18.9.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
18.9.2016 | Královský běh Kujebinou | 218 |
20.9.2015 | Královský běh Kujebinou | 255 |
21.9.2014 | Královský běh Kujebinou | 226 |
15.9.2013 | Královský běh Kujebinou | 250 |
16.9.2012 | Královský běh Kujebinou | 274 |
18.9.2011 | Královský běh Kujebinou | 190 |
19.9.2010 | Královský běh Kujebinou | 166 |
20.9.2009 | Královský běh Kujebinou | 192 |
21.9.2008 | Královský běh Kujebinou | 141 |
23.9.2007 | Královský běh Kujebinou | 122 |
17.9.2006 | Královský běh Kujebinou | 178 |
19.9.2004 | Královský běh Kujebinou | 108 |
22.9.2002 | 1. ročník, Královský běh Kujebinou | 10 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kouřil Karel | 72 | 12 |
Marek Jiří | 43 | 11 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Doskočil Jan | 97 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Kopecký Libor | 56 | 10 |
Kouřil Tomáš | 93 | 10 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Kozáková Denisa | 79 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Razým Jan | 57 | 8 |
Zenkl Adam | 95 | 8 |
Zachař Jiří | 72 | 8 |
Smoláková Valérie | 93 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Boháč Bonifác | 01 | 8 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Brychta Jakub | 08 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Spilko Zdeněk | 64 | 7 |
Boháč Pankrác | 06 | 7 |
Martincová Kristýna | 93 | 7 |
Brádle Václav | 37 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Razým Lukáš | 79 | 7 |
Doskočilová Eliška | 00 | 7 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Řemínek Matěj | 86 | 7 |
Pokorný Milan | 64 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Dudycha Jakub | 05 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Krátká Anna | 69 | 7 |
Marholdová Aneta | 07 | 7 |
Smoláková Jiřina | 69 | 7 |
Moravec Martin | 84 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Štanglica Šimon | SK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:20 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Smoláková Dominika | BKVM Vysoké Mýto | 00 | 00:00:22 | - |
3 | Ž1 | 3 | 4 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:23 | - |
4 | Ž1 | 4 | 5 | Doskočilová Eliška | Donocykl Vysoké Mýto | 00 | 00:00:24 | - |
5 | Ž1 | 5 | 6 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:27 | - |
6 | Ž1 | 6 | 7 | Ptáček Jakub | SK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:28 | - |
7 | Ž1 | 7 | 8 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:32 | - |
8 | Ž1 | 8 | 9 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:45 | - |
9 | Ž1 | 9 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:49 | - |
10 | Ž1 | 10 | 11 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:01:01 | - |
11 | Ž1 | 11 | 12 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 13 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:41 | - |
2 | Ž1 | 2 | 14 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:46 | - |
3 | Ž1 | 3 | 15 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:47 | - |
4 | Ž1 | 4 | 16 | Faltusová Kateřina | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:00:49 | - |
5 | Ž1 | 8 | 17 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 18 | Suchý Lukáš | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:51 | - |
2 | M1 | 6 | 19 | Brychta Aleš | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:52 | - |
3 | M1 | 7 | 20 | Cabicar Jakub | SK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:53 | - |
4 | M1 | 8 | 21 | Valek Robin | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:56 | - |
5 | M1 | 10 | 22 | Lipavský Adam | SK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 11 | 23 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:47 | - |
2 | Ž2 | 13 | 24 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:50 | - |
3 | Ž2 | 14 | 25 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:51 | - |
4 | Ž2 | 15 | 26 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:02:51 | - |
5 | Ž2 | 20 | 27 | Kvapilová Hana | Mapeto | 97 | 00:03:09 | - |
6 | Ž2 | 23 | 28 | Staňková Markéta | Sokol Osík | 96 | 00:03:13 | - |
7 | Ž2 | 25 | 29 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:03:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 6 | 30 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:02:44 | - |
2 | M2 | 8 | 31 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:45 | - |
3 | M2 | 18 | 32 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:01 | - |
4 | M2 | 20 | 33 | Doskočil Jan | Donocykl Vysoké Mýto | 97 | 00:03:09 | - |
4 | M2 | 20 | 34 | Staněk Aleš | Sokol Osík | 96 | 00:03:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 43 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:27 | - |
2 | M3 | 5 | 44 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:41 | - |
3 | M3 | 6 | 45 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:44 | - |
4 | M3 | 19 | 46 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:07 | - |
5 | M3 | 24 | 47 | Kubík Štěpán | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:24 | - |
6 | M3 | 26 | 48 | Staněk Ondřej | Osík Litomyšl | 94 | 00:03:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 35 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:02:26 | - |
2 | Ž3 | 3 | 36 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:31 | - |
3 | Ž3 | 4 | 37 | Tancerová Kateřina | Sokol Přínostice | 95 | 00:02:35 | - |
4 | Ž3 | 8 | 38 | Halbrštátová Petra | Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:45 | - |
5 | Ž3 | 10 | 39 | Truhlářová Kateřina | Vysoké Mýto | 95 | 00:02:46 | - |
6 | Ž3 | 12 | 40 | Kučerová Lenka | Sokol Vysoké Mýto | 95 | 00:02:48 | - |
7 | Ž3 | 16 | 41 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:52 | - |
8 | Ž3 | 17 | 42 | Tancerová Marie | Sokol Přínostice | 94 | 00:02:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 49 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:01 | - |
2 | ŽM | 7 | 50 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:10 | - |
3 | ŽM | 15 | 51 | Halbrštátová Anna | Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:05:32 | - |
4 | ŽM | 18 | 52 | Faltusová Kristýna | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:38 | - |
5 | ŽM | 21 | 53 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:05:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 54 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:04:46 | - |
2 | MM | 3 | 55 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:03 | - |
3 | MM | 4 | 56 | Staněk Tomáš | Jiskra Litomyšl | 92 | 00:05:05 | - |
4 | MM | 8 | 57 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:05:16 | - |
5 | MM | 9 | 58 | Hanuš Petr | TK Choceň | 92 | 00:05:17 | - |
6 | MM | 10 | 59 | Odložil Jan | AC Vysoké Mýto | 92 | 00:05:22 | - |
6 | MM | 10 | 63 | Odložil Jan | AC Vysoké Mýto | 92 | 00:05:22 | - |
8 | MM | 13 | 64 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:25 | - |
8 | MM | 13 | 60 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:25 | - |
10 | MM | 15 | 61 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:05:32 | - |
10 | MM | 15 | 65 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:05:32 | - |
12 | MM | 19 | 62 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:05:45 | - |
12 | MM | 19 | 66 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:05:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 67 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:06 | - |
2 | ŽS | 6 | 68 | Karlová Veronika | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | 00:05:09 | - |
3 | ŽS | 12 | 69 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:24 | - |
4 | ŽS | 22 | 70 | Galajdová Kateřina | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:06:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 71 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:16 | - |
2 | MS | 2 | 72 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:07:17 | - |
3 | MS | 3 | 73 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:07:18 | - |
4 | MS | 4 | 74 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:07:19 | - |
5 | MS | 5 | 75 | Karmín Luboš | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:07:21 | - |
6 | MS | 6 | 76 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:07:38 | - |
7 | MS | 7 | 77 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:07:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 80 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:09:15 | - |
2 | MD | 2 | 81 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:09:18 | - |
3 | MD | 3 | 82 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:40 | - |
4 | MD | 4 | 83 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:09:47 | - |
5 | MD | 5 | 84 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:10:20 | - |
6 | MD | 6 | 85 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 78 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:14:30 | 91,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 17 | 86 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:18:51 | 118,02 |
2 | MJ | 34 | 87 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:22:35 | 81,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 98 | Šmíd Michal | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:16:26 | 100,54 |
2 | MA | 2 | 99 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:16:28 | 100,13 |
3 | MA | 3 | 100 | Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 00:16:32 | 99,33 |
4 | MA | 4 | 101 | Kotouč Martin | SSK Vítkovice | 85 | 00:16:52 | 95,28 |
5 | MA | 6 | 102 | Martínek Filip | Sokol Vysoké Mýto | 69 | 00:17:31 | 87,39 |
6 | MA | 7 | 103 | Vodička Oldřich | PIM RC | 77 | 00:17:41 | 85,37 |
7 | MA | 9 | 104 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:17:49 | 83,75 |
8 | MA | 10 | 105 | Erbs Dušan | AC Pardubice | 79 | 00:18:00 | 81,52 |
9 | MA | 14 | 106 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 00:18:38 | 73,84 |
10 | MA | 20 | 107 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:19:20 | 65,34 |
11 | MA | 23 | 108 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:20:14 | 54,42 |
12 | MA | 28 | 109 | Chlup Jiří | Staré Město | 74 | 00:21:13 | 42,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 110 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:17 | 106,65 |
2 | MB | 8 | 111 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:48 | 100,87 |
3 | MB | 12 | 112 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:18:33 | 92,48 |
4 | MB | 13 | 113 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:18:37 | 91,73 |
5 | MB | 19 | 114 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:19:10 | 85,58 |
6 | MB | 21 | 115 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:19:45 | 79,06 |
7 | MB | 22 | 116 | Kysilka Vladimír | AC Vysoké Mýto | 62 | 00:20:04 | 75,51 |
8 | MB | 27 | 117 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:05 | 64,14 |
9 | MB | 38 | 118 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:23:42 | 34,87 |
10 | MB | 43 | 119 | Krátký Josef | LABE TRI CLUB HK | 65 | 00:24:32 | 25,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 120 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:18:44 | 108,14 |
2 | MC | 18 | 121 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:07 | 104,21 |
3 | MC | 26 | 122 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:44 | 87,65 |
4 | MC | 29 | 123 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:14 | 82,53 |
5 | MC | 30 | 124 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 00:21:24 | 80,83 |
6 | MC | 36 | 125 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:23:08 | 63,07 |
7 | MC | 41 | 126 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:24:17 | 51,29 |
8 | MC | 44 | 127 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:24:33 | 48,56 |
9 | MC | 45 | 128 | Roček František | Dobříkov | 55 | 00:24:35 | 48,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 11 | 129 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:18:28 | 117,51 |
2 | MD | 24 | 130 | Hrach Jan | SAK Ložiska Karviná | 44 | 00:20:17 | 99,56 |
3 | MD | 31 | 131 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:21:58 | 82,93 |
4 | MD | 32 | 132 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:22:04 | 81,94 |
5 | MD | 35 | 133 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:03 | 72,22 |
6 | MD | 37 | 134 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 00:23:33 | 67,28 |
7 | MD | 39 | 135 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:23:57 | 63,33 |
8 | MD | 49 | 136 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 00:27:17 | 30,39 |
9 | MD | 52 | 137 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:30:01 | 3,38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 7 | 79 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:13:22 | 108,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 88 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:18:43 | 128,46 |
2 | ZA | 33 | 89 | Kroutilová Martina | AC Pardubice | 83 | 00:22:15 | 96,08 |
3 | ZA | 42 | 90 | Voborníková Jitka | AC Vysoké Mýto | 80 | 00:24:30 | 75,46 |
4 | ZA | 47 | 91 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:42 | 73,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 25 | 92 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:20:39 | 122,07 |
2 | ZB | 40 | 93 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:24:14 | 91,19 |
3 | ZB | 46 | 94 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:24:37 | 113,86 |
4 | ZB | 48 | 95 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:24:45 | 86,74 |
5 | ZB | 50 | 96 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:28:17 | 86,14 |
6 | ZB | 51 | 97 | Ročková Marta | Dobříkov | 63 | 00:28:44 | 52,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Štanglica Šimon | SK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:20 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Smoláková Dominika | BKVM Vysoké Mýto | 00 | 00:00:22 | - |
3 | Ž1 | 3 | 4 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:23 | - |
4 | Ž1 | 4 | 5 | Doskočilová Eliška | Donocykl Vysoké Mýto | 00 | 00:00:24 | - |
5 | Ž1 | 5 | 6 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:27 | - |
6 | Ž1 | 6 | 7 | Ptáček Jakub | SK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:28 | - |
7 | Ž1 | 7 | 8 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:32 | - |
8 | Ž1 | 8 | 9 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:45 | - |
9 | Ž1 | 9 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:49 | - |
10 | Ž1 | 10 | 11 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:01:01 | - |
11 | Ž1 | 11 | 12 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 13 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:41 | - |
2 | Ž1 | 2 | 14 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:46 | - |
3 | Ž1 | 3 | 15 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:47 | - |
4 | Ž1 | 4 | 16 | Faltusová Kateřina | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:00:49 | - |
1 | M1 | 5 | 18 | Suchý Lukáš | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:51 | - |
2 | M1 | 6 | 19 | Brychta Aleš | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:52 | - |
3 | M1 | 7 | 20 | Cabicar Jakub | SK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:53 | - |
5 | Ž1 | 8 | 17 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
4 | M1 | 8 | 21 | Valek Robin | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:56 | - |
5 | M1 | 10 | 22 | Lipavský Adam | SK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 71 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:16 | - |
2 | MS | 2 | 72 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:07:17 | - |
3 | MS | 3 | 73 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:07:18 | - |
4 | MS | 4 | 74 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:07:19 | - |
5 | MS | 5 | 75 | Karmín Luboš | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:07:21 | - |
6 | MS | 6 | 76 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:07:38 | - |
7 | MS | 7 | 77 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:07:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 80 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:09:15 | - |
2 | MD | 2 | 81 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:09:18 | - |
3 | MD | 3 | 82 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:40 | - |
4 | MD | 4 | 83 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:09:47 | - |
5 | MD | 5 | 84 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:10:20 | - |
6 | MD | 6 | 85 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:11:07 | - |
1 | ŽJ | 7 | 79 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:13:22 | 108,13 |
1 | ŽD | 8 | 78 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:14:30 | 91,87 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.