Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

3.5.2002, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 3.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

nad muzeem v Žamberku v 17:00 hodin minutové intervaly, po dvou pokud si chcete zajistit startovní pořadí, případně startovního kolegu je třeba se přihlásit předem do 30. dubna 2002 e-mailem: kalousv@oez.cz nebo telefonem večer 0446 61 21 06

Přihlášky

3. května 2002 osobně do 16:15 do 17:00 hodin v cíli v rozhledně na Rozálce

Startovné

10,- Kč

Popis tratě

nezpevněné parkové cesty délka 900 m převýšení 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

po dobu závodu bude otevřena rozhledna na Rozálce občerstvení zajištěno Traťové rekordy: 2001 - muži, Kaválek Tomáš, Jiskra Ústí nad Orlicí, 2:44:00 2001 - ženy, Faltusová Radka, KUS Jablonné nad Orlicí, 3:45:40

E-mailová adresa

kalousv@oez.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3150

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Matyášová Jana6516
Tobiška Václav4416
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Keprtová Miloslava4815
Novotný Luděk6214
Nechvíl Petr9114
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Červ Miloslav5011
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Tomeš Jaroslav4810
Šponar Josef4710
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Sejkorová Lenka639
Moravec Jiří969
Bubeníček Jiří519
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Exler Ondřej909
Volf Břetislav529
Gregora Filip029
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Večeře Tomáš908
Klaclová Šárka938
Borková Agáta028
Stránský Aleš608
Živný Marek918
Ducháček Bedřich598
Sontáková Lenka918
Gregora Jan008
Hübl Radek888
Procházka Jakub968
Černá Kristýna938
Moravec Martin848
Borek Petr708
Kubelka Tomáš938

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 11 let a mladší (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž359119Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:40101,57
2Ž3755Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:5092,35
3Ž392112Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:5885,04
4Ž395125Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:5984,22
5Ž396105Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:0182,87
6Ž3102126Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:0579,17
7Ž31209Havlová MichaelaKB Letohrad9100:04:1966,25
8Ž3123140Kouřimová KláraŠkoda Cartek Mladá Boleslav9100:04:2164,71
9Ž3126106Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:2362,55
10Ž3138139Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:3056,31
11Ž3149108Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:3750,35
12Ž3150121Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:3749,99
13Ž315240Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:4047,55
14Ž3154170Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:04:4146,92
15Ž3163117Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:5038,52
16Ž316774Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:5335,99
17Ž3169160Festová LucieŽamberk9100:04:5434,73
18Ž3172118Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:05:0425,79
19Ž318069Drtilová EvaŽamberk9300:05:1714,32
20Ž318570Drtilová PetraŽamberk9200:05:256,55
21Ž318971Kladivová ŠárkaŽamberk9300:05:410,00
22Ž319022Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:430,00
23Ž3193159Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:510,00
24Ž3195150Dunglová NatálkaŽamberk9600:06:230,00
25Ž3197149Novotná DoraŽamberk9700:06:280,00
26Ž3200306Šemberová TerezaŽamberk9700:12:040,00
Žáci 11 let a mladší (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M355124Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:3762,67
2M365109Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:4454,79
3M39415Exler OndřejŽamberk9000:03:5938,92
4M3977Ďuran TomášKB Letohrad9100:04:0235,41
5M399123Kropt RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:0334,43
6M31038Chládek JanKB Letohrad9100:04:0532,02
7M310956Řehák AdamKB Letohrad9200:04:0927,64
8M3129169Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:269,69
8M3129122Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:04:269,69
10M3133115Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:277,72
11M313418Exler LiborSK Žamberk9200:04:295,97
12M313716Šembera JiříKB Letohrad9100:04:304,76
13M313936Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:04:314,11
14M3140107Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:04:322,24
15M3142116Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:04:332,03
16M314655Vecko MarekŽamberk9200:04:370,00
17M315567Ouřecký MilošPardubice9100:04:410,00
18M315781Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:440,00
19M315958Vecko DarekŽamberk9300:04:450,00
20M316072Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450,00
21M3161176Klása JosefŽamberk9100:04:470,00
22M3170101Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:04:590,00
23M317453Zámečník PetrOrlík Žamberk9300:05:050,00
24M3175175Žabka JanŽamberk9100:05:070,00
25M317650Suchodol JiříŽamberk9200:05:080,00
26M318298Šeda JanSruby9300:05:200,00
27M318746Vařeka MartinSokol Žamberk9100:05:310,00
28M3188183Klása DavidŽamberk9400:05:350,00
29M3191161Morávek DavdŽamberk9300:05:430,00
30M319254Exler MartinTETTEX Praha9300:05:450,00
31M3201305Váňa VojtěchLibchavy9700:15:590,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM636Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:42-
2ŽM11910Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:1866,97
3ŽM12712Levá NikolaKB Letohrad9000:04:2560,83
3ŽM12711Škodová MichaelaKB Letohrad9000:04:2560,83
5ŽM135134Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:3056,77
6ŽM16639Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:5236,44
7ŽM17113Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:05:0029,67
8ŽM17314Hubálková DenisaKB OEZ Letohrad9000:05:0425,43
9ŽM18321Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:2110,79
10ŽM18673Matějíčková LucieLO Žamberk9000:05:302,30
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5194Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:3564,97
2MM58111Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:4059,61
3MM62143Červ JakubSK Polička8900:03:4158,07
4MM6629Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4653,37
5MM67144Večeře TomášAtletika Polička9000:03:4653,26
6MM7365Dušek RichardHorní Čermná8900:03:4850,41
7MM8917Faltus LukášKB Letohrad9000:03:5840,45
8MM108130Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:0828,95
9MM118128Odehnal MikulášGymnázium Žamberk9000:04:1619,87
10MM122171Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:2114,94
11MM162129Kroulík TomášGymnázium Žamberk8900:04:490,00
12MM164179Pavlát MartinGymnázium Žamberk8900:04:510,00
13MM177181Petrů VítTJ Sokol Žamberk9000:05:100,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS70145Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:4696,06
2ŽS104309Šedová VeronikaSKP DUHA Lanškroun8700:04:0678,44
Žáci starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2292Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:1487,96
2MS32154Jožák JiříAtletika Polička8700:03:2378,76
3MS35147Novotný MichalATC Nekoř8700:03:2477,34
4MS4193Hrdina PavelAtletika Jablonné nad Orlicí8800:03:2773,40
5MS50146Víšek MartinAtletika Polička8800:03:3466,17
6MS80166Švec MarekOrel Orlice8800:03:5345,81
7MS8895Fidra JanFK Teplice8800:03:5642,64
Dorostenci 16-17 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4308Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:00103,94
2MD1891Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí8600:03:1191,02
3MD242Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:03:1883,47
4MD4390Abraham PetrAC Choceň8600:03:2872,63
5MD5289Řemínek MatějAC Choceň8600:03:3564,86
6MD10666Horta MartinDD Horní Čermná8600:04:0829,50
Dorostenky 16-17 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7630Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:5192,17
2ŽD104133Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0678,44
3ŽD11588Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:1470,95
4ŽD144180Nožková HanaGymnázium Žamberk8600:04:3452,97
Junioři (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10164Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:03:0499,34
2MJ1225Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:03:0696,72
3MJ1980Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:03:1290,80
4MJ4083Kaválek OndřejOrel Orlice8300:03:2575,59
Muži A (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Hubáček PetrAO Nové Město na Moravě7800:02:46103,90
2MA2310Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:02:5198,70
3MA3103Dobšíček Pavel2 B Tým8000:02:5297,40
4MA5132Král JindřichLanškroun7300:03:0185,93
5MA643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0384,62
6MA727Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:0383,91
7MA896Sikora RenéSKP Ostrava7200:03:0383,80
8MA11301Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:03:0680,84
9MA1578Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:03:1076,23
10MA1775Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:1174,45
11MA2083Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:03:1372,21
12MA21158Mařík JiříDolní Dobrouč7200:03:1471,50
13MA2526Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:1965,70
14MA26104Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:03:1965,58
15MA2859Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:03:1964,99
16MA29178Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:03:1964,64
17MA3031Strnad Tomᚎamberk6900:03:2063,45
18MA3376Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2360,62
19MA344Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:2459,55
20MA44174Exler PavelTETTEX Praha8200:03:2953,87
21MA46157Lauterbach PatrikŽamberk7200:03:3150,44
22MA47141Doleček RomanSokol Líšnice7900:03:3249,97
23MA4960Suchodol JosefŽamberk6700:03:3249,38
24MA54177Bříza DavidŽamberk8200:03:3743,70
25MA57167Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:4040,86
26MA6442Řehák JanKB OEZ Letohrad6600:03:4336,61
27MA67136Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:4633,41
28MA69110Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:03:4633,06
29MA7247Vařeka KarelŽamberk6500:03:4830,81
30MA733Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:03:4830,34
31MA84307Vanický PetrTJ Liboc7300:03:5424,07
32MA10048Broulík BohuslavDlouhá Třebová6400:04:0411,65
33MA101102Jurajda PavelLetohrad7400:04:0511,30
34MA110172Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:04:105,03
35MA1111Kohout JanAlberon team Žamberk7000:04:104,91
Muži B (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB928Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:03103,05
2MB1323Filip LubošAC Choceň5900:03:0799,28
3MB14138Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:0897,67
4MB16137Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:1195,09
5MB23184Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6100:03:1590,67
6MB2724Šlajs TomášCC Choceň6000:03:1986,37
7MB3184Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:03:2283,35
8MB37162Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:2579,80
9MB45151Novotný LuděkŽamberk6200:03:3074,53
10MB6154Papáček JanOseva Choceň5400:03:4063,23
11MB7951Ehrenberger JaroslavKB Letohrad5500:03:5250,53
12MB116142Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:04:1426,85
13MB121173Exler PavelTETTEX Praha5800:04:2020,39
14MB148186Novotný PřemyslPastviny5900:04:372,64
15MB17934Velechovský JiříKrálíky5500:05:150,00
Muži C (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3641Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:03:24100,55
2MC3877Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:03:2599,77
3MC39153Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:2599,67
4MC42190Netušil PavelSokol Žamberk5200:03:2897,33
5MC48100Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:3292,92
6MC53304Kubíček JanŽamberk4600:03:3688,72
7MC59182Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:4085,10
8MC7138Krumer MiroslavOstrov4900:03:4777,96
9MC7737Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:03:5273,95
10MC83187Leicht JiříASPV Těchonín4900:03:5372,19
11MC85185Koblížek JindřichŽamberk4800:03:5471,60
12MC9332Strnad JosefSokol Žamberk4400:03:5966,91
13MC107303Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:0857,91
14MC11468Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:04:1253,80
15MC125127Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:04:2144,70
16MC13119Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:2640,20
17MC132152Šponar JosefŽamberk4700:04:2739,03
18MC136113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:3036,29
19MC14020Tajbr JaroslavSokol Žamberk5000:04:3233,94
20MC14352Suchomel ČeněkKB Letohrad4400:04:3432,77
21MC16533Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:04:5115,36
22MC198302Kalous VladimírŽamberk4300:06:360,00
Muži D (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9862Bielčik JindřichLichkov4000:04:02119,99
2MD15587Bittner KurtŽamberk3900:04:4190,97
3MD15861Kalousek JanKČT Žamberk4100:04:4489,04
4MD178156Chlupáč DominikOK 99 Hradec Králové1500:05:140,00
5MD181168Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:1863,90
6MD184148Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:05:2161,67
Juniorky (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ56120Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:39102,38
2ŽJ82135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:03:5389,82
3ŽJ9186Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5885,40
Ženy A (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7885Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:03:52100,72
2ZA8163Ouřecká RenátaPardubice7000:03:53100,11
3ZA8579Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:03:5499,17
4ZA8797Šedová JanaAC Choceň7300:03:5499,08
5ZA90131Mannlová JanaLanškroun8000:03:5895,99
6ZA11799Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:04:1581,11
7ZA123188Kaplanová EvaSPORT PROROV. Žamberk7900:04:2175,95
8ZA14535Záleská IvetaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:04:3662,79
9ZA19682Menšíková MartinaISCAREX Česká Třebová7100:06:230,00
Ženy B (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11264Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:04:12106,42
2ZB11345Paulů BlankaVrchlabí5400:04:12106,27
3ZB146300Havlová JaroslavaKB Letohrad6500:04:3787,32
4ZB151191Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:4084,93
5ZB15357Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:04:4084,39
6ZB167114Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:5374,84
7ZB194155Šponarová MarieSokol Žamberk4900:06:0717,37
8ZB19949Chovancová Boženaturistika Rybná nad Zdobnicí3500:08:070,00
Trať 0,900 km, 40,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Hubáček PetrAO Nové Město na Moravě7800:02:46103,90
3MA3103Dobšíček Pavel2 B Tým8000:02:5297,40
1MD4308Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:00103,94
4MA5132Král JindřichLanškroun7300:03:0185,93
5MA643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0384,62
6MA727Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:0383,91
7MA896Sikora RenéSKP Ostrava7200:03:0383,80
1MB928Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:03103,05
1MJ10164Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:03:0499,34
8MA11301Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:03:0680,84
2MJ1225Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:03:0696,72
2MB1323Filip LubošAC Choceň5900:03:0799,28
3MB14138Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:0897,67
9MA1578Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:03:1076,23
4MB16137Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:1195,09
10MA1775Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:1174,45
2MD1891Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí8600:03:1191,02
3MJ1980Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:03:1290,80
11MA2083Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:03:1372,21
12MA21158Mařík JiříDolní Dobrouč7200:03:1471,50
1MS2292Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:1487,96
5MB23184Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6100:03:1590,67
3MD242Martinák JakubCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8600:03:1883,47
13MA2526Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:1965,70
14MA26104Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:03:1965,58
6MB2724Šlajs TomášCC Choceň6000:03:1986,37
15MA2859Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:03:1964,99
16MA29178Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:03:1964,64
17MA3031Strnad Tomᚎamberk6900:03:2063,45
7MB3184Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:03:2283,35
2MS32154Jožák JiříAtletika Polička8700:03:2378,76
18MA3376Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2360,62
19MA344Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:2459,55
3MS35147Novotný MichalATC Nekoř8700:03:2477,34
1MC3641Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:03:24100,55
8MB37162Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:2579,80
2MC3877Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:03:2599,77
3MC39153Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:2599,67
4MJ4083Kaválek OndřejOrel Orlice8300:03:2575,59
4MS4193Hrdina PavelAtletika Jablonné nad Orlicí8800:03:2773,40
4MC42190Netušil PavelSokol Žamberk5200:03:2897,33
4MD4390Abraham PetrAC Choceň8600:03:2872,63
20MA44174Exler PavelTETTEX Praha8200:03:2953,87
9MB45151Novotný LuděkŽamberk6200:03:3074,53
21MA46157Lauterbach PatrikŽamberk7200:03:3150,44
22MA47141Doleček RomanSokol Líšnice7900:03:3249,97
5MC48100Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:3292,92
23MA4960Suchodol JosefŽamberk6700:03:3249,38
5MS50146Víšek MartinAtletika Polička8800:03:3466,17
1MM5194Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:3564,97
5MD5289Řemínek MatějAC Choceň8600:03:3564,86
6MC53304Kubíček JanŽamberk4600:03:3688,72
24MA54177Bříza DavidŽamberk8200:03:3743,70
1M355124Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:3762,67
1ŽJ56120Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:39102,38
25MA57167Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:4040,86
2MM58111Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:4059,61
7MC59182Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:4085,10
1Ž359119Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:40101,57
10MB6154Papáček JanOseva Choceň5400:03:4063,23
3MM62143Červ JakubSK Polička8900:03:4158,07
1ŽM636Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:42-
26MA6442Řehák JanKB OEZ Letohrad6600:03:4336,61
2M365109Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:4454,79
4MM6629Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4653,37
27MA67136Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:4633,41
5MM67144Večeře TomášAtletika Polička9000:03:4653,26
28MA69110Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:03:4633,06
1ŽS70145Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:4696,06
8MC7138Krumer MiroslavOstrov4900:03:4777,96
29MA7247Vařeka KarelŽamberk6500:03:4830,81
6MM7365Dušek RichardHorní Čermná8900:03:4850,41
30MA733Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:03:4830,34
2Ž3755Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:5092,35
1ŽD7630Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:5192,17
9MC7737Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:03:5273,95
1ZA7885Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:03:52100,72
11MB7951Ehrenberger JaroslavKB Letohrad5500:03:5250,53
6MS80166Švec MarekOrel Orlice8800:03:5345,81
2ZA8163Ouřecká RenátaPardubice7000:03:53100,11
2ŽJ82135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:03:5389,82
10MC83187Leicht JiříASPV Těchonín4900:03:5372,19
31MA84307Vanický PetrTJ Liboc7300:03:5424,07
11MC85185Koblížek JindřichŽamberk4800:03:5471,60
3ZA8579Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:03:5499,17
4ZA8797Šedová JanaAC Choceň7300:03:5499,08
7MS8895Fidra JanFK Teplice8800:03:5642,64
7MM8917Faltus LukášKB Letohrad9000:03:5840,45
5ZA90131Mannlová JanaLanškroun8000:03:5895,99
3ŽJ9186Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5885,40
3Ž392112Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:5885,04
12MC9332Strnad JosefSokol Žamberk4400:03:5966,91
3M39415Exler OndřejŽamberk9000:03:5938,92
4Ž395125Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:5984,22
5Ž396105Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:0182,87
4M3977Ďuran TomášKB Letohrad9100:04:0235,41
1MD9862Bielčik JindřichLichkov4000:04:02119,99
5M399123Kropt RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:0334,43
32MA10048Broulík BohuslavDlouhá Třebová6400:04:0411,65
33MA101102Jurajda PavelLetohrad7400:04:0511,30
6Ž3102126Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:0579,17
6M31038Chládek JanKB Letohrad9100:04:0532,02
2ŽS104309Šedová VeronikaSKP DUHA Lanškroun8700:04:0678,44
2ŽD104133Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0678,44
6MD10666Horta MartinDD Horní Čermná8600:04:0829,50
13MC107303Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:0857,91
8MM108130Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:0828,95
7M310956Řehák AdamKB Letohrad9200:04:0927,64
34MA110172Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:04:105,03
35MA1111Kohout JanAlberon team Žamberk7000:04:104,91
1ZB11264Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:04:12106,42
2ZB11345Paulů BlankaVrchlabí5400:04:12106,27
14MC11468Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:04:1253,80
3ŽD11588Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:1470,95
12MB116142Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:04:1426,85
6ZA11799Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:04:1581,11
9MM118128Odehnal MikulášGymnázium Žamberk9000:04:1619,87
2ŽM11910Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:1866,97
7Ž31209Havlová MichaelaKB Letohrad9100:04:1966,25
13MB121173Exler PavelTETTEX Praha5800:04:2020,39
10MM122171Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:2114,94
8Ž3123140Kouřimová KláraŠkoda Cartek Mladá Boleslav9100:04:2164,71
7ZA123188Kaplanová EvaSPORT PROROV. Žamberk7900:04:2175,95
15MC125127Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:04:2144,70
9Ž3126106Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:2362,55
3ŽM12712Levá NikolaKB Letohrad9000:04:2560,83
3ŽM12711Škodová MichaelaKB Letohrad9000:04:2560,83
8M3129122Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:04:269,69
8M3129169Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:269,69
16MC13119Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:2640,20
17MC132152Šponar JosefŽamberk4700:04:2739,03
10M3133115Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:277,72
11M313418Exler LiborSK Žamberk9200:04:295,97
5ŽM135134Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:3056,77
18MC136113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:3036,29
12M313716Šembera JiříKB Letohrad9100:04:304,76
10Ž3138139Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:3056,31
13M313936Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:04:314,11
19MC14020Tajbr JaroslavSokol Žamberk5000:04:3233,94
14M3140107Jareš MiloňSKI Česká Třebová9100:04:322,24
15M3142116Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:04:332,03
20MC14352Suchomel ČeněkKB Letohrad4400:04:3432,77
4ŽD144180Nožková HanaGymnázium Žamberk8600:04:3452,97
8ZA14535Záleská IvetaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:04:3662,79
16M314655Vecko MarekŽamberk9200:04:370,00
3ZB146300Havlová JaroslavaKB Letohrad6500:04:3787,32
14MB148186Novotný PřemyslPastviny5900:04:372,64
11Ž3149108Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:3750,35
12Ž3150121Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:3749,99
4ZB151191Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:4084,93
13Ž315240Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:4047,55
5ZB15357Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:04:4084,39
14Ž3154170Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:04:4146,92
17M315567Ouřecký MilošPardubice9100:04:410,00
2MD15587Bittner KurtŽamberk3900:04:4190,97
18M315781Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:440,00
3MD15861Kalousek JanKČT Žamberk4100:04:4489,04
19M315958Vecko DarekŽamberk9300:04:450,00
20M316072Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450,00
21M3161176Klása JosefŽamberk9100:04:470,00
11MM162129Kroulík TomášGymnázium Žamberk8900:04:490,00
15Ž3163117Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:5038,52
12MM164179Pavlát MartinGymnázium Žamberk8900:04:510,00
21MC16533Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:04:5115,36
6ŽM16639Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:5236,44
6ZB167114Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:5374,84
16Ž316774Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:5335,99
17Ž3169160Festová LucieŽamberk9100:04:5434,73
22M3170101Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:04:590,00
7ŽM17113Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:05:0029,67
18Ž3172118Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:05:0425,79
8ŽM17314Hubálková DenisaKB OEZ Letohrad9000:05:0425,43
23M317453Zámečník PetrOrlík Žamberk9300:05:050,00
24M3175175Žabka JanŽamberk9100:05:070,00
25M317650Suchodol JiříŽamberk9200:05:080,00
13MM177181Petrů VítTJ Sokol Žamberk9000:05:100,00
4MD178156Chlupáč DominikOK 99 Hradec Králové1500:05:140,00
15MB17934Velechovský JiříKrálíky5500:05:150,00
19Ž318069Drtilová EvaŽamberk9300:05:1714,32
5MD181168Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:1863,90
26M318298Šeda JanSruby9300:05:200,00
9ŽM18321Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:2110,79
6MD184148Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:05:2161,67
20Ž318570Drtilová PetraŽamberk9200:05:256,55
10ŽM18673Matějíčková LucieLO Žamberk9000:05:302,30
27M318746Vařeka MartinSokol Žamberk9100:05:310,00
28M3188183Klása DavidŽamberk9400:05:350,00
21Ž318971Kladivová ŠárkaŽamberk9300:05:410,00
22Ž319022Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:430,00
29M3191161Morávek DavdŽamberk9300:05:430,00
30M319254Exler MartinTETTEX Praha9300:05:450,00
23Ž3193159Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:510,00
7ZB194155Šponarová MarieSokol Žamberk4900:06:0717,37
24Ž3195150Dunglová NatálkaŽamberk9600:06:230,00
9ZA19682Menšíková MartinaISCAREX Česká Třebová7100:06:230,00
25Ž3197149Novotná DoraŽamberk9700:06:280,00
22MC198302Kalous VladimírŽamberk4300:06:360,00
8ZB19949Chovancová Boženaturistika Rybná nad Zdobnicí3500:08:070,00
26Ž3200306Šemberová TerezaŽamberk9700:12:040,00
31M3201305Váňa VojtěchLibchavy9700:15:590,00
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Moravec MartinOrel Orlice8400:05:3110,00
2MA2310Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:02:5198,70
2MS22Kvapil JanZŠ Letohrad U Dvora8400:05:389,00
3MS33Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:05:528,00
4MS44Felcman TomášZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:05:587,00
5MS55Charous JanZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:096,00
6MS68Žejdlík DavidZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:06:115,00
7MS77Rajnet TomášZŠ Choceň Choceňského8400:06:204,00
8MS89Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8500:06:213,00
1ŽS828Zdařilová HanaZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:06:21-
9MS1010Krejčí LukášZŠ Dolní Dobrouč8400:06:252,00
10MS1111Novák JanZŠ Choceň Choceňského8400:06:261,00
2ŽS1229Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:2910,00
11MS1312Červinka MartinZŠ Letohrad U Dvora8400:06:320,00
12MS1413Rybka TomášZŠ Letohrad U Dvora8400:06:330,00
13MS1514Harapát ZdeněkZŠ Letohrad Komenského8400:06:350,00
3ŽS1630Vaníčková MarkétaMistrovice8400:06:389,00
4ŽS1731Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8500:06:408,00
14MS1815Bárta PetrZŠ Dolní Dobrouč8400:06:430,00
15MS1916Matoušek JosefZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:440,00
16MS2017Pešek OndřejZŠ Choceň Choceňského8500:06:450,00
5ŽS2032Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:457,00
17MS2218Hájek LiborZŠ Choceň Choceňského8400:06:470,00
18MS2319Fikejs AdamZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:530,00
6ŽS2333Junková IvaZŠ Dolní Dobrouč8400:06:536,00
7ŽS2534Fuchsová MartinaAC Choceň8400:06:555,00
8ŽS2635Hejlová ŠárkaZŠ Horní Čermná8500:06:564,00
19MS2720Vician JaroslavZŠ Dolní Dobrouč8400:07:000,00
9ŽS2836Rychtaříková IvaAC Choceň8500:07:023,00
10ŽS2937Kysilková LindaAC Choceň8500:07:032,00
20MS3021Pecháček TomášZŠ Horní Čermná8400:07:060,00
21MS3122Šeda MartinZŠ Choceň Choceňského8400:07:100,00
11ŽS3238Vašátková PetraZŠ Horní Čermná8400:07:171,00
12ŽS3339Jasanská PetraZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:190,00
13ŽS3440Mísařová kateřinaZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:210,00
22MS3523Hledík PetrZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:230,00
14ŽS3641Kolářová AdélaZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:240,00
15ŽS3742Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:07:270,00
16ŽS3843Fajtová KarolínaZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:350,00
23MS3924Koukol ZdeněkZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:430,00
17ŽS4044Lustyková AdélaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:490,00
24MS4125Greguš LadislavZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:530,00
18ŽS4145Hrdinová LucieZŠ Letohrad Komenského8400:07:530,00
25MS4326Závodský StanislavZŠ Dolní Dobrouč8400:07:550,00
26MS4427Zeman MichalZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:590,00
19ŽS4546Hodrová IvetaZŠ Dolní Dobrouč8400:08:000,00
20ŽS4647Hrebíková KateřinaZŠ Choceň Choceňského8400:08:050,00
20ŽS4748Voříšková PetraZŠ Choceň Choceňského8400:08:050,00
22ŽS4849Ondráčková DarinaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:08:070,00
23ŽS4950Kasalová ZdenaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:08:340,00
23ŽS5051Šípková RadkaZŠ Letohrad Komenského8400:08:340,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 65%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Chtěl bych poděkovat Martinovi a Alešovi že mě umožnily porazit tak velké borce jakými bezesporu jsou.Díky hoši tak zas někdy ahoj Jenda
honza

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód