hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


3. Zemská míle

20.9.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 20.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Lehkoatletický stadion Romana Šebrleho, Za Střelnicí, Lanškroun
start první kategorie v 17:00 hodin
POZOR ZMĚNA!!! start hlavního závodu v 18:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně na dráze

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři závodníky v celé sérii a tombola při závěrečném vyhlášení
Do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výkony.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle-
24.8.20183. Zemská míle-
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3047

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0421
Vetchý Kryštof0421
Kumpošt Radovan0820
Bielčik Jindřich4020
Černá Markéta7020
Keprtová Miloslava4820
Kumpoštová Andrea0520
Borková Agáta0219
Resler Filip0919
Borek Petr7019
Vetchá Rozálie0719
Radiměřský Karel8719
Krátký Luboš6219
Kačerovský Michal6919
Serbousková Sára0419
Sejkorová Lenka6319
Pirklová Markéta7919
Gregora Lukáš0818
Vebr Dominik0318
Hanáková Klára0217
Pirkl Vít1017
Dušková Tereza0716
Slánská Daniela0516
Gregora Filip0216
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Dušková Žaneta0916
Hájková Zuzana0816
Gregorová Eliška1215
Topinka Tobiáš1015
Sedláček Roman6415
Krátká Hana9515
Jadrný Tomáš0415
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Skalický Vojtěch0314
Bis Marek0714
Borková Adéla7514
Jirásková Apolena1114
Mannlová Jana8014
Sedláčková Hedvika6614
Gregorová Jana1114
Scheuer Jan6614
Hamplová Tereza0513
Hepnarová Stela0913
Matějková Anna0713
Kubeš David7513
Klementová Luisa0613
Vebr Patrik9813
Dufková Marie1313

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2610Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:38113,17
2C2938Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:4293.99
3C21168Wáclaw MichalDDM Lanškroun0800:00:4292,84
4C2121Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:4769,76
5C21349Jirásek JiříLanškroun0800:00:5243,44
6C21428Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:5338,24
7C21640Vlček MatyášRC Dětský svět1100:01:253,00
8C21969Mareš FrantišekLanškroun1100:02:203,00

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2133Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:30108,58
2D2272Červená VeronikaDukla Polička0600:00:32100,06
3D2335Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:3391,35
4D246Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3487,19
5D2546Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:3581,68
6D2730Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:3955,67
7D289Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:4049,90
8D21025Kovářová AnnaBudislav0800:00:4235,11
9D21531Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:113,00
10D21742Jirásková Apolenaneregistrována1100:02:103,00
11D21857Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:02:173,00

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1920Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:20110,58
2M1107Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:20109,22
3M11867Wáclaw DanielDDM Lanškroun0500:01:3380,21
4M11950Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:3378,99
5M1202Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:5820,21

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1555Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:15108,78
2Z1771Červená EliškaDukla Polička0400:01:18103,18
3Z11241Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2388,04
4Z11411Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:2583,18
5Z11513Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2875,34
6Z11637Vlčková AnnaDDM Lanškroun0400:01:2974,83

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2245Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:13103,84
2M2412Dajčar JanLanškroun0200:01:15100,38
3M2681Mlynář TomášVencl tým UO0200:01:1695,78
4M2854Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:1988,04
5M21321Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:2573,76

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2134Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:12110,33
2Z2322Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:14104,71
3Z21117Kulhánková NikolaDDM Lanškroun0200:01:2284,96
4Z21751Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:2965,82

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3119Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:39105,01
2M3216Totušek Josefneregistrován0000:02:42102,27
3M3626Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:4992,71
4M3729Chrobák AdamTJ Jiskra UO0000:02:5091,94
5M3965Pánik LukášZŠ Výprachtice0100:03:0969,13

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3843Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:06100,00

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4353Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:42110,59
1M4381Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:42110,59
3M41056Kyselo Robinneregistrován9900:03:0978,81
4M412100Žila DanielBystré9900:03:2461,60

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4515Obstová KateřinaLanškroun9900:02:42128,25
2Z41114Totušková Pavlaneregistrován9900:03:0999,23
3Z41347Belobradová KarolínaŽamberk9900:03:3572,53

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5324Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:04:39116,11
2M54104Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:56104,77
3M521132Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:3479,13

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z540121Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:27115,97
2Z543144Marková EliškaVK Žichlínek9700:07:01100,01
3Z547142Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:07:3484,01

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13111Machotka DominikLanškroun9400:05:21100,00

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ39103Krátká HanaLanškroun9500:06:27111,85
2ZJ46143Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:07:1688,15

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:32107,31
2MA291Kopecký JanHvězda Pardubice9000:04:33106,57
3MA5146Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:0286,13
4MA6108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0981,68
5MA784Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:05:1080,53
6MA10140Živný MarekOrel Orlice9100:05:1676,12
7MA1493Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2371,42
8MA2499Marhold LubošHorní Jelení7700:05:4754,62

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11101Donát VáclavVencl tým Ústí nad Orlicí6500:05:18103,37
2MB15110Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:2598,94
3MB16124Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2797,69
4MB1823Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:05:3095,57
5MB1948Belobrad IvanŽamberk6600:05:3194,98
6MB20122Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:3493,03
7MB22118Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3791,39
8MB2362Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:3890,85
9MB2558Gregora MilanActivity Lanškroun7100:05:5083,54
10MB26141Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:5580,47
11MB28136Kalous Tomᚎamberk6400:06:0375,17
12MB3079Borek PetrBRZDY HorníČermná7000:06:0474,60
13MB36128Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2561,92

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC890Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:05:14101,51
2MC9102Krátký LubošLanškroun6200:05:14101,05
3MC1298Žila MilošBystré6200:05:2097,44
4MC29109Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:0469,61
5MC3192Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:1264,53
6MC4294Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:06:4841,39
7MC44127Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:0729,70

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3596Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:22109,71
2MD41131Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:36102,86
3MD45116Volf BřetislavLanškroun5200:07:0787,43

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME48105Bielčik JindřichLichkov4000:07:36100,00

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1782Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:28117,43
2ZA33150Paďourová RenataŽichlínek VK8700:06:1491,60
3ZA34134Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1590,97
4ZA37106Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:2784,63
5ZA50137Kalousová AlenaŽamberk8000:08:0032,65

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2786Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:05:58124,36
2ZB3297Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:13116,63
3ZB5278Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:08:1059,01

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3863Jirásková EvaLanškroun6400:06:27145,06
2ZC53123Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:0880,56
3ZC5459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:2374,38

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4975Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:44103,89
2ZD5174Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:0296,11

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2133Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:30108,58
2D2272Červená VeronikaDukla Polička0600:00:32100,06
3D2335Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:3391,35
4D246Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3487,19
5D2546Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:3581,68
1C2610Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:38113,17
6D2730Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:3955,67
7D289Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:4049,90
2C2938Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:4293.99
8D21025Kovářová AnnaBudislav0800:00:4235,11
3C21168Wáclaw MichalDDM Lanškroun0800:00:4292,84
4C2121Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:4769,76
5C21349Jirásek JiříLanškroun0800:00:5243,44
6C21428Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:5338,24
9D21531Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:113,00
7C21640Vlček MatyášRC Dětský svět1100:01:253,00
10D21742Jirásková Apolenaneregistrována1100:02:103,00
11D21857Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:02:173,00
8C21969Mareš FrantišekLanškroun1100:02:203,00

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2134Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:12110,33
1M2245Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:13103,84
2Z2322Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:14104,71
2M2412Dajčar JanLanškroun0200:01:15100,38
1Z1555Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:15108,78
3M2681Mlynář TomášVencl tým UO0200:01:1695,78
2Z1771Červená EliškaDukla Polička0400:01:18103,18
4M2854Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:1988,04
1M1920Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:20110,58
2M1107Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:20109,22
3Z21117Kulhánková NikolaDDM Lanškroun0200:01:2284,96
3Z11241Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2388,04
5M21321Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:2573,76
4Z11411Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:2583,18
5Z11513Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2875,34
6Z11637Vlčková AnnaDDM Lanškroun0400:01:2974,83
4Z21751Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:2965,82
3M11867Wáclaw DanielDDM Lanškroun0500:01:3380,21
4M11950Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:3378,99
5M1202Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:5820,21

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3119Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:39105,01
2M3216Totušek Josefneregistrován0000:02:42102,27
1M4381Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:42110,59
1M4353Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:42110,59
1Z4515Obstová KateřinaLanškroun9900:02:42128,25
3M3626Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:4992,71
4M3729Chrobák AdamTJ Jiskra UO0000:02:5091,94
1Z3843Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:06100,00
5M3965Pánik LukášZŠ Výprachtice0100:03:0969,13
3M41056Kyselo Robinneregistrován9900:03:0978,81
2Z41114Totušková Pavlaneregistrován9900:03:0999,23
4M412100Žila DanielBystré9900:03:2461,60
3Z41347Belobradová KarolínaŽamberk9900:03:3572,53

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:32107,31
2MA291Kopecký JanHvězda Pardubice9000:04:33106,57
1M5324Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:04:39116,11
2M54104Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:56104,77
3MA5146Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:0286,13
4MA6108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0981,68
5MA784Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:05:1080,53
1MC890Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:05:14101,51
2MC9102Krátký LubošLanškroun6200:05:14101,05
6MA10140Živný MarekOrel Orlice9100:05:1676,12
1MB11101Donát VáclavVencl tým Ústí nad Orlicí6500:05:18103,37
3MC1298Žila MilošBystré6200:05:2097,44
1MJ13111Machotka DominikLanškroun9400:05:21100,00
7MA1493Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2371,42
2MB15110Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:2598,94
3MB16124Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2797,69
1ZA1782Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:28117,43
4MB1823Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:05:3095,57
5MB1948Belobrad IvanŽamberk6600:05:3194,98
6MB20122Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:3493,03
3M521132Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:3479,13
7MB22118Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3791,39
8MB2362Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:3890,85
8MA2499Marhold LubošHorní Jelení7700:05:4754,62
9MB2558Gregora MilanActivity Lanškroun7100:05:5083,54
10MB26141Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:5580,47
1ZB2786Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:05:58124,36
11MB28136Kalous Tomᚎamberk6400:06:0375,17
4MC29109Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:0469,61
12MB3079Borek PetrBRZDY HorníČermná7000:06:0474,60
5MC3192Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:1264,53
2ZB3297Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:13116,63
2ZA33150Paďourová RenataŽichlínek VK8700:06:1491,60
3ZA34134Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1590,97
1MD3596Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:22109,71
13MB36128Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2561,92
4ZA37106Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:2784,63
1ZC3863Jirásková EvaLanškroun6400:06:27145,06
1ZJ39103Krátká HanaLanškroun9500:06:27111,85
1Z540121Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:27115,97
2MD41131Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:36102,86
6MC4294Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:06:4841,39
2Z543144Marková EliškaVK Žichlínek9700:07:01100,01
7MC44127Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:0729,70
3MD45116Volf BřetislavLanškroun5200:07:0787,43
2ZJ46143Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:07:1688,15
3Z547142Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:07:3484,01
1ME48105Bielčik JindřichLichkov4000:07:36100,00
1ZD4975Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:44103,89
5ZA50137Kalousová AlenaŽamberk8000:08:0032,65
2ZD5174Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:0296,11
3ZB5278Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:08:1059,01
2ZC53123Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:0880,56
3ZC5459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:2374,38

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:32101,74
2MA291Kopecký JanHvězda Pardubice9000:04:33100,99
3M5324Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:04:3997,27
4M54104Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:5684,76
5MA5146Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:0279,95
6MA6108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0975,37
7MA784Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:05:1074,20
8MC890Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:05:1471,74
9MC9102Krátký LubošLanškroun6200:05:1471,21
10MA10140Živný MarekOrel Orlice9100:05:1669,66
11MB11101Donát VáclavVencl tým Ústí nad Orlicí6500:05:1868,73
12MC1298Žila MilošBystré6200:05:2067,06
13MJ13111Machotka DominikLanškroun9400:05:2166,22
14MA1493Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2364,82
15MB15110Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:2563,53
16MB16124Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2762,05
17MB1823Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:05:3059,55
18MB1948Belobrad IvanŽamberk6600:05:3158,86
19MB20122Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:3456,57
20M521132Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:3456,50
21MB22118Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3754,65
22MB2362Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:3854,01
23MA2499Marhold LubošHorní Jelení7700:05:4747,54
24MB2558Gregora MilanActivity Lanškroun7100:05:5045,41
25MB26141Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:5541,79
26MB28136Kalous Tomᚎamberk6400:06:0335,56
27MC29109Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:0435,06
28MB3079Borek PetrBRZDY HorníČermná7000:06:0434,89
29MC3192Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:06:1229,22
30MD3596Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:2221,50
31MB36128Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2519,98
32MD41131Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:3611,48
33MC4294Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:06:483,00
34MC44127Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:073,00
35MD45116Volf BřetislavLanškroun5200:07:073,00
36ME48105Bielčik JindřichLichkov4000:07:363,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1782Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:28114,21
2ZB2786Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:05:5897,36
3ZB3297Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1388,43
4ZA33150Paďourová RenataŽichlínek VK8700:06:1487,93
5ZA34134Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1587,29
6ZA37106Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:2780,83
7ZC3863Jirásková EvaLanškroun6400:06:2780,78
8ZJ39103Krátká HanaLanškroun9500:06:2780,73
9Z540121Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:2780,63
10Z543144Marková EliškaVK Žichlínek9700:07:0161,61
11ZJ46143Minářová KristýnaVK Žichlínek9400:07:1653,10
12Z547142Martináková MichaelaVK Žichlínek9600:07:3442,54
13ZD4975Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:4437,03
14ZA50137Kalousová AlenaŽamberk8000:08:0027,94
15ZD5174Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:0226,60
16ZB5278Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:08:1021,95
17ZC53123Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:083,00
18ZC5459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:233,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 78%
Zvolená trasa závodu: 67%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 74%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 67%
Celkový dojem ze závodu: 77%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

Ahoj, nenašel někdo tenkou červenou bundu na běhání? Nechala jsem ji u startu na tribuně. Díky za info! Adéla Stránská
adela.stranska
díky organizátorům za každý uskutečněný závod, pro ty co nevědí výsledky již v pátek na http://www.activityla.cz/aktuality/zemska-mile-treti-kolo/ a foto na http://hedase.rajce.idnes.cz/Lanskrounska_mile_3_20.9.2013/
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód