Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

24.4.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 24.4.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
první kategorie v 10.00 hodin
ženy v 10.55 hodin
muži v 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

polní a lesní cesty
ženy 2 km
muži 7,5 km

Ceny pro vítěze

v hlavním závodě mužů a žen peněžité, v ostatních kategoriích věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Hermann
Slezská 184
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. 465 642 819
mobil 602 487 237

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3504

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Dostálek Petr6716
Krátký František4316
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Sadílek Ota4613
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Vítek Miroslav7212
Nechvíl Petr9112
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránský Aleš6012
Šimůnek Jan8211
Fajfr František7211
Krejčí Stanislav6311
Hanuš Petr6411
Dostál Ladislav5610
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Sontáková Lenka9110
Moravec Jiří969
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Borek Petr709
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Smolák Petr949
Sejkorová Lenka639
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Razým Lukáš799
Boháč Bonifác018
Kozáková Denisa798
Bielčik Petr718
Hermann Matěj008
Vytlačilová Lenka848
Pešavová Eliška038
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778
Kopecký Libor568
Koblížek Jindřich488
Stránská Michaela978

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31104Remeš PetrSK Nové Město n. M.9400:01:14-
2M3324Schnaider JanAK Moravská Třebová9400:01:20-
3M35105Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:21-
4M3632Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:25-
5M38114Prachař DavidAC Choceň9400:01:27-
6M395Malanič DanTJ Jiskra Králíky9400:01:28-
7M31058Lakota AntonínAC Choceň9500:01:28-
8M313126Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:32-
9M31553Jareš DavidTěchonín9500:01:33-
10M31738Černohous RadimJablonné nad Orlicí9400:01:34-
11M31946Soušek JakubJablonné nad Orlicí9500:01:35-
12M32085Roler JiříBystřec9400:01:35-
13M321125Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:36-
14M32354Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:37-
15M32691Krejčí RobinMistrovice9600:01:39-
16M32784Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:41-
17M328128Moravec OldřichLanškroun9700:01:43-
18M32993Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:44-
19M3311Frydrych JakubAC Choceň9500:01:47-
20M332109Tomeš OndřejABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:48-
21M33375Štork DominikJablonné nad Orlicí9500:01:49-
22M336103Starenko Lukᚎamberk9700:01:54-
23M33778Toman MatějJablonné nad Orlicí9800:01:55-
24M33812Lerch TomášBystřec9500:01:56-
25M33976Ouřecký TomášLetohrad9700:01:56-
26M34015Starenko OndřejŽamberk9700:01:57-
27M34182Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:02-
28M34289Prokopec DavidŽamberk9800:02:03-
-M3-121Paukrt TomášJablonné nad Orlicí97DNF-
Žákyně 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:14-
2Ž3323Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:01:20-
3Ž3698Remešová HanaSK Nové Město n. M.9400:01:25-
4Ž31196Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:30-
5Ž312116Jandejsková HanaStudené9400:01:31-
6Ž31345Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:01:32-
7Ž31533Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:33-
8Ž31726Novotná DoraSK Žamberk9700:01:34-
9Ž3213Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:01:36-
10Ž3238Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:37-
11Ž3259Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:01:38-
12Ž33013Prachařová EvaAC Choceň9700:01:45-
13Ž334101Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:50-
14Ž3357Mikysková TerezaMistrovice9700:01:53-
15Ž343111Pospíšilová KateřinaJablonné nad Orlicí9600:02:10-
16Ž344122Novotná EvaLetohrad9800:02:29-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:02:47-
2ŽM2102Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:02:50-
3ŽM314Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:53-
4ŽM4110Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:03-
5ŽM535Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:04-
6ŽM611Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:07-
7ŽM790Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:10-
8ŽM830Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:03:11-
9ŽM925Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:34-
10ŽM1097Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:03:42-
11ŽM11113Špačková MarkétaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:43-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Siegel JakubAC Choceň9200:04:48-
2MM288Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:05:04-
3MM3120Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:07-
4MM787Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:05:24-
5MM841Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:25-
6MM937Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:27-
7MM10118Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:41-
8MM1181Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:05:47-
9MM13106Krejčí LukášMistrovice9300:05:49-
10MM1457Krejčí FilipMistrovice9300:06:06-
11MM1517Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:28-
12MM1672Štork RomanJablonné nad Orlicí9300:07:30-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS318Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:07-
2ŽS521Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:05:08-
3ŽS651Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:21-
4ŽS1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:47-
-ŽS-10Karpíšková MarkétaAC Choceň90DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS136Večeře TomášAtletika Polička9000:05:50-
2MS2112Tománek FilipAtletika Polička9000:06:16-
3MS459Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:26-
4MS620Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:35-
5MS850Nožka RadekLoko Pardubice9000:06:45-
6MS994Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:51-
7MS1327Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:03-
8MS206Ulrich JosefTJ Jiskra Králíky9000:07:49-
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1115Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:10-
2MD283Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:14-
3MD3123Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:15-
4MD4127Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:30-
5MD599Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:38-
6MD680Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:41-
7MD7119Červ JakubAtletika Polička8900:09:55-
8MD847Zavřel JiříAC Choceň8900:10:24-
9MD944Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:42-
10MD10117Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:43-
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD392Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:24106,87
2ŽD749Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:37100,34
3ŽD1016Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:06:5292,79
4ŽD1240Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:0188,26
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:16102,44
2MA2124Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:24:23101,49
3MA3128Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:0396,07
4MA4126Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:1594,44
5MA5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:5289,42
6MA8157Adamec JosefATC Nekoř8100:26:3483,72
7MA9119Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:26:3583,58
8MA10103Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:27:0879,10
9MA11110Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:1777,88
10MA13129Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:27:3974,90
11MA15141Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:28:2668,52
12MA16102Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:28:3667,16
13MA1799Řemínek MatějAC Choceň8600:28:41100,00
14MA18142Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:4565,94
15MA20155Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:28:5864,18
16MA23131Bielčik PetrLichkov7100:29:2959,97
17MA24112Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:3059,84
18MA25105Ouřecký MilošLPU lokomotiva Pardubice6700:29:4058,48
19MA34149Kalous PetrSK Žamberk7700:32:3135,28
20MA36111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:5631,89
21MA43107Formánek PetrVerměřovice8300:33:5723,61
22MA45191Holubec MiroslavBystřec7600:34:3119,00
23MA47106Formánek VladimírVerměřovice7900:35:3010,99
24MA54137Exler PavelSokol Žamberk8200:36:460,68
-MA-104Bogdał LukaszMiędzygórze Polska82DNF-
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:55105,18
2MB7113Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:22101,80
3MB12118Siegel JosefAC Choceň5800:27:3293,03
4MB21121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:0781,12
5MB26127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:1872,23
6MB29108Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:30:5867,22
7MB30116Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:0366,59
8MB31120Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:31:1165,59
9MB3298Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:4361,58
10MB33136Zdeněk BílýMK Pardubice5900:31:5560,08
11MB35101Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:3854,69
12MB39146Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:3148,05
13MB41153Tarant LadislavLíšnice6000:33:4845,92
14MB44156Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:5844,66
15MB4897Starenko JanŽamberk6500:35:3932,01
16MB49147Sedlák JiříPřelouč5800:35:4131,76
17MB59117Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:42:260,00
18MB60139Exler PavelŽamberk5800:42:510,00
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19152Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:28:51104,74
2MC22134Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:25100,90
3MC27133Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:30:2394,36
4MC28145Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:30:4192,33
5MC37148Leicht JiříASPV Těchonín4900:33:1175,41
6MC38150Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:1974,51
7MC40100Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:4371,80
8MC42135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:5470,56
9MC46140Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:34:3765,71
10MC51115Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:35:5856,57
11MC53138Koblížek JindřichŽamberk4800:36:4951,27
12MC56143Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:3225,66
13MC58130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:5616,19
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14109Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:17131,03
2MD50132Bielčik JindřichLichkov4000:35:5385,63
3MD521Jelínek MatějHradec Králové4200:36:1683,34
4MD55114Novotný JiříKB Letohrad4500:38:3070,00
5MD57144Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:4556,55
Ženy A 18-34 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA565Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:29111,17
2ŽA1162Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:06:5897,09
3ŽA151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:0991,75
4ŽA1752Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:07:2576,19
5ŽA1831Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:2882,52
6ŽA1960Skybová LucieACP Olymp Brno8700:07:3372,17
7ŽA2342Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:3350,97
8ŽA2786Ryzničová RadkaKladno7300:10:008,74
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1364Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:07:03109,17
2ZB1629Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:15103,76
3ZB2166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:5287,07
4ZB2277Novotná EvaLetohrad4800:08:13122,34
5ZB2474Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:08:45110,81
6ZB2563Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:4961,35
7ZB26129Čadová RenataDolní Dobrouč6600:09:3938,80
8ZB2861Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:0825,71
9ZB2967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:4766,85
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:14-
1M31104Remeš PetrSK Nové Město n. M.9400:01:14-
2Ž3323Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:01:20-
2M3324Schnaider JanAK Moravská Třebová9400:01:20-
3M35105Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:21-
4M3632Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:25-
3Ž3698Remešová HanaSK Nové Město n. M.9400:01:25-
5M38114Prachař DavidAC Choceň9400:01:27-
6M395Malanič DanTJ Jiskra Králíky9400:01:28-
7M31058Lakota AntonínAC Choceň9500:01:28-
4Ž31196Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:30-
5Ž312116Jandejsková HanaStudené9400:01:31-
6Ž31345Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:01:32-
8M313126Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:32-
9M31553Jareš DavidTěchonín9500:01:33-
7Ž31533Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:33-
10M31738Černohous RadimJablonné nad Orlicí9400:01:34-
8Ž31726Novotná DoraSK Žamberk9700:01:34-
11M31946Soušek JakubJablonné nad Orlicí9500:01:35-
12M32085Roler JiříBystřec9400:01:35-
13M321125Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:36-
9Ž3213Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:01:36-
14M32354Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:37-
10Ž3238Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:37-
11Ž3259Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:01:38-
15M32691Krejčí RobinMistrovice9600:01:39-
16M32784Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:41-
17M328128Moravec OldřichLanškroun9700:01:43-
18M32993Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:44-
12Ž33013Prachařová EvaAC Choceň9700:01:45-
19M3311Frydrych JakubAC Choceň9500:01:47-
20M332109Tomeš OndřejABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:48-
21M33375Štork DominikJablonné nad Orlicí9500:01:49-
13Ž334101Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:50-
14Ž3357Mikysková TerezaMistrovice9700:01:53-
22M336103Starenko Lukᚎamberk9700:01:54-
23M33778Toman MatějJablonné nad Orlicí9800:01:55-
24M33812Lerch TomášBystřec9500:01:56-
25M33976Ouřecký TomášLetohrad9700:01:56-
26M34015Starenko OndřejŽamberk9700:01:57-
27M34182Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:02-
28M34289Prokopec DavidŽamberk9800:02:03-
15Ž343111Pospíšilová KateřinaJablonné nad Orlicí9600:02:10-
16Ž344122Novotná EvaLetohrad9800:02:29-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Siegel JakubAC Choceň9200:04:48-
2MM288Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:05:04-
1ŽS318Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:07-
3MM3120Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:07-
2ŽS521Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:05:08-
3ŽS651Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:21-
4MM787Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:05:24-
5MM841Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:25-
6MM937Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:27-
7MM10118Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:41-
8MM1181Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:05:47-
4ŽS1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:47-
9MM13106Krejčí LukášMistrovice9300:05:49-
10MM1457Krejčí FilipMistrovice9300:06:06-
11MM1517Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:28-
12MM1672Štork RomanJablonné nad Orlicí9300:07:30-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS136Večeře TomášAtletika Polička9000:05:50-
2MS2112Tománek FilipAtletika Polička9000:06:16-
1ŽD392Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:24106,87
3MS459Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:26-
1ŽA565Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:29111,17
4MS620Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:35-
2ŽD749Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:37100,34
5MS850Nožka RadekLoko Pardubice9000:06:45-
6MS994Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:51-
3ŽD1016Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:06:5292,79
2ŽA1162Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:06:5897,09
4ŽD1240Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:0188,26
1ZB1364Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:07:03109,17
7MS1327Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:03-
3ŽA151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:0991,75
2ZB1629Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:15103,76
4ŽA1752Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:07:2576,19
5ŽA1831Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:2882,52
6ŽA1960Skybová LucieACP Olymp Brno8700:07:3372,17
8MS206Ulrich JosefTJ Jiskra Králíky9000:07:49-
3ZB2166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:5287,07
4ZB2277Novotná EvaLetohrad4800:08:13122,34
7ŽA2342Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:3350,97
5ZB2474Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:08:45110,81
6ZB2563Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:4961,35
7ZB26129Čadová RenataDolní Dobrouč6600:09:3938,80
8ŽA2786Ryzničová RadkaKladno7300:10:008,74
8ZB2861Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:0825,71
9ZB2967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:4766,85
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1115Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:10-
2MD283Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:14-
3MD3123Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:15-
4MD4127Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:30-
5MD599Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:38-
6MD680Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:41-
7MD7119Červ JakubAtletika Polička8900:09:55-
8MD847Zavřel JiříAC Choceň8900:10:24-
9MD944Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:42-
10MD10117Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:43-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:16102,44
2MA2124Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:24:23101,49
3MA3128Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:0396,07
4MA4126Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:1594,44
5MA5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:5289,42
1MB6122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:55105,18
2MB7113Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:22101,80
6MA8157Adamec JosefATC Nekoř8100:26:3483,72
7MA9119Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:26:3583,58
8MA10103Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:27:0879,10
9MA11110Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:1777,88
3MB12118Siegel JosefAC Choceň5800:27:3293,03
10MA13129Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:27:3974,90
1MD14109Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:17131,03
11MA15141Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:28:2668,52
12MA16102Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:28:3667,16
13MA1799Řemínek MatějAC Choceň8600:28:41100,00
14MA18142Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:4565,94
1MC19152Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:28:51104,74
15MA20155Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:28:5864,18
4MB21121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:0781,12
2MC22134Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:25100,90
16MA23131Bielčik PetrLichkov7100:29:2959,97
17MA24112Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:3059,84
18MA25105Ouřecký MilošLPU lokomotiva Pardubice6700:29:4058,48
5MB26127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:1872,23
3MC27133Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:30:2394,36
4MC28145Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:30:4192,33
6MB29108Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:30:5867,22
7MB30116Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:0366,59
8MB31120Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:31:1165,59
9MB3298Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:4361,58
10MB33136Zdeněk BílýMK Pardubice5900:31:5560,08
19MA34149Kalous PetrSK Žamberk7700:32:3135,28
11MB35101Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:3854,69
20MA36111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:5631,89
5MC37148Leicht JiříASPV Těchonín4900:33:1175,41
6MC38150Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:1974,51
12MB39146Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:3148,05
7MC40100Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:4371,80
13MB41153Tarant LadislavLíšnice6000:33:4845,92
8MC42135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:5470,56
21MA43107Formánek PetrVerměřovice8300:33:5723,61
14MB44156Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:5844,66
22MA45191Holubec MiroslavBystřec7600:34:3119,00
9MC46140Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:34:3765,71
23MA47106Formánek VladimírVerměřovice7900:35:3010,99
15MB4897Starenko JanŽamberk6500:35:3932,01
16MB49147Sedlák JiříPřelouč5800:35:4131,76
2MD50132Bielčik JindřichLichkov4000:35:5385,63
10MC51115Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:35:5856,57
3MD521Jelínek MatějHradec Králové4200:36:1683,34
11MC53138Koblížek JindřichŽamberk4800:36:4951,27
24MA54137Exler PavelSokol Žamberk8200:36:460,68
4MD55114Novotný JiříKB Letohrad4500:38:3070,00
12MC56143Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:3225,66
5MD57144Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:4556,55
13MC58130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:5616,19
17MB59117Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:42:260,00
18MB60139Exler PavelŽamberk5800:42:510,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Děkujeme, super závod, perfektní trať, perfektní organizace, byla jsem nadšená a všem jsem to řekla.
Jarmila.Felklova
Super, Dekuji!
kozlowskij
vynikající
aha

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód