Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

25.9.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 25.9.2022
  • zobrazeno již 432x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E

Sociální sítě

Místo konání

Hřiště Horní Heřmanice
starty dětských a žákovských kategorií od 10:00 hodin
start dospělých a dorostu ve 12:00 hodin

Přihlášky

Dětské a žákovské kategorie: od 8:00 do 9:15 hodin
Dospělí a dorost: od 8:00 do 11:15 hodin

Startovné

Děti a žactvo 30,- Kč pro předem přihlášené přes internet do 24.9.2022 16:00 hod, po tomto termínu na místě, při prezentaci 50,- Kč.
Dospělí a dorost 100,- Kč pro předem přihlášené do 24.9.2022 16:00 hod, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč.
Startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.
V ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli.

Popis tratě

Závod dorostu a dospělých se běží na 4 km okruhu / převýšení 110 m.
Závody dětí a žactva se běží na okruzích 250 m a 1000 m s minimálním převýšením.

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu. Všechny děti k kategorii mrňata obdrží po doběhu do cíle drobný dárek. Hodnota věcných cen je celkem cca 10 000.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://xct.cz/

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička171
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1523

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7010
Borková Agáta0210
Jirásková Eva6410
Borek Viktor0410
Knápková Anežka109
Krátký Luboš629
Gregora Filip029
Resler Filip098
Knápek Šimon078
Serbousková Sára048
Költö Tobias107
Knápková Rozálie137
Nechvílová Miroslava607
Sadílek Ota467
Chládková Nikola077
Hlaváček Zdeněk547
Krátká Hana957
Sejkorová Lenka636
Tempír Tomáš776
Borková Adéla756
Stránský Aleš606
Tempír František496
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Nechvíl Petr916
Dostálek Petr676
Vacek Michal046
Költö Matěj036
Krátká Anna696
Keprtová Miloslava486
Dušková Lenka806
Málková Lucie105
Belobrad Ivan665
Miřejovský Jiří795
Moravec Jakub995
Štruncová Ella085
Hanáková Klára025
Vacek Jiří775
Stránská Adéla915
Skalická Nela115
Derková Martina015
Dušek Adam125
Kačerovský Michal985
Grossmannová Lucie085
Reslerová Veronika065
Ferancová Vendula095
Kristejn Jiří095
Kumpoštová Andrea055
Bílá Ella095
Bubeníček Jiří515

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata 3 roky a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C01105Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:16-
2C0296Bříza MikulášTJ Spartak Letohrad1900:00:21-
3C03101Vechetová ZoraSK Meteor Brno1900:00:21-
4C041Andrlová MarieHorní Heřmanice1900:00:22-
5C05109Krejsa Jindřich-1900:00:25-
6C06100Vecheta VendelínSK Meteor Brno2000:00:45-
7C07119Čejková ViktorieDinsouři2000:01:08-
-C0-108Kadič Jakub-19DNF-
Chlapci 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11118Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:57-
2C132Andrla Tomáš-1700:01:05-
3C16116Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:15-
Děvčata 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D124Kvapilová VeronikaLetohrad1700:01:04-
2D1499Vetechová RozálieSK Meteor Brno1700:01:09-
3D15107Bašková EsterActivity Lanškroun1800:01:10-
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21106Klement DanielLanškroun1500:01:49-
2C2210Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:01:54-
3C235Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:56-
4C25117Hájek AlešOB Česká Třebová1500:02:00-
5C2611Kvapil JosefLetohrad1500:02:02-
6C276Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:04-
7C289Malátek VítekAtletika Žamberk1600:02:07-
8C2118Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:02:09-
9C21295Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:11-
10C21498Bříza MaxmiliánTJ Spartak Letohrad1600:02:23-
11C215102Diblík JakubČeská Rybná 1771500:02:29-
12C21997Bříza OliverTJ Spartak Letohrad1600:02:39-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2452Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:59-
2D2972Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:02:07-
3D21056Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:09-
4D21354Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:02:14-
5D21655Faltusová MagdalenaTJ Spartak Letohrad1600:02:32-
6D21753Dreslerová AmalieVýprachtice1600:02:34-
7D21857Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:02:36-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1412Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:03:39104,83
2M1515Malátek MatějAtletika Žamberk1400:03:42102,15
3M1817Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:5293,03
4M1918Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:03:5788,91
5M11213Bříza DavidSOKOL Klášterec nad Orlicí1400:04:0482,48
6M12014Tempír-Kotrlý TimotejAtletika Žamberk1400:04:2662,18
7M12416Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:04:3356,01
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1127Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:28105,24
2Z1230Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:3797,57
3Z1333Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:03:3797,19
4Z1639Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:4886,52
5Z1719Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4985,67
6Z110103Boháčová NelaLezník1400:03:5877,15
7Z11132Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:0372,47
8Z11335Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:04:0867,98
9Z11428Šrolerová ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:04:1066,76
10Z11537Blechová NathalieTJ Spartak Letohrad1400:04:1165,17
11Z11620Krejsová MarieAtletika Žamberk1400:04:1363,30
12Z11734Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:04:1760,11
13Z11826Břízová DenisaTJ Spartak Letohrad1300:04:1858,80
14Z11924Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:04:2354,31
15Z12140Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:04:2948,41
16Z12225Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:04:3048,03
17Z12322Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:04:3047,38
18Z12538Valentová BarboraTJ Spartak Letohrad1400:04:4335,58
19Z12621Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:04:5623,60
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21110Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:55105,85
2M2242Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0399,39
3M2343Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0894,76
4M2544Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:1192,44
5M2649Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:04:1391,28
6M2745Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1589,37
7M28114Langhammer OndřejFK Šumperk1200:04:1985,90
8M29112Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:2085,32
9M21251Štěch JakubTJ Spartak Letohrad1200:04:2977,87
10M21348Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:3969,01
11M21650Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:5853,44
12M21946Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:05:0150,88
13M22047Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:05:0349,14
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24104Boháčová AdélaLezník1200:04:10108,26
2Z21058Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:04:2398,18
3Z21162Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:2993,56
4Z21459Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:04:4481,63
5Z21563Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:04:4977,55
6Z217113Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:04:5970,55
7Z21864Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:05:0069,62
8Z22160Pecháčková DenisaTJ Spartak Letohrad1200:06:0717,51
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:08:13106,62
2M3268Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:3797,32
3M3367Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:4096,06
4M3469Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:4594,26
5M3665Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:09:1582,30
6M31166Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:10:1060,88
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3578Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:08:56106,34
2Z3782Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:09:2097,70
3Z3877Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:09:2595,96
4Z3983Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:09:2994,59
5Z31084Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:09:4688,30
6Z31275Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:10:1278,86
7Z31374Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:10:2773,44
8Z31480Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:10:4666,75
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41111Knápek ŠimonKB Letohrad0700:12:27105,23
2M4289Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:12:37102,57
3M4385Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:13:1792,21
4M4588Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:13:4584,69
5M4986Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:15:2259,58
6M412112Langhamer Lukᚊtíty0800:19:183,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4487Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:13:30106,63
2Z4693Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:13:50101,66
3Z4791Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:14:3291,72
4Z48115Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:14:5287,06
5Z41092Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:15:4374,68
6Z41190Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:17:2650,06
Dorostenci (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51113Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:20:47100,00
Dorostenky (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52101Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:21:14100,00
Junioři 18-19 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:02100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:34:09106,49
2MA240Vacek JiříČumíš na mě?8700:35:2599,37
3MA43Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:2094,13
4MA733Dostálek VojtěchLetohrad0200:37:5285,49
5MA107Faltus JanVlajem Za Psem9300:38:5379,67
6MA126Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:39:3276,06
7MA1336Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:39:5274,11
8MA155Šebek MichalČeská Třebová8400:40:2670,89
9MA1934Valenta JosefLanškroun8900:42:0161,99
10MA2338Švec MartinVK Choceň8700:43:1954,59
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB312Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:35:43105,86
2MB537Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:36:5799,16
3MB611Šimek PetrŘetůvka7700:37:4394,98
4MB169Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:40:4178,86
5MB2010Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:42:0571,23
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC816Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:28105,85
2MC1114Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:39:21101,37
3MC1832Dostálek PetrMy OD Kopřivy6700:41:0492,78
4MC2117Simon PetrPolička7200:42:1786,64
5MC2213Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:3684,96
6MC2431Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:43:3779,89
7MC2715Kalousek JanMalšovice7100:45:0672,37
8MC3335Tuček Jiří-7100:48:3654,73
9MC3618Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:1431,30
Muži D 60-69 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3103Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:21:35103,91
2MD4104Jandejsek ZdenekSport Studené6100:22:0998,81
3MD5114Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:1997,28
4MD6115Dostál LadislavMoravská Třebová5600:22:5292,24
5MD7102Šolc VítězslavBKL Machov5700:23:0889,90
6MD10105Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:25:1970,07
7MD11106Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:0563,06
8MD13107Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:5736,98
Muži E 70 let a starší (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9108Ráb PavelČeská Třebová5200:24:32138,61
2ME14116Šponar JosefSokol Žamberk4700:30:5296,87
3ME15109Sadílek OtaRunsport4600:35:4764,51
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA929Vechetová MarkétaSK Meteor Brno9100:38:31128,14
2ZA3220Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:0989,62
3ZA3419Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:48:4982,24
Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1739Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:41:01112,08
2ZB2623Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:44:4994,66
3ZB2822Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:45:0793,26
Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2541Pirklová KateřinaLetohrad7600:43:50107,12
2ZC2930Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:45:5997,70
3ZC3028Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:3395,18
4ZC3125Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:46:4094,65
5ZC3526Cinková JitkaPardubice6800:52:1370,25
-ZC-24Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:27143,22
2ZD12110Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:27:51113,70
3ZD16117Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:2543,08
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C01105Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:16-
2C0296Bříza MikulášTJ Spartak Letohrad1900:00:21-
3C03101Vechetová ZoraSK Meteor Brno1900:00:21-
4C041Andrlová MarieHorní Heřmanice1900:00:22-
5C05109Krejsa Jindřich-1900:00:25-
6C06100Vecheta VendelínSK Meteor Brno2000:00:45-
7C07119Čejková ViktorieDinsouři2000:01:08-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11118Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:57-
1D124Kvapilová VeronikaLetohrad1700:01:04-
2C132Andrla Tomáš-1700:01:05-
2D1499Vetechová RozálieSK Meteor Brno1700:01:09-
3D15107Bašková EsterActivity Lanškroun1800:01:10-
3C16116Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:15-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1127Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:28105,24
2Z1230Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:3797,57
3Z1333Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:03:3797,19
1M1412Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:03:39104,83
2M1515Malátek MatějAtletika Žamberk1400:03:42102,15
4Z1639Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:4886,52
5Z1719Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4985,67
3M1817Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:5293,03
4M1918Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:03:5788,91
6Z110103Boháčová NelaLezník1400:03:5877,15
7Z11132Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:0372,47
5M11213Bříza DavidSOKOL Klášterec nad Orlicí1400:04:0482,48
8Z11335Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:04:0867,98
9Z11428Šrolerová ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:04:1066,76
10Z11537Blechová NathalieTJ Spartak Letohrad1400:04:1165,17
11Z11620Krejsová MarieAtletika Žamberk1400:04:1363,30
12Z11734Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:04:1760,11
13Z11826Břízová DenisaTJ Spartak Letohrad1300:04:1858,80
14Z11924Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:04:2354,31
6M12014Tempír-Kotrlý TimotejAtletika Žamberk1400:04:2662,18
15Z12140Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:04:2948,41
16Z12225Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:04:3048,03
17Z12322Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:04:3047,38
7M12416Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:04:3356,01
18Z12538Valentová BarboraTJ Spartak Letohrad1400:04:4335,58
19Z12621Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:04:5623,60
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21110Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:55105,85
2M2242Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0399,39
3M2343Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0894,76
1Z24104Boháčová AdélaLezník1200:04:10108,26
4M2544Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:1192,44
5M2649Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:04:1391,28
6M2745Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1589,37
7M28114Langhammer OndřejFK Šumperk1200:04:1985,90
8M29112Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:2085,32
2Z21058Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:04:2398,18
3Z21162Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:2993,56
9M21251Štěch JakubTJ Spartak Letohrad1200:04:2977,87
10M21348Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:3969,01
4Z21459Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:04:4481,63
5Z21563Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:04:4977,55
11M21650Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:5853,44
6Z217113Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:04:5970,55
7Z21864Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:05:0069,62
12M21946Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:05:0150,88
13M22047Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:05:0349,14
8Z22160Pecháčková DenisaTJ Spartak Letohrad1200:06:0717,51
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:08:13106,62
2M3268Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:3797,32
3M3367Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:4096,06
4M3469Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:4594,26
1Z3578Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:08:56106,34
5M3665Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:09:1582,30
2Z3782Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:09:2097,70
3Z3877Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:09:2595,96
4Z3983Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:09:2994,59
5Z31084Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:09:4688,30
6M31166Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:10:1060,88
6Z31275Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:10:1278,86
7Z31374Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:10:2773,44
8Z31480Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:10:4666,75
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41111Knápek ŠimonKB Letohrad0700:12:27105,23
2M4289Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:12:37102,57
3M4385Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:13:1792,21
1Z4487Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:13:30106,63
4M4588Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:13:4584,69
2Z4693Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:13:50101,66
3Z4791Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:14:3291,72
4Z48115Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:14:5287,06
5M4986Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:15:2259,58
5Z41092Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:15:4374,68
6Z41190Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:17:2650,06
6M412112Langhamer Lukᚊtíty0800:19:183,00
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51113Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:20:47100,00
1Z52101Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:21:14100,00
1MD3103Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:21:35103,91
2MD4104Jandejsek ZdenekSport Studené6100:22:0998,81
3MD5114Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:1997,28
4MD6115Dostál LadislavMoravská Třebová5600:22:5292,24
5MD7102Šolc VítězslavBKL Machov5700:23:0889,90
1ZD8111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:27143,22
1ME9108Ráb PavelČeská Třebová5200:24:32138,61
6MD10105Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:25:1970,07
7MD11106Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:0563,06
2ZD12110Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:27:51113,70
8MD13107Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:5736,98
2ME14116Šponar JosefSokol Žamberk4700:30:5296,87
3ME15109Sadílek OtaRunsport4600:35:4764,51
3ZD16117Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:2543,08
Trať 8,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:34:09106,49
2MA240Vacek JiříČumíš na mě?8700:35:2599,37
1MB312Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:35:43105,86
3MA43Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:2094,13
2MB537Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:36:5799,16
3MB611Šimek PetrŘetůvka7700:37:4394,98
4MA733Dostálek VojtěchLetohrad0200:37:5285,49
1MC816Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:28105,85
1ZA929Vechetová MarkétaSK Meteor Brno9100:38:31128,14
5MA107Faltus JanVlajem Za Psem9300:38:5379,67
2MC1114Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:39:21101,37
6MA126Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:39:3276,06
7MA1336Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:39:5274,11
1MJ141Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:02100,00
8MA155Šebek MichalČeská Třebová8400:40:2670,89
4MB169Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:40:4178,86
1ZB1739Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:41:01112,08
3MC1832Dostálek PetrMy OD Kopřivy6700:41:0492,78
9MA1934Valenta JosefLanškroun8900:42:0161,99
5MB2010Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:42:0571,23
4MC2117Simon PetrPolička7200:42:1786,64
5MC2213Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:3684,96
10MA2338Švec MartinVK Choceň8700:43:1954,59
6MC2431Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:43:3779,89
1ZC2541Pirklová KateřinaLetohrad7600:43:50107,12
2ZB2623Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:44:4994,66
7MC2715Kalousek JanMalšovice7100:45:0672,37
3ZB2822Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:45:0793,26
2ZC2930Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:45:5997,70
3ZC3028Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:3395,18
4ZC3125Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:46:4094,65
2ZA3220Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:0989,62
8MC3335Tuček Jiří-7100:48:3654,73
3ZA3419Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:48:4982,24
5ZC3526Cinková JitkaPardubice6800:52:1370,25
9MC3618Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:1431,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:34:09105,35
2MA240Vacek JiříČumíš na mě?8700:35:2598,18
3MB312Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:35:4396,47
4MA43Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:2092,91
5MB537Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:36:5789,45
6MB611Šimek PetrŘetůvka7700:37:4385,06
7MA733Dostálek VojtěchLetohrad0200:37:5284,22
8MC816Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:2880,76
9MA107Faltus JanVlajem Za Psem9300:38:5378,36
10MC1114Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:39:2175,69
11MA126Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:39:3274,73
12MA1336Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:39:5272,77
13MJ141Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:0271,80
14MA155Šebek MichalČeská Třebová8400:40:2669,53
15MB169Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:40:4168,17
16MC1832Dostálek PetrMy OD Kopřivy6700:41:0465,99
17MA1934Valenta JosefLanškroun8900:42:0160,58
18MB2010Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:42:0560,17
19MC2117Simon PetrPolička7200:42:1759,06
20MC2213Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:3657,17
21MA2338Švec MartinVK Choceň8700:43:1953,13
22MC2431Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:43:3751,44
23MC2715Kalousek JanMalšovice7100:45:0642,95
24MC3335Tuček Jiří-7100:48:3623,02
25MC3618Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:143,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA929Vechetová MarkétaSK Meteor Brno9100:38:31112,66
2ZB1739Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:41:01100,53
3ZC2541Pirklová KateřinaLetohrad7600:43:5086,81
4ZB2623Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:44:4982,04
5ZB2822Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:45:0780,56
6ZC2930Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:45:5976,40
7ZC3028Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:3373,62
8ZC3125Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:46:4073,02
9ZA3220Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:0970,67
10ZA3419Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:48:4962,62
11ZC3526Cinková JitkaPardubice6800:52:1346,06

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód