hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh kolem poličských hradeb

1.5.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička a ŠSK při ZŠ Masary

Sociální sítě

Místo konání

Městský park Polička

první start 10:00 hodin
hlavní závod v 11:45 (ženy, muži C, D a E) a ve 12:15 (muži A, B a přebor Poličky) hodin

Přihlášky

Městský park Polička - nejpozději 15 min. před startem dané kategorie

Startovné

30,- Kč - dospělí

Popis tratě

délka hlavního závodu 4,4 km
ostatní tratě 80 m, 420 m, 840 m, 900 m, 1100 m, 2200 m

povrch asfalt, šotolina, tráva, nevhodný pro tretry, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli, každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování nezajišťujeme, možnost v místních zařízeních

Adresa organizátora:
Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
tel.: TZ +420 461 725 529, TB +420 461 725 382

Propozice ve formátu MS Word

Internetové stránky

www.atletikapolicka.wgz.cz

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 4786

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9017
Sejkora Karel8816
Štyndl Miroslav5716
Schauerová Lenka8815
Nechvíl Petr9115
Ožana Václav6414
Šimůnek Jan8213
Frydrychová Eliška0113
Gdula Petr6113
Smolák Petr9413
Šimůnek Jan0312
Smoláková Alexandra9812
Červ Jakub8912
Šimůnková Pavla7711
Šutera Josef7911
Jelínek Matěj4211
Boháč Bonifác0111
Smoláková Valérie9311
Stránská Adéla9111
Lorenc Tomáš8611
Šimůnek Jan4911
Červ Miloslav5011
Borek Viktor0411
Borková Agáta0211
Stránská Michaela9711
Nechvílová Miroslava6011
Stránský Aleš6010
Dušková Lenka8010
Pešlová Ivana6310
Jirásková Eva6410
Vondra Vojtěch9810
Klepárník Otakar5710
Cvrček Martin7910
Hubáček Petr7810
Pulgretová Kateřina9910
Řemínek Matěj8610
Klímová Ivana8710
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Sontáková Lenka9110
Červená Eliška049
Keprtová Miloslava489
Peterková Veronika849
Jelínková Magdalena459
Bubeníček Jiří519
Smoláková Dominika009
Šacl Jiří949
Mužík Jan989
Krátká Anna699
Šlosrová Eva059

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2006 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12860Nunvářová KamilaPolička0600:00:25-
2Ž13458Marholdová AnetaChoceň0700:00:31-
3Ž13745Navrátilová ŽanetaPolička0700:00:36-
4Ž13953Chmelíková AnnaSvratka0700:00:40-
5Ž1411Jánová RozárkaPomezí0700:00:42-
6Ž14262Šafránková AnnaPolička0800:00:47-

Chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11812Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:22-
2M12571Král JanPolička0600:00:24-
3M12945Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:25-
4M13273Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:27-
5M13350Šafář ŠtěpánPolička0700:00:29-
6M13569Vraspír JakubPolička0700:00:32-
7M13668Brychta JakubChoceň0800:00:33-
8M13835Král VojtěchPolička0800:00:38-
9M14038Marek LukášSvitavy0800:00:40-
10M14378Marhold JanChoceň0800:01:11-
11M14441Hubáček PetrNové Město na Moravě0800:01:13-
12M14542Metelka TomášHradec Králové0800:01:18-
13M14636Dvořák PatrikRadětice0900:02:51-

Dívky r. 04-05 (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2122Červená EliškaAtletika Polička0400:00:18-
2Ž2225Zrůstová AničkaMŠ Borotín u Tábora0400:00:18-
3Ž243Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:19-
4Ž2643Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:19-
5Ž2759Petrásová SoňaKorouhev0400:00:19-
6Ž2938Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:20-
7Ž21226Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:21-
8Ž21446Šlosrová EvaPolička0500:00:21-
9Ž21664Jiroušová LuciePolička0400:00:21-
10Ž21756Rector HannahHlinsko0500:00:22-
11Ž22063Dostálová TerezaHradec Králové0400:00:23-
12Ž22444Navrátilová EsterPolička0400:00:24-
13Ž22757Rector GraceHlinsko0600:00:25-

Chlapci r. 04-05 (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2348Šafář RadimPolička0400:00:18-
2M2579Valouch JanPolička0500:00:19-
3M283Slezák VojtěchTJ - Svitavy0400:00:19-
4M21070Chmelík MatějSvratka0400:00:20-
5M21156Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:20-
6M21333Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:21-
7M21534Svoboda DavidSebranice0500:00:21-
8M21958Kleibl MatějSlovan Podlesí0500:00:22-
9M22162Vraspír JanPolička0500:00:23-
10M22221Harašta FrantišekPolička0500:00:23-
11M22352Pollák TomášPolička0400:00:24-
12M2261Jána FrantišekPomezí0400:00:24-
13M2304Zika MatějSvitavy0500:00:26-
14M23122Matouš PavelLachtan klub Polička0500:00:27-

Dívky r. 2003 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3837Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:44-
2Ž32361Košňarová BarboraPolička0300:02:03-
3Ž32440Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:02:05-
4Ž32634Svobodová EliškaPardubice0300:02:07-
5Ž3302Krušinová JanaTJ - Svitavy0300:02:21-

Chlapci r. 2003 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31137Marek JakubSvitavy0300:01:48-
2M31640Vraspír FrantišekTJ - Svitavy0300:01:52-
3M32020Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:58-
4M32123Novák MatějVysoké Mýto0300:01:58-
5M32524Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:06-
6M32781Jirouš DavidPolička0300:02:09-
7M32918Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:16-
8M33277Nunvář VojtěchPolička0300:02:32-
9M33354Polák PatrikDD Polička0300:03:34-

Dívky r. 01-02 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4151Slonková MartaNové Město na Moravě0100:01:31-
2Ž424Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:34-
3Ž4339Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:39-
4Ž4411Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:39-
5Ž4516Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:40-
6Ž4650Kleiblová KarolínaSlovan Podlesí0200:01:42-
7Ž4720Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:43-
8Ž4918Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:45-
9Ž41068Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:45-
10Ž41223Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:49-
11Ž41349Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:50-
12Ž41452Šafářová NatáliePolička0100:01:51-
13Ž41512Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:52-
14Ž41717Moravcová AndreaAC Choceň0200:01:53-
15Ž41841Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:01:55-
16Ž41932Karlíková NikolaPolička0100:01:55-
17Ž42254Srnská MichaelaPolička0200:02:01-
18Ž42824Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:02:12-
19Ž43148Petiková ErikaPolička0200:02:24-

Chlapci r. 01-02 (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4213Boháč BonifácAC Choceň0100:03:11-
2M4316Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:15-
3M4541Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:18-
4M4710Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:20-
5M4843Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:20-
6M41384Kavín MichaelSebranice0100:03:29-
7M41714Boháč ServácAC Choceň0200:03:33-
8M41931Lichtág JakubAC Choceň0200:03:37-
9M42149Šafář VojtěchPolička0100:03:40-
10M42211Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:41-
11M4236Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:42-
12M42639Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:03:48-
13M42929Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:00-
14M4305Fejt FilipPolička0100:04:09-
15M4312Procházka MartinPolička0100:04:14-
16M43253Polák MarekPolička0100:05:01-

Chlapci r. 99-00 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5169Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:39-
2M51757Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:39-
3M51830Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:40-
4M52076Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:43-
5M5217Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:43-
6M52328Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:44-
7M5258Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:51-
8M52682Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:54-
9M52726Voborník JanAtletika Jaroměř9900:03:55-
10M52875Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:56-
11M53047Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:00-
12M53119Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:00-
13M53261Lichtenberg JaroslavSK Nové Město na Moravě9900:04:14-
14M53415Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:20-

Žákyně mladší r. 97-98 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:10-
2ŽM221Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:12-
3ŽM366Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:13-
4ŽM1067Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:30-
5ŽM1372Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:34-
6ŽM2435Svobodová EditaPardubice9800:03:50-
7ŽM2933Vraspírová EliškaTJ - Svitavy9800:03:57-
8ŽM3673Procházková LuciePolička9800:04:50-

Žáci mladší r. 97-98 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM425Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:16-
2MM564Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:17-
3MM644Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:17-
4MM932Lichtág MichalAC Choceň9700:03:28-
5MM1172Mužík JanAtletika Polička9800:03:31-
6MM1246Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:34-
7MM1467Slonek MatoušSK Nové Město n. M.9700:03:36-
8MM1927Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:03:40-
9MM2266Zach MatějPolička9700:03:43-
10MM3365Vrátný MichalPolička9700:04:18-

Žákyně starší r. 95-96 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS76Průšová RadkaTJ Svitavy9600:03:20-
2ŽS871Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:20-
3ŽS1570Krátká HanaLanškroun9500:03:38-
4ŽS3569Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:04:33-

Žáci starší r. 95-96 (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS117Lakota AntonínAC Choceň9500:03:51-
2MS483Pavel JanLoko Trutnov9500:04:01-
3MS885Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:04:08-
4MS1059Stodola DanielPolička9600:04:29-
5MS1160Harašta PetrPolička9600:04:31-

Dorostenky r. 93-94 (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD318Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:03:58100,57
2ŽD512Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:04:0396,83
3ŽD129Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:3272,53
4ŽD146Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:5553,03

Dorostenci r. 93-94 (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD213Kalvoda VítAtletika Polička9300:07:3799,78
2MD410Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:07:4098,43
3MD63Dostál LukášNové Město na Moravě9300:07:5193,82
4MD714Šacl JiříNové Město na Moravě9400:08:0289,18
5MD88Košnar FrantišekAtletika Polička9300:08:1384,34
6MD95Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:3574,34

Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:34101,12
2MJ31Nikl LukášAC Choceň9100:07:3999,10
3MJ517Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:07:4696,09

Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:21103,42
2MA277Řemínek MatějISRT8600:14:4198,98
3MA319Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:4797,60
4MA485Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:15:0393,83
5MA589Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:15:1391,63
6MA62Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:1391,52
7MA734Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:15:2489,09
8MA882Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:15:2987,99
9MA1088Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:3586,49
10MA1156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:3985,52
11MA1233Kadlec PetrNové Město na Moravě8500:15:4384,59
12MA1567Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:0080,91
13MA1791Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:16:1377,77
14MA1890Pusl PavelULKS Bystrzyca Klodzka8100:16:1976,46
15MA2455Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:3572,75
16MA2630Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:16:5269,00
17MA2992Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:16:5967,41
18MA3122Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:17:0166,91
19MA3241Nechvíl LukášChoceň8300:17:0865,36
20MA3527Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:1862,89
21MA415Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:18:0253,04
22MA4770Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:2048,73
23MA5032Marhold PetrChoceň7800:18:4443,32
24MA5299Gregora ZdenekLanškroun7300:18:5840,26
25MA5910Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:19:4529,53
26MA6251Dostál PetrDosty Team8500:20:1123,48
27MA6517Marhold LubošChoceň7700:20:1522,49
28MA6765Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:20:4316,28
29MA7258Belzner SteveHlinsko7100:22:093,00
30MA7448Barvínek AlešDosty Team7300:22:233,00
31MA8949Mikula PetrDosty Team8100:25:423,00

Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:30103,86
2MB1386Nemšák MiroslavČernovír6900:15:46100,32
3MB167Svoboda MojmírPardubice6600:16:0895,81
4MB2054Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:3091,08
5MB2266Ducháček JanHudební Fortna6800:16:3490,28
6MB2369Glaser VáclavÚstí nad Orlicí7000:16:3590,09
7MB2737Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:16:5386,37
8MB2887Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:16:5486,03
9MB3428Krátký LubošLanškroun6200:17:1282,22
10MB3923Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:17:5373,69
11MB5411Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:0259,10
12MB5613Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:2853,62
13MB7976Stansbury DaltonTJ Rychnov na Moravě6900:23:204,64
14MB8384Krátký JosefTJ Svitavy6500:24:183,00

Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1421Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:48114,53
2MC3372Fiedler JanAC Moravská Slávia Brno5600:17:1198,31
3MC4361Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0887,16
4MC4542Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:1485,96
5MC5152Dostál LadislavDosty Team5600:18:5178,84
6MC5535Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2472,24
7MC5715Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:3370,46
8MC7726Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:0329,52

Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4038Koreš ArnoštAtletic Třebíč5000:17:57108,56
2MD4946Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:36101,61
3MD5878Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:4389,83
4MD6173Krumer MiroslavOstrov4900:20:0486,04
5MD6436Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:1284,54
6MD6945Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1074,35
7MD7368Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:1762,35

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8060Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:23:21117,63
2ME8443Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:24:30108,72
3ME9329Kubík JosefPtačina Adamov3800:28:5973,65
4ME9453Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:023,00

Přebor Poličky - muži (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1971Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:2475,24
2PM2579Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4969,63
3PM3620Dostál MilanPolička7600:17:3658,88
4PM3762Večeře TomášAtletika Polička9000:17:4357,31
5PM441Boháč JaroslavPolička8500:18:1051,03
6PM4681Vopařil JosefPolička8700:18:1949,06
7PM5364Mach PetrAtletika Polička6400:18:5959,57
8PM8193Lněnička MartinPolička7300:23:433,00
9PM8780Procházka TomášAtletika Polička8600:25:063,00

Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ216Janoušová RadkaNové Město na Moravě9200:03:56102,59
2ŽJ64Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:0594,85
3ŽJ715Vášová RadkaNové Město na Moravě9100:04:0892,83
4ŽJ911Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0991,96
5ŽJ137Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:4957,81

Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3044Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:16:59109,68
2ZA4263Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:0597,49
3ZA4824Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:2992,83
4ZA6675Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:3070,37
5ZA716Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:4656,06
6ZA7874Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:1439,64
7ZA8850Dostálová VeronikaDosty Team8200:25:0918,23
8ZA9216Rector RachaelHlinsko8200:28:103,00

Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB218Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:31126,80
2ZB383Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:52112,52
3ZB7525Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:22:4960,68
4ZB7614Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:22:5260,05
5ZB824Strouhalová JanaFOTREX Ski Moravský Beroun7400:23:5449,25
6ZB8657Kicki DahlbergHlinsko6900:24:5438,68

Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:03114,63
2ŽC6340Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:11113,43
3ŽC8539Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:4071,94
4ŽC9118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:1947,57

Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7031Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:21:13100,00

Přebor Poličky - ženy (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ6859Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:4467,62
2PZ9083Stachová LibušePolička8700:26:533,00

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2122Červená EliškaAtletika Polička0400:00:18-
2Ž2225Zrůstová AničkaMŠ Borotín u Tábora0400:00:18-
1M2348Šafář RadimPolička0400:00:18-
3Ž243Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:19-
2M2579Valouch JanPolička0500:00:19-
4Ž2643Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:19-
5Ž2759Petrásová SoňaKorouhev0400:00:19-
3M283Slezák VojtěchTJ - Svitavy0400:00:19-
6Ž2938Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:20-
4M21070Chmelík MatějSvratka0400:00:20-
5M21156Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:20-
7Ž21226Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:21-
6M21333Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:21-
8Ž21446Šlosrová EvaPolička0500:00:21-
7M21534Svoboda DavidSebranice0500:00:21-
9Ž21664Jiroušová LuciePolička0400:00:21-
10Ž21756Rector HannahHlinsko0500:00:22-
1M11812Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:22-
8M21958Kleibl MatějSlovan Podlesí0500:00:22-
11Ž22063Dostálová TerezaHradec Králové0400:00:23-
9M22162Vraspír JanPolička0500:00:23-
10M22221Harašta FrantišekPolička0500:00:23-
11M22352Pollák TomášPolička0400:00:24-
12Ž22444Navrátilová EsterPolička0400:00:24-
2M12571Král JanPolička0600:00:24-
12M2261Jána FrantišekPomezí0400:00:24-
13Ž22757Rector GraceHlinsko0600:00:25-
1Ž12860Nunvářová KamilaPolička0600:00:25-
3M12945Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:25-
13M2304Zika MatějSvitavy0500:00:26-
14M23122Matouš PavelLachtan klub Polička0500:00:27-
4M13273Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:27-
5M13350Šafář ŠtěpánPolička0700:00:29-
2Ž13458Marholdová AnetaChoceň0700:00:31-
6M13569Vraspír JakubPolička0700:00:32-
7M13668Brychta JakubChoceň0800:00:33-
3Ž13745Navrátilová ŽanetaPolička0700:00:36-
8M13835Král VojtěchPolička0800:00:38-
4Ž13953Chmelíková AnnaSvratka0700:00:40-
9M14038Marek LukášSvitavy0800:00:40-
5Ž1411Jánová RozárkaPomezí0700:00:42-
6Ž14262Šafránková AnnaPolička0800:00:47-
10M14378Marhold JanChoceň0800:01:11-
11M14441Hubáček PetrNové Město na Moravě0800:01:13-
12M14542Metelka TomášHradec Králové0800:01:18-
13M14636Dvořák PatrikRadětice0900:02:51-

Trať 0,42 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4151Slonková MartaNové Město na Moravě0100:01:31-
2Ž424Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:34-
3Ž4339Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:39-
4Ž4411Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:39-
5Ž4516Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:40-
6Ž4650Kleiblová KarolínaSlovan Podlesí0200:01:42-
7Ž4720Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:43-
1Ž3837Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:44-
8Ž4918Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:45-
9Ž41068Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:45-
1M31137Marek JakubSvitavy0300:01:48-
10Ž41223Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:49-
11Ž41349Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:50-
12Ž41452Šafářová NatáliePolička0100:01:51-
13Ž41512Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:52-
2M31640Vraspír FrantišekTJ - Svitavy0300:01:52-
14Ž41717Moravcová AndreaAC Choceň0200:01:53-
15Ž41841Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:01:55-
16Ž41932Karlíková NikolaPolička0100:01:55-
3M32020Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:58-
4M32123Novák MatějVysoké Mýto0300:01:58-
17Ž42254Srnská MichaelaPolička0200:02:01-
2Ž32361Košňarová BarboraPolička0300:02:03-
3Ž32440Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:02:05-
5M32524Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:06-
4Ž32634Svobodová EliškaPardubice0300:02:07-
6M32781Jirouš DavidPolička0300:02:09-
18Ž42824Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:02:12-
7M32918Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:16-
5Ž3302Krušinová JanaTJ - Svitavy0300:02:21-
19Ž43148Petiková ErikaPolička0200:02:24-
8M33277Nunvář VojtěchPolička0300:02:32-
9M33354Polák PatrikDD Polička0300:03:34-

Trať 0,84 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5115Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:06-
1M4213Boháč BonifácAC Choceň0100:03:11-
2M4316Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:15-
2Ž548Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:16-
3M4541Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:18-
3Ž5628Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:18-
4M4710Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:20-
5M4843Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:20-
4Ž5942Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:22-
5Ž5105Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:03:22-
6Ž51165Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:24-
7Ž51229Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:27-
6M41384Kavín MichaelSebranice0100:03:29-
8Ž51427Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:03:31-
9Ž51555Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:31-
10Ž51636Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:32-
7M41714Boháč ServácAC Choceň0200:03:33-
11Ž51830Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:35-
8M41931Lichtág JakubAC Choceň0200:03:37-
12Ž52010Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:38-
9M42149Šafář VojtěchPolička0100:03:40-
10M42211Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:41-
11M4236Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:42-
13Ž5247Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:46-
14Ž5259Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:48-
12M42639Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:03:48-
15Ž52714Vavříková AnetaTJ Jiskra Králíky9900:03:56-
16Ž52813Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:03:59-
13M42929Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:00-
14M4305Fejt FilipPolička0100:04:09-
15M4312Procházka MartinPolička0100:04:14-
16M43253Polák MarekPolička0100:05:01-
17Ž53347Košťálová KristýnaPolička0000:05:56-

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:10-
2ŽM221Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:12-
3ŽM366Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:13-
1MM425Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:16-
2MM564Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:17-
3MM644Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:17-
1ŽS76Průšová RadkaTJ Svitavy9600:03:20-
2ŽS871Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:20-
4MM932Lichtág MichalAC Choceň9700:03:28-
4ŽM1067Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:30-
5MM1172Mužík JanAtletika Polička9800:03:31-
6MM1246Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:34-
5ŽM1372Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:34-
7MM1467Slonek MatoušSK Nové Město n. M.9700:03:36-
3ŽS1570Krátká HanaLanškroun9500:03:38-
1M5169Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:39-
2M51757Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:39-
3M51830Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:40-
8MM1927Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:03:40-
4M52076Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:43-
5M5217Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:43-
9MM2266Zach MatějPolička9700:03:43-
6M52328Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:44-
6ŽM2435Svobodová EditaPardubice9800:03:50-
7M5258Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:51-
8M52682Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:54-
9M52726Voborník JanAtletika Jaroměř9900:03:55-
10M52875Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:56-
7ŽM2933Vraspírová EliškaTJ - Svitavy9800:03:57-
11M53047Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:00-
12M53119Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:00-
13M53261Lichtenberg JaroslavSK Nové Město na Moravě9900:04:14-
10MM3365Vrátný MichalPolička9700:04:18-
14M53415Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:20-
4ŽS3569Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:04:33-
8ŽM3673Procházková LuciePolička9800:04:50-

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS117Lakota AntonínAC Choceň9500:03:51-
1ŽJ216Janoušová RadkaNové Město na Moravě9200:03:56102,59
1ŽD318Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:03:58100,57
2MS483Pavel JanLoko Trutnov9500:04:01-
2ŽD512Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:04:0396,83
2ŽJ64Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:0594,85
3ŽJ715Vášová RadkaNové Město na Moravě9100:04:0892,83
3MS885Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:04:08-
4ŽJ911Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0991,96
4MS1059Stodola DanielPolička9600:04:29-
5MS1160Harašta PetrPolička9600:04:31-
3ŽD129Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:3272,53
5ŽJ137Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:4957,81
4ŽD146Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:5553,03

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:34101,12
1MD213Kalvoda VítAtletika Polička9300:07:3799,78
2MJ31Nikl LukášAC Choceň9100:07:3999,10
2MD410Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:07:4098,43
3MJ517Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:07:4696,09
3MD63Dostál LukášNové Město na Moravě9300:07:5193,82
4MD714Šacl JiříNové Město na Moravě9400:08:0289,18
5MD88Košnar FrantišekAtletika Polička9300:08:1384,34
6MD95Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:3574,34

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:21103,42
2MA277Řemínek MatějISRT8600:14:4198,98
3MA319Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:4797,60
4MA485Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:15:0393,83
5MA589Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:15:1391,63
6MA62Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:1391,52
7MA734Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:15:2489,09
8MA882Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:15:2987,99
1MB912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:30103,86
9MA1088Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:3586,49
10MA1156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:3985,52
11MA1233Kadlec PetrNové Město na Moravě8500:15:4384,59
2MB1386Nemšák MiroslavČernovír6900:15:46100,32
1MC1421Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:48114,53
12MA1567Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:0080,91
3MB167Svoboda MojmírPardubice6600:16:0895,81
13MA1791Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:16:1377,77
14MA1890Pusl PavelULKS Bystrzyca Klodzka8100:16:1976,46
1PM1971Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:2475,24
4MB2054Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:3091,08
1ZB218Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:31126,80
5MB2266Ducháček JanHudební Fortna6800:16:3490,28
6MB2369Glaser VáclavÚstí nad Orlicí7000:16:3590,09
15MA2455Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:3572,75
2PM2579Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4969,63
16MA2630Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:16:5269,00
7MB2737Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:16:5386,37
8MB2887Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:16:5486,03
17MA2992Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:16:5967,41
1ZA3044Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:16:59109,68
18MA3122Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:17:0166,91
19MA3241Nechvíl LukášChoceň8300:17:0865,36
2MC3372Fiedler JanAC Moravská Slávia Brno5600:17:1198,31
9MB3428Krátký LubošLanškroun6200:17:1282,22
20MA3527Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:1862,89
3PM3620Dostál MilanPolička7600:17:3658,88
4PM3762Večeře TomášAtletika Polička9000:17:4357,31
2ZB383Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:52112,52
10MB3923Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:17:5373,69
1MD4038Koreš ArnoštAtletic Třebíč5000:17:57108,56
21MA415Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:18:0253,04
2ZA4263Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:0597,49
3MC4361Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0887,16
5PM441Boháč JaroslavPolička8500:18:1051,03
4MC4542Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:1485,96
6PM4681Vopařil JosefPolička8700:18:1949,06
22MA4770Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:2048,73
3ZA4824Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:2992,83
2MD4946Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:36101,61
23MA5032Marhold PetrChoceň7800:18:4443,32
5MC5152Dostál LadislavDosty Team5600:18:5178,84
24MA5299Gregora ZdenekLanškroun7300:18:5840,26
7PM5364Mach PetrAtletika Polička6400:18:5959,57
11MB5411Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:0259,10
6MC5535Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2472,24
12MB5613Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:2853,62
7MC5715Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:3370,46
3MD5878Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:4389,83
25MA5910Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:19:4529,53
1ŽC6047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:03114,63
4MD6173Krumer MiroslavOstrov4900:20:0486,04
26MA6251Dostál PetrDosty Team8500:20:1123,48
2ŽC6340Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:11113,43
5MD6436Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:1284,54
27MA6517Marhold LubošChoceň7700:20:1522,49
4ZA6675Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:3070,37
28MA6765Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:20:4316,28
1PZ6859Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:4467,62
6MD6945Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1074,35
1ZD7031Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:21:13100,00
5ZA716Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:4656,06
29MA7258Belzner SteveHlinsko7100:22:093,00
7MD7368Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:1762,35
30MA7448Barvínek AlešDosty Team7300:22:233,00
3ZB7525Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:22:4960,68
4ZB7614Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:22:5260,05
8MC7726Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:0329,52
6ZA7874Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:1439,64
13MB7976Stansbury DaltonTJ Rychnov na Moravě6900:23:204,64
1ME8060Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:23:21117,63
8PM8193Lněnička MartinPolička7300:23:433,00
5ZB824Strouhalová JanaFOTREX Ski Moravský Beroun7400:23:5449,25
14MB8384Krátký JosefTJ Svitavy6500:24:183,00
2ME8443Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:24:30108,72
3ŽC8539Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:4071,94
6ZB8657Kicki DahlbergHlinsko6900:24:5438,68
9PM8780Procházka TomášAtletika Polička8600:25:063,00
7ZA8850Dostálová VeronikaDosty Team8200:25:0918,23
31MA8949Mikula PetrDosty Team8100:25:423,00
2PZ9083Stachová LibušePolička8700:26:533,00
4ŽC9118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:1947,57
8ZA9216Rector RachaelHlinsko8200:28:103,00
3ME9329Kubík JosefPtačina Adamov3800:28:5973,65
4ME9453Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:023,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:21103,42
2MA277Řemínek MatějISRT8600:14:4198,98
3MA319Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:4797,60
4MA485Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:15:0393,83
5MA589Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:15:1391,63
6MA62Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:1391,52
7MA734Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:15:2489,09
8MA882Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:15:2987,99
9MB912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:3087,76
10MA1088Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:3586,49
11MA1156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:3985,52
12MA1233Kadlec PetrNové Město na Moravě8500:15:4384,59
13MB1386Nemšák MiroslavČernovír6900:15:4683,93
14MC1421Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:4883,53
15MA1567Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:0080,91
16MB167Svoboda MojmírPardubice6600:16:0879,04
17MA1791Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:16:1377,77
18MA1890Pusl PavelULKS Bystrzyca Klodzka8100:16:1976,46
19PM1971Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:2475,24
20MB2054Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:3073,93
21MB2266Ducháček JanHudební Fortna6800:16:3473,05
22MB2369Glaser VáclavÚstí nad Orlicí7000:16:3572,85
23MA2455Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:3572,75
24PM2579Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4969,63
25MA2630Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:16:5269,00
26MB2737Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:16:5368,82
27MB2887Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:16:5468,46
28MA2992Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:16:5967,41
29MA3122Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:17:0166,91
30MA3241Nechvíl LukášChoceň8300:17:0865,36
31MC3372Fiedler JanAC Moravská Slávia Brno5600:17:1164,59
32MB3428Krátký LubošLanškroun6200:17:1264,34
33MA3527Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:1862,89
34PM3620Dostál MilanPolička7600:17:3658,88
35PM3762Večeře TomášAtletika Polička9000:17:4357,31
36MB3923Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:17:5355,10
37MD4038Koreš ArnoštAtletic Třebíč5000:17:5754,03
38MA415Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:18:0253,04
39MC4361Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0851,58
40PM441Boháč JaroslavPolička8500:18:1051,03
41MC4542Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:1450,18
42PM4681Vopařil JosefPolička8700:18:1949,06
43MA4770Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:2048,73
44MD4946Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:3645,09
45MA5032Marhold PetrChoceň7800:18:4443,32
46MC5152Dostál LadislavDosty Team5600:18:5141,87
47MA5299Gregora ZdenekLanškroun7300:18:5840,26
48PM5364Mach PetrAtletika Polička6400:18:5939,82
49MB5411Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:0239,32
50MC5535Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2434,16
51MB5613Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:2833,38
52MC5715Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:3332,08
53MD5878Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:4329,97
54MA5910Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:19:4529,53
55MD6173Krumer MiroslavOstrov4900:20:0425,09
56MA6251Dostál PetrDosty Team8500:20:1123,48
57MD6436Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:1223,17
58MA6517Marhold LubošChoceň7700:20:1522,49
59MA6765Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:20:4316,28
60MD6945Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1010,07
61MA7258Belzner SteveHlinsko7100:22:093,00
62MD7368Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:173,00
63MA7448Barvínek AlešDosty Team7300:22:233,00
64MC7726Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:033,00
65MB7976Stansbury DaltonTJ Rychnov na Moravě6900:23:203,00
66ME8060Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:23:213,00
67PM8193Lněnička MartinPolička7300:23:433,00
68MB8384Krátký JosefTJ Svitavy6500:24:183,00
69ME8443Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:24:303,00
70PM8780Procházka TomášAtletika Polička8600:25:063,00
71MA8949Mikula PetrDosty Team8100:25:423,00
72ME9329Kubík JosefPtačina Adamov3800:28:593,00
73ME9453Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:023,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB218Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:31107,16
2ZA3044Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:16:59101,58
3ZB383Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:5291,26
4ZA4263Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:0588,86
5ZA4824Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:2984,01
6ŽC6047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:0365,73
7ŽC6340Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:1164,20
8ZA6675Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:3060,59
9PZ6859Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:4457,72
10ZD7031Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:21:1352,08
11ZA716Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:4645,67
12ZB7525Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:22:4933,54
13ZB7614Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:22:5232,84
14ZA7874Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:1428,55
15ZB824Strouhalová JanaFOTREX Ski Moravský Beroun7400:23:5420,82
16ŽC8539Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:4011,77
17ZB8657Kicki DahlbergHlinsko6900:24:549,05
18ZA8850Dostálová VeronikaDosty Team8200:25:096,23
19PZ9083Stachová LibušePolička8700:26:533,00
20ŽC9118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:193,00
21ZA9216Rector RachaelHlinsko8200:28:103,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 30%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
56%

Názory na závod

Prosím o opravu názvu týmu, jak v závodě, tak v celkovém hodnocení poháru. Přihlásil jsem se do závodu za Vencl tým Ústí nad Orlicí, tak skutečně nechápu proč ve výsledcích následně figuruji za jiný tým. Moc děkuji L. Jadrný
lubve
Prosím o opravu týmu - Petr Borek - Brzdy Horní Čermná. Děkuji PB
jampb
Tyto teamy mate uvedeny v ofic vysledkach poradatele, opravil jsem
iscarex
Dobrý den, prosím o informaci zda budou výsledky v nižších kategoriích. To by byla docela škoda. Nebo nejsou ještě zapracovány? Díky za odpověď. M. Hejkrlík
hejkrlik
málo běžců,trať nic moc,jinak dobrý ,Pepan
sumavak

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód