hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Heřmanická osmička

22.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 22.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice - hřiště
9:30 - 12:00 hodin

Přihlášky

online přihláška zde
prezentace v místě startu od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo zdarma
Dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 19. 9. 2012 23:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč
Startovné předem zašlete na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.

Popis tratě

délka: 8 km a méně

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny předškolní děti (věk do 7 let) obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/

E-mailová adresa

jaroslav.knapek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1137Uchytil MiroslavTJ Slavoj Pacov1000:00:13-
2C123Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:15-
3C13101Riedlová Eliškaneregistrována1000:00:18-
4C14104Jirásková Apolenaneregistrována1100:00:24-
5C15105Beranová AnnaXCT Horní Heřmanice1100:00:30-
6C16119Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:54-

Chlapci 4-6 let (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Knapek Šimonxct0700:01:08-
2C2222Suchodol OndřejBiatlon OEZ Letohrad0700:01:09-
3C2313Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:14-
4C2634Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:01:18-
5C27109Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:29-
6C292Vávra Šimonxct.cz0800:01:38-
7C211103Jirásek JiříLanškroun0800:01:52-
8C21226Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:55-
9C21329Chládek Jonáš JanHorní Heřmanice0900:02:13-

Děvčata 4-6 let (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2431Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:16-
2D2528Chládková Nikolaneregistrována0700:01:17-
3D28107Opravilová LucieVyšehoří0700:01:31-
4D21032Kubíčková Barboraneregistrována0700:01:52-

Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M118Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:15109,60
2M139Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:2497,06
3M157Suk LukášFbš Hattrick Brno0400:02:2793,34
4M1623Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:02:2891,59
5M18116Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:02:3384,44
6M110114Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:5553,68
7M112106Opravil VojtěchVyšehoří0500:03:0440,79
8M11340Riedl Vojtěchneregistrován0600:03:0835,44

Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15111,42
2Z1410Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2598,66
3Z1712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:3189,93
4Z1933Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:02:4668,76
5Z111108Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5556,18

Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:18104,24
2M2338Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:21100,54
3M2521Költö MatějOEZ Letohrad0300:03:2795,22
4M21136Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:5170,68
5M21314Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:1348,96

Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24113Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:25108,63
2Z2627Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:29104,76
3Z2835Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4886,61
4Z212115Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:04:0273,43
5Z215102Lerchová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2651,33

Mladší žáci (trať 1,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3120Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:48106,67
2M34117Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1293,33

Mladší žákyně (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z326Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:03:19114,48
2Z3719Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:3698,73
3Z3925Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4986,78
4Z31024Chládková KarolínaSokol Horní Heřmanice0000:03:4986,03
5Z31411Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:2553,00

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41118Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:49100,00

Starší žákyně (trať 1,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4215Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:53107,83
2Z43111Obstová KateřinaLanškroun9900:05:54107,05
3Z45112Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:3485,12
4Z4617Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4281,03
5Z4716Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:07:3551,72

Dorostenci (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:14:31133,10
2M5232Pavlas JanActivity Lanškroun9600:17:18100,99
3M5349Knápek MatějLK Šumperk9600:20:2165,91

Dorostenky (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5138Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:24100,00

Junioři 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2661Machotka DominikLanškroun9400:38:21100,00

Juniorky 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4653Krátká HanaLanškroun9500:47:29100,00

Muži A 20-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:11108,74
2MA237Nechvíl PetrHC Choceň9100:31:4798,55
3MA458Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4292,71
4MA930Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:3380,98
5MA2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:5060,18
6MA3110Opravil PavelVyšehoří7500:40:1145,34
7MA3434Tempír TomášSokol Štíty7700:40:3442,86

Muži B 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:50105,92
2MB524Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:47100,21
3MB757Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4993,88
4MB82Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:34:2690,14
5MB125Chlup JiříActivity Lanškroun7000:35:4382,29
6MB1313Kristek JiříRETIA Pardubice6700:36:0080,52
7MB1445Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0580,03
8MB159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:36:0879,72
9MB1659Zachař JiříSruby7200:36:1479,17
10MB1922Souček JanŠumperk6500:36:5275,23
11MB2112Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:37:2771,72
12MB2460Pocsai SándorČerti Kunčina7000:37:5169,33
13MB2516Gregora MilanActivity Lanškroun7100:38:1466,96
14MB2750Belobrad IvanŽamberk6600:38:3265,10
15MB3251Kunčár ZdeněkLanškroun7300:40:2453,74
16MB3347Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:3252,96
17MB4114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2035,80
18MB4246Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:43:4033,82
19MB4941Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:50:383,00

Muži C 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC621Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk6100:33:21109,60
2MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:2997,45
3MC1748Knápek LubomírLK Šumperk5900:36:1692,95
4MC1852Krátký LubošLanškroun6200:36:3291,41
5MC3762Skalický JosefŽichlínek6200:41:5660,60
-MC-29Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54DNF-

Muži D 60-69 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2235Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:36119,28
2MD4031Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4494,63
3MD4428Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:3086,09
4MD4533Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:45:4879,88
5MD5117Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:51:5550,43
-MD-23Wendlig MiroslavLuková53DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:05103,08
2ME5419Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:54:4496,92

Ženy A 20-34 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:59117,98
2ZA2927Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4598,32
3ZA3643Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:3483,70
4ZA4856Pivíková VeronikaČeská Třebová8100:49:5640,09

Ženy B 35-44 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2040Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:37:17108,87
2ZB306Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:49101,01
3ZB3544Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:40:5690,12
4ZB388Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:41:5884,80
5ZB433Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:0374,20
6ZB5515Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:1516,75

Ženy C 45-54 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2855Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:34129,11
2ZC3920Jirásková EvaLanškroun6400:42:30111,60
3ZC5339Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1859,30
4ZC5636Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:03:5216,88

Ženy D 55 let a starší (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD477Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:48:26104,69
2ZD5018Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4695,31

Trať 0,05 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1137Uchytil MiroslavTJ Slavoj Pacov1000:00:13-
2C123Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:15-
3C13101Riedlová Eliškaneregistrována1000:00:18-
4C14104Jirásková Apolenaneregistrována1100:00:24-
5C15105Beranová AnnaXCT Horní Heřmanice1100:00:30-
6C16119Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:54-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Knapek Šimonxct0700:01:08-
2C2222Suchodol OndřejBiatlon OEZ Letohrad0700:01:09-
3C2313Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:14-
1D2431Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:16-
2D2528Chládková Nikolaneregistrována0700:01:17-
4C2634Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:01:18-
5C27109Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:29-
3D28107Opravilová LucieVyšehoří0700:01:31-
6C292Vávra Šimonxct.cz0800:01:38-
4D21032Kubíčková Barboraneregistrována0700:01:52-
7C211103Jirásek JiříLanškroun0800:01:52-
8C21226Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:55-
9C21329Chládek Jonáš JanHorní Heřmanice0900:02:13-

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M118Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:15109,60
1Z12110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15111,42
2M139Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:2497,06
2Z1410Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2598,66
3M157Suk LukášFbš Hattrick Brno0400:02:2793,34
4M1623Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:02:2891,59
3Z1712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:3189,93
5M18116Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:02:3384,44
4Z1933Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:02:4668,76
6M110114Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:5553,68
5Z111108Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5556,18
7M112106Opravil VojtěchVyšehoří0500:03:0440,79
8M11340Riedl Vojtěchneregistrován0600:03:0835,44

Trať 0,75 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:18104,24
1Z326Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:03:19114,48
2M2338Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:21100,54
1Z24113Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:25108,63
3M2521Költö MatějOEZ Letohrad0300:03:2795,22
2Z2627Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:29104,76
2Z3719Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:3698,73
3Z2835Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4886,61
3Z3925Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4986,78
4Z31024Chládková KarolínaSokol Horní Heřmanice0000:03:4986,03
4M21136Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:5170,68
4Z212115Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:04:0273,43
5M21314Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:1348,96
5Z31411Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:2553,00
5Z215102Lerchová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2651,33

Trať 1,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3120Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:48106,67
1Z4215Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:53107,83
2Z43111Obstová KateřinaLanškroun9900:05:54107,05
2M34117Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1293,33
3Z45112Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:3485,12
4Z4617Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4281,03
5Z4716Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:07:3551,72

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41118Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:49100,00

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5138Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:24100,00

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:14:31133,10
2M5232Pavlas JanActivity Lanškroun9600:17:18100,99
3M5349Knápek MatějLK Šumperk9600:20:2165,91

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:11108,74
2MA237Nechvíl PetrHC Choceň9100:31:4798,55
1MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:50105,92
3MA458Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4292,71
2MB524Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:47100,21
1MC621Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk6100:33:21109,60
3MB757Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4993,88
4MB82Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:34:2690,14
4MA930Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:3380,98
1ZA1025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:59117,98
2MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:2997,45
5MB125Chlup JiříActivity Lanškroun7000:35:4382,29
6MB1313Kristek JiříRETIA Pardubice6700:36:0080,52
7MB1445Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0580,03
8MB159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:36:0879,72
9MB1659Zachař JiříSruby7200:36:1479,17
3MC1748Knápek LubomírLK Šumperk5900:36:1692,95
4MC1852Krátký LubošLanškroun6200:36:3291,41
10MB1922Souček JanŠumperk6500:36:5275,23
1ZB2040Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:37:17108,87
11MB2112Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:37:2771,72
1MD2235Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:36119,28
5MA2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:5060,18
12MB2460Pocsai SándorČerti Kunčina7000:37:5169,33
13MB2516Gregora MilanActivity Lanškroun7100:38:1466,96
1MJ2661Machotka DominikLanškroun9400:38:21100,00
14MB2750Belobrad IvanŽamberk6600:38:3265,10
1ZC2855Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:34129,11
2ZA2927Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4598,32
2ZB306Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:49101,01
6MA3110Opravil PavelVyšehoří7500:40:1145,34
15MB3251Kunčár ZdeněkLanškroun7300:40:2453,74
16MB3347Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:3252,96
7MA3434Tempír TomášSokol Štíty7700:40:3442,86
3ZB3544Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:40:5690,12
3ZA3643Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:3483,70
5MC3762Skalický JosefŽichlínek6200:41:5660,60
4ZB388Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:41:5884,80
2ZC3920Jirásková EvaLanškroun6400:42:30111,60
2MD4031Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4494,63
17MB4114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2035,80
18MB4246Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:43:4033,82
5ZB433Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:0374,20
3MD4428Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:3086,09
4MD4533Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:45:4879,88
1ZJ4653Krátká HanaLanškroun9500:47:29100,00
1ZD477Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:48:26104,69
4ZA4856Pivíková VeronikaČeská Třebová8100:49:5640,09
19MB4941Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:50:383,00
2ZD5018Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4695,31
5MD5117Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:51:5550,43
1ME521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:05103,08
3ZC5339Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1859,30
2ME5419Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:54:4496,92
6ZB5515Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:1516,75
4ZC5636Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:03:5216,88

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:11106,98
2MA237Nechvíl PetrHC Choceň9100:31:4796,69
3MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:5096,33
4MA458Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4290,80
5MB524Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:4790,33
6MC621Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk6100:33:2186,68
7MB757Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4983,69
8MB82Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:34:2679,77
9MA930Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:3378,96
10MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:2973,06
11MB125Chlup JiříActivity Lanškroun7000:35:4371,53
12MB1313Kristek JiříRETIA Pardubice6700:36:0069,67
13MB1445Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0569,16
14MB159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:36:0868,83
15MB1659Zachař JiříSruby7200:36:1468,26
16MC1748Knápek LubomírLK Šumperk5900:36:1668,02
17MC1852Krátký LubošLanškroun6200:36:3266,29
18MB1922Souček JanŠumperk6500:36:5264,13
19MB2112Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:37:2760,44
20MD2235Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:3659,48
21MA2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:5057,97
22MB2460Pocsai SándorČerti Kunčina7000:37:5157,93
23MB2516Gregora MilanActivity Lanškroun7100:38:1455,44
24MJ2661Machotka DominikLanškroun9400:38:2154,73
25MB2750Belobrad IvanŽamberk6600:38:3253,49
26MA3110Opravil PavelVyšehoří7500:40:1142,99
27MB3251Kunčár ZdeněkLanškroun7300:40:2441,58
28MB3347Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:3240,75
29MA3434Tempír TomášSokol Štíty7700:40:3440,49
30MC3762Skalický JosefŽichlínek6200:41:5631,78
31MD4031Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4426,68
32MB4114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2022,75
33MB4246Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:43:4020,67
34MD4428Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:3015,32
35MD4533Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:45:487,04
36MB4941Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:50:383,00
37MD5117Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:51:553,00
38ME521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:053,00
39ME5419Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:54:443,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:59110,63
2ZB2040Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:37:1798,14
3ZC2855Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:3491,23
4ZA2927Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4590,18
5ZB306Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4989,84
6ZB3544Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:40:5678,35
7ZA3643Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:3474,97
8ZB388Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:41:5872,73
9ZC3920Jirásková EvaLanškroun6400:42:3069,84
10ZB433Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:0361,53
11ZJ4653Krátká HanaLanškroun9500:47:2942,93
12ZD477Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:48:2637,74
13ZA4856Pivíková VeronikaČeská Třebová8100:49:5629,60
14ZD5018Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4625,15
15ZC5339Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:185,94
16ZB5515Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:153,00
17ZC5636Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:03:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód