Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

1.10.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 1.10.2023
  • zobrazeno již 663x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště
od 10:00 hodin
hlavní závod v 11:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč
nejmladší, mladší, starší žactvo a dorost 40 Kč
předžactvo ZDARMA

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po rovinaté louce (2 km je 2x1 km), 3 km vedou zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři diplomy a drobné věcné ceny, v žákovských kategoriích také medaile. První tři závodníci s nejrychlejšími časy na trati 9 km a první tři závodnice na trati 6 km obdrží finanční prémií.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.10.2022Běh údolím Orlice199
3.10.2021Běh údolím Orlice191
4.10.2020Běh údolím Orlice 202
6.10.2019Běh údolím Orlice237
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4199

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6215
Fajfr František7215
Borek Petr7014
Kristejn Jiří0913
Novotný Přemysl5913
Borek Viktor0413
Sontáková Lenka9112
Krátká Anna6912
Gregora Filip0212
Hanuš Petr6412
Nechvílová Miroslava6012
Matyášová Jana6512
Sejkorová Lenka6311
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Kristejnová Aneta0711
Šroler Zdeněk8011
Jirásková Eva6410
Bielčik Jindřich4010
Martincová Kristýna9310
Sedláček Roman6410
Borková Agáta0210
Vacek Martin6910
Strnad Tomáš6910
Kalousová Jitka0810
Šebek Michal8410
Grätz Luděk5810
Divíšek Jan0010
Kristejn Zdeněk7910
Strnad Adam009
Gregorová Monika009
Ráb Pavel529
Koblížek Jindřich489
Mikyska Tomáš009
Stránská Michaela979
Faltusová Štěpánka109
Leicht Jiří499
Keprtová Miloslava489
Buriánek Roman659
Faltusová Kateřina998
Jansa Matěj088
Stránská Adéla918
Dušková Lenka808
Kubelka Tomáš938
Živný Marek918
Grossmannová Lucie088
Novotná Dora978
Gregorová Michaela048
Krejčí Stanislav918

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Miničactvo r. 2018 a mladší (trať 0,09 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2173Anikieiev OleksandrAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:24-
2C2272Navrátil AdamAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:30-
3C2380Brom TomášTýn nad Vltavou1600:01:30-
4C2971Malátek VítekAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:35-
5C21178Čejka ŠtěpánDolní Dobrouč1700:01:36-
6C21375Bříza MaxmiliánTJ Spartak Letohrad1600:01:39-
7C21574Osuský DanielAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:43-
8C21676Bříza OliverTJ Spartak Letohrad1600:01:46-
9C21777Fišer BorisDolní Dobrouč1700:01:52-
10C21879Štefek OdřejT. J. Sokol Klášterec nad Orlicí1700:01:53-
Nejmladší žáci I r. 2014-15 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1331Vašina TadeášT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:37104,00
2M1838Janoušek JanSpartak Brandýs nad Orlicí1400:03:4896,93
3M1935Malátek MatějAtletika T. J. Sokol Žamberk1400:03:4995,47
4M11237Staněk MatějAtletika Jablonné nad Orlicí1400:04:0288,48
5M11739Pantůček TomášSysle RUN1400:04:2179,72
6M11832Bříza David TombaT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:2279,26
7M12140Kvapil JosefLetohrad1500:04:3374,19
8M12233Pech LukášAtletika T. J. Sokol Žamberk1500:04:3573,27
9M12936Šmahel JakubTJ Spartak Letohrad1500:04:4469,12
10M13130Brůna MatějT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:5066,36
11M13334Sklenka FilipAtletika T. J. Sokol Žamberk1400:04:5663,59
12M13441Houdek TobiášChoceň1400:05:4541,01
Nejmladší žákyně I r. 2014-15 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1115Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:02104,00
2Z1213Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:03:0699,80
3Z135Tejchman EllaFenix Ski Team Jeseník1400:03:0897,70
4Z148Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:03:1095,60
5Z153Štanderová KláraAtletika T. J. Sokol Žamberk1400:03:2189,56
6Z167Faltusová AnežkaKlub biatlonu Letohrad1400:03:2289,01
7Z1716Kopová VanesaT. J. Sokol Holice1400:03:2985,16
8Z181Kristejnová ŠarlotaT. J. Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:3084,62
9Z1910Přibylová AgátaKlub biatlonu Letohrad1500:03:3581,87
10Z1106Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:03:3979,67
11Z11111Tkačíková TerezaTJ Spartak Letohrad1500:03:4278,02
12Z11214Moravcová AdélaT. J. Sokol Holice1400:03:4775,27
13Z1139Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:03:5670,33
14Z1144Hrdinová Berenika AnnaAtletika T. J. Sokol Žamberk1500:04:0267,03
15Z1152Lehká LauraAtletika T. J. Sokol Žamberk1500:04:0565,38
16Z11612Šrolerová MarieKlášterec nad Orlicí1400:04:1162,09
Nejmladší žáci II r. 2012-13 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2127Vašina MatějT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1200:07:41104,00
2M2231Pantůček JakubSysle RUN1200:07:47100,70
3M2628Dušek AdamKlub Biatlonu Letohrad1200:08:2691,24
4M2730Krsek DanielKlub Biatlonu Letohrad1200:08:3288,94
5M2826Faltus FrantišekT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1300:08:3688,07
6M21529Voříšek VilémKlub Biatlonu Letohrad1200:09:0681,56
Nejmladší žákyně II r. 2012-13 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:31104,00
2Z2213Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:03:3699,63
3Z244Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:03:4196,26
4Z2514Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:4294,79
5Z2610Váchová AdélaKlub Biatlonu Letohrad1300:03:4593,36
6Z278Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:4692,89
7Z21015Kopecká TerezaKlub Biatlonu Letohrad1200:03:5290,05
8Z2115Hartmannová JitkaKlub Biatlonu Letohrad1300:03:5688,15
9Z21321Lorencová AdélaT. J. Sokol Holice1300:04:1280,57
10Z2146Knápková RozálieKlub Biatlonu Letohrad1300:04:1380,09
11Z2151Malínková SáraAtletika T. J. Sokol Žamberk1300:04:1579,15
12Z2163Šebestová EmilyFenix Ski Team Jeseník1200:04:1678,67
13Z21811Břízová DenisaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:2275,83
14Z22018Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:04:3171,56
15Z2222Žďárková SophiaFenix Ski Team Jeseník1200:04:3569,67
16Z2249Nastoupilová NicolKlub Biatlonu Letohrad1300:04:3669,19
17Z2257Koutníková ViktorieKlub Biatlonu Letohrad1300:04:3768,72
18Z22622Pýchová NelaT. J. Sokol Holice1200:04:3868,25
19Z22712Tejklová TheaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:4067,30
20Z22819Vosahlová PetraT. J. Sokol Holice1300:04:4166,82
21Z23020Sakařová SáraT. J. Sokol Holice1200:04:4564,93
22Z23216Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:5460,66
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Suchodol KryštofKlub Biatlonu Letohrad1100:11:57104,00
2M3277Vácha JanKlub Biatlonu Letohrad1100:11:58101,86
3M3480Pýcha MatyášT. J. Sokol Holice1000:12:5393,19
4M3878Fišer LukášKlub Biatlonu Letohrad1000:14:4976,01
5M3976Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:14:5974,62
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3363Málková LucieKlub Biatlonu Letohrad1000:07:59104,00
2Z3460Hartmannová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1100:08:04100,96
3Z3554Stratilová AnnaAtletika T. J. Sokol Žamberk1000:08:1797,24
4Z3956Korityáková IzabelaFenix Ski Team Jeseník1100:08:3891,86
5Z31059Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:08:4291,02
6Z31153Szabó IsabellaAtletika T. J. Sokol Žamberk1100:08:5189,14
7Z31261Faltusová KristinaTJ Spartak Letohrad1100:08:5388,73
8Z31362Prchalová MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1000:08:5787,89
9Z31458Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník1000:09:0286,85
10Z31651Blechová NikolaT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1000:09:0885,59
11Z31757Slavíková DominikaFenix Ski Team Jeseník1100:09:1184,97
12Z31852Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1000:09:1683,92
13Z31955Juřátková EleniFenix Ski Team Jeseník1100:10:0374,11
Starší žáci r. 2008-09 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4123Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:14:53104,00
2M4221Kristejn JiříT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0900:14:56101,66
3M4324Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:15:2497,53
4M4425Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:16:0192,39
5M4622Pácha OndřejT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0900:18:0678,39
Starší žákyněr r. 2008-09 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z433Zezulková SimonaT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0800:12:51104,00
2Z454Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:13:3895,90
3Z462Kvačková ViktorieT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0800:13:5093,35
4Z471Mitvalská BáraT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0900:14:4385,47
5Z4105Juříková NikolFenix Ski Team Jeseník0900:16:3770,69
6Z4116Ferancová VendulaKlub Biatlonu Letohrad0900:17:4462,00
Dorostenci r. 2006-07 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:20:46104,00
2M5351Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:24:3583,62
Dorostenky r. 2006-07 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5541Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:16:54104,00
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ577Boštík MatějF-Bike klub Sádek0500:34:20104,00
2MJ675Junk PřemyslLetohrad0500:34:59100,11
3MJ2283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:3365,42
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vetchý JanAK ISCAREX Česká Třebová8500:32:26104,00
2MA274Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:0999,79
3MA380Kubišta MichalLetohrad9000:33:5396,53
4MA478Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:1294,55
5MA781Čejka PavelViktorka MPS.CZ9000:36:2887,56
6MA1072Veselý RadekV12 team Šumperk8800:36:4586,69
7MA1471Simon JakubPolička0000:40:0276,57
8MA1779Šebek MichalČeská Třebová8400:42:3868,55
9MA1876Popelka JanJablonné nad Orlicí8500:42:5567,68
10MA2382Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:47:0854,68
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9112Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:36:34104,00
2MB11114Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:38:5095,80
3MB12111Kristejn ZdeněkT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2393,30
4MB13113Dusil MartinVamberk7400:39:4891,16
5MB20116Válek JanDolní Morava7500:44:4577,62
6MB21115Fišer LukášDolní Dobrouč8100:46:0773,88
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7150Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:36:28104,00
2MC15148Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:4490,30
3MC16146Simon PetrPolička7200:41:1787,79
4MC19151Kalousek JanMalšovice7100:44:3577,74
5MC24147Lorenc FrantišekOlomouc6800:48:1067,92
6MC25149Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:0665,36
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5162Liška PavelCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6300:25:24104,00
2MD9165Novotný Luděk3D FITNESS RACE TEAM6200:28:2889,93
3MD10168Skalický JosefŽichlínek6200:28:5787,02
4MD11161Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:0285,70
4MD11167Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:29:0285,70
6MD23164Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:4770,93
7MD30166Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:3755,84
8MD32163Sedlák JiříPřelouč5800:38:4547,44
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13183Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:07104,00
2ME14182Ráb PavelČeská Třebová5200:29:17101,43
3ME31181Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:37:2372,61
4ME34184Bielčik JindřichLichkov4000:47:2537,15
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:22:54104,00
2ZA43Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:25:2091,37
3ZA145Válková SimonaDolní Morava0200:29:1773,13
4ZA214Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:32:1259,39
5ZA262Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:33:1654,73
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1623Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:29:18104,00
2ZB1825Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:30:5696,43
3ZB2222Janoušková MartinaJablonné nad Orlicí8100:32:4589,23
4ZB2524Hodková MartinaDlouhoňovice7900:33:1186,75
5ZB2821Šrolerová HanaKlášterec nad Orlicí8400:35:3178,78
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC745Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:11104,00
2ZC843Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:27:5299,49
3ZC1744Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:3188,74
4ZC2046Jetmarová EsterT. J. Sokol Hylváty7000:31:4383,32
5ZC2741Simonová JanaPolička7500:33:2776,95
6ZC2942Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:36:3665,36
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD656Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:36104,00
2ZD1958Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:31:2284,08
3ZD2457Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:0976,38
4ZD3359Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:46:0027,07
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2173Anikieiev OleksandrAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:24-
2C2272Navrátil AdamAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:30-
3C2380Brom TomášTýn nad Vltavou1600:01:30-
1D2423Hudačová ElenaTJ Spartak Letohrad1600:01:31-
2D2524Suchomelová LindaNekoř1600:01:32-
3D2622Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:01:34-
4D2734Houdková EmílieChoceň1600:01:34-
5D2827Mužíková ViktorieT. J. Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:34-
6D2921Plundrová EvelínaAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:35-
4C2971Malátek VítekAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:35-
5C21178Čejka ŠtěpánDolní Dobrouč1700:01:36-
7D21220Kailová ElenAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:38-
6C21375Bříza MaxmiliánTJ Spartak Letohrad1600:01:39-
8D21425Staňková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí1600:01:40-
7C21574Osuský DanielAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:43-
8C21676Bříza OliverTJ Spartak Letohrad1600:01:46-
9C21777Fišer BorisDolní Dobrouč1700:01:52-
10C21879Štefek OdřejT. J. Sokol Klášterec nad Orlicí1700:01:53-
9D21930Matějová InkaT. J. Sokol Kralupy nad Vltavou1700:01:58-
10D22029Kvapilová VeronikaLetohrad1700:02:00-
11D22128Moravcová NelaT. J. Sokol Holice1700:02:00-
12D22233Olšarová JosefínaCelné1600:02:00-
13D22326Páchová EmaDlouhoňovice1600:02:01-
14D22432Kalousová RozállieKlášterec nad Orlicí1700:02:02-
15D22537Pechová KateřinaDlouhoňovice1700:02:11-
16D22635Mitvalská AdélaT. J. Sokol Klášterec nad Orlicí1700:02:31-
17D22736Pechová KristýnaDlouhoňovice1700:03:08-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:31104,00
2Z2213Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:03:3699,63
1M1331Vašina TadeášT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:37104,00
3Z244Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:03:4196,26
4Z2514Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:4294,79
5Z2610Váchová AdélaKlub Biatlonu Letohrad1300:03:4593,36
6Z278Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:4692,89
2M1838Janoušek JanSpartak Brandýs nad Orlicí1400:03:4896,93
3M1935Malátek MatějAtletika T. J. Sokol Žamberk1400:03:4995,47
7Z21015Kopecká TerezaKlub Biatlonu Letohrad1200:03:5290,05
8Z2115Hartmannová JitkaKlub Biatlonu Letohrad1300:03:5688,15
4M11237Staněk MatějAtletika Jablonné nad Orlicí1400:04:0288,48
9Z21321Lorencová AdélaT. J. Sokol Holice1300:04:1280,57
10Z2146Knápková RozálieKlub Biatlonu Letohrad1300:04:1380,09
11Z2151Malínková SáraAtletika T. J. Sokol Žamberk1300:04:1579,15
12Z2163Šebestová EmilyFenix Ski Team Jeseník1200:04:1678,67
5M11739Pantůček TomášSysle RUN1400:04:2179,72
6M11832Bříza David TombaT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:2279,26
13Z21811Břízová DenisaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:2275,83
14Z22018Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:04:3171,56
7M12140Kvapil JosefLetohrad1500:04:3374,19
15Z2222Žďárková SophiaFenix Ski Team Jeseník1200:04:3569,67
8M12233Pech LukášAtletika T. J. Sokol Žamberk1500:04:3573,27
16Z2249Nastoupilová NicolKlub Biatlonu Letohrad1300:04:3669,19
17Z2257Koutníková ViktorieKlub Biatlonu Letohrad1300:04:3768,72
18Z22622Pýchová NelaT. J. Sokol Holice1200:04:3868,25
19Z22712Tejklová TheaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:4067,30
20Z22819Vosahlová PetraT. J. Sokol Holice1300:04:4166,82
9M12936Šmahel JakubTJ Spartak Letohrad1500:04:4469,12
21Z23020Sakařová SáraT. J. Sokol Holice1200:04:4564,93
10M13130Brůna MatějT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:5066,36
22Z23216Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:5460,66
11M13334Sklenka FilipAtletika T. J. Sokol Žamberk1400:04:5663,59
12M13441Houdek TobiášChoceň1400:05:4541,01
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Suchodol KryštofKlub Biatlonu Letohrad1100:11:57104,00
2M3277Vácha JanKlub Biatlonu Letohrad1100:11:58101,86
1Z433Zezulková SimonaT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0800:12:51104,00
3M3480Pýcha MatyášT. J. Sokol Holice1000:12:5393,19
2Z454Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:13:3895,90
3Z462Kvačková ViktorieT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0800:13:5093,35
4Z471Mitvalská BáraT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0900:14:4385,47
4M3878Fišer LukášKlub Biatlonu Letohrad1000:14:4976,01
5M3976Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:14:5974,62
5Z4105Juříková NikolFenix Ski Team Jeseník0900:16:3770,69
6Z4116Ferancová VendulaKlub Biatlonu Letohrad0900:17:4462,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4123Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:14:53104,00
2M4221Kristejn JiříT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0900:14:56101,66
3M4324Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:15:2497,53
4M4425Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:16:0192,39
1Z5541Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:16:54104,00
5M4622Pácha OndřejT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí0900:18:0678,39
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:20:46104,00
1ZA21Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:22:54104,00
2M5351Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:24:3583,62
2ZA43Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:25:2091,37
1MD5162Liška PavelCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6300:25:24104,00
1ZD656Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:36104,00
1ZC745Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:11104,00
2ZC843Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:27:5299,49
2MD9165Novotný Luděk3D FITNESS RACE TEAM6200:28:2889,93
3MD10168Skalický JosefŽichlínek6200:28:5787,02
4MD11161Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:0285,70
4MD11167Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:29:0285,70
1ME13183Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:07104,00
3ZA145Válková SimonaDolní Morava0200:29:1773,13
2ME14182Ráb PavelČeská Třebová5200:29:17101,43
1ZB1623Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:29:18104,00
3ZC1744Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:3188,74
2ZB1825Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:30:5696,43
2ZD1958Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:31:2284,08
4ZC2046Jetmarová EsterT. J. Sokol Hylváty7000:31:4383,32
4ZA214Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:32:1259,39
3ZB2222Janoušková MartinaJablonné nad Orlicí8100:32:4589,23
6MD23164Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:4770,93
3ZD2457Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:0976,38
4ZB2524Hodková MartinaDlouhoňovice7900:33:1186,75
5ZA262Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:33:1654,73
5ZC2741Simonová JanaPolička7500:33:2776,95
5ZB2821Šrolerová HanaKlášterec nad Orlicí8400:35:3178,78
6ZC2942Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:36:3665,36
7MD30166Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:3755,84
3ME31181Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:37:2372,61
8MD32163Sedlák JiříPřelouč5800:38:4547,44
4ZD3359Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:46:0027,07
4ME34184Bielčik JindřichLichkov4000:47:2537,15
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vetchý JanAK ISCAREX Česká Třebová8500:32:26104,00
2MA274Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:0999,79
3MA380Kubišta MichalLetohrad9000:33:5396,53
4MA478Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:1294,55
1MJ577Boštík MatějF-Bike klub Sádek0500:34:20104,00
2MJ675Junk PřemyslLetohrad0500:34:59100,11
5MA781Čejka PavelViktorka MPS.CZ9000:36:2887,56
1MC7150Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:36:28104,00
1MB9112Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:36:34104,00
6MA1072Veselý RadekV12 team Šumperk8800:36:4586,69
2MB11114Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:38:5095,80
3MB12111Kristejn ZdeněkT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2393,30
4MB13113Dusil MartinVamberk7400:39:4891,16
7MA1471Simon JakubPolička0000:40:0276,57
2MC15148Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:4490,30
3MC16146Simon PetrPolička7200:41:1787,79
8MA1779Šebek MichalČeská Třebová8400:42:3868,55
9MA1876Popelka JanJablonné nad Orlicí8500:42:5567,68
4MC19151Kalousek JanMalšovice7100:44:3577,74
5MB20116Válek JanDolní Morava7500:44:4577,62
6MB21115Fišer LukášDolní Dobrouč8100:46:0773,88
3MJ2283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:3365,42
10MA2382Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:47:0854,68
5MC24147Lorenc FrantišekOlomouc6800:48:1067,92
6MC25149Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:0665,36
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vetchý JanAK ISCAREX Česká Třebová8500:32:26104,00
2MA274Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:0999,79
3MA380Kubišta MichalLetohrad9000:33:5396,53
4MA478Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:1294,55
5MJ577Boštík MatějF-Bike klub Sádek0500:34:2094,14
6MJ675Junk PřemyslLetohrad0500:34:5992,14
7MA781Čejka PavelViktorka MPS.CZ9000:36:2887,56
7MC7150Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:36:2887,56
9MB9112Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:36:3487,26
10MA1072Veselý RadekV12 team Šumperk8800:36:4586,69
11MB11114Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:38:5080,27
12MB12111Kristejn ZdeněkT.J. Sokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2378,57
13MB13113Dusil MartinVamberk7400:39:4877,29
14MA1471Simon JakubPolička0000:40:0276,57
15MC15148Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:4474,41
16MC16146Simon PetrPolička7200:41:1772,71
17MA1779Šebek MichalČeská Třebová8400:42:3868,55
18MA1876Popelka JanJablonné nad Orlicí8500:42:5567,68
19MC19151Kalousek JanMalšovice7100:44:3562,54
20MB20116Válek JanDolní Morava7500:44:4562,02
21MB21115Fišer LukášDolní Dobrouč8100:46:0757,81
22MJ2283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:3356,47
23MA2382Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:47:0854,68
24MC24147Lorenc FrantišekOlomouc6800:48:1051,49
25MC25149Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:0648,61
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:22:54104,00
2ZA43Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:25:2091,37
3ZD656Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:3684,84
4ZC745Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:1181,30
5ZC843Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:27:5278,31
6ZA145Válková SimonaDolní Morava0200:29:1772,13
7ZB1623Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:29:1872,05
8ZC1744Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:3166,74
9ZB1825Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:30:5664,92
10ZD1958Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:31:2263,03
11ZC2046Jetmarová EsterT. J. Sokol Hylváty7000:31:4361,50
12ZA214Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:32:1259,39
13ZB2222Janoušková MartinaJablonné nad Orlicí8100:32:4556,99
14ZD2457Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:0955,24
15ZB2524Hodková MartinaDlouhoňovice7900:33:1155,09
16ZA262Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:33:1654,73
17ZC2741Simonová JanaPolička7500:33:2753,93
18ZB2821Šrolerová HanaKlášterec nad Orlicí8400:35:3144,91
19ZC2942Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:36:3640,17
20ZD3359Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:46:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód