Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

18.6.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 18.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin pro trať 100 m, následují starty tratí 250 m a 500 m, pro trať 1 km cca od 17:45 hodin.

Přihlášky

V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 pro trať 1 km.

Startovné

Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě

Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch. Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch. Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch. Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 23. 8. 2014. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr71
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5762

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Černá Markéta7030
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Pirklová Markéta7921
Broulíková Anežka0820
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:33-
2C243Vávra JanPeklák team0700:00:37-
3C2510Marhold JanChoceň0800:00:40-
4C299Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:47-
5C21013Marhold DanielHorní Jelení0900:00:50-
6C2118Pirkl VítČeská Třebová1000:00:51-
7C2152Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:58-
-C2-16Kovář Štěpánneregistrován10DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D224Königová TerezaSKB Česká Třebová0800:00:33-
2D2312Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:36-
3D266Pávková TerezaÚstí nad Orlicí0700:00:41-
4D2717Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:42-
5D281Broulíková Anežkaneregistrována0800:00:45-
6D21215Sacháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:54-
7D21314Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:00:54-
8D2147Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:56-
-D2-11Marholdová NikolaChoceň10DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M198Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:33107,07
2M1114Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:35102,73
3M11415Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:4190,20
4M11617Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:5171,04
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1512Hamplová TerezaOstrov0500:01:27107,05
2Z1710Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:30101,44
3Z1109Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3491,51
4Z11920Orlichová NikolaZŠ Ústecká0500:02:0718,03
5Z12013Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:02:250,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2419Herman JakubJUDO Česká Třebová0300:01:23109,97
2M262Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:3095,43
3M283Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:3094,60
4M2121Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:01:3875,29
5M21314Pávek OndraPeklák team0300:01:4169,41
6M21718Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5244,91
7M2185Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:5732,74
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z216Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:18107,53
2Z2211Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:2396,42
3Z2316Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2396,05
4Z2157Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4542,15
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3610Kovář LukášŘetůvka0100:04:16100,00
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z351Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:53132,06
2Z389Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5189,60
3Z3108Matyášová Jitkaneregistrována0100:05:0778,33
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:22104,96
2M422Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:26100,38
3M433Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:3294,66
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z444Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:45128,40
2Z475Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:2498,93
3Z497Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:04:5872,67
4Z4116Doležalová Veronikaneregistrována9900:06:0422,44
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54060Kučera JanČeská Třebová9700:08:11100,00
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51824Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:25136,46
2Z5532Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1763,54
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ231Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:20119,60
2MJ1222Jureček MichalCotkytle9600:06:0494,78
3MJ1646Petrů MartinChoceň9600:06:2185,63
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4253Krátká HanaLanškroun9500:08:14100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA361Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:32101,69
2MA43Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:3599,91
3MA658Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:3898,40
4MA736Roháček JanXC Sport.cz8200:05:5091,37
5MA815Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:5190,76
6MA943Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:0085,25
7MA1563Elčkner MartinNotable8600:06:1576,29
8MA1762Kolář MichalNotable8600:06:2570,16
9MA1928Marhold PetrChoceň7800:06:2769,08
10MA2152Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:06:3762,76
11MA2239Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:4061,25
12MA2364Kochánek PetrNotable8700:06:4160,64
13MA2451Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:4359,71
14MA2566Kalous PetrSK Žamberk7700:06:4359,31
15MA2757Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:5651,61
16MA2926Marhold LubošHorní Jelení7700:07:1838,56
17MA3055Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:2435,15
18MA3518Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3329,81
19MA3947Müller TomášJen blbni8300:07:5814,77
20MA4711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:280,00
21MA4937Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:360,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB120Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:04119,58
2MB545Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:36100,58
3MB1317Pávek JiříFort SMC6900:06:1179,84
4MB1414Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1279,48
5MB2033Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3367,02
6MB3144Linhart TomášČeská Třebová7200:07:3032,77
7MB3716Hampl AloisOstrov7000:07:4126,75
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC942Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:00108,97
2MC1125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:01108,52
3MC2654Krátký LubošLanškroun6200:06:5082,51
4MC3235Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:3160,39
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3634Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:34109,08
2MD3810Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:54100,47
3MD454Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1890,45
4MD4850Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:3284,60
5MD511Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:4977,60
6MD5729Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:5450,22
7MD6412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:530,08
8MD6540Wendlig MiroslavLuková5300:12:530,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME335Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:32138,28
2ME546Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:3993,10
3ME6119Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:4768,62
4ME637Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:2555,17
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2865Kalousová AlenaŽamberk8000:07:15116,75
2ZA4156Jelénková IvaZdiby team8900:08:1292,80
3ZA4330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:08:1790,44
4ZA5648Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:4852,03
5ZA5859Benešová MarcelaNotable8400:09:5847,83
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3438Fojtíková HanaŽamberk7900:07:32116,17
2ZB4421Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:1897,68
3ZB5023Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:4686,15
4ZB6027Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:3243,03
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC469Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:20127,16
2ZC6241Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:5772,84
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD528Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:11111,90
2ZD5549Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:4899,48
3ZD5932Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:2088,62
4ZD6613Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:0831,09
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z216Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:18107,53
2Z2211Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:2396,42
3Z2316Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2396,05
1M2419Herman JakubJUDO Česká Třebová0300:01:23109,97
1Z1512Hamplová TerezaOstrov0500:01:27107,05
2M262Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:3095,43
2Z1710Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:30101,44
3M283Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:3094,60
1M198Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:33107,07
3Z1109Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3491,51
2M1114Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:35102,73
4M2121Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:01:3875,29
5M21314Pávek OndraPeklák team0300:01:4169,41
3M11415Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:4190,20
4Z2157Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4542,15
4M11617Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:5171,04
6M21718Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:5244,91
7M2185Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:5732,74
4Z11920Orlichová NikolaZŠ Ústecká0500:02:0718,03
5Z12013Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí0500:02:250,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:22104,96
2M422Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:26100,38
3M433Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:3294,66
1Z444Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:45128,40
1Z351Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:53132,06
1M3610Kovář LukášŘetůvka0100:04:16100,00
2Z475Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:2498,93
2Z389Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5189,60
3Z497Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:04:5872,67
3Z3108Matyášová Jitkaneregistrována0100:05:0778,33
4Z4116Doležalová Veronikaneregistrována9900:06:0422,44
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB120Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:04119,58
1MJ231Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:20119,60
1MA361Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:32101,69
2MA43Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:3599,91
2MB545Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:36100,58
3MA658Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:3898,40
4MA736Roháček JanXC Sport.cz8200:05:5091,37
5MA815Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:5190,76
1MC942Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:00108,97
6MA943Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:0085,25
2MC1125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:01108,52
2MJ1222Jureček MichalCotkytle9600:06:0494,78
3MB1317Pávek JiříFort SMC6900:06:1179,84
4MB1414Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1279,48
7MA1563Elčkner MartinNotable8600:06:1576,29
3MJ1646Petrů MartinChoceň9600:06:2185,63
8MA1762Kolář MichalNotable8600:06:2570,16
1Z51824Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:25136,46
9MA1928Marhold PetrChoceň7800:06:2769,08
5MB2033Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3367,02
10MA2152Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:06:3762,76
11MA2239Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:4061,25
12MA2364Kochánek PetrNotable8700:06:4160,64
13MA2451Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:4359,71
14MA2566Kalous PetrSK Žamberk7700:06:4359,31
3MC2654Krátký LubošLanškroun6200:06:5082,51
15MA2757Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:5651,61
1ZA2865Kalousová AlenaŽamberk8000:07:15116,75
16MA2926Marhold LubošHorní Jelení7700:07:1838,56
17MA3055Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:2435,15
6MB3144Linhart TomášČeská Třebová7200:07:3032,77
4MC3235Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:3160,39
1ME335Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:32138,28
1ZB3438Fojtíková HanaŽamberk7900:07:32116,17
18MA3518Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3329,81
1MD3634Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:34109,08
7MB3716Hampl AloisOstrov7000:07:4126,75
2MD3810Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:54100,47
19MA3947Müller TomášJen blbni8300:07:5814,77
1M54060Kučera JanČeská Třebová9700:08:11100,00
2ZA4156Jelénková IvaZdiby team8900:08:1292,80
1ZJ4253Krátká HanaLanškroun9500:08:14100,00
3ZA4330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:08:1790,44
2ZB4421Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:1897,68
3MD454Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:1890,45
1ZC469Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:20127,16
20MA4711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:280,00
4MD4850Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:3284,60
21MA4937Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:360,00
3ZB5023Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:4686,15
5MD511Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:4977,60
1ZD528Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:11111,90
2Z5532Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1763,54
2ME546Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:3993,10
2ZD5549Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:4899,48
4ZA5648Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:4852,03
6MD5729Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:5450,22
5ZA5859Benešová MarcelaNotable8400:09:5847,83
3ZD5932Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:2088,62
4ZB6027Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:3243,03
3ME6119Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:4768,62
2ZC6241Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:5772,84
4ME637Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:2555,17
7MD6412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:530,08
8MD6540Wendlig MiroslavLuková5300:12:530,00
4ZD6613Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:0831,09
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB120Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:04109,24
2MJ231Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:2099,13
3MA361Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3291,62
4MA43Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:3589,75
5MB545Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3689,15
6MA658Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:3888,17
7MA736Roháček JanXC Sport.cz8200:05:5080,78
8MA815Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:5180,14
9MA943Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:0074,35
9MC942Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:0074,35
11MC1125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:0173,83
12MJ1222Jureček MichalCotkytle9600:06:0471,50
13MB1317Pávek JiříFort SMC6900:06:1167,23
14MB1414Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:1266,84
15MA1563Elčkner MartinNotable8600:06:1564,93
16MJ1646Petrů MartinChoceň9600:06:2161,31
17MA1762Kolář MichalNotable8600:06:2558,50
18MA1928Marhold PetrChoceň7800:06:2757,35
19MB2033Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3353,67
20MA2152Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:06:3750,72
21MA2239Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:4049,13
22MA2364Kochánek PetrNotable8700:06:4148,49
23MA2451Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:06:4347,51
24MA2566Kalous PetrSK Žamberk7700:06:4347,09
25MC2654Krátký LubošLanškroun6200:06:5043,10
26MA2757Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:5639,00
27MA2926Marhold LubošHorní Jelení7700:07:1825,29
28MA3055Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:2421,70
29MB3144Linhart TomášČeská Třebová7200:07:3017,46
30MC3235Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:3116,97
31ME335Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:3216,24
32MA3518Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3316,10
33MD3634Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3415,27
34MB3716Hampl AloisOstrov7000:07:4111,09
35MD3810Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:543,00
36MA3947Müller TomášJen blbni8300:07:583,00
37M54060Kučera JanČeská Třebová9700:08:113,00
38MD454Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:183,00
39MA4711Vebr MichalČeská Třebová7800:08:283,00
40MD4850Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:08:323,00
41MA4937Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:363,00
42MD511Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:493,00
43ME546Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:393,00
44MD5729Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:543,00
45ME6119Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:473,00
46ME637Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:253,00
47MD6412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:533,00
48MD6540Wendlig MiroslavLuková5300:12:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51824Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:25118,43
2ZA2865Kalousová AlenaŽamberk8000:07:1594,91
3ZB3438Fojtíková HanaŽamberk7900:07:3286,66
4ZA4156Jelénková IvaZdiby team8900:08:1268,10
5ZJ4253Krátká HanaLanškroun9500:08:1467,04
6ZA4330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:08:1765,46
7ZB4421Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:1865,19
8ZC469Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:2064,37
9ZB5023Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:4651,82
10ZD528Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:1139,94
11Z5532Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1737,48
12ZD5549Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:09:4822,75
13ZA5648Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:09:4822,47
14ZA5859Benešová MarcelaNotable8400:09:5817,76
15ZD5932Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:207,74
16ZB6027Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:323,00
17ZC6241Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:573,00
18ZD6613Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:13:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód