Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

1.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 1.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště Výprachtice
9.30 hodin

Přihlášky

od 7.30 do 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7 km
Převýšení 361 m
polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 18.000 Kč. Věcné ceny v tombole.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
Telefon: 731 313 799

E-mailová adresa

krenekmir@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 2141

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5322
Sadílek Ota4621
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6416
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Javůrek Jiří4814
Vacek Martin6914
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan8213
Mannlová Jana8012
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šalplachta Jindřich4711
Žák Jiří7111
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Šrůtek Stanislav5810
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Špacír Ladislav5510
Pechek František5310
Vodička Jan4510
Kalousek Jan4110
Šmída Oldřich4810
Dušková Lenka8010
Tučný Jan479
Ožana Václav649
Vítek Miroslav729
Krupička Robert789
Kebrle Milan759
Stránská Adéla918
Kolínek František568
Hofmanová Veronika788
Mertová Michaela768
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Jorová Ludmila628
Mazač Jaroslav687
Hála Filip857
Hrdina Pavel887
Krunčík Pavel857
Heger Vojtěch747

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1043Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:57110,70
2MJ131Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:32:31107,34
3MJ3033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:36:4881,96
4MJ4852Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:5463,59
5MJ6549Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:44:3036,34
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Krupička RobertSKI Čenkovice7800:27:05112,97
2MA242Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:29:4594,55
3MA38Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:30:0392,48
4MA422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1491,21
5MA5104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:4188,11
6MA629Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:5186,96
7MA739Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:0585,34
8MA978Řemínek MatějAC Choceň8600:31:3282,24
9MA1436Chlubna JanNové Město na Moravě8400:32:3774,76
10MA2068Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1163,94
11MA2176Šutera JosefAtletika Polička7900:34:2262,67
12MA2672Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:3953,81
13MA2926Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:36:1449,78
14MA3246Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:37:0943,45
15MA3777Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:38:2035,28
16MA4121Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:4632,28
17MA5838Lesniewski PiotrBiegajznami.pl Lubin - POL7600:43:072,24
18MA6960Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:45:560,00
19MA7737Olszewski MateuszBiegajznami.pl Lubin - POL8500:50:010,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:08104,47
2MB1130Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:0598,50
3MB1255Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1997,03
4MB1625Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:4394,52
5MB2331Kristek JiříRetia Pardubice6700:34:4182,17
6MB2461Havlíček IvoLánov6600:35:0979,24
7MB2535Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:2177,98
8MB276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:5174,84
9MB3634Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:0161,24
10MB3840Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:38:2358,93
11MB4369Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:38:5455,69
12MB4680Šilar TomášPardubice6300:39:2752,23
13MB499Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:40:0048,78
14MB5574Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:4238,10
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1566Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:42102,02
2MC1764Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:00100,20
3MC1963Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2497,78
4MC2245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3690,51
5MC3453Hájek FrantišekFGT Stolany4900:37:3472,55
6MC404Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:38:4065,89
7MC44103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:1062,87
8MC5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:3754,09
9MC5718Leszkow JosefMK Hlinsko5100:41:4946,82
10MC5920Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:43:0938,75
11MC62105Koblížek JindřichSK Žamberk4800:43:4734,91
12MC6356Volf BřetislavLanškroun5200:43:5134,51
13MC7457Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:029,18
14MC7519Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:494,44
15MC8065Kubíček JanLitomyšl5000:54:040,00
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD187Krátký FrantišekViking Králiky4300:33:06115,03
2MD3132Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:0093,23
3MD3328Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:1691,74
4MD5059Vodička JanMK Radslavice4500:40:2474,23
5MD5315Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4072,74
6MD565Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:41:4866,41
7MD6641Bielčik JindřichLichkov4000:44:5449,08
8MD7917Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:291,12
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME603Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:18128,95
2ME6762Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:41119,53
3ME8354Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:5451,52
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3944Vévodová MartinaAK Perná9000:38:29107,48
2ŽJ5175Schauerová LenkaAtletika Polička8800:40:3696,89
3ŽJ5414Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:40:5195,64
4ŽJ7123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:2667,70
5ŽJ7251Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:47:2562,78
6ŽJ7348Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:4960,78
7ŽJ7647Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5150,61
8ŽJ8279Kouřímová AnnaPardubice9200:54:4126,43
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2810Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:36:07110,44
2ZA4213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:5395,92
3ZA4511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:1993,64
4ZA4712Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:5290,76
5ZA6171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:3071,69
6ZA6870Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:45:5159,35
Ženy B 35-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6450Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:59100,00
2ZB8158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:0959,57
Ženy C 50 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3527Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:47132,24
2ŽC702Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:1194,94
3ŽC7816Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:51:1072,82
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Krupička RobertSKI Čenkovice7800:27:05112,97
2MA242Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:29:4594,55
3MA38Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:30:0392,48
4MA422Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1491,21
5MA5104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:4188,11
6MA629Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:5186,96
7MA739Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:0585,34
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:08104,47
8MA978Řemínek MatějAC Choceň8600:31:3282,24
1MJ1043Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:57110,70
2MB1130Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:0598,50
3MB1255Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1997,03
2MJ131Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:32:31107,34
9MA1436Chlubna JanNové Město na Moravě8400:32:3774,76
1MC1566Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:42102,02
4MB1625Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:4394,52
2MC1764Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:00100,20
1MD187Krátký FrantišekViking Králiky4300:33:06115,03
3MC1963Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2497,78
10MA2068Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1163,94
11MA2176Šutera JosefAtletika Polička7900:34:2262,67
4MC2245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3690,51
5MB2331Kristek JiříRetia Pardubice6700:34:4182,17
6MB2461Havlíček IvoLánov6600:35:0979,24
7MB2535Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:2177,98
12MA2672Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:3953,81
8MB276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:5174,84
1ZA2810Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:36:07110,44
13MA2926Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:36:1449,78
3MJ3033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:36:4881,96
2MD3132Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:0093,23
14MA3246Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:37:0943,45
3MD3328Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:1691,74
5MC3453Hájek FrantišekFGT Stolany4900:37:3472,55
1ŽC3527Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:47132,24
9MB3634Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:0161,24
15MA3777Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:38:2035,28
10MB3840Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:38:2358,93
1ŽJ3944Vévodová MartinaAK Perná9000:38:29107,48
6MC404Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:38:4065,89
16MA4121Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:4632,28
2ZA4213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:5395,92
11MB4369Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:38:5455,69
7MC44103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:39:1062,87
3ZA4511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:1993,64
12MB4680Šilar TomášPardubice6300:39:2752,23
4ZA4712Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:5290,76
4MJ4852Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:5463,59
13MB499Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:40:0048,78
4MD5059Vodička JanMK Radslavice4500:40:2474,23
2ŽJ5175Schauerová LenkaAtletika Polička8800:40:3696,89
8MC5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:3754,09
5MD5315Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4072,74
3ŽJ5414Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:40:5195,64
14MB5574Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:4238,10
6MD565Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:41:4866,41
9MC5718Leszkow JosefMK Hlinsko5100:41:4946,82
17MA5838Lesniewski PiotrBiegajznami.pl Lubin - POL7600:43:072,24
10MC5920Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:43:0938,75
1ME603Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:18128,95
5ZA6171Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:3071,69
11MC62105Koblížek JindřichSK Žamberk4800:43:4734,91
12MC6356Volf BřetislavLanškroun5200:43:5134,51
1ZB6450Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:59100,00
5MJ6549Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:44:3036,34
7MD6641Bielčik JindřichLichkov4000:44:5449,08
2ME6762Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:41119,53
6ZA6870Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:45:5159,35
18MA6960Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:45:560,00
2ŽC702Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:1194,94
4ŽJ7123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:2667,70
5ŽJ7251Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:47:2562,78
6ŽJ7348Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:4960,78
13MC7457Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:029,18
14MC7519Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:494,44
7ŽJ7647Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5150,61
19MA7737Olszewski MateuszBiegajznami.pl Lubin - POL8500:50:010,00
3ŽC7816Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:51:1072,82
8MD7917Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:291,12
15MC8065Kubíček JanLitomyšl5000:54:040,00
2ZB8158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:0959,57
8ŽJ8279Kouřímová AnnaPardubice9200:54:4126,43
3ME8354Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:5451,52

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Bukovka me proste nikdy nezklame :)
bahen
Dobry, rychly zavod, rychle vyhlášení a výsledky :-)
v.flegl
Supr zavod, na ktery se rad vracim! Diky ! ;-)
kakn
Super impreza! Za rok też przyjedziemy :) Pozdrwienia z Polski!
lesniewski_piotr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód