11.12.2005, neděle
Sdílet na Facebook
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Schaffer Petr | 60 | 26 |
Jelínek Jaromír | 77 | 26 |
Vorel Milan | 40 | 25 |
Neruda Miroslav | 56 | 24 |
Doležal Stanislav | 38 | 24 |
Novák Pavel | 81 | 23 |
Petržílek Zdeněk | 55 | 22 |
Brožek Radmil | 54 | 22 |
Bříza Vladimír | 51 | 22 |
Hájek František | 49 | 21 |
Čapský František | 49 | 21 |
Leszkow Petr | 44 | 20 |
Doucha Jiří | 71 | 19 |
Pitter Vladimír | 50 | 19 |
Kratochvíl Vladimír | 62 | 19 |
Krátký Josef | 65 | 19 |
Hausvater Karel | 58 | 18 |
Kraus Václav | 64 | 18 |
Jirásko Dušan | 73 | 18 |
Soukup Jiří | 27 | 18 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 18 |
Müller Robert | 69 | 17 |
Jelínková Hana | 81 | 17 |
Novotný Zdeněk | 72 | 17 |
Novák Petr | 78 | 16 |
Kubrová Dagmar | 63 | 16 |
Červinka Milan | 62 | 16 |
Mocek Tomáš | 79 | 15 |
Sedlák Jiří | 58 | 15 |
Novotná Dagmar | 70 | 14 |
Cach Josef | 73 | 14 |
Vodička Jiří | 53 | 14 |
Kocek Pavel | 72 | 14 |
Hromádko Jaroslav | 71 | 14 |
Dubský Roman | 78 | 14 |
Jirásko Lubomír | 71 | 14 |
Maier Lukáš | 78 | 14 |
Chocholouš Dalibor | 46 | 14 |
Meduna Josef | 83 | 13 |
Novotný Jiří | 66 | 13 |
13 | ||
Málek Jaroslav | 46 | 13 |
Gdula Petr | 61 | 13 |
Pospíchal Jaromír | 59 | 13 |
Kalný Petr | 81 | 13 |
Leszkow Josef | 51 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Alexa Jiří | 53 | 13 |
Hepner David | 76 | 13 |
Mazač Jaroslav | 68 | 12 |
Sdílet na Facebook
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 2 | Rybišár Pavel | ŠAK Chrudim | 90 | 00:12:54 | - |
2 | MD | 5 | 3 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:14:01 | - |
3 | MD | 6 | 4 | Novotný František | Třemošnice | 90 | 00:14:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 12 | 2 | Šindelářová Valerie | Pardubice | 92 | 00:16:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 2 | Dymák Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 87 | 00:11:50 | - |
2 | MJ | 3 | 3 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:13:35 | - |
3 | MJ | 4 | 4 | Brejcha Radek | SK Jeseniova Praha | 89 | 00:13:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 19 | 2 | Šotolová Markéta | Dynamo Pardubice | 89 | 00:18:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 7 | 2 | Gdula Petr | Hrochův Týnec | 61 | 00:14:18 | - |
2 | M2 | 9 | 2 | Mičulka Aleš | Sokol Srch | 62 | 00:14:53 | - |
3 | M2 | 10 | 2 | Fenyk František | AFK Pardubice | 53 | 00:16:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 17 | 2 | Dvořáková Marta | Hrochův Týnec | 59 | 00:18:29 | - |
2 | Z2 | 18 | 2 | Sokolová Olga | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:44 | - |
3 | Z2 | 20 | 2 | Tománková Pavla | KRB Chrudim | 68 | 00:19:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Hubáček Petr | TJ Nové Město na Moravě | 78 | 00:34:26 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Uchytil Milan | Hvězda SKP Pardubice | 74 | 00:34:48 | - |
3 | MA | 3 | 5 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:35:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 2 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:34:44 | - |
2 | MB | 9 | 3 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 00:37:06 | - |
3 | MB | 14 | 4 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 00:38:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 17 | 2 | Hausvater Karel | Slávia OB Hradec Králové | 58 | 00:39:34 | - |
2 | MC | 21 | 3 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:40:21 | - |
3 | MC | 22 | 4 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:40:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 33 | 2 | Pitter Vladimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 50 | 00:42:40 | - |
2 | MD | 37 | 3 | Novotný Josef | Transporta Chrudim | 48 | 00:43:36 | - |
3 | MD | 41 | 4 | Čapský František | Pardubice | 49 | 00:45:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 57 | 2 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:47:29 | - |
2 | ME | 59 | 3 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 00:47:42 | - |
3 | ME | 73 | 4 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:51:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 84 | 3 | Tomášek František | Jiskra Otrokovice | 25 | 01:07:38 | - |
2 | MF | 87 | 3 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:15:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 2 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:37:13 | - |
2 | ZA | 16 | 3 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:39:06 | - |
3 | ZA | 45 | 4 | Čejková Věra | KRB Chrudim | 81 | 00:45:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 31 | 2 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:42:27 | - |
2 | ZB | 64 | 3 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:48:23 | - |
3 | ZB | 77 | 4 | Klimešová Alena | Bukovice | 63 | 00:55:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 65 | 3 | Juračková Jana | OK Lokomotiva Pardubice | 60 | 00:48:31 | - |
2 | ŽC | 75 | 3 | Vilnerová Eva | OK Lokomotiva Pardubice | 60 | 00:52:23 | - |
3 | ŽC | 83 | 3 | Blažková Lenka | KRB Chrudim | 59 | 01:05:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 2 | Dymák Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 87 | 00:11:50 | - |
1 | MD | 2 | 2 | Rybišár Pavel | ŠAK Chrudim | 90 | 00:12:54 | - |
2 | MJ | 3 | 3 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:13:35 | - |
3 | MJ | 4 | 4 | Brejcha Radek | SK Jeseniova Praha | 89 | 00:13:51 | - |
2 | MD | 5 | 3 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:14:01 | - |
3 | MD | 6 | 4 | Novotný František | Třemošnice | 90 | 00:14:11 | - |
1 | M2 | 7 | 2 | Gdula Petr | Hrochův Týnec | 61 | 00:14:18 | - |
2 | M2 | 9 | 2 | Mičulka Aleš | Sokol Srch | 62 | 00:14:53 | - |
3 | M2 | 10 | 2 | Fenyk František | AFK Pardubice | 53 | 00:16:04 | - |
1 | ŽD | 12 | 2 | Šindelářová Valerie | Pardubice | 92 | 00:16:24 | - |
1 | Z2 | 17 | 2 | Dvořáková Marta | Hrochův Týnec | 59 | 00:18:29 | - |
2 | Z2 | 18 | 2 | Sokolová Olga | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:44 | - |
1 | ŽJ | 19 | 2 | Šotolová Markéta | Dynamo Pardubice | 89 | 00:18:54 | - |
3 | Z2 | 20 | 2 | Tománková Pavla | KRB Chrudim | 68 | 00:19:08 | - |
17.8.2024 (sobota), svátek má Petra
V pátek 9. srpna se konal další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (výsledky + fotogalerie + video).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie 2024 08 11 Černovírský kros FOTO Honza Šimůnek.
09.08.2024 - Výsledky závodu Svinnský ISCAREX kros.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.