Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková Hora

4.9.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková Hora
  • datum konání: 4.9.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková Hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1774

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Zdeněk Bílý5912
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka8010
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Šrůtek Stanislav589
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Heger Vojtěch747
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Krejčí Stanislav637
Hrdina Pavel887

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ367Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:5920
2MJ1247Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:30:5819
3MJ13104Novák TomášKRB Koberovy8000:31:0818
4MJ1995Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:31:5917
5MJ2713Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:32:5216
6MJ3232Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:33:2115
7MJ3331Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:33:3014
8MJ3814Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:33:5613
9MJ4099Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:34:0912
10MJ4430Bartoš JanTJ Porkert Skuhrov8400:34:4411
11MJ4517Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:34:4910
12MJ46102Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:34:589
13MJ4972Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:35:218
14MJ54103Moravec MartinOrel Orlice8400:35:557
15MJ5768Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:36:126
16MJ5963Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:285
17MJ7244Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:38:014
18MJ7615Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:38:433
19MJ8126Holý AdamFenix ski team Jeseník8400:39:122
20MJ8497Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8500:39:451
21MJ8549Krunčík PavelTJ Porkert Skuhrov8500:39:470
22MJ88139Jakeš RomanKB OEZ Letohrad8400:40:040
23MJ8994Koblížek JiŕíKB OEZ Letohrad8500:40:050
24MJ99179Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:42:430
25MJ11296Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:48:290
Muži A (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:27:2530
2MA2180Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:4929
3MA453Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:0428
4MA541Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:28:2227
5MA648Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:29:4526
6MA789Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:29:5925
7MA888Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0324
8MA1010Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:30:1623
9MA1122Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:2122
10MA15108Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:3121
11MA1781Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:31:4220
12MA188Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:31:4819
13MA2491Cimbota OldřichVSK-TU-Ostrava7500:32:2418
14MA2686Mazač JaroslavSK Hronov6800:32:3717
15MA35105Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:33:4016
16MA3752Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:4915
17MA4242Vařeka KarelŽamberk6500:34:2614
18MA4370Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:34:4113
19MA4790Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:35:1212
20MA5150Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:35:3111
21MA5579Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:36:0010
22MA5633Novotný LuděkŽamberk6200:36:099
23MA6262Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:568
24MA6387Dostálek PetrTěchonín6700:37:027
25MA7392Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:38:086
26MA7861Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:39:055
27MA797Pečenka LiborXXX6100:39:074
28MA83109Tomšů PetrPardubice6400:39:333
29MA9456Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:41:242
30MA9734Řehák JanXXX6600:41:501
31MA9871Jasanský RadekSKI Česká Třebová7400:42:250
Muži B (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB918Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:30:1020
2MB1454Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:1219
3MB166Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:31:3918
4MB2074Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:0517
5MB2219Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:32:1716
6MB23106Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:32:2215
7MB2543Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:3614
8MB364Kubr VáclavKRB Chrudim5500:33:4413
9MB3975Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0212
10MB41107Drážný LadislavPísařov5900:34:1511
11MB4816Hejl JanAC Šumperk5300:35:1310
12MB5038Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:35:269
13MB5377Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:35:538
14MB6125Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:36:437
15MB6566Zajíc JanKRB Chrudim5300:37:116
16MB6659Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:37:245
17MB6757Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5600:37:264
18MB7169Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:37:513
19MB9235Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:062
20MB11028Holý MilanSKI Klub Šumperk5200:48:081
Muži C (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2182Javůrek JiříTJ Horní Maršov4800:32:1410
2MC2983Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:33:029
3MC3176Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:188
4MC3412Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:33:387
5MC5855Vodička JanMK Radslavice 00:36:156
6MC6827Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:37:345
7MC6937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:394
8MC7085Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:37:493
9MC86146Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:39:502
10MC8784Procházka VáclavMaruš Team4500:40:031
11MC10078Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:42:440
12MC105141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:140
13MC109142Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:150
Muži D (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7521Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:38:2410
2MD801Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:089
3MD909Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:40:118
4MD9351Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:41:187
5MD10311Merta JaroslavJeseník3500:44:236
6MD1063Kašpar JosefAVC Praha3800:45:155
7MD1152Domanský IvoAVC Praha3800:53:574
Juniorky (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6493Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:37:0510
2ŽJ8140Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:39:129
3ŽJ9545Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:41:328
4ŽJ10146Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:567
5ŽJ10424Svobodová TerezaFenix ski team Jeseník8400:44:596
6ŽJ10839Kinzelová LenkaTJ Porkert Skuhrov n. B.8500:45:525
7ŽJ111100Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:48:224
8ŽJ11398Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad8200:48:543
Ženy A (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2865Krátká JitkaJiskra Králíky7400:32:5710
2ZA3020Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:33:129
3ZA5260Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:35:448
4ZA7758Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:39:047
5ZA11464Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:50:486
Ženy B (trať 7,000 km, 361,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB60110Mališová KarlaUSK Praha6000:36:3710
2ZB745Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:38:239
3ZB9136Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:41:058
4ZB9680Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:397
5ZB10223Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:096
6ZB10729Jirásková EvaLanškroun6400:45:455
Trať 7,000 km, 361,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:27:2530
2MA2180Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:4929
1MJ367Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:5920
3MA453Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:28:0428
4MA541Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:28:2227
5MA648Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:29:4526
6MA789Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:29:5925
7MA888Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0324
1MB918Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:30:1020
8MA1010Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:30:1623
9MA1122Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:2122
2MJ1247Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:30:5819
3MJ13104Novák TomášKRB Koberovy8000:31:0818
2MB1454Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:1219
10MA15108Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:31:3121
3MB166Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:31:3918
11MA1781Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:31:4220
12MA188Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:31:4819
4MJ1995Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:31:5917
4MB2074Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:0517
1MC2182Javůrek JiříTJ Horní Maršov4800:32:1410
5MB2219Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:32:1716
6MB23106Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:32:2215
13MA2491Cimbota OldřichVSK-TU-Ostrava7500:32:2418
7MB2543Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:32:3614
14MA2686Mazač JaroslavSK Hronov6800:32:3717
5MJ2713Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:32:5216
1ZA2865Krátká JitkaJiskra Králíky7400:32:5710
2MC2983Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:33:029
2ZA3020Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:33:129
3MC3176Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:188
6MJ3232Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:33:2115
7MJ3331Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:33:3014
4MC3412Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:33:387
15MA35105Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:33:4016
8MB364Kubr VáclavKRB Chrudim5500:33:4413
16MA3752Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:4915
8MJ3814Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:33:5613
9MB3975Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0212
9MJ4099Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:34:0912
10MB41107Drážný LadislavPísařov5900:34:1511
17MA4242Vařeka KarelŽamberk6500:34:2614
18MA4370Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:34:4113
10MJ4430Bartoš JanTJ Porkert Skuhrov8400:34:4411
11MJ4517Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:34:4910
12MJ46102Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:34:589
19MA4790Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:35:1212
11MB4816Hejl JanAC Šumperk5300:35:1310
13MJ4972Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:35:218
12MB5038Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:35:269
20MA5150Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:35:3111
3ZA5260Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:35:448
13MB5377Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:35:538
14MJ54103Moravec MartinOrel Orlice8400:35:557
21MA5579Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:36:0010
22MA5633Novotný LuděkŽamberk6200:36:099
15MJ5768Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:36:126
5MC5855Vodička JanMK Radslavice 00:36:156
16MJ5963Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:285
1ZB60110Mališová KarlaUSK Praha6000:36:3710
14MB6125Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:36:437
23MA6262Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:568
24MA6387Dostálek PetrTěchonín6700:37:027
1ŽJ6493Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:37:0510
15MB6566Zajíc JanKRB Chrudim5300:37:116
16MB6659Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:37:245
17MB6757Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5600:37:264
6MC6827Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:37:345
7MC6937Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:394
8MC7085Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:37:493
18MB7169Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:37:513
17MJ7244Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:38:014
25MA7392Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:38:086
2ZB745Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:38:239
1MD7521Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:38:2410
18MJ7615Chromek PetrFenix ski team Jeseník8500:38:433
4ZA7758Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:39:047
26MA7861Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:39:055
27MA797Pečenka LiborXXX6100:39:074
2MD801Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:089
19MJ8126Holý AdamFenix ski team Jeseník8400:39:122
2ŽJ8140Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:39:129
28MA83109Tomšů PetrPardubice6400:39:333
20MJ8497Leinweber LukášKB OEZ Letohrad8500:39:451
21MJ8549Krunčík PavelTJ Porkert Skuhrov8500:39:470
9MC86146Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:39:502
10MC8784Procházka VáclavMaruš Team4500:40:031
22MJ88139Jakeš RomanKB OEZ Letohrad8400:40:040
23MJ8994Koblížek JiŕíKB OEZ Letohrad8500:40:050
3MD909Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:40:118
3ZB9136Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:41:058
19MB9235Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:062
4MD9351Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:41:187
29MA9456Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:41:242
3ŽJ9545Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:41:328
4ZB9680Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:41:397
30MA9734Řehák JanXXX6600:41:501
31MA9871Jasanský RadekSKI Česká Třebová7400:42:250
24MJ99179Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:42:430
11MC10078Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:42:440
4ŽJ10146Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:567
5ZB10223Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:096
5MD10311Merta JaroslavJeseník3500:44:236
5ŽJ10424Svobodová TerezaFenix ski team Jeseník8400:44:596
12MC105141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:140
6MD1063Kašpar JosefAVC Praha3800:45:155
6ZB10729Jirásková EvaLanškroun6400:45:455
6ŽJ10839Kinzelová LenkaTJ Porkert Skuhrov n. B.8500:45:525
13MC109142Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:150
20MB11028Holý MilanSKI Klub Šumperk5200:48:081
7ŽJ111100Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:48:224
25MJ11296Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:48:290
8ŽJ11398Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad8200:48:543
5ZA11464Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:50:486
7MD1152Domanský IvoAVC Praha3800:53:574

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód