hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


3. Pekelný kilometr

30.5.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 30.5.2018
  • zobrazeno již 394x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr71
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5545

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6350
Sadílek Ota4646
Keprtová Miloslava4846
Šimůnek Jan8243
Borek Petr7043
Borková Agáta0242
Borek Viktor0442
Vacek Martin6938
Stránský Aleš6037
Serbousková Sára0435
Šimůnek Jan0335
Matyášová Jana6534
Šimůnková Pavla7734
Pilgr Luděk7633
Buriánek Roman6530
Šimůnková Zdena5829
Červ Miloslav5029
Stránská Adéla9129
Preislerová Agáta Nela0929
Bureš Josef0629
Černá Markéta7028
Šimůnek Jan4928
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0025
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6125
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Kubišta Oto5324
Šafář Jaroslav5124
Lánová Aneta0724
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Turek Martin8022
Radiměřský Karel8721
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Jadrný Tomáš0419

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C213Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:28-
2C224Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:28-
3C231Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:29-
4C2713Bernard Jakub-1300:00:46-
5C2119Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:12-
6C21311Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:15-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D247Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
2D258Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:42-
3D265Broulíková Alžběta-1200:00:43-
4D286Broulíková Amálie-1200:00:47-
5D292Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:54-
6D21010Valíková KláraČeská Třebová1300:00:59-
7D21212Dufková MarieAC Pardubice1300:01:14-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1524Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
2M11428Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
3M1171Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:27-
4M11927Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:28-
5M1216Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:31-
6M12414Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:34-
7M1259Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:34-
8M12721Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1104Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:22-
2Z11211Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:24-
3Z1183Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:28-
4Z12212Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:01:32-
5Z12316Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:34-

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2218Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:07-
2M232Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:09-
3M2623Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:13-
4M277Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:15-
5M2118Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
6M22013Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:31-

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2125Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:05-
2Z2426Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:12-
3Z2810Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
4Z2922Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:20-
5Z2135Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:25-
6Z21520Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:26-
7Z21615Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:26-
8Z22617Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
9Z22819Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:43-

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M326Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:03-
2M353Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:20-
3M361Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:22-

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3112Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:02-
2Z31210Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:19-

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:47-
2M435Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:13-

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4413Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:13-
2Z4712Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:46-
3Z489Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:51-
4Z498Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:54-
5Z4104Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:58-
6Z41311Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:37-

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51520Hájek Martin-0100:07:11-

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5167Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
2Z53633Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:25-

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ722Simon JakubPolička0000:06:00-
2MJ937Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:04-
3MJ1029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:26-

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:30-
2MA232Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
3MA319Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:36-
4MA416Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
5MA65Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:00-
6MA828Jurco PatrikFbK OT9700:06:03-
7MA128Locker TomášSpartak Rychnov nad Kněžnou9800:06:37-
8MA1327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:54-
9MA2718Kremeň MartinSvitavy9400:07:58-

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB539Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:53-
2MB1421Simon PetrPolička7200:07:08-
3MB2225Vebr MichalČeská Třebová7800:07:36-
4MB2526Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:53-
5MB266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:54-
6MB3234Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:40-

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1730Hruban JanČeská Třebová6600:07:13-
2MC2031Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:28-

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1913Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26-
2MD2323Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:39-
3MD2811Pokorný VlastislavŽampach5600:07:59-
4MD319Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:08:28-
5MD3514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:04-
6MD3836Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:18-

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME373Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:50-
2ME3938Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:07-

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2117Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:31-
2ZA2912Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:05-

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB114Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:31-
2ZB242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:40-
3ZB3035Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
4ZB3410Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:00-

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1824Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:14-

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:52-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2125Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:05-
1M2218Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:07-
2M232Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:09-
2Z2426Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:12-
1M1524Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
3M2623Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:13-
4M277Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:15-
3Z2810Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
4Z2922Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:20-
1Z1104Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:22-
5M2118Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
2Z11211Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:24-
5Z2135Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:25-
2M11428Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
6Z21520Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:26-
7Z21615Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:26-
3M1171Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:27-
3Z1183Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:28-
4M11927Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:28-
6M22013Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:31-
5M1216Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:31-
4Z12212Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:01:32-
5Z12316Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:34-
6M12414Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:34-
7M1259Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:34-
8Z22617Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
8M12721Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
9Z22819Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:43-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:30-
2MA232Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
3MA319Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:36-
4MA416Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
1MB539Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:53-
5MA65Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:00-
1MJ722Simon JakubPolička0000:06:00-
6MA828Jurco PatrikFbK OT9700:06:03-
2MJ937Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:04-
3MJ1029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:26-
1ZB114Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:31-
7MA128Locker TomášSpartak Rychnov nad Kněžnou9800:06:37-
8MA1327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:54-
2MB1421Simon PetrPolička7200:07:08-
1M51520Hájek Martin-0100:07:11-
1Z5167Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
1MC1730Hruban JanČeská Třebová6600:07:13-
1ZC1824Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:14-
1MD1913Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26-
2MC2031Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:28-
1ZA2117Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:31-
3MB2225Vebr MichalČeská Třebová7800:07:36-
2MD2323Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:39-
2ZB242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:40-
4MB2526Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:53-
5MB266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:54-
9MA2718Kremeň MartinSvitavy9400:07:58-
3MD2811Pokorný VlastislavŽampach5600:07:59-
2ZA2912Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:05-
3ZB3035Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
4MD319Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:08:28-
6MB3234Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:40-
1ZD331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:52-
4ZB3410Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:00-
5MD3514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:04-
2Z53633Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:25-
1ME373Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:50-
6MD3836Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:18-
2ME3938Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód