Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2021, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2021
  • zobrazeno již 964x
  • místo konání: Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí
  • GPS: 50.15699N, 16.08167E
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Tělocvična sídliště U dubu, Týniště nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Povrch: převážně asfalt Lesní obrátková desítka v mírně členitém terénu s vyloučením silničního provozu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Goldbach
tel. 721 002 692

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2020Týnišťská desítka-
28.10.2019Týnišťská desítka203
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2589

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7117
Vacková Hana5615
Metelková Táňa7215
Javůrek Jiří4815
Brožek Radmil5414
Urbánek Jiří7613
Petržílek Zdeněk5513
Bubeníček Jiří5113
Šebek Michal8413
Vanta Josef6213
Zeman Vladimír5112
Jirásko Lubomír7112
Vorel Milan4012
Sedlák Jiří5812
Bříza Vladimír5112
Jelínek Matěj4211
Kozáková Denisa7911
Gdula Petr6111
Krátká Anna6911
Mocek Tomáš7911
Jakeš Josef6511
Hofman Oldřich6311
Nečas Josef5810
Krejčí Jaromír6610
Jirásko Dušan7310
Fenclová Marta7610
Gdula Lukáš9110
Tarant Ladislav6010
Šubert Petr6210
Švec Miroslav5210
Kubr Václav5510
Hejkrlík Filip799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Ožana Václav649
Linhart Milan649
David Václav749
Kubrová Dagmar639
Zajíc Jan538
Hynek Petr638
Linhart Miloš448
Pechek František538
Mazač Jaroslav688
Dvořáček Jaroslav528
Paulů Blanka548
Sedláček Petr828
Krátký Josef658
Krunčík Pavel858
Siegel Josef588
Chlubna Jan848

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Hübl RadekVencl tým Ústí n.O.8800:31:16106,46
2MA358Chlupáč DominikAKBK9300:32:5296,56
3MA532Šolc VítězslavBK Náchod9100:34:4784,70
4MA611Metelka OndřejOK99 Hradec Králové0100:35:0183,25
5MA77Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov n.B.0400:35:15110,12
6MA8125Kovář LukášVencl tým Ústí n.O.0100:35:4878,40
7MA1075Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:5977,27
8MA12159Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:0476,75
9MA13122Krupka AdamRun4fun0100:36:0776,44
10MA19155Lorenc MarekŠiroký důl9300:37:1969,02
11MA232Hejna OndřejTJ Maratonstav Úpice0200:37:5395,93
12MA278Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:38:1593,95
13MA2952Verster RigardtStěžery8800:38:2362,41
14MA3745Mundil PetrČBK0000:38:4859,83
15MA4590Šimek JakubKOB Choceň0300:39:5485,07
16MA47124Kaválek AlešNáchod9800:40:0951,48
17MA62128Baše MarekTJ Sokol Žďár n.O.9000:41:5940,13
18MA72115Pokorný DominikMilun running academy0300:42:5968,46
19MA78142Matoušek OndřejHradec Králové0600:43:4364,51
20MA8391Kremláčk VojtěchRačice n.T.9600:44:1626,00
21MA10528Uhlíř VojtěchTýniště n.O.0900:46:3549,06
22MA10768Petřík JakubBohuslavice9900:46:5110,01
23MA129156Chmelař VítězslavKostelec nad Orlicí8700:50:213,00
24MA13646Mundil MartinPraha0400:52:3217,01
25MA138162Diviš PetrDivous team8700:53:213,00
26MA14712Jakeš VojtěchPardubice9300:59:053,00
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB280Hradecký JaromírSkuteč8500:32:4896,97
2MB4119Janata MilanSalming/Run4fun8500:34:1288,31
3MB11104Moravec MartinVencl tým Ústí n.O.8400:36:0177,06
4MB16148Malátek AntonínPardubice7700:36:5898,94
5MB1792Pešek OndřejKOB Choceň8500:37:0470,56
6MB18140Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:37:1697,31
7MB22134Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.K.8000:37:5194,14
8MB241Kubík OndřejTJ Maratonstav Úpice8100:38:0193,23
9MB30146Šourek VítězslavPardubice8100:38:3390,33
10MB315Dostál VáclavSKI klub Říčky8200:38:3461,28
11MB3353Heller TomášHradec Králové8100:38:3590,15
12MB3565Šupich MartinWikov7700:38:4489,33
13MB3815Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0558,08
14MB4266Friede JanWikov Hronov7700:39:4383,99
15MB4378Zeman DanielAC Gomango8300:39:4454,06
16MB4617Šíma JiříSRK8300:40:0252,20
17MB48131Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:40:2280,45
18MB516Flégl ZdeněkSlatina n.Z.8500:40:4947,35
19MB5518Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:0876,28
20MB5725Haas JanKasper SWIX team8400:41:3342,81
21MB59141Matoušek JosefHradec Králové7900:41:3973,47
22MB64151Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:42:2137,86
23MB6934Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:42:4267,76
24MB7561Němec RadekLitomyšl7700:43:2763,68
25MB7639Šebek MichalČeská Třebová8400:43:2830,95
26MB84133Chaloupka JanTýniště n.O.7900:44:2758,24
27MB86101Luňák JiříPEWAG7800:44:5056,16
28MB94107Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:3552,08
29MB9562Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:45:4151,53
30MB101161Diviš MartinDivous team7900:46:0949,00
31MB11737Morávek TomášHO Stěžery8400:48:263,00
32MB118132Matys VladimírCHDP sport Hradec Králové8400:48:303,00
33MB120152Novák PetrTeplice7700:49:0333,22
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9117Cogan RudolfNová Paka7100:35:56112,39
2MC1441Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:33101,21
3MC15109Hejl RadekLetohrad7200:36:4899,85
4MC21123Kyncl TomášHolice7400:37:4894,41
5MC2554Uchytil MilanKPA Pardubice7400:38:0393,05
6MC31157Nouzovský MilošAC Gomango Högner7600:38:3490,24
7MC34111Fajfr FrantišekVencl tým Ústí n.O.7200:38:3690,06
8MC4155Dvořák PavelČeská Třebová7500:39:3984,35
9MC50127Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:40:3079,73
10MC5231Lounek JaroslavČastolovice6900:40:5086,80
11MC5642Zábraha PetrRychnov n.K.7400:41:1475,74
12MC58137Číhař TomášChvojenec7000:41:3782,71
13MC68116Kalousek JanMalšovice7100:42:3777,49
14MC7070Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:42:5366,76
15MC7350Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:43:0665,58
16MC7956Vondra JosefSKP Hvězda Pardubice7100:43:4971,23
17MC8582Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:44:3657,43
18MC88145Hartman KarelTýniště n.O.7200:45:0155,16
19MC90108Čížek JosefLázně Bohdaneč7100:45:1663,65
20MC92135Bujok TomaszHylváty7000:45:1963,39
21MC97153Fencl PetrPardubice6900:45:5660,17
22MC10860Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:46:5245,10
23MC113100Kašpárek MartinTJ Velichovky6700:48:0149,30
24MC11949Jirásko DušanSK Srch7300:48:4834,58
25MC122150Lorenčík AlešChrudim7300:49:1632,04
26MC13030Štěpánek MartinMP Týniště n.O.7400:51:0222,44
27MC13389Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:51:3930,33
28MC140102Hlobil PetrRun4fun7400:53:388,29
29MC143118Eliášek JiříKobra Hradec Králové6900:54:2515,88
30MC14448Jirásko LubomírSK Srch7100:54:5313,44
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2897Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:38:16120,09
2MD3993Louda PetrAC Česká Lípa6400:39:2194,55
3MD4069Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:39:3893,07
4MD4481Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:4692,37
5MD54136Hanuš Petr3D Fitness RT6400:41:0685,41
6MD6067Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:41:4082,45
7MD6195Vejběra JanMoje kolo6600:41:4582,02
8MD639Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:42:0979,93
9MD66110Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:3078,10
10MD6787Půlpán RomanChoceň6500:42:3577,66
11MD7198Gabriel AlešTýniště n.O.6500:42:5575,92
12MD80160Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:43:5970,36
13MD89158Sláma JanKvasiny5900:45:0687,96
14MD96129Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5800:45:5584,12
15MD98130Zelený LuděkDoma Žďár6100:46:0083,73
16MD10029Pergner PetrLDN Hradec Králové6100:46:0483,41
17MD10933Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:5479,50
18MD11194Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:47:2477,15
19MD11486Chmelař JaromírDobruška5800:48:0474,01
20MD12885Králík MichalHradec Králové6200:50:1637,55
21MD13483Kraus VáclavPřelouč6400:52:1427,28
22MD13599Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:52:1826,93
23MD13984Sedlák JiříPřelouč5800:53:2349,01
24MD150113Pokorný JanSRK Rychnov n.K.6401:03:133,00
25MD152147Grätz LuděkÚstí n.O.5801:04:163,00
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8274Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:1591,96
2ME9357Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:2286,70
3ME9922Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:46:0383,49
4ME10338Ráb PavelČeská Třebová5200:46:2282,00
5ME10463Doležal LubošCyklotony5400:46:2681,69
6ME11526Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:17105,27
7ME12127Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:04102,11
8ME13147Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:51:2592,63
9ME13224Krajč ZdeněkTrutnov5400:51:3457,56
10ME14643Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:1369,24
11ME149112Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:01:4750,82
12ME15121Čestmír VítHradec Králové4501:03:4043,22
13ME15372Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:04:373,00
14ME15459Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:5038,52
15ME1593Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:19:203,00
16ME16044Groh StanislavAC Vrchlabí4601:19:563,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36126Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:38:45117,38
2ZA65120Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:42:24100,18
3ZA7764Černíková KateřinaCyklotony8900:43:40133,39
4ZA102121Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:46:1082,43
5ZA12513Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:49:5364,92
6ZA137139Kovářová JanaLPU0200:52:5051,01
7ZA14276Jelenová KateřinaBolehošť9100:54:0693,58
8ZA14877Svatošová LucieRychnov n.K.8800:59:2973,04
-ZA-14Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou05DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB49143Nováková BarboraSokol Kunvald8300:40:28105,16
2ZB5316Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:40:57102,84
3ZB7488Nimshausová HanaKOB Choceň8100:43:1292,00
4ZB9171Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:45:1881,89
5ZB106105Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:46:4774,75
6ZB11051Verster IvanaStěžery8400:47:0773,14
7ZB12736Morávková OlgaHO Stěžery8500:50:0159,18
8ZB14520Závodní JanaTýniště nad Orlicí8200:55:5730,61
9ZB15679Novotná MarkétaZdravé úsměvy7801:14:233,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC20154Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:33112,25
2ZC2610Metelková TáňaBK Náchod7200:38:13108,92
3ZC8123Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice7100:44:1478,83
4ZC87144Pirklová KateřinaLetohrad7600:44:5575,42
5ZC11273Milá LenkaTýniště n.O.7300:47:2962,58
6ZC116106Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:1858,50
7ZC12396Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:49:4451,33
8ZC124138Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:4950,92
9ZC141149Lorenčíková JanaChrudim7400:53:4131,58
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD126114Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:00146,14
2ZD15519Salabová DanaTýniště n.O.5201:10:3682,75
3ZD15635Hellerová HanaHradec Králové6101:14:2371,11
4ZD1584Peterková DanaTJ Maratonstav Úpice6501:15:1068,70
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Hübl RadekVencl tým Ústí n.O.8800:31:16106,46
1MB280Hradecký JaromírSkuteč8500:32:4896,97
2MA358Chlupáč DominikAKBK9300:32:5296,56
2MB4119Janata MilanSalming/Run4fun8500:34:1288,31
3MA532Šolc VítězslavBK Náchod9100:34:4784,70
4MA611Metelka OndřejOK99 Hradec Králové0100:35:0183,25
5MA77Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov n.B.0400:35:15110,12
6MA8125Kovář LukášVencl tým Ústí n.O.0100:35:4878,40
1MC9117Cogan RudolfNová Paka7100:35:56112,39
7MA1075Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:5977,27
3MB11104Moravec MartinVencl tým Ústí n.O.8400:36:0177,06
8MA12159Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:0476,75
9MA13122Krupka AdamRun4fun0100:36:0776,44
2MC1441Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:33101,21
3MC15109Hejl RadekLetohrad7200:36:4899,85
4MB16148Malátek AntonínPardubice7700:36:5898,94
5MB1792Pešek OndřejKOB Choceň8500:37:0470,56
6MB18140Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:37:1697,31
10MA19155Lorenc MarekŠiroký důl9300:37:1969,02
1ZC20154Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:33112,25
4MC21123Kyncl TomášHolice7400:37:4894,41
7MB22134Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.K.8000:37:5194,14
11MA232Hejna OndřejTJ Maratonstav Úpice0200:37:5395,93
8MB241Kubík OndřejTJ Maratonstav Úpice8100:38:0193,23
5MC2554Uchytil MilanKPA Pardubice7400:38:0393,05
2ZC2610Metelková TáňaBK Náchod7200:38:13108,92
12MA278Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:38:1593,95
1MD2897Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:38:16120,09
13MA2952Verster RigardtStěžery8800:38:2362,41
9MB30146Šourek VítězslavPardubice8100:38:3390,33
10MB315Dostál VáclavSKI klub Říčky8200:38:3461,28
6MC31157Nouzovský MilošAC Gomango Högner7600:38:3490,24
11MB3353Heller TomášHradec Králové8100:38:3590,15
7MC34111Fajfr FrantišekVencl tým Ústí n.O.7200:38:3690,06
12MB3565Šupich MartinWikov7700:38:4489,33
1ZA36126Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:38:45117,38
14MA3745Mundil PetrČBK0000:38:4859,83
13MB3815Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0558,08
2MD3993Louda PetrAC Česká Lípa6400:39:2194,55
3MD4069Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:39:3893,07
8MC4155Dvořák PavelČeská Třebová7500:39:3984,35
14MB4266Friede JanWikov Hronov7700:39:4383,99
15MB4378Zeman DanielAC Gomango8300:39:4454,06
4MD4481Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:4692,37
15MA4590Šimek JakubKOB Choceň0300:39:5485,07
16MB4617Šíma JiříSRK8300:40:0252,20
16MA47124Kaválek AlešNáchod9800:40:0951,48
17MB48131Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:40:2280,45
1ZB49143Nováková BarboraSokol Kunvald8300:40:28105,16
9MC50127Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:40:3079,73
18MB516Flégl ZdeněkSlatina n.Z.8500:40:4947,35
10MC5231Lounek JaroslavČastolovice6900:40:5086,80
2ZB5316Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:40:57102,84
5MD54136Hanuš Petr3D Fitness RT6400:41:0685,41
19MB5518Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:0876,28
11MC5642Zábraha PetrRychnov n.K.7400:41:1475,74
20MB5725Haas JanKasper SWIX team8400:41:3342,81
12MC58137Číhař TomášChvojenec7000:41:3782,71
21MB59141Matoušek JosefHradec Králové7900:41:3973,47
6MD6067Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:41:4082,45
7MD6195Vejběra JanMoje kolo6600:41:4582,02
17MA62128Baše MarekTJ Sokol Žďár n.O.9000:41:5940,13
8MD639Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:42:0979,93
22MB64151Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:42:2137,86
2ZA65120Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:42:24100,18
9MD66110Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:3078,10
10MD6787Půlpán RomanChoceň6500:42:3577,66
13MC68116Kalousek JanMalšovice7100:42:3777,49
23MB6934Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:42:4267,76
14MC7070Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:42:5366,76
11MD7198Gabriel AlešTýniště n.O.6500:42:5575,92
18MA72115Pokorný DominikMilun running academy0300:42:5968,46
15MC7350Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:43:0665,58
3ZB7488Nimshausová HanaKOB Choceň8100:43:1292,00
24MB7561Němec RadekLitomyšl7700:43:2763,68
25MB7639Šebek MichalČeská Třebová8400:43:2830,95
3ZA7764Černíková KateřinaCyklotony8900:43:40133,39
19MA78142Matoušek OndřejHradec Králové0600:43:4364,51
16MC7956Vondra JosefSKP Hvězda Pardubice7100:43:4971,23
12MD80160Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:43:5970,36
3ZC8123Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice7100:44:1478,83
1ME8274Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:1591,96
20MA8391Kremláčk VojtěchRačice n.T.9600:44:1626,00
26MB84133Chaloupka JanTýniště n.O.7900:44:2758,24
17MC8582Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:44:3657,43
27MB86101Luňák JiříPEWAG7800:44:5056,16
4ZC87144Pirklová KateřinaLetohrad7600:44:5575,42
18MC88145Hartman KarelTýniště n.O.7200:45:0155,16
13MD89158Sláma JanKvasiny5900:45:0687,96
19MC90108Čížek JosefLázně Bohdaneč7100:45:1663,65
4ZB9171Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:45:1881,89
20MC92135Bujok TomaszHylváty7000:45:1963,39
2ME9357Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:2286,70
28MB94107Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:3552,08
29MB9562Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:45:4151,53
14MD96129Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5800:45:5584,12
21MC97153Fencl PetrPardubice6900:45:5660,17
15MD98130Zelený LuděkDoma Žďár6100:46:0083,73
3ME9922Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:46:0383,49
16MD10029Pergner PetrLDN Hradec Králové6100:46:0483,41
30MB101161Diviš MartinDivous team7900:46:0949,00
4ZA102121Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:46:1082,43
4ME10338Ráb PavelČeská Třebová5200:46:2282,00
5ME10463Doležal LubošCyklotony5400:46:2681,69
21MA10528Uhlíř VojtěchTýniště n.O.0900:46:3549,06
5ZB106105Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:46:4774,75
22MA10768Petřík JakubBohuslavice9900:46:5110,01
22MC10860Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:46:5245,10
17MD10933Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:5479,50
6ZB11051Verster IvanaStěžery8400:47:0773,14
18MD11194Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:47:2477,15
5ZC11273Milá LenkaTýniště n.O.7300:47:2962,58
23MC113100Kašpárek MartinTJ Velichovky6700:48:0149,30
19MD11486Chmelař JaromírDobruška5800:48:0474,01
6ME11526Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:17105,27
6ZC116106Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:1858,50
31MB11737Morávek TomášHO Stěžery8400:48:263,00
32MB118132Matys VladimírCHDP sport Hradec Králové8400:48:303,00
24MC11949Jirásko DušanSK Srch7300:48:4834,58
33MB120152Novák PetrTeplice7700:49:0333,22
7ME12127Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:04102,11
25MC122150Lorenčík AlešChrudim7300:49:1632,04
7ZC12396Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:49:4451,33
8ZC124138Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:4950,92
5ZA12513Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:49:5364,92
1ZD126114Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:00146,14
7ZB12736Morávková OlgaHO Stěžery8500:50:0159,18
20MD12885Králík MichalHradec Králové6200:50:1637,55
23MA129156Chmelař VítězslavKostelec nad Orlicí8700:50:213,00
26MC13030Štěpánek MartinMP Týniště n.O.7400:51:0222,44
8ME13147Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:51:2592,63
9ME13224Krajč ZdeněkTrutnov5400:51:3457,56
27MC13389Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:51:3930,33
21MD13483Kraus VáclavPřelouč6400:52:1427,28
22MD13599Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:52:1826,93
24MA13646Mundil MartinPraha0400:52:3217,01
6ZA137139Kovářová JanaLPU0200:52:5051,01
25MA138162Diviš PetrDivous team8700:53:213,00
23MD13984Sedlák JiříPřelouč5800:53:2349,01
28MC140102Hlobil PetrRun4fun7400:53:388,29
9ZC141149Lorenčíková JanaChrudim7400:53:4131,58
7ZA14276Jelenová KateřinaBolehošť9100:54:0693,58
29MC143118Eliášek JiříKobra Hradec Králové6900:54:2515,88
30MC14448Jirásko LubomírSK Srch7100:54:5313,44
8ZB14520Závodní JanaTýniště nad Orlicí8200:55:5730,61
10ME14643Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:1369,24
26MA14712Jakeš VojtěchPardubice9300:59:053,00
8ZA14877Svatošová LucieRychnov n.K.8800:59:2973,04
11ME149112Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:01:4750,82
24MD150113Pokorný JanSRK Rychnov n.K.6401:03:133,00
12ME15121Čestmír VítHradec Králové4501:03:4043,22
25MD152147Grätz LuděkÚstí n.O.5801:04:163,00
13ME15372Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:04:373,00
14ME15459Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:5038,52
2ZD15519Salabová DanaTýniště n.O.5201:10:3682,75
9ZB15679Novotná MarkétaZdravé úsměvy7801:14:233,00
3ZD15635Hellerová HanaHradec Králové6101:14:2371,11
4ZD1584Peterková DanaTJ Maratonstav Úpice6501:15:1068,70
15ME1593Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:19:203,00
16ME16044Groh StanislavAC Vrchlabí4601:19:563,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Hübl RadekVencl tým Ústí n.O.8800:31:16106,46
2MB280Hradecký JaromírSkuteč8500:32:4896,97
3MA358Chlupáč DominikAKBK9300:32:5296,56
4MB4119Janata MilanSalming/Run4fun8500:34:1288,31
5MA532Šolc VítězslavBK Náchod9100:34:4784,70
6MA611Metelka OndřejOK99 Hradec Králové0100:35:0183,25
7MA77Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov n.B.0400:35:1581,81
8MA8125Kovář LukášVencl tým Ústí n.O.0100:35:4878,40
9MC9117Cogan RudolfNová Paka7100:35:5677,58
10MA1075Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:5977,27
11MB11104Moravec MartinVencl tým Ústí n.O.8400:36:0177,06
12MA12159Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:0476,75
13MA13122Krupka AdamRun4fun0100:36:0776,44
14MC1441Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:3373,76
15MC15109Hejl RadekLetohrad7200:36:4872,21
16MB16148Malátek AntonínPardubice7700:36:5871,18
17MB1792Pešek OndřejKOB Choceň8500:37:0470,56
18MB18140Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:37:1669,33
19MA19155Lorenc MarekŠiroký důl9300:37:1969,02
20MC21123Kyncl TomášHolice7400:37:4866,02
21MB22134Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.K.8000:37:5165,72
22MA232Hejna OndřejTJ Maratonstav Úpice0200:37:5365,51
23MB241Kubík OndřejTJ Maratonstav Úpice8100:38:0164,68
24MC2554Uchytil MilanKPA Pardubice7400:38:0364,48
25MA278Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:38:1563,24
26MD2897Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:38:1663,14
27MA2952Verster RigardtStěžery8800:38:2362,41
28MB30146Šourek VítězslavPardubice8100:38:3361,38
29MB315Dostál VáclavSKI klub Říčky8200:38:3461,28
29MC31157Nouzovský MilošAC Gomango Högner7600:38:3461,28
31MB3353Heller TomášHradec Králové8100:38:3561,18
32MC34111Fajfr FrantišekVencl tým Ústí n.O.7200:38:3661,07
33MB3565Šupich MartinWikov7700:38:4460,25
34MA3745Mundil PetrČBK0000:38:4859,83
35MB3815Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0558,08
36MD3993Louda PetrAC Česká Lípa6400:39:2156,43
37MD4069Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:39:3854,68
38MC4155Dvořák PavelČeská Třebová7500:39:3954,57
39MB4266Friede JanWikov Hronov7700:39:4354,16
40MB4378Zeman DanielAC Gomango8300:39:4454,06
41MD4481Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:4653,85
42MA4590Šimek JakubKOB Choceň0300:39:5453,03
43MB4617Šíma JiříSRK8300:40:0252,20
44MA47124Kaválek AlešNáchod9800:40:0951,48
45MB48131Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:40:2250,14
46MC50127Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:40:3049,31
47MB516Flégl ZdeněkSlatina n.Z.8500:40:4947,35
48MC5231Lounek JaroslavČastolovice6900:40:5047,25
49MD54136Hanuš Petr3D Fitness RT6400:41:0645,60
50MB5518Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:0845,39
51MC5642Zábraha PetrRychnov n.K.7400:41:1444,77
52MB5725Haas JanKasper SWIX team8400:41:3342,81
53MC58137Číhař TomášChvojenec7000:41:3742,40
54MB59141Matoušek JosefHradec Králové7900:41:3942,19
55MD6067Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:41:4042,09
56MD6195Vejběra JanMoje kolo6600:41:4541,57
57MA62128Baše MarekTJ Sokol Žďár n.O.9000:41:5940,13
58MD639Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:42:0939,10
59MB64151Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:42:2137,86
60MD66110Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:3036,93
61MD6787Půlpán RomanChoceň6500:42:3536,42
62MC68116Kalousek JanMalšovice7100:42:3736,21
63MB6934Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:42:4235,69
64MC7070Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:42:5334,56
65MD7198Gabriel AlešTýniště n.O.6500:42:5534,35
66MA72115Pokorný DominikMilun running academy0300:42:5933,94
67MC7350Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:43:0633,22
68MB7561Němec RadekLitomyšl7700:43:2731,05
69MB7639Šebek MichalČeská Třebová8400:43:2830,95
70MA78142Matoušek OndřejHradec Králové0600:43:4329,40
71MC7956Vondra JosefSKP Hvězda Pardubice7100:43:4928,78
72MD80160Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:43:5927,75
73ME8274Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:1526,10
74MA8391Kremláčk VojtěchRačice n.T.9600:44:1626,00
75MB84133Chaloupka JanTýniště n.O.7900:44:2724,86
76MC8582Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:44:3623,93
77MB86101Luňák JiříPEWAG7800:44:5022,49
78MC88145Hartman KarelTýniště n.O.7200:45:0121,35
79MD89158Sláma JanKvasiny5900:45:0620,84
80MC90108Čížek JosefLázně Bohdaneč7100:45:1619,81
81MC92135Bujok TomaszHylváty7000:45:1919,50
82ME9357Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:2219,19
83MB94107Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:3517,85
84MB9562Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:45:4117,23
85MD96129Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5800:45:5515,78
86MC97153Fencl PetrPardubice6900:45:5615,68
87MD98130Zelený LuděkDoma Žďár6100:46:0015,27
88ME9922Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:46:0314,96
89MD10029Pergner PetrLDN Hradec Králové6100:46:0414,86
90MB101161Diviš MartinDivous team7900:46:0914,34
91ME10338Ráb PavelČeská Třebová5200:46:2213,00
92ME10463Doležal LubošCyklotony5400:46:2612,59
93MA10528Uhlíř VojtěchTýniště n.O.0900:46:3511,66
94MA10768Petřík JakubBohuslavice9900:46:5110,01
95MC10860Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:46:529,90
96MD10933Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:549,70
97MD11194Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:47:246,60
98MC113100Kašpárek MartinTJ Velichovky6700:48:013,00
99MD11486Chmelař JaromírDobruška5800:48:043,00
100ME11526Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:173,00
101MB11737Morávek TomášHO Stěžery8400:48:263,00
102MB118132Matys VladimírCHDP sport Hradec Králové8400:48:303,00
103MC11949Jirásko DušanSK Srch7300:48:483,00
104MB120152Novák PetrTeplice7700:49:033,00
105ME12127Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:043,00
106MC122150Lorenčík AlešChrudim7300:49:163,00
107MD12885Králík MichalHradec Králové6200:50:163,00
108MA129156Chmelař VítězslavKostelec nad Orlicí8700:50:213,00
109MC13030Štěpánek MartinMP Týniště n.O.7400:51:023,00
110ME13147Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:51:253,00
111ME13224Krajč ZdeněkTrutnov5400:51:343,00
112MC13389Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:51:393,00
113MD13483Kraus VáclavPřelouč6400:52:143,00
114MD13599Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:52:183,00
115MA13646Mundil MartinPraha0400:52:323,00
116MA138162Diviš PetrDivous team8700:53:213,00
117MD13984Sedlák JiříPřelouč5800:53:233,00
118MC140102Hlobil PetrRun4fun7400:53:383,00
119MC143118Eliášek JiříKobra Hradec Králové6900:54:253,00
120MC14448Jirásko LubomírSK Srch7100:54:533,00
121ME14643Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:133,00
122MA14712Jakeš VojtěchPardubice9300:59:053,00
123ME149112Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:01:473,00
124MD150113Pokorný JanSRK Rychnov n.K.6401:03:133,00
125ME15121Čestmír VítHradec Králové4501:03:403,00
126MD152147Grätz LuděkÚstí n.O.5801:04:163,00
127ME15372Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:04:373,00
128ME15459Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:503,00
129ME1593Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:19:203,00
130ME16044Groh StanislavAC Vrchlabí4601:19:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC20154Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:33103,26
2ZC2610Metelková TáňaBK Náchod7200:38:1399,77
3ZA36126Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:38:4596,97
4ZB49143Nováková BarboraSokol Kunvald8300:40:2887,98
5ZB5316Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:40:5785,45
6ZA65120Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:42:2477,85
7ZB7488Nimshausová HanaKOB Choceň8100:43:1273,66
8ZA7764Černíková KateřinaCyklotony8900:43:4071,21
9ZC8123Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice7100:44:1468,24
10ZC87144Pirklová KateřinaLetohrad7600:44:5564,66
11ZB9171Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:45:1862,65
12ZA102121Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:46:1058,11
13ZB106105Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:46:4754,88
14ZB11051Verster IvanaStěžery8400:47:0753,14
15ZC11273Milá LenkaTýniště n.O.7300:47:2951,22
16ZC116106Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:1846,94
17ZC12396Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:49:4439,43
18ZC124138Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:4938,99
19ZA12513Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:49:5338,64
20ZD126114Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:0038,03
21ZB12736Morávková OlgaHO Stěžery8500:50:0137,94
22ZA137139Kovářová JanaLPU0200:52:5023,18
23ZC141149Lorenčíková JanaChrudim7400:53:4118,73
24ZA14276Jelenová KateřinaBolehošť9100:54:0616,55
25ZB14520Závodní JanaTýniště nad Orlicí8200:55:576,85
26ZA14877Svatošová LucieRychnov n.K.8800:59:293,00
27ZD15519Salabová DanaTýniště n.O.5201:10:363,00
28ZB15679Novotná MarkétaZdravé úsměvy7801:14:233,00
28ZD15635Hellerová HanaHradec Králové6101:14:233,00
30ZD1584Peterková DanaTJ Maratonstav Úpice6501:15:103,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód