdélkaVysoké Mýto0500:00:43-
10Ž01910Menclíková AnežkaVysoké Mýto0700:00:46-
11Ž02111Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:59-
Chlapci r. 2005 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M011Dudycha JakubVysoké Mýto0500:00:24-
2M022Boháč PankrácAC Choceň0600:00:25-
3M043Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:26-
4M094Kopecký MatějVysoké Mýto0600:00:35-
5M0105Kurka OndřejTisová0700:00:36-
6M0118Uchytil PetrPardubice0600:00:37-
6M0117Brychta JakubChoceň0800:00:37-
6M0116Bartoš KryštofBrno0700:00:37-
9M0179Zahálka JanČeská Třebová0800:00:42-
10M02010Kouřím MatoušVysoké Mýto0600:00:57-
11M02111Hurt OndřejBrno0700:00:59-
12M02312Novotný LukášTragédos team Vysoké Mýto0800:01:00-
Dívky r. 2003-2004 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1121Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:00:43-
2Ž1132Svobodová EliškaPardubice0300:00:46-
3Ž1143Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:49-
Chlapci r. 2003-2004 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:47-
2M122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:51-
3M133Trnka JanVysoké Mýto0300:00:52-
4M144Marhold StanislavChoceň0400:00:57-
Dívky r. 2001-2002 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž261Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:02:44-
2Ž282Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:48-
3Ž2103Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:55-
4Ž2124Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:04-
5Ž2155Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:14-
6Ž2166Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:03:28-
7Ž2187Dicková ViktorieVinoř0200:04:05-
Chlapci r. 2001-2002 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Boháč BonifácAC Choceň0100:02:29-
2M222Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:33-
3M233Kavín MichaelSebranice0100:02:36-
4M244Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:39-
5M255Boháč ServácAC Choceň0200:02:43-
6M276Procházka AdamAtletika Žamberk0100:02:45-
7M297Bartoš DanielSK Vysoké Mýto0100:02:54-
8M2108Vopršálek TomášVysoké Mýto0200:02:55-
9M2129Hurt JakubBrno0100:03:04-
10M21410Čipera DanielVysoké Mýto0200:03:09-
11M21711Němec JanAtletika Jaroměř0200:03:44-
Chlapci r. 99-00 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:03:21-
2M322Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:22-
3M333Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:26-
4M344Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:29-
5M355Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:32-
6M3126Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:43-
7M3147Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:48-
8M3178Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:53-
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:55-
2ŽM22Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:06-
3ŽM33Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:13-
4ŽM44Smoláková AlexandraAC Vysoké Mýto9800:05:36-
5ŽM55Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:05:54-
Žáci mladší r. 97-98 (trať 1,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM11Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:01-
2MM22Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:06-
3MM33Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:05:08-
4MM44Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:15-
5MM55Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:46-
Žákyně starší r. 95-96 (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS11Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podkrkonoší9600:05:59-
2ŽS22Hušáková KarolínaAC Vysoké Mýto9700:06:23-
3ŽS33Krátká HanaLanškroun9500:06:29-
Žáci starší r. 95-96 (trať 2,2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky r. 93-94 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:09:36107,68
2ŽD42Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:5680,97
3ŽD53Holubová IvaBKVM Vysoké Mýto9300:11:0777,30
Dorostenci r. 93-94 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Valko TomášAtletika Chrudim9300:09:29-
2MD22Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:09:57-
3MD33Buryánek JanHolice9300:10:07-
4MD44Kouřil TomášZámrsk9300:10:21-
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1129Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:56103,29
2MJ1633Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3296,71
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:16:16104,13
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:4797,95
3MA346Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:16:4797,91
4MA412Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:4997,55
5MA539Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:17:0993,46
6MA653Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:1292,85
7MA744Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:3787,84
8MA813Kořínek TomášVysoké Mýto8200:17:4087,23
9MA938Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:17:4586,31
10MA1015Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:17:5085,23
11MA1450Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:1081,27
12MA1711Munster PavelVysoké Mýto7800:18:4773,91
13MA1810Šutera JosefAtletika Polička7900:19:0570,19
14MA1968Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1967,40
15MA2145Nechvíl LukášChoceň8300:19:3065,25
16MA2348Borovec AlexandrChoceň7600:19:4662,04
17MA2520Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:19:5859,67
18MA3014Boháč JaroslavPolička8500:21:0945,36
19MA3164Stříhavka JindřichAC Choceň7100:21:2242,85
20MA3261Mlateček PetrAC Pardubice7800:21:3839,62
21MA4267Hrdina MichalFTC Vysoké Mýto7900:23:0921,24
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:07105,17
2MB151Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:18:17103,51
3MB2016Boháč ZamotákMěstské Lesy Vysoké Mýto6800:19:2591,32
4MB2758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:20:1881,78
5MB2930Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:5774,68
6MB399Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:4555,40
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1351Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:09111,26
2MC2222Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:3596,32
3MC2421Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:5792,42
4MC3540Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0370,65
5MC4142Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0260,44
6MC4843Roček FrantišekDobříkov5500:24:3843,80
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3331Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:39105,76
2MD3432Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:00102,52
3MD4335Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:1391,72
4MD4760Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:2081,69
5MD5547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:1255,96
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4936Bielčik JindřichLichkov4000:25:20102,96
2ME5023Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:25:21102,75
3ME5417Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:26:2794,29
4ME5752Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:5383,13
5ME5834Frinta VladimírLuže3800:30:1165,16
Juniorky (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ21Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:0398,66
2ZJ32Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:1893,66
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2665Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:03113,98
2ZA3666Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:0794,82
3ZA387Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:22:3191,20
4ZA4019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:5088,23
5ZA4418Vacková AliceLanškroun8200:23:2582,79
6ZA4554Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:2582,74
7ZA4662Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:5777,83
8ZA512Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5260,12
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB285Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:34122,87
2ZB5241Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:5377,13
Ženy C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3757Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:14135,16
2ZC5337Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:06100,00
3ZC5655Nechvílová MiroslavaChoceň6000:27:3295,83
4ZC5925Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:0969,01
Ženy HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH21Nechvílová KateřinaChoceň8200:16:49-
2ZH32Vaňková EvaBKVM Vysoké Mýto6700:16:59-
Muži HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH182Zachař JiříSruby7200:12:29-
Pivní běh (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PB11Bartoš KamilTroscy-Cup Vysoké Mýto8200:00:01-
2PB22Zachař JiříSruby7200:00:01-
3PB33Pagáč TiborAC Vysoké Mýto9100:00:01-
4PB44Polzer ViktorVysoké Mýto7800:00:01-
5PB55Kysilka MichalAC Vysoké Mýto9000:00:01-
6PB66Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:00:01-
7PB77Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:00:01-
8PB88Münster PavelAC Vysoké Mýto7800:00:01-
9PB99Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:01-
10PB1010Kerhart FilipAC Vysoké Mýto9200:00:01-
11PB1111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:00:01-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M011Dudycha JakubVysoké Mýto0500:00:24-
2M022Boháč PankrácAC Choceň0600:00:25-
1Ž021Koubková TerezieAC Pardubice0500:00:25-
3M043Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:26-
2Ž052Dicková VeronikaVinoř0600:00:29-
2Ž053Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:29-
4Ž074Bartošová NatálieBrno0500:00:30-
4Ž075Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:30-
4M094Kopecký MatějVysoké Mýto0600:00:35-
5M0105Kurka OndřejTisová0700:00:36-
6M0118Uchytil PetrPardubice0600:00:37-
6M0117Brychta JakubChoceň0800:00:37-
6M0116Bartoš KryštofBrno0700:00:37-
6Ž0116Marholdová AnetaChoceň0700:00:37-
7Ž0157Trnková EliškaVysoké Mýto0700:00:38-
8Ž0168Čiperová NicolVysoké Mýto0700:00:41-
9M0179Zahálka JanČeská Třebová0800:00:42-
9Ž0189Menclíková AdélkaVysoké Mýto0500:00:43-
10Ž01910Menclíková AnežkaVysoké Mýto0700:00:46-
10M02010Kouřím MatoušVysoké Mýto0600:00:57-
11Ž02111Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:59-
11M02111Hurt OndřejBrno0700:00:59-
12M02312Novotný LukášTragédos team Vysoké Mýto0800:01:00-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PB11Bartoš KamilTroscy-Cup Vysoké Mýto8200:00:01-
2PB22Zachař JiříSruby7200:00:01-
3PB33Pagáč TiborAC Vysoké Mýto9100:00:01-
4PB44Polzer ViktorVysoké Mýto7800:00:01-
5PB55Kysilka MichalAC Vysoké Mýto9000:00:01-
6PB66Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:00:01-
7PB77Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:00:01-
8PB88Münster PavelAC Vysoké Mýto7800:00:01-
9PB99Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:01-
10PB1010Kerhart FilipAC Vysoké Mýto9200:00:01-
11PB1111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:00:01-
1Ž1121Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:00:43-
2Ž1132Svobodová EliškaPardubice0300:00:46-
3Ž1143Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:49-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:47-
2M122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:51-
3M133Trnka JanVysoké Mýto0300:00:52-
4M144Marhold StanislavChoceň0400:00:57-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Boháč BonifácAC Choceň0100:02:29-
2M222Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:33-
3M233Kavín MichaelSebranice0100:02:36-
4M244Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:39-
5M255Boháč ServácAC Choceň0200:02:43-
1Ž261Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:02:44-
6M276Procházka AdamAtletika Žamberk0100:02:45-
2Ž282Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:48-
7M297Bartoš DanielSK Vysoké Mýto0100:02:54-
3Ž2103Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:55-
8M2108Vopršálek TomášVysoké Mýto0200:02:55-
4Ž2124Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:04-
9M2129Hurt JakubBrno0100:03:04-
10M21410Čipera DanielVysoké Mýto0200:03:09-
5Ž2155Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:14-
6Ž2166Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:03:28-
11M21711Němec JanAtletika Jaroměř0200:03:44-
7Ž2187Dicková ViktorieVinoř0200:04:05-
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:55-
2ŽM22Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:06-
3ŽM33Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:13-
4ŽM44Smoláková AlexandraAC Vysoké Mýto9800:05:36-
5ŽM55Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:05:54-
Trať 1,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM11Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:01-
2MM22Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:06-
3MM33Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:05:08-
4MM44Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:15-
5MM55Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:46-
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS11Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podkrkonoší9600:05:59-
2ŽS22Hušáková KarolínaAC Vysoké Mýto9700:06:23-
3ŽS33Krátká HanaLanškroun9500:06:29-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:09:36107,68
1ZJ21Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:0398,66
2ZJ32Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:1893,66
2ŽD42Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:5680,97
3ŽD53Holubová IvaBKVM Vysoké Mýto9300:11:0777,30
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Valko TomášAtletika Chrudim9300:09:29-
2MD22Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:09:57-
3MD33Buryánek JanHolice9300:10:07-
4MD44Kouřil TomášZámrsk9300:10:21-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH182Zachař JiříSruby7200:12:29-
1ZH21Nechvílová KateřinaChoceň8200:16:49-
2ZH32Vaňková EvaBKVM Vysoké Mýto6700:16:59-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:16:16104,13
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:4797,95
3MA346Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:16:4797,91
4MA412Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:4997,55
5MA539Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:17:0993,46
6MA653Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:1292,85
7MA744Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:3787,84
8MA813Kořínek TomášVysoké Mýto8200:17:4087,23
9MA938Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:17:4586,31
10MA1015Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:17:5085,23
1MJ1129Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:56103,29
1MB1226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:07105,17
1MC1351Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:09111,26
11MA1450Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:1081,27
2MB151Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:18:17103,51
2MJ1633Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3296,71
12MA1711Munster PavelVysoké Mýto7800:18:4773,91
13MA1810Šutera JosefAtletika Polička7900:19:0570,19
14MA1968Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1967,40
3MB2016Boháč ZamotákMěstské Lesy Vysoké Mýto6800:19:2591,32
15MA2145Nechvíl LukášChoceň8300:19:3065,25
2MC2222Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:3596,32
16MA2348Borovec AlexandrChoceň7600:19:4662,04
3MC2421Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:5792,42
17MA2520Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:19:5859,67
1ZA2665Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:03113,98
4MB2758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:20:1881,78
1ZB285Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:34122,87
5MB2930Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:5774,68
18MA3014Boháč JaroslavPolička8500:21:0945,36
19MA3164Stříhavka JindřichAC Choceň7100:21:2242,85
20MA3261Mlateček PetrAC Pardubice7800:21:3839,62
1MD3331Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:39105,76
2MD3432Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:00102,52
4MC3540Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0370,65
2ZA3666Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:0794,82
1ZC3757Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:14135,16
3ZA387Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:22:3191,20
6MB399Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:4555,40
4ZA4019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:5088,23
5MC4142Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0260,44
21MA4267Hrdina MichalFTC Vysoké Mýto7900:23:0921,24
3MD4335Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:1391,72
5ZA4418Vacková AliceLanškroun8200:23:2582,79
6ZA4554Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:2582,74
7ZA4662Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:5777,83
4MD4760Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:2081,69
6MC4843Roček FrantišekDobříkov5500:24:3843,80
1ME4936Bielčik JindřichLichkov4000:25:20102,96
2ME5023Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:25:21102,75
8ZA512Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5260,12
2ZB5241Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:5377,13
2ZC5337Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:06100,00
3ME5417Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:26:2794,29
5MD5547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:1255,96
3ZC5655Nechvílová MiroslavaChoceň6000:27:3295,83
4ME5752Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:5383,13
5ME5834Frinta VladimírLuže3800:30:1165,16
4ZC5925Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:0969,01
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:16:16104,13
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:4797,95
3MA346Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:16:4797,91
4MA412Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:4997,55
5MA539Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:17:0993,46
6MA653Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:1292,85
7MA744Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:3787,84
8MA813Kořínek TomášVysoké Mýto8200:17:4087,23
9MA938Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:17:4586,31
10MA1015Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:17:5085,23
11MJ1129Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:5684,02
12MB1226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:0781,83
13MC1351Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:0981,57
14MA1450Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:1081,27
15MB151Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:18:1779,97
16MJ1633Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3276,80
17MA1711Munster PavelVysoké Mýto7800:18:4773,91
18MA1810Šutera JosefAtletika Polička7900:19:0570,19
19MA1968Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1967,40
20MB2016Boháč ZamotákMěstské Lesy Vysoké Mýto6800:19:2566,32
21MA2145Nechvíl LukášChoceň8300:19:3065,25
22MC2222Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:3564,29
23MA2348Borovec AlexandrChoceň7600:19:4662,04
24MC2421Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:5759,78
25MA2520Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:19:5859,67
26MB2758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:20:1855,64
27MB2930Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:5747,69
28MA3014Boháč JaroslavPolička8500:21:0945,36
29MA3164Stříhavka JindřichAC Choceň7100:21:2242,85
30MA3261Mlateček PetrAC Pardubice7800:21:3839,62
31MD3331Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:3939,40
32MD3432Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:0035,05
33MC3540Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0334,58
34MB399Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:4526,09
35MC4142Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0222,76
36MA4267Hrdina MichalFTC Vysoké Mýto7900:23:0921,24
37MD4335Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:1320,55
38MD4760Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:207,11
39MC4843Roček FrantišekDobříkov5500:24:383,51
40ME4936Bielčik JindřichLichkov4000:25:203,00
41ME5023Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:25:213,00
42ME5417Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:26:273,00
43MD5547Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:123,00
44ME5752Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:533,00
45ME5834Frinta VladimírLuže3800:30:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2665Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:03108,22
2ZB285Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:34103,31
3ZA3666Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:0788,47
4ZC3757Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:1487,42
5ZA387Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:22:3184,74
6ZA4019Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:5081,68
7ZA4418Vacková AliceLanškroun8200:23:2576,07
8ZA4554Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:2576,02
9ZA4662Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:5770,95
10ZA512Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5252,70
11ZB5241Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:5352,52
12ZC5337Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:0650,40
13ZC5655Nechvílová MiroslavaChoceň6000:27:3236,69
14ZC5925Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:093,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč