Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

5.6.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Pekelného kilometru 2013

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5777

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Bielčik Jindřich4021
Pirkl Vít1020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1113Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:31-
2C121Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:36-
3C137Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:36-
4C176Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:00:41-
5C184Vávra JanPeklák team0700:00:45-
6C1103Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:12-
7C1155Janeček MartinSKI Klub Česká Třebová0900:01:29-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D142Vetchá RozálieACTIVITY Lanškroun0700:00:39-
2D1515Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:40-
3D1610Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:41-
4D1911Zemanová TerezaBHLT0700:00:46-
5D11114Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:18-
6D1129Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:22-
7D1138Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:27-
8D11412Simonová Kristýna-0900:01:28-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M163Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:38104,34
2M1715Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4198,73
3M1817Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:4196,94
4M196Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:4296,11
5M1112Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4688,25
6M11313Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:5472,32
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:24119,73
2Z121Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:29108,63
3Z1128Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4671,63
4Z1157Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:0042,33
5Z11711Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:220,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2316Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:34107,93
2M259Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:35105,27
3M2105Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:4486,79
4M21612Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:0347,89
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z244Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:34119,91
2Z21414Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:5580,09
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M372Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:30113,43
2M391Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:40104,03
3M3125Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:0482,54
4M31414Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:2761,86
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3133Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:19100,00
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:35114,23
2M4213Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45101,66
3M4311Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:0084,11
4M446Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:03:0874,68
5M457Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2653,18
6M464Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:2751,82
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z489Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:40107,76
2Z4108Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:45102,98
3Z41110Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0189,26
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5187Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:40100,00
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4851Krátká HanaLanškroun9500:09:50100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:11109,38
2MA246Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2699,95
3MA411Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:05:4190,66
4MA622Turek MartinŽakis Team8000:06:0078,99
5MA845Kučera Ladislav-7600:06:0675,30
6MA92Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0774,61
7MA1133Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:1371,42
8MA1457Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:3160,34
9MA1520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:3259,77
10MA1739Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:06:4054,55
11MA2055Elčkner MartinJZD8600:06:5445,77
12MA2354Kolář MichalJZD8600:07:1732,08
13MA2417Marhold LubošHorní Jelení7700:07:1831,47
14MA311Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3521,03
15MA3515Číž OndřejJen Blbni8300:07:4315,81
16MA4013Vebr MichalČeská Třebová7800:08:380,00
17MA4236Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:390,00
18MA5038Zeman BřetislavBHLT7500:09:540,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB343Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:35108,88
2MB530Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:5497,88
3MB727Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:0293,23
4MB109Pávek JiříPeklák team6900:06:0989,05
5MB1934Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4270,37
6MB2123Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:07:0557,03
7MB2849Kalous Tomᚎamberk6400:07:2943,46
8MB2935Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:3241,97
9MB3052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:3440,81
10MB3244Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:4235,88
11MB3724Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:1020,04
12MB4118Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:383,74
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1342Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:26109,34
2MC1632Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:34105,52
3MC2250Krátký LubošLanškroun6200:07:1585,14
4MC3337Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:4371,68
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2725Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:23118,10
2MD3819Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1796,10
3MD4321Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:4285,80
4MD448Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:4584,64
5MD5314Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:1348,54
6MD553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:1224,01
7MD5812Wendlig MiroslavLuková5300:13:080,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4926Bielčik JindřichLichkov4000:09:53100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1240Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:19139,09
2ZA366Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:0494,46
3ZA4516Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:09:1066,46
4ZA4748Kalousová AlenaŽamberk8000:09:4252,83
5ZA5156Benešová MarcelaJZD Česká Třebová8400:10:0244,67
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2541Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:19119,26
2ZB3453Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:43109,60
3ZB4610Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:1671,15
4ZB544Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3439,14
5ZB5758Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:11:3115,58
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2647Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:21137,33
2ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:28112,63
3ZC5629Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:1850,05
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5231Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:06100,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:24119,73
2Z121Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:29108,63
1M2316Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:34107,93
1Z244Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:34119,91
2M259Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:35105,27
1M163Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:38104,34
2M1715Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4198,73
3M1817Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:4196,94
4M196Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:4296,11
3M2105Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:4486,79
5M1112Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4688,25
3Z1128Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4671,63
6M11313Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:5472,32
2Z21414Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:5580,09
4Z1157Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:0042,33
4M21612Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:0347,89
5Z11711Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:220,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:35114,23
2M4213Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45101,66
3M4311Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:0084,11
4M446Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:03:0874,68
5M457Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2653,18
6M464Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:2751,82
1M372Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:30113,43
1Z489Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:40107,76
2M391Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:40104,03
2Z4108Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:45102,98
3Z41110Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0189,26
3M3125Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:0482,54
1Z3133Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:19100,00
4M31414Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:2761,86
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:11109,38
2MA246Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2699,95
1MB343Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:35108,88
3MA411Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:05:4190,66
2MB530Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:5497,88
4MA622Turek MartinŽakis Team8000:06:0078,99
3MB727Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:0293,23
5MA845Kučera Ladislav-7600:06:0675,30
6MA92Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0774,61
4MB109Pávek JiříPeklák team6900:06:0989,05
7MA1133Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:1371,42
1ZA1240Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:19139,09
1MC1342Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:26109,34
8MA1457Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:3160,34
9MA1520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:3259,77
2MC1632Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:34105,52
10MA1739Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:06:4054,55
1M5187Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:40100,00
5MB1934Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4270,37
11MA2055Elčkner MartinJZD8600:06:5445,77
6MB2123Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:07:0557,03
3MC2250Krátký LubošLanškroun6200:07:1585,14
12MA2354Kolář MichalJZD8600:07:1732,08
13MA2417Marhold LubošHorní Jelení7700:07:1831,47
1ZB2541Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:19119,26
1ZC2647Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:21137,33
1MD2725Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:23118,10
7MB2849Kalous Tomᚎamberk6400:07:2943,46
8MB2935Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:3241,97
9MB3052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:3440,81
14MA311Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3521,03
10MB3244Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:4235,88
4MC3337Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:4371,68
2ZB3453Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:43109,60
15MA3515Číž OndřejJen Blbni8300:07:4315,81
2ZA366Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:0494,46
11MB3724Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:1020,04
2MD3819Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1796,10
2ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:28112,63
16MA4013Vebr MichalČeská Třebová7800:08:380,00
12MB4118Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:383,74
17MA4236Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:390,00
3MD4321Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:4285,80
4MD448Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:4584,64
3ZA4516Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:09:1066,46
3ZB4610Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:1671,15
4ZA4748Kalousová AlenaŽamberk8000:09:4252,83
1ZJ4851Krátká HanaLanškroun9500:09:50100,00
1ME4926Bielčik JindřichLichkov4000:09:53100,00
18MA5038Zeman BřetislavBHLT7500:09:540,00
5ZA5156Benešová MarcelaJZD Česká Třebová8400:10:0244,67
1ZD5231Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:06100,00
5MD5314Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:1348,54
4ZB544Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3439,14
6MD553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:1224,01
3ZC5629Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:1850,05
5ZB5758Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:11:3115,58
7MD5812Wendlig MiroslavLuková5300:13:080,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:11108,08
2MA246Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:2698,58
3MB343Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3593,34
4MA411Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:05:4189,23
5MB530Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:5481,44
6MA622Turek MartinŽakis Team8000:06:0077,48
7MB727Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:0276,41
8MA845Kučera Ladislav-7600:06:0673,77
9MA92Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0773,07
10MB109Pávek JiříPeklák team6900:06:0971,89
11MA1133Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:1369,85
12MC1342Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:2661,26
13MA1457Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:3158,70
14MA1520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:3258,13
15MC1632Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:3456,46
16MA1739Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:06:4052,87
17M5187Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:4052,64
18MB1934Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4251,69
19MA2055Elčkner MartinJZD8600:06:5444,03
20MB2123Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:07:0537,27
21MC2250Krátký LubošLanškroun6200:07:1530,95
22MA2354Kolář MichalJZD8600:07:1730,24
23MA2417Marhold LubošHorní Jelení7700:07:1829,64
24MD2725Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:2326,12
25MB2849Kalous Tomᚎamberk6400:07:2922,60
26MB2935Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:3220,98
27MB3052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:3419,73
28MA311Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3519,12
29MB3244Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:4214,40
30MC3337Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:4314,09
31MA3515Číž OndřejJen Blbni8300:07:4313,86
32MB3724Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:08:103,00
33MD3819Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:173,00
34MA4013Vebr MichalČeská Třebová7800:08:383,00
35MB4118Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:383,00
36MA4236Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:393,00
37MD4321Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:423,00
38MD448Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:453,00
39ME4926Bielčik JindřichLichkov4000:09:533,00
40MA5038Zeman BřetislavBHLT7500:09:543,00
41MD5314Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:133,00
42MD553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:123,00
43MD5812Wendlig MiroslavLuková5300:13:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1240Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:19119,36
2ZB2541Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:1990,75
3ZC2647Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:2189,89
4ZB3453Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:4379,57
5ZA366Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:0469,25
6ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2857,99
7ZA4516Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:09:1037,82
8ZB4610Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:1635,05
9ZA4748Kalousová AlenaŽamberk8000:09:4222,52
10ZJ4851Krátká HanaLanškroun9500:09:5018,96
11ZA5156Benešová MarcelaJZD Česká Třebová8400:10:0213,36
12ZD5231Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:0611,11
13ZB544Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:343,00
14ZC5629Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:183,00
15ZB5758Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:11:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód