Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2013, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Týniště nad Orlicí - sídliště U dubu
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 hodin v tělocvičně U dubu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 10 km
povrch: převážně asfalt, místy lesní cesta

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategoriích
prémie 1000,- Kč za překonání traťového rekordu v kategorii mužů (31:07) a žen (34:18)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2019Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2133

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Vanta Josef6212
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Vorel Milan4011
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Bříza Vladimír5111
Petržílek Zdeněk5511
Urbánek Jiří7611
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Šebek Michal8411
Šubert Petr6210
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Švec Miroslav529
Krejčí Jaromír669
Kubrová Dagmar639
Jakeš Josef659
Ožana Václav648
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Siegel Josef588
Linhart Miloš448
Krátký Josef658
Tarant Ladislav608
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
Dvořáček Jaroslav528
David Václav748
Hejkrlík Filip798
Zajíc Jan538
Jirásko Dušan738
Jakeš Ondřej917
Sedláček František407
Smola Jan677
Eliáš Petr607

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1115Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:32:31-
2MA218Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:41-
3MA4166Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:32:48-
4MA5153Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:13-
5MA789Mocek TomášAC Pardubice7900:34:21-
6MA8169Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:58-
7MA9170Erbs DušanAC Pardubice7900:35:22-
8MA13184Dlabáček LukašOrel Řečkovice7900:36:04-
9MA14122Šutera JosefAtletika Polička7900:36:07-
10MA15126Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:11-
11MA1883Přibyl MartinASK Děčín9300:36:46-
12MA2113Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:37:00-
13MA2221Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:37:13-
14MA2424Bláha TomášSC Marathon Plzeň8100:37:23-
15MA25123Paulus MartinAtletika Polička9800:37:30-
16MA2628Chudý JonášTri club Dobruška9000:37:33-
17MA29149Štancl DanielKOB Ústí nad Orlicí9500:37:44-
18MA3497Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:38:05-
19MA37147Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:38:17-
20MA38181Marek JiříSplašená lokomotiva Chlumec8500:38:19-
21MA3954Kahánek RadekAC Jičín9000:38:20-
22MA41183Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:38:32-
23MA4432Krunčík PavelAtletika Týniště nad Orlicí8500:38:42-
24MA45139Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:48-
25MA461Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:38:51-
26MA4833Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:38:54-
27MA49189Kubát DavidLoko Nymburk7900:38:55-
28MA5115Heller TomášHradec Králové8100:39:04-
29MA564Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:39:51-
30MA57168Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:39:52-
31MA72151Šimák JanHradec Králové8300:41:10-
32MA7450Lán JakubHradec Králové8600:41:14-
33MA76162Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:41:20-
34MA78172Cvejn LukášBorohrádek8200:41:23-
35MA80171Machatka DominikLanškroun9900:41:29-
36MA819Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:33-
37MA8526Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9400:41:40-
38MA884Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:41:44-
38MA88179Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:41:44-
40MA9042Pokorný JaroslavTýniště nad Orlicí9000:41:45-
41MA92188Řemínek MatějAC Choceň8600:41:53-
42MA9427Smutný ŠimonOB Vamberk9300:42:00-
43MA9842Sedláček PetrSK OOB Týniště nad Orlicí8200:42:06-
44MA10940Šofr OndřejPardubice8500:42:55-
45MA110112Žežule TomášSK Slavia Praha9100:42:58-
46MA116141Skalička VítTýniště nad Orlicí9500:43:32-
47MA124148Procházka LukášKOB Ústí nad Orlicí9600:43:55-
48MA13138Špaček PetrTýniště nad Orlicí9300:44:33-
49MA13252Heczko LubošTýniště nad Orlicí8600:44:50-
50MA13441Fukátko PetrPardubice8500:45:02-
51MA1446Říha JosefHradec Králové9900:46:06-
52MA14532Švorc OndřejBílý Újezd8500:46:08-
53MA15851Hovorka OndřejSK Týniště nad Orlicí9700:47:32-
54MA169192Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:17-
55MA17050Červinka VáclavTJ Sokol Hradec Králové9400:48:20-
55MA17013Shrbený MiroslavTýniště nad Orlicí9400:48:20-
55MA17065Lahodyuk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:48:20-
58MA175187Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:48:33-
59MA180200Toman JanHradec Králové9500:49:09-
60MA18455Šimon ZdeněkRašovice9800:49:44-
61MA185182Matys VladimírHradec Králové8400:49:51-
62MA18933Švorc MichalBílý Újezd9500:50:27-
63MA1956Pašek TadeášTJ Sokol HK9500:51:08-
64MA20279Bartoš MilanTýniště nad Orlicí0000:52:08-
65MA20328Šín DanielTýniště nad Orlicí9500:52:15-
66MA20480Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:52:17-
67MA22929Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:29-
68MA23456Jaroměřský PatrikSK Týniště nad Orlicí9600:59:15-
69MA250129Ledvina MarekKRB Chrudim8201:13:59-
-MA-119Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě80DNF-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3106Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:43-
2MB691Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:19-
3MB1176Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:54-
4MB16193Borovec AlexandrChoceň7600:36:26-
5MB19110Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:36:48-
6MB2828Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:37:40-
7MB30111Kašpar MichalRS Vlašim7600:37:51-
8MB3559Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:08-
9MB40133Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:38:28-
10MB53102Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec7600:39:43-
11MB5582Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:45-
12MB6140Palguta RomanCyklo Tony7700:39:58-
13MB6346Horvat DavidHradec Králové7300:40:21-
14MB6487Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:26-
15MB657Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:31-
16MB67155Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:40:41-
17MB69194Patočka RomanOMT Pardubice6900:40:48-
18MB8464Czagan JanSDH Dědek7100:41:38-
19MB8619Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec7300:41:41-
20MB100164Hrazdíra JanStaněk sport Turnov6900:42:17-
21MB10138Marhold LubošHorní Jelení7700:42:22-
22MB10417Svoboda PavelJeníkovice7600:42:29-
22MB104143Novák PavelDobruška7400:42:29-
24MB119175David VáclavSmiřice7400:43:38-
25MB12070Roleček MilanPěčín7600:43:41-
26MB12222Čihař TomášChvojenec7000:43:52-
27MB12758Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:13-
28MB129157Šesták KarelX-Air Ostrava7100:44:17-
29MB136109Kliment MichalBorohrádek7800:45:15-
30MB13843Smrček PavelLedce7300:45:23-
31MB139160Jirásko DušanSK Srch7300:45:30-
32MB14043Machačka PavelHradec Králové7700:45:42-
33MB1465Říha PetrHradec Králové7400:46:10-
34MB14750Kačena Martin3D Fitness Žamberk7400:46:13-
35MB15265Číž JosefLázně Bohdaneč7100:47:01-
36MB154144Novák LubošDobruška7700:47:08-
37MB15768Frýdl MiroslavHradec Králové6900:47:30-
38MB160134Rapčák MichalLipovka7300:47:44-
39MB173161Jirásko LubomírSK Srch7100:48:30-
40MB177197Holý AlešHradec Králové7500:48:46-
41MB1782Vebr MichalČeská Třebová7800:48:54-
42MB181199Novák PetrHSK7700:49:10-
43MB19625Malý JiříBK Čestice7200:51:09-
44MB20137Holman LadislavTýniště nad Orlicí7700:52:07-
45MB20963Moník MilanSmiřice6900:52:53-
46MB21252Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:53:27-
47MB219176Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:54:43-
48MB23899Voženílek PetrSokol Nový Hradec Králové7401:01:05-
49MB24626Kvašinský MilanČernilov7501:08:20-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1044Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:25-
2MC1214Šourek KarelJR Running sport Nasavrky6500:35:58-
3MC27125Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:37-
4MC3172Schovánek PetrKrčský les6500:37:56-
5MC3219Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:38:02-
6MC33163Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:03-
7MC3649Raim LadislavHradec Králové6400:38:14-
8MC42101Klimeš JiříAC Náchod6100:38:36-
9MC43137Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:37-
10MC4777Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:38:53-
11MC5071Rychecký TomášHH Smíchov6600:39:03-
12MC5934Belobrad IvanŽamberk6600:39:54-
13MC60118Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:55-
14MC7098Vanta JosefSK Hronov6200:40:52-
15MC8274Hlavatý RadekBrno6600:41:34-
16MC8760Schaffer PetrMlýn Janderov Chrudim6000:41:42-
17MC9123Zelený LuděkAC Náchod6100:41:52-
18MC9581Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:03-
19MC9725Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:42:05-
20MC99128Vlasák OttoKřesetice6200:42:07-
21MC1029Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:42:27-
22MC107174Nádhera PetrHradec Králové6700:42:43-
23MC11141Štěpán JaroslavTC Dobruška6400:43:08-
24MC117167Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:43:34-
25MC121138Skalický JosefPepaSKA Žichlínek6200:43:47-
26MC12330Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:43:54-
27MC13322Lanta StanislavVelké Poříčí6300:44:59-
28MC135186Širůček JaromírLabe Tri club Hradec Králové6200:45:12-
29MC15035Osladil VáclavJaroměř6000:46:33-
30MC151154Černý AlešTC Dobručka6400:46:44-
31MC15939Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:47:34-
32MC191105Linhart MilanLongobucco Dobruška6400:50:33-
33MC1928Švorc JanHradec králové6300:50:35-
34MC193104Poláček JanNáchod6800:50:48-
35MC20546Popelka MiloslavHradec Králové6000:52:20-
36MC21121Mazač JaroslavBonbon Police n. M.6800:53:21-
37MC22338Plašil MartinTýniště nad Orlicí6800:55:21-
38MC22412Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:52-
39MC239178Koloc PavelAC Total Zero6501:03:35-
40MC248132Křišťan VáclavTýniště nad Orlicí5901:09:41-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23145Siegel JosefAC Choceň5800:37:21-
2MD5411Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:44-
3MD5847Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:53-
4MD6294Bláha MilanAF Křovice5700:40:14-
5MD68135Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:43-
6MD73107Schwarz JosefSK Chotěboř5500:41:13-
7MD7518Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:18-
8MD9392Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:58-
9MD10320Tarant JiříPraha 105800:42:28-
10MD11216Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:14-
11MD115177Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:43:27-
12MD11848Sedlák JiříPřelouč5800:43:36-
13MD12688Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:03-
14MD130136Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:22-
15MD153121Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:04-
16MD15545Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:11-
17MD16231Zeman VladimírPetrovice - Týniště nad Orlicí5100:47:52-
18MD16439Šofr ZdeněkPardubice5600:47:57-
19MD16810Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:48:16-
20MD174158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:32-
21MD1762Holas JaromírTragéd team Praha5200:48:37-
22MD18385IsajerCafe Bajer5500:49:42-
23MD190165Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:50:30-
24MD198127Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:39-
25MD20093Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:05-
26MD22262Černý LumírVamberk5000:55:06-
27MD232124Zajíc JanHvězda SKP Polička5300:58:35-
28MD23344Morávek LuděkKostelec nad Orlicí5700:58:40-
29MD24078Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:03-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10649Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:42:35-
2ME163103Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:54-
3ME18295Marek FrantišekSK Hronov4100:49:28-
4ME188190Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:25-
5ME19723Tučný JanMK Pardubice4700:51:12-
6ME217130Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:54:25-
7ME23190Vorel MilanSlatiňany4000:58:10-
8ME23737Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:17-
9ME24561Karhan MilošSokol Lupenice4101:06:19-
10ME25286Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:30:15-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB178Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:30-
2ZB20159Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:49-
3ZB6613Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:32-
4ZB79142Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:41:27-
5ZB8373Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:36-
6ZB96140Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:04-
7ZB128156Myslivcová DenisaMytreneer.cz7700:44:14-
8ZB137116Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:20-
9ZB142185Širůčková DanielaHradec Králové7600:45:58-
10ZB14820Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:16-
11ZB16730Růžičková LenkaRychnov nad Kněžnou7400:48:14-
12ZB20631Petru BlankaRychnov nad Kněžnou7200:52:42-
13ZB207100Mervartová RenataSokol Nový Hradec Králové6900:52:49-
14ZB21415Lorencová AndreaLípa n.O.7800:53:32-
15ZB2191Jílková LenkaBK Čestice7500:54:43-
16ZB24727Langová SimonaOpočno7601:08:21-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC108196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:50-
2ZC14375Hlavatá AlexandraBrno6700:46:00-
3ZC161195Jurošová OlgaAČR Pardubice6700:47:51-
4ZC16657Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:48:06-
5ZC18667Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:09-
6ZC19417Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:01-
7ZC19996Vacková HanaSokol Starkoč5600:51:51-
8ZC208180Hedvičáková MartinaPraha 96100:52:52-
9ZC21024Hauschková DagmarTJ Spartak Police n. M.6500:53:20-
10ZC213108Remarková JanaSK Chotěboř6300:53:30-
11ZC21510Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:00-
12ZC2183Holasová JarmilaTragéd team Praha5400:54:31-
13ZC221146Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:54:46-
14ZC22653Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:33-
15ZC22784Přibylová ErikaKonkordia Děčín6600:56:53-
16ZC235152Šternerová HanaHradec Králové6301:00:03-
16ZC23536Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:03-
18ZC241191Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:05-
19ZC24216Hellerová HanaHradec Králové6101:04:15-
20ZC249117Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:11:43-
21ZC251173Nádherová HanaHradec Králové6801:14:33-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1115Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:32:31-
2MA218Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:41-
1MB3106Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:43-
3MA4166Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:32:48-
4MA5153Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:13-
2MB691Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:19-
5MA789Mocek TomášAC Pardubice7900:34:21-
6MA8169Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:58-
7MA9170Erbs DušanAC Pardubice7900:35:22-
1MC1044Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:25-
3MB1176Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:54-
2MC1214Šourek KarelJR Running sport Nasavrky6500:35:58-
8MA13184Dlabáček LukašOrel Řečkovice7900:36:04-
9MA14122Šutera JosefAtletika Polička7900:36:07-
10MA15126Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:11-
4MB16193Borovec AlexandrChoceň7600:36:26-
1ZB178Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:30-
11MA1883Přibyl MartinASK Děčín9300:36:46-
5MB19110Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:36:48-
2ZB20159Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:49-
12MA2113Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:37:00-
13MA2221Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:37:13-
1MD23145Siegel JosefAC Choceň5800:37:21-
14MA2424Bláha TomášSC Marathon Plzeň8100:37:23-
15MA25123Paulus MartinAtletika Polička9800:37:30-
16MA2628Chudý JonášTri club Dobruška9000:37:33-
3MC27125Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:37-
6MB2828Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:37:40-
17MA29149Štancl DanielKOB Ústí nad Orlicí9500:37:44-
7MB30111Kašpar MichalRS Vlašim7600:37:51-
4MC3172Schovánek PetrKrčský les6500:37:56-
5MC3219Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:38:02-
6MC33163Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:03-
18MA3497Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:38:05-
8MB3559Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:08-
7MC3649Raim LadislavHradec Králové6400:38:14-
19MA37147Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:38:17-
20MA38181Marek JiříSplašená lokomotiva Chlumec8500:38:19-
21MA3954Kahánek RadekAC Jičín9000:38:20-
9MB40133Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:38:28-
22MA41183Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:38:32-
8MC42101Klimeš JiříAC Náchod6100:38:36-
9MC43137Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:37-
23MA4432Krunčík PavelAtletika Týniště nad Orlicí8500:38:42-
24MA45139Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:48-
25MA461Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:38:51-
10MC4777Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:38:53-
26MA4833Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:38:54-
27MA49189Kubát DavidLoko Nymburk7900:38:55-
11MC5071Rychecký TomášHH Smíchov6600:39:03-
28MA5115Heller TomášHradec Králové8100:39:04-
1ZA5247Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:14-
10MB53102Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec7600:39:43-
2MD5411Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:44-
11MB5582Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:45-
29MA564Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:39:51-
30MA57168Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:39:52-
3MD5847Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:53-
12MC5934Belobrad IvanŽamberk6600:39:54-
13MC60118Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:55-
12MB6140Palguta RomanCyklo Tony7700:39:58-
4MD6294Bláha MilanAF Křovice5700:40:14-
13MB6346Horvat DavidHradec Králové7300:40:21-
14MB6487Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:26-
15MB657Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:31-
3ZB6613Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:32-
16MB67155Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:40:41-
5MD68135Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:43-
17MB69194Patočka RomanOMT Pardubice6900:40:48-
14MC7098Vanta JosefSK Hronov6200:40:52-
2ZA7148Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:41:01-
31MA72151Šimák JanHradec Králové8300:41:10-
6MD73107Schwarz JosefSK Chotěboř5500:41:13-
32MA7450Lán JakubHradec Králové8600:41:14-
7MD7518Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:18-
33MA76162Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:41:20-
3ZA7711Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:41:22-
34MA78172Cvejn LukášBorohrádek8200:41:23-
4ZB79142Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:41:27-
35MA80171Machatka DominikLanškroun9900:41:29-
36MA819Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:33-
15MC8274Hlavatý RadekBrno6600:41:34-
5ZB8373Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:36-
18MB8464Czagan JanSDH Dědek7100:41:38-
37MA8526Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9400:41:40-
19MB8619Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec7300:41:41-
16MC8760Schaffer PetrMlýn Janderov Chrudim6000:41:42-
38MA88179Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:41:44-
38MA884Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:41:44-
40MA9042Pokorný JaroslavTýniště nad Orlicí9000:41:45-
17MC9123Zelený LuděkAC Náchod6100:41:52-
41MA92188Řemínek MatějAC Choceň8600:41:53-
8MD9392Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:58-
42MA9427Smutný ŠimonOB Vamberk9300:42:00-
18MC9581Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:03-
6ZB96140Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:04-
19MC9725Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:42:05-
43MA9842Sedláček PetrSK OOB Týniště nad Orlicí8200:42:06-
20MC99128Vlasák OttoKřesetice6200:42:07-
20MB100164Hrazdíra JanStaněk sport Turnov6900:42:17-
21MB10138Marhold LubošHorní Jelení7700:42:22-
21MC1029Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:42:27-
9MD10320Tarant JiříPraha 105800:42:28-
22MB10417Svoboda PavelJeníkovice7600:42:29-
22MB104143Novák PavelDobruška7400:42:29-
1ME10649Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:42:35-
22MC107174Nádhera PetrHradec Králové6700:42:43-
1ZC108196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:50-
44MA10940Šofr OndřejPardubice8500:42:55-
45MA110112Žežule TomášSK Slavia Praha9100:42:58-
23MC11141Štěpán JaroslavTC Dobruška6400:43:08-
10MD11216Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:14-
4ZA11314Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:43:17-
5ZA1142Lánová MichaelaHradec Králové8600:43:18-
11MD115177Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:43:27-
46MA116141Skalička VítTýniště nad Orlicí9500:43:32-
24MC117167Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:43:34-
12MD11848Sedlák JiříPřelouč5800:43:36-
24MB119175David VáclavSmiřice7400:43:38-
25MB12070Roleček MilanPěčín7600:43:41-
25MC121138Skalický JosefPepaSKA Žichlínek6200:43:47-
26MB12222Čihař TomášChvojenec7000:43:52-
26MC12330Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:43:54-
47MA124148Procházka LukášKOB Ústí nad Orlicí9600:43:55-
6ZA12534Knapová LenkaOK Lokomotiva Pardubice9300:44:01-
13MD12688Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:03-
27MB12758Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:13-
7ZB128156Myslivcová DenisaMytreneer.cz7700:44:14-
28MB129157Šesták KarelX-Air Ostrava7100:44:17-
14MD130136Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:22-
48MA13138Špaček PetrTýniště nad Orlicí9300:44:33-
49MA13252Heczko LubošTýniště nad Orlicí8600:44:50-
27MC13322Lanta StanislavVelké Poříčí6300:44:59-
50MA13441Fukátko PetrPardubice8500:45:02-
28MC135186Širůček JaromírLabe Tri club Hradec Králové6200:45:12-
29MB136109Kliment MichalBorohrádek7800:45:15-
8ZB137116Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:20-
30MB13843Smrček PavelLedce7300:45:23-
31MB139160Jirásko DušanSK Srch7300:45:30-
32MB14043Machačka PavelHradec Králové7700:45:42-
7ZA141150Šimáková KláraHradec Králové8300:45:56-
9ZB142185Širůčková DanielaHradec Králové7600:45:58-
2ZC14375Hlavatá AlexandraBrno6700:46:00-
51MA1446Říha JosefHradec Králové9900:46:06-
52MA14532Švorc OndřejBílý Újezd8500:46:08-
33MB1465Říha PetrHradec Králové7400:46:10-
34MB14750Kačena Martin3D Fitness Žamberk7400:46:13-
10ZB14820Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:16-
8ZA149131Hájíčková KamilaTJ Sokol Maxičky8000:46:24-
29MC15035Osladil VáclavJaroměř6000:46:33-
30MC151154Černý AlešTC Dobručka6400:46:44-
35MB15265Číž JosefLázně Bohdaneč7100:47:01-
15MD153121Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:04-
36MB154144Novák LubošDobruška7700:47:08-
16MD15545Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:11-
9ZA156120Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:47:12-
37MB15768Frýdl MiroslavHradec Králové6900:47:30-
53MA15851Hovorka OndřejSK Týniště nad Orlicí9700:47:32-
31MC15939Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:47:34-
38MB160134Rapčák MichalLipovka7300:47:44-
3ZC161195Jurošová OlgaAČR Pardubice6700:47:51-
17MD16231Zeman VladimírPetrovice - Týniště nad Orlicí5100:47:52-
2ME163103Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:54-
18MD16439Šofr ZdeněkPardubice5600:47:57-
10ZA16566Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:59-
4ZC16657Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:48:06-
11ZB16730Růžičková LenkaRychnov nad Kněžnou7400:48:14-
19MD16810Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:48:16-
54MA169192Meduna JosefKRB Chrudim8300:48:17-
55MA17065Lahodyuk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:48:20-
55MA17013Shrbený MiroslavTýniště nad Orlicí9400:48:20-
55MA17050Červinka VáclavTJ Sokol Hradec Králové9400:48:20-
39MB173161Jirásko LubomírSK Srch7100:48:30-
20MD174158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:32-
58MA175187Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:48:33-
21MD1762Holas JaromírTragéd team Praha5200:48:37-
40MB177197Holý AlešHradec Králové7500:48:46-
41MB1782Vebr MichalČeská Třebová7800:48:54-
11ZA1793Vebrová MonikaČeská Třebová7900:49:06-
59MA180200Toman JanHradec Králové9500:49:09-
42MB181199Novák PetrHSK7700:49:10-
3ME18295Marek FrantišekSK Hronov4100:49:28-
22MD18385IsajerCafe Bajer5500:49:42-
60MA18455Šimon ZdeněkRašovice9800:49:44-
61MA185182Matys VladimírHradec Králové8400:49:51-
5ZC18667Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:09-
12ZA187114Trávníčková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:50:24-
4ME188190Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:25-
62MA18933Švorc MichalBílý Újezd9500:50:27-
23MD190165Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:50:30-
32MC191105Linhart MilanLongobucco Dobruška6400:50:33-
33MC1928Švorc JanHradec králové6300:50:35-
34MC193104Poláček JanNáchod6800:50:48-
6ZC19417Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:01-
63MA1956Pašek TadeášTJ Sokol HK9500:51:08-
43MB19625Malý JiříBK Čestice7200:51:09-
5ME19723Tučný JanMK Pardubice4700:51:12-
24MD198127Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:39-
7ZC19996Vacková HanaSokol Starkoč5600:51:51-
25MD20093Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:05-
44MB20137Holman LadislavTýniště nad Orlicí7700:52:07-
64MA20279Bartoš MilanTýniště nad Orlicí0000:52:08-
65MA20328Šín DanielTýniště nad Orlicí9500:52:15-
66MA20480Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:52:17-
35MC20546Popelka MiloslavHradec Králové6000:52:20-
12ZB20631Petru BlankaRychnov nad Kněžnou7200:52:42-
13ZB207100Mervartová RenataSokol Nový Hradec Králové6900:52:49-
8ZC208180Hedvičáková MartinaPraha 96100:52:52-
45MB20963Moník MilanSmiřice6900:52:53-
9ZC21024Hauschková DagmarTJ Spartak Police n. M.6500:53:20-
36MC21121Mazač JaroslavBonbon Police n. M.6800:53:21-
46MB21252Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:53:27-
10ZC213108Remarková JanaSK Chotěboř6300:53:30-
14ZB21415Lorencová AndreaLípa n.O.7800:53:32-
11ZC21510Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:00-
13ZA21629Hrabovská JanaHradec Králové8000:54:01-
6ME217130Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:54:25-
12ZC2183Holasová JarmilaTragéd team Praha5400:54:31-
47MB219176Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:54:43-
15ZB2191Jílková LenkaBK Čestice7500:54:43-
13ZC221146Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:54:46-
26MD22262Černý LumírVamberk5000:55:06-
37MC22338Plašil MartinTýniště nad Orlicí6800:55:21-
38MC22412Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:52-
14ZA225113Bednářová MichaelaOOB Vamberk8900:56:31-
14ZC22653Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:33-
15ZC22784Přibylová ErikaKonkordia Děčín6600:56:53-
15ZA22869Koutská PetraJavornice8700:57:27-
67MA22929Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:29-
16ZA230198Klimešová SimonaBŽB Hradec Králové8200:57:34-
7ME23190Vorel MilanSlatiňany4000:58:10-
27MD232124Zajíc JanHvězda SKP Polička5300:58:35-
28MD23344Morávek LuděkKostelec nad Orlicí5700:58:40-
68MA23456Jaroměřský PatrikSK Týniště nad Orlicí9600:59:15-
16ZC235152Šternerová HanaHradec Králové6301:00:03-
16ZC23536Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:03-
8ME23737Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:17-
48MB23899Voženílek PetrSokol Nový Hradec Králové7401:01:05-
39MC239178Koloc PavelAC Total Zero6501:03:35-
29MD24078Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:03-
18ZC241191Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:05-
19ZC24216Hellerová HanaHradec Králové6101:04:15-
17ZA24345Morávková TerezieKostelec nad Orlicí9401:04:32-
18ZA24435Belobradová KarolínaŽamberk9901:06:01-
9ME24561Karhan MilošSokol Lupenice4101:06:19-
49MB24626Kvašinský MilanČernilov7501:08:20-
16ZB24727Langová SimonaOpočno7601:08:21-
40MC248132Křišťan VáclavTýniště nad Orlicí5901:09:41-
20ZC249117Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:11:43-
69MA250129Ledvina MarekKRB Chrudim8201:13:59-
21ZC251173Nádherová HanaHradec Králové6801:14:33-
10ME25286Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:30:15-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 30%
Zpracování výsledků: 30%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Mám dotaz ke kategorii ŽV45: ve výsledovce je jako 2. uvedena Alexandra Hlavatá (roč. 1967) z Brna, start.č. 75. Na fotce z vyhlášení je však jako 2. oceněna O. Jurošová a jako 3. Eva Šefcová, tudíž tato závodnice mezi oceněnými chybí. Nemohli jsme čekat na vyhlášení, tak mě zajímá, jak je to tedy ve skutečnosti, zda se jedná o nějaký omyl, že nebyla Alexandra H. na stupních? Na fotkách z průběhu závodu běžkyně s číslem 75 je. A když byla taková rekordní účast včetně veteránek, neuvažují organizátoři pro příště přidání kategorie ŽV55+? Jinak vše OK, díky, Dáša K.
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód