Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

2.7.2008, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi a Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
intervalový start (max. 4 závodníci najednou) od 17:00 hodin tratě 100 a 500 m, od 17:30 trať 1 km
minutové intervaly

Přihlášky

v místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin pro tratě 100 a 500m, od 16:00 do 17.15 pro trať 1 km

Startovné

10 Kč

Popis tratě

Trať 100m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, místy extrémní stoupání, převýšení 150 m.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 1.10 2008. Tento závěrečný běh je součástí Fríí Iscarex poháru 2008. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. V kategorii hobby bude odměněna nejlepší žena a nejlepší muž. Další ceny budou mezi účastníky vylosovány. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Vávra
tel. 736 518 002
ekobi-peklak@ktct.cz

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
simunek@cncvyroba.com

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapka tratě ve formátu JPG

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr71
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5806

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6039
Vacek Martin6939
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Bureš Josef0630
Černá Markéta7030
Červ Miloslav5030
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregorová Michaela0424
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Záveský Filip9322
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Broulíková Anežka0820
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920

Další informace o závodu

  • Třetí pekelný kilometr (Článek a fotografie k 3. dílu seriálu běhu do českotřebovské sjezdovky na stránkách Českotřebovského internetového zpravodaje.)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PD142Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:34-
2PD247Rybka LukášČeská Třebová0200:00:37-
3PD325Pávek OndraÚstí nad Orlicí0300:00:40-
4PD41Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:43-
5PD554Vondra JanČeská Třebová0200:00:44-
6PD626Pávek ColinÚstí nad Orlicí0300:01:07-
7PD734Borek ViktorHorní Čermná0400:01:11-
8PD836Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:01:17-
9PD9116Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:56-
-PD-75Kavínová ŠtěpánkaSebranice02DNF-
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2253Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:35148,58
2M2355Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:52136,63
3M2711Jirsa MatoušČeská Třebová0000:06:4514,79
-M2-73Kavín MichaelSebranice01DNF-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3412Jirsa AdamČeská Třebová9400:04:15123,07
2M3610Tomáško MartinČeská Třebová9600:05:2176,93
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD717Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:05:54111,40
2MD16114Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:1898,67
3MD2272Kavín DavidBrno9200:06:3589,93
4MD25120Živný MarekLetohrad9100:06:4882,54
5MD2946Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:0076,33
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž256Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:16100,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:32100,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD30107Vévodová MartinaAK Perná9000:07:03101,01
2ZD3129Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0798,99
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:05:10103,89
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:05:13101,73
3MA385Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2594,38
4MA590Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:2693,44
5MA621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:05:3687,24
6MA9122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:0767,33
7MA10102Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:0966,62
8MA12111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:1363,73
9MA1323Bielčik PetrLichkov7100:06:1661,77
10MA14126Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:1761,31
11MA1516Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:06:1761,05
12MA1764Pávek JiříPeklák team6900:06:2059,66
13MA1957Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:2655,84
14MA2071Kalous PetrSK Žamberk7700:06:3251,70
15MA2686Marhold LubošChoceň7700:06:5238,80
16MA2779Marhold PetrChoceň7800:06:5934,93
17MA3252Kalný PetrFC Spalovači8100:07:1425,15
18MA3366Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:1624,08
19MA3695Kunčár Zdeněkneregistrován7300:07:427,42
20MA3789Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:07:560,00
21MA4143Borek PetrHorní Čermná7000:08:090,00
22MA479Jirsa JosefČeská Třebová7300:08:550,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB496Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:26118,47
2MB11103Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:1292,87
3MB17123Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:06:2088,66
4MB21105Čechal JaroslavTS Letohrad6100:06:3480,60
5MB2319Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:06:4276,14
6MB28115Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:5966,56
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8121Siegel JosefAC Choceň5800:05:59135,84
2MC44125Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:3664,16
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD34112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:19113,15
2MD354Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:23111,33
3MD4620Bielčik JindřichLichkov4000:08:4775,52
4MD52177Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:10:5819,50
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2413Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:48121,87
2ZA3831Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5990,78
3ZA4059Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:0787,34
4ZA4351Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:08:2579,12
5ZA45124Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:4072,64
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39104Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:08:01103,68
2ZB4291Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:1996,32
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:35105,77
2ŽC4976Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:47101,98
3ŽC50195Sejkorová Lenka-6300:10:1592,25
4ŽC5169Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:3486,04
Hobby (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PD142Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:34-
2PD247Rybka LukášČeská Třebová0200:00:37-
3PD325Pávek OndraÚstí nad Orlicí0300:00:40-
4PD41Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:43-
5PD554Vondra JanČeská Třebová0200:00:44-
6PD626Pávek ColinÚstí nad Orlicí0300:01:07-
7PD734Borek ViktorHorní Čermná0400:01:11-
8PD836Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:01:17-
9PD9116Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:56-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:32100,00
1M2253Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:35148,58
2M2355Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:52136,63
1M3412Jirsa AdamČeská Třebová9400:04:15123,07
1Ž256Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:16100,00
2M3610Tomáško MartinČeská Třebová9600:05:2176,93
3M2711Jirsa MatoušČeská Třebová0000:06:4514,79
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:05:10103,89
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:05:13101,73
3MA385Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2594,38
1MB496Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:26118,47
4MA590Dobšíček PavelSK Hronov8000:05:2693,44
5MA621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:05:3687,24
1MD717Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:05:54111,40
1MC8121Siegel JosefAC Choceň5800:05:59135,84
6MA9122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:06:0767,33
7MA10102Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:0966,62
2MB11103Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:06:1292,87
8MA12111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:1363,73
9MA1323Bielčik PetrLichkov7100:06:1661,77
10MA14126Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:1761,31
11MA1516Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:06:1761,05
2MD16114Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:1898,67
12MA1764Pávek JiříPeklák team6900:06:2059,66
3MB17123Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:06:2088,66
13MA1957Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:2655,84
14MA2071Kalous PetrSK Žamberk7700:06:3251,70
4MB21105Čechal JaroslavTS Letohrad6100:06:3480,60
3MD2272Kavín DavidBrno9200:06:3589,93
5MB2319Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:06:4276,14
1ZA2413Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:48121,87
4MD25120Živný MarekLetohrad9100:06:4882,54
15MA2686Marhold LubošChoceň7700:06:5238,80
16MA2779Marhold PetrChoceň7800:06:5934,93
6MB28115Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:5966,56
5MD2946Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:0076,33
1ZD30107Vévodová MartinaAK Perná9000:07:03101,01
2ZD3129Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0798,99
17MA3252Kalný PetrFC Spalovači8100:07:1425,15
18MA3366Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:1624,08
1MD34112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:19113,15
2MD354Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:23111,33
19MA3695Kunčár Zdeněkneregistrován7300:07:427,42
20MA3789Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:07:560,00
2ZA3831Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5990,78
1ZB39104Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:08:01103,68
3ZA4059Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:0787,34
21MA4143Borek PetrHorní Čermná7000:08:090,00
2ZB4291Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:1996,32
4ZA4351Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:08:2579,12
2MC44125Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:08:3664,16
5ZA45124Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:4072,64
3MD4620Bielčik JindřichLichkov4000:08:4775,52
22MA479Jirsa JosefČeská Třebová7300:08:550,00
1ŽC4878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:35105,77
2ŽC4976Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:09:47101,98
3ŽC50195Sejkorová Lenka-6300:10:1592,25
4ŽC5169Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:3486,04
4MD52177Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:10:5819,50

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód