3.10.2010, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.10.2024 | Běh údolím Orlice | - |
1.10.2023 | Běh údolím Orlice | 172 |
2.10.2022 | Běh údolím Orlice | 199 |
3.10.2021 | Běh údolím Orlice | 191 |
4.10.2020 | Běh údolím Orlice | 202 |
6.10.2019 | Běh údolím Orlice | 237 |
7.10.2018 | Běh údolím Orlice | 193 |
1.10.2017 | Běh údolím Orlice | 219 |
2.10.2016 | Běh údolím Orlice | 273 |
4.10.2015 | Běh údolím Orlice | 288 |
5.10.2014 | Běh údolím Orlice | 293 |
6.10.2013 | Běh údolím Orlice | 207 |
7.10.2012 | Běh údolím Orlice | 148 |
2.10.2011 | Běh údolím Orlice | 194 |
4.10.2009 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 188 |
5.10.2008 | Běh údolím Orlice | 167 |
7.10.2007 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 172 |
8.10.2006 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 155 |
9.10.2005 | Běh údolím Orlice v Klášterci | 168 |
10.10.2004 | Běh Údolím Orlice | 181 |
12.10.2003 | Běh Údolím Orlice, 15. ročník | 161 |
19.10.2002 | 14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci | 145 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 15 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Kristejn Jiří | 09 | 13 |
Novotný Přemysl | 59 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Matyášová Jana | 65 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Šroler Zdeněk | 80 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Šroler Zdeněk | 52 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Kristejnová Aneta | 07 | 11 |
Kristejn Zdeněk | 79 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Martincová Kristýna | 93 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Kalousová Jitka | 08 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Strnad Tomáš | 69 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 10 |
Divíšek Jan | 00 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Gregorová Monika | 00 | 9 |
Ráb Pavel | 52 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 9 |
Leicht Jiří | 49 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Kvačková Viktorie | 08 | 8 |
Kubišta Oto | 53 | 8 |
Prchalová Magdaléna | 10 | 8 |
Krunčík Pavel | 85 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Faltusová Kateřina | 99 | 8 |
Jansa Matěj | 08 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Dušková Lenka | 80 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 1 | Jonášová Martina | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 00:01:25 | - |
2 | Ž1 | 3 | 2 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:29 | - |
3 | Ž1 | 5 | 3 | Mrklovská Magdalena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:33 | - |
4 | Ž1 | 7 | 4 | Ševčíková Nela | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 03 | 00:01:35 | - |
5 | Ž1 | 10 | 5 | Kánská Lucie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:40 | - |
6 | Ž1 | 11 | 6 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:01:41 | - |
7 | Ž1 | 12 | 7 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:01:42 | - |
8 | Ž1 | 21 | 8 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:01:56 | - |
9 | Ž1 | 23 | 9 | Kapacová Nikola | TJ Spartak Mladkov | 04 | 00:02:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 10 | Kalous Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 04 | 00:01:27 | - |
2 | M1 | 4 | 11 | Martinec Ondřej | TT Nový Věk Trusnov | 03 | 00:01:32 | - |
3 | M1 | 5 | 12 | Költö Matěj | XCT.cz Horní Heřmanice | 03 | 00:01:33 | - |
4 | M1 | 8 | 13 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:01:36 | - |
5 | M1 | 9 | 14 | Suchodol Vít | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:39 | - |
6 | M1 | 12 | 15 | Mervart Martin | Sokol Atletika Jaroměř | 03 | 00:01:42 | - |
7 | M1 | 14 | 16 | Valenta Karel | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:43 | - |
8 | M1 | 15 | 17 | Toman Kvido | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:44 | - |
9 | M1 | 16 | 18 | Procházka Tomáš | Sokol Hnátnice | 04 | 00:01:46 | - |
10 | M1 | 17 | 19 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:01:47 | - |
11 | M1 | 18 | 20 | Kerschbaum Jáchym | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:49 | - |
12 | M1 | 19 | 21 | Hrdina Kryštof | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:51 | - |
13 | M1 | 20 | 22 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:54 | - |
14 | M1 | 22 | 23 | Michalička Patrik | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 04 | 00:02:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 43 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:02:56 | 104,08 |
2 | M2 | 2 | 44 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:03:00 | 99,63 |
3 | M2 | 3 | 45 | Procházka Adam | Atletika Žamberk | 01 | 00:03:03 | 96,29 |
4 | M2 | 5 | 46 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:03:07 | 91,84 |
5 | M2 | 14 | 47 | Kryvlyak Jura | TJ Jiskra Králíky | 02 | 00:03:34 | 61,78 |
6 | M2 | 15 | 48 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:03:35 | 60,67 |
7 | M2 | 18 | 49 | Medek Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:03:38 | 57,33 |
8 | M2 | 24 | 50 | Němec Jan | Sokol Atletika Jaroměř | 02 | 00:03:52 | 41,74 |
9 | M2 | 25 | 51 | Marek Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:55 | 38,40 |
10 | M2 | 28 | 52 | Řehák Radim | Letohrad | 01 | 00:04:05 | 27,27 |
11 | M2 | 29 | 53 | Hynek Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:12 | 19,48 |
12 | M2 | 30 | 54 | Lána Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:14 | 17,25 |
13 | M2 | 32 | 55 | Patočka Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:18 | 12,80 |
13 | M2 | 32 | 56 | Piňos Pavel | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:18 | 12,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 97 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:07:33 | 111,25 |
2 | ŽS | 5 | 98 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:08:08 | 96,67 |
3 | ŽS | 8 | 99 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:08:19 | 92,08 |
4 | ŽS | 14 | 100 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:08:49 | 79,58 |
5 | ŽS | 15 | 102 | Tylová Hana | Fenix Ski team Jeseník | 97 | 00:08:50 | 79,17 |
5 | ŽS | 15 | 101 | Novotná Dora | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:50 | 79,17 |
7 | ŽS | 17 | 103 | Mikulová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:09:01 | 74,58 |
8 | ŽS | 20 | 104 | Koclířová Adéla | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:09:27 | 63,75 |
9 | ŽS | 26 | 105 | Joštová Kristýna | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:10:01 | 49,58 |
10 | ŽS | 27 | 106 | Faltusová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:10:08 | 46,67 |
11 | ŽS | 30 | 107 | Lolková Adéla | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:11:00 | 25,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 108 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:10:06 | 101,64 |
2 | MS | 2 | 109 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:10:12 | 99,67 |
3 | MS | 3 | 110 | Medek Filip | Fenix Jeseník | 97 | 00:10:15 | 98,69 |
4 | MS | 4 | 111 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:10:16 | 98,36 |
5 | MS | 5 | 112 | Doskočil Jan | AC Jiskra Litomyšl | 97 | 00:10:23 | 96,07 |
6 | MS | 6 | 113 | Mojžíš Dominik | Sokol Atletika Jaroměr | 97 | 00:10:48 | 87,89 |
7 | MS | 7 | 114 | Jonáš Matěj | Fenix Jeseník | 97 | 00:11:00 | 83,96 |
8 | MS | 8 | 115 | Valenta Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:11:02 | 83,31 |
9 | MS | 9 | 116 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:11:12 | 80,03 |
10 | MS | 10 | 117 | Petiška Ondřej | Sokol Atletika Jaroměr | 97 | 00:11:24 | 76,10 |
11 | MS | 11 | 118 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:12:09 | 61,37 |
12 | MS | 12 | 119 | Vyskočil Štěpán | OB Vamberk | 97 | 00:12:17 | 58,76 |
13 | MS | 14 | 120 | Vídeňský Jakub | OB Vamberk | 98 | 00:13:10 | 41,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 123 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:15:28 | 108,73 |
2 | DM | 2 | 124 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:15:51 | 103,98 |
3 | DM | 3 | 125 | Moravec Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:12 | 87,29 |
4 | DM | 4 | 126 | Večeř Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:21 | 85,43 |
5 | DM | 5 | 127 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:17:30 | 83,58 |
6 | DM | 6 | 128 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:17:49 | 79,66 |
7 | DM | 7 | 129 | Cimr Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:56 | 78,22 |
8 | DM | 8 | 130 | Schreier Jakub | Fenix Jeseník | 96 | 00:18:29 | 71,42 |
9 | DM | 11 | 131 | Pňáček Jan | Fenix Jeseník | 96 | 00:21:34 | 33,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 135 | Pňáček Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | 00:17:15 | 105,08 |
2 | MD | 7 | 136 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:17:50 | 98,49 |
3 | MD | 8 | 137 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:18:01 | 96,42 |
4 | MD | 15 | 138 | Hřivna Jan | Sokol Atletika Jaroměř | 93 | 00:18:32 | 90,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŽ | 13 | 121 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:12:53 | 105,17 |
2 | DŽ | 15 | 122 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:34 | 94,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 132 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:18:44 | 111,46 |
2 | ŽD | 10 | 133 | Rosenbergová Michaela | Fenix SKI Team Jeseník | 93 | 00:18:49 | 110,62 |
3 | ŽD | 12 | 134 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:22:04 | 77,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 182 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:16:16 | - |
2 | MB | 4 | 183 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:16:34 | - |
3 | MB | 6 | 184 | Buriánek Roman | SKI Klub Česká Třebová | 65 | 00:17:45 | - |
4 | MB | 9 | 185 | Hanuš Martin | Choceň | 70 | 00:18:03 | - |
5 | MB | 12 | 186 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:18:21 | - |
6 | MB | 13 | 187 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:18:28 | - |
7 | MB | 14 | 188 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:18:31 | - |
8 | MB | 18 | 189 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:19:04 | - |
9 | MB | 23 | 190 | Fáber Viliam | Jablonné nad Orlicí | 62 | 00:20:06 | - |
10 | MB | 24 | 191 | Dostálek Petr | Viking Králíky | 67 | 00:20:09 | - |
11 | MB | 26 | 192 | Vařeka Karel | Žamberk | 65 | 00:20:15 | - |
12 | MB | 31 | 193 | Mlynář Vlastimil | OREL Dolní Dobrouč | 64 | 00:20:50 | - |
13 | MB | 33 | 194 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:20:55 | - |
14 | MB | 39 | 195 | Křivohlávek Miroslav | Orlice Letohrad | 67 | 00:22:21 | - |
- | MB | - | 196 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 197 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:16:28 | - |
2 | MC | 10 | 198 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 00:18:11 | - |
3 | MC | 11 | 199 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:18:15 | - |
4 | MC | 19 | 200 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:19:24 | - |
5 | MC | 21 | 201 | Kavka Jiří | Biatlon Letohrad | 59 | 00:19:42 | - |
6 | MC | 27 | 202 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:20 | - |
7 | MC | 29 | 203 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:42 | - |
8 | MC | 30 | 204 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:49 | - |
9 | MC | 36 | 205 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:21:59 | - |
10 | MC | 43 | 206 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:23:04 | - |
11 | MC | 48 | 207 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:24:08 | - |
12 | MC | 53 | 208 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:25:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 25 | 209 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:20:13 | - |
2 | MD | 34 | 210 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:21:00 | - |
3 | MD | 35 | 211 | Krumer Miroslav | Ostrov TJ | 49 | 00:21:01 | - |
4 | MD | 38 | 212 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:22:10 | - |
5 | MD | 40 | 213 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:22:28 | - |
6 | MD | 45 | 214 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:23:28 | - |
7 | MD | 46 | 215 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:45 | - |
8 | MD | 51 | 216 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:24:59 | - |
9 | MD | 55 | 217 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:27:35 | - |
10 | MD | 56 | 218 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:45:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 139 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:18:59 | - |
2 | ZA | 20 | 140 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:19:26 | - |
3 | ZA | 28 | 141 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:32 | - |
4 | ZA | 32 | 142 | Vacková Alice | Výprachtice | 82 | 00:20:53 | - |
5 | ZA | 37 | 143 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:22:09 | - |
6 | ZA | 41 | 144 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:22:41 | - |
7 | ZA | 42 | 145 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:22:44 | - |
8 | ZA | 49 | 146 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:24:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 147 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:30 | - |
2 | ZB | 16 | 148 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:18:42 | - |
3 | ZB | 22 | 149 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:19:53 | - |
4 | ZB | 44 | 150 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:23:19 | - |
5 | ZB | 47 | 151 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:24:03 | - |
6 | ZB | 50 | 152 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:24:20 | - |
7 | ZB | 52 | 153 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:26 | - |
8 | ZB | 54 | 154 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:26:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 108 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:10:06 | 101,64 |
2 | MS | 2 | 109 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:10:12 | 99,67 |
3 | MS | 3 | 110 | Medek Filip | Fenix Jeseník | 97 | 00:10:15 | 98,69 |
4 | MS | 4 | 111 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:10:16 | 98,36 |
5 | MS | 5 | 112 | Doskočil Jan | AC Jiskra Litomyšl | 97 | 00:10:23 | 96,07 |
6 | MS | 6 | 113 | Mojžíš Dominik | Sokol Atletika Jaroměr | 97 | 00:10:48 | 87,89 |
7 | MS | 7 | 114 | Jonáš Matěj | Fenix Jeseník | 97 | 00:11:00 | 83,96 |
8 | MS | 8 | 115 | Valenta Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:11:02 | 83,31 |
9 | MS | 9 | 116 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:11:12 | 80,03 |
10 | MS | 10 | 117 | Petiška Ondřej | Sokol Atletika Jaroměr | 97 | 00:11:24 | 76,10 |
11 | MS | 11 | 118 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:12:09 | 61,37 |
12 | MS | 12 | 119 | Vyskočil Štěpán | OB Vamberk | 97 | 00:12:17 | 58,76 |
1 | DŽ | 13 | 121 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:12:53 | 105,17 |
13 | MS | 14 | 120 | Vídeňský Jakub | OB Vamberk | 98 | 00:13:10 | 41,41 |
2 | DŽ | 15 | 122 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:34 | 94,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 123 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:15:28 | 108,73 |
2 | DM | 2 | 124 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:15:51 | 103,98 |
3 | DM | 3 | 125 | Moravec Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:12 | 87,29 |
4 | DM | 4 | 126 | Večeř Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:21 | 85,43 |
5 | DM | 5 | 127 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:17:30 | 83,58 |
6 | DM | 6 | 128 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:17:49 | 79,66 |
7 | DM | 7 | 129 | Cimr Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:56 | 78,22 |
8 | DM | 8 | 130 | Schreier Jakub | Fenix Jeseník | 96 | 00:18:29 | 71,42 |
1 | ŽD | 9 | 132 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:18:44 | 111,46 |
2 | ŽD | 10 | 133 | Rosenbergová Michaela | Fenix SKI Team Jeseník | 93 | 00:18:49 | 110,62 |
9 | DM | 11 | 131 | Pňáček Jan | Fenix Jeseník | 96 | 00:21:34 | 33,29 |
3 | ŽD | 12 | 134 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:22:04 | 77,91 |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.